Zuivelfabriek Oe Onderneming minus SUHDMEEL Prima Wales-Anthraciet Zaaigranen. Bloembollen. Landbouweursussen. Louis Zimmerman Tïllófc (Parkstraat 4@E1MA Schouw, polder Eijerland. Electrische Installatiën Winterseizoen 1925-26 s Ford Truck- en Bestelwagen week. Groote sorteering. - Lage prijzen. Fa. S. A. KAM NE WASSER Zotten Kanaalweg 149, Helder een lading prima korte turf, Narcissen enz. te bestellen Het adres voor thermometers is Boekhaodel Parkstraal. KUNSTTANDEN. Spreekuur met Arts Wed BUYKES, Stationstraat 11, Beider. Zaterdag 3 October 1925. MAISON VAN DAM. MAISON VAN DAM, Spoorstraat 48, Helder C. J. WESTERBAAN. a Dames-, Bakvisch- en Kindermantels, S 1-ton Truck met el startinstallatie, stakebody en gesloten zitplaats 11 1730,— f o b. Rotterdam 1-ton Truck Chassis fl 1140, Met electr. startinstallatie fl 1300,» Kriel-, zieke aardappelen en afval te koop gevraagd. Wij verwachten volgende week een lading C. R. Keijser Co. een nette huishoudster, 1ste prijs vette koe Petküser Rogge f 14,- Wilhelmïna Tarwe f 16,50 Geachte Burgerij, Columbiaplaat Wij kunnen op het oogenblik in Gramaphoons aanbieden: Dameshoeden- en Pelterijenzaak Vaste prijzen, scherp concurreerend. Halve reiskosten worden vergoed. voor Licht en Kracht Wij noodigen U uit tot bezichtiging van onze Prachtcollectie I. MOERBEEK. Den Hoorn, Texel. Het Bestuur zal trachten bij inschrijving te verkoopen de restanten wei, weiroomkarnemelk, en roomkarnemelk in de periode 1 October 1925 tot 31 Maart 1926. Gunning voorbehouden Gezegelde inschrijvingsbiljetten worden ingewacht voor Maandag 21 September a.s. bij den Directeur IJ. LAP. - Volgende week wachtende losplaats Noordersteiger en Cocksdorp. J. P. DROS Pz., Cocksdorp. T. REUVERS, de Cocksdorp. GEVRAAGD leeftijd 40 a 50 jaar. K. KOELEMEIJ, den Burg-Texel. van verschillende maat levert op bestelling J. KOK, Warmoesstraat no. 616. Ondergeteekenden berichten, dat de a.s. Dinsdag zal worden geslacht en 's avonds ter bezichtiging zal hangen. Aanbevelend GEBR. PEREBOOM. Prima getrieurde Alles per 100 KG. inclusief in geplombeerde zakken. 12 September 1925. c. R. KEIJSER Co. De schuld ligt niet aan mij, Dat U met de feestdagen, In 't nachtelijk uur over de honger liep te klagen, Tweemaal heb ik een verzoek gedaan, Om met fruit aan Den Burg te staan, Neen, dan ónze geachte burgervader Kon de heer Boon met zijn ïjshandel op ons feest wel verdragen. Dus geachte leden van de Raad, Hopende het mij later ook toe te staan. A. LAAN, Spoorstraat 116, Helder Nu is het tijd ten spoedigste Uw plant goed van tegen zóér lage prijzen bij |OH. PARLEVLIET Nz. Te Oosterend een gewone landbouw cursus voor jongens boven 15 jaar en een voor ouderen in landbouwboekhouden. Te Den Burg, Eierland en den Hoorn in de leer der veevoeding. Aanmelding vóór 25 September, bij de Heren K. Vlaming en Joh. Koning te Oosterend. Te den Burg bij dc Heren J.S. Dijt en D. C. Dros. Te den Hoorn bij de Heer J. Beumkes en te Eierland bij de Heren P. Dros Bz. en H. Klimp. De Commissie voor Landbouwonderwijs le Concertmeester van het Concertgebouw orkest speelt op de nieuw procédé geruischlooze de volgende schitterend geslaagde nummers: Kreutzer Sonate 1 Adacio sostenuto 2 Andante 3 Andante 4 Presto Le Deluce (Saint Saëns) Romance in G dur op. 40 (Beethoven) Menuet uit de Haffner Serenade (Mozart) Cello The broken Melody Drink to me only With thine eyes Berceuse de Joselijn (B. Godard) Le Cygne (Saint Saëns) Adagio uit de Sonate PATHÉTIQUE Larghetto Handel (Beethoven) Rubinstein's Melodie in F (Rubinstein Popper) Silver Threads Among the Gold (H.P.Danks) Sopraan Dora Labette Orpheus With his lute Danny Boy She Wandered Down the Mountain Side Solvers Song From Peer Gynt Opera Orkest Faust, Troubadour, Traviata, Lohengrin, Carmen, Martha, Trouvère, Maritana, Willem Tell, Rigolette, The Mikado. Wanneer U deze schitterende nummers op uw Grafonola speelt, dan hoort U de werkelijkheid, dan staat U verbaasd. Prima Hoorn-Gramaphoons (nieuw) zie etalage, voor f 15,— ;met prima Parlophoon- weeigever f 17,50; Pathéfoons var,aff25,— tot f 70,—prachtige Pathéfoons met kast uit één stuk f80,— dezelfde met spiegel f85,— en met zwaar Odéon-werk er in f135,— merk Polyfoon f135'—; merk Odéon met zijn nieuwe inbouwtrechter, schitterend van klank f150,Columbia- Grafonola's van f90.—, f125.en f235.—; de Edison Phonograph f 275.Platen kasten, de nieuwste modellen, met geslepen ruitjes f 15.betere soort f 20,heel fijn f25,—. Verder Violen, Mandolines, Harmonica's, Clarinetten, Klepfluiten, Mond orgels, Pianokrukken,Toetsenloopers, Piano loopers. De nieuwste piano- en vioolmuziek. Wij geven voor reclame, tot en met 20 Sept. a. s., bij aankoop van een Gramaphoon boven f65,drie platen cadeau. Tevens hebben al onze Columbia-Grafonola- bezitters gratis recht op een doos Colum- bia-naalden en Cellophoon-bezitters op een doos Odéon-naalden. Zegt het voort, weest niet stug, Leest dit over en niet te vlug. dercSutor ie> Tand- Techniker iederer. Woensdag van 9—4 uur. Het Bestuur van polder Eijerland op Texel, brengt ter kennis van Ingelanden van dien polder, dat de Schouw op maaien en schoon maken van de weg- en perceelslooten inge volge de keur zal plaats hebben op De nalatigen verbeuren een boete van f 150,—. Texel, 9 September 1925. Het College van Dagelijksch Bestuur van een polder Eijerland op Texel. R. P. KEIJSERJohz., waarn. Voorz. L. v. HOORN, Secretaris. Speciale inrichting voor het vervormen van hoeden en veranderen van pelterijen, in eigen atelier Beleefd aanbevelend, Telefoon 289. Vraagt prijsopgaaf bij Telef. 309. Weststraat 55 Helder. 4» P Daar wij in relatie zijn getreden met eenige eerste Berlijnsche huizen, J®. kunnen wij U tegen concurreerende prijzen bedienen. Geheel Nederland zal erover spreken 1 Van 5—12 September organiseert Ford een speciale Truck week. Alle Official Ford Dealers hebben dan modellen van Ford-vrachtwagens en bestelchassis voorhanden, om aan ieder, die het wenscht, een demonstratie te geven. Een prachtgelegenheid dus voor ieder, die transportmiddelen voor zijn bedrijf noodig heeft, om te zien welke groote voordeelen en gemakken deze Trucks en wagens voor een klein bedrag bieden. Welke eischen Uw bedrijf ook stelt, gij kunt overtuigd zijn, dat gij met een Ford de hoogste waarde voor Uw geld krijgt en dat deze U het meest economisch en doeltreffend vervoer biedt. Gaat U bij Uw dichtsbijzijnden Official Ford Dealer overtuigen, dat de aanschaffings- en exploitatiekosten, het benzineverbruik, de slijtage, de waardevermindering van een Ford Truck lager zijn dan van welk ander vervoermiddel ook. En behalve deze voordeelen wordt Uw Ford nog ge steund door een Service, die nergens ter wereld zijns gelijke heeft. 1-ton Truck met electr.startinstal- latie, stakebody en open zitplaats fl. 1670,— Chassis (500 KG) fl. 1125, - f.o.b. Rotterdam E un idtnn Vergelijk de prij zen van Ford-on- derdeelen metdie van welken ande ren auto ook, be reken dan eens hoeveel U met eenFord bespaart t~i ts» «e cO CD N. V. Ford AT tor Company of Holland Van Helmontstraat, Rotterdam. Dames- en inderconfectie.

Texelsche Courant | 1925 | | pagina 6