In Boekhandel Parkstraat is een enorme keuze in Jongens- en Meisjesboeken in prachtband. Hl v.h. Langeveid de Rooij. Wij laten bieronder een lijst van de voorhanden boekwerken volgen Gebonden boeken voor volwassenen Voorts kinderboeken en prenteboeken in groote verscheidenheid HOOGWATER ter reede van Texel, vóórmlddags(nam. ongeveer Vs uur later.) Datum 26 27 28 29 30 12Nov.-Dec. Hoogwater 5,22 6,21 7,12 7,53 8,32 9,08 9,44 Treinenloop Helder van Helder naar Amsterdam. Vertrek Helder. Aankomst Amsterdam 6,27 8,53 7,29 sneltrein 9,01 10,07 Zond. niet 12,18 12,47 Zaterdags niet 2.52 1.13 alleen Zaterdags 2 52 3,55 Zaterd. en Zond. niet 5,50 4.19 Zondags niet 6,32 7.20 9,28 Donderdag naar Schagen een markttrein, ver trek 7.42. Zaterd. n. Alkmaar vertrek 12,30. -Amsterdam v.v. Van Amsterdam naar Helder. Vertrek Amsterdam. Aankomst Heidei 5,21 Zondags niet 8,21 8,03 sneltrein Zondags niet 9,33 9,14 11,21 12,05 Zondags niet 2,39 3,11 alleen Zondags 6,13 3,44 Zondags niet 6.13 5,52 Zondags niet 8,02 9,06 10,58 Zondags aankomst 11,24 11,31 alleen Zondags 1,04 uur uur Stoombootdienst Texel Helder v ingaande 5 November 1925. Op Werkdagen van Texel 8,— 11.2,40 van Helder 9,30 12,4,15 Op Zon- en Feestdagen van Texel 8,11,3,15 uur van Helder 9,— 12,— 4,'5 uur Auto-diensten. Burg—Haven Oudeschild v.v. Van Burg 20 minuten vóór het vertrek v. d. boot Van Havenna aankomst van de boot. Cocksdorp—Burg v.v. Van Cocksdorp v.m. half 10, en n.m. 1, Van Burg v.m. 10,50 en n.m. 5,30 uur Het Post- en telegraafkantoor den Burg is geopend Zon- en feestdagen vm. 8—9; nam. 1—2. Werkdagen Telegraaf en telefoon: vm. 8 tot nam. 8 Postdienstvm. 8 tot nam. 7,30 Postwissels, kwitanties f Rijksverzekeringsbank j vm. 8,30 tot nm. 3 Postcheque en giro 1 Rijkspostspaarbank: vm. 9 tot nam. 7,30 Zaterdagavond na 6 uur v. postdienst gesloten Licht op van 21—28 Nov. 1925. Rij wielen 4,20 uur, rijtuigen 4,50 uur. Jongensboeken in den prijs f 3.90 Louwersc Geïll. Vaderl. Geschiedenis f 2,90 Abkoude De Waterratten Pietje Bell C. Joh. Kieviet Het huisgezin v. Dokter Forting Het tweede boek van Dik Trom Fabricius Eiko van den Reigerhof f 2.50 Abkoude —Jolig strandleven De fietsclub „alle vijf" 'd Amicis Jongensleven Farrar Een schooljongen C. Joh. Kieviet Okko Tannema In woelige dagen Fulco de Minstreel Molt Napoleon De Kruisvaarders Schevichaven De lobbes de Sinclair De wandelende driekleur Mark Twain Tom Sawyers reisavonturen De lotgevallen van Huckleberry Finn de Vletter Lieveke Harms De zeven Robinsons Hein past op de dubbeltjes f 2 25 Abkoude Pietje Bell Adona Weggeloopen Eijsten De verrassing van Wezel Heijde Ed van Brederode W. H. Kievit Het boek van Jerimias, die Michiel heette Koekoek Eddy en Freddy Kraan Kees Koepel Krienen Een Hollandsche jongen Kuyck Op weg naar huis Jimmy speelt voor de film "Billy komt Iogeeren Vacantiedagen op het water Leewis Hermans luchtreis Pajeken Het testament van den invalide Söhngen Leonnatus Visser De zoon van den Wapensmid De laatsten der Arkels Taco de Minstreel de Vletter De jonge Koning Duizend dagen in de lucht Voor jonge kinderen f 2,25. Ella Vémor De droomtuin Voor jongens f 1,90 J. H. v. Balen Van zee tot zee De roode paradijsvogel In Columbia Stuurman Tromp Alph. Daudet Een jongensleven Marryat De kleine wilde Swift Gullivers reizen Jules Verne De goudvulkaan De loods van den Donau f 1 90 Voor jonge kinderen. Cohen de Vries De kleine Mieuw en de groote Kees f 1,75 Voor jongens. Abkoude Vlegeljaren van Pietje Bell Frits van Duren Het jongenskamp Hollandsche jongens Het Waterkamp Instituut Sparrenheide Joh. Been Een reiskameraad uit de 17e eeuw Cor Bruijn Langs den waterkant Dijkstra Het zigeunerkamp C. Joh. Kieviet Uit het leven van Dik Trom Frans van Dorentil De twee reven Het slot op den hoef. Een dozijn Holl. jongens W. H. Kieviet Het geheim van Zandhof Kramer Op de vloot van Admiraal Verhuel De schatten der onoverwinne lijke vloot Krienen De jolige duinpan Twee echte jongens De avonturen van vier pretmakers Kuyck Een wandeltocht met avonturen v. d. Linden Jan Bloemers Molt Dierye, 'de schrijnwerker Ter Napel Bosco De zwerver Hollandsche Jaap Nieuwenhuis Het einde van een jongensoorlog Poldermans De katuil De avonturen van Jan Kodde de Vries Om en op den Uilenberg De kapitein van Murat Van Woerden-Pop Jongensleven f 1,25 Jongensboeken. Andriessen Op Markestein Cooper Lionel Lincoln De roode vrijbuiter Dijkstra De jongens van Oudenoord Goeverneur Don Quichot Hardingsveld j Jack van Weiy C. Joh. Kieviet Gullivers reizen Kramer Tot ridder geslagen De avonturier Gerard Keller Op den rug van een walvisch W. H. Kingston Een koopman in Zoeloeland Mark Twain Prins en bedelknaap Tom Sawyers reisavonturen Jongensboeken f 1,20. Abkoude Willem's Verjaarsgeschenk Bob zonder zorg tH. v. Balen Berentand rouwer Volharding Vriendschap Henty De avonturen van kapitein Graeme C. Joh. Kieviet De twee broeders Knoop Twee vrienden Lubberts Bram Tervoort Van der Meer Mare en z'n oom Schutter Op den goeden weg Veenendaal De sleutel van het Sticht Visscher Elke maand een ander dier De Vletter Rosse en z'n moeder Het witte huis De zeven vroolijke vinken Meisjesboeken f 2 90. E. Belinfante Lilian Mies Demming Brinkgreve-WicherinkLies enLoekop de H.B.S. Lies en Loek's bakvischtijd Lies en Loek verloofd Hoe het Lies en Loek verder ging Bertha Clement Juffertje Wildzang Katé Espé Truus Roovaarts kostschool ervaringen Nanda Miep Hofland Een. jolig zestal Ella Vémor Bakvischjes Wijsman-Goedkoop Mies en Loes Op den rand v.h. nest Meisjesboeken f 2,50. S. Andriessen Vera Fetzer Gabriëlle Fischer De jongste van het klaverblad de Graaf-Wiipperman Bakvischjes Hermanna De jongste thuis Thérèse Hoven Nieuw Engelsch Binnenhuisje Feliciejehu Nel's dochtertje Wat Noortje beleefde Van lief en leed Blind zuske De club van zes Sigrid Haar zusters Het circuskind Nettie van der Slee De jongens van professor van Leuven De drielingen A. C. Kuiper Een lastige dochter Het onderwijzeresje Alleen in een kleine stad Duindoorn Anneke Een heldin Elsje Ver van huis L. T. Meade Kitty O'Hara Chart Niese Het driespan Schotje De meisjes van de H.B.S. Emmy v. Rhoden Stijfkopje op school Stijfkopje verloofd Stijf kopje getrouwd S. la Chapalle Roobol Stijfkopje Grootmoeder Meisjesboeken f 1,90 F. van Campen Het muziekhuis Hellinga-Zwart Het huisje aan den dijk Maren Koster Huize Levenslust Freule Kameleon Jeanne Kloos éi Reineke v. Stuwe Een klaverblad van vijf Ethel Turner Broer Meisjesboeken f 1,75 Agatha De pleegdochter van den goochelaar S. Andriessen De familie van Herpen E. Bergsma Dodo Henriette Blaauw Loe en Jettie Vriendinnen Onder één dak Brinkgreve Wicherink De van Dalentjes Bertha Clement Koningin Roza Corry Het zwaluwhuis Miss Cummins De lantaarnopsteker Hermanna Lot Mertens De zusjes van de Berkhoeve N. v. Hichtum Afke's tiental Alletta Hoog - Alleen in 't nestje Therese Hoven Het kostmeisje Felicie Jehu Nel, de ontembare Wies Ongeluk C. Joh. Kieviet Het badreisje van Cor Slung Knuttel-Fabius Op Duinzicht Truida Kok De kleindochters van Mevrouw Westlandt Loula Almerus Mijn twee vriendinnen Maren Koster Rie Marie Leopold Een jolig troepje Kath. Leopold Heel lang geleden Stella Maren Schoolvriendinnen M. Marloo Winifred Avon v. Meekren - De. meisjes Harkesteyn Melati van Java Angelines beloften Muller-Bohn Lucie H. Rappard - Annie van Walen Hetty Chapella-Roobol Mevrouw Castendijk en haar nichtjes Snoeck De kinderen Ruitenga Ella Vémor Clubgenooten Joh. v. Woude Van knop tot bloem Zoomers-Vermeer Op Rozehofje Meisjesboeken f 1,25 Agatha Frida en haar nichtjes S. Andriessen Augusta Constance de Wild Rina van den Hout Een vroolijk troepje E. de Pressensé Zonder moeder De familie Hervé Huishoudstertje L. T. Meade Een school van zeven meisjes N. v. Wehl Aan den waterkant Zoomers-Vermeer Reintje van den watermolen Meisjesboeken f 1,20. Brinkgreve Op Zonneheuvel Een zomervacantie aan zee Brinkgreve-Wicherink Tante Saar Dina's reisavontuur Netty's eerste schooldag Een dure les De zusjes Breesma Tine Gobius Het Indische nichtje Lientje Hermanna Mieke Marie Honig Een klein, klein jokkentje Millie's vacantie Alletta Hoog Nanneke Koninginnetje Suze van Lingen Toetie's avonturen Molanus-Stamperius Drie vriendinnetjes in de Kerstvacantie in prijzen van f 1,25 tot 8 cents. in prijzen van f 12,50 tot f 1,50 Wij hebben een groote keuze romans. We kunnen niet alle titels noemen en doen dus slechts een greep. f 12,50 Dostojefski Booze geesten 2 dl. f 6,90 DorotheeBuys Tweede vrouw f 6,25 Kees v. Bruggen Het leven v. Joost Welgemoed f 5,90 van Genderen Stort Helene Marveil Raëskin Hageveld f 5,50 ohan de Meester Carmen osef Cohen Het vervloekte geslacht a Chapelle-Roobol - Het verleden f 5,25 Karei Wasch Eva Maria f 4,90 Top Naeff Oogst Gustav Frenssen De broeders Dr. A. Aletrino Napoleon's laatste levensjaren f 4,75 TurgeniefEen koning Lear v.d. Steppe f 4,50 Top Naeff De stille getuige v. lersel Het gouden droomschip Salomonson Bomston Turgenief De eerste liefde f 4,25 Andrejew De opstandige dorpspriester f 3,95 Georg Hermann Sneeuw f 3,90 Dostojefski De vernederden De dubbelganger f 3,75 G. da Verona De vrouw die trouw bleef Mimi Bluette Hergesheimer De drie zwarte penny's Sinclair Lewis Babbitt f 2,90 Cora Westland Geboortevloek f 2,75 Louis Carbin De verliefde passagier f 2,50 Albertina de Haas Engagementen Uit de Holland Bibliotheek f 2,50. Henri Borel Wijsheid en schoonheid uit China Gerard van Eckeren Uitzichten Ida Westerman G. F. Haspels Vreugden van Holland Zee en heide v. Moerkerken De verwildering De ondergang van het dorp De bevrijders Het nieuwe Jeruzalem Ary Prins Een Koning P. Raëskin Nonneke Augusta de Wit De Godin die wacht Zoetmulder Nieuwe wegen Naar het einde Wij herhalen we doen slechts een greep. f 3,50 Henri van Boven De scheiding f 2,80 - De zonderlinge lotge vallen van Gil Bias van Santillano 2 dl. f 2,75 Cyriel Buysse De roman van een schaatsenrijder de Ranitz Als de droom in droom vergaat f 1,50 Rosegger De zoons v.d. houtvester F. de Sinclair Sancta Musica F. Hageman Oom Jerry f 1,45 Rosegger - De landvorstin f 1,25 Simons-Mees Een paladijn de la Fayette De prinses de Clèves Werken van Courths-Mahler f 2,25 Roode rozen O, gij Koningsdochter! Vergiffenis Lori 1 De mooie Californische De vrouwe van Retzbach De arme kleine Annie Het fiere zwijgen Het geheim van Dora Lind Zonder liefde geen geluk U behoort mijn hart Uws broeders vrouw f 1,50 Versmaad De moed om gelukkig te zijn Een leugen om bestwil De mooie onbekende Zijn kind Een onbeminde vrouw A. René le Sage

Texelsche Courant | 1925 | | pagina 4