Africhten Struikrooverij in POLEN MEER DAN TIENDUIZEND GULDEN VOOR EEN POSTZEGEL Karnen in de waschmachine Duitsch weermachfticrichf Britsche bommen op ons land BIJ VOORRAAT GCDEKT VOOR DEN ZOMER Een luchtje aan? VAN Opmarsch aan alle fronten voortgezet Noord- Hollandsche Postverkeer met bezet Frankrijk hersteld CURIOSITEIT VOOR ONS LA Ni, BEHOUDEN. (Van onzen Haagschen correspondent.) Gedurende de laatste drie dagen der vo rige week is in Den Haag een zeer belang rijke postzegelveiling gehouden, waar ver- screidene hooge prijzen zijn besteed voor bij zondere zegels. Voor een der grootste Europa zeldzaamheden, de „Moldau 81 Parale No. 3", een beroemd zegel uit Fernand de Coppet's onvergelijkelijke verzameling, is niet. min der dan f 10.600.— besteed. Voor dit enorme bedrag heeft de bekende Amsterdamsche handelaar de heer Hakker, deze curiositeit voorloopig althans voor ons land be houden. Er was veel buitenlandsche belang stelling voor deze veiling en voor de Mol dau was het van den heer Hakker een nek aan nek race met de 'firma Grobe uit Han- nover. Over het algemeen zijn er flinke prijzen besteed op deze veiling van de firma Riet dijk. Om ons tot Europa te bepalen, alleen dit gedeelte der geveilde collecte heeft ruim f65.800.opgebracht. De cataloguswaarde van alles bij elkaar was anderhalf millioen francs. Er zijn bedragen besteed van f 1950.— voor de beroemde „Genève-Postelocale 5+5" en dat, nog wel met een dun plekje en een speldeprik er in; zelfs f2100.voor de zoo genaamde Bazelcr Duifjes, en nog honderd gulden meer voor de 27 Parale van Moldau; de Moldau-108 Parale bracht het tot f 1000. de eerste zegel van Saksen tot f1400.de 3 Cuartos van Madrid 1853 tot f690.de 70 Kr. 1873 van Wurtenberg tot f600.— en, om het bij deze enkele grepen te laten, de Zwitsersctie „Waadt 4", iets beschadigd, tot f 830.—. De gemiddelde opbrengst per zegel is iets meer dan f 43.geweest, wel een bewijs, dat er tegenwoordig vraag is naar postzegels, blijkbaar ook als belegging. Amerikaans che boeren losten lastig probleem radicaal op! (N.P.B.) Zooals bekend heeft in den afge- loopen winter het melkvervoer veel last en stagnatie ondervonden als gevolg van de groote koude en de vele sneeuw. Het spreekt vanzelf, dat ook andere landen dikwijls in dergelijke omstandigheden verkeeren. Zoo gebeurde het o.a. ook eens in Wyoming County (V.S.), dat de boeren door de ge weldige sneeuwmassa's, die de wegen on begaanbaar maakten, niet in staat waren om hun melk aan de melkfabrieken af te leveren. Eerst vroegen de boeren zich wanhopig af, wat zij met hun groote hoeveelheden melk moesten doen, want een karnton zoo als in ons land nog algemeen op de meeste boerderijen is te vinden, hadden zij niet in hun bezit. Gelukkig kwam toen een hun ner op een goed idee. Hij zeide tegen zijn collega's, dat zij hun groote, electrisch ge dreven waschmachines eens grondig moes ten reinigen, om er daarna hun te veel aan melk in te kunnen karnen. De boeren volgden zijn verstandige raad op. en konden, toen de wegen weer bruik baar waren, groote hoeveelheden boter af leveren, waardoor ze gevrijwaard bleven voo onnoodige verliezen. AARTSBISSCHOP VAN PRAAG OVER LEDEN. De Aartsbisschop van Praag, dr. Kaspar is gisterochtend om 01.00 uur in zijn paleis te Praag na een langdurige zware ziekte, overleden. Dr. Kaspar was 81 jaar oud. HOEVEEL BONNEN MELK IN DEZE SCHOONE BUSSEN? (Foto I. V. Wagenberg). VIJFTIEN DOODEN IN ééN STAD. Hier en daar schade. In het afgeloopen weekeinde vlogen ver scheidene Engelschc vliegtuigen boven ons land.en op eenige plaatsen werden brisant- en brandbommen neergeworpen. De meeste bommen vielen op het vrije veld. Een aan tal andere hrarht echter schade te weeg. In een stad in het Westen van ons land krees een ziekenhuis een voltreffer. In de buurtvan dit ziekenhuis werden eenige woonhuizen beschadigd en vernield en ontstonden e^niee branden, die gelukkig snel gebluscht werden. Een molen én een paar opslagplaatsen Werden in deze stad eveneens getroffen. Volgens de tot dusver ter beschikking zijnde gegevens zijn in deze stad 12 dooden en 15 licht en zwaar ge wonde burgers te betreuren. On een andere plaats in het land vielen verscheidene brisant- en brandbommen in de nabijheid van een krankzinnigeninrich ting. Het gebouw zelf kreeg geen schade; wel werden eenige boerderijen in de buurt heschadigd. Elders we.rd een straatweg getroffen, zoo- dat het verkeer tijdelijk omgelegd moest worden. Voorts kregen vele huizen glasschade. Ten slotte nog werd blijkbaar op een andere plaats epn hoogere onderwijsinrich ting lot doel gekozen. Ook deze werd niet geraakt. Wel geraakten in de huurt enkele woonhuizen in brand. Deze branden wer den snel gebluscht. Inbrekers op zoek naar textiel- goederen en vleesch. De belangstelling van dc zijde der. dieven voor textielgoederen hlijft groeiende. Thans brachten inbrekers een bezoek aan een zaak in dameskleeding aan de Ferd. Bolstraat te Amsterdam, waar zij 110 zomeriaponnen en 10 zomermantels wisten te stelen. In een woning aan de Amstelkade drongen eveneens inbrekers binnen. Hier stalen zij twee koffers met linnengoed, twee costuums. twee regenjassen en bovendien een koffer met gramofoonplaten Vier mannen van 23, 20 en 17 en 16 jaar en een 22-jarige vrouw werden verder in een woning aan de J. P. Heyestraat. aangehouden, verdacht van diefstal afkomstige goedern, werd hier in beslag genomen. Het vleesch blijkt echter ook nog voldoen de aantrekkingskracht te hebben voor de langvingerigen. Door een bovenraam te ver nielen, verschaften inbrekers zich toegang tot een slagerswinkel in de Wormerveerstraat en haalden daar een belangrijke hoeveelheid vleesch, worst vet en spek weg. Uit een slagerij op den Kloveniersburgwal verdween een hoeveelheid vleesch en vet, alsmede vleesctibonnen. Bovendien namen de dieven nog f25.uit de kassa. Ook een café op het Stadionplein kreeg on- gewenscht bezoek. Inbrekers namen hier 16 flesschen likeur, 16 flesschen advocaat en twee doozen sigaren meé. En uit een onbewoonde woning in de Wil- helminastraat werden tenslotte twee deuren gestolen. ONBEHEERDE AUTO MET LADING EIEREN EN HAMMEN INBESLAG- GENOMEN. Dezer dagen trof de politie te Barnevcld een onbekende vrachtauto aan met een la ding van 1100 eieren, waarvan de eigenaar tot nu toe onbekend is gebleven. Auto en la ding zijn in beslag genomen. Bovendien wcr den vele hammen, welke onbeheerd in een eierkist werden aangetroffen, in beslagge nomen. Noodlottige val Oade heer doodgebloed. De 65 jarige heer Haverkamp uit de Bilt is op noodlottige wijze om het leven geken men. De lieer H. bevond zich ter hoogte van het gebouw van den Nederlandschen Protestantenbond. Op de heide achter dit gebouw had hij ongeluk te struikelen, waar bij hij ongelukkigerwijze terecht kwam op den z.g. kurkentrekker. De spijl kwam in de lies, waarbij de slagader werd doorge sneden. Even later bemerkte een toevallige voorbijganger het hevig bloedende slacht offer. Daar het vele bloed een juiste plaats bepaling onmogelijk maakte bond deze man die helaas ondeskundig was het been be neden den wond af. Het gevolg was dat het slachtoffer toen medische hulp arriveerde, reeds overleden was. DANKBAAR WERK MET BE- LANGRIJKE SOCIALE KANT. Een vooraanstaand instructeur vertelt. (Van onzen Haagschen correspondent) Achter aan den Bezuidenhoutschen weg tegenover het Huis ten Bosch, dus dicht hij de Wassenaarsche grens woont de heer L. de Zeeuw, Rrahander van geboorte, die se dert ruim twaalf jaren zich hier bezig houdt met het dresseeren van honden, in het hijzonder geleidehonden voor blinden. Aanvankelijk graanhandelaar, was hij van jongsafaan een groot liefhebber yan honden en op 14 jarigen leeftijd wist hij al met een door hem afgerichte hond het pro vinciaal kampioenschap van Noord Bra bant te behalen Toen een ongeluk hem noodzaakte ziin eigenlijke werk op te ge ven, wiern hii zich geheel op het dresseeren van honden, dat zoo zijn nieuwe bedrijf werd Geduld en nop eens geduld, dat is het ge heim van ziin succes pp pen eorrieeerende tik hliift een hooge uitzondering Ts het af richten van politie en jachthonden rpedc een moei'iik werkje, zeer bïizondere ei schen stelt een werkelük goede, betrouw hare blinden geleidehond De heer de 7een\v hee't on Hervonden dnt een Diiitsrhe herder zelden hiervoor geschikt is: die is van nature te nnrucfisr te zenuwachtig en juist een blinde heeft behoefte aan een dier. dat. onder alle omstandigheden kalm blijft. De Hollandsche en de Mechelsche herder en vooral ook de bouvier Iconen zich veel meer voor dit werk en dan is een teef verre te nrefereeren boven een reu. die zoo licht ongedurig wordt wanneer er „dames in de buurt komen." De Heer de Zeeuw vertelt van een hond die onder dergelijke omstan digheden ziin meester totaal vergat, hem eerst tegen een lantaarnpaal liet ophofsen en vervolgens tegen een auto aansleurde. zoodat de arme blinde met groote vertra ging en bloedend gewond tenslote thuis kwam. Cursus van vier maanden. Het africhten van een geleide hond duurt volgens de methode van den heer de Zeeuw oncpveer vier maanden, vroeger had men er ongeveer een jaar voor noodig Een hond. jonger dan een jaar. is nog vepl te sppelseh. maar zijn ze eenmaal zoo oud dan ziin de diprpn al wel in staat om vlot de eerste oefeningen gehoorzaamheid of appél te leeren. Het begint mpt. „ga zit ten" en „ga liggen" en dan annorteeren Heeft de hond dit onder de knie dan gaat de heer de Zeeuw met hem de straat on om te zien. of hii bang is voor het verkeer voor onwepr. luchtafweergeschut en wat ar tegenwoordig zoo al voor gploiden en vpr «ebiinselen ziin R'üft een hond na h.v. drie manndpn no? schrikachtig-, dan wordt hii alsnog afgekeurd De bond moet leeren. nok on de drukste nimfen rustig pn zonder aarzelen ovpr te steken T-Tïprtne doet de instructeur alsof hii z.elf b'ind is TTii legt dus nimmer aan de hond ziin wil on. maar laat zicli werke Mik Ipiden en ontwikkelt zoo initiatief °n inspiratie hii bet dier. Bii dit stadium van africhten komt van alles kiiken' hv het oversteken van zii =traten geschiedt steeds een tiental meters die straat in* de hond moet dus lperen eerst naar rechts de hoek om. dan overste ken. terug in de richting vanwaar men ge komen is weer rechtsom en dan de oor snronkeliike straat verder afloonen. De hond moet verder hij het na deren van een trottoirband zonder falen steeds even inhouden om z'n baas te waarschuwen dat er een op- of afstap komt. en zoo zijn er allerlei dingen, kleinigheden vaak, maar steeds zeer belangrijke, welke een goede geleidehond moet ken nen, waarop een blinde moet kun nen vertrouwen Bij de geleidehond-opleiding behooren ook ritten met de tram. vertrouwd zijn met treeinen. met stationstrappen Akowagen- tjes en allerlei andere obstakels Hij moet in een trein een leeg plaatsje weten te vinden en zijn haas hier veilig heen kun- npn brengen De heer de Zeeuw betreurt het erg. dat tram en spoor hpm hierbij niet waf tegemoet komen door tenminste voor vervoer van de leprling-hond geen betaling te verlangen Eigenlijk kost iede re o-eloidehnnd die ik africht, zegt bij. mij geld Stel. ik knop een bond voor f 35.— en verzorging met alles wat er bü komt. Dp verkoonnriis is (pn hoogste f 125.dus men begriint wel, dat er- niet veel andere kosten meer moeten hiilcomen. om van be looning voor alle moeite nog maar niet te spreken Dp nnlifie- en jachthonden moeten den nok he» hedriif goed maken. ATaar bet africhten van geleidehonden 'Mnrlt de heer de Zppuw wel het mooiste deel van zon wprk vooral nok omdat men >n pik geval afzonderl'U.- vaak zulke h'"znn dere resultaten kan bereiken in verhand mef de sneeiale vprlnneens van een klant hv hripven naar rle hus brengen, iemand naar ziin werk geleiden enzonvonrt. Verleden iaar sehafte een iongeman, die nneii meer don f npr week had kunnen verdienen 7'ch Pnn gele'dehnnd aan me' Kot /ro'-nlfT dat hii woldra een werkkrine van f 30 wist te vinden en., nu onlangs "■pfrnmvd is Zon hoeft de heer de Zeeuw groote hevre djging in z.ün werk. omdat het ook zulk een helnngriike sociale kant heeft' het verliehten van het leven en bestaan voor hen. die zich anders wel heel erg onvol waardig zouden voelen. Ver voorbij Larissa naar het zui den doorgedrongen. Het opperbevel van de Duitsche weermacht maakt bekend: In Griekenland zijn de Duilsche troepen bij de achtervolging van den verslagen vijand ver voorbij Larissa naar het zuiden doorgedrongen. Andere strijdkrachten namen bij den opmarsch over het Pindos-gcbergte naar het westen den meer dan 1500 meter hoogen pas hij Metzovon. In Albanië hebben de Italiaansche troepen bij het oprukken op vele plaatsen de Griek- scbe grens bereikt. Het luchtwapcn heeft aan de Griekschc oostkust Britsche troepentransportschepen met goed resultaat bestreden. In den hoek van Volos werd een vijandelijk koopvaardij schip van omstreeks 7000 brt. door bommen vernietigd. Bij Chalkis kregen twee groote transportschepen zware treffers. Jagers scho- ter Zaterdag vijf Britsche gevechtsvliegtui gen en een jachtvliegtuig zonder eigen ver liezen neer. In het gebied van de Middellandsche Zee heeft een formatie Duitsche gevechtsvliegtui gen van een vijandelijk convooi een groot transportschip door voltreffers van het zwaar ste kaliber tot zinken gebracht. Duitsche en Italiaansche gevechtsvliegtui gen vielen in den afgeloopen nacht weer dc haven van La Valetta op Malta met goed resultaat aan. In Noord-Afrika zijn hernieuwde met steun van pantserwagens ondernomen vijandelijke aanvallen op Solloem en van. Tohrock uit af geslagen. Duitsche jagers schoten hier in luchtgevechten vier jagers van het type Hur- ricape neer. De luchtdoelartillerie haalde een Britsch gevechtsvliegtuig omlaae. Voor de Britsche oostkust is een koopvaar der van 3000 brt. door een hom getroffen. Op het verlies daarvan kan gerekend' wor den. In noordoost-Schotland werd een fa- brieksinstallatie in schcervlucht met bom men bestookt. Bij luchtgevechten boven het Kanaal en voor de monding van de Theems verloor de vijand twee jagers van het type Spitfire, boven de Britsche zuidwest-kust een gevechtsvliegtuig. Marine-artillerie nam vijandelijke vrachtschepen ter hoogte van Dover onder vuur. De vijand heeft in den afgeloopen nacht met vrij zwakke strijdkrachten op verschei dene plaatse in noordwest- en west-Duitsch- land bommen uitgeworpen, die uitsluitend woningen beschadigden en eenige slachtof fers onder de burgerbevolking maakten. Luchtdoelartillerie schoot een van de aan vallende vliegtuigen neer. In de gevechten ten noorden van Agram heeft ritmeester Sachenbached zich 13 April onderscheiden door met zijn escadron fiet sers door vastberaden aanpakken een vijan- delijken divisiiestraf gevangen te nemen en daardoor de overgave van het gros van deze divisie, omstreeks 12.000 man, te be werkstelligen. Landbouw onderlinge Druk vereenigingsjaar in 19M. Aan het verslag over 1939/'40 van de Noord-Hollandsche Landbouw Onderlinge, afdeeling van de Centrale Landbouw Onder linge is het volgende ontleend: Het aantal afdeelingon of plaatselijke on gevallen commissies bleef gelijk, namelijk 43. Het aantal leden daalde door het toe treden van 161 en door het uittreden van 167 leden van 3913 tot 3907. Van deze le den namen 510 aan de vrijwillige verzeke ring deel, 222 aan de kin dei-verzekering. Over het verslagjaar betaalde de leden f 4.978.031 loon uit. Tn dit bedrag is begre pen een loon van f 777,535 voor de vrijwil lige verzekeringen. Aangifte werd gedaan van 1070 ongeval len. 100 daarvan konden niet als bedrijfs ongeval worden erkend. 62 ongevallen ga ven aanleiding tot het verleenen van scha deloosstelling over een langeren termijn dan 6 weken. Er bad 1 oneeval met doode- lijke afloop plaats. 13 maal werd door ver zekerden beroep ingesteld tegen door het bestuur genomen beslissingen. Als deelnemers aan de ziekte-regeling voor inwonend personeel waren op 31 Oc lober 1940 726 leden ingeschreven tegen 1105 leden op denzelfden datum 1939.. Dc totale kosten der vereeniging bedroe- een over het boekjaar f93.206,74 en wel: tij delijke uitkeeringen geneeskundige behan deling gedurende de eerste 6 weken f 38.570.68. aandeel in de ongevallenkosten der C..L.O. f 25.304.28, aandeel in de kosten van den medischen dienst f 3176,96. onkos ten plaatselijke ongevalcommissies f 7909,55, drukwerken en vergaderingen f 634,04, aan deel in de administratiekosten B.V.B. en R. v. A. enz. f 1749.87, aandeel in de admi "istratiekosten C.L.O. f 12.205,42 en aan deel in het bijzonder ongevallenfonds f 4127.05. Met inbegrip van de storting in de reser vekas (5 cent per f100.loon) kan met de 'eden worden afgerekend tegen f 1.50 per lid plus f 1.84 per f 100.Toon. HOLLANDSCHE MAATSCHAPPIJ VAN LANDBOUW. De Hollandsche Maatschappij van Land bouw houd-t 21 Mei a.s hare Aleemeene Vergadering, de 152ste. te Rotterdam. Ds. WEST.MIJSE JUBILEERT. Op 30 April hoopt Ds. Westmijse, voor ganger der Vereeniging van Vrijzinnig Her vormden te Rotterdam, don dag te berden ken w.aarop hij voor 25 jaar predikant werd. Hii werd on 30 April 1916 te Wilder- vank in het predikambt havestigd en stond 'laarna te Drarhten, Warfhuizen en weder om te Drachten, waar hem per 10 December '932 emeritaat werd verleend. Sedert dien is hii voorganger voor de Vereeniging van Vriizinnie Hervormden te Rotterdam. Ds. Westmijse is ton onzent zeer bekend geworden als spreker op nuts- en staals- pensioena vonden. Italiaansch weermacht bericht HEVIGE BOMBARDEMENTEN OP HAVEN, INSTALLATIES. Het Italiaansche weermachtbericht num. ener 319 luidt als volet: Gisteren hebben onze troepen de Griek, sclie troepen, die hardnekkigen weerstand boden in versterkte stellingen aan de Al- baneesche grens, tot den terugtocht gedwon gen. Hardnekkige gevechten speelden zich af, in den loop waarvan het vierde regi ment Bersaglieri zich bijzonder onder scheidde. Alle plaatsen aan de Ionische kust tot aan de oude grens werden opnieuw bezet. Onze luchtformaties vielen in ach tereenvolgende golven artilleriestellingen, troepenconcentraties en gemechaniseerde strijdmiddelen van den vijand aan. F,en aanzienlijk aantal van deze strijdmiddelen wérd verwoest en beschadigd. In het kanaal van Ilhaka pn Korfoe werden talrijke vij. andelijke schepen getroffen. Haveninstalla ties van de basis van Missolonghi en het station van Calamata werden gebombar deerd. Italiaansche en Duitsche vliegtuigen hebben de vlootbasis van La Valetta on Malta aan een hevigen aanval blootgesteld. Een van onze vlietguigen keerde niet terug. Andere luehtdetaehementen' 'bombardeerden herhaaldelijk de luchtbasis Iraklion (Kre ta^ en schepen, die in de baai van Soeda lagen gemeerd. Te Iraklion werden instal laties van bet vliegveld zwaar beschadigd. Te Soeda werd een vijandelijke torpedoja ger in brand geschoten. Een vrachtboot, dia door bommen van groot kaliber getroffen was. zonk. AfdeeMngen torpedovliegtuigen vielen her haaldelijk een vijandelijk convooi in het Oostelijk deel van de Middellandsche Zee, ten Zuiden van het eiland Gaudo, aan, tor pedeerden een groote tankboot van 15.000 ton en een hulpkruiser van 8000 ton brachten ze tot zinken. Ondanks aanvallen van vijandelijke jagers en het vuur van di luchtdoelartillerie keerden al de vliegtuigen op hun basis terug. In Noord-Afrika werd een poging van den vijand 'om zich in de omgeving van Bardia Ie ontschepen onmiddellijk afgesla gen. Alle troepen, die aan land gekomen waren, werden e-evangen genomen. Eigen en Duitsche vliegtuigen bombardeerden To- broek, waarbij haveninstallaties en gemeerd» schepen beschadigd werden. Andere Duit sche vliegtuigen vielen Britsche schepen in de baai van Solloem aan.'F.en transport schip werd tot zinken gebracht. Te Solloem werden vier Engelsche vliegtuigen door jagers neergeschoten en een Blenheim werd door luchtafweergeschut neergeschoten. In den nacht van Zaterdag op Zondag deed de vijand eenige aanvallen op plaat sen in Cvrenaiea: slachtoffers norh schade, Tn Oost-Afrika werden vijandelijke colon nes in den sectoc van Tierai door het hi vige vuur van onze artillerie op een wan ordelijke vlucht credreven. Tn de streek van Galla Sidamo werden vijandelijke troepen die onze stellingen trachtten te naderen, terstond van onz» zijde aangevallen en afgeslagen, waarbij zi talrijke verliezen leden. Een Engelse! vliegtuig, dat door luchtafweerarfillerii getroffen was, werd genoodzaakt binnei onze linies te landen. De bemanning werd gevangen genomen. ENGELSCHE BERICHTEN OVER ONGEREGELDHEDEN EN LIJDE LIJK VERZET WEERLEGD. Van Engelsche zijde schijnen berichten wereldkundig te zijn gemaakt, als zouden in het generaal-gouvernement bij voortdu ring ongeregeldheden voorkomen en o.m. arbeidweigering en lijdelijk verzet hebben plaats gehad. In dit verband wordt van bevoegde Duitsche zijde verklaard, dat vlak voor het uitbreken der Duitsch Poolsche vijandelijkheden de Pool- sche autoriteiten naar bekend de gevangenissen hebben geopend. De daaruit vrijgekomen gestraften zijn veelal tot een struikrooversleven overgegaan. Bij 't opsporen en vat ten dier bandieten heeft de Duit sche politie niet onbeduidende of fers moeten brengen. Telkens wan neer zulk een bende in het nauw is gedreven en onschadelijk ge maakt. -wordt door Londen gespro ken van ongeregeldheden en oproer in Polen, Het ligt voor de hand dat, er onder een volk als de Polen genoeg lieden gevonden worden, die zich niet of maar moeilijk 1 een bez.etting van hun land kunnen eonigen. Doch over het geheel kan zeggen, dat de bevolking mede arbeidt den wederopbouw en de economische op heffing van het land. Volgens de laatst» berichten was men in bet generaal-gouv nement zeer ter neer geslagen door oorlogsberichten van den Balkan en ?,.B» men ook in bovenbedoede kringen al meer in dat het nutteloos is te trachten eenigerlei wijze tegenstand te bieden. met ver men aan BEHALVE VOOR PAKKETPOST- VERKEER. Het postverkeer met het bezette gebied van Frankrijk en de bezette kanaaleilanden Jersey en Geurnsev is, zoowel voor het ver keer naar als van dit gebied, hersteld. Toegelaten ziin gewone en aangeteekende briefposlzendineen van elke soort, met uit zondering van briefnakjps. Het pakketposfr verkeer is nog niet hervat. De verzender dient op zendingen naar Frankrijk het departement, waarin de plaats van bestemming is gelegen, aan te geven,

Schager Courant | 1941 | | pagina 8