LUST van BOEKWERKEN in Prachtband, voorhanden in den Boekhandel Parkstraat. Miguel Cervantus de Saavedra Zeer groote keuze Prentenboeken in verschillende prijzen. In den prijs van f 1.90. Louise Fetzer Gabriëlle. In den prijs van f 1.75. In tien prijs van f 1.50. In den prijs van f 1.25. In den prijs van f 110. In den prijs van f 1.00. In den prijs van f 0.90. in den prijs van f 0.75. In den prijs van f 0.75 gecartonneerd. In den prijs van f 0.60. In den prijs van f 0.50. Voor St. Nicolaas Cadeau! Bertha Clement Schijn en wezen. May Baldwin Oude schoolvriendinnen. Felice Jehu Haar zusters. Nettie van der Slees. Een geniaal zestal. Het Onderwijzeresje. Wies ongeluk. E. M. Jameson De Pendletons. Tine van Berken Mijn zusters en ik. De Berewoudjes. Rudi Willenborg. De dochters v cl. generaal A. C. Kuiper Een lastige dochter. Een heldin. Anneke. Een Hollandsch meisje op een Engelsche kostschool Anna de Savornin Lohman In den Opgang. Emmyv. Ehoden Schoolmeisjes af. Mevr. Molesworth Het vreemde eendje. Frida Schanz Truida Westorp Jessie Hansekgh Oom Bernard's keuze. Betty Trevor. A. Linz-Gobius Dora Beval. Charlotte Niese Drie vriendinnen. E. Stuart Een vroolijk drietal. Alice Becht-Dentz Sprookjes van Moeder de Gans. Maria Leopold Gelukkige uurtjes. A. Bertrand De geheimzinnige Japannees G. H. I-Ienty De cornet der ruiterij. Marie Boddaert De schipper v.d. Jacomina Prins Almanzors makker. P. Visser Taco de Minstreel. De laatste der Arkels. C. Joh. Kieviet De twee neven, Frits Wardland. Dik Trom. Gouden Daden. Chr. v. Abkoude Tim en Tom. Hein Stavast. Hollandsché Jongens. De Fietsclub alle vijf. Joh. H. Been De gedenkschriften van een Schooljongen. Heintjes groote vacantie. J. G. Kramer Met Roggeveen de wereld om. De adjudant van Generaal Daendels. Uit den Patriottentijd. S. J. Andriessen De page van Napoleon. N. v. FIichtum Afke's tiental. Koen v. Dam Mijn jongensjaren. H. J. v. d. Kraan Kees Koepel. Adona E. Molt Chr. Krienen J. Leeuwis Weggeloopen. Floris de Vijfde. Karei Vermeer. Herman's luchtreis. Georg Asmussen Peter Tolk. N. v. I-Iichtum Afke's tiental. H. Th. Chappuis Napoleon. Eigenhuis v. Gendt Broertje. P. J. Andriessen Uit ons dorp. Uit stad en dorp. Suze Andriessen Sneeuwklokjes. Bosch en duin. Heide en veld. Marie en Paulina. Klimop. Emma van Bergen. Tinev. Berken Mooie Bruno. Kleine Menschen. Meidorens. Wilde Wingerd, P. Louwerse Wat grootje vertelt. In het Schemeruur. Aletta Hoog Een gelukkig viertal. Koninginnetje. E. dePressensÉ De buren van Mevrouw Bertrand. Pauletta. Wilgenhof. Arme kleine. Henriètte Blaauw Loö en Jettie. Vriendinnen. Beatrice Harraden Klein maar dapper. Herhanna De zusjes v/d Berkenhoeve Anna Hubert v. Beusekom Een spannetje van Vier Betsy Nort In het zwaluwhuis. Joh. v. Woude Van knop tot bloem. J. G. Kramer Adriaan Brouwer. Op de vloot van Admiraal Verhuell. Joh. H. Been Van een diefjesmaat en een schooljongen. Jan Ligthart Een zomervaeantie bij de grenzen. N, W. C. Kuyk De club der jonge Kaninefaten. A. F. Cremer Tien maanden in 't ijs. Tijl Uilenspiegels jongensjaren (Bij de Schildburgers.) N. v. Hichtum Kinderleven. T. de Kruijef Gobius Het Indische Nichtje. Melatie v. Java Angelines beloften. Andrew Home Jaap en Ben. Door dik en dun. Bravo Bob, de padvinders uit Canada. Dick en zijn vrienden. Het geheim van een schooljongen, Jacob Rensum. P. Visser De Vliegende Hollander. Beleg van Alkmaar. Heemskerk op Nova Zembla Heemskerk voor Gibraltar De zwerver v/h groote leger. C. Joh. Kieviet Het badreisje van Cor Slung Frans van Dorentil. Jaepie Jaepie. Chr. Krieken De avonturen van vier pretmakers. A. de Graaf De spion op school. Chr. v. Abkoude Het Jongenskamp. De Voetbalclub. Don Quichot van la Mancha. Wilh. Heimbürg Op dwaalwegen. De Sterkste. Suze Andriessen Drie Hongaren op reis, Cyriel Buysse Mea Culpa. Selma Lagerlöf De koningin v. Kungahalla Bjorsterne Bjornson Zonneheuvel. Carl Ewald Sprookjes. E. A. A. v. Heekeren Een Indisch huwelijk. Herm. Heijermans Interieurs I. Interieurs II. Trinette. Sabbath. Wat niet kon. Hermanna Mieke. Lot Mertens. Op den Seventop. Marie Honig Millie's vacantie. C. Joh. Kieviet De twee broeders. P. Elzer Willem v/d molenaar. Chr. v. Abkoude Willem's verjaarsgeschenk Bob zonder zorg. Een ongeluksvogel. W. Brouwer Vriendschap. L. v. d. Meer Mare en zijn oom. Johanna Een prettige vacantie. W. P. de Vries De kapitein van Murat. Joh de Meester Op weg naar Transvaal. J. G. Kramer Dertien jaar krijgsgevangene. P. Louwerse Ver van huis. Tante poes. Jan met de pijp. Versch geplukt. De zon breekt door. De bosch wachter van Lindenstein. Andersen Sprookjes. Tolstoï Opstanding. I-I. Sienkiewicz Quo Vadis Ouida Onder twee vlaggen. Beecher Stowe De Negerhut. Hermanna Lot Mertens. Op den Seventop. Kasteel Rompersbergen. C. Joh. Kieviet Onder verschil!, meesters. Twee Broeders. Johanna Een prettige vacantie. Joh. de Meester Op weg naar Transvaal. W. Brouwer Vriendschap. Chr. v. Abkoude Een ongeluksvogel.) Bob zonder zorg. Willem's verjaarsgeschenk Marie Honig Millie's vacantie. Een klein, klein jokkentje. L. v. d. Meer Mare en zijn Oom. W. P. de Vries De kapitein van Murat. P. Elzer Willem v/d molenaar. J. G. Kramer Dertien jaar krijgsgevangene Aletta Hoog Prettige winterav. deebl II Hl Hermanna Het nichtje uit Parijs. Chr. v. Abkoude Piet Parker. P. J. Andriessen Mina de snoepster. Slordig Jansje. De gevolgen van ongehoorzaamheid. Anne's kanarietje. De gebroken vaas. P. Louwerse Moeder's dag. Marie Boddaert Frans en het geheim. Tine v. Berken Hollandsché Spartanen. Suze Andriessen Het Kransje.

Texelsche Courant | 1913 | | pagina 2