Dr. G.Hoeneveld AFWEZIG. Schoenendisfributie Springvloed Japan in DRUKKERS Hebt ge U doorgezeten op de fiets? Crisis-erfenis houdt de tuinders arm te Schageo en Zijpe Marktberichten Uw huid of voeten stukgeloopen? Purol verzacht en geneest. Tube 45 ct. Doos 60 en 30 ct. Ned. Tuindersbond vergauerde. AAN RENTENIEREN NOG NIET TOE.... Zaterdagavond vergaderde de afd. van de Nod. Tuindersbond ten huize van den heer C. Vis. De opkomst was niet heel groot. De voor zitter, de heer N. Kaan, opende de verga dering met een woord van welkom. Het is een heele tijd geleden, dat wij in vergade ring bijeen zijn geweest. Daarin is veel ge beurd, ook t.a.v. de perspectieven voor den tuinbouw. Een oordeel over deze vooruit zichten is moeilijk te vellen. Al zijn de verwachtingen wel vervuld van onze hoop, n.a.v. den vorige oorlog. In de prijsvorming is een heele verandering gekomen. Dit is jvel noodig bij een geordende productie. Van de hooge prijzen van den vorigen öorlog is niet veel overgebleven. Velen sprongen verder dan hun stok lang was. Misschien dat de bedrijven nu op hechter basis gegrondvest zullen worden. Onze crisiserfenis, de vaste las ten, zijn nog een zwaar juk, waarin niet voorzien zal kunnen worden; het gevolg van die last zal zijn, dat de tuinders zich niet met de vast te stellen redelijke prijzen zullen kunnen bedruipen. Gelukkig is de teelt goed geweest, met de oogst is bij de prijzen geen rekening ge houden. Bij de aardappelen heeft men nu het groote ziekterisico. Do voorzitter verwachtte, dat de oogst van de kool niet mee zal vallen, al hoopte hij op beter. De notulen van de vorige vergadering, Voorgelezen door den heer G. IJff, werden goedgekeurd cn vastgesteld. De voorzitter deed cenige mededeelin- gen over het ontslaan van werknemers, formulieren voor het aannemen van tijde lijke werkkrachten zijn bij den secretaris verkrijgbaar. Zo zullen worden rondgezon den. Er behoeft geen vrees te bestaan, dat men een arbeider niet, kan ontslaan. Wan neer iemand voor tijdelijk is aangenomen en een formulier is ingevuld kan dit zeer Zeker. l)e voorzitter adviseerde voor iederen ar beider een formulier in te vullen. I)e voorzitter deelde mede, dat Zaterdag middag een vergadering is gehouden over de vaststelling van de prijzen der peul vruchten, welke vergadering door den heer •Kalverdijk is bijgewoond. De heer Kalverdijk bracht verslag uit Van deze vergadering. Het ging er voor namelijk om voor de tuinbouwproducten, die meestal van betere kwaliteit zijn en be ter uitgezocht worden, een lioogere prijs te verkrijgen. De moeilijkheid is, dat de 'Akkerbouw Centrale er over gaat en de erwten als landgebouwgewas beschouwd moet worden. Men wilde probeeren een toe slag te verkrijgen voor het uitzoeken der tuinbouwerwten. Daarover zal een onder houden worden aangevraagd met de Akker bouw Centrale. Tweemaal leveren Over het aandringen op nogmaals leve ring van reeds verkochte erwten,, hoewel de Akkerbouw Centrale de erwten niet vrij gegeven had, is ook besproken. Indertijd waren ze wel door een andere instantie vrijgegeven. Het is het beste maar te schrij ven, dat de erwten „verkocht zijn met ver- Vocrbewijs", wanneer dit laatste vertrekt geworden is. Hierna werd de toestand in den tuinbouw ien het werk der organisatie besproken. De voorzitter besprak de vroege aard- appelcampagnc. Een groot gedeelte is nog niet verkocht, waardoor vele tuinders nog weinig ontvangsten hebben gehad. Ook de prijzen der pootaardappelcn vallen niet mee. Bepaald is, dat wij de lasteu op tijd moeten betalen. Maar daarvoor moeten de bedrijven in staat gesteld worden. Be eigenheimers zijn heel diep geduikeld, ze zijn nu geheel vrij en brengen weinig op. Ook de erwten leveren haar moeilijkheden t.a.v. aflevering en betaling op. Het is goed, eens vooruit hierover te spreken ook in ver band met de winterkost, welke aflevering ook wel zal worden geregeld met de uit- yoermogelijkheid. De vervoeringsgelijkheid is niet voldoende. Dat niet meer voor de mestvaalt geteeld wordt, juichte spr. toe. Dat het afleveren wel even langer duurt; moeten wij voor lief nemen. De prijzen der vroege aardappelen zijn nu niet hoog. De prijs voor de goedgekeurde po ters is te laag. Spr. wees op het groote nut van het stich ten van één pootaardappel-verkóoporganisa- tie. Er wordt nu door bepaalde tuinders met de prijzen geknoeid. De voorzitter was het met dit laatste eens. Het is wel jammer, dat in onze kleine tuin- dorswereld zoo weinig eenheid bestaat en sommigen zich alleen op hun eigen belang instellen en het algemeen belang over het hoofd zien. Het werk der organisatie werd vervolgens besproken. De v(*orzitter wees-op de veranderingen welke zich den laatsten tijd voorgedaan hebben en op de concentratiepogingen, ook in den tuinbouw. Spr. besprak het verschil tusschen de be looning van handarbeiders en hoofdarbei ders. Samenwerking dient er te komen. Het i8 niet juist, dat menschen, die er geen ver stand van hebben over de tuinbouwbelangen beslissen. Wij willen niet allemaal renteniers worden, maar toch zouden wij ons wel wat beter wil len kunnen redden. We moeten ons instellen op nieuwe dingen en medewerken aan de nieuwe toekomst, tot ons eigen voordeel. Na nog eenige besprekingen over het wel of niet opnemen van het bedrijfsrisico in de prijzen, zeide de heer Wonder, het op den weg der organisatie liggen-, dat voor betere prijzen werd geageerd. Ook de heer Volkers zou hiervoor willen ageeren. Het is toch mo gelijk nu een beteren prijs te bedingen! De heer W. Bakker vond dat de periodie ke verlagingen der prijzen te snel achter el kaar gekomen zijn. De voorzitter zeide hierop reeds te hebben gewezen.. T.a.v. de fusie-pogingen deelde de voorzitter mede, dat het H.B. was voor samenvoeging van tuindersorganisaties onder één naam. Onze belangen moeten in een zoo groot mo gelijke organisatie behartigd worden, de moeilijkheden zullen echter wel zijn de leest waarop de verschillende organisaties ge schoeid zijn. Isa rondvraag volgde sluiting. ANNA PAULOWNA DOODELIJK ONGEVAL. Terwijl de wagen van den heer Zwaag geheel aan den kant en slechts voor een klein deel op den Stoomweg geparkeerd stond, passeerde de heer P. Leijen, die een veertig meter er voor nog melkbussen had geladen en dus geen heel groote snelheid gehad kan hebben, den geparkeerden wagen, zóó, dat tusschen de wielen van zijn vrachtauto en den linker berm van den weg nog wel een meter ruimte bleef. Op dien berm stond de achtjarige Jantje Groenleer, die een fiets van zijn broertje geleend had. .Tuist bij lie pas- seeren van den melkauto trachtte hij op te stappen. De kleine jongen was het fietsen nog niet meester. Hij viel en kwam voor het achterwiel van den auto, dat hem over het hoofdje ging. Het ventje moet dan ook, zoo constateerde dokter Olree, terstond zijn over leden. Het ongeluk gebeurde vlak bij het huis van de ouders, mot wie iedereen vol medelijden is om het verlies dat zij leden. Volgens bovenstaande lezing van een oog getuige treft den bestuurder van den melk auto bij dit ongeval geen schuld. KOEGRAS JULIANADORP VOOR EEN GOED DOEL Nu de tijd weer daar is om op de rijwielen een nieuw belastingplaatjc aan te brengen, wordt er allerwegen weer werk van ge maakt om de oude belastingmerken niet te doen verloren gaan en worden deze voor verschillende doeleinden ingezameld. Hier is men op het pad voor de verceniging tot verpleging van Lijders aan vallende ziekte en de heer W. Jonker neemt gaarne uw oude plaatje in ontvangst of komt het desnoods wel halen. Men legge het dus voor hem klaar. KOEDIJK HET BAARSJE LIET ZICH THANS WAT BETER VANGEN. Zondagmorgen vroeg, trokken de 20 leden der Vischclub „Het Baarsje" met hun hen gels geschouderd er op uit! In tegenstelling met den vorigen visch- dag (toen werd niet één vischje gevangen) werden nu toch enkele waterbewoners het gras ingewerkt. De heer A. Visser werd de 1ste prijswin naar. Zijn visch had de maat van 21Vk c.M, (de maat is 18 c.m.) C. Wallaard 2de prijs, grootste aantal 4 stuks. Verder C. IJfs 3e; Chr. Koning 4de; W. IJfs 5de; H. Klomp 6de C. Hartog 7de; Jn. Hart 8ste, terwijl D. Snip de troostprijs werd toegekend. Allen trokken voldaan huiswaarts, er was nu toch visch gevangen. Voor den aanvang herdacht de voorzitter, aller vriend en collega den heer Abr. Riek- wel, die door zoo plotseling overlijden uit hun midden was genomen. Men mist hier door een trouw en verdienstelijk lid. W1ER1NGERMEER DE MUGGENPLAAG De muggenplaag neemt meer en meer toe. Groote zwermen bevinden zich in de bos- schen bij den IJsselmeerdijk, als groote rookwolken. Men denkt soms dat de dijk in den brand staat. Wie dit nog nooit heeft ge zien, kan er zich geen voorstelling van vor men. DE RIJZENDE KERK REIST. Gisteravond negen uur kwamen de leden der Rijzende Kerk, die onder leiding van Ds. Nijholt een fietstocht hadden gemaakt weer thuis. Men had het met het weer zeer ge troffen en allen waren voldaan. LANGEND1JK ZUIDSCHARWOUDE DE DRUKTE BEGINT. Op de inmaakfabriek van de firma Kra mer, waar het tot nu toe stil was geweest, zijn nu ook weer de werkzaamheden begon nen. De eerste boonen .voor den inmaak zijn aangekomen en gaan nu weer „in 't vat". In tegenstelling met andere jaren was het hier op het fabrieksterrein gedurende de eerste 2 maanden van het nieuwe seizoen buitengewoon stil. Vroeger heerschte hier den groote drukte met het maken van krat ten, die moesten dienen voor de verzending van aardappels naar Zuid-Amerika en West- Indië. Door de internationale gebeurtenissen was er van export naar dit gebieden dit jaar geen sprake. NOORDSCHARWOUDE POLS GEBROKEN. Mevr. S. aan de Hofstraat alhier, is Zater dag, toen zij bezig was zakjes boonen in een schuit te laden, voorover in dit vaartuig ge vallen, waarbij zij haar pols heeft gebroken. De pols werd door dokter Wilmink gezets Heden overleed, na een langdurig lijden, >nze geliefde Man, Va der, Behuwd- en Groot vader, de heer Hendrikus Dissel, in den ouderdom van 59 jaar. Uit aller naam, Wed. H. DISSEL Hoogland. Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. Verlaat, O. Niedorp, 3 Augustus 1940. Teraardebestelling zal plaats hebben op Dins dag 6 Augustus, 1.30 u. (n. tijd) op de algemee- ne begraaf plaats te Ou de Niedorp. ZENUWARTS TE ALKMAAR, is van 5 tot 19 Te koop: W. L. HENNEN 3 en 4 mnd. oud, afkomst, van een fokker. R. BROUWER, Oudesluis G 34. Kamp, Heden overleed zacht en kalm, in het Centr. Ziekenhuis te Alkmaar, onze beste Man. Vader, Behuwd- en Grootva der Herbertus in den ouderdom van 70 jaar. Uit aller naam, P. KAMP—Kramer. Broek op Langendijk, 4 Aug. 1940. T eraardebestelling op Woensdag 7 Augustus, te 2 uur op de Alg. Be graafplaats te Broek )p Langendijk. Voor distributiekantoren uitsluitend geopend wekelijks 's Dinsdagsmorgens, 910 uur v.m. Gevraagd, voor direct in Bur gergezin FLINKE HULP IN DE HUISHOUDING, voor dag of d. en n., boven 18 jaar. J. BREGMAN. Burgerbrug. N.V. De Heldersche Graan- en Kunst mesthandel voorheen C. R. Keyser Co., Binnenhaven ©4, tel. 106. Den Helder Vrijblijvende noteering af magazijnen op onze beken de condities: Paardenmeel A 1 f 9.— Paardekoekjes, A 2 f9.70, blokjes A 2 f 9.40 Varkensmeel C (2050 K.G.) f 9.20 Varkensmeel D (boven 50 50 K.G.) f 9.40 Ochtendvoer G1 voor kippen en eenden f 10.50 Gemengd graan voor kippen H. prima 1 9.20 Gemengd graan voor eenden H x f 9.40 Weidekoekjcs L 8 f 9.40 Weidemeel L 7 f 8.70 Turfmolm, per pak fijn f 2.50 Overgangsmeel O 3 voor kuikens 1 10.70 Alles per 100 K.G. NETTO gewicht: zakken op reke ning. Betaling contant. Maal- en pletloon f0.50 p. 100 Kg.; alléén met vergunning. Zaaiwikken, harfstknollenzaacl. 5 Augs. 1940. Te koop op stand, bij inschrij-1 ving Pl.m. 4 H.A. ZOMERGERST. gelegen in Waard en Groetpol der bij Ivolhorn. Aanwijzing op 6 en 7 Augustus a.s. ter plaatse. Inlichtingen te verkrijgen bij G. DIJK, b 116, Nieuwe Niedorp Inschrijvingsbiljetten moeten uiterlijk Vrijdag 9 Augustus voor 12 uur ingediend zijn aan het adres: Egmonderstr. no. 1, Alkmaar. WEIDE GEVRAAGD voor éénjarig paard, door W. KUIPER, Schagerwaard. Gevraagd: een DAGMEISJE, Te vervoegen bij Boekhandel SPEUR. Julianadorp. Duizenden dooden? Aan de Westkust van Hokkaido heeft een springvloed groote schade aangericht Ver scheiden duizenden menschen zouden, vol gens U. P., den dood gevonden hebben. De reusachtige springvloed heeft 1500 visschers- booten van de kust weggedreven. Krasse maatregelen tegen Roemeenshe joden Joden zonder Roemeensche natio naliteit zullen hun beroep niet langer mogen uitoefenen. Naar allo waarschijnlijkheid zullen binnen zeer korten tijd maatregelen worden bekend gemaakt, die betrekking hebben op de natio naliteit en op het jodenstatuut. Het joden vraagstuk, alsmede het vraagstuk der min derheden zijn in het kabinet besproken. Verwacht wordt, dat. de Joden, die de Roe meensche nationaliteit reeds voor den laat sten oorlog bezaten, hun Roemeensche na tionaliteit zullen kunnen behouden. Joden zonder de Roemeensche nationaliteit zullen naar men aanneemt, belet worden hun be roep verder te blijven uitoefenen. De Joden zullen zeer waarschijnlijk ook geen dienst kunnen doen in het leger. Bovendien ver wacht men beperkende maatregelen voor de Joodsche handelsondernemingen, alsmede extra belastingen op joodsch eigendom. Jood sche ambtenaren zullen van hun functies worden ontheven. Tevens zullen zij uit het ministerie voor propaganda en uit de pers worden verwijderd. Een aantal joodsche bladen ver boden. De regecring zet het staken der verschij ning van joodsche bladen voort Zoo werden opnieuw eenige in joodsch bezit zijnde bla den le Galatz verboden, voorts een reeks handelsbladen en tijdschriften. Daaronder bevinden zich ook bekende organen als „bursa" (beurs) cn het orgaan dat in het bui ten land hekend is onder den naam van mo- niteur du petrole. Hamburg niet in puin De correspondenten der Amerikaansche bladen, die aan den tocht naar Hamburg hebben deelgenomen, om zich er van te over tuigen, dat de Engelsche berichten over ver nietiging van de stad en haar haven onjuist waren, bevestigen eenstemmig, dat zij geen spoor van verwoesting gezien hebben. De haven en de Elbetunnel zijn onbeschadigd, het stadsbeeld is in elk opzicht normaal. Bij de fabrieken van Blohm en Voss is niets be schadigd. De correspondenten verklaren een uitstekend uitzicht te hebben gehad van den toren der Michaclskerk, waarhij zij niets heb ben gemerkt van een „in puin' liggen" der stad. Lloyd George in het Engelsche kabinet? Chamberlain overweegt aftreden. De Londensche correspondent van „Da- gens Nyheter" meldt, dat Lloyd George thans bereid is een post in het kabinet op zich te nemen. Chamberlain overweegt inderdaad af te treden. De minister van buiteniandsche zaken, Lord Halifnx, zal waarschijnlijk dooi den liberaal Sinclair vervangen worden. CHURCHILL MAANT TOT WAAKZAAM- NOORDSCHARWOUDE. HEID. Churchil heeft een oproep tot het Engel sche volk gericht, waarin hij waarschuwt tegen „verslapping" der waakzaamheid, al dus het D.N.B. ESTLAND VOERT RUSSISCHEN TIJD IN. Krachtens een besluit van de Estlandsche regeering wordt iri den nacht van 5 op 6 Augustus in Estland den Moskouschen tijd ingevoerd. Uoet&at WIERINGERWAARD I—SUCCES I 2—2 Het gelijke spel gaf de verhouding goed weer. Over het algemeen waren de gasten sterker, maar de schotvaardigheid ontbrak hen. Het spel maakte een lauwe indruk, waar de warmte niet vreemd aan was. Aan beide zijden werd goed samenspel te zien gegeven, mooie aanvallen van Wieringer waard werden vaak resoluut afgeslagen. Doelman Waagen redt eenmaal schitte rend na een prachtigen Succes-aanval. Bij een doorbraak van dc Wieringerwaardvoor- hoede werd Koster vlak bij den doellijn ge haakt, hetgeen den scheidsrechter ontging. Jammer, dat Succes wel meer het haaktrucje toepaste! Overigens was het een faire strijd. Een maal kostte de haakmethode Succes een strafschop. Voor de rust zakte het spelpeil langzamerhand, eerst wilde Wieringerwaard het wel gelooven, later gaf ook Succes er den brui aan. Dit kwam ook wel omdat de bal nogal eens zoek was. Durft Wieringer waard met het oog op d.e distributie niet meer ballen te deponeeren? De rust brak aan met een 10 voorsprong voor Wieringerwaard, uit een onverwachte aanval was 'gescoord. Na de thee zorgde Succes met een mooie kopbal spoedig voor den gelijkmaker. Even later schoot J. L. Haze- loop bovengenoemden strafschop over. Haze- loop had bepaald zijn dag nit! - Wieringerwaard legt er nu een schepje op. Bij een onverwachte aanval doelpunt Oostindiër na een fameuzen kopbal van Hazeloop. Wieringerwaard leidt weer met 2—1. Het spelpeil zakt nu bedenkelijk. De aanvallen van den soms zoo verdienstelijken D. Steenbergen liepen bij Succes op niets uit. Kort voor het einde profiteerde Succes ech ter van een der appelflauwtes van Wierin gerwaard om den gelijkmaker te scoren, uit cornerpositie. Vlak daarop blies scheidsrech ter Kelder, die goed leidde ,inrukken. L.S.V.—ST. GEORGE. 2—3. In een goed gespeelden wedstrijd heeft de thuisclub in St. George haar meerdere moe ten erkennen. En de overwinning was ten volle verdiend.' Steeds waren zij iets sneller. Er werd, ondanks het warme weer, in een hoog tempo gespeeld. Al spoedig nam de thuisclub de leiding, maar de vreugde was van korten duur, want de stand was binnen de minuut gelijk, en nog voor de rust namen de bezoekers de leiding 1-2 Na de rust werd aan L.S.V. eccn bouquet overhandigd voor het behaalde.kampioenschap. Na de bloemen hulde wist iedere partij nog éénmaal liet net te vinden. OUDKARSPEL VOETBALUITSLAG. D.T.S. a—D.T.S. b 1—5. AiMeiUk Een a.s. nieuwe ster? Op de Sintelbaan van de Ntenyto te R'dam zyn dezer dagen de kampioenschappen van Rotterdam gehouden. By de dames behaalde het Hollandia meisje Gerda Kondys een groot aantal prijzen. Viermaal werd zy in een nummer eerste, eenmaal tweede, het veelbelovende meisje won o.m. de titels op de 100 meter, de 80 meter horden, het speerwerpen en het verspringen. KOEDIJK VOETBAL. Zondagmiddag twee vriendschappelijke wedstrijden in de warmen zomerzon. Eerst speelde K.S.V. II tegen Ursem II. Ursem is na oorlogsmisère weder opgericht met 8 leden, 3 leden van K.S.V. speelden mee. Er werd waarlijk goed spel geleverd en kameraadschappelijk gespeeld. Stand 32 in het voordeel van Koedijk. Scheidsrechter was C. Damiaans, Koedijk. Vervolgens speelde K.S.V. I tegen „Egmon- dia" onder de scheidsrechter J. C Boon, Koedijk. Dit was ook een mooi gespeelden wedstrijd. Jo de Waal (spil) en Jb. Bloothoofd waren de uitblinkers. Ook de Egmonder^ waren goed op dreef. De eindstand 22 gaf de ver houding goed weer. De commissie moet de voorhoede nog eens goed bezien. Daar is nog wel iets uit té halen, om meer doorzettings vermogen te krijgen, door verplaatsing van enkele spelers. WARMENHUIZEN, 3 Aug. Schotsche muizen f 3.701.40, grove 3.70, drielingen 2.403.50, eigenheimers 2.40 3.50, bintjes (bonken) 2.10, zilvernep S.20 8.50, drielingen 1.60—1.70, uien 1.roode kool 3.—, gele kool 4.70—5.10, slaboonen 10.40—11.20. Aanvoer! 143575 Kg. aardappe len, 1475 Kg. zilveruien, 1100 Kg. roode kool, 625 Kg. geie kool. 1970 Kg. slaboonen. WINKEL, 3 Aug. Yellow Transparant 310, Kardinaal 3— 6, zwarte bessen 1417.50, aalbessen, rood 5—9.50. kruisbessen 4—8.50, frambozen 13 17, tomaten 68, slaboonen 56, snijboonen 5—6.20, aardappelen 1.80—2 per 100 pond, komkommers f 3—6 por 100 stuks. ZWAAG, 2 Aug. Veilingsvereen. „Bangert en Qmstr." Aardappelen 3.703.90, drielingen 1.50 2.60. bl. aardappelen 3.30—3.60. spinazie 8 10, postelein 7—9. uien 4.40—6.10, bieten 2.30—3.60. Savoye kooi 3—3.80, wite kool 2, roode kool 34.60, slaboonen 9.6014.40, snij boonen 14.60—19.80. tuinbooncn 3.10—3.90, peulen 1416. tomaten 11—15.10, waschpeen 4—9, bospeen 5.10—7.60, andijvie 2.10—3.50, sla 2—2.70, bloemkool 13.10—19.70, komkom mers 44.80, rabarber 1.602.10, zilvernep 49, perziken 410.50. frambozen 5465. bl. pruimen '4952, witte druiven 44—51, Fran- kenthaler 4550. witte bessen 810. roode bessen 10—11, Prolefic 13.10—17.20, kruisbes sen 1723, zwarte bessen 10—21, trosbessen 11.70-12.10, Yello 10-24, Gladstone 7—0.' Kruidenierspeer 18—25, Suikerpeer 9—11, meloenen 16—17, morellen 24-20, Jan Baas 47. ALKMAAR. 5 Aug. Veemarkt. 104 Vette koeien f 180—320, 60 graskalveren f 45—78, 72 nuchtere kalve ren (slacht) f 10-20. 40 vette schapen f 28 —47. BROEK OP LANGENDIJK, 5 Aug. Aanvoer: 107.000 Kg. aardappelen: Schot sche muizen 3.704.10, eigenheimers 2.70 3, bl. dito 2.703.40, drielingen 2.102.70, kleine 1.60, 800 Kg. uien: drielingen 4.60, ?finnep i~~' Kg- spercieboonen 10.30— li 40, 10 Kg. snijboonen 20.80, 9500 Kg. roo de kool 3—3.20, 1950 Kg. witte kool 2.—, 4000 Kg. gele kool 4.20—5.50. NOORDSCHARWOUDE, 5 Aug. Aanvoer: 118700 Kg. aardappelen: Schot- èche muizen 3.70-3.90, grooten 3.70, eigen heimers 2.40-3.20. bl .dito 2.40-2.80 drie lingen 2.20-2.60. kleine 1.40, 775 Kg', uien o. drielingen 4.50. gele nep 4—4.10, 4800 Kg. zilvermcn 1-1.20. drielingen 1.30-150 ?n(^,e,PJ^0'.?800 Kg' sPel-c'eboonen 10.6011.o0, 2000 Kg. witte kool 2 <>700 stuks bloemkool 10.20—11.20.

Schager Courant | 1940 | | pagina 3