I UTTERSTAD Uit Alkmaar Kou - Griep - Pijn Koude belemmert den handel Predikbeurten ADVERTEEREN Schager Courant Vrijdag 28 Februari 1941 Tweede blad Allerlei De Spoorwegautoriteiten in Utrecht we ten blijkbaar niet. goed hoe het varken van de Ivooij- en Werftrein Ie wasschen. Het is een „heen en weer gedoe" van je welste. De laatste houding is thans weer dat beide treinen voor particulieren verboden zijn. Deze maatregel, waardoor velen in Breezand en Koegras gedupeerd zijn, gaat aanstaande Maandag in. Er is een protestbeweging door de reizi gers op touw gezet.. Of het veel zal helpen, moet worden betwijfeld. Het ziet er naar uit, dat ook Utrecht voor hoogere belangen buigt. Den Helder straks 60.000 inwo- ners? De Ned. Spoorwegen houden rekening met de gedachte dat in de toekomst den Hel der een stad van 60.000 inwoners kan wor den. Dit blijkt uit de plannen van een nieuw stationscmplacomcnt, die, zooals wij enkele maanden geleden reeds mededeelden, nauw samenhangen met de plannen voor den stedelijken wederopbouw. Eenigen tijd terug is in Den Haag een conferentie geweest van ir. Ringers, den algemeen gevolmachtigde voor -den weder opbouw, de Directie der Nederlandsche Spoorwegen, den burgemeester van Den Helder e.a. Hier bleek de directie der spoor wegen ernstige bezwaren te hebben tegen het plan van arch. Wiecher Bruin. De Spoor wegen wilden het station iets noordelijker hebben dan door architect Bruin ontworpen De verbinding tusschen het Oostelijk en *t Westelijk stadsdeel zou dan wat naar het Noorden af moeten buigen. Volgens de Spoorwegen is een stations plein met plantsoen van 100 X 80 m. (is gelijk aan 't Vrijthof te Maastricht) groot genoeg en het plein van het plan-Bruin (gelijk aan het Haagsche Tournooivold) ie groot. Het is dan niet geschikt voor de ves tiging van winkels er langs en zou in ver houding tot verderen stadsaanleg veel te groot worden. Het gemeentebestuur wil meer groen in de stad en ruimte voor parades, de Spoor wegen meenen, dat aldus het emplacement in het gedrang zou komen, dat men wil in richten op een stad van 60.000 inwoners. De Spoorwegen zullen het plan-Bruin na der bekijken en uitwerken. EEN NIEUWE EIERREGELINy. Er waren te veel grossiers. Naar we vernemen, zullen weldra eenige wijzigingen worden aangebracht in de be staande eierdistributiercgeling. Oorspronke lijk was verwacht, dat de nieuwe maatrege len reeds per 2-1 Februari zouden ingaan, in- tusschen is de termijn echter versteld op 8 Maart a.s. Het aantal grossiers bleek in Nederland veel te groot te zijn en, nu bovendien de hocn- derslapcl op de bekende rigoureuze wijze is verkleind, was dit aantal onmogelijk meer te handhaven. Door het geringe aantal eieren was de omzet van velen gedaald tot enkele duizenden stuks per week. Het .spreekt van zelf, dat hierin geen bestaan ineer te vin den is, wel echter scheen deze toestand de fraude in de hand te werken. Een en ander schijnt o.a. met zich mee te zullen brengen, dat de groothandelaren in het vervolg niet meer in hun vollón omvang als grossiers zullen worden aangemerkt. Anderzijds schijnen verschillende kleine veilingsveréenigingen, die tot dusverre wa ren uitgeschakeld, weer als handelaar te zul len worden opgenomen. Bij den tot dusverre bestaanden toestand toch, zijn de producen ten verbonden aan bepaalde verzamelaars, die op hun beurt weer aan bepaalde handela ren zijn vastgekoppeld. Blijft dit alles be staan en er is alle aanleiding om dit aan te nemen dan is het niet recht duidelijk, hoe de belangen van nieuw ingeschakelde hande laren tot hun recht kunnen komen. Ondertusschen blijft de toekomst van de pluimveehouderij somber. Jonge kippen ko men er dit -jaar niet en de tegenwoordige stapel, die dus straks uitsluitend uit oudere dieren bestaat, zal de komende winter niet vroegtijdig aan de leg kunnen worden ge bracht. Te meer niet, wijl de omstandigheden van zulk een aard zijn, dat wel moeilijkhe den zullen rijzen bij de verlichting en de verwarming der hokken. Wellicht met het oog daarop schijnt men voornemens te zijn, de meerdere productie, welkc^toeh ook in dit voorjaar te verwach ten ist op te slaan in koelhuizen. DE VLEESCHVOORZIENING VAN DEZE WEEK. Op het bekende bezwaarschrift is tot dus verre nog geen antwoord ontvangen. Intussclien is de nieuwe regeling deze week van kracht geworden met het resul taat, dat aan Alkmaar een geringer aantal koeien is toegewezen, dan don laatsten lijd het geval placht te zijn. Theoretisch zou dit tot moeilijkheden moeien leiden in dien zin. dat een aantal slagers te kort zou ko men. Het verloop van zaken wordt scherp in het oog gehouden. Tot dusverre echter werden nog geen klachten vernomen uit slagerskringen. Boor hun kou, koorls en pijnuitdrij- vende werking helpen hierbij altijd veilig en vlug een poeder of cachet van Mijnhardt te Zeist. Mijnhardt's Poeders per stuk 8 ct. Doos 45 et. Carhets, genaamd „Mijnhardtjes" Doos 10 en 50 ct. WIERINGERMEER WIERINGERWERF CENTRAAL GENOOTSCHAP Er was een ledenvergadering op 26 Febr. 1941 in hotel Wieringermeer. te Slootdorp. In zijn openingswoord geeft de voorzitter een kort overzicht van de werkzaamheden in het afgeloopen jaar. Er werden 9 kinde ren uitgezonden met een totaal van 278 verplecgdagen. De gemeente verleende hier voor een subsidie, waarvoor hartelijk dank wordt gebracht. Het uitzendwerk kon. na een korte onder breking. worden voortgezet. In de kolonie huizen komen de kinderen tot rust en kunnen er ongestoord genieten. Op 6 Maart a.s. worden weer 10 kinderen uitgezonden naar huize Ketelaar te Elle- com. De notulen worden vervolgens gelezen en onveranderd goedgekeurd. Jaarverslag van secretaris en penningmeester worden goed gekeurd. De aftredende bestuursleden worden bij acclamatie herkozen. Van de rondvraag maakt niemand ge bruik. In zijn slotwoord wekt de voorzitter op tot het winnen van nieuwe leden, teneinde dit moo'ië werk.yoort te kunnen zetten en uit te breiden, tot! heil van volksgezondheid. MIDDENMEER. RUNDVEEFOKVEREENIGING „DE WIERINGERMEER". In het Hotel „de Wieringermeer" had de 4e jaarvergadering plaat$ van bovenge noemde vereeniging. Deze stond onder lei ding van den heer J. Montsma. De verga dering was zeer slecht bezocht. De vereeniging heeft een goed jaar ge had, aangezien de oogst goed was, zoodat onze veestapel nog van alles kon worden voorzien. Hierna werden de notulen van de vorige vergadering voorgelezen, welke onveranderd werden goedgekeurd en vastgesteld; de se cretaris, de heer Hoogschagen. kon wegens omstandigheden deze vergadering niet bij wonen. De voorzitter deelde mede, dat op het verzoek om subsidie nog antwoord moet binnenkomen. Een bericht was binnen gekomen van „de Duinstreek" aangaande het reorganisa tieplan fokvereen. De Duinstreek kan zich daar niet mee vereenigen. Daarna kwam het verslag van den pen ningmeester, dat in prima orde bevonden werd. De heeren Smit en Hidding hadden SCHAGpN Slechts 19 schapen voor de slacht Alkmaar en Hoorn voorloopig nog niet aan bod. We vernemen, dat de aanlevering van schapen eerst de volgende week begint. Er is voor deze week reeds opgemaakt, hoeveel dieren op de verschillende plaatsen worden aangeleverd. Voor Schagen, dat van den be ginne af aan onder de ontvangstplaatsen is opgenomen, bedraagt het aantal zegge en schrijve 19. Dit is dus het aantal, dat Don derdag a.s. voor de slacht zal worden aan gevoerd. Hoewel, zoo deelde men ons mede, aan de wenschen van Schagen ten volle is tegemoet gekomen, blijkt uit dit lage cijfer duidelijk, dat de verwachtingen van deze plaats wel even aan den optimistischen kant zijn geweest. Op onze vraag of eventueel ook nog Alkmaar en Hoorn als aanleve ringsplaats in aanmerking zouden komen, deelde men ons mede, dat hiervan voorloopig nog geen sprake kon zijn. Wanneer er te Schagen slechts 19 dieren kwamen, was voor Alkmaar nauwelijks aanvoer te ver wachten. Zoodra eühter het seizoen meer gevorderd was en redelijker wijs mocht worden aangenomen, dat ook te Alkmaar en Hoorn een be hoorlijk aantal schapen zou worden aangevoerd, zouden ook deze plaat sen worden ingeschakeld. Wat de groote aanvoer deze week te Pur- merend betreft, deelde men ons mede, dat het. hier schapen betrof van de weiderij, die van den eenen houder op den andere over gingen. DE SCHAGER MARKT AANVOER BEVREDIGEND EN ZEER DRUK BEZOCHT Voor .de Centrale werden 327 stuks aan gevoerd iets minder dan de vorige week. Wij hebben hier tegenwoordig zeer drukke markten. Aardig wat kalf koeien waren aangevoerd, deze worden zeer duur ver kocht. De hoogste notecring van deze markt was 450,—. Een buitenstaander vindt dat bij het nazien der boeken kunnen consta- teeren. dat alles klopte. De controleur der fokvereen. gaf een kort overzicht over het jaar 1940, waar enkele vragen werden gesteld, die voldoende be antwoord werden. De begrootjng voor het jaar 1941 werd wegens afwezigheid van den secretaris door den voorzitter voorgele zen en met algemeene stemmen aangeno men. Het salaris van den controleur werd eenigszins gewijzigd, dat der andere groote en kleinere monsternemers werd verhoogd. De heer Glim bracht verder nog een verslag uit. van de Bondsvergadering, die laatselijk gehouden is te Alkmaar. Als afgevaardigden naar de a.s. vergade ring. die te Alkmaar zal gehouden worden, werden benoemd de heeren Appelman en Koster. Wegens niet meer herkiesbaar zijn van den heer J. Montsma, voorz., werd gekozen de lieer Kits, die deze functie aanvaardde. Daar er voor de rondvraag niets meer aan de orde was, dankte de heer Glim den voorzitter voor al het werk dat hij in deze af'-rcloopcn jaren" verricht had. Daarna dankte de voorzitter de aanwe zigen en ook spr. voor zijn aangename woorden. Sluiting. UIT SCHOORL HET WITTE KRUIS. Het wil met het consultatiebu reau voor zuigelingen nog niet boteren. 10 Jaar HuisverzorgingI De plaatselijke afdeeling van „Het Witte Kruis" hield in de zaal van den heer G. Marees te Groet Jiaar jaarvergadering on der voorzitterschap van den heer II. He ringa. De voorzitter opende de vergadering met een woord van welkom, waarna de secreta ris de notulen las, die onveranderd weiden vastgesteld. Toch een Kinderarts? Van de commissie voor kindcrhygicne in Noordholland was ingekomen een schrijven met de mededceling, dat haars inziens het aantal kinderen, ingeschreven bij het consul tatiebureau, minder bedroeg dan redelijker wijs mocht worden verwacht. Kwam hierin geen verbetering, dan zou zij zich genood zaakt zien terug t.e keeren op haar besluit 1 Juli een kinderarts te benoemen. Mevr. RoosBreed vroeg naar do oorzaak? De voorzitter wees er op, dat er nog een tweede consultatiebureau bestond, n.1. van Dr. Van Hesteren. Beide bureau's tezamen hadden voldoende kinderen ingeschreven. Over deze onverkwikkelijke kwestie werd nog verder gediscussieerd en onder meer de meening geopperd, dat hier de geloofskwestie een rol speelde, wat de heeren C. Kaandorp en K. P. Zuurbier niet konden beamen. Hoe het zij, met hol besluit van de rumoe rige vergadering in December '1939, schijnt de consultatiebureau-kwestie nog niet ge regeld. Bad- en zweminrichting? Met het oog op het verplichtend gesteld zwemonderricht, stelde het bestuur voor zich te wenden tot den gemeenteraad met een mo tie, waarin wordt aangedrongen de mogelijk heid te onderzoeken van het oprichten van een bad- en zweminrichting in Schoorl. Het Witte Kruis had er reeds in 1935 op aange drongen en de vergadering ging nu gaarne accoord met het voorstel. Aan den heer Fr. Mosk, magazijnmeester, was een gratificatie toegekend, daar de oorspronkelijke vergoeding door het toene men van 300 tot ruim 500 leden, niet meer voldoende werd geacht. Jaarverslagen. Het jaarverslag van den secretaris begon met dankbaar te erkennen, dat de afd., on danks de moeilijke tijden, intact was geble ven en haar werk had kunnen voortzetten. Het ledental dat op 1 Januari 1940 507 be droeg, was in den loop van 1940 gestegen tot 518. Mevr. RoosBreed gaf als secretaresse van Huisverzorging verslag over die afdeeling. Het ledental was onveranderd gebleven, nl. 113. Er was in 10 gezinnen hulp verleend gedurende 102 dagen, wat een uitgave vor derde van f 181.25. Helaas, aldus het ver- slagslag, bestond er nog steeds een tekort aan beschikbare huisverzorgsters. Met het instellen van een afd. voor kraamverzorging was men niet geslaagd: het aantal leden en donateurs bleef te ge ring. Gewezen werd er verder op, dat men zich noodgedwongen had moeten beperken tot een maximum van 12 hulpdagon. Graag had men vaak meer willen doen, maar de kas, de kas! 1 Maart 1940 deed Huisverzorging tien jaren haar nuttig werk! Kan het Witte Kruis nu niet een bedrag in de kas van H.V. storten alsjubileumgave, meende de secretaresse. Verschillende leden voerden hierover het «foord met het resultaat, dat de ijverige pleitbezorgster als jubileumgave niet kreeg bloemotjes of een geldelijke bijdrage, maai den raad om het daarheen te leiden, dat de kwestie bijdrage op de agenda van de vol gende vergadering komt. Van den magazijnmeester, den heer Fr. Mosk, die met kennisgeving afwezig was, was ingekomen een verslag, dat de goederen zich in góeden staat bevonden, en geregeld op tijd waren teruggebracht. Afgegeven wa ren 300 keer verschillende goederen, wat in 20 jaren niet was voorgekomen. De geldmiddelen. De ontvangsten bedroegen f 1185.31, waar onder f 665.70 aan contributie en de uitga ven f 852.10. Er was over 1940 een voordee- lig saldo f 333.21. De rekening voor de afd. Huisverzorging sloot in ontv. en uitg. met f 601.60. Het batig saldo bedroeg f 409.05. Aan contributie was ingekomen f 149 en aan loon voor huisver zorging uitbetaald f 181.25. De- ontvangsten voor de T.B.C.-bestrijding bedroegen f 1187.14*4 en de uitgaven f 480.15, zoodat er op 31 Dec. een voordeelig saldo was van f 706.99*79. De Emmabloemcollecte had opgebracht f 67.79%. De geldmiddelen der vereeniging bedroe gen per 31 Dec. f 333.21 (saldo rekening W. Kr.) f 409.05 (Huisverzorging) f 706.90% (T.B.C.-bestrijding) f 1449.25%. Er was een reservefonds van f 760.22. De kascomimissie rapporteerde bij monde van den heer Blankenstijn. dat zij alle stukken in orde had bevonden, waarna dó- charge werd verleend. De. heer P. Kos bracht tenslotte verslag uit van de S3ste algem. vergadering, waar na rondvraag en sluiting volgden. misschien verschrikkelijk duur. Vaarzen komen ook meer op onze markt. Jammer, dat het zoo koud is, nu was de handel ma tig. Toch mogen wij tevreden zijn voor den tijd van '1 jaar wat dezen aanvoer aangaat Voor de Centrale waren er 496 stuks N. K. aangevoerd. Groote aanvoer zijn wij na tuurlijk nog té verwachten. Oude schapen golden 5062 gld. Handel ïeer goed. Overhouders van 3440 gld. Handel matig. Weinig biggen waren aan gevoerd, deze golden tot 25,Het markt bericht vermeldde voor konijnen tot 6. later hoorden wij dat voor een konijn is betaald 6.50. Kippen prijshoudend. Wij kunnen ons verheugen in een druk be zoek, de Schagcrmarkt is veel gewild! BENOEMD. Tot lid van de Commissie voor georgani seerd overleg in deze gemeente is in de vacature J. Burger door het Hoofdbestuur van den Ned. Bond van personeel in over heidsdienst benoemd de heer Jb. Geuzen- broek en tot diens plaatsvervanger de heer E. Honing. LEVERING OPGEDRAGEN De levering van 140 Italiaansche populie ren voor beplanting van den Stationsweg is opgedragen aan de kweekerij „Carpe Diem" te Schoorl. BOUWVERGUNNING. Aan den heer C. J. Huiberts Oudedijk is door Burgemeester en Wethouders vergun ning verleend tot het veranderen van een veldschuur. STAND DER WERKLOOSHEID. Op Zaterdag 22 Februari stonden 55 werk loozen ingeschreven, waarvan 48 in de steunverleening; 3 in de baggerregeling, ter wijl 4 werkloozen uit hun bondskas trok- ken. STAND DER ARBEIDSBEMIDDELING. Op Zaterdag 22 Februari stonden 73 per sonen als werkzoekende in geschreven, waarvan 18 grondwerkers, 2 schilders, 6 timmerlieden, 1 opperman, 7 arbeiders chauffeur, 1 stuurman-marconist, 32 land arbeiders, 1 kantoorbediende, 4 losse arbei ders cn 1 stoker. In de overeenkomstige week in 1940 be droeg dit aantal 107, waarvan 79 in den steun en in 1939 95, waarvan 56 in de werk verschaffing en 10 in den steun. ARBEID IN DUITSCHLAND. Naar wij vernemen' kunnen ook arbeiders ouder dan 55 jaar in Duitschland worden tewerkgesteld, indien zij volgens medisch onderzoek hiervoor geschikt, zijn. Personen beneden 19 jaar kunnen eveneens worden tewerkgesteld indien het mannelijke iand- bouwkrachten betreft. WERKVERRUIMING. Werkloozen uit deze gemeente kunnen thans odk worden geplaatst bij het object draineeren van een perceel bouwland ter grootte van 1 Vi H.A. van den heer IC. de Geus te Groenveld. Alle Lijders aan Rheumatiek moesten de eenvoudige Kruschenkuur volgen, zooals miljoenen menschen over de heel* wereld det dag el ijkt doen. Kruschen zal ook U uitkomst brengen! Daarom, neem óók Bij apoth. en drog. 1.62, 1.47. 0.76, 0.41. ANNA PAULOWNA DAMCLUB „EXCELSIOR". Uitslagen van de laatst gespeelde partijen. Groep I J. A. van VlietA. Boer 2-0 J A. van VlietT. Wiersma 2—0 Groep II: L. KruithofA. Kruithof 0-2 L. Pieterse Jr.—T. R. Teidsma 0-2 F. FlamingL. Pieterse Jr. 2—0 A. DragstraD. Luik 1-1 G. SchenkC. van Helden 0—2 L. KruithofF. Vlaming 2-0 L. Pieterse Jr.L. Kruithof 1—1 D. de RoverL. v. d. Kuil 0—2 L. Pieterse Sr.J. Dragstra 0—2 T. R. TeidsmaD. Luik 2—0 G. SchenkL. v. d. Kuil 0—2 L. KruithofD. de Rover 1—1 DOKEV EN VEERB.URG. De heer De Jong, vert. van Dokev op de Turnkringvergadering, heeft niet zoozeer bedoeld, dat de vereeniging nog „heibel" met den exploitant van Veerburg heeft, dan we', dat de ver. die zou krijgen met den Turnkring als de voorjaarswedstrijden in Veerburg gehouden zouden worden. Om en finantieele kwestie heeft Dokev eenige ja ren geleden Veerburg vaarwel gezegd en is hij Slikker ingetrokken. Als nu de kring iets in Anna Paulowna wil doen, stelt Dokev het natuurlijk op prijs, dat dit ook bij Slikker gebeurt, en niet hij een zaalhouder met wien zij zelf geen relatie meer heeft. W1ERINGERWAARD BOND VAN BOERINNEN. De damesleden van de afd. Wieringer- waard v. d. Bond van Boerinnen e.a. plat telandsvrouwen hebben in de zaal van den heer Th. Boersen maar weer een gezclligen middag gehad cn ditmaal nog wel met eigen krachten. Mevr. VisserBakker sprak bij de opening haar voldoening uit over de flinke opkomst. Voor dezen middag werd medewerking verleend door de declamatrice, Mej. P. Re- zelman uit Anna Paulowna. Al het gebodene verwierf een hartelijk en welverdiend aplaus. Niet onvermeld willen we laten een óudc boerendans, uitgevoerd door eenige damesleden van de gymnastiek- vereeniging onder leiding van mevr. Oudem dijkVel cn op de piano gegeleid door Mej. J. C. Schellinger. Laatstgenoemde werden bloemen aangeboden. Belangrijke mededee- lingen werden niet gedaan. HET OVERLIJDEN VAN DEN HEER DE JONG. In verband met het overlijden vjyi den heer A. J. de Jong, oud-ontvanger te Den Helder, kan nog worden vermeld dat ge noemde heer ook nog 8 jaar gemeentesecre- tris is geweest van onze gemeente en wel van 30 Scpt. 1875 tot 14 Aug. 18S3. Met hem stond toen als nr. 2 op de voordracht wijlen de heer J. L. F. Groncman. Voorjaarstijd is ook spreeuwentijd en de vogelverschrikkers worden als van oudsher weer in de tuinen gebracht, om het zaad en het ontkiemend gewas te beschermen (Foto Sehimmelpenningh) ZONDAG 2 MAART. Ned. Herv. Gemeente. Schagen. voorm. 10 uur. Ds. F. W. J. v. d. Poel. Maandcollecte. Dirkshorn, geen samenkomst. Oude Niedorp. geen, samenkomst. Oudkarspel, voorm. 10.30 uur, Ds. Nell. Noordscharwoude, geen dienst. Nieuwe Niedorp, nam. 3 uur, Ds. Nell. Winkel, voorm. 10.30 uur. Ds. de Leeuw. Haringhuizen', voorm. 10.30 uur. Ds. Van Biemen. Kolhorn, nam. 2.30 uur, geen dienst, we gens brandstofgebrek. Zuidscharwoude. voorm. 10.30 uur, de heer C. A. Korndörffer. Kolhorn. nam. 2.30 uur, Ds. Van Biemen. Burgerbrug. voorm. 10.30 uur, Ds. Witkop. Eenigenburg. voorm. 11 uur, Ds. v. Wichen. St Maartensbrug, zie Burgerbrug. Oudesluis, voorm. 10.30 uur, Ds. v. Beek. Petten, geen dienst. Schagerbrug, zie Oudesluis. Heerhugowaard. voorm. 10.30 uur, Ds. de Mooy. Veenhuizen, geen dienst. Warmcnhuizen. nam. 3 uur, Ds. de Mooy. Anna Paulowna. voorm. 10.15 uur, Ds. Vorstman. Westerland. nam. 2.30 uur, Ds. v. Beek. Julianadorp. geen dient. Huisduinen, geen 'dienst. Doopsgezinde Gemeente. Nieuwe Niedorp, geen dienst. Barsingerhorn. voorm. 10.30 uur, Ds. Ooster- baan. Hippolytushoef, voorm. 10.30 uur, Ds. H. J. de Wilde. Geref. Kerk. Schagen, voorm. 10 uur. Ds. Greving, van Dirkshorn. Nam. 2.30 uur, Cand. J. v. d.Mye, hulp^ prediker. Kolhorn. voorm. 10.30 uur. Ds. Visch. Nam. 3.30 uur, Ds. Visch. Evangelisatie. Schagen. voorin. 10.15 uur, Ds. C. A. ter Linden, van Amsterdam. Bevestiging hulpprediker. Nam. 4.15 uur. Cand. H. G. Beneder (hulpprediker). Intrede. Breezand. voorm. 10 uur, de heer Boon. Nam. 3.30 uur. de heer Boon. Schagerbrug. voorm. 10.30 uur, en nam. 2.30 uur, de heer F. van Rossum. Wierinigerwerf, voorm. 10 uur, Cand. Jonge- boer. MiddenmSer. nam. 2.30 uur, Ds. v. d. Poll. Slootdorp, nam. 2.30 uur, Cand. Jongeboer. Middcnmeer, 's av. S uur. Jeugdbijeen komst. Schagerbrug, Chr. Jongcmannenvereeniging, Bijeenkomst Dinsdagavond 8 uur in het Evangelisatiegebouw. The Star of Hope Mission. Julianadorp, voorm. 10.30 uur en nam. 3 uur, de heer I. Kuiper, van Utrecht. De bloedsomloop van Uw zaak wordt ver- sterkt door regelmatig in de

Schager Courant | 1941 | | pagina 5