Bijblad van de Texelsche Courant van Zondag 1 October 1911. No.2505. LIJST van BOEKWERKEN in Prachtband, voorhanden in den Boekhandel Parkstraat. Uitgave Firma Lange veld de Rooij. Zeer groote keuze Prentenboeken in verschiSSende prijzen. In den prijs van f 1,90. In den prijs van f 1,50. In den prijs van f 1,25. In den prijs van f 1,10. In den prijs van fl,--. In den prijs van f0,90. In den prijs van f0,75. In den prijs van f 0,75 gecartonneerd. In den prijs van f0,60. In den prijs van f0,50, Anna de Savornin Lohman In den Opgang. Bertha Clement Driftkopje. Driftkopje verloofd. Schijn en wezen. May Baldwin Oude schoolvriendinnen. J. Hoffman Op Vijverhoek. Felice Jehu Het onderwijzeresje. Haar zusters. Tine van Berken Mijn zuster en ik. De Berewoudjes. Rudi Willemborg. De dochters v. d. generaal Emmy v. Roden Schoolmeisjes af. A. C. Kuiper Een lastige dochter. Een heldin. Anneke. Elsje. Mevr. Molesworth Het vreemde eendje. Frida Schanz Truida Westorp. Alice Becht-Dentz Sprookjes van Moeder de Gans. P. Visser De laatste der Arkels. Gravin Aleida. G. A. Henty De cornet der ruiterij. C. Joh. Kievit De twee neven. Chr. v. Abkoude Tim en Tom. Hein Stavast. Hollandsche Jongens. Joh. H. Been Gedenkschriften van een Schooljongen. Heintjes groote vacantie. J. G. Kramer Met Roggeveen de wereld om Kipling Flinke zeelui. Adona Weggeloopen. E. Molt Floris de Vijfde. Chr. Krienen Karei Vermeer. A. F. Cremer N. van Hichtum Tien maanden in 't ijs. Afke's tiental. J. A. Bientjes In het land der Boeren. G. Paysen Petersen Tijl Uilenspiegels jongensjaren. Aletta Hoog Een gelukkig viertal. Koninginnetje. E. de Pressensé De buren van Mevrouw Bertrand. Genoveva. Wilgenhof. Arme kleine. P. J. Andriessen Emma van Bergen. Uit ons dorp. Uit stad en dorp. Suze Andriessen Sneeuwklokjes. Vera. Heide en Veld. Henriëtte Blaauw Loe en Jettie Vriendinnen. Truida Kok Frans Elswoudt. Beatrice Harraden Klein maar dapper. Agot Gjems Selmer Toen Moeder klein was. Hermanna De zusjes v/d Berkenhoeve. Johanna van Woude Van knop tot bloem. Eigenhuis van Gendt Broertje. Tine v. Berken Mooie Bruno. Kruidje roer mij niet. Kleine Menschen. Met z'n drieën. Meidorens, Van een grootmoeder en zeven kleinkinderen. Wilde wingerd. Rietje's pop. Melatie van Java Angelines beloften. P. Louwerse Wat Grootje vertelt. N. v. Hichtum Jan Trip Jan Tree. Flardoor. Andrew Home Jaap en Ben, Jacob de Vondeling. Door- dik en dun. P. Visser C. Joh. Kievit Chr. Krienen A. de Graaf De Vliegende Holland ei- Het badreisje van Cor Slung. Frans van Dorentil. Jaepie Jaepie. De avonturen van vier pretmakers. De spion op school. Tom en Jack. Cora Zoo'n lastige jongen. T. de Kruijff Gobius Het Indische nichtje. Wilh. Heimburg De sterkste. Op dwaalwegen. De kinderen van kapitein Grant. De nieuwe kostjongen. Jules Verne Evelijn Harp Hermanna Op den Seven top. Lot Mertens. Kasteel Rompersburgen Marie Honig Millie's vacantie. Betsy Vier Nichtjes. C. Joh. Kievit De twee broeders. Onder verschillende meesters. Chr. v. Abkoude Willem's verjaargeschenk W. Brouwer Vriendschap. Tine v. Berken Kleine avonturen. J. Lion Cachet Van een paar Afrikaansche jongens. Van 3 jongens in Zuid-Afrika. Suze Andriessen Na schooltijd. In het bosch, Met z'n tweeën. P. Louwep.se Ver van huis. Tante Poes. Nellie De witte beer. De hoeve. Ouida Onder twee vlaggen. Ernst Zahn Bergvolk. Hermanna Op den Seventop. Lot Mertèns. Kasteel Rompersburgen. Marie Honig Millie's vacantie. Betsy Vier nichtjes. C. Joh. Kievit Onder verschill. meesters. Chr. v. Abkoude Willem's verjaargeschenk W. Brouwer Vriendschap. L. v. d. Meer Mare en zijn oom. Alletta Hoog Prettige Winterav. deel I IL n u III. A. Rengersen Tobbers. P. Louwerse De boschwachter van Lindenstein. Janmaat en z'n vriendjes De zon breekt door. Moeder's dag. Marie Boddaert Frans en het geheim. Mevr. Fabius Poesjes reisavonturen. A. C. Kuiper Om in de vacantie te lezen Tine van Berken Jonge vechtersbazen. Hollandsche Spartanen. Suze Andriesen Elsje v. d. bezembinder. 'Sinterklaasavond. Greta en Meta. Aan het strand. Een dag bij vrouw Aaltje. Het kransje.

Texelsche Courant | 1911 | | pagina 5