Het voetbalmenu N1PPER EN PELLE Watervogels ontvangen D.T.S. jn Schagen Het granaatappelsap IW-GA maAtyeti Wieringerwaat d-B.K.C. Schagen naar Nieuwe Niedorp M.F.C.-Oudesluis Eindelgk zal er dan weer eens gevoetbald worden; na een periode van ongeveer 2 maanden stilstand, gaat het bruine mon ster weer rollen. Voor de voetbal-enthou siasten een genoegdoening, welke zeker op prijs gesteld wordt, vooral nu de spanning meer en meer in stijgende lijn gaat. DE EERSTE KLASSERS. Afdeeling I. ADO, dat nu zoo fier aan den kop gaat, zal in de resteerende wedstrijden zich toch tot het uiterste moment geven, daar voroal DHC van iederen misstap gebruik zal maken, zich weer naast de leiders -te plaatsen. En nu al reeds wordt er een aanval gedaan op de mooie positie der Hagenaars en een hevigen aanval, want er moet een bezoek gebracht worden aan Feijenoord. We herinneren ons nog duidelijk dezen eersten wedstrijd in Den Haag toen een benauwde 21 overwinning werd behaald op de Rotterdammers, een overwinning die nogal stof deed opwaaien. Wy zijn het dan ook roe rend met den ADO-voorzitter, den heer Chouf- foeur, de vader van den eminenten linksachter, eens, dat het een zwaren dobber wordt, ja zelfs zien wij er puntenverlies in. Aan ADO de eer het tegendeel te bewijzen. KFC ontvangt DWS; we hebben zoo'n idee dat de Amsterdammers het nu wel gelooven. Inmiddels heeft Guus Draeger, de internationale rechtsbuiten, te ken nen gegeven voor Ajax te gaan spelen. Mis schien is dit voor de Koogers een unieke ge legenheid de eerste punten te halen. We reke nen er op, rood-blauwen! Hermes DVS en Sparta gaan een spannend partijtje in Schie dam spelen, waarbij de thuisclub de beste papieren heeft. Ook bij DFC't Gooi verwach ten wij een dergelijk resultaat. Stormvogels ontvangt DHC; de Delftenaren mogen niets verliezen, doch de IJmuidenaren zijn nu be paald geen jongens om zich zoo maar gewonnen te geven. Toch zullen ze er aan moeten ge looven. Afdeeling II. VSV krijgt zijn laatste krachtproef te door staan, want een bezoek aan Ajax valt nimmer mee. Voor de spanning, voorzoover daar nog sprake van is in deze afdeeling, zou een neder laag voor de Velsenaren gewenscht zijn. Doch o.i. zal het zoover niet komen, daarvoor komt ons de kracht der Amsterdammers momenteel niet constant genoeg voor. Blauw-Wit speelt ook al thuis, een vreemde verdeeling, en wel tegen de hekkesluiters CW. Toch is deze opgaaf voor de Charloisers niet onoverkomenlijk; we houden het tenminste op een gelijk spel. Haarlem zal zijn kleine kans tegen HBS handhaven en de Hagenaars dus puntloos naar huls sturen. Evenzoo neemt DOS de punten mee uit Den Haag, waar VUC een bezoek moet worden gebracht. Tenslotte nog een Rotterdamsche derby, n.1. XerxesRFC, welke niet ver van een punten- verdeeling af zal eindigen. Afdeeling III. Hengelo ontvangt Quick, twee gelijkwaar dige tegenstanders dus, doch daar Qpick in uitwedstrijden niet volledig kan uitkomen, zal "Hengelo de punten, wel thuis houden. Wagenin- gen ontvangt de hekkesluiters AGOW; voor de Apeldoorners een moeilijke taak om punten- winst te oogsten. Go-Ahead heeft een kans tegen Tubantia op althans één punt, waarmede FEUILLETON daoA, Ethet ÏÏL 28. Niettegenstaande deze duidelijke wenk, stak Marjorie kalm haar sigaret »aan en blies na denkend rookwolken omhoog. Och, je hoeft het me eigenlijk niet te zeggen, ik ken die ziekte, zei ze. Ik heb dat zelf ook eens gehad, maar ik ben toen niet met den man, van wien ik hield, getrouwd. Men vond dat ik, door mijn opvoeding, aan spraak had op luxe en comfort, iets, wat hij me niet kon geven. Enfin, dat doet nu niet ter zake. Maar ik ken de symptomen. Waarom stort je je hart niet voor mg uit, schattekind Ik ben Blanche niet! Maar ik heb je werkelgk niets te ver tellen, protesteerde Diana. Oh, lieveling, probeer toch niet je zuster Marjorie voor den gek te houden dat lukt je toch niet! Maar als je niets zeggen wilt, laat ik je dan een raad geven. Onze vriend Fortescue vind ik, eerlijk gezegd, een lamme ling! En hg loert op je als een kat op haar prooi! Denk er aan dat je je niet al te ge makkelijk laat vangen weet vooral goed wat je doet! Diana leunde achterover tegen de kussens en staarde naar het plafond. Hij heeft geld, zei ze. Tenminste, later zal hg het erven. En den titel ook! Zou je het niet prachtig vinden als ik Lady Carvis werd? Zoo eentonig, lieveling! We hebben er al een in de familie, zei Marjorie droogjes. En dan, hg hoort tot het soort mannen, dat, zoo dra ze een vrouw in hun» bezit hebben, naar een andere kijken pas maar op! Diana huiverde licht. In dat geval zou ik een alimentatie krg'gen, niet? Of hoe noem je zooiets? Vol verbazing staarde Marjorie haar zusje aan. Diana! Ben jij het, die zooiets zegt? Ben jij zóó cynisch geworden? Waarom zou ik zooiets niet zeggen?, vroeg Diana op uitdagenden toon. En ik be grijp werkelijk niet waarom je probeert me tegen te houden. Moeder en Blanche vinden hem een schitterende partij voor me en zoo moest jij er ook over denken. zg zich tevens weer evpn veiliger zullen voe len. De leiders spelen dus allebei niet. Afdeeling IV. Een volledig programma is hier vastgesteld en belangrijke wedstrijden staan te wachten. In Tilburg weer een derby, nu LongaNOAD, wij voor ons twijfelen niet aan de steeds toe nemende kracht van Longa en vei*wachten dan ook een overwinning voor de thuisclub. NAC zal toch met Roermond wel geen moei lijkheden hebben. BW heeft een serieuze kans tegen Willem II op de punten, hoewel de Til- burgenaars meer gebrand zullen zijn op de winst als de Bosschenaren. JulianaLimburgia is de derby in Limburg, ook nu geven we de Limburgianen weer een behoorlijke kans. PSV heeft, eveneens als VSV en ADO een buiten gewoon zware strijd. In Maastricht gaat n.1. MWPSV op het groene tapijt. Het spgt ons voor de Philips-menschen, maar de punten zul len zoo niet alle twee achterblijven, dan ver moedelijk toch één. Eindhoven zal met Hel mond toch wel raad weten, of zal hier het spreekwoord van de kat in 't nauw een woordje meespreken. Afdeeling V. Achilles en HSC ontmoeten elkaar in Assen; misschien dat de Assenaren een puntje kunnen noteeren. WVV zal Be-Quick nog genoeg moei lijkheden bezorgen; de Winschotenaren zgn vooral op eigen veld niet voor de poes. De derby GVAVVelocitas zal toch voor de Velo's moeten zgn, willen zij tenminste niet meer achter raken. Heerenveen heeft de beste papieren tegen Veendam; of zij die benutten zullen we dienen af te wachten. SPANNEND PROGRAMMA IN ONS DISTRICT. 2e klasse A. Deze afdeeling heeft nog bekoring genoeg zoowel voor boven als voor onderaan. DWV en AFC zullen elkaar voor de tweede keer ontmoeten, nu in Nieuwendam. De eerste maal wonnen de roodbaadjes en ook ditmaal geven we hun de beste papieren. Voor ZFC zou een gelijk spel meer waarde hebben. Alkmaarsche Boys vecht voor lijfsbehoud tegen Alcmaria, welke nog een kleine kans heeft. De Alkmaarsche derby heeft dus een ongekende belangrijkheid. Dat kan spannen aan den Westerweg. Vanzelf is Alcmaria favo riet, doch h e t is een derby. VVZ heeft een kans op de punten, want Zeeburgia is toch heusch niet zoo sterk. OSV en West-Frisia zullen het nog eens in Oost- zaan probeeren; er zit revanche in voor de Óostzaners. 2e klasse B. EDO moet naar Hilversum, dat zal niet mee vallen, evenmin de wedstz-gd van HBC in Utrecht tegen Velox. Alsmede wordt hier gespeeld: Watergraafs meerDe Kennemers; HerculesVolendam; HVCHFC; De Spartaan—RCH. 3e klasse A. GVO maakt een goede kans tegen Always Forward. Ook Hollandia zal met KVV wel raad weten. ZVV zal in Spierdijk tegen St. George nog tegenstand genoeg vinden, hoewel de Zaandammers toch de punten zullen mee nemen. WATERVOGELS SPEELT IN SCHAGEN. 4e klasse A. Eindelijk zal de voetbal dan hier weer rollen, al zullen ook thans wel weer vele velden door het overtollige water onbespeelbaar blijken te zgn. Ook voor 4 A is een vrijwel volledig pro gramma vastgesteld en we zijn benieuwd hoe de verschillende clubs den winter doorgekomen zijn. Het eerste begin na een gedwongen rust-' periode van niet minder dan zeven weken zal nog wat onwennig zijn, maar we twijfelen er niet aan of de echte voetbalsfeer zal zoowel de spelers als'het publiek weer spoedig te pak ken hebben. Eenige weken! geleden maakten we al mel ding van het feit dat Watervogels haar verdere thuiswedstrijden op het Schagen-terrein speelt, zoodat 4 A thans weer uit 10 clubs bestaat. BKC en DTS, de twee leiders, hebben mor gen beiden een uitwedstrijd voor den boeg. DTS trekt naar Schagen om Watervogels te bekampen, we gelooven niet dat de mannen uit Oudkarspel zich zullen laten verrassen al blijft oppassen natuurlgk steeds de boodschap. Haar grootste concurrent BKC gaat op bezoek bij Wieringerwaard. Lijkt op papier een BKC-zege vrijwel zeker, de geelzwarten zullen zelf wel het beste weten dat zoo'n BKCW.W.-wed strijd altijd een moeilijke opgave blijft. Ook deze keer zal de uitslag niet ver .van een gelgk spel af zgn. Nieuwe Niedorp, de zwakste in deze afdee ling ontvangt Schagen, dat door het toetreden van enkele Heldersche voetballers belangrijk aan kracht schijnt te hebben gewonnen, ge tuige de 61 zege op Wieringen op 29 Decem ber. We kunnen dan ook de mannen van Peere boom weinig kans geven. MFC en Oudesluis, twee clubs uit de mid denmoot, ontmoeten elkaar op het terrein van eerstgenoemde en mogelijk kan MFC, dank zij het terreinvoordeel, een kleine zegè behalen. Al met al een interessant programma, dat, naar wij hopen, volledig zal kunnen worden afgewerkt. Onderafd. Noord-Holland. 1 C. Alkmaar ontmoet Oudorpvoor laatst genoemde de kans om de Alkmaarders een hak te zetten. Toch hebben we meer vertrou wen in de leiders. 2 F. Succes 2 zal het tegen Winkel niet kunnen houden. BKC 2 daarentegen heeft tegen Dirkshorn wel een kans, evenals Schagen 2 tegen Wieringerwaard 2. Deze laatste wed strijd vangt aan om 11 uur. 3 D. Alkmaar oSchoorl 2, 11 uur; Koe dijk 2Akersloot 1; Vrone 2Oudorp 2. 3 E. Oudendijk 2Twisk 2; Hauwert 1 N. Niedorp 2, 1 uur; Sgbekarspel 2VCL 2; Winkel 2—MFC 3. 4 D. Egmondia 2Bergen 3; DTS 3Alcm. Victrix V, 11 uur. Alkm. Boys 5Alcm. Vic- trix 6, 11 uur. 4 E. Barsingerhorn 1Winkel 4St.M.Vlot brug 1Petten 2; BKC 3Schagen 3, 11 uur; Oudesluis 2Callantsoog 1. ADSPIRANTEN. Afd. J. CSV a—Alkm. Victrix f>, 11 uur; Alkm. Boys a, 1 uur. Afd. K. Alcm. Victrix cPetten a, 1 uur. Afd. N. Succes aW.waard a, 1 uur. Afd. Byzonder Voetbal. 1 A. Zeevogels—LSVV; Limmen 1—VIOS 1; HSV 1—ESV 1; RKAFC 1—Berdos 1. 2 A. ZAP 1—Geel-Zwart 1; VZV 1—St. Vic- tor 1; SRC 1—Hollandia 1 (T.); LSVV 2— SVW 1; Hugo Boys 1—Con Zelo 1. OVERSCHRIJVINGEN. Wederom hebben er eeivge overschrijvingen plaats gehad, welke ons district interesseeren. L. v. d. Bogaerde en Voerman van Helder gaan beiden naar Oudesluis. De Spoorbuurt- bewoners krijgen dus ook behoorlijk hun deel van de Heldersche krachten. Tevens lazen wij in ,,De Sportkroniek", dat de huidige ADO-midvoor Westhoven naar Hoorn is overgeplaatst. Voorloopig zal deze speler, nu zgn club zoo'n fraaie kans heeft op den titel, voor de Hagenaars blijven spelen. In de toekomst komt het ons echter voor, dat de verre reis te veel moeilijkheden zal opleve ren, zoodat dus de kans Destaat dat deze uit muntende kracht in één der Hoornsche ver- eenigingen gaat .spelen. Hoe leert men koppen? In aansluiting aan hetgeen wij onder no. X schreven, aldus lezen wij in „De Sportkro niek", laten wij thans een paar eenvoudig* oefeningen volgen om koppen te leeren. Wederom moet ei met nadruk op worder gewezen, dat men ook bij dit gewichtige spel- onderdeel bij de jeugd moet beginnen. Gaat eer adspirant- of junior-speler zich een verkeerde manier van koppen eigen maken, dan is het bijkans onmogelijk later daarin verandering en verbetering aan te brengen. Altijd weer za" hij den bal min of meer opstooten. Zooals wr reeds hebben uiteengezet, moet men de jeugdr spelers leeren zoodanig naar den bal te sprin gen, dat juist op het moment waarop de ba! voor of naast het hoofd is, de slag met dit lichaamsdeel tegen den bal kan volgen. De leiding dient er goed op te letten, dat dt koppende speler naar. den bal moet blijver zien. Veel jonge spelers knijpen bij het kopper de oogen vaak dicht. Voor het oefenen op koppen kan men gebruik maken van een kopgalg, waaraan men eer bal aan een touw op elke gewenschte hoogt* kan hangen. Dit is een vrij eenvoudig weinif kostbaar hulpapparaat, dat nochtans bg hei oefenen zeer goede diensten kan bewijzen. Hier volgen enkele oefeningen: 1. Stilstaand koppen en daarbij steeds den bal wegslaan. Let op den juisten stand van het lichaam en het hoofd. Op het juiste moment moet het hoofd, eventueel het bovenlichaam even achterwaarts worden gebogen om daar na krachtig of minder krachtig naar den ba" te stooten. 2. Dezelfde oefening, maar nu den bal zg.- \yaarts koppen, links of rechts. 3. Bal optrekken op springhoogte. Met aam loopje naar den bal laten springen, afzetten met één been en den stil hangenden bal weg slaan. 4. Dezelfde oefening met een in beweging zijnden bal, waarbij de speler zelf het oogem blik moet kiezen om op te springen en den bal te raken. 5. Dezelfde oefening, maar zijwaarts kopr pen, rechts of links. Denk er echter om de jeugdspelers er op attent te maken, dat opstooten van den bal nagenoeg altijd verkeerd is. 41. Gefopt. 1. „Eindelyk heb ik jullie dan! Nu zullen jullie het geweer van' Vader Sam eens proe ven. Kom maar eens te ^orschijn. Hm!!" 2. „Nu hebben die bandieten me weer yoer den gek ge houden zal ik ze dan nooit in mijn macht krijgen?" 3. „Daar zijn we lelijk inge lopen. Nee, is niet zo eenvoudig om voor detective te spelen". 42. Op het spoor. 1. „Ja, dat was een treurigé geschiedenis. We zijn door die listige bandieten flink bij de neus genomen." 2. „Deze geldpot neem ik eens netjes rree naar de Apo theek." 3. „,»ellicht kan de apotheker mij behulpzaam zijn, om vingerafdrukken te nemen, zodat wij den inbreker op die manier misschien kun nen vinden. 4. „Mag ik zes rollen hecht pleister 10 cm. breed." „Heb je 't gehoord Pelle, hier is geen. vergissing mo gelijk. „Maar je bent beslist niet verliefd op hem! protesteerde Marjorie. Door wat je me zooeven vertelde, meende ik te moeten begrijpen dat zooiets er niets toe doet, zei Diana effen. Ben jg soms ooit ver liefd geweest op Clement? Eh nee!, n\oest Marjorie bekennen en voor het eerst was ze uit het veld geslagen. Hij heeft dat ook heelemaal niet van mg verwacht. Maar hij is in ieder geval heel wat beter dan dit gluiperige, sluwe reptiel! Maar hij zal nooit Sir Clement zijn! Wou jij soms beweren dat jy om een titel gaf?, barstte Marjorie uit. Mén hééft mij geleerd, dat zooiets een van de weinige dingen is, die de moeite waard zijn in het leven, zei Diana. Oh, praat geen nonsens!, protesteerde Marjorie. Jij weet evengoed ais ik, dat dat de reden niet is waarom je met hem wilt trouwen! Je bent heel knap, zei Diana, onderwgl rookwolkjes uitblazend. In iedei geval zoo kr.ap, dat je mg niet om den tuin kunt leiden, zei Marjorie en. zich wat naar haar toe buigend:.Ik weet heel goed, dat er iemand anders is de man, over wien ze het vanmiddag hadden. Met hem trouwen gaat niet om zijn slechte reputatie en daarom probeer je je maar te troosten met dien ander. Nu, zeg eens eerlgk, heb ik het goed? Nee, mis, zei Diana kort. En ik zou het maar niet verder probeeren, want je raadt het toch niet, al wordt je honderd jaar. Mismoedig bleef Marjorie een poos voor zich uitstaren. Toen, plotseling, stak ze Diana haar beide handen toe en spontaan zei ze: Oh, lieve, domme gans, werp toch je masker af! Dacht je dat ik niet zag, dat je in moeilgk- heden bent? Er is iets met je gebeurd, lieve ling, iets, waardoor je oneindig verdriet hebt. Toe, Diana dan, vertel mij maar wat het Is! Is het om dien anderen man Weston Mandeville of hoe hij heeten mag? Verlaat je niet te veel op praatjes van anderen, kind! Ga naar hem toe en spreek er met hem over. En maak dan voor jezelf uit of hij werkelijk 4 zoo'n schurk is als men vertelt. Oh lieveling, gooi je geluk niet weg om het geklets van de menschen! Haar stem beefde en tranen stonden in haar oogen. Diana had haar handen gelegd in die van haar zusier. „Stil, Marjorie, stil! zei ze. Dat is het met, lieveling, hcusch niet. Ik ben niet iemand, die zich maar direct stoort aan wat men zegt! Maar ik kan je met vertellen hoe het dan wel is ik zou niet eens kunnen beginnen! Maar het is niet zooals jij denkt! En toe, zeg nu alsjeblieft niets meer. Ik moet mgn eigen weg gaan, net als jij! Maar met mij is het anders. Haar lippen trilden en abrupt hield ze op. Marjorie sloeg haar armen om haar zusje heen. Je hoeft mij niets te vertellen, als je dat liever niet wilt, zei ze. Kom maar dicht tegen me aan zitten zoo!! En huil „u ee.is goed uit'je hebt er behoefte aan, ik zie het aan je. Het hüilstadium ben ik al voorbij; zei Diana, met een zwakke poging om te lachen. Spreek hier met niemand over, beloof me dat Marjie vooral niet met Blanche! Stil maar, arme kleine muis! troostte Marjorie. Ik zal je geen vervelende vragen meer stellen. Ik deed het alleen omdat ik je wilde helpen, omdat ik zag dat je verdriet had! Lieve Marjorie! zei Diana zacht. En. plotseling haar hoofd tegen de schouder van haar oudere zuster leggend, begon ze te huilen, niet heftig, zooals de jeugd huilt, maar met langzame, diepe snikken, zooals oudere vrou wen dat soms doen, die gebukt gaan onder een jdiep leed. Marjorie liet haar begaan, nu en dan enkele zachte woorden van bemoediging sprekend. Maar haar gezicht was hard en haar oogen fonkelden strgdlustig. Eindelijk hield Diana op, maar nog lang bleven ze zoo samen zitten. Toen zei Mar jorie: Je bent erg moe, lieveling. Ja, gaf Diana toe. Ik ben altijd moe tegenwoordig en ik kan niet slapen. Ze hief haar hoofd op en keek haar zuster aan: Ik dank je, Marjie, dat je zoo lief voor me bent, zei ze. Je zult er met niemand over spreken, hè? En als je morgen mocht hooien dat ik verloofd ben met Fortescue, ze keek smekend in het grimmige gezicht, weet dan dat er niets aan te veranderen is. Morgen al ?- vroeg Marjorie. Diana's blik werd vaster. Waarschgnlijk wel, ja. Hij is niet van plan lang hier in Tar- ford te big ven en hij wil mij meenemen. Daat ben ik blij om, want ik zou het hier in dit gat ook niet lang meer uithouden. Maar is het noodig dat alles zoo over ijld gaat? vroeg Marjorie. Je praat of de heele zaak al in karnen en kruiken is. Nu ik eenmaal besloten ben, wil ik zoo gauw mogelijk trouwen, zei Diana ontwijkend. —In mijn tijd wachtte men eerst behoorlijk tot men elkaar wat beter kende, zei Marjorie Maar, aangezien ik twintig jaar ouder ben dan jij, zul je mijn opvattingen wel ouderwetsch vinden. De jonge menschen van tegenwoordig zijn zoo heel ander3. Heel anders, beaamde Diana. Met een aandoenlijk gebaar bracht ze haar handen naar haar hoofd. Ik heb een gevoel alsof het zal barsten, zei ze. Oh lieveling, zei Marjorie en meteen stond ze op den grond en legde behoedzaam het. dek over Diana heen. Ik zal even aspirine voor je halen. Ik zou zoo graag wil len, dat je tenminste eens één nacht goed sliep. Blijf nu heel stil liggen, ik ben zoo terug. Slaap is wat jij noodig hebt ge zonde slaap. Zonder droomen! voegde Diana er aan toe. Oh, als dat eens mogelijk was! Je zult eens zien hoe mgn middel helpt! zei Marjorie en weg was ze, de kamer uit. Lieve, goeie Marjie! zuchtte Diana. Even later was dë oudere zuster terug met een glas water en een aspirine en, na deze ingenomen te hebben, zonk Diana doodop achterover in de kussens. Ik heb me aangesteld als een idioot, zei ze. Je moet er maar niet meer aan denken. Marjorie stopte de dekens in Diana's rug en streek haar laken glad en haar oogen waren heel zacht toen ze zei: „Probeer nu te slapen! Je bent doodmoe. Denk er om, dat je morgen niet opstaat als je niet heelemaal in orde bent! Ik zal in orde zijn, zei Diana grimmig. Nacht Marjorie! Ga maar gauw naar je kamer, anders kgrg je nog een standje van je man! Na nog een laatsten bezorgde blik op haar zusje, ging Marjorie eindelijk heen en, nadat ze de deur achter zich dicht getrokken had, deed Diana haar lamp uit. De duisternis deed haar aangenaam aan. maar slapen kon ze niet. Ze lag maar voor zich uit te staren met groote, brandende oogen. Aan Edmund Weston had ze niet meer ge schreven ze had er niet den moed toe ge had. En waarom zou ze ook eigenlijk? Mor gen zou haar verloving een voldongen feit zijn en dan zou het zeker niet lang duren voor hij het te weten kwam. Dat zou dus haar antwoord zijn. Ze wilde hem nooit meer zien. Hij mocht dan van haar denken wat hij wilde, de waarheid zou tenminste voor hem ver borgen blijven. Het net werd hoe langer hoe nauwer om haar heen getrokken en er was voor haar geen hoop meer. Ze had zich te schikken in het onvermijdelijke En haar verlangen, dat knaag de, knaagde, moest ze zien het zwijgen op te leggen. Wat ze dien dag gehoord had over Edmund Weston maakte nauwelijks indruk op haar. Anderen mochten van hem denken wat ze wilden, zij kende hem te goed om te gelooven, dat hij tot een werkelijk lage daad in staat zou zijn. Ze had gelezen in een boek, dat voor ieder ander zorgvuldig gesloten was. Maar aan dat alles mocht ze nu niet meer denken! Het was dom van haar geweest, het dien middag voor hem op te nemen 'op die manier zou ze zich den- een of anderen dag verraden! En verdrietig bedacht ze dat juist zij, de eenige die hem begreep, hem nooit zou mogen verdedigen tegen den laster, die hem van alle kanten bedreigde. Te laat was haar liefde voor hem gekomen en nu was alles voorbij voorbij! Een snik wrong zich naar haar keel. Wordt vervolgd

Schager Courant | 1941 | | pagina 10