Geen cacao smaakt zoo krachtig als DAALDERS Laat u niets anders opdringen. „NICK CARTER", „BUFFALO BILL", cT/ians SCHAAP vermist. GEVESTIGDE HUISSCHILDER. M. WIERINGA, Dubbele Stam-Slaboonen, Breede Stam-Snijboonen, Alle soorten vao Tuin- en Landbouwzaden „EEN GEZELLIGE BOEL" FEUILLETON» Suze's Droom. Te Oosterend hij P. Dros Gz., den Burg Wed. P. Roeper, Oudeschild Joh. P. Dros. Boekhandel Parkstraat. Te huur een Woon- met winkelhuis Gebr. SCHUMAKER. Bon voor de lezers van ons blad. J. J. RIJK. Alle reparatiën aan Horloges, Pen dules, Regulateurs en Wekkers met een jaar garantie. BLOOK CACAO, 20 cent per 5 ons 3.3 cent per 5 ons bij P. C. IIA kREIt te Oosterend. Verzoeke inlichtingen omtrent een schaap gemerkt T over de schott en teermerk S boven de staart. Als gij u nu eens echt wilt amuseeren, wilt schaterlachen, niet om schuioheden, maar om echte vrooliike onschuldige ge zonde, dol amusante diDgen die gij zelf kunt lezen en die in de familiekring of daar buiten met enorm succes kan worden voorgelezen koopt dan, wat wy tegen buitengewone lagen prijs, hebben aan te bieden. Een nieuw flink boek van den beroemden Amerikaan MAX ADELER, getiteld netwelk wij u kunnen aanbieden tegen öO Cent. Wij weten zeker, dat wanneer u dit boek gekocht hebt, gij erkentelijk zult zijn, voor de uren van genoegen, die wij u voor zulk een luttel bedrag hebben bezorgd. Denk er aan, de prijs van dit nieuwe groote boek is dus slechts .30 Cent. DE UITGEVERS. Vrij naar 't Fransch door A. d. 4) Germaine echter gevoelde eenigszins wat leed dat vervroegde vertrek haar nichtje kon kosten. Maar zij was te zorgeloos er lang over te denken, omdat de gedachte aan Gladys haar geheel in beslag nam. Zij zei alleen maar Wat jammer, Suze, dat je nu juist vertrekt op het oogenblik waarop ons nog zooveel genot op het kasteel wacht. Suze dwong zichzelf te glimlachen. Wat zeg je Ik geloof dat het beter zoo is. Na zooveel pret zou mij het leven te Parijs misschien wel wat al te eenzaam voorkomen. George de Fiers, die in gezelschap van mijnbeer de Berly de billardzaal verlaten had, wendde zich bij die woorden van Suze plotseling om en daar mevrouw Arnay Germaine riep om haar iets te vragen, ging hij naar Suze toe, welke nu even alleen was. Zij stond bij een tafel en bladerde in een portefeuille met gravures. liet licht van de lamp, beschermd door een rood licbtechermpje, deed haar gelaat nog meer uitkomen. Ik heb het verkeerd begrepen, is het niet zoo Het is immers niet waar, dat ge uw vertrek verhaast, vroeg hij haar op een toon vol levendige belangstelling, die eensklaps Suze in 't hart trof. Tot geen prijs zou zij willen hebben dat men vermoedde, dat zy het kasteel verliet omdat zij zich er te veel gevoelde. ooals er weinige zijn Verblijdend is het,op te merken in welke waDlropige toestanden de Sanguinrse nog redding aanbrengt. Mej. de Wed. Blok, Gerard Doustraat 166 te's-Gra- verbage, schrijft ons Als ik u dit attest niet toezond, zou ik zeker een heel ondankbaar mensch zijD. Door het overlijden van mijn man en mijn kind in een kort tijdsverloop was ik e^ne zenuwlijderesse geworden zooals er weinige zijD; ik was niet in staat te loopen; was uiteist zwak; moest ondersteund worden en had in het geheel geen kracht meer. Hoeveel medicijn ik gebruikt heb, niets hielp, totdat mij de raad gegeven werd om het met de SANGUINOSE te probeeren. En nu ben ik heerlijk geholpen tot verbazing van allen die mij kennen; ook de gejaagd heid en vermoeienis zijn zoo goed als verdwenen. U mag dit geval alom bekend maken, want het is de waarheid. Wed. BLOK. Gij, die dit leest, wanneer gij geen baat vindt bij Uwe tegenwoordige behan deling, doet eens als de Wed. Blok, en gebruikt de SANGUINOSE die haar zoo goed geholpen heeftWat zij voor haar gedaan heeft, wil zij ook gaarne voor u doen. Maar wacht u voor namaak; en zorgt, dat gij de echte krijgt uit de fabriek van VAN DAM Co. Prijs per fl. f 1.60; de zes fl. f8. de 12 fl. f 16. Den Haag, de Riemerstraat 2c/4. VAN DAM Co. de grootste Detective van Amerika, EN de field van het Wilde Westen. Integendeel, u heeft werkelijk goed verstaan. Maar ik kan er geen spijt van hebben, want mama verlangt zeer om mij weer te zien en wat mij betreft, ik gevoel mij altijd gelukkig bij haar, zei ze, zonder de oogen op te slaan, terwijl zij doorging met in het boek te bladeren. Suze, alles wordt nu prachtig geschikt, zei mevrouw Arnay aan het andere einde der zaal; zij was namelijk druk aan het discusseeren geweest om de noodige toe bereidselen voor 'de ontvangst der hooge gast en bad nu eindelijk alles goed voor elkaar. George de Fiers hief het hoofd op: hij werd eensklaps tot de werkelijkheid terug geroepen, terwijl hij tot op dat oogenblik geheel onder de bekoring was geweest van Suze. Zij had zich niet bewogen, haar blik was voortdurend gevestigd op de gravures maar hare lippen beefden een weinig. Hij boog zich naar haar over en zei op teederen toon. Sta mc toe, mejuffrouw, dat ik u de verzekering geef dat bet mij zeerhard valt niet het recht te hebben er bij u op aan to dringen dat ge uw verblijf alhier nog wat zult verlengen. Thans hief zij het hoofd op en keek hem vriendelijk aan, terwijl een glimlach haar om de lippen speelde. Ik dank u voor dit gezegde, zei zo op haar gewonen, lieven toon. Hot is misschien wel wat kinderachtig van mij, maar ik vind het wel aangenaam te weten dat ik eenigszins gemist zal worden. Eenigszins! u zult hier zeer gemist worden! hernam hij zoo vol vuur, dat zij er van bloosde. levert ondergeteekende Naaimachines vanat f 20 tot f 100 en costumes in alle prijzen, Demi-Sai8ons vanaf f 8—, tevens worden alle reparatiën aan rijwielen opgenomen. Beleefd aanbevelend, F. LENGHAUS Oosterend fielder Keizerstraat 02. Nooit had George de Fiers nog zoo tot haar gesproken en vooral niet op zoo'n toon. Op verzoek van haar tante nam zij, als iederen avond plaats aan de piano en ook evenals iederen avond was het mevrouw Arnay, die eerst er sterk op aangedron gen had om naar de muziek te luisteren, die weldra er Diet meer naar hoorde, doch druk aan het praten was met haar dochter. In de billardzaal oefenden de hecren zich in het maken van kunststooten en het geklots der ballen verstoorde soms het spel van Suze. George de Fiers was door mynheer de Berly geroepen en had zich ook naar de billardzaal begeven. Toen echter do eerste tonen van eene romance van Mendelsohn klonkeD, kwam hij de salon weder binnen en nam plaats in een fauteuil, welke bij de piano in de schaduw stond. Zonder met spelen op te houden keerde Suze zich een weinig naar hem toe en keek hom vragend aan. Sta mij de gunst toe hier naar u to luisteren in dit stille hoekje, omdat het de laatste avond is. Ik houd er zoo veel van u deze melodie te hooren spelen, zei hij op eenigszins smeekenden tooD. Met oen licht tccken van toestemming gaf zij antwoord op deze bede. Zij ging weer door met spelen maar de wetenschap dat George de Fiers daar bij haar was, vol belangstelling luisterende naar haar spel, deed haar hoogst aange naam aan en verdreef do droefheid, bij haar opgewekt door de weinige attentie, welke de anderen voor haar spel toonden. Suze gevoelde zich gelukkig en dacht nu Van belang voor Texel. Een der zekerste teekenen van nierziekte i een waterachtige zwelling der leden en voe-i ten of onder de oogen, schele hoofdpijn, rheu.I matiek, lendenjicht, matheid, duizeligheid; slapeloosheid, slecht bloed, puisten in Het gezicht, hartkwaal. Al deze verschijnselen komen van de urinaire onzuiverheden in het bloed, die door zieke nieren niet voldoende afgevoerd worden. Wanneer gij gezond wilt zijn, moet gij Uw nieren gezond houden. Voor dit doel bestaan Foster's Rugpijn Nieren Pillen. Mejuffrouw J. Glorie, Voorstraat te Egmond aaD Zee, meldt ons: Ruim vier jaren ben ik' het slachtoffer van een nierziekte geweest,, waardoor ik voortdurend hevige pijn had in den rug en onder het linkerschouderblad, Mijn enkels en polsen waren erg opgezwol len. Ik had immer een lusteloos gevoel, vooral wanneer ik 's morgens opstond. Mijn slaap was zeer onrustig en ik was aangedaan met flauwten en plotselinge zweetingen, ge volgd door huiveringen. De urine kwam met een branderig gevoel en was troebel. Lang zamerhand had ik mijn eetlust verloren enl slechts met de grootste moeite kon ik mijn werk verrichten. Ik was reeds veel voor mijn ziekte onder behandeling geweest doch alles! bleek vruchteloos. Na veertien dagen Uwe krachtige Foster's Rugpijn Nieren Pillen gebruikt te hebben, bekwam ik eengrootel verlichting;de pyn verminderde,ik gevoelde! mij flinker en opgewekter en ik zal nog eeni- gen tijd metUwe Pillen verder gaan teneinde I een algeheele genezing te bewerkstelligen.! (w gJ. Glorie. Spreekt langzaam en duidelijk, wanneer gy Foster's Rugpyn Nieren Pillen koopt, dan zal er geen vergissing plaats hebben. Zij zijn i te den Burg verkrijgbaar by de firma Wed. P. Kuiper, drogist. Toezending geschiedt franco na ontvangst van postwissel a f 1,75 voor één of f 10,— voor zes dooztn. 12 thans bewoond door AVed. P. K. Hoeper, 4. KOOIMAN. te den Burg als Degelijke, nette bewerking, prima mate rialen. CoDCureerende prijzen. Zich beleefd in ieders gunst aanbevelend. J. J. K IJ K. adreB Wed. J. RIJK-Vinken. Warmoesstraat. Horlogemaker. Goudsmid. Werkplaats Warmoesstraat, den Burg. niet meer aan het onaangename eerder te moeten vertrokken, terwille van een ander. II Suze kleedde zich aan en keok onder wijl Daar het landschap, dat zich daar voor haar uitstrekte, dat landschap, dat zij nu weldra niet meer zou kunnen zien. Binnen enkele uren toch zou zij weder te Parijs zijn, tusschen die hooge mureD. De gedachte dat haar moeder haar daar wachtte, deed haar goed en schonk haar cenige troost. Reeds kwam tot haar het getrappel der paarden, welke men haalde om ze voor het rijtuig te spannen. Bij het rijtuig was haar bagage nedergezet, welke men reeds naar boneden had gehaald, gereed om te worden opgeladen; in de naburige kamer de stap van Germaine, die haar wandel- costuum aantrok, want or was besloten, dat alle gasten van het kasteel Suze naar hot station zouden vergezellen. „Als een eerewacht", had zij lachend opgemerkt en haar lach klonk niet bitcer. De slaap had de pijnlijke indruk verzacht door haar den vorigen avond ondervonden en had haar meer toegevend gemaakt voor de anderen. Bovendien had mevrouw Arnay, diotcu hoogste verblijd was over de zoo guusligo wending, welke de zaken hadden genomen zich thans tegenover Suze in hooge mate beminnelijk betoond. Misschien was hot wel omdat zij heimelijk eenigo wroeging gevoelde het kind, dat haar wel wut in don weg stond, zoo, zonder zich er feite lijk togeu te verzetten, to laten vertrekken. Wordt vervolgd.) Gedrukt bij LANüEViflLD DE HUOiJ, Lexel.

Texelsche Courant | 1909 | | pagina 4