UITGESTELD. Nog steeds drie Nederlanders zoek Spannender dan Wildwestfilm „STOP!" Beter Iaat dan nooit! Zevenhonderd Britsche fascisten gearresteerd Japan scherper geblokkeerd „Vliegende forten" voor Engeland r 1 UTTERSTAD i Heeft Koedijk geld te veel Burgerbrug Marktberichten Waarom geen gecentraliseerd politieonderzoek. Vandaag is het vier weken geleden, dat de ÜAmslerdanische groenten- en fruithandelaar 31. Nebig, op reis ging ten einde op de vei ling te Poeldijk (gemeente Monster) zaken tc doen. Sindsdien heeft men niets meer van 3iyn vernomen. De verdwijning van Nebig plaatst de politie voor een onoplosbaar raad sel. Het weinige wat men weet omtrent den man, is dat hij inderdaad te Poeldijk is aan gekomen, daar een partij peren heeft gekocht en vervolgens Van plan is geweest met een autobus van Poeldijk naar Den Haag te rei zen. Daar wilde hij naar de Fruitcentrale ga au 01/1 een vervoersbewijs voor appelen te halen. "Uit het onderzoek, dat is ingesteld, is bekend geworden, dat Nebig inderdaad on de bus is gestapt, maar hij is niet in Den Haag aangekomen, althans niet aan de Fruitcenc ttfale. Waar hij uit de bus is gestapt is niet bekend. Intnsschen zoekt men ook naar den ver misten Bredanaar P. van Aert, eigenaar van co» klcedingmagazijn, die sinds 12 Novem ber is verdwenen. Voorts doet de Hotterdamsche politie pogin gen om een stuurman op te sporen, die ceni- gen tijd geleden eveneens spoorloos is ver dwenen. Daar het niet onmogelijk is, dat er ver band bestaat tusschen de verdwijning van den Amsterdamschen koopman Xehing en den man uit Breda, zou. zegt de Tel., het mis schien aanbeveling verdienen, wanneer hot zoeken naar de drie vermisten centraal werd geregeld. Thans doen allerlei politie-insfan- iies moeite licht te brengen in deze zaken. De Haagsche, Ainsterclamsche en notterdamscho politie, de politie uit Monster, de marechaus see, kortom talrijke politiemannen. Zij doen natuurlijk wat zij kunnen doen. doch onmo gelijk kunnen zij zóó effectief werken als liet geval zou zijn wanneer één politic-instantie, in samenwerking met de plaatselijke recher cheurs het omvangrijke onderzoek leidde. Snoeksprong door een loket. De avontuurlijke arrestatie en achtervol ging van een heruchton rijwietdief. welke deed denken aan een spannende film, .{wacht gistermiddag in de omgeving van (de Arbeidsbeurs te Den Haag veel toeschou wers op de been. Sinds eenigen tijd volgde de recherche het spoor van den 4.3-jarigen stukadoor P W. R.. die weer van eenige rijwieldiefstal len werd verdacht en reeds herhaaldelijk in de gevangenis heeft gezeten wegens der gelijke en andere delicten. De recherche was er. achtergekomen, dat (te .man. eon be zoek zou brengen aan de Arbeidsbeurs .p.n had daarom maatregelen getroffen voor zijn aanhouding. Terwijl de stukadoor voor één der loketten der Arbeidsbeurs aan de Lage Nieuwstraat met een ambte naar een gesprek voerde, kwamen twee rechercheurs door een draai deur van buiten naderbij om hem aan te houden. R. had echter al lont geroken, toen hij een der recher cheurs door de draaideur zag nade ren. Er bestond voor hem geen andere uitgang om te ontkomen dan dezelfde draaideur. Daarom nam hij een kloek besluit. Door d z." snoeksprong wist hij zich heel handig door het betrekkelijk smalle loket te werpen in het daarachter liggend kanfoor. waar de ambtena ren verstomd stonden door deze athletische vaardigheidsproef van den ongewenschten bezoekers. Een der twee rechercheurs bleek even wel over dezelfde athletische capaciteiten te beschikken. Op dezplfde wijze als de rij- wieldief dook hij door het loket in de richting van den vluchteling. Deze had een kleinen voorsprong. Plet gelukte hem via een deur weer in de hal te komen bij de draaideur met de twee rechercheurs op de hielen. De deur wérkte niet vlug genoeg naar zijn zin en opnieuw toonde bii zich een goed gymnast zegt de Tel. door prompt door een der ruiten van de draaideur te springen, om zoo op straat te komen. Ten gevolge van de averij aan de deur had hij tevens bereikt, dat deze eenige oogenblik ken niet functionneerde en stellig zon R. zijn ontsnapt, als het glasgerinkel niet de aandacht had getrokken van den wachten den chauffeur van den politieauto, die in de Lage Nieuwstraat werd gereedgehouden om den arrestant naar het hoofdbureau van politie te transporteeren. Toen de chauffeur plotseling een man met bebloed hoofd over de straat zag hollen, bedacht hij zich geen oogenhlik en wierp zich op den vluchteling. Deze was niet van plan zich zonder strijd over te geven en er ontstond èen hardnek kige worsteling op straat. Beide mannen rolden over den grond tot de twee recher cheurs naar buiten gekomen waren en een eind maakten aan den strijd. De gvmnasti- sche dief, die vroeger als geveltoerist reeds van zich heeft doen spreken, is daarop net jes met den politieauto naar het hoofdbu reau gebracht onder groote belangstelling van het publiek, dat de achtervolging met spanning had gadeslagen. Wijdenes vacantie-oord Maatregel van Winterhulp Nederland. Naar wij vernemen zal aan jongelui van 8 tot 14 jaar uit de geteisterde steden, als Den Helder enz. gelegenheid geboden wor den gratis de Kerstvarantïe door te brengen in het rustige dorpje Wijdenes, tusschen Hoorn en Enkhuizen. De maatregel is een der eerste van „Winterhulp Nederland". Spoorboomen in de duisternis krijgen rood transparant. Omdat de verduistering voor het groote aantal bewaakte overwegen bijzondere vei ligheidsmaatregelen noodig heeft gemaakt, heeft de directie van de Ncd. Spoorwegen in samenwerking met de Duitschc autoriteiten diepgaande proefnemingen genomen met maatregelen, die de autorijders zoo duidelijk mogelijk op het gesloten zijn van de spoor boomen -opmerkzaam moeten maken. Voor drukke spoorwegovergangen is een transparant ontworpen, dat bij gesloten hoornen het woord „stop" in roode lichtende letters vertoont. Als de hoornen open zijn, is het opschrift niet verlicht. Het stoplicht zal in het algemeen rechts van den weg onge veer anderhalvcn meter hoog wor den aangebracht, zoodat het verlich te transparant op ongeveer tachtig tot honderd meter zichtbaar zal zijn. Ook zullen in het midden van de spoorboomen drie reflectoren worden aangebracht. De minder drukke overwegen worden al leen niet reflectoren uitgerust en wel naar gelang van de wegbrccdte met drie tot ne gen stuks. De reflectoren zullen zoo worden aangebracht, dat zij hij gesloten stand van de spoorboomen een rechte lijn vijftig cm. boven don grond zullen vormen. Bij de invoering van de nieuwe maatre gelen, die door het Luftkommando Hol land beproefd en goedgekeurd zijn, vervalt de plaatsing van roode handlantaarns ter beveiliging der overwegen. Distributie-ambtenaar staat terecht Bonnen gestolen. De 45-jariee kantoorbedienden O. R. tc Rolterdam had zich voor de Rotterdamsche recht bank te verantwoorden, omdat hij. als tijdelijk ambtenaar hij den dïstribntiedienst brood-, koffie, en theehonnen had gestolen, die hij moest controleeren. De man had de bonnen voor eigen gebruik moegenomen, maar daar hii met zijn eigen bonnen kon uitkomen had hij ér eenige aan kennissen gegeven. Hii had evenwel nooit bonnen verkocht. De officier noemde het feit zeer ergerlijk. Hij eischfe eon ecvangenisstral van acht maanden inct aftrek. Uitspraak 19 December a.s. MarseÜle voor Genua aangezien Britsche vliegers vergisten zich Uit Vichy wordt gemeld, dat het Engel- sche antwoord op de Fransche protestnota in verhand mei- het bombardement op Mar- seille' nog niet in Vichv is ontvangen. Het antwoord zou aan den Franschen ambassa deur in Madrid worden overhandigd. Het zou de verklaring bevatten, dat de Engel- sche vliegers zich hadden vergist en Mar- seille voor Genua hadden aangezien En geland zou bereid zijn schadevergoeding te betalen. Merkwaardige trouwpartij. Te Scrajewo is gisteren een opzienbarend huwelijk voltrokken en wel tusschen den S2-jarigen gepensionneerden spoorbeambte Rudnlf Siwacha en do 70-jarige Anna Vor nowitsj. De bruid is eerst onlangs uit Ame rika teruggekeerd. Bii de voltrekking van het huwelijk wa ren haar kinderen, kleinkinderen en achter kleinkinderen tegenwoordig. Haar oudste achterkleinkind hoeft zich Zondag verloofd en wil binnenkort zelf ook trouwen. Reeds drie maanden in hechte nis. De Britsche onderstaatssecretaris van 't mi nisterie van Rinncnlandsche Zaken heeft volgens berichten uit Londen gisteren in 't Lagerhuis bekend gemaakt, dat destijds ze venhonderd leden van de Britsche fascis tische partij gearresteerd werden. Ook thans bevinden zij zich nog in hechtenis. De on derstaatssecretaris deelde voorts mede, da' driehonderd personen zich reeds meer dan drie maanden in een Engelsche gevangc nis bevinden onder verdenking de Britsche verdedigigswetten overtreden te hebben. Men heeft tot dusverre geen tijd gehad om een officieele procedure tegen deze driehon derd personen aanhangig te maken. Nieuwe maatregelen der Ver. Staten. De Japansche pers maakt melding van uit New York binnenkomende berichten, volgens welke na 10 December nieuwe uit- voerheperkingen voor werktuigmachines uit de Vereenigde Staten van kracht wor den. De bladen noemen dit een nieuwe ver scherping van de blokkade der V.S. tegen Japan. Volgens United Press heeft de regeering der Vereenigde Staten twintig lange af- stands-bonnnenwerpers die onder den naam „vliegende forten" bekend zijn, voor Enge land vrijgegeven. Allerlei uit MIJNONTPLOFFING. Gistermiddag omstreeks half zes donder de weer een hevige ontploffing over den Helder en deed veler harten weer van schrik verstijven. Het bleek ditmaal echter gelukkig „slechts" een mijn te zijn geweest, die ongeveer achter het postkantoor tot ontploffing kwam. Op de Kerkgracht en Loodsgracht werd nogal wat schade aan gebroken ruiten en losgeraakte dakpannen geleden. KOEDIJK Eenmaal offeren voor Winter hulp is voldoende, meent een lid van „De West". De tuinbouwvereeniging „De West" hield gisteren, namiddags 2 uur, een algemeene Vergadering in het lokaal van D. C. Butter De voorzitter W. Visser opende de verga dering. die niet ruim bezocht was, besprak het vroeger vergaderen, dit hield verband met het punt op de agenda, aankoop der vciling door de L.G.C. Besloten werd een 2-tal voorlichtingsmin- dagen tc organiseeren. Verder deelde voor zitter mede, dat dch eer Rietsem'a van plan was een cursus te houden (voor jonge tuin ders die in 't bezit zijn van een diploma), niet zoo zeer in theorie maar meer practi- sche scholing, om bedrijfsleiders te kweken. De scholing zal hoogstwaarschijnlijk plaats vinden in de Wieringermeer. De voorzitter besprak tevens de brand- stoffonschaarschte voor de koolbergplaat sen en raadde den aanwezigen aan papier aan te schaffen. Het bestuur stelt de vergadering voor 25 uit te trekken voor de Winterhulp. De hr. Joh. Blaauboer is er tegen, Wij hebben als tuinders al geofferd meent hij, op deze manier wórdt het dubbel. Dë voorzitter zegt als het voor het doel gebruikt wordt, zooals er steeds over wordt gesproken is er, veel geld noodig. Wij mogen toch verwachten, dat het zijn juiste doel bereikt. De heef Blaamvbocr vindt't niet goed dat Koedijk zoo hoog aan de spits staat. Is hier nu zoo in eens zooveel geld? De voorzitter: Neen,, dat niet, maar dat) komt, omdat Koedijk zooveel met zijn ar men op heeft. De heer Blaauwbocr trekt dit in twijfel. De heer Jongsma geeft een duidelijke toelichting in 't belang der armen, omdat de steunnornien voor de aimen niet. verhoogd mogen worden zijn zij aangewezen op Win terhulp Alle vereenigingen doen mee „de West" behoort er bij! Met algemeene stemmen wordt het be stuursvoorstel aangenomen. Tevens werd met algemeene stemmen aangenomen het voorstel aankoop veiling door de L.G.C. Wal altijd gewenscht is zal nu werkelijk heid worden. ..eigen veiling in éigen hand" Het geheele bestuur werd gekozen als afgevaardigde naar de vergadering der L. G.C., daarnaast werden nog elf afgevaar digden benoemd t.w.: J. K. Beets. P. IJfs, Joh. Blaauwboer. W. Slotemaker, J. Vries, Jan de Graaf, B Kok, P. Geus, C. Boon en Jn. Keeman. IJspraatje tot slot. Hierna volgde nog een ijspraatje. De voor zitter deelde mede dat vrij zeker ruwe olie zou worden verstrekt voor de ijsmotor. De prijzen der producten zijn allen vastgesteld dus is individueel afleveren niet zoo nood zakelijk als gewoonlijk. Wanneer er afgele verd moet worden, zal men de producten wel vanaf de bergplaatsen halen. De heer J. K. Beets brengt bij de rond vraag de hoogere koolprijzen in andere vei lingen in bespreking. Er zijn veilingen, die f 6.50 voor roode kool noteeren, terwijl de maximum prijs f 4 is. Dit is een - allergekst verschijnsel en kweekt ontevredenheid. De veiling van Br. op Langendijk houdt zich aan de voorschrif ten, de andere hebben er maling aan. Spr. zou willen dat onze veiling dan ook deze voorschriften niet handhaafde. De voorzitter: Dat gaat niet, ik ben het er mee eens dat het geen goeden toestand is en ik kan u verzekeren dat er hard aan gewerkt wordt dit euvel weg te nemen. De heer W. Butter zegt dat het lossen der producten in het centrum der veiling nog steeds niet is .opgelost. Het wordt weéY als een voorstel op de agenda geplaatst voor de vergadering der L.G.C. De heer Joh. Blaauwboer vraagt nog weer eens naar de „Witte koolpot", er is nog steeds geen - afrekening geweest, men hoort er maar nooit van. De voorz. is het hiermede eens: Geld of geen geld, maar afrekening moet er komen! Dit is ook het standpunt van de Provinciale Commissie. Hierna sluiting. OOK AFVAL HEEFT ZIJN WAARDE. Als gevolg van de bekende afval verorde ning, moeten beenderen enz. worden be waard en zullen deze worden opgehaald door de fa. P. van Exter van Zaandam. Afval van levensmiddelen, aardappel schillen enz., aan Kanaaldijk, worden opgc haald door C. Boon. Voor Koedijk (wijk St. Pancras) door C. van der Gracht; De Maastrichtsche glazenier Harry Schoonbrood vervaardigde een serie glas in lood ramen voor de nieuwe raadzaal te Beek (L) (Foto Het Zuiden) LANGEN DIJK SINT NICOLAAS ^BIJ DE KLEUTERS. Gistermiddag werd in Concordia het Sf. Nicolaas-feest van de Langcndijker kleuter scholen gehouden. Hoewel Sint en Piel het op den verjaardag van den Goedheiligman steeds heel druk hebben, hadden zij toch nog tijd gevonden, om in eigen persoon aan wezig tc ziin. Dit werd .door de kinderen zeer op prijs gesteld. De kinderen hebben den goeden Heilige verscheidene liedjes toegezongen en de ver maningen in ontvangst genomen. Want er waren natuurlijk kinderen bij, die wel eens iets hadden gedaan, dat niet geheel door den beugel kon. De belofte van beterschap maakte alles weer goed, zoodat allen zon der uitzondering aan het einde van de feest middag met een aardig cadeautje werden verblijd. De onderwijzeressen van de kleuterscholen hebben ter gelegenheid van dit feest, een toepasselijke poppenkastvertooning gehouden welke niet groote aandacht werd gevolgd. Na afloop van hel feest, dat ook door tal rijke ouders werd bijgewoond, hebben Sint en Piet een aantal kinderen, dat wegens ziekte niet aanwezig konden zijn, thuis' op gezocht en een geschenk gcbraclit. Die zul len nu wel spoedig beter zijn. ANNA PAULOWNA SINTERKLAASFEEST ALS VAN OUDS. Storm- en regenvlagen, reismoeilijkheden en distributie ten spijt, is het Sinterklaas feest in Oostpoider, Kleine Sluis en Bree- zand weer op de oude, gezellige wijze met de schoolkinderen gevoerd. BREEZAND. STALLING BIJ BIOSCOOP. In de opening van de Apollo-bioscoop heeft de heer D. de Graaf aanleiding gevonden aan z'n zaak een fietsen- en autostalling te verhinden. Voorloopig zal van de laatste wel niet veel gebruik gemaakt kunnen worden, nu het autorijden voor plezier verboden is, maar de fietsenstalling, dicht hij de bios coop, voorziet zeker in een behoefte. Men zie voor bijzonderheden advertentie. ZIJPE OUDESLUIS. GROOTSCHE INTOCHT VAN ST. NICOLAAS. St. Nicolaas met Zwarten Piet verschenen om ongeveer 3 uur in de zaal van den heer Jogrli. Kreijger, waar beiden vol ongeduld en jubelend werden ontvangen door de kin deren. Ze hadden reeds gezongen, waren getrarteerd op lekkers en een mooi ver baal. Tjokvol was het van belangstellenden, vergezeld van hun jongere spruiten. Het was een sprookjesachtige aanhlik, de Groo te Weldoener de kleintjes ontvangende, een tot werkelijkheid geworden sprookje. Jong en oud genoot volop, vooral toen de ge schenken werden uitgedeeld, 't Ilonfd der. school bedankte hartelijk den Goeden Sint en Zijn Knecht, die de kinderen zoo'n groot genoegen hadden bereid. De Sint verzocht zijn welgemeenden dank te willen overbrengen aan alle milde ge vers. den Commissieleden, de dames en het onderwijzend personeel. DAT KAN MOOI WORDEN De tooneelclub ..Animo" heeft in studie het bekende en geliefde blijspel „De ladder Jacobs" door II Bakker en J Fabricius. Binnenkort hoont de vereeniging dit ten beste te geven, hetgeen hij advertentie na der zal worden bekend gemaakt. W1ER1NGERMEER CHRISTELIJKE LANDARBEIDERSBONP De heer R. Sienions, afkomstig uit Oost- wold (Oldambt). die vanaf 28 Februari '1? dus gedurende ruim 23 jaar voorzitter van der. Nederlandselien Chr. Landarbeiders- bond is geweest, is thans wegens het be reiken van den pensioengerechtigden leef- liid («5 jaar) afgetreden. Tot ziin opvolger os aangewezen de heer M. Ruppert te Utrecht. BARSINGERHORN KOLHORN ST. NICOLAASFEEST Als van ouds werd door de schoolkinde ren tc Kolhorn weer een vroolijk St. Nico- laasfeest gevierd. Door de bijzondere om standigheden was de tijd van voorberei ding dit jaar slechts zeer kort en kon liet feest ook niet zooals gebruikelijk in de school worden gegeven Zoo waren'de kin deren dan Woensdagmiddag bijeengeko men .in de zaal van F. Groet. Het bezoek van Sint en Piet bracht al dadelijk de ech te feeststemming. Sint vertelde een boeiend verhaal, Piet deelde kwistig rond van al hel lekkers, dat hij had meegebracht. De afslag, comb. en eindtoewij- zing van de boerenwoning c.a. met 10.24.75 H.A. weiland a.d. Ruigcmveg te Burgerbrug gem. Zijpe, welke was vastge steld op 7 Dec. 1940, in het ca fé van den heer C. Bos, Hout- til. te Alkmaar is tot nader te bepalen datum Notaris F. J. M. PINXTER Schoorldam. Voor bezoekers v. d. Apollo-Bi- oscoop te Breezand bestaat gele geilheid tot stalling van rijwie len en auto's, bij JAN DE GRAAF, Rijwiel- en taxibedrijf, Burg. Lovinkstraat 14, Bree zand, Tel. 5. vlak bij de bios coop. JONG BLANK PAARDEN- VLEESCH verkrijgbaar. F. DEKKER, Stroet. M. DEKKER, Nieuwe Niedorp Gevraagd in klein gezin te Schoorl, tegen 1 Januari: FLINK DIENSTMEISJE (alleen) voor dag en nacht. Br. No. 444 Boekh. Oldenburg, Schoorl. Mevr. VAN SLOOTEN, Sint Maartensbrug vraagt met 1 Januari EEN FLINKE DIENSTBODE voor dag en nacht. Gevraagd een NET DAGMEISJE, hij A. KOSSEN, tc Eenigenburg. Te koop: Een zware Iepen boom en een Drinkkuip voor Vee,- pl.m. 200 L. U. BILSTRA, Winkel. Te koop: Een goed ONDER STEL van driewieldc kar, bij J. KNOL, Kleiweg, Anna Pau- lowna. Het program was verder gevuld met een goed verzorgde filmvoorstelling door den heer K. Keuris. Tenslotte waren alle kinde ren heel blij. toen bleek, dat Sint en Piet voor allen een cadeautje en wat snoeperij hadden meegebracht. Opgetogen ging de jeugd dan ook naar huis. Een woord van dank is hier op zijn plaats aan Sint en Piet voor hun goede zorgen en aan de hulp. die het personeel der school hen hierbij verleend'. Verder aan ouders en kindervrienden, die door hun geldelijken steun het feest mogelijk maak ten en aan de plaatselijke afdeeling van den Landarbeidershond. die de filmvoorstelling had aangeboden en een biidraee had gege ven voor de tractatie der kinderen. HOOGWOUD A ABTSWOUD ST. NICOLAASFEEST. Woensdagmiddag is hier in de zaal van Visser op bescheiden voet het Sint Nicolaas feest door de schoolkinderen gevierd. Juff. Dell vertelde op onderhoudende wijze de ge schiedenis van de Gelaarsde Kat toegelicht door lantaarnplaatjes door meester Noc. Daarna volgde een korte operette getiteld. ..Het Nieuwsgierige Elfje" met zang en dans. Af en toe werden versnaperingen uitge reikt en tenslotte nog wat voor de hap-hap mee naar huis genomen. De kinderen en de aanwezige ouders hebben eon aangena me middag gehad. De heer J. Koeten ver leende ook ziin medewerking met viool. Hulde aan de initiatiefnemers! W ARMENHUIZEN DIENSTWONING WORDT HERSTELD. De Rijkswaterstaat zal binnenkort tot aanbesteding overgaan van het herstellen van de dienstwoning hij de draaibrug over het Noordhollandsch Kanaal te Schoorl-s dam (gem. Warm en huizen). Zooals men zich herinneren zal. is deze wonine tengevolge van een noodlottige hom eenigrifi tijd geleden getroffen. Raming f 2300.— SCHAGEN. 5 Dcc. 9 Paarden f 450—800, 8 geldckoeicn (ma gere) f 225—325. 8 idem (vette) voor de centrale. 14 kalfkoeien f 280—430. 16 vaar zen f 210—300. 9 graskalvercn f 100150. 33 nuchtere kalveren voor de centrale. 77 overhouden f 3643. 15 bokken en geiten f 6—35. 8 magere varkens f 30—52.50. 46 biggen f 1124. 33 konijnen f 1.50—7, 42 kippen f 1.50- 2.50. HOORN. 5 Dec. Aanvoer: 3 stapels, wegende 701 Kg., prijs f 35:25 handel vlug. BROEK OP LANGENDIJK. 5 Dec. Aanvoer: 6000 Kg. andijvie 22.40, 6100 Kg. peen 3.30. SOOO Kg. Succes witte kool 3.— 0700 Kg roode kool 4.—. 82500 Kg. gele kool 3.50. 15000 Kg. D. witte kool 3—3.30, 14000 Kg. Savove kool 3.50. 900 Kg. bieten 2.50. NOORDSCHARWOUDE. 5 Dec. Aanvoer 37500 Kc. roode kool 4.20200 Kg. gele kool 3.— 25000 Kg Deensche witte kool 33.30 800 Kg. groene kool 3.50. 4600 Kg. peen 3 30. 700 T{g bieten 1.402 50. 0000 K? nnditvie 10 400 KV rammenas 8.60. WARMENHUIZEN 5 Dec A5200 kg. roode kool f 4: 10500 kg. gple kool f 8.50; 5500 kg. witte kool f 2.70: 400 kg. peen f 3.30; 1400 kg. Deensche witte kool f 3.—

Schager Courant | 1940 | | pagina 3