Son 0 Dames een nieuwe zending Regulateurs en Klokken, cföioscopevQorstellingen is zoo krachtig dat men slechts 3U der gewone hoe veelheid behoeft te gebruiken. Prima Mixed Mais, AFSLAG7 op Zondag 19 Februari a. s., 's avonds acht uur, in de zaal van Hotel „Texel", HUK SKIN STALEN. VOORALLEN SANGUINOSE S9T na AFLOOP BAL. 'W: Waarom O oid at fast werk met woning Eikei leiningpaien S JCeijser 'Dz. 2 driejarige Paarden, Voederbieten, droog gerstestroo, een net Dienstmeisje. een perceel weiland, de echte Sïoningsgist. C. VISSER. H. M. ZWSERSEN, Weverstraat 334. Firma W. F. STDEL ZOOM, Alkmaar. roet de hier zoo gunstig bekende Scheepmakers Bioscope. Prijzen der plaatsen: l@ lang 40 et., 2e lang 30 et. Wij noteeren thans voor G. E. KEUSEB Go. SCHELPKALKFABKIEKEK - STOOMTSASHOÜEl. Machinale Breierij. grijze Gevelklinkers. klenrig hardgrauw. 4000 eerste soort Rood. Extra Schotsche Ghevaliergerst Prijsopgaaf gevraagd Voorjaars- en Zomerstalen. lang 6 voet zoolang de voor raad strekt. TE KOOP jonge ruigharige Duitsche Pinchers. Ouders stamboek. Vreemd verschijnsel tegenwoordig, 't zit niet in de lucht en toch is het Varkensvleesch bij VISSER met 2i/s cent per pond afgeslagen. Zie vorige prijsnoteering. Vanaf Maandagavond V" erkrij gbaar D. SCHÜMAKER. Mijn prima gesmolten en onge- smolten Reuzel ONTVANGEN" in diverse prijzen. Concurreerende prijzen onder garantie. Reparaliën solide en billijk. Te Oosterend bij P. Dros Gz, Oudeschild Joh. P. Dros, den Burg T. Buijs, drogist en I. Moerbeek. Zie verdere reclame per circulaire. Kindervoorstelling 'g avonds van 5 tot 7 uur, met geheel Dieuw gekozen Kindernuramers. (Entreé 15 cent. Geleiders 25 cent) volgende week uit scheepslading Dagelijks vanaf het pakhuis Gemalen 25 cent liooger. dVEeij's Stofwassclie. Boorden, Pronts en Manchetten. Heden ontvangen Ontvangen eene uitgebreide collectie zwarte en gekleurde Japonstoffen en Mouselines. is het voordeel om uw boomen, struiken, heesters eo planten te koopen uit de Texelsehe Kweekerij ze zijn: goedkoop, ge woon aan bet klimaat, niet verdroogd of beschadigd door het vervoer, verkrijgbaar als men planten wil, ruim gerooid, bijzonder goed gerooid euz. Voorradig Yruchtboomen in vele sooitea reeds vruchtdragend. Kruisbessen, balbessen,Frambozen, enz. Iepen stammen kaarsrecht, en Iepen Veoren Elzen von 1 tot 3 M. van f 2.tot f 4.per 100. Aardbei, „Sieger" nieuw, zeer vroeg, heerlijk en rijkdragend. Deze soort wordt b(j duizendeu uitgezet ter vervangiug van andere soorten. Aanbevelend, Gebrs. Scliumaker, gevraagd door J. PUPELINK, Kanaaldijk, Terneuzen. Yan goede getuigschril'teu voorzien. Pracht van kleur. To zien en te bevragen Langcstraat 118 den nel der. TE KOOP gekruist Belgisch ras. afgehaald a f 7. a f 7.per 1000 kg. Alb, EDELMAN, Eierland. Tegen Mei wordt gevraagd Geen wasch. Adres: II. J. KEIJSER, den Burg. TE IlUUlt genaamd „de Watorweg", gruot 1 Hectare, gelegen te Westergeost. To bevragen bij MejD. W. KEIJSER Warmoeastraat. Aanbevelend. in elke hoeveel beid Beleefd aanbevelend, kont bij do 5 pond slechts 421/0 cent. Koopt dit pakket voor postw. f 1.50 of remb. 10 cent meer. Uw woning opknrpp. 1 flinke straatdeurmnt 80 cM. lang, 52 breed, 3 keurig mooie frisch v. kleur gang- of kamerra. 1 zachte bedmat, 1 prima kwal. Cbinamat, echt Irisch voor slaapkam. keu- kon, kantoor enz. Wie binnen 8 dagen bestelt, ontvangt al het opgenoemdo on gratis 1 lamponsl. 1 fraai stoelkl. 1 lief workm. of 1 flink tafelkleed, en neg extra 1 fijn tafèlmatje en windvers. Matton Industrie, Prinsengracht 146, Amsterdam. De firma AUG. MASCIDIEIJER. Spuistraat 2 ta Amsterdam, (gevestigd sedert 1870) zendt op aanvrage a :a H. H. Kleedermakers en Winkeliers een collectie Stalen van Bukskins. Karogurens, Cheviots, Fantasie-stoffen eDZ. De meest geschikte eolloctie voor de provincie. In iedere plaats slechts eene collectie. Degelijke stoffen concurreerende prijzen, vlugge eo nauwgezotle bediening. Tevens het beste adres voor Naai machines voor H.FI. Kloedermakers euz. Tevens ruim gesorteerd in Horloges, Wekkers, Zilveren Lepels on Yorken, Theelepeltjes, Suikerscheppen, Goudea en Zilveren RiDgen, Broches, Knopjes, Kettingen, Armbanden, enz. enz. Beleefd aanbevelend, va c' 'U ■!-. Bdie zicli zwak en lusteloos gevoelen die gedurig vermoeid zijn, zoodat hun alles te veel is; die na uitputtende ziekten niet weer op kracht kunnen komen die te veel vergden van hun krachten, ot die door andere oorzaken het weer- staudsAermogen hebben verloren is een versterkingsmiddel van den eersten rang, dat alle dergelijke middelen vèr achter zich laat; dat snel en afdoende ingrijpt in de oorzaak van bovenge noemde kwalen; en door duizenden in en buiten ons vaderland met dankbaar- beid wordt geroemd. SANGUINOSE kost per flacon f 1.50, 6 fl. f 8.— i2 fl. f 15. Wacht U voor namaak. Den Haag. VAN DAM Co. Te verkrijgen bij de meeste Apothekers en alle Drogisten. I Geheel nieuw repertoire. Teleurstelling uitgesloten, daar de gassen voor 't kalklickt reeds zijn aangekomen. De nummers worden begeleid door bijpassende pianomuziek. Besproken plaatsen 10 cent per plaats. (Bureau vanaf heden geopend.) Sickess Cacao per 75 kilo netto f 4.40 per 75 Kilo notto f 4.45 Bekende oonditiön. 18 Februari 1911. Nierkwalen zijn gevaarlijk. Nier- en blaaskwalen zijn daarom zoo ge vaarlijk, omdat zij zoo dikwijls verwaarloosd worden, totdat de ziekte in een hevigen graad uitbreekt, doordat de zieke zijn maat regelen niet bijtijds nam. Het werk der nieren bestaat in het uit het bloed filtreeren der onzuiverheden, die met de urine afgevoerd worden. Wanneer deze onzuiverheden in het lichaam achter blijven door een gebrekkige werkiüg der nieren, zullen zij zich ophoopen in diedeelen van het lichaam, waar zij zich het gemakke lijkst nestelen kunnen. Zoo zal het urine zuur zich verzamelen in de spieren en weef sels, en krijgt gij last van pijn in de gewrich ten spieren, in de lendenen en zijden, in de blaasstreek, enz. De vloeibare onzuiver heden hoopen zich op onder de huid en veroorzaken zwellingen onder de joogen, opgezwollen polsen en handen, dikke voeten en beenen. Neemt uw maatregelen, zoodra zich de minste verschijnselen van een nierkwaal voordien en draagt er zorg voor, dat de nieren het bloed zuiver houden en dat de onzuiver heden geregeld afgevoerd worden. Zonder dat kunt gij niet gezond zijn. Onder de waarschuwende kenteeken van nierkwalen noemen wij Pijn in de lendenen, rheuma- tische pijnen, bezinksel of graveel in de urine, pijnlijke urineloozing, pijnlijkheid in den rug bij het ontwaken, slapeloosheid, prikkelbaarheid, waterzuchtige zwellingen, enz. Begint nog heden een kuur met Foster's Rugpijn Nieren Pillen, die de opgehoopte onzuiverheden bereiken en afvoeren, en aan de nieren hun oude kracht weergeven. Door dat dit geneesmiddel den oorsprong van uw ziekte bereikt, tast het uw kwaal in zijn wortels aan en zijn de genezingen door Foster's Rugpijn Nieren Pillen duurzaam. Let er op, dat ons handelsmerk de man met zijn handen in de lenden op het etiket voorkomt. Gij kunh er dan zeker van zijn de echte Foster's Rugpijn Nieren Pillen te hebben gekregen, die te den Burg verkrijgbaar zijn bij den heer T. Buijs, drogist. Toezending geschiedt franco na ontvangstvan postwissel a f 1,75 voor één, off 10,— voor zes doozen.13 Filiaal Weverstraat. Wij vestigen de aandacht op de solide afwerking en lage prijzen. Prachtige sorteering Aanbevelend, D. SCHÜMAKER. Wegens verandering van bouwplan te koop aangeboden 5000 eerste soort 6000 eerste soort Te zien aan de Haven en te bevragen bij D. VOS, Hotel „Zeven Provinciën." Prima blanke Zuurkool, per pond 4 cent. Postelein per flesob 20 cent. Zwarte Bessensap, eerste sooit 25 cent per flescb. Honig, 50 cent per flacon. Tevens een reuzensorteering KLOMPEN, zeer goedkoop. Voorts Wagensmeer, Ledersmeer, Motorolie, Touwwerk, Grot- en fijn Aardewerk. Groote keuze. Door verbinding met eene groote Firma in alle Kruidenierswaren, Comestibles, Grutterswaren enz. zijn wij in staat de laagste prijzen het hoofd te bieden. Beleefd aanbevelend, D. Scliumaker. TE KOOP voor den zaai, prijs f 7.per 70 kg. netto. Wed. C. C. WITTE, Eierland. voor bet vervoeren van GROND, naar do poel bij SLAMAN te Oudeschild: a. van de Schildsloot b. van den Scbilderweg tot den zeedijk in 2 perceelen. Biljetten in te leveren ter gemeentese cretarie vóór 23 Februari 1911. Inlichtingen verstrekt de gemeente- opzichter. Prachtige keuze Beleefd aanbevelend, 31, C. L\P, Weverstraat, Burg.

Texelsche Courant | 1911 | | pagina 3