G. J. 0. D, Dikkers, Staatsloterij, Superfosfaat, merk Albatros, Voor de as. Feestdagen Van der Lee's Nieuwjaar- en Gelegenheidskaarten. VEEVOEDER. Costumnnaaien. Hulpmeststoffen. KIPEIEREN Blookers ol Site cacao in bussen 26 December a.s, Muziek voor den Dans, Een net MKISJE, Boerderij met 35 111. een gebruikte watermolen. 2 flinke naaisters 5 leerlingen De Haarlemsche Hypotheekbank. de i. BLOM Is. te Oudesehild. Bij 1 kilo's bus (2 pond) SICKESZ' Daalders Cacao, ontvangt men GRA TIS een doos fijne Dessert Chocolade waarde 50 ct DIRECT bijgeleverd. 1 kilo's f 1-50, 1 ponds bus f 0-80, 2!|2 ons bus f 0,42 j2, i ons bus f 0.18. groote verscheidenheid Kaarten Gewone Kaartjes en Uittrekkaarien, eenvoudige en luxe, in velschillende prijzen. Aaikvelead, Boekh. Parkstraat. Sesamkoeken, Cfrondnotenhoeken, Soj&koeken, ümmkaanselie Lijnkoek, Dros Co. Gediplomeerde Coupeuse, Conditiën zéér billijk. Beleefd aanbevelend Th. SGHRMG Thomasslakkenmeel, Superphosphaat en Kainiet. een Knecht in huis, duizend gulden W. Rijk, Waalderstraat, Slaapkamer met Kost en huiselijk verkeer, Te koop te koop gevraagd, Betaling a Contant. YRAAG publiek verkoop en de navolgende onroerende goederen gelegen aan de Dorp straat te Oudeschild op Texel, Te koop of te huur gevraagd 20 Januari 1912 ISTaamlooze Vennootschap Hiermede hebban wij de eer U te berichten, dat wij aan haven Oudeschild een OPSLAGPLAATS gevestigd hebben. Met de af levering onzer Kunstmeststoffen is belast Wij offreeren op de Algemeene Eau del svoor waarden 14 pOt. phosphorzuur, aan een prijs van f 2.75 per 100 kg. zullen XI het beste bevallen, Vraagt prijscourant Voor feestelijke gelegenheden, als Nieuwjaar, Bruiloften, Verjaarfeesten enz. is in den Boekhandel Parkstraat een voorhanden. Door de flinke inrichting onzer nieuwe Zaak, zijn wij nu in de gelegenheid, om een flink Atelier op te richten, welke onder leiding zal staan van een waarmede half Januari zal worden begonnen. Voor de aanneming zal ondergeteckende een rijke collectie ZWAKTE en GEKLEURDE stalen voorradig hebben. Wordt gevraagd iemand die zoowel groote als kleine partijen, tegen nader overeen te komen prijs, levering over 193 2. Qebr. DE OS. Notaris te Texel, zal op Vrijdag den 19 Januari !9i2. 's avonds T/3 uur, in bet Log<-m<nt „de Zeven Provinciën" te Oudeschild op Texel te weten lo. Een huis, schuur, loods, en erf, in gebruik bij J. Hillenius. sectie Jü, uo. 2Ü08, groot 3,95 aren, iu 3 parceelen a. Woonhuis, stee?, erf en bleekveld, groot ongeveer 180 centiaren. b. tuintje aan do Dorpstraat, met boet en erf groot ongeveer 130 centiaren. en c. houten loods met erf aan don achterweg groot ongeveer 120 centiaren. Combinatie a. en b. Combinatie a, b en c. 2o. Een huis, in huur bij KROMHOUT v. d. MESR, Sectie D, no. 1722, groot 27 centiaren. 3o. Een huis, in huur bij C. Jz. Duinkek en de Wed. C. Bakicer, sectie D, no. 1985, groot 340 Centiaren. 4o. een Huis, (zonder de bovenkamer) Schuur en Erf, in huur bij W. Kooiman, en H. Mets, Sectie D. no. 1925, groot S0 centiaren, 5o. twee huizen met erf, gedeeltelijk in huur bij Gf. Weijdt, sectie D, no. 1950 en 1951, groot 166 centiaren, en 6, een kamer met afdak, bewoond geweest door wijlen de Wed. S. Boon, sectie D no. 868, groot 20 centiaren. Eigenaar Jb. Wz. HILLENIUS, te Oudeschild. Aanvaarding onder gestanddoening der bestaande huurovereenkomsten, 21 Januari 1912. Betaling der lasten vanaf 1 Januari 1912. Betaling koopsom 20 Maart 1912. Inlichtingen zijn te bekomen ten kantore van bovengenoemden Notaris, alwaar de veilconditiën vanaf 3 Januari- 1912, ter lezing zullen liggen. De trekking van de 4e klasse vangt aan Dinsdag 2 Januari a. s. Voor uitgekomen nummers in de 3e klasse zijn nieuwe nummers verkrijgbaar. Nog enkele briefjes voorhanden f 3.50. Houders van klassikale briefjes worden j er aan herinnerd dat de verwisseling dier brieljes moet geschieden vóór Vrijdag aan de trekking voorafgaand. Later mogen ze niet tor verwisseling worden aangenomen. A. DE RÖOIJ, Debitant. i— a bij C. DUINIvER, Oostorend. 2de Kerstdag, 's 'avonds 8 uur. BenedeD 16 jaar worden niet toegelaten. van g. g. v. biedt zich aan als Huishoud ster, tegen half Februari of later. Brieven onder lett. G. bureau dezer Crf. door een Zeouwsch landbouwer, een of grooter. Brieven onder lett. P. aan het bureau van dit blad. TE KOOP Duinoord. Eierlaud. kunnen bij ondergeteckende geplaatst worden voor 't atelier Tijdige opgave gewensebt. Th. SCHRAAG. Do Directie boricht, dat de Coupons dor Paudbrioven, vorvallendo I Januari 1912, van dien datum af betaalbaar ziju te Texel bij den Heer D. I'zn, BAKKER. Amsterdam: bij BROEKMAN's Effec tenkantoor en bij de Vt ngenwoordigers der Bank iu undero plaat!ea. Franco op den wagon voor ons MagazijD. Eerstdaags komt een schip in lossing. ÜDze Vertegenwoordiger is J. C. ROEPER, Hoeve de Veen. N. V. Landbouwkantoor Noord-Holland. Alkmaar. Beleefd aanbevelend, An. LANGEVELD Weverstraat. Depothouder. Wij noteeren thans voor dagelijksche levering uit ons pakhuis: gehalte volgens rapport 21 November j 42,4 pet. eiwit, 14,3 pet. vet, 9,2 pet. vocht voldoende zuiverheid per 100 Kg t 10,25. gehalte volgens rapport 14 November jl. 50 pet. eiwit, 8,2 pet. vet, voldoende zuiverheid per 100 kg i 11,75. gehalte pm. 50 pet. eiwit eu vet, voldoende zuiverheid per 100 Kg. f 10,25. geslagen vau prima Noord Amerikaansch Lijnzaad, per 100 Kg. f 13. Gebroken 25 cent hooger. Bekende conditiën. Velen hebben een nieraandoening, doch weten het niet. Vele mannen en vrouwen hebben nier en blaaskwalen, doch kennen ongeluk kigerwijze hun ziekte niet onder dien naam. Zij schrijven hun zenuwhoofdpijn verlammende pijn in den rug en de len denen, duizeligheid, rheumatische pijnen, enz. aan andere oorzaken toe. Somtijds is dit zoo, doch verreweg in de meeste gevallen zijn het de niergiften in het bloed, die dat afgematte en rus- telooze gevoel, die urinestoornissen, water zucht, rheumatiek en rugpijn veroorzaken. Zij zijn het, die u prikkelbaar, zeurend over kleinigheden en spoedig ontmoedigd maken. Doch verbeeldt u niet, dat gij een onge neeslijke ziekte hebt en dat gij niet gezond kunt worden. Behandelt de oor zaak uw nieren door het gebruik van Foster's Rugpijn Nieren Pillen, die de nieren krachtig en gezond maken en hen zoodoende in staat stellen om de onzuiverheden, die uw lijden veroorzaken, uit het lichaam af te voeren. Wacht u voor namaak. Op iedere echte doos komt ons handelsmerk de man met zijn handen in de lendenen voor. Fostir's Rugpijn Nieren Pillen zijn te den Burg verkrijgbaar bij den heer T. Buijs, drogist. Toezending geschiedt franco na ont vangst van postwissel a f 1,75 voor één, of f 10,— voor zes doozen. 7 Dagelijks aan pakhuis Oudeschild ver krijgbaar Concurreerende prijzen. DROS Co. Gevraagd met 1 Maart 1912, goed kunnende melken bij C. J. GE EN'SE, Eierland. goed wil beleggen voor een nienwe groote onderneming. Brieven franco lett. Q aan het bureau van dit blad. geelt de hoogste prijzen voor wrak vee, zooalsKoeien, Paarden, Schapen, Var kens enz. GEVRAAGD in de nabijheid der te bouwen School in Eierland. Brieven met opgaaf van prijs enz. adres- seeren Hasstraat 17, Helder. le. Een net burgerwoonhuis met ongev. 2S0 tuingrond, thans bewoond door J. Molenaar. 2e. Een idem woonhuis met ongev. 650 M-. tuingrond, thans bewoond door C. Huisman. 3e. Een nieuw Woonhuis a/d dwarsstraat bij „Schoonoord" met ongev. 200 M-. tuin grond. 4e. Eenige pereeelen bouwterrein a/d weg n.b. Witte Kruisgebouw. Perceel 1 en 2 zijn met 1 Mei 1912 en perceel 3 en 4 dadelijk te aanvaarden. Adres J. J. KUIJPER, Parkstraat, Texel. van I K G. y8 K.G. i/4 K.G. y10 K,G. i 1,50 80 ct. 42Va ct. 18 ct. losse Cacaopoeder 121620 en 25 cent per ons. Aanbevelend, P. KIEL.

Texelsche Courant | 1911 | | pagina 3