Oosterend - Meubel handel - Texel. Kapokbedstellen, Kapokmatrassen, 3-deelig, tegen verminderde prijzen, alles prima kwaliteit. Vervoerbasaltslag Van der Graaf Co.'s bureaux voor denhandel Voor iedereen Van Goor's Woordenboeken Wij leveren U DOGCAR. A. WIERINGA f 0,75 f 0,75 Ledikanten, Spiraal- en Stroomatrassen, Kinderledikanten, witlak, Wiegen, Wollen dekens en Gestikte dekens iO pet korting Zeilen en Karpetten worden tegen verminderde prijzen opgeroimd. Beleefd aanbevelend, D. TRAP o teering C. Keijser Co een beste op kalven staande S-Jarige koe. trachten aan te besteden AMSTERDAM (hoofdkantoor) ROTTERDAM BRUSSEL Incasso's van achterstallige en betwiste vorderingen. Randelsinformatiën. Gonden en Zilveren Werken, Horloges, Regniatenrs, Pendules en Staande klokken. in linnen band Gemengd Nieuws van AF OUDESCHILD Laplata Mais (nieuwe oogst) 12,— Gezuiverde blanke gerst 13, Chev. Gerst 15, - Suikerkoekjes (incl.) 17,50 Murwe koek 16,25 Zaansche Voorslaglijnkoeken 13,50 Amerik. lijnkoeken S K. 14. Grondnotenkoeken, blanke 14, Noord-Holl. Paardeboonen 13,50 Haver 13,50 Voertarwe 15,50 Gemengd kippenvoer 14,50 Kippenrijst, 16,75 Witte erwten 14, Tarwezemelen 8,50 Tarwegrint 8,50 Phosforzure Voederkalk 16, Liebig's Vleeschmeel 35,— den Burg, Texel, 25 Juni 1925. TE KOOP J. MANTJE, Oosterend. Te koop soliede Dogcar, collins patentassen. Prijs f 60,--. Brieven letter H. boekh. Maas, Helder. Het College van Dagel. Bestuur van polder Eijerland op Texel, zal op Maandag 29 Juni a. s., des voormiddags 11 uur, in café „Den Burg" aan den Burg op Texel Het vervoer per as van 150 M3 Belg. Basaltslag, vanaf loswal te De Cocks- dorp, naar verschillende wegen in Eijerland (omgeving Cocksdorp enz.) Inschrijvingsbiljetten op zegel a 50 cent, vóór het uur der besteding te bezorgen in bovengemeld café Den Burg. Inlichtingen verstrekken de Dijkgraaf H. Flens en de Opzichter L. van Hoorn. Texel, 23 Juni 1925. Het Coll. v. Dagel. Bestuur vnd., H. FLENS, Dijkgraaf. L. van HOORN, Secretaris. Spoorstraat 118-120 - Helder Soliedst en goedkoopst adres voor Wieringa's Chronometer" zeer fijn, accuraat ioopend Anker horloge met 2 jaar garantie voor slechts f 12,—. Bestellingen en reparaties worden aan genomen bij Mej. SCHUMAKER, Weverstraat 419. Fransch Hollandsch r r\ 7 c Hollandsch Fransch 1 U, 1 J Duitsch Hollandsch Hollandsch Duitsch Engelsch Hollandsch Hollandsch Engelsch VREEMDE WOORDENBOEK 15,000 vieemde woorden, uitdrukkingen en aanhalingen f 1,25.. KRAMER'S WOORDENTOLK 30,000 vreemde woorden en [uitdrukkingen Voorhanden in Boekhandel Parkstraat. het toppunt van belangstelling. Te Almelo zou Woensdagavond de heer M. Bijleveld iudustrieel eu oud-lid der Tweede Kamer, optreden voor het Vader- landsch Verbond Deze vergadering kon echter niet doorgaan, daar alleen de heer B en een verslaggever aanwezig waren, meldt ae „Stand." Hij zou de „Indian* even probneren. Tijdens de afwezigheid van dan rij adel en motorhandelaar van B. te Apeldoorn, vrvoegde zich aan zijo zaak een zekere H. om een motorrijwiel te koopen. Nadat bij het met de echtgenoote van Van B. over den prijs, zijnde f 400, was eens geworden, wilde hij, alvorens den „Indian" te betalen, hem wel eens probee- ren. De vrouw van Van B. had hiertegen geen bezwaar. H. nam plaats op het rij wiel, zette het in beweging, reed weg enheeft niets meer van zich laten zien of hooren. Aan de universiteiten te Oxford en Cambridge zullen vliegerafdeelingen wor den ingevoerd. Later misschien ook aan andere. („Tel") Tegen de hekserij. De regeering van de (Bngelsche) Kenya- Kolonie, het oude Duitsch-Oost- Afrika, heeft besloten een energieken strijd te voeren tegen den invloed van heksen meesters, medicijnmannen enz. onder de inboorlingen, nadat een kras staaltje van hekserij dat den dood van twee vrouwen veroorzaakte in de hoofdstad Nairobi ter kennis van de overheid was gekomen. De gouverneur heeft voorgesteld om ieder die zijn bovennatuurlijke gaven aanwendt tot schade aan lichaam of geest van een ander met 5 jafer gevafffeenis te straffen.Bovendien worden degenen die de hulp van een toovenaar of heks inroepen om daardoor schade toe te brengen aan leven of eigendom van een ander gestraft met ten hoogste tien jaar priucipieele hechtenis. Radio in hospitalen. De Daily News heeft 'n inschrijving geopend, waarop de Koning en de Konin gin ais eerste hebben geteekend, om 1 aast alle bedden in alle Londensche hospitalen een draadlooze installatie aan te breageD, zoodat de patiëaten de pro gramma's kunoen volgen. Er wordt druk op geteekeud. Een bakende fabriek van draadlooze toestellen heeft aangeboden, eea hospitaal van honderd bedden gratis vaa dergelijke toestellen te voorzien. f 2,50.

Texelsche Courant | 1925 | | pagina 6