DR. COLIJN BIJ DE KONINGIN. HET EINDE VAN DE VIERDAAGSCHt. Het einde van de Vierdaagsche Afstandsmarschen. Haagsche politiemanschappen marcheer terrein der Prins Hendrik-kazerne te Nijmegen op Dr. H. Colijn verlaat het paleis Noordeinde te den Haag, waar hij Vrijdag het ontslag van zijn kabinet aan H. M. de Koningin aanbood Z. K. H. Prins Bernhard maakte Vrijdag, den laatsten dag van den Vierdaagsche, per auto een rit langs het pa Hartelijk toegejuicht door de inwoners passeert de Prins de gemeente Gennep De laatste, 28 ton zware, locomotief van de opgeheven tramlijn Vaals Maastricht is van Gulpen naar Maas tricht vervoerd. Het typisch transport Anton van Schendel (links) na zijn overwinning In de zestiende étappe van den Tour de France. Rechts: de Luxemburger Pierre Clemens In Soestdijk worden de eerste maatregelen reeds genomen voor een snelle berichtgeving in verband met de te verwachten blijde gebeurtenis in het Prinselijk Gezin. - In hotel Trier zorgen twee telefonisten voor een onmiddellijke verbinding met het hoofdkantoor te Amsterdam Een vroolijk gezelschap op het veer bij Cuyk op den laatsten dag der Vier daagsche Afstandsmarschen Voor de nationale motorraces op het circuit van Zandvoort, die op 5 Augustus a s. verreden zullen worden, zijn de tribu nes thans in aanbouw Te Bilthoven, aan den provincialen betonweg van Soestdijk naar U heeft Z. K. H. Prins Bernhard Vrijdag den 4000sten wegwijzer vin A. N. W. B. onthuld. Links de voorzitter van den A. N. W. B., de heer J. Bloemers, burgemeester van Arnhem

Schager Courant | 1939 | | pagina 11