St. Nicolaas aanstaande Boeken in prachtband, Pr ente boeken.Prenteboeken. 20 pCt. korting op te ruimen. Boekhandel Parkstraat vindt ieder iets van zijn gading. Aanbevelend, Boekhandel Parkstraat. De groote voorraad en de zooveel verminderde vraag naar dat artikel, noodzaken ons de nog voorradige PRENTEBOEKEN met IN OEN Firma LANGEVELD DE ROüIJ. Nu het feest van Sint Nicolaas weder aanstaande is,.vestigen wij de aandacht op onze KEURCOLLECTIE bij uitstek geschikte cadeau's voor Jongens en Meisjes. Wij herinneren er tevens aan dat Boeken en Pakketten in do Couranten aan gebeden, door Bolle, Cohen, Koster en anderen, door ous tot denzelfden prijs worden geleverd. Het is dus overbodig postwissels aan die adressen te zenden om het gewenschte te bekomen. Wij vestigen verder de aandacht op het allernieuwste op het gebied van bezigheid voorde kinderen, in onzen boekhandel voorhanden n.l. de bekende HOEKSEMA-PLATEN als: A. B. C in Wit op Zwart f 1,25 Delftsche Tegels maken met een houtje 0,50 'n Steekje op, 'n Steekje neer 0,76 Eerste teekeningen met een pijpje krijt 0,90 Teekenkrabbels voor kleine kleuters 0,35 Netwerk Teekenvooi beelden 0,75 en Teekenen met los netwerk 0,50. Boekh. Parkstraat. is de meest uitgebreide sorteering in alles wat het vak betreft voorhanden. Kantoor-, Schrijt- en Teekenbehoeften men er in de grootste verscheidenheid, Briefkaart- en Postzegeldoozen, Laklampjes, LinialeD, Wisseltasschen, Banknotentasschen, Briefwegers, om niet te noemen Kantoorboeken in formaat, verder Inkten, Vloei mappen, Penhouders in vele soorten en prijzen, Vloeidrukkers, Bevochtigers en bovenal nieuws op dit gebied de „Hoepla Potlooden" te bevestigen aan de kleeding met een veiligheidsspeld, of met schroefjes op de schrijftafel, kortom ieder vindt wat Luxe-doozen Post, Notitieboeken, Kasboeken, Huishoud boeken, Waschlijstenboeken, Bouboekjes, Vulpenhouders, Copieboeken, Commissieboeken met één en twee afdrukken, verder Passérdoozen, Teekenhoeken, Teokenhaken, Teeken- inkten, Teekenpennen, enz. enz. enz. Minzaam aanbevelend,

Texelsche Courant | 1912 | | pagina 6