eiken Vaten 2 bodems, Gemalen Javarijst en zelfrijzend Bakmeel Behangerij. JOH. BAKKER Wz. Stoffeerder^ Motordienst. KANAALWEG 149, HELDER. Dames- en Kinderconfectie. Fa. S. A. Kanne'wasser Uitstoomen of Verven Sneeker Stoomvemrij en Ctiem. Wasscherij. Ie kias iiÉlii bestek en teekeningen J. J. StHOEFFELENBERGER. S. F. KLEIN, ladingen. Texel, Zaanstreek, Amsteri H.I1. Landbouwe Continentale Verzekering-Maatschapi ZAAIGRANEN. Landbouw-, Gras- en Klaverzaden. Grootste Sorteering. Chique Coupe. ZÓNEN. Allernieuwste constructie, Prima fabrikaat, met eikenbouten kuip. Wed. E. VLESSING, Waalderstraat Bur ANGÜIN n E. Prima afwerking. Laagste prijzen. Ondergeteehende beveelt zich beleefd aan voor bet maken van en het in beheer nemen van bouwwerken. Spoedige afwerkingen billijkeconditie's. Gedipl. Bouwkundige. Lood8gracht 10, Helder. Voorloopige schetsen kosteloos. TE KOOP inhoud 600—650 Liter bij C. METS. Te bezichtigen op de haven. merk „de Roode Ploeg", In de meeste goede winkels verkrijgbaar. Kanaalstraat n, Amsterdam. Grootste keuze Vitrage en Tule Glasgordijnen. Madras en Gordijn stoffen. Meest uitgebreide keuze in Behangselpapieren. Speciale afdeeling voor liet opnieuw bekleeden van gebruikte Meubelen. Vraagt JMeubelalbum. Gezellige Interieurs. van TEXEL Dinsdagmiddag 3 uur. AMSTERDAM Vrijdagmiddag 2 uw Aanbevelend, D. J. BRüI verzekert u tegen Hagelschade J. ZEGEItS, „Breda" Eierla Men vrage tarief. Ondergeteekende levert alle soorten R. J. v. (I. WOUDE, de Cocksdorp. Ouden van dagen. 9 Ouden van dagen vooral dienen acht te slaan op de goede werking hunner nieren, want met het vermeerderen der jaren worden de organen zwakker, en daardoor hebben menschen op leeftijd meer last van kwalen als rugpijn, stijfheid en rheumatische pijnen in de spieren en gewrichten, duizeligheid, vlekken voor de oogen. slapeloosheid, hart kloppingen, pijnlijkheid der ledematen, moeite bij het loozen of ophouden der urine enz. Voor menschen op leeftijd zullen Foster's Rugpijn Nieren Pillen van uitstekende hulp blijken, want dit geneesmiddel heeft een versterkende en opwekkende uitwerking op de trage nieren, het helpt haar om het bloed te filtreeren van de schadelijke be- standdeelen als urinestof, urinezuur en het overtollige water, welke als urine het lichaam verlaten. Te den Burg verkrijgbaar bil den heer T. Buijs. Toezending geschiedt franco na ontv. v. postwissel LM a f 1.75 voor één, of f10.voor zes doozen. Eischt de echte Foster's Rugpijn Nieren Pillen, fffopftjlweigert elke doos, die niet voorzien is van nevenstaan<^ handels- merk. 32r -Aanbevelend, N.B. Wij maken het geachte publiek bekend dat door ons beslist voor vaste prijzen verkocht wordt. van Dames- en Heerenkleeding, Tapijten, Theekleedjes, Bedden en Dekens enz. enz. Afwerking als nieuw. LAAGSTE PRIJZEN. Depot; den Burg, Th. SCHRAAG. Prijzen scherp concurreer end. Voor Texel alleen verkrijgbaar bij Vinum Snnguiuosum in Vacuo. „Illud vinum vires facit." Eenige getuigenissen van Doctoren: Een paar verklaringen van gebrui kers der Sanguinose: Bloedarmoede, Zenuwzwakte. Wacht U voor namaak! Te Oosterend P. Dros, den Burg T. Buijs, drogist en I. Moerbeek, Ondesehild Joh. Dros. zijn twee artikelen die in geen gezin moeten ontbreken, daar zij goed bereid een gezonde atwissoling geven in het dagelijkscb menu. Agent voor Texel Meer dan vierhonderd gene e-he- ren in binnen- en buitenland hebben de Sanguiuose bevonden een opwekkend en versterkend middel in alle gevallen van bloedarmoede, zenuwzwakte en algcmeene verslappingstoestanden. Ik bond de Sanguiuose 'oor een hoogst waarde' 1 preparaat van louter plantaardige bestanddceien. Het zeer licht gehalte van ijzeroxyde in organische verbinding^ maakt dit middel van groote waarde voor al die gevallen waar de normale bloedvormiug geleden heeft. Dr. J. L. C. Pompe van Meerdervoort, Brussel. Ik had alle verschijnselen van bloedarmoede en zenu wziekte, geruimen tijd. Duizelingen suizen in het hoofd, suizen in de ooren, j lusteloos, slecht slapen en met een schrik wakker worden, hartkloppingen, lendepijn en geen eetlust. Ik was er van onder doctors j behandeling, maar vond geen beterschap. Toen heb ik, op aanraden, de Sanguinose genomen, en na het gebruik van zeven llesschen gevoel ik mij aanmerkelijk beter, slaap goed, bet suizen in het hoofd wordt minder, mijn eetlust en mijn bloeiende kleur van vroeger komt terug, ik heb weer lust in mijn werk en voel nuj weer vrooüjk en opgewekt. Andere lijders kunnen zich persoonlijk bij mij komen overtuigen. Mej. C. van der Mostde Gouw. Den Haag, 's Gravczaurlelaan I29c. Geruimen tijd was mijne docbler lijdende aan zwakte en lusteloosheid, terwijl ze nooit eetlust had. Na het gebruik der Sanguiuose is zij spoedig hersteld en gevoelt ze zich gezond. Lusteloosheid en zwakte zijn ver dwenen en een flinke eetlust kwam terug, üongjum, (Fr.) H. ALKEMA. Als gij lijdt aan bloedarmoede of zenuwzwakte, wend U dan met vertrouwen tot de Sanguinose. Maar zorg dat gij de echte krijgt en De Riemerstraat 2c/4. VAN DAM Co., den Haag. SANGUINOSE kost f 1,50 de flacon van 300 gram 6 fl. f 8,12 fl. f 15. Te verkrijgen bij de meeste Apothekers en goede Drogisten. Ik verwacht dat de Sanguinose de gewone staalpreparaten zal verdringen, die zoo dik wijls zonder uitwerking zijn. Hall, (België). Dr. Alf, de Vriese. Ik zal zeker voortgaan met uw Sanguiuose 'oor te schrijven bij bloedarmoede en bleek zucht. Het doet mijne patiënten veel goed. Cardiff. Dr. James M. Sullivan. Ik heb de Sanguinose soms in enkele dagen zien doen, waar gemeenlijk evenveel weken voor noodig zijn. Brussel. Dr. Aug. Alexandre. Ik heb het beste succes gehad met d,e Sanguinose toen de gewone staalpreparaten zender uitwerking waren gebleven. Seraing. Dr. A. Gerard.

Texelsche Courant | 1914 | | pagina 4