Schoonheid JS STOOMBOOTDIENST. Te Oosterend Teij P. DROS. Aanst maandag, gedurende marhttijd, Van een vreeselijken dood gered. Gust. Buhse, EEN WAARHEID EEN LEUGEN THORLEY'S THORLEY'S TEXEL, ALKMAAR, ['(MEREND, LEIDEN cd tacbgègcn plaatsen. ©©©©©©©©©©©©0000I55 Verrijgbaar bij Mej. G. ROEPER, Burg op Texel, Maak eens kennis met ons nieuwe middel „YIJGEHHOHIG" voor hoestenden. Sanguinose-Fabriek VAN DAM Co., 's-Gravenhage. FEUILLETON. Stokpaardjes-Lelienmelkzeep A. J. P s PUDDING de goedkoopste \si maar A. J. Ps PUDDING, 7 cent per pakje, A. J. POLAK, Fabrikant, Groningen. Duizenden Kalveren Kalvermeel. Kalvermeel SÉ Een zeer verspreide ziekte is Asthma. Het doet zich onder verschillende gedaanton voor. Benauwdheid bij de minste bezigheid, onpleizierige gemoedsstemming, vooral als fg men trappen klimt of wat snel loopt, moeielijke ademhaling, slechte en onrustige slaap, hartkloppingen, hoesten en moeielijke alijmkozing, hetwelk een ziekelijke toestand is, die de Abdijsiroop steeds met sueees geneest. De voorbeelden vau genezing zijn ontel baar; ziet wat Mej. A. SCHAGEtl-KUNG te Petten (N. B.) ons mededeelt. Reeds tien jaren leed ik aan hevige asthma. Mijn borst piepte voortdurend. Dagen achtereen had ik soms zulk een benauwdheid. Ik gevoelde mij dan terneergeslagen en lusteloos; ik had dan niet den minsten zin in mijne bezigheden. Ik kon bijna niet meer loopen, want ik was terstond moe. Mijn eetlust was beneden het middelmatige. Vooral's nachts had ik het hevig benauwd, ik kon het dan in bed niet houden en moest opstaan. Zoo bracht ik tien jaar van mijn leven door en u kunt begrijpen dat ik ernstig naar miju rust verlangde. Op zekeren dag sprak ik met den Heer G. SOMMERD1JK uit't Zand, die mij aanried het eens met de Abdijsiroop te probeeren. Ik kocht toen een flacon, en ik zegen het oogenblik dat ik met die heilzame siroop begonnen ben, want van stonde at aan kon ik verlichting mijner kwaal bespeuren en thans ben ik na het gebruik van eenige flacons volkomen genezen. Ik heb nergens geen last meer van. Mijn eet- en slaaplust laten niets meer te wenschen over. Ik geef u gaarne he: recht bovenstaand te publieeeren. 33e Abdijsiroop, klooster Sancta 3?aulo is een gezegend middel voor jong en oud, zij is onschadelijk, zij versterkt de lucht pijpen en longen en geneest onvoorwaardelijk den hardnekkigsten hoest, de heyigste ver koudheid, asthma, keelpijD, heeschheid, kink- en slijmhoest, bronchitis, influenza en alle Borst- en Longaandoeningen. PRIJS PER FLACON", f 1,— f 2,— en f 3,50.— Centraal-Depót: L. I. AKKER, Van Alkemadestraat 11, Rotterdam. werd dezer dagen behaald, waarbij alle partijen tevreden konden zijn. Het was de SANGUINOSE die de overwinning behaalde, zooals zij reeds zoo monig- malen heeft gedaan, en wanneer gij dezelfde verschijnselen hebt, dan zal de Sangulnose ook voor CJ hetzelfde doen. Mejuffrouw YAN" DORP, v. d. Heerstraat 83, Den Haag schrijft: Daar ik uwe Sanguinose gebruikt heb wil ik U ook gaarne mededeelen, welk een heilzaam middel dat voor mij is geweest. Ik had veel last van zenuwen in het hoofd en kon haast niet eten, ik voelde mij gedurig moede, loom en lusteloos; maar nu, na het gebruik van een viertal flesschen Sanguinose is dit alles bij mij verdwenen. Mijn eet lust is teruggekeerd, ik gevoel mij veel beter, rustiger en sterker en heb ook geen last meer in het hoofd. Ik durf uwe Sanguinose met vertrouwen aanbevelen. Den Haag. Mej. T. J. VAN" DORP. Gij, die dit leest, doet uw voordeel met boven medegedeelde ervaring. Volgt het voorbeeld van Mej. Van Dorp, wanneer gij geen baat vindt bij uwe tegenwoordige be handeling. De Sanguinose is een buitengewoon krachtig middel om bloedarmoede, bleek zucht, algemeene zwakte en algeheele verslappingstoestanden snel en grondig te over winnen. Zij heelt honderden geholpen, die reeds vele andere middelen hadden gepro beerd zij kan ook U helpen. Zie dan niet tegen de kleine uitgave op; zij zal D groote winst brengen. Wees gewaarschuwd tegen namaak. De ecbte Sangrt.in.ose wordt verkocht in groene flacons van 300 gram en kost per flacon f 1,50, fl, f 8,12 fl. f 15, Door S. H. 3. Ik liet ia 't geheel niet blijken dat ik daar mede bekend was doch vroeg hem alleen maar mij eens te laten weten hoe hot zaakje was afgeloopen. Het zal er nu gaan spannen zei Notting ham ernstig. Op 't oogenblik weten Anny Bradford nog Darley iets van zijn komst af. Het zal er nu op los moeten. Maar zoodra er iets nieuws is zal ik het je dadelijk laten weten. Een oogenblik later botste ik in een dogcart over den straatweg naar het statioD. Precies om 11 uur zou de trein vertrekkeD, waarmede ik naar LoDden zou terugkeeren en juist had ik mij zoo gemakkelijk mogelijk in een eerste klas-coupé geinstalleerd, toen de conducteur haastig het portier opende en een jonge dame naar binnen stapte. Zoodra ze mij zag, sloeg zij haar voile in de hoogte kwam vlak tegen over mij zitten en boog zich zoover mogelijk voorover. Dat had u niet verwacht zei ze, maar ik wist dat u mot dezen trein zoudt gaan en hoopte tot Londen van uw gezelschap te kunnen profi- teeren. Nu, het verwondert mij inderdaad U hior te zien Miss Bradford zei ik. U is er toch niet kwaad over, naar ik hoop? vroeg ze. Johan vertelde mij nog van zijn onderhoud met u gister wond. Onder deze omstandigheden kan ik mijnheer Penniless niet ontmoeten en daarom vond ik het maar het best om te vertrekken, terwijl Johan hem na het ontbijt de geheele zaak zal vertellen. Toen zij dit gezegd had, zuchtte zij. Het was een teer mooi meisje en op het eerste ge zicht af zou men niet bij haar genoegzame kracht verwacht hebben om een schok te kunnen weerstaaD, haar meer oplettend gadeslaand kwam ik tot de conclusie, dat zij standvastig was on zelfs stijfhoofdig kon zijn als het een zaak be- Een verklaring uit Alkmaar. De opinie van iemand uit Alkmaar heeft waarde voor ons, vooral wanneer die verklaring gelijk deze gebaseerd is op een werkelijke on dervinding. De Heer H. do Veer, Omval Stompe Toren te Alkmaar, meldt ons Met groot genoegen zal ik Foster's Rugpijn Nie ren Pillen aan iedereen die aan de nieren lijdt, aan bevelen. Ik heb ze zelf ingenomen en er een uit stekend resultaat mee bekomen, ruim een jaar sukkelde ik met hevige pijn in den rug en in de rechterzij, die zich uitstrekte tot in de lendenen en beenen. Ik was doorloopend zwaar vermoeid en had immer hoofdpijn en een door en door afgemat gevoel. De urine kwam zeer moeilijk en pijnlijk en met zeer kleine hoeveelheden, de lucht daarvan was zeer onaangenaam. Ik was bang dat zich nog meer complicaties in deze ziekte zouden voordoen, toen ik tot mijn geluk bekend raakte met uw Pil len. Toen ik ze drie weken geregeld had ingeno men, gevoelde ik mij oneindig veel beter, van de pijn kon ik weinig of niets meer bemerken en of schoon ik thans nog niet volkomen genezen ben, kan ik toch niet nalaten te zeggen, dat Uw genees middel mij veel goed gedaan heeft en hoop ik door het gebruik hiervan binnen kort geheel en al her steld te zijn. 21 Ik ondergeteekende verklaar, dat het boven staande waar is en machtig het publiek te maken op elke wijze die U goeddunkt. De bovenstaande oprechte, eenvoudige getuige nis bewijst dat wanneer de nieren aangetast zijn, de rug zwak wordt; de pijn komt voort uit de nie ren, die in het onderste gedeelte van den rug ge plaatst zijn. Pleisters en zalven kunnen deze pijn niet verhelpen, daar ze de nieren welke de smart veroorzaken niet bereiken. Foster's Rug pijn Nieren Pillen bereiken de nieren zelf en zyn een speciaal middel voor nieren en blaas. Verzeker U dat men U de echte Foster's Rugpijn Nieren Pillen geeft, dezelfde die de Heer H. de Veer gehad heeft. Wij waarschuwen tegen namaak en maken koopers er op attent, dat op iedere doos do handteekening van James Foster voorkomt. Zij zijn te Den Burg verkrijgbaar bjj de firma Wed. P. KUIPER, drogist. Toe zending geschiedt franco na ontvangst van post wissel a f 1,75 voor één of f 10 voor zes doozen. is ondergteekende m „De Lindeboom" te spre ken voor den verkoop cn repuratio van alle voorkomende Uurwerken, Goud en Zilver. Aanbevelend, GoudsmidHorlogemaker. bestaat in een feeder vlelikcnloos gezicht, friscji, rooskleurig uiterlijk, witte fluweelzachte huid en verblindend inooi gelaatskleur. Dit alles verkrijgt men door van BERGMAN Co., Rade bu el echte fabrieksmerk „Stokpaardjes" p. St. 50 Ct. bij Firma Wed. P. KUIPER. is dat dat andere fabrikaten beter zijn. 20 cents de doos van 3 pakjes. In ieder pakje zit een photo! A.J.P.! A.J.P.! A.J.P.! A.J.P.! 20 cent de doos van 3 pakjes. De ondergeteekende belast zich gaarne met het publiek verkoopen van roerende en vaste goederenwaarop voorschot wordt gegeven en, zoo verlangd, met dadelijke afrekening. Verhuurt vaste goederen en transporteert deze onderhands J. E. WINKLER. Verhinder den groei Uwer Kalveren niet, door hun on verteerbaar Kalveren voedsel fe geven maar gebruik: GEKOOKT HET BESTE 1 De Vee- en Goederenstoombooten „Margaretha" en „Texelstroom" zullen op aanstaanden MAANDAG 20 dezer, en vervolgens eiken Maandag van Texel vertrekken naar Purmerend, telkens des namiddags 2 uur, tot vervoer van Lammeren, Vee, enz. .Aangiften bij den Agent O. E\f. KOOEHST. trof, die haar wat na aan het hart lag. Voor boetpredicaties was de plaats minder geschikt, daarom hielp ik haar eerst met haar reisdeken enz. en toen de trein in beweging was vroeg ik baar hoe zij het had aangelegd om zonder dat Nottingham het wist, heen te gaan. Och ik ben maar weggeloopen zei ze glim lachend, mijn kamenier heeft mij daarmee ge holpen, Ik heb een briefje voor mevrouw Nottingham achtergolaten en toen zijn wo samen door een achterdeurtje vertrokken. Mijn kame nier zit hierachter in een coupé 2e klasse. Als u er op staat, kan ik 't volgende Station wol bij haar plaats nomen. O in geen geval juffrouw, het zal mij hoogst aangenaam zijn u tot London gezelschap te mogen houden. Eenige oogenblikken bleven wij zwijgen. Miss Bradford koek naar buiten en ik kon niet nalaten haar tc bespieden cn bemerkte dat haar oogen vol tranen stonden. Maar ik geloof, kon ik niet nalaten uitte roepen, dat u behoefte hebt om mij uw geschie denis te vertellen. O, neen, ik hob geon plan veel te zoggen, zei zij op ernstigon toon, eigenlijk heb ik niets te vertellen. Mijn besluit staat vast: ik zal mijnheer Darley huwenen niemand anders. Ik ben wel eenigen tijd met Dick Penniless verloofd maar ik heb hom nooit bemind. Ik ben een wees zonder geld en Dick is rijk, schat rijk. Mijn tante te Londen naar wie ik ook nu ga, drong aanhoudend op dat huwelijk aan, en daarom stemde ik eindelijk in Con verloving toe, ofschoon ik in 't geheel niot van hem hield. Maar dat hinderde minder zoo lang ik niet een ander leerde liefhebben. Maar thansU weet zelf wel, dat het onder do togenwoordigo omstandigheden een misdaad zou zijn, als ik Dick Penniless huwde. Dat is zoo, zei ik na oon oogenblik pauze. Ik hob oprecht medelijden mot u. Mag ik U nu ook vragen wat u van plan bent, als u in London bont aaugokomen. Dan zal ik toch alios vertollen en daarop zal ik Dick schrijven,., ofschoon hij reeds go- hoel op do hoogte van de zaak zal zijn, Wordt vervolgd.) Een groote overwinning et Q Worden jaarlijks gefokt met Baaltjes inh 25 kgr. f. 5 25 franco plaats Gebruiksaanwijzing in ieder baaltje. Vertegenwoordiger voor Nederland en Belgic K. BARGER, Amsterdam, NASSAUKADE 370. Allen die sterke, gezonde, goed ontwikkelde kalveren wenschen te fokken en niet gen< eg versche melk bezitten, voederen met, TH O 'LEY'S Kalvermeel en de uitkomsten zullen hun het uitstekende van dit artikel doen zien. daarom het goedkoopste. Een Kalver meel waarmede men kalveren gencel zonder melk van h t geboorte uur af kan fokken. Thorley's kalvermeel behoeft niet meer gekookt te worden doch Is gekookt. GEKOOKT kalvermeel is verre tc verkiezen boven elk ander soort. Kosten minder dan "3 Cent pen liter. Uodrukt bjj LANtiKVFLD DF IIOUIJ, Toxel.

Texelsche Courant | 1906 | | pagina 4