PRINS PAUL, Scheepsconcentraties bij Dover beschoten Belangrijke vraagstukken regent van Joegoslavië Tien inbraken te Utrecht De voedselvoorziening in Frankrijk DE SLAG OM KEREN WOEDT VOORT door Duitsche oogen in een scholingsbijeenkomst van functio narissen van het district Noord-Holland van het Arbcidsdomein van de N.S.D.A.P. in Ne derland heeft senator dr. Bömcker. de ge machtigde van Amsterdam, gesproken over het Joodsche vraagstuk. „Men maakt er ons een verwijt van. zoo zeide hij, volgens een verslag in do Deut sche Zeitung, i. d. N., dat wij juist hier in Nederland het Joodsche vraagstuk aanpak ken: Wij moeten echter beseffen, dat het nooit vanzelf wordt opgelost en krachtens 't besef, dat de Jood immer nn overal onze vijand is. beschouwt de Rijkscommissaris de oplossing van deze kwestie als het dringend ste probleem, dat thans op te lossen valt. Joden en Nederlanders zijn voor ons twee verschillende elementen: wie echter de partij van de Joden kiest, zal met hen getroffen worden. De verantwoordelijkheid voor ons optreden draagt bovendien de Jood zelf, die ons overal als ontbindend element in den weg gekomen is en komt. „De op dit gebied uitgevaardigde verorde ningen dragen slechts een regelend karakter. Beslissend is daarbij de houding, welke het Nederlandsche volk innerlijk aanneemt en de partijgenoot moet er zijn taak in zien door zijn voorbeeld aan de schepping van deze nieuwe innerlijke houding mede te werken „Men wil pns in" Nederland laten gelooven dat zich hier niemand ooit met het Joden dom heeft bezig gehouden. Daarbij is in de breede volksmassa duidelijk een intensieve maar ook bewuste afwijzing van den Jood merkbaar. Daarom weten wij ook. dat de ge beurtenissen in de laatste dagen van Fe bruari niet hun oorsprong hadden in een al gemeen genegenheid voor de Joden. De Jood sche kwestie was hier slechts aanleiding de werkelijke grond was de vijandige gezindheid jegens Duitschland in vele kampen." In het vervolg van zijn rede deelde dr. Böhmcker mede. dat door de ver ordening inzake het ontslag van Joodsche ambtenaren alleen in Am sterdam bijna achthonderd personen getroffen waren. Tot de inschrijving van Joodsche ondernemingen waren bijna 30.000 bedrijven verplicht. Ho tels, zwembaden, bioscopen en hooge- scholen zijn gezuiverd. In de Wie- ringermeer zijn de in een kolonie ver- eenigde Joodsche boeren aan dit hun vreemde bedrijf weer onttrokken. De inschrijvings- en legitimatieplicht maakt overigens een voortdurende uitdrijving en de controle op het in- achtnemen van de eenmaal gesteldé grenzen mogelijk. Verdere practische maatregelen zijn in voorbereiding. Dienstleiter Seidel, de gemachtigde van den Rijkscommissaris voor Noord-Holland zeide bij deze gelegenheid o.m., dat op de veelgehoorde opmerking „laat het ons op zijn Nederlandseh doen" geen ander ant woord gegeven kan worden dan: „dan spre ken we elkaar nog wel eens over driehon derd jaar." Niet op Nederlandsche wijze. „Wij moeten openlijk bekennen, aldus de heer Seidel, dat wij aan dit „op Nederland sche wijze" niet veel hechten. Achter deze frase verbergen zich meestal driestheid oi zwakte. Men dient echter te weten, dat van het nationaal-socialisme niets valt af te din gen. Men komt in Nederland toch op won derlijke gedachten. Wanneer wij zoo dikwijls hooren, hoe men zich den vrede denkt, welke „voorwaarden" men denkt te stel len, dan kan men slechts verwon derd vragen, waar Nederland het recht vandaan Ijaalt zoo iets te eischen. Zelf heeft het geen droppel bloeds voor een grooter Nederland gegeven en heel weinig lust getoond om stoottroep van het nieuwe Eu ropa te zijn. Evenmin zal om de mcening van de politiseerende clerus worden gevraagd. Hij zal zich eraan moeten wennen haar arbeid tot het voor haar wezenlijke gebied te be perken." „Met Duitschland, N.S.B.? nooit." iwl met de Tot degenen, die op hel standpunt staan: „met Duitschland, ja! met de N.S.B.? nooit" zeide de heer Seidel: „Die zoo spreken, die nen te beseffen, dat er voor ons slechts spra ke is van samenwerking met één groep, die sedert jaren naar een oriëntatie in de rich ting van Duitschland streeft. Wij hebben er toe mede te. werken, dat de gewilligen zich verzamelen; zóó wordt het nationaal-socialis me langzaam onder het volk gebracht,. Men moet de ziel van het volk veroveren en we derom staan wij. Duitsche nationaal-socialis- ten, als stille en trouwe hoeders van de zui verheid van deze wereldbeschouwing op wacht." In den vorigen nacht hebben inbrekers op niet minder dan tien plaatsen in de Utrechtsche woonwijk „Oog in Al" hun slag geslagen. De daders hebben hun operatie- terrein in de Dantclaan en op den Kanaal- weg gekozen en in tien verschillende wonin gen hebben zij daar hun ongewenschte be zoeken afgelegd, zonder dat de bewoners iets van hun aanwezigheid hebben gemerkt. De inbrekers hebben hun bezoeken in de verschillende huizen niet verder dan den beganen grond uitgestrekt. Er werd te werk gegaan volgens het bekende recept van de gaatjesboorders. Door een gat te boren in een der stijlen van een opendraaiend venster, kon men de pen van het raam verwijderen, zoodat dit zonder moeite kon worden geopend. Via dit geopende raam verschaften de daders zich dan toegang. Bij de verschillende slacht offers zijn diverse bedragen aan geld gesto len. Bij een der gedupeerden werd o.m. een bedrag van honderd gulden vermist, terwijl voorts bij een aantal anderen distributiebe scheiden waren weggenomen. Men ver moedt, dat hier een bende inbrekers aan het werk is geweest, die ook reeds vroeger de omgeving xan Utrecht heeft onveilig ge maakt, want dezelfde methode van inbre ken werd reeds enkele malen in om Utrecht liggende gemeenten toegepast. EEN UNICUM. Vorige week Dinsdag vond de heer Wiei- ringa te Dieren een kievitsei. Thans was hij zoo gelukkig om Maandagmiddag een volle dig broedsel (4 eieren) in een nest aan te treffen. Gewoonlijk komt dit eerst half April of later voor. Met zijn vieren onder een vallenden boom Maandagavond heeft zich op de Tweeberg onder Hintham een ongeluk voorgedaan waarbij een echtpaar en twee kinderen ern stige verwondingen opliepen. v Op de boerderij van Dielissen was men een boom aan het rooien. Een jongetje en een meisje, kinderen van den landbouwer, ston den hierbij te kijken. Onverwachts kwam de boom te vallen. De vader en moeder snel den toe om hun kinderen te redden. Alle vier geraakten onder den vallenden boom. De moeder bleek er het ernstigste aan toe. De geneesheer, die spoedig ter plaatse was achtte overbrenging naar het ziekenhuis te 's Hertogenbosch noodzakelijk. Zij had een enkel en een arm gebroken en verwondin gen aan het hoof0. Landbouwer Dielissen klaagde over pijnen in den rug en moest zich onder medische behandeling stellen. Het zoontje had verwondingen aan het hoofd, terwijl het dochtertje gewond was aan haar handjes. RANTSOENEN WORDEN WEER VERMINDERD. De Fransche secretaris-generaal voor ver zorging, Achard. heeft Maandagavond voor Fransche en buitenlandsche journalisten gesproken over de tegenwoordige positie der voedselvoorziening in Frankrijk, welke hij ernstig noemde. Men moet zich afvragen, zoo begon Achard zijn betoog, door welke redenen een zoo rijk land als Frankrijk tot distributie moest overgaan. In dit opzicht draagt Frankrijk zelf een zware verantwoor ding. want de ontvolking van het land. de toeneming der onbebouwde oppervlakte, de liberale invoerpolitiek der laatste vijftig jaar enz. hebben Frankrijk genoodzaakt, steeds meer een beroep te doen op het bui tenland en zijn koloniën, om zijn bestaan te verzekeren. In 1938/39 is 27 procent van de Fransche behoefte aan levensmiddelen niet op eigen bodem gekweekt. Dientengevolge heeft de blokkade de onmetelijke voorraadsbronnen voor Frankrijk gesloten. De uitwerking van dezen toestand is nog verscherpt door het ontbreken van voorraden in eigen land, door de verwoestingen van den oogst, als gevolg van dien oorlog en door den strengen winter van 1939/40. Vervolges gaf Achard eenige voorbeelden van het tekort in de voornaamste land bouwproducten, vooral in graan, en ver klaarde hij: Zelfs indien de transportkwes tie volkomen zou worden opgelost, kan de verzorging van het onbezette Fransche ge bied zonder graaninvoer niet gewaarborgd worden. Tenslotte deed Achard een ernstig beroep op de bevolking en vroeg hij om be grip voor de door de regeering genomen strenge distributiemaatregelen. Frankrijk, zoo voegde hij hieraan toe, mag eenNberoep doen op de volkeren, die in vorige jaren zijn leveranciers waren, de onmionschelijke blokkade op te heffen, welke tot gevolg kan hebben dat het leven der Fransche gezin nen en kinderen dagelijks kriticker wordt. Na deze verklaringen beantwoordde Achard gestelde vragen: Hii deelde mede, dat van 1 April af in het onbezette Frankrijk het broodrantsoen en vervolgens in de maanden April, Mei en Juni de rantsoenen vleesch, eieren en ge vogelte nog verminderd zullen worden. Bij deze gelegenheid sprak hij de geruchten te gen. volgens welke in Augustus en Septem ber van het vorige jaar tien milliocn dub-, bele centenaars tarwe uit het onbezette naar het bezette gebied vervoerd waren. Integen deel, de laatste weken zijn meer dan 309.000 dubbele centenaars tarwe door het bezette aan het onbezette gebied geleverd. Tegenspraak van Vichy betreffende Anoam In bevoegde kringen te Vichy worden de in het buitenland verspreide berichten te gengesproken, volgens welke de gouver neur-generaal van Indochina, admiraal De- coux, besprekingen met vertegenwoordigers van den Koning van Annam gevoerd zou hebben, die den wënsch lot uiting gebracht had, uitgebreide volmachten te krijgen voor het protectoraat Annam. In dit ver band was er beweerd, dat de koning van Annarn in aansluiting op doze besprekingen verlof pfekregen zou hebben, zijn residentie te vestigen in Hue. In bevoegde Fransche kringen verklaart men voorts, van dergelijke besprekingen niets af te weten, en men voegt eraan toe dat er niet eens een Koning van Annam bestaat, doch een Keizer, t.w. zijne majesteit Bodai, die steeds in Hue geresideerd heeft. OP 6 SEPTEMBER DRAAGT HIJ HET GEZAG OVER AAN KONING PETER IL Alles wijst in de richting van aansluiting bij Duitschland (V.P.B.) Den 9den October 1934 viel koning Alexander Karageorge- witsj, te zamen met de Franschen minister van buitenlandsche zaken, Bathou. onder de kogels van een Kroatischen fanaticus, in Marseille. „Behoed Joegoslavië", moeten de laatste woorden van den stervende zijn geweest. In zijn testament werd prins Paul Karagcorgewitsj aange wezen als hoofd van het drieman schap. dat tot aan de troonsbestij ging van Peter II. die toenmaals 11 jaar oud was. de teugels van het bewind in handen zou nemen. Eerst op 6 September van dit jaar zal hij het regentschap nederlcg- gen. aangezien op dien datum de jeugdige koning Peter den 18-jari- gen leef lijd bereikt en dus meerder jarig wordt. Het was een zware erfenis, die prins Paul kreeg. Na den Wereldoorlog was uit het koninkrijk Servië het aanmerkelijk ver- groote koninkrijk der Serviërs, Kroaten en Slowencn gegroeid. Doch de parlementaire verordeningen van de Vidovdan-grondwct van den 28en Juni 1921 waren niet opge wassen tegen de steeds in omvang toene mende tegenstellingen, welke zich open baarden tusschen Serviërs en Kroaten en ten slotte leidden tot een staatscrisis. Den 6en Januari 1929 had de vermoorde koning dan ook de Vidovdan-grondwet huiten werking gesteld en vervangen door den autoritairen regeeringsvorm. Het ko ninkrijk der Serviërs, Kroaten en Slowenen werd herschapen in het koninkrijk Joego slavië. Thans was hij door den dood midden in zijn werk weggerukt. PRINS PAUL AAN HET HOOFD DER REGEERING. Prins Paul. die den 27en April 1893 in St. Petersburg was geboren als zoon van den prins en gemaal Arsen Kara gcorgewitsj. werd aanvankelijk niet opge leid voor het volgen van een politieke loop baan. Hii keerde mei zijn oom Peter Kara gcorgewitsj, die den 2en Juni 1906 als Peter I den troon van Servië besteeg, naar Belgrado terug. Voor en na den Wereld oorlog. die hij als jong officier medemaak- te. studeerde hii in Oxford geschiedenis en wijsbegeerte en verwierf daar den graad van master of arts. Na beëindiging van zijn studiën wijdde hij zich in zijn vader land, naast zijn beroep als militair, vooral aan de bevordering- van kunsten en weten schappen. Het prins-rpgent-Paul-museum in Belerado, waarin al de verzamelingen van den prins zijn ondergebracht, legt getuigenis af van de rijke kennis, welke hun bezitler heeft opgedaan. De plotselinge dood van koning Alexander ontrukte hem aan zijn rustig bestaan en. plaatste hem in een ernstig uur aan het hoofd van den staat. PRINS PAUL. (Foto archief). EEN GOED EXECUTEUR TES TAMENTAIR De wisseling van staatshoofd bracht nieuwe moeilijkheden mee. De Oude partijen cn rpachtsgroepcn trachtten hun invloed terug te winnen en het voornaamste pro bleem, dat de Joegoslavische bin- nenlandsche politiek beheersohe: de verzoeningmei de door dr. Mat- sjek aangevoerde Kroaten, kon eerst na jarenlange onderhandelingen tot oplossing worden gebracht, door don Kroaten een territoriale autonomie te verleenen en de benoeming van Matsjek tot plaatsvervangend minis ter-president. In deze aangelegenheid 'bewees prins Paul dat hii een goed executeur testamentaii was. door op te treden als de man. die het evenwicht Irachtte te bewaren tusschen de verschillende aanspraken. Tal van rei zen voerden hem naar biina alle hoofd steden van Europa. Vermelden wij nog ter loops, dat hij, door zijn huwelijk met Italiaansch weermachtbericht Het Italiaansche hoofdkwartier maakt be kend: Van het. Grieksche front geen nieuws. Formaties van het Duitsche luchtwapen door Italiaansche en Duitsche jagers verge zeld, hebben opnieuw de haveninrichtingen van La Valetla op Malta cn aldaar liggende schepen herhaaldelijk aangevallen. Behalve scheepswerven en opslagplaatsen van brand stof werden verscheidene schepen en een kruiser getroffen. In Noord-Afrika hebben Britsche vliegtui gen in de nabijheid van Syrte onze troepen met bommen en machino.gewcervuur be stookt. Eenige manschappen werden gewond. In het oostelijke, bekken van de Midriel- landsche Zee hebben onze vliegtuigen door torpedo's een groot troepentransportschip getroffen en andere schepen met bommen bestookt. Duitsche vliegtuigen hebben een tankschip van ongeveer 10.000 ton, alsmede een patrouilleschip tot. zinken gebracht.. In Oost Afrika woedt de slag om Keren voort. In den sector van Giggiga oefent de vijand sterken druk uit, waaraan onze troe pen weerstand bieden. Het door ons ont ruimde Ncghelli werd door den vijand be zet. ,In den sector van Javello (Galla Sida- mo) werd een vijandelijke aanval met groo- te verliezen voor den vijand afgeslagen. Britsche vliegtuigen ondernamen een vlucht naar Asmara. welke negen dooden, 23 ge wonden en schade aan woonhuizen ten ge volge had. AMERIKA gaat ook Britsche koopvaardijschepen repareeren De Washington Post meldt, dat president Roosevelt, alvorens zijn vacantiereis te be- binnen, langdurige besprekingen met lord Halifax, Harry Hopkins en admiraal Land den leider van den federal shipping board heeft gevoerd over de kwestie hoe men het hoofd kan bieden aan de Duitsche bedrei ging van het scheepvaartverkeer van de Vereenigde Staten naar Engeland. De presi dent heeft een dikke actentasch vol stukken meegenomen en zal zijn besluit waarschijn lijk na zijn terugkeer bekend maken. Inmid dels is er reeds een besluit genomen, nl. om ook Britsche koopvaardijschepen krachtens de wet op de hulpverleening aan Engeland op Amerilcaansche werven te laten reparee ren. Men zal aan de kust van den Atlanti- schen Oceaan groole marinedepots inrichten waar deze beschadigde vrachtschepen her steld en van brandstof voorzien kunnen wor den. Door Engeland dit werk af te nemen zal men dus de Engelsche havens ontlasten. Men is gaan inzien, dat belangrijker dan de convooikwestie het vraagstuk der Engelsche havens is, die Duitschland thans stelsel matig verwoest, zoodat zij op zekeren dag niet. meer te gebruiken zouden zijn. Behaalt Duitschland op den Balkan een diplomatieke overwinning, dan is dat erg. maar gelukt het den Duitschers om Glasgow, Livcrpool Bristol, Cardiff en Swansea té sluiten, dan zou dat catastrofaal zijn, want. daar het Ka naal en de Noordzee voor de Engelsche scheepvaart te gevaarlijk geworden is, zijn sléchts deze vijf westelijke havens overgeble ven, waar Engeland materiaal binnen kan krijgen en strijdkrachten naar de Middel- '.anclsche Zee kan zenden. Om althans dit deel van de last weg te nemen, zal men de Engelsche schepen in Amerika repareeren. JODEN UIT DE NOORDELIJKE BOEKOW1NA. Aan de Russisch-Roemeensche grens zijn ongeveer 400 joden aangekomen, die uit de noordelijke Boelcowina, welke aan Rusland is afgestaan, naar Roemenië wilden terug- keeren. Zij verklaarden tegenover de Roo- meensche grensautorïteiten, dat zij naar Pa lestina wilden doorreizen. De grensambtena- ren zonden hen naar de Russische grens- autoriteiten terug. WOLVEN IN SPANJE. Wolven zijn verschenen in de velden van Marida, waar zij een groot aantal stuks vee hebben gedood. De bevolking heeft jacht partijen georganiseerd om den plaag te be strijden prinses Olga van Griekenland, vermaag sohapt is met het koninklijke Engelsche huis. Nog tijdens het leven van koning Alexan der was de Balkanbond tot stand gekomen tusschen Joegoslavië, Roemenië. Grieken land en Turkije, ten einde te komen tot een nauwere samenwerking tusschen de Balkanstaten onderling; Bulgarije wenschte er evenwel geen deel van uit te maken. In den zomer van 1910 werden ook weder betrekkingen aangeknoopt met Rusland, die 22 jaren lang onderbroken waren ge- hieven. Intusschen was. vooral door de aan sluiting van Oostenrijk, de noodzakeliik- heid opgeworpen om vriendschapsbanden aan te knoopen met Duitschland, dat thans tot de nabuurstatcn van Joegoslavië be hoorde. JOEGOSLAVIë EN DE NIEUWE ORDE. Datgene, wat Alexander kort voor zijn dood had voorzien, de verandering, die be zig was zich in Europa te voltrekken, werd verwezenlijkt tijdens het regentschap. Zij stelden prins Paul voor het probleem, niet alleen te werken voor het hem door zijn voorganger nagelaten erfdeel, doch ook Joegoslavië tijdig aan te passen aan de nieuwe machtsverhoudingen. De economi sche factoren in beide landen wijzen in dezelfde richting. Ook in politiek .opzicht geldt voor Joegoslavië, wat voor alle vol ken op den Balkan geldt: er bestaat voor hen allen een hand met Midden-Europa, zoodra dit centrum de macht tot handelen in handen heeft. Met het toetreden tot liet dricmogcndhe- denpact heeft Joego-Slavië thans deze wer kelijkheidspolitiek aanvaard. Daifsch weermachtbericht Het opperbevel van de Duitsche weer macht maakt bekend: Op de Noordzee heeft een torpedoboot een vliegtuig van hel type Brislol-Blcnheim neergeschoten. Marine-artillerie nam schecpsconcentraties bij Dover onder krach tig vuur. DUiïsche verkenningsvliegtuigen vielen in Zuid-Engeland drie vliegvelden doeltreffend met bommen aan. In hangars, barakken en schuilplaatsen ontstonden zware branden en groole vernielingen. In scheervlucht werden pp den beganen grond staande jacht- en bombardementsvliegtuigen met boord wapenen beschoten. In de Middellandsche Zee bestreden Duit sche gevechtsvliegtuigen ten .Zuiden van Kreta een krachtig beschermd konvooi. Hierbij werden twee groote vrachtschepen van eik ongeveer S.000 b.rt.. zwaar bescha digd. Onder zeer krachtïgcn afweer onder namen Duitsche gevechtsvliegtuigen aan vallen op de havenwerken van la Valetta (Malta). Talrijke bomtreffers op voor anker liggende schepen en haveninrichtingen wer den waargenomen. In het zeegebied ten Zuidwesten van Krela werd een zware homtreffer op een Britsch slagschip ge plaatst en werd een vijandelijk patrouille vaartuig in een luchtaanval vernietigd. In het weermachtsbericht van 24 Maart is gemeld, dat een tankschip van ongeveer 6.000 b.r.t. zich in zinkenden toetsand be vindt. Alen heeft thans vastgesteld, dat dit het tankschip „Sulheim" van 10.000 ton is. Boven Zuid-Engeland hebben Duische ge vechtsvliegtuigen zes versperringsballons vernield. De vijand vloog nóch overdag nóch des nachts naar Duitschland. 486ste STAATSLOTERIJ (Niet officieel) lste klasse, 2de lijst Trekking van Dinsdag 25 Maart 1941 Hooge Prijzen f 20.000.— 19736 5.000.— 12449 2.000.— 12021 1.500.— 8502 1.000.— 11089 12011 400.— 7944 21185 200.— 2417 19346 20277 f 100.— 3067 3444 10254 11909 16529 16717 Prijzen van f 20.— 1014 1026 1029 1161 1165 1168 1243 1262 1294 1331 1359 1363 1395 1419 1440 1461 1480 1505 1525 1527 1541 1619 1657 1682 1692 1718 1764 1778 1780 1781 1814 1824 1964 1974 1989 1996 2009 2081 2063 2076 2096 2131 2162 2173 2184 2242 2250 2309 2328 2329 2371 2405 2421 2430 2480 2491 2499 2546 2553 2559 2568 2573 2659 2736 2761 2770 2773 2780 2792 2842 2868 2873 2910 2915 2929 3138 3151 3158 3168 3200 3208 3219 3238 3257 3297 3318 3323 3389 3399 3457 3481 3507 3519 3536 3594 3620 3648 3662 3670 3674 3709 3752 3767 3805 3823 3858 3905 3952 3982 3992 4007 4020 4043 4054 4071 4080 4082 4102 4120 4143 4157 4200 4208 4218 4230 4284 4292 4296 4311 4324 4330 4344 4392 4452 4472 4484 4511 4513 4514 4577 4590 4591 4592 4622 4624 4708 4727 4746 4918 4986 4997 5060 5073 5155 5159 5191 5208 5213 5224 5241 5260 5278 5327 5367 5420 5440 5481 5488 5498 5503 5509 5524 5553 5588 5630 5638 5684 5889 5691 5898 5711 5903 5764 5926 5781 59S4 5803 6025 5843 6042 5858 6083 6097 6144 6149 6163 6210 6279 6293 6323 6355 6471 6547 6585 6586 6657 6666 6683 6693 6742 6743 6779 6809 682'6 6851 6900 6905 6963 7000 7023 7042 7073 7095 7159 7165 7174 7178 7208 7240 7242 7246 7280 7305 7393 7408 7413 7434 7515 7527 7528 7539 7676 7688 7758 7763 7766 7825 7846 7881 7911 7915 7936 8013 8029 8053 8075 8097 8113 8132 8163 8198 8234 8250 8272 8275 8294 8301 8379 8422 3444 8564 8576 8592 8598 8612 8615 8714 8717 8734 8736 8742 8896 8766 «934 8783 8944 8811 8963 8854 9029 8880 9030 8888 9117 8891 9160 9200 9208 9223 9239 9322 9333 9335 9343 9347 9348 9356 9400 9422 9534 9591 9603 9708 9719 9745 9788 9808 9809 9817 9823 9833 9869 9898 9924 10000 10068 10070 10079 10080 10085 1013Ö 10168 10192 10226 10233 10283 10287 10294 10305 10313 10380 10388 10396 10404 10415 10422 10444 10484 10488 10494 10533 10541 10570 10645 10687 10694 10703 107Ó5 10712 10741 10755 10757 10773 10820 10829 10862 10867 10874 10904 10932 10977 10982 10994 11111 11128 11134 11148 11154 11162 11194 11220 11264 11334 11386 11393 11395 11410 11461 11476 11514 11576 11618 11655 11669 11679 11685 11717 11726 11825 11837 11844 11891 11892 11945 11967 12002 12019 12040 12042 12048 12060 12095 12139 12141 12157 12171 12197 12256 12272 12282 12315 12333 12408 12411 12435 12459 12491 12532 12575 12631 12662 12715 12740 12813 12869 12917 12962 12987 13018 13033 13034 13048 13058 13116 13153 13206 13254 13262 13287 13318 13362 13448 13460 13523 13566 13572 13575 13578 13586 13602 13613 13645 13650 13672 13716 13718 13731 13738 13792 13819 13840 13858 13915 13943 14030 14065 14091 14126 14182 14199 14279 14322 14370 14396 14400 14408 14449 14450 14560 14564 14610 14613 14630 14641 14703 14732 14767 14775 14777 14778 14782 14807 14845 14859 14899 14914 14934 14966 14984 14985 15038 15044 15065 15072 15074 15244 15254 15286 15324 15339 15371 15386 15405 15415 15417 15425 15428 15439 15469 15605 15685 15716 15772 15812 15820 15826 15844 15846 15897 15969 15980 16005 16011 16023 16103 16149 16151 16204 16243 16260 16284 16308 16311 16314 16375 16405 16409 16420 16421 16441 16474 16487 16506 16585 16623 16662 16763 16790 16937 16942 16983 16993 16998 17059 17070 17101 17138 17145 17172 17181 17209 17238 17258 17271 17279 17411 17545 17604 17640 17661 17710 17727 17731 17769 17870 17898 17917 17951 17958 17990 17993 17996 18009 18016 18020 18028 18048 18076 18080 18141 18169 18172 18183 18192 18216 18302 18318 18325 18333 18339 18369 18427 18429 18506 18517 18527 18554 18557 18586 18628 18635 18652 18700 18713 18734 18737 18793 18808 18823 18837 18862 18974 19023 19052 19072' 19076 19184 19290 19331 19358 19361 19362 19388 19393 .19405 19413 19437 19470 19476 19488 19499 19535 19616 19626 19642 19658 19692 19719 19727 19764 19765 19792 19824 19831 19832 19846 19887 19890 19920 19921 19950 20004 20026 20031 20062 20073 20095 20127 20170 20235 20314 20377 20382 20406 20428 20454 20548 20567 20632 20649 20766 20817 20848 20869 20877 20924 20979 21002 21074 21081 21084 21162 21179 21199 2120S 21266 21282 21297 21329 21430 21443 21569 21576 21734 21741 21786 21300 21807 21867 21913 21918 21947

Schager Courant | 1941 | | pagina 8