DAALDERS CACAO DAALDERS CHOCOLADE LIJMAADKOEKEH Kousen en Sokken en Sajetten. MEUBELFABRIEK. Slaapkamer-Ameublementen, C. J. GEAAFF, Spoorstraat 74, Helder. H.H. Kruideniers. PT ORANJK Ie of 2e Hypotheek is een zuiver poeder van cacao, dat met water of melk een uitstekende drink- chocolade levert. is een zoete chocolade in tabletvorm, een Versnape ring, die uit de hand wordt gegeten. D.A.WISSELINK, NIET ZWART Machinale BRE I-INRICHTING. Aanbreien 20 ct. S. EELMAN, Nieuwstraat. FEUILLETON. Suze's Droom. C. J. GRAAFF, Spoorstraat 74. Het goedkoopste adres voor alle soorten Lage prijzen. Nette bediening. G. Joh. van der Lee, Bezoekt geregeld Texel, Firma Joh. F. Morra Kunstmeststoffen, Oranje Sjerpen ranje Wimpels ranje Kwasten ranje Linten ranje Cocardes ranje Satinet ranje Katoen Nationaal Lint, Vlag gen, Sjerpen, enz. enz. J. GRAAFF, Spoorstraat, Helder. stelt geld op hypotheek, alsmede voor crediet beschikbaar. J. G. Ph. PISART. Meubelen, Spiegels, Schilderijen, Tapijten, Vloer- en Tafelzeil, Karpetten, Kleedjes, Loopers, Matten, enz. cMonsters en prijsopgaaf gaarne op aanvraag. Prima kwaliteiten. WORMERVEER. Merk ,,W. L.", Repareeren, bekleeden, enz. Zeer billijk en solide. Concurrentie onmogelijk. Ondergeteekende blijft zich voortdurend beleefd aanbevelen tot levering van alle, in het vak voorkomende artikelen. UEd. dw. dnr., 2e Molenstraat 112-114, Helder. Grossier in Koloniale Waren. BLOOK Kassier en Commissionair in Effecten te ALKMAAR, Informaties te verkrijgen bij den Heer M. KUIP te WesteD- wordend Goud- en Zilverbrons, Terpentijo. Tafelolie, Poetspomade, Zebru Potlood, Schuurlinnen, zeer sterke Brandspiritus, gedroogde Soepgroenten, Monkey brand,enz. Aanbevelend, Goedkoope Drogisterij Apotheek Weverstraat. Opgericht 1765. KONINKLIJKE FABRIEKEN. Voedert uw vee met de zuivere Murwe uitmuntende door hoog eiwit-en vetgehalte en grootste voedingswaarde. EERE-DIPLOMA PARIJS 1900. NEGEN GOUDEN MEDAILLES. Voorradig alle soorten Aanbevelend, Vrij naar 'tFransch door A. 3. 31) IX. Mevrouw Donvry die alleen in desaion bezig was, liet eensklaps haar werk vallen, zooals zij dit reeds meermalen dien dag had gedaan en nam uit haar schrijfcassette het blauwgetinte velletje papier bedekt met het fijne, maar zeer duidelijke schrift van Suze. Die brieven vol teederheid, welke uit Cannes kwamen, waren zij voor het oogen blik niet de eenige tastbare banden, welke haar nader aan haar kind brachten, dat nu reeds zes weken geleden vertrokken was! En opnieuw begon mevrouw Douvry bij het zachte licht der lamp den brief te herlezen. Teergeliefde Moeder Daar ik niet wil, dat u morgen myn gekrabbel niet met de poet ontvangt en u mogelijk u daarover zult verontrusten, maak ik gebruik van een oogenblikje van vrijheid om u gauw even te schrijven. Lady Graham geeft een partij en heeft nu mij op mijn verzoek, de zorg toevertrouwd voor de bloemenversiering in de salons, voor de meer ernstige heeren, zij die niet deelnemen aan het tennisspel Ik moet er wel extra werk van maken, want mijnheer de Fiers behoort vandaag houten en ijzeren Ledikanten, Veeren en Kapokken BEDDEN, Dekens, Kapok-, Zeegras-, Varen-, Stroo-, Springveeren- en Staaldraad-Matrassen, alle soorten Gor dijnen, Kinderwagens, rieten Stoelen, Lijsten in alle almetiDgen, ook Veeren, Kapok, Zeegras en Varen, zeer goedkoop per pond. I ook tot de genocdigden en ik ben wel een weinig bang voor zijn kunstenaarsoordeel. In de eerste plaats, moeder, moet ik u melden, dat het mij zeer veel genoegen deed, dat mijnheer de Fiers u nog den dag voor zijn vertrek naar Cannes heeft opgezocht. Hoe lief van hem er aan gedacht te hebben mij nieuws van U te brengen Ik wist niet dat hij hier was en toen ik hem nu drie dagen geleden zag in den parktuiD, waar wij een tijdje waren gaan luisteren naar het concert dat er werd gegeven, was het mij of ik weer op het kasteel was en te Parijs bij u, mama Ik heb gebruik gemaakt en zelfs zeker wel misbruik gemaakt van zijne welwil lendheid door hem zijn bezoek bij u in de kleinste bijzonderheden te laten vertellen Ik vond het zoo heerlijk te weten, dat hij u gesproken had, dat hij voor een oogen- blik de lucht had ingeademd van mijn lief „home"! Naar hem luisterend was het mij of ik mij veel dichter bij u bevond! Ik heb hem ook van ganecher harte bedankt voor het genoegen dat hij mij verschafte en toen hij mij gisterenavond vroeg of ik hem wilde toestaan van mijn portret het onderwerp te maken van eene aquarelle, heb ik dadelijk mijn toestemming gegeven onder goedkeuring van lady Gra ham, die zich steeds eene lieve vriendin voor mij toont. Wy verlaten elkaar niet. 's Morgens gaan we uit, meestal per rijtuig, Lady Graham heeft hier tal van kennissen, welke wij dan samen bezoeken. In den namiddag en des avonds vergezel ik haar naar ver schillende partijen of we ontvangen zelf bezoek hetgeen mij in het geheel niet verveelt En dan als we alleen zijn maken we samen muzieklady Anna houdt veel van Wagner, ik van Schumann, maar dat komt er minder op aan of wel wij lezen, ik raak al een weinig bekend met Shelly, Tennyson en zelfs met Browning 1 Ziet u wel moe, welk een letterkundige ik ga worden Maar alle afleiding kan mij echter niet doen vergeten, dat ik van u gescheiden ben Znodra ik een oogenblik alleen ben neem ik uw zoo lieve brieven en danzie ik mijn „home" weer Lieve moeder, ik gevoel het, dat u altijd eenigzins droevig gestemd is al schrijft u mij dit ook niet en het meest hard valt het mij, dat ik niet bij u kan zijn om u een weinig te troosten en u te toonen, hoeveel ik van u houd 1 Het eenige, dat mij nog troost schenkt is de gedachte dat ik door hier te zijn u nog van dienst kan zijn. Moeder, lieve moeder, laat de moed niet zinken bid ik u. Kus vader en de kinderen van mij en geloof mij steeds uw liefheb bende dochter Suze. Mevrouw Douvry had den brief tot het einde toe gelezen en hare gedachten waren zoozeer bezig met haar zoo goliefde dochter dat zij ojsohrikto, toen eensklaps de deur geopend werden mijnheer Vilbertverscheen. Ah André 1Dat is een verras- SPAARNDAMMER LOF. Foster's Rugpijn Nieren Pillen zijn ver trouwbaar voor elke aandoening der nieren of blaas, rugpijn, rheumatiek, duizeligheid, slapeloosheid, veelvuldig urineeren, water achtige zwellingen, steen en waterkwalen en zijn een voorbehoedmiddel voor suikerziekte en eiwitverlies. Mejuffrouw M. Bakker, Arkkanaal B., Spaarndam, deelt ons mede: De laatste zes weken sukkelde ik erg met pijn in den rug en in de zijden, en aangezien deze pijn zich steeds erger deed gevoelen en niet wilde wij ken, ging ik cp aanraden ertoe over eens ge bruik te maken van Foster's Rugpijn Nieren Pillen. Ik veronderstelde, dat mijn nieren waren aangedaan, want ik werd nu en dan door duizelingen overvallenen gevoelde mij dikwyls huiverig, zwaar vermoeid en ellen dig. Trouwens bij het opstaan deed deze ver moeidheid zich al gevoelen, want mijn slaap was zeer onrustig. Ik heb geen;[spijt gehad uwe Pillen te hebben ingenomen; na vijf da gen gevoelde ik mij wat beter en toen ik twee doozen geledigd had, kon ik niet anders zeg gen dan dat mijn pijnen zeer verminderd waren. Ik zal echter met het gebruik van deze pillen doorgaan, daar ik overtuigd ben door dit geneesmiddel mijn nieren geheel te zullen genezen, (w.g) M. Bakker. Past op, dat gij duidelijk Foster's Rugpijn Nieren Pillen vraagt, dan kan er geen vergis sing plaats hebben. Zij zijn te den Burg ver krijgbaar bjj de firma Wed. P. Kuiper, drogist. Toezending geschiedt franco na ontvangst van postwissel a f 1.75 voor één off 10,— voor zes doozen. 22 levert steeds alle soorten tegen uiterst concurreerenden prijs, onder kostelooze controle r.l.p. Vraagt prijsopgave en inlichtingen aan M. KUIP, Westen. Bij mij steeds tot elk bedrag beschikbaar, op land met behoorlijke overwaarde, rente vanal 4%. Belast mij met het opmaken yan koop- en alle andere aktens, bet koo- pen en verkoopen van vaste en roerende goederen. Aanbevelend, Jac. G. MEIJER Hzn., Metiusstraat E. 12, nabij de Cadetten- school te Alkmaar. sing, maar een zeer goede, dat u vanavond ons eens komt opzoeken! zei zij glimlachend. Ik kom toch niet ongelegen, hoop ik mevrouw Ik zal bovendien maar even blijven, zei hij aarzelend op den drempel staan blijvend. Is mijnheer Douvry wel? O ja, dank u, hij is uit voor zaken, ik verwacht hem dadelijk thuis. „Geheel alleen" dacht André, terwijl hij zich de gezellige avondjes voor den geest haalde van den vorigen winter, toen Suze nog thuis was. Suze zoo vroolijk en levenslustig, dat het scheen of zfj alleen het geheele huis een vroolijke glans kon geven. Voordat Suze vertrok had André gemeend dat het verschrikkelijk hard voor hem zou zijn, weer in die kleine salon te komen, wunneer Suze er niet meer was. Maar hij had weldra opgemerkt, dat het tegendeel waar was, hij gevoelde zich thuis in dat huisgezin, dat hem zoo lie! was geworden. Ook gevoelde hij zich daar oen weinig dichter bij haar en hoorde sproken over zaken op haar betrekking hebbende. Somtijds zelfs las mevrouw Douvry hem ge deelten voor uit haar lange brieven, zelfs word er eens iets in vermeld dat op hem betrekking had, al was hot dan ook maar zeer weinig, maar André was met weinig tevreden. Heeft u nog nog iets nieuws gehoord van juffrouw Suzanno, movrouw vroeg hij plaats nemende op do stool, welko dezo hem aanbood bij baar. C Wordt vervolgd

Texelsche Courant | 1909 | | pagina 4