SPORTNIEUWS D.T.S. IS 3e KLASSER D.T.S.-St. George 3-1 Schagen I-Texel I 5-4 D.T.S. is derde klasser P.E.C. en VITESSE spelen nog een beslissings wedstrijd - E.D.O. en EMMA bijna eerste klasse Groote verrassingen deden zich voor en daarvan noemen we allereerst de nederlagen van KFC en GW, die hier mede vrijwel hnn vonnis teekenden. Het gelijke spel van Vitesse tegen Go- Ahead (over sportiviteit gesproken) en de overwinning van DTS. De mannen van De Vries zijn dus derde klasser geworden. KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND Door de 10 nederlaag van VSV in Eind hoven tegen PSV zijn de Velsenaren ge doemd onderaan te eindigen. VSV heeft 3 punten en daar Be Quick er reeds 6 heeft, kunnen de Groningers dus niet meer in gehaald worden. Het is jammer VSV, toch kan een overwinning Zondag a.s. op Be Quick nog veel goed maken. In Groningen speelde Be Quick tegen ADO 11. De Hagenaars komen dus op een totaal aantal punten van 7, hetgeen wel eenigszins tegenvalt. Heracles zal dus Zon dag a.s. tegen PSV moeten gelijkspelen om den titel te bereiken. De competitie is dus wel tot het einde aan toe spannend. De stand luidt: Heracles 7 5 11 218 11 P. S. V. 7 3 3 1 11—10 9 A. D. O. 8 2 3 3 13—16 7 Be Quick 7 2 2 3 814. 6 V. S. V. 7 0 3 3 7—12 3 Prom.-compstltie 2e klasse. AFDEELING I. ZFC heeft met dezelfde cijfers, waar mede in de Koog werd verloren, nl. 20, nu van KFC gewonnen. De nederlaag breng alleen aan EDO voordeel, dat nu vrijwel in de le klasse zit. Een gelijk spel uit twee wedstrijden is daarvoor reeds vol doende. Zooals wij dus bij den aanvang de zer competitie reeds schreven: - „Twee hon den vechten om een been en de derde De stand ziet er nu uit: E. D. O. 2 2 0 0 7—2 4 Z. F. C. 3 1 0 2 4—6 2 K. F. C. 3 1 0 2 2—5 2 AFDEELING II. In afd. II ging het precies zoo, ook hier hebben de Rotterdammers elkaar afge maakt en Emma staat reeds met IV2 been in de eerste klasse. Overmaas won nl. van CVV met 3—1, en zoo de stand laat zien, lacht Emma: Emma 2 2 0 0 101 4 C. V. V. 3 1 0 2 5—9 2 Overmaas 3 1 0 2 49 2 AFDEELING III. De groote verrassing bracht ons Go Ahead, door tegen Vitesse gelijk te spelen. Een compliment voor de oud-eerste klas ser past in dit kader zéker. PEC kwam met een 10 overwinning terug uit Enschede tegen Rigtersbleek (deze laatste kon op eigen veld geen enkel doelpunt fabricee- ren) en de Zwollenaren krijgen nu nog hun kans. welke zij o.i. niet alleen verdienen, doch ook zullen uitbuiten. De stand is nu: P. E. C. 6 3 2 1 11—7 8 Vitesse 6 3 2 1 9—8 8 Rigtersbleek 6 2 1 3 67 5 Go Ahead 6 0 3 3 6—10 3 AFDEELING IV. Picus en Miranda hebben hun overwinnin- genreeks voortgezet en 't is nu al reeds te bekijken dat deze twee clubs het Limbur- gia nog lastig genoeg zullen maken. Picus won met 10 van RBC in Roozen- daal, terwijl Miranda van Standaard met 4—3 won. De twee verliezers RBC en Stand zijn nu wel uitgeschakeld. De stand is: Miranda .2 2 0 0 8—3 4 Picus 4 3 0 1 6-5 6 Limburgia 3 2 0 1 94 4 R. B. C. 4 1 0 3 3—7 2 Stndaard 3 0 0 3 411 0 AFDEELING V. Hier vond geen wedstrijd plaats. Promotie 3e klasse, afd. A. Santpoort wordt 2e klasser, den feit dat voor ons vast staat. Nu moest VVZ met 82 zijn meerdere erkennen, een resultaat dat geen twijfel in zich heeft. Hoe kan het ook anders, deze ploeg heeft een voorhoede van ongekende sterkte en vooral de midvoor trekt in de omgeving de grootste aandacht. De stand is: Santpoort 2 2 0 0 134 4 Q. S. C. - 2 10 13-52 V. V. Z. 2 0 0 2 2—9 0 Afd. B. De Volewijckers hebben verloren. In Utrecht slaagde Elinckwijk er in de Am sterdammers een 21 nederlaag te bezor gen, waarmede ook HFC ten zeerste ge baat is. Het kan hier .nog gaan spannen. Rapiditas moest in HFC met 4—3 (nu ma ken de Haarlemmers wel doelpunten) zijn meerdere erkennen. Elinckwijk 3 2 1 0 8—6 5 H. F. C. 3 1 2 0 9-8 4 Volewijckers 5 111 n Rapiditas 3 0 0 3 512 0 Prom. res. 2e klasse. KFC 2 won met 2—1 van Stormvogels 2 en doen het dus beter dan hun grootere broeders. VSV 2 hield 't Gooi 2 er onder met 3—2. Een gelijk spel voor KFC 2 tegen VSV 2 in de Koog is nu al reeds voldoen- de. getuig de .tand: V S.' V. 2 5 2 1 2 7-6 5 't Gooi 2 5 12 2 10—10 4 Stormvogels 2 5 2 0 3 6—10 4 Promotie res. 3e klasse. Alcmaria 2 verloor ten tweede male. nu van QSC 2 met 31. DTS promoveert! De Langendijkers hebben het gehaald! Na twee uitermate spannende wedstrijden, waarbij èn St. George èn DTS elk eenmaal de punten thuis hielden en daardoor de uitslag afhankelijk maakten van een tref fen op neutraal terrein, slaagde DTS er in om de Spierdijker derde lclassers in het Allkmaarsdhe Sportpark te onttronen. Met 31 bleef de club van Ootjers in de meer derheid. De vreugde aan de Langen dijk zal niet gering zijn. Omze hartelijke gelukwen- schen gaan uit naar de witjakken, die hun nek-aan nek race met BKC wel op schitte rende wijze bekroond zien. De eindstand luidt: DTS 3 2 0 13-74 St. George 3 1 0 2 7—8 2 ONDER AFDEELING NOORD-HOLLAND. Promotie le klasse. Gaven wij, op grond van de ontmoetingen van de beide rivalen tegen Winkel, in den kamp tusschen Egmondia en Vrone de beste kansen aan de St. Pancras-menschen, eens te meer werd bewezen, dat voetbal geen rekensom is. De Egmondia-ploeg op eigen terrein nooit te onderschatten logen strafte de voorspelling en zegevierde met 4—2 over Vrone en nam daardoor de lei ding, zij het dan dat de beslissing nog geens zins vast staat. De stand luidt: Egmondia 2 110 7—5 3 Vrone 2 10 1 6—5 2 Windel 2 0 114—71 PROMOTIE-DEGRADATIE COMPETITIE. I G. Egmondia—Vrone 42 IV E. Barsingerhorn—Oudesluis 2 2—1 Schagen 3Winkel 4 0—3 VRIENDSCHAPPELIJK. SchagenTexel BKC—Rij kswerf-el f tal 5—4 3-0 Hoe D.T.S. derde klasser werd. Met half-time leidde St. George met 1—0. (Van onzen Alkmaarschen correspondent). Er was veel-publiek in het Sportpark om getuige te zijn van dezen beslissingswed strijd. Daaronder was een "fceer groote DTS- aanhang, die in onze benzine-arme dagen de reis per fiets had ondernomen en vooral deze aanhang zorgde voor de geladen atmos feer, welke promotie-degradatie-wedstrijden zoo dikwijls kenmerkt. En in het bijzonder, wanneer de witte Oudkarspelaren het vijan delijk doel naderden, brak er een geloei los, zooals we dat maar zelden in het Alkmaar- sche Sportpark te hooren krijgen. In de eerste minuten is het even een aan voelen over en weer. En we zien reeds het sportbeeld ontstaan, dat feitelijk, den gehee- len wedstrijd gehandhaafd blijft. DTS speelt met een waar fanatisme. Iedere speler zwoegt en slaaft wat hij kan, op iederen bal wordt geloopen, de tegenstander wordt altijd onmiddellijk aangevallen. St. George legt het daarentegen rustiger aan. Dooreen genomen lijken de roodgehemde St.-George-mannen ons niet de minderen. Enkelen spelen zeer goed en bezitten een uitstekende techniek. Tegen het élan der DTS-et's echter moeten ze het afleggen en al spoedig zien we een zeker DTS-overwicht ontstaan. De roode achterhoede is de zaak echter meester en alle aanvallen der witten loopen op niets uit. Wanneer er ongeveer een kwartier is ge speeld, forceert St. George een uitval over links. De bal wordt voorgezet en de DTS- achterhoede faalt volkomen, terwijl één der St. George-voorspelers de gelegenheid, na eenig aarzelen, benut (0—1). Na den aftrap begint DTS eerst recht uit te pakken. We zien góed spel, in het bijzon der van de buitenspelers, die herhaaldelijk mooi opbrengen en den bal prima voor het doel plaatsen. Een fraaie pass van den links buiten naar den rechtsbuiten gaat tenslotte langs. Dan brengt de rechtsbuiten op, hij geeft door naar den linker vleugelman, die meteen hard inschiet. Maar de keeper houdt. St. George is dan geruimen tijd gedwongen te verdedigen. Het spel is niet steeds even fraai. Er wordt in het middenveld slecht ge plaatst, we zien veel hooge ballen. De onver moeid zwoegende DTS-ers zijn er echter steeds het eerst bij. Een prachtig ver schot van DTS had beter lot verdiend. Onophoudelijk komt het leer voor het St. George-doel terug. Bij de roodhemden wordt alles gezet op verdedigen, hun uitvallen zijn weinig en vrij ongevaarlijk. Door slecht terugspelen der backs ont stond voor DTS even later toch nog een ge_- vaarlijk momentje, maar het liep wonder boven wonder goed af. Het besluit wordt gevormd door een fraai schot van St. George, dat wordt gehouden. Even later is het tijd en bij het ingaan van het half-time leidt St. George geflatteerd met 1—0. Maar er is nog een tweede helft te spelen. Na den aftrap heeft DTS geluk, wanneer er na een falen der achterhoede geen goal voor St. George uit komt. Dan mag DTS een corner nemen. De bal komt mooi voor het doel. We dachten reeds den hal in de goal te zien. En mèt ons velen, want het gejuich brak reeds Jas. Maar er wordt doorgespeeld. Voor 'de goal van St. George is een kluwen spelers. De bal zit er midden tusschen in. Plotseling schiet die Voetbaluitslagen Kampioenschap van Nederland PSV—VSV 1—0 Be-Quick—ADO 1—1 Prom. comp. 2e klasse Afd. II OvermaasCW 31 Afd. III Rigtersbleek—PEC Go-Ahead—'Vitesse Afd. IV Standaard—Miranda RBC—'Picus Prom. 3e klasse SantpoortVVZ HFCRapiditas Elinckwijk—-de Volewijckers Prom. comp. i-e klasse DTSSt. George Prom. comp. res. 2e klasse VSV II—H Gooi II Stormvogels IIKFC II Prom. comp. res. 3e klasse. Q.S.C.Alcmaria Victrix II 0—1 2-« 3-4 0—1 8—2 4—3 2-1 3—2 1—2 er uit ip het net. Het nog niet verflauwde gejoel huilt weer op, nu met recht. De stand is 11. Een poosje is nu St. George in den aan val. De achterhoede van D.T.S. is er af en toe uit, maar de roodhemden weten de gele genheid niet te benutten. Wanneer ze ein delijk scoren is er reeds lang voor buiten spel afgefloten. Door hun elan hinderen de D.T.S.'ers el kaar nogal eens, maar hun vechtlust doet hun in den regel uiteindelijk toch den bal bemachtigen. Wanneer de witte linksbuiten hoog voorzet, is dan zijn linker collega er goed bij. Hij weet in eenen in te zetten en de bal belandt in de linker bovenhoek bui ten het bereik van den St. George-keeper. De stand is 2—1 voor D.T.S. St. George zet alles op alles. Het weet, dat "het doelpunten moet en D.T.S. weet, dat het nog niet veilig is. We krijgen het merk waardig schouwspel te zien van twee elf tallen, die beiden spelen met ver naar vo ren opgestelde backs. Beide achterhoeden willen opstuwen en den bal danst heen en weer op een betrekkelijk klein middenveld, waar de spelers opgehoopt staan. Meestal is het in deze periode St. George, dat ten slot te ten aanval weet te trekken en de D.T.S.- doelman krijgt veel en soms moeilijk werk. Hij kwijt zich echter uitnemend van zijn taak en hij helpt gedurende dit tijdvak D.T.S. "met recht aan de overwinning. Er zit een goal in de lucht voor St. George, maar gelijk zoo vaalt gebeurt het punt komt aan den anderen kant. Plotseling zien we een uitval van den D.T.S. rechtsbuiten. Hij besluit zijn zeer snel le run met een laag schot. De St. George- keeper valt wel uit, maar de bal is buiten zijn bereik en de D.T.S.-aanhang mag op nieuw juichen. Er zijn nog een 10-tal minuten te spelen. D.T.S. is veilig. Er wordt niet moer gedoel punt, al schéélt het aan beide kanten af en toe maar een haar. Als dan de scheidsrechter voor de laatste maal fluit, verlaten de D.T:S.'ers onder groot gejuich het veld als derde klasser. In de lange pauze hebben de eiland bewoners het voetballen niet verleerd. Na langen tijd van afwezigheid is Texel gisteren met een flinke schare suporters naar Schagen getogen en heeft daar een kleine 54 nederlaag te incasseeren. Sohagen kwam met een geheel nieuwe linkervleugel in het veld. Op de plaats van De Leur en Bakker opereerden nu heel ver dienstelijk v. Haren en Stam, terwijl Bak ker op de plaats van Gast stond. Texel kwam met een elftal vol jonge spelers uit, waarin enkele uitstekende voet bal Iers zitten. Ondanks gedwongen pauze, die zij gehad hebben, speelden de eiland bewoners een goede partij voetlbal en Scha gen heeft de handen aan hen vol gehad. Be wedstrijd. Schagen trapt tegen den sterken wind in af. Het spel beweegt zich vrij regelmatig van de eene helft van het veld haar de andere. Na ongeveer tien minuten spelen ontstaat een schermutseling voor het Schagendoel en Texel komt zegevierend uit, den strijd, 01. Schagen krijgt nu eenig overwicht en dit wordt, na eenige oogenblikkcn bekroond, als Schoorl uit een voorzet van links den bal onhoudbaar in de touwen jaagt. Boontjes vindt het nog niet genoeg en scoort weini ge oogenblikken later de tweede goal. Texel trekt nu weer ten aanval en uit een voorzet van rechts brengt v. d. Pijl de partijen weer op gelijken voet met een mooi schot. Nu is de beurt weer aan Soha gen. De gastheeren wet^n een corner te for- ceeren, die door Schoorl goed genomen wordt en door v. Haren, na eenig gepruts voor het doel schitterend ingekopt wordt. 3—2. Met dezen stand komt de rust. Na de rust. Na de rust trekt Texel ten aanval en met succes. Reeds spoedig na het hervatten van den strijd komen de partijen weer op ge lijken voet. Texel blijft druk uitoefenen en een vierde doelpunt is het gevolg (34). Dat is Schagen teveel. Zij trekken nu weer op, doch voor het doel wordt geregeld geprutst. Toch komen er doelpunten. Na dat een schitterend schot van van Haren even schitterend gestopt wordt, gaat Scha gen weer op het doel van dè bezoekers af en zij slagen er in, nog tweemaal te. scoren zoodat het einde hun een verdiende ovenvin ning brengt. In een buitengewone spannenden wed strijd heeft DTS een 3—1 zege op St Geor ge bevochten en daarmede bet 3e klasse schap veroverd. Met de rust stonden de Witten met 10 achter, hoewel ook in die periode een achterstand geflatteerd was. DTS'heeft een zwaar seizoen achter den rug en dat zij er-tenslotte is geslaagd is, de titel te behalen is een felicitatie dubbel en dwars waard. Ook in dezen laatsten wedstrijd, demon streerden de Oudkarspelaren een tegen stand, welke zoowel enthousiast, was, doch daarnaast ook voetbalcapiciteiten bezat. DTS kan nu gaan feestvieren en het, bruine leder eenigen tijd laten rusten en dan zich maar weer voorbereiden voor de derde klas se, waarin zij zeker een goed figuur kun nen slaan. Z.F.C.-K.F.C. 2-0 Van Marle profiteerde tweemaal van K.F.C.'s gewijzigde tacktiek. Zaandam, '15 Juni: Op volkomen verdiende wijze is Z.F.C. er in geslaagd met dezelfde cijfers waarmede zij haar eersten wedstrijd van K.F.C. verloor, re vanche op de Ivoogerg te nemen. Z.F.C. speelde ditmaal veel beter dan in de vorige wedstrijden, hetgeen waarschijn lijk aan een paar wijzigingen in het elftal was toe te schrijven. Als linksbuiten stond ditmaal een juniorlid, Michel, opgesteld, die dadelijk bewees het spel uitstekend onder de knie te hebben. Het was dan ook voor dé thuisclub erg jammer, dat deze speler kort voor de rust dusdanig op zijn arm viel, dat hij niet verder kon spelen. Na de rust werd hij door Roos vervangen. Niet alleen, dat het spel van de Z.F.C. aanval beter was dan voor dien, doch het plaatsen en samenspel klopte meer. Behalve dat de tweede lclassers dan ook regelmatig K.F.C. goed partij gaven, wa ren er tal van periodes, waarin Z.F.C. den toon aangaf. De strijd was dit keer veel vin niger dan in de eerste ontmoeting, doch de uitstekend leidende scheidsrechter Vervoort, onderdrukte elke poging tot unfair spel. In het laatste kwartier zag hij zich helaas ge noodzaakt den K.F.C.-midvoor De Boer naar het kleedlokaal te verwijzen'Maar deze hand tast.eli.jk tegenover een Zaandammer optrad. De strijd was van goed gehalte en -bovenal spannend. De verdedigingen domineerden voortdurend. Eerst toen K.F.C. in zag, dat de strijd waarschijnlijk puntloos eindigen zou, veranderde zij van tactiek en legde het zwaartepunt in den aanval, doch kort daar op werd dit door Z.F.C. afgestraft, want uit een doorbraak bracht Van Marle den stand op 1—0, terwijl dezelfde speler kort daarop den voorsprong tot 2—0 vergrootte, met wel ken stand ook het einde aanbrak. Be Quick was niet op dreef Gelijk spel tegen een futloos spe lend A.D.O. De laatste thuiswedstrijd van Be Quick in de kampioenscómpetitie is teleurstellend geweest. Noch de Groningers noch de Hage naars konden een spel ontplooien dat maar eenigszins vermocht te boeien en het feit dat eerst na ruim tachtig minuten spelen het eerste doelpunt kwam, spreekt voor de machtelooze pogingen, welke beide voor hoedes daartoe in het we"rit stelden. Vooral in de eerste helft bleven de wit,- hemden ver beneden de verwachtingen. Linksbuiten Bottinga zakte, na een behoor lijk begin, al heel spoedig af en Prins was op de rechtervleugel zeer zwak. Toch kre gen de Groningers het eerst gelegenheid om zich van een voorsprong te verzekeren, maar bij een voorzet van Bottinga, kwamen van Kooyk en Blijham in het Haagsche doel te recht terwijl de bal van de bovenlat terug ketste. Na de hervatting bezorgde een prachtige kopbal van Blijham, uit een voorzet van Hogenbirk, aan doelman Kraak een hache lijk moment en slechts door het weggeven van een hoekschop kon de situatie gered worden. Aan den anderen kant was het Neutehoom. die den strijd in het voordeel van A.D.O. had kunnen beslissen, toen hij, alleen voor doelman Gernaat, staand,e, niet schoot, doch een pass naar binnen gaf, waarna van der Linden kon opruimen. Acht minuten voor het einde kwam echter toch het alleszins verdiende doelpunt voor de Hagenaars: Westhoven schoot hard in, Gernaat stopte het leer, kon het niet klem- vast krijgen, waarop Tap zijn werk deed, 6—1. Dit doelpunt leek de beslissing te zijn Evenwel scoorde Be Quick, indirect uit een hoekschop, den gelijkmaker. Hoewel de laatste minuten voor Be Quick waren, bleef het winnende doelpunt uit. Spaaning ip Eindhoven P.S.V. bllift V.S.V. met slechts 10 de baas, In een spannenden wedstrijd, waarin de verdedigingen domineerden, heeft P.S.V. de kampioenen van afdeeling II met één goal verslagen. De inzet van den strijd was levendig. Na een periode van verkenning werd P.S.V. ster ker. De thuisclub beheerschte het midden veld en dientengevolge kreeg zij het initiatief. In deze periode ontkwam de IJmuidensche goal op soms wonderbaarlijke wijze aan een doorboring. Juist voor de rust werkte V.S.V. zich los en bijeen tweetal doorbraken van Sterk kwam Boumans veste op haar beurt ernstig in gevaar. Na de thee begon V.S.V. met een offen sief en daar de Eindhovensche verdediging nogal eens slap optrad, ontstonden er enkele hachelijke momenten. P.S.V.'s halflinie wist liet spel echter vrij spoedig te verplaatsen. De huisclub nam het heft weer in handen, maar de zwaar gedekte Eindhovensche voor hoede hield het spel meestal te kort, zoodat succes langen tijd uitbleef. Er was reeds 25 min. gespeeld voordat het langverwachte succes kwam. Na een keurige pass van v. Eldercn schoot Hunting hard en laag in (1—0). P.S.V. bleef de situatie beheerschen. Roosendaal, hoewel extra be waakt., brak nog enkele malen gevaarlijk door. Een omzetting van de Velsensche voorhoe de had geen merkbare gevolgen. Er kwa men echter geen doelpunten meer, zoodat het einde P.S.V. een kleine doch alleszins ver diende «overwinning bracht. WIERINGERWAARD II—SUCCES II 5—5. De wedstrijd van de roodbroeken-reser- ves tegen Succes II, gehouden op het sport j park te Wieringerwaard, eindigde in een j gelijk spel. Wij gelooven, dat dezen eindstand de j verhouding goed weergaf; weliswaar was j Wieringerwaard, over het geheel genomen 1 vooral na de rust sterker, doch de I roodbroelcen wisten hun kansen niet te j benutten. Wij moeten den doelman van ,Wieringer- waard, die, naar wij meenen nog meerdere malen in Wieringerwaard I zal moeten op treden, er voor waarschuwen, dat hij zich hoeden* moet voor oh tijdig uitloopen. Daar kan een gevaar in schuilen, keeper! Voor de rust scheen Wieringerwaard het wel te gelooven; het was voor de Wierin- gers dan ook niet moeilijk een 30 voor srong te behalen. Na de rust veranderde het spelbeeld ech ter al meer en meer. Toen de stand 53 voor Succes II was geworden, kwamen de' roodbroeken geducht opzetten en wisten hun achterstand weldra te verkleinen tot 4-5. De gelijkmaker, die als.het ware „in de lucht zat" bleef echter nog uit. Slechts in de laatste mipuut slaagde Taijlor er in, gelijk te maken. De heer Andr. Woestenburg Czn. leidde dezen wedstrijd „als van ouds". %Memmen> De Nederlandsche zwemsters in Denemarken De Deensohe zwemsters over-; tuigend sterker. Kopenhagen. 14 Juni (A.N.P.) De 'laatste wedstrijd van onze zwemsters inj Denemarken heeft alleen een overwinning van Cor Kint opgeleverd. Alie Stijl en Jopie. Waalberg werden weer geslagen, terwijl de! 5 x 50 meter estafette een Deensche over-i winning werd. De uitslagen luidden: 100 meter rugslag: 1. Cor Kint 1 min.' 14.4 sec. 2. Grete Tild, A. Joegersen 1 min. 15.2 sec. 200 meter schoolslag: 1. Inge Soerensen 2 min. 59 sec. (nieuw Decnsch record); 2. Jopie Waalherg 3 min. 0.2 sec. 100 meter borstcrawl: 1. Ragnhil-d Hve ger 1 min. 6.8 sec.; 2. Alie Stijl 1 min. 7.8 sec.; 3. Kirsten. Ove-Petersen. 6 x 50 meter esiafette: 1. Denemarken 3 min. 33.3 sec.; 2. Nederland 3 min. 34.6 sec.i NATIONALE SPRING- EN ZWEM- KAMPIOENSCHAPPEN 1941. Amsterdam, 14 Juni. Naar wij van; den secretaris van de Technische. Commis sie van den Ned. Zwembond vernomen; hebben, worden de nationale spring- en; zwemkampioenschappen 1941 op 9 en 10 Augustus in 's Gravenhage gehouden.

Schager Courant | 1941 | | pagina 5