DAALDERS Waar Grafmonumenten mmmm COLCICUM, Ledikanten. Solied Adres Een groote keuze Regulateurs, M. WIERINGA FEUILLETON, DE DOLLARPRINSES. Breek met den sleur; drink in plaats van koffie 1 véél goedkooper, véél gezonder, altijd goed. Haarlemmer Snijbloemen Bouquetten en Versieringen, Me]. Zalme, JCillcgom. Hanglampen, Ganglantaarns, Branders, Koralen randen, Kappen, Glazen enz. Sanguinose Alkmaarsche nieuwste modellen, le traaliteit werken. Mocht uw leverancier bovengenoemd artikel niet voorradig hebben, vraag dan adressen aan BLOOKER'S CACAOFABRIEK te AMSTERDAM. 44 I. Moerbeek. Be getemde Prinses. ONTVANGEN Nieuwe en gebruikte houten en ijzeren Singer Naaimachine 6 nieuwe Stroomatstoelen 6 gebruikte Gaatjesstoelen Schuittafels Ronde Mabonietafels Mahonie Linnenkasten vanaf f 20. 8.80 6.- 3.- 3,50 15.- g ^Spiegels, Schilderijen, Einderwagens, Bloemtafels, Wasch- en Olietatels, Waschstellen, Waterstellen zeer goedkoop. Aanbevelend, J. LEEN. Groote keuze. Nette bewerking Teekeningen en fotografische af beeldingen op aanvraag. STOOM- Steenhouwerij. Firma W. F. STOEL ZOON, 2 kantoor Lnttik Ouddorp. voor het vervaardigen van alle soorten meubelen. Tevens repareeren, politoeren, bekleeden. Gedurende 14 jaar in het vak werkzaam. Beleefd aanbevelend, J. A. HILLEN. Men lette op het juiste adres, Groeneplaats- ONTVANGEN Gouden-, Zilveren- en Nikkelen Horloges, solide kasten, prima werken. Staande klokjes en Wek kers met slag, wekker of muziek. Alle uurwerken verkoop ik met 2 jaren schriftelijke garantie. Gouden en Zilveren werkeD, als Dames en Heerenkettingen, Broches Ringen, Vingerhoeden, enz. Oud Goud en Zilver koop en ruil ik tegen de hoogste waarde. Horlogemaker. Goudsmid. Warmoesstraat. 39.) Ze antwoordde niet, en na een paar minuten begon Quorn weer. Daisy, zei hij haar hand nemend, vind je ook niet, dat we allebei een beetje dwaas zijn geweest? Denk eens aan, we zijn nu zes maandeu getrouwd en ik heb je nog nooit gekust. Is dat niet ongerijmd? Is het dat werkelijk vroeg Daisy on- schnldig, terwijl ze haar gezichtje naar hem ophief. Toen zs een poosje later weer aan hun omgeving dachten; uitte Daisy een kreet van zelfverwijt. O, ik heb alles vergeten omtrent Alice en mijnheer Fairfat, riep ze. Vertel eens John, geeft hij nog om haar, denk je Om haar geven vroeg Quorn. Je kent Freddy niet, anders zou je zooiets niet vragen. Nu, hij behandelde haar anders schan delijk dien avond, zei Daisy. Maar, voegde ze er haastig bij, daar zullen we niet over strijden. Weet hij, dat we hier zijn Neen, antwoordde Quorn. Je vroeg me in je telegram hem niets te zeggen. Daisy knikte goedkeurend. Ik verheug me er over, dat je zoo ge hoorzaam begint te worden, zei ze; een opmerking, die weer aanleiding gaf tot een korte pauze in het gesprek. Maar waarom gdat hij naar Europa vroeg ze. Toen deelde Quorn haar in 't kort de gebeurtenissen van de laatste zes maandeD mee. Hoe Freddy en hij samen naar Calfornië gekomen waren, hoe het geluk met hen was geweest, en hoe, juist toen ze succes hadden, de doodstijding van Freddy's vader gekomen was en hij du een rijk man was. En wat ga jij doen, John? vroeg Daisy. O, zei Quorn, >k dacht hetzelfde te doen. J BLOOKER'S CACAO, I Het goedkoopst adres weet nog ieder niet. Daarom Dames en Heeren wil het eens bij ons probeereu, kleediug wordt hier vlug en net gemaakt. Mantels naar iederen maat. Komt gerust bij ons eens aan en gij zult verwonderd staan over kwa liteit en prijs. Het adres is nog als altijd voor het verven van kleediug, bij LENGHAUS, te Oosterend. Helder, Keizerstraat 62. voor alle langstelig en van de schoonste kleuren verpakt in kistjes, per kist f 0.75, twee kistjes f 1.40. onze geliefde droogbloeiende kamerbloem- bol, welke in zeer korten tijd een legioen prachtvolle bloemen voortbrengt, eon sie raad in elke huiskamer, per stnk f 0.10, per 13 stuks in klenren f 1. STEEDS VOORRADIG de nieuwste soorten Voor de levering van Gaslampen enz, houdt de ondergeteekonde zich beleefd aanbevolen. Fraaie teekeningen ter inzage, Aanbevelend, A. D. I'ONGER. Wat zeggen geneesheeren over de Sangninose? Dr. Aug. Alexandre te Brussel, zegtVinui" S»nguinosum, in Vacuo. „De resultaten die ik verkregen heb met Zuiver plantaardig tonicum, beproefd in Uwe Sanguinose, zijn uitmuntend." *el« duizende gevaüen, en bevonden het beste middel bij bloedarmoede en alge- Dr. Nestor Charbonnier te Brussel, meeno verslappingstoestanden, zegtSanguinose is een versterkingsmiddel van „De Sanguinose is het beste middel dat den eersten rang voor allen [die zich zwak ik ken, ter bestrijding van bloedarmoede en lusteloos gevoelen, ot die door welke en al hare gevolgen." oorzaak ook, het weerstandsvermogen had- Prijs per fl. 11.50,6 fl. 18.—; 12 fl. f 15.den ^on verkrijgbaar bij de meeste Apothekers en Wacht U voor namaak! goede Drogisten. Den Haag, VAN DAM Co. Te Oosterend bij P. Bros Gz. Ondeschild Joh. P Bros, den Burg T, Buijs en Wat verklaren de gebruikers der Sanguinose? „Voor dat ik de Sanguinose gebruikte,' leed ik veel aan zware hooidpijn ik heb die nu haast niet meer, en ik heb nu veel meer eetlust dan vroeger." M. P. E. VAN DEN BOSCH. Amsterdam, Bilderdijkstraat. „Na eone belaDgrijke operatie was ik zeeri verzwakt. Door het gebruik van 12 flesschen Sanguinose zijn mijne krachten zoodanig toegenomen, dat ik met lust en opgewekt heid mijne werkzaamheden kan verrichten." Mej. J. NOORDMAN. Bilderdijkstr. Amsterdam. Ik moet eerst een paar familiezaken rege len, maar dan kom ik spoedig terug. Tenzij, voegde hij erbij, haar aanziend, je er de voorkeur aan geeft in Engeland to blijven. Daisy schudde het hoofd. O, neen, zei ze met nadruk, dan zou ik daar gravin moeten zijn, 't zou een af schuwelijke last wezen. Neen, JohD, Ame rika is goed genoeg voor ons. Meer dan goed genoeg voor mij, ant woordde John met geestdrift. Er ontstond nogmaals een pauze in het gesprek en toen dacht Daisy weer aan Alice. Ze sprong op. En nu, John, waar woont mijnheer Fairfat Ons landhuisje is nog geen halvo mijl hier vandaan, antwoordde Qnom. Heel goed, zei Daisy, je kunt er dan Alice den weg heen wijzen. Je gaat toch mee vroeg Quorn een beetje angstig. Daisy lachte. Natuurlijk ga ik mee. Je onderstelt toch niet, dat ik zoo'n delicate zaak aaD jou overlaat Je zou stellig den heelen boel verknoeien. Nu, wacht hier maar op me, dan ga ik Alice waarschuwen. Ze yond haar nichtje in zenuwachtige spanning. 't Is in orde, zei Daisy bemoedigend. John en ik hebben ons al verzoend. Nu is het jouw beurt dus ga maar gauw mee. O, Daisy, ik kan niet, zei Alice bevend. Onzin, zei Daisy. Toen nam ze Alice bij de hand en bracht haar naar den tuio. De ontmoeting tusschen Alice en Quorn was eerst een weiüig gedwongen. Doch het ijs was spoedig gebroken en ze gingen met hun drieën op weg naar het land huisje. Toen ze de woning in het gezicht kregen word Alico weer bevangen door een hui vering. Ik kan niet, werkelijk ik kan niet, fluis terde ze tot Daisy. Daisy gaf Quorn een wenk en deze bleef een weinig achter. Toen de meisjes alleen waren, zei Daisy En nu, Alicelief, moet je al je moed verzamelen. Denk er aan, dat al je geluk van dit oogenblik afgangt. Denk er aan, hoe eenzaam je leven zonder hem zou zijn. Maar denk er bovenal aan, dat jullie allebei gewone menschon zijt die elkaar zielslief hebbm. Alice deed een wanhopige pogiog om haar kalmte te herwinnen. Ik ben klaar, Daisy, zei ze na een paar minuten. Dat is goed, dan gaan w\j nu terug en wachten in het hotel op je. Maar je moet beginnen, voegde Daisy erbij, voor ze terugging met Quorn, met hem te zeggen dat je al je geld verloren hebt en arm bont, anders wil hf] misschien niot luisteren. Zeg hem, dat je hem om een betrekking komt vragen, dat jo geen raad weet, en Zo brak lachend af. Nu 't zal niet noodig zij a hem nog meer te zeggen, zei ze, terwijl ze wegging. Ze baalde Quorn in en ze wandelden langzaam naar het hotel terug. De eerste die ze bij het binnentreden zagen waren Condor en de gravin. Ah, zei Daisy kalm, je hebt ons gevolgd, is 't niet Conder lachte droog Zoo vlug als geld en een extra-trein ons brengen konden, zei hij. Toen trachtte hij plechtig te kijken. Je bent een ondeugend klein meisje, dat moot ik jo zeggen, jonge dame. Eorst trouw je in 't geheim O, ben je dat te weten gekomen vroeg Daisy. Nu, daar bon jo zeker wel blij mee O ja ik zal bet je maar vorgoven, zei Conder grootmoedig. Toon wendde hij zich tot Quorn en schudde hem do hand. Je bent een gelukkige kerel, Quorn. Maar waar is Alice? vroeg hij zich tot Daisy wendend. Zo is mijnheer Fairfat op gaan zookon, zoi dozo. Eu het zou me niets vor won deren, als op het oogenblik tusschcn hen alles in orde was. Conder lachte vroolijk. Ik zal jullie eenB wat zeggen, riep hij uit, we gaan allen met elkaar naar Europa! Me zullen zoo'n prettige reis hebben als met geld te koop is. Hoerahjuichte Daisy, dat is net, wat we wilden, John 1 "We kunnen die zaak beter in den tuin bepraten, zei Quorn met een ondeugenden blik naar Conder. Toen zo weggegaan waren, keerde Con der zich tot Olga. Chew8ka, zei hij teedor, we zullen de drie gelukkigste paren zijn, die ooit naar Europa stoomden. En in den eenzamen tuin zaten Quorn on zijn vrouw hand in hand, to gelukkig om te spreken. HOOFDSTUK XX. Toen Alice vlak bij het landhuisje was, hoorde ze stemmen en onwillekeurig stond ze een oogenblik stil. Eén van allo stom men kende zo, de laatste maal, dat ze haar gehoord had, had ze toornig on hard geklonken. Nu echter klonk ze vriendelijk en een weinig vermoeid, als ging de spre ker gebukt onder groot verdriet. Een oogenblik later kwam Freddy Fairfat te voorschijn in de veranda. Hij zag haar eerst niet en staarde diep in gedachten in do verte. En zijn gedachte waren bij het meisje, dat hij zoo innig liefhad en dat hij mijlen ver van hom verwijderd waande, 't Waren teedere ge dachten; alles was vergeten, behalve hot feit, dat hij haar liefhad. Bitter waren de verwijten, die hij zich zelf had gedaan na dien avond. Zekor, zo was trotsch, maar wio was bij? Mocht hij haar veroordeelen? Want ook Condor was nederig geworden, en in doze noderighoid lag j uist do kruoht waardoor hij zou overwinnen. Wordt vervolgd.)

Texelsche Courant | 1911 | | pagina 4