Naar een Roomsch- Rood Kabinet? Animo van werkloozen voor den dienstplicht niet groot Jan Strijbos terecht De dag van Arnhem goed geslaagd Japao bad Amerika verkeerd beoordeeld! De pers over de nieuwe Kabinetscrisis Met Vrijzinnig-democratische medewerking De N. R. Crt. zegt uit haar ter beschikking staande gegevens vrij zeker te weten, dat de S. D. A. P. en V. D. reeds vóórdat de Minister-President zijn rede had uitge sproken, wisten, dat de R. K. motie van af keuring zou worden ingediend. Het blad beweert aanwijzingen te hebben, ook reeds vóór de stemming over de motie Deckers vast stond, dat de R. K. nu bereid zijn om te streven naar een kabinetsforma tie berustend op samenwerking met sociaal democraten en vrijzinnig-democraten, iets waarvan deze beide laatstgenoemde groepen te voren op de hoogte waren. Gezien het feit, dat wij, zegt het blad, thans te doen hebben met een conflict tusschcn kabinet en Kamer ligt het voor de hand, dat de Koningin er nu toe zal overgaan o.m. de voorzitters van de belangrijkste Tweede-Ka mer-fracties uit te noodigen voorlichting in verband met de huidige crisis te verschaf fen. Men wees er ons op, dat tot dusverre de ze procedure, althans grootendeels, achter wege was gebleven, omdat de crisis, zooals die op 1 Juli j.l! was ontstaan, er een was, die niet zoo zeer voortsproot uit een botsing tusschen kabinet en Kamer, als wel uit een conflict, binnen den boezem van het vorige kabinet-Colijn. Nu de motie-Dcckers een meerder heid verwierf, mag men verwachten zoo hoorden wij verder nog verlui den, dat voor alles gelegenheid zal worden geboden aan de groep die in deze de leiding heeft genomen, om te toonen dat het mogelijk is een ka binet samen te stellen, steunende op de meerderheid welke deze motie hielp aannemen. Gesteld een oogenblik dat er straks sprake zou wezen van een kabinetsvorming, waar bij ook de sociaal-democraten een actieve rol zouden hebben te vervullen dan rijst, vervolgt het blad de vraag of de voorman nen dier partij hun jawoord zouden kunnen geven zonder eerst de partij in buitenge woon congres te hebben geraadpleegd. Van gezaghebbende zijde uit sociaal-democrati- schon kring wees men er ons echter op, dat dit laatste ingevolge een reeds ongeveer vier jaar geleden genomen besluit, niet meer noo dig is, en dat de S.D.A.P. zal kunnen vol staan met raadpleging van den z.g. partij raad. Deze nu, aldus wist men ons nog te vertellen, kan op zeer korten termijn, b.v. binnen twee of drie dagen bijeenkomen. Slechts 2800 meldden zich vrij willig. Een vierde deel der werklooze plaatsvervangers vond werk Aan de Memorie van Antwoord van de Eerste Kamer over de ontwerpen van wet inzake: het onder de wapenen blijven van dienstplichtigen en het in werkelijken dienst houden van dienstplichtigen is het volgende ontleend: Ook de minister van Defensie betreurt, dat slechts een betrekkelijk gering aantal werk loozen (pl.ni. 2800) zich vrijwillig heeft aan gemeld. Zijn verwachtingen in dit opzicht zijn inderdaad niet verwezenlijkt. Aan wederinvoering vap het rempla<;an- tenstelsel, dat afkoop toelaat, van den vader- landschen plicht tot verdediging des lands wenscht de regeering haar medewerking niet te verleenen. De verloven. In verband met 't feit, dat de regecring reeds spoedig na de buitengewone oproeping van 11 April j.1. een regeling trof voor het verleenen van verloven, is het aantal aan vragen om verlof, dat bij het Departement van Defensie in korten tijd werd ontvangen, zeer groot geweest. Niettegenstaande de be trokken afdeeling van het departement van Defensie aanzienlijk werd uitgebreid, kostte het venverken der aanvragen langeren tijd dan de minister had verwacht. Daarom heeft hij ten einde in dringende gevallen terstond te kunnen voorzien den troepen- commandanten vrijheid gegeven om aan 10 pet. der dienstplichtigen verlof te verleenen. Einde Juni is dit percentage in het bij zonder ten bate van den land- en tuinbouw en van kleine zelfstandigen tot 20 pet uitgebreid. Bij de vervanging werden in belangrijke mate moeilijkheden ondervonden doordat van de werklooze dienstplichtigen, die aan vankelijk door de burgemeesters waren op gegeven, er tot einde Juni toe reeds 2ö pet. moest worden afgevoerd, aangezien veel al nadat ecn-en-andermaal uit de ontvangen lijsten eeh vervanger was gezocht, die de plaats van den te vervangen dienstplichtige kon innemen mededeeling werd ontvan gen, dat zij niet meer werkloos waren. „Ben gelukkig thuis". Mevrouw Strijbos te Haarlem heeft van haar echtgenoot den bekenden vogelkundige Jan P. Strijbos, die sinds eenige dagen vermist werd, een telegram ontvangen, luiden de: „Ben gelukkig thuis". Jan Strijbos en zijn reisgenoot J. Mees uit Rotterdam, vertoefden tijdens hun expedi tie vóór de vermissing laatstelijk in het meest Noordelijke hotel ter wereld, het Nordpolhotel te Ny-Aalesund en onderna men van daar uit gezamenlijk kleine expe dities. Daar de tijd echter drong, besloten ze er telkens afzonderlijk op uit te gaan, ten ein de meer te kunnen afdoen. Dit nu geschiedde, aldus de Tel., ook op den dag, dat Strijbos niet op tijd terug keerde van de plek, waar hij iets bijzonders wilde filmen, hetgeen uiteraard voorberei ding en tijd kostte. De jonge Mees was wel teruggekomen. Hij maakte zich eerst nog niet ongerust, te meer omdat Strijbos zulk een ervaren man is, maar toen het later werd. is hij met alle mannen uit het dorp gaan zoeken, zoowel op de plaats waar de vermiste met zijn kano ongeveer had moe ten zijn als in verderen omtrek. Men vond echter geen spoor. Het spreekt vanzelf, dat geen middel on beproefd word gelaten om den vermiste te vinden. De gouverneur van Spitsbergen heeft onmiddellijk een boot gezonden, die het water afzocht, waar de kano zich moest bevinden en leidde persoonlijk het onder zoek, de groote mijnbouw-mij., de Norske Spitsbergen Kulkompani aan de Adventbay verleende alle medewerking. Vandaag de laatste loodjes van de Vierdaagsche. De derde dag van de Vierdaagsche is er een geweest vol van afwisseling. In den ochtend begon het met de mededeeling, dat er 13 deelnemers tegenop zagen den moQi- lijken weg door de etuwe naar Arnhem op te gaan. Den vorigen avond waren er 19 uitvallers gesignaleerd en bovendien vele late thuiskomers genoteerd. Men had vau den zwaren crisisdag, welke de Woensdag veelal voor de nieuwelingen is, een kalme toumée gemaakt. En als men dat in aan merking neemt, dan moet men nog spre ken van een gunstig resultaat, dat Woens dag slechts 32 slachtoffers had gevraagd en er Donderdagochtend 3739 aan den start kwamen. In de ochtenduren, onder bedekten he mel en in aangename koelte was het goed wandelen en de meeste deelnemers ver keerden dan ook in de beste stemming en hadden het vaste voornemen den betonnen weg naar Arnhem fiksch te beloopen. Drukte In en om Arnhem. Tot omstreeks elf uur had men best weer, ook al dreigde aan den noordelijken hemel donkere wolken, welke blijkbaar vele wandelaars tot haast aanzetten om zoo spoedig mogelijk nog voor de bui te kunnen schuilen. Zoo gebeurde het, dat men reeds des morgens te half elf halver wege EistNijmegen vele jongeren, die dc 30 en 40 K.M. aflegden, op den terugweg ontmoette. En naarmate men Arnhem naderde, zag men meer wandelaars in het gezicht dan op den rug. Tegen half twaalf waren alle deelnemers reeds in Arnhem en zat het leeuwendeel in de schitterende om geving van heuvel en dal op den Schelm- schenweg, in den „Ziep" of den Deelschen weg. Hier waren omstreeks een uur alle deelnemers gepasseerd. De grootste drukte in Arnhem heerschte wel tusschen half elf en twaalf uur. De harmonie van de Koninklijke Marine die in de „Kuip" op het Vëlperplein concer teerde, ondervond ook hier groote waardee ring van het publiek, dat smaak heeft voor goede muziek. Na het middaguur slonk dc drukte in Arnhem zienderoogen en na een uur konden we zeggen, dat Arnhem weer verlaten was door den N.B.L.O. Het Roode Kruis weer op post. Op den betonnen weg naar Nijmegen was het ondertusschen een drukte van belang. Vele groepen en individueelen, die tijdens den feilen bui heel wijselijk hadden ge schuild waren nu op weg naar Nijmegen en profiteerden van een heerlijk zonnetje, dat de spieren wel losmaakte maar gelukkig niet stak. Zoo was het een lust om alle deelnemers in een vlot tempo en moeilijkhe den van den harden weg te zien overwin- nene en,men kreeg den indruk, dat er wei nig uitvallers zullen ziju, ook al had in Nij megen de Roode-Kruisafdeeling driehon derd gevallen van blaren te behandelen en 200 liefhebbers voor de massage. In totaal zijn op den derden dag acht deelnemers uit gevallen, zoodat er Vrijdag 3731 deelnemers aan den start kunnen komen. Heden gaat de route naar Grave, Gennep en Cuyk en Oeffelt. Gister was de commandant van het veld leger, generaal van Voorst tot Voorst langs de route. Opzegging van het handelsver drag een groote verrassing. Vreugde in China. ZAL ENGELAND HET AMERIKAANSCHE VOORBEELD VOLGEN. Het onverwachte bericht, dat de Vereenigde Staten het handelsver drag met Japan van 1911 hebben opgezegd, heeft een koersdaling op de aandeelenmarkt te Tokio tenge volge gehad. Het plotselinge optreden van Roo- sevelt heeft een einde gemaakt aan de verkeerde opvattingen omtrent de houding van Amerika jegens Japan. Een langdurige campagne van verkeerde voorstellingen, ge grond op de Amerikaansche ver draagzaamheid in China, had bij de Japanners de meening doen post vatten, dat de Vereenigde Staten niet ongunstig tegenover de politiek hunner regeering stonden. In de Chineesche hoofdstad Tsjoeng King heerscht begrijpelijkerwijze zeer groote vreugde, in Japan bepalen zich de bladen tot eenige nietszeggende commentaren. Blijkbaar wenscht men de kat nog uit den boom te kijken, alvorens zijn houding definitief te bepalen. De Chineczen zijn dus uiteraard enthou siast over de opzegging van het verdrag, zoo bericht ook een bijzondere Un., Press- correspondent uit Sjanghai. De Amerikaansche kolonie daar consta teert een blijkbaar toenemende spanning tusschen de Amerikanen en de Japanners. De Britten gelooven daarom, dat dit de aan dacht wat van hen zal afleiden. De Japan- sche woordvoerder ontkende echter de waarheid van de geruchten over een toe nemende Amerikaansch-Japansche span ning. Een nieuw verdrag? De Amerikaansche minister Huil heeft in een persconferentie verklaard, dat de grondslag voor een nieuw verdrag met Ja pan bepaald zou worden door den gang van zaken in de komende zes maanden. Over ongeveer een maand zou het departement van staat in de gelegenheid zijn meer hier over te zeggen, voegde hij er aan toe. De „Tsjoegai Sjogio" het prominente han delsdagblad, neemt den handel van verleden jaar als voorbeeld. Japan kocht toen voor 915.353.000 yen Amerikaansche goederen, waaronder ijzer, olie, koper, ruwe katoen en verkocht aan Amerika voor 425.123.000 yen Japansche goederen, waaronder ruwe zijde, conserven in blik, katoenen stukgoe deren, porselein. Ruwe zijde was van deze goederen het belangrijkste. Met het oog op het feit, dat zijde onontbeerlijk is geworden voor Ameri ka, en 200.000 personen werkzaam zijn in de zijdeindustrie, gelooft het genoemde blad dat de Amerikaansche regeeriug niet in staat zal zijn een drastische beperking van den zijde-invoer op te zeggen. Het blad ge looft dat de opzegging van het handelsver drag Amerika harder treft dan Japan. De „Jomioeri Sjimbocn" wijst erop, dat de op zegging door Amerika van het handelsver drag mogelijk gevolgd zal worden door een wapenembargo tegen Japan, doch de „Asa- hi Sjïrhb'óen" is van oordeel, dat zelfs een Amerikaansch wapenembargo niet zal tref fen omdat de Vereenigde Staten reeds in den een of anderen vorm een wapenembar go toepassen tegen Japan. De gevolgen. Voorstanders van het embargo gelooven, dat de toepassing er van voor Japan ten gevolge zal hebben, dat het in zijn bewe gingsvrijheid in China wordt belemmerd en wellicht zelfs genoodzaakt zal worden, zich terug te trekken. De tegenstanders beschouwen het als een stap naar den oorlog en gelooven dat wraak maatregelen van Japan gevolgd zullen wor den door weerwraakmaatregelen van de Ver eenigde Staten en wellicht door een con flict. Ook Engeland? Uit betrouwbare bronnen verneemt U.P. dat er teekenen zijn, die er op wijzen, dat de Britsche regeering dewenschelijkheid in overweging neemt, om het Anglo-Japan- sche handelsverdrag op te zeggen. Het doel hiervan zou zijn, om een politiek die parallel loopt aan die der Vereenigde Staten, te voeren. Het opzeggen van het EngeiscliJapansch verdrag moet met een termijn van één jaar geschieden. Theorie en praktijk in 't Verre Oosten Tokio meldt: Mooi weer. Tientsin seint: Storm! Hoe schooner in Japan de theorie wordt, hoe leelijker wordt de praktijk Tegenover de hoopvolle geluiden uit Tokio over de Britsch Japansche besprekingen, staan de steeds straffer wordende anti-Britsche maatregelen in Tientsin. Volgens berichten uit Tientsin hebben de anti-Britsche Chineezen in Tang koe en Takoe de Engclschen aldaar gewaar schuwd, dat zij deze plaatsen binnen een maand moeten verlaten, daar anders de vei ligheid van hun leven en van hun bezittin gen niet langer gegarandeerd kan worden. Inmiddels zijn de anti-Britsche maatrege len in Tientsin zelf aanzienlijk verscherpt. Verschillende Engelschen werden gedwon gen, een uur te wachten, voordat zij in de concessie werden toegelaten. De bevelhebber van de Japansche strijd krachten in Tientsin generaal llomrna, heeft naar D.N.B. uit Rome meldt, tegenover een correspondent van den „Popoio di Ro- ma" verklaard, dat Japan den Engelschen de nakoming van de strikste neutraliteit in China zal weten op te leggen. Wanneer de Britsche ambassadeur Craigie de opvat ting is toegedaan, dat de Engelsche politiek in het Verre Oosten geen wijziging zal on dergaan, legt Japan de met Engeland aan gegane overeenkomst anders uit. In Engeland verbeeldt men zich blijkbaar dat het geleden prestigeverlies weer goed gemaakt kan worden. Dc Japanners deelen deze opvatting niet, vooral daar velen hun ner in den strijd tegen China middellijk een strijd tegen Engeland zien. Het doel van Ja pan is de betrekkingen tusschen Engeland en Tsjang Kai Sjck tegen te gaan en den vrede in China te verzekeren. Het Handelsblad (lib.): Het moeilijkste voor de sloopers van het vijfde kabinet-Colijn komt nog. De sociaal democraten zullen zich herinneren hoe zij tegen de R.K. Staatspartij van leer zijn ge trokken om haar „kapitalistischen" vleugel, en laatstelijk nog in de zaak Oss en tegen de figuur van minister Goseling. De roomsch- katholieken zullen zich herinneren hoe zij tiet roode plan van den arbeid hebben ver oordeeld, alsook de onberekenbaarheid der revolutionnaire tendenzen, die nog altijd in een deel der roode partij sluimeren. Waar lijk, er zal veel vergeven en vergeten moe ten worden om deze stormloopers met een „rooden draad" aan elkander te binden. Terwijl de vrijzinnig-democraten voor zichzelf zullen moeten uitmaken hoe liet mo gelijk was dat zij in de jaren 19331937 zoo nuttig konden samenwerken met dr. Colijn dien zij nu aan de roomsch-roode fronde hel pen uitleveren. „Op het hellende vlak". De Nieuwe Rotterdamsche Crt. (lib.): Wij zijn met de gebeurtenissen van gisteren op het hellende vlak ge raakt, zoowel in politiek als in la- nancieel-oeconomisch opzicht. We zullen over den afloop van de nieuwe crisis, welke zal ontstaan, geen voorspel lingen doen. Doch 't Kamervotum van gis teren heeft onze landspolitiek in een rich ting gestuurd, welke de toekomst zeer som ber doet aanzien. De onvrijheid op geeste lijk en maatschappelijk terrein heeft den kop opgestoken. Nieuwe binnenlandsche moeilijkheden zullen ons land, vreezen we, niet bespaard blijven. Het „onvermijdelijke". De Maasbode (r.k.): Wij wachten met vertrouwen de komende dingen af. Geheel de fractie stond achter Deckers; geheel het katholieke volk zal vastberaden achter zijn fractie staan, ook zij en wij scharen ons onder hen die gaarne zoo lang mogelijk vast hielden aan de rechtsche samenwerking in een coalitie kabinet. Maar aan het onmogelijke is nie mand gehouden. Wij spraken in den aanvang van dit ar tikel van een ongemeen historisch moment, en wij dachten daarbij vooral aan de mo gelijkheid, de waarschijnlijkheid zelfs, dat de partij, die reeds geruimen tijd een vier de van ons volk vertegenwoordigde, zal ge roepen worden, de regeeringsverantwoorde- lijkheid mede te dragen. Zij die daarin niet onbegrijpelijk, een zwaar hoofd hebben, katholieken en niet ka tholieken, mogen daarbij bedenken, dat ook dr. Colijn's eerste formatie-poging in dezelf de richting ging. Dat zal tien •misschien kunnen helpen, zich in het eventueel onvermijdelijke gemakke lijker te schikken. „Vreemde elementen". De Telegraaf: Onder leiding der Roomsch-Katholieke Staatspartij heeft in een tijd die zoowel uit binnenlandsch als uit buitenlandsch oog punt tot de hoogste onvoorzichtigheid maant, de Tweede Kamer gisteren een kabinet van bekwame mannen ten val gebracht, alvorens het door een enkele regeeringsdaad aanlei ding tot critick had gegeven. Dit is in strijd met onze beste tradities van objectiviteit en bezadigdheid. Er waren elementen aan het werk, die vreemd zijn aan ons traditioneel landsbestuur. Baby heeft een nieuw spelletje ontdekt Iersche bommenwerpt( gearresteerd Nieuwe wandaden aangekon^ De man met het nonchalante voorkJ die verdacht wordt medeplichtig te de bomaanslagen in het Kingscross si is te Londen gearresteerd. Hij is te met vier anderen gehoord. Te Londen en elders, vooral te Liveil waar zich gisterochtend ontploffingen! ben voorgedaan, zijn talrijke huiszoelA verricht. Op de stations worden s'J voorzorgsmaatregelen genomen Ieder en koffer welke worden aangeboden, M onderzocht. Op het historisch Hampton Court jJc brief ontvangen, waarin stond: „OwM het gebouw, wij willen geen vrouwen* den". Deze brief was onderteekend M De brief was niet gefrankeerd en deif. moest strafport betalen. Behalve de drie aanslagen te LivA waarover wij gisteren reeds bijzonder® gaven, hadden de Iersche tcrroristenH een vierden aanslag beraamd, die njfl uitvoering gekomen is. 's Avonds te A ontdekte een waker, te Ormskirk, (Lfc! hire), dat aan een transformotorhuisjiff plofbare stof was aangebracht met en een uurwerk, dat op 's nachts feC gesteld was. Een groot deel van destfW in donker gekomen zijn als deze aaylyl iukt ware behalve de groote sioüa schade. In antwoord op verscheiden interpd» in het Lagerhuis verklaarde Cliam» dat de politie al het mogelijke doetojH personeel der spoorwegen en het publiiB gen aanslagen te beschermen. Postduivenvereeniging „Hollands Noordpunt" Met de wedvlucht Bordeaux, afst. 9Ü behoort het vliegseizoen wat de oude c;: betreft weer tot het verleden. Het is n weersomstandigheden aangaat een zwarj zoen geweest. Mooi vliegweer is heel r. voorgekomen. De heer J. Riemers toonde: ook dit jaar weer de sterkste en behaaldts. een puntenaantal van 1297 het kampioen», oude duiven (Generaal). Ook in de C.C.,1 heven Wind" (Alkmaar en Omstreken) il noemde heer kampioen. Den Helder legde in genoemde coas commissie beslag op resp. de le Riemea Scholten, 7e Rietveld, 10e Giessen-de Rt (laatstgenoemde V.O.P.). Dus 3 mooieji sen voor onze Vereeniging. Hier volgt de vereenigingsvolgorde Int resp. kampioenschappen. V i t e s s e 1, J. Riemers 728. 2. J. P 542. 3. F. Scholten 516. 4. C. Buis 483. V Mulder 423. 6. H. Rietveld 380. 7. v. 228. 8. A. Felkers 217. 9. Giesbers ld Kooger 156. Fond: 1. J. Riemers 569. 2. F. Sc1A 496. 3. H. Rietveld 439. 4. C. Buis 295. 5aJ bers 265. 6. R. Mulder 228. 7. Kooger M v. Steijn 170. 9. Peute 126. 10. Bruin 125. f Generaal: 1. J. Riemers 1297. Schol ten 1012. 3. H. Rietveld 819. 4. C.!' 778. 5. J. Peute 668. 6. R. Mulder 651.7.# bers 454. 8. v. Steijn 398. 9. Kooger SN Felkers 258. De beste vogel van de vereeniging vraii de bekende 36 A. 5964 van J. Riemers,* een blessure wist deze nog 184 punten tel zamelen. Hier volgen de 5 best geplaatste doffflj 1. 36 A 5964, 184 pt., eig. J. Riement 36 A 5990, 159 pt., eig. dezelfde. 3. 37AT 157 pt., eig. dezelfde. 4. 38 A 7081, 146 p'J R. Mulder. 5. 32 A 333, 138 pt., eig. J. RM1 Uitslag Bordeaux. Aantal duiven 53 3,f Juli te 6 uur 40. De eerste en eenige duif op Zaterdag a» zich om 8.32 n.m. bij C. Kooger. Een prr prestatie. Deze liefhebber legde ook nog» op den 4en en 7en prijs en behaalde 18# J. Riemers 2e, 5e, 12e en 16e, 136 pt. veld 3 en 10, 71 pt. F. Schol ten 6, 8.P.- 14, 15 en 17, 134 pt. Nieuwenhuizenl:-; t Hania, 27 pt. i g Des Zondag liep deze vlucht goed O* a pr. viel te 8ul3 en de 18e of laais- w 10u30m I p Jonge duiven. 16 Juli wedvlucht 5 afst. 153 km, los 9 u. 15. Door den sterken Z.Z.W. had deze vl buitengewoon snel verloop. De 62 pril''* ren in tijd van 4 min. weg. Om 11 o- waren er zeker een 80 van de 310 medf?^. f vogels boven de stad. Het ging er nu n#L wie het gelukkigst constateerde. Wie beste lot uit deze loterrj trekken? de rangschikking. Giesbers 1, 2, 6, 32, 52 met 106 pt., FA ten 3, 7, 9,13, 14, 15, 18, 22, 25, 50 met H. Rietveld 4, 8, 26, 27, 31, 45, 62 met* J. van Steijn 5e met 30 pt J. Riemers II 24, 30, 33, 41, 46, 49, 54 en 56 met 70 pt. 11, 42 en 58 met 28 pt. Mulder 12, 16, J 23, 36, 38, 43, 57 en 61 met 83 pt. M* en 39 met 33 pt. Felkers 28, 37 en 4' pt. Nieuwenhuizen 29, 34, 40 en 53 met Peute 35, 48 en 63 met 9 pt. Schutte 3 pt. Messink 51. Wedvlucht Duffel, afst. 209 km. De eerste buitenlandsche vlucht voor de jongen een zware geworden. 10 u. 30 konden de duiven (285 van on*l eeniging) in vrijheid worden gesteld. bij lossing West liep hier naar het «- Men kon de meeste vogels aanzien, drijfnat waren geweest. Bij het afsla#1 keerden er zeker nog 30 procent. D® n vogel arriveerde om 2 uur 18, eig- onZH ziter, dei tevens in het rayon Alkmaar streken den len prijs behaalde. De tot», slag luidt: JL Mulder 1, 11, 27, 31 en 56 met <8 FJ wenhuizen 2, 7 en 54 met 65 pt Me»'- 53 met 34 pt. Giesbers 4, 5, 15, 25, 42 en 99 pt. C. Buis 6, 39 en 52 met 31 pt. 8, 22, 26, 28, 37, 47 en 48 met 64 pt j 9 met 28 pt. J. Peute 10 en 20 met Scholten 12, 13 en 57 met 49 pt. 14, 30 en 34 met 32 pt. Martijn 16, 45 met 42 pt. Felkers 18, 24, 32, 41, met 37 pt. Van Leeuwen 19 en 50_m Van Steijn 21, 23. 40 en 55 met 30 pt «w 29 en 51 met 8 pt. Hert 33 en 55 Schuite 36. Kooger 38 en 44.

Schager Courant | 1939 | | pagina 6