W7, HOOG WATER DE MAASTUNNELBOUW TE ROTTERDAM. De Koning en de Koningin van Enge land varlatan hat Parlementsgebouw ta Londan, waar da Koning dan troonrede uitsprak bij da opaning dar zitting van hat Britscha Pariamant St. Nicoiaas daad Woensdagmiddag, vargaiald van lijn knechts, zijn intrad# In Amstardam Da tocht door da stad gaschiadda dezen kaar par schip Er was zeer groota belangstelling voor dan hoogen bezoeker Da schipbreuk van da .Spaarndam'. Hat wrak van hat Nederland scha stoomschip, nadat hat op aan mijn was ge'oopen Langszij onderscheidt .Kobus Knor", da scheepskat van aan man da reddingboot, waarin da vier laden dar bemanning en da eenige batterij schip van onze kustwacht, heelt vrouwelijke passagier dan oood vonden, daar hat vaaitu'gja kantelde, over zwaren dienst niet ta klagen toen hat werd gestreken Hoog water In Limburg. Da Haas Is op vale plaatsan abnormaal button haar oevers aetreden Bij Roermond is deze rivier over i afstand mat de Roer samengevloeid Hat varkaar Is In Belgié door da overstrooming ernstig gestagneerd. Trampassagiars worden par kar over aan ondergeloopen traject go- bracht Plunje wasschen is aan welkome afwisseling voor onze Jantjes aan boord van aan batterijschip dar kustwacht, bij da uitoefening van hun plicht in dienst van hat vaderland Da straten van hat Belgische stadje Vilvoorde zijn in rivieren herschapen, terwijl hat water op vela plaatsan da hmzen binnen stroomt AL J'*T» Hsl eerste tunnalstuk van da onder da Maas ta Rotterdam ta bouwen tunnel is Woensdag op da juiste plaats In da rivier gelegd

Schager Courant | 1939 | | pagina 8