Gemeenteraad van Texel Rondvraag. ver geëffend, dat hU met de socialisten gein rfken'rg behoetde te houl-n, omdat door buu weigering aan Herriot, het kartel uitcergevaUen wos. Brtand be^ft nu ge tracht een combinatie uit de radicalen en republikeinen te vormen en d^t is hem an lukt. Men moet nu afwachten, of ht1 het financieele vraagstuk, waarover C tillaux en Painlové gostruikeld zl)n, zal weien op te lossen. o—oo Terwijl hij temidf'n in de beslotnmerin gen van de Kabinetsformatie zat he ft Briand Donderdag nog tijd kunneD «inden om de Russische minister van buitenbnd- ziken Tsjitsjerin, te ontvangen. Gemeld wordt, dat bfi het korte bezoek zooiets als een programma voor de nader te houden uitvoeriger besprekingen en ODderhandelingon is opgemaakt, Over de scbuldenk '-esfie, Rusland* toetreding tot de Volkenbona. een mogelijk Aandeelsverdrag zou reeds terloops gesproken zljD We zullen er binnenkort misschien wel meer van hooren Zitting van Zaterdag 28 November 1925, 's namiddags 3 uur. Voorzitter: de heer W. B. Oort, burgemeester. Secretarisde heer C. Jonker. Afwezigde heeren Dros, Keesom, Pisart en Stoepker. Te ruim drie uur opent de voorzitter de vergadering. De secretaris leest de notulen der vorige vergadering, welke onveranderd worden goedgekeurd en gearresteerd. Dan zijn aan de orde 1. Mcdedcelingen. Ingekomen stukken. De voorzitter doet mededeeling van a. Schrijven van Mevr. A. Dijt-Koster, hou dende verzoek om ontslag als lid der School commissie. Eervol verleend. Thans zijn in de schoolcommissie twee vaca tures (één was reeds ontstaan door het vertrek van Ds. de Maar), waarom de voorzitter voor stelt hoewel zulks niet op de agenda staat over te gaan tot stemming om in die plaatsen te voorzien. De voordracht ter voorziening in de vacature Ds. de Maar luidt 1. Mevr. G. H. P. Dijt-Brans, 2. Mevr. E. C. Keijser-Bolier (categorie ouders van schoolgaande kinderen.) Op mevr. Dijt worden 7, op mevr. Keijser 2 stemmen uitgebracht, zoodat eerstgenoemde gekozen is. Ter voorziening in de vacature- Mevr. Dijt-Koster is deze voordracht opgemaakt 1. Ds. A. Vis, 2. Dr. D. H. Hellema. De heer Epe had gaarne Mevr. Vlessing-van Bienen op deze voordracht zien geplaatst, daar zij op onderwijsterrein geen onbekende is. De voorzitter antwoordt hierop evenwel, dat de Schoolcommissie een voorzitter behoeft, waarna de heer Epe zich bij het besluit van B. en W. neerlegt. Met algemeene stemmen wordt de Weleerw. heer Ds. Vis benoemd. Daar deze volgens het rooster op 1 Jan. periodiek zal moeten aftreden gaat nogmaals de stembus rond en wordt hij nogmaals met algemeene stemmen als opvolger van Mevr. Dijt aange wezen. b. Schrijven van het Provinciaal Bestuur van Noord-Holland, houdende een uittreksel uit het K. B. van 10 Sept '25, waarbij het maximum aantal vergunningen voor de verkoop van sterke drank in het klein voor onze gemeente met ingang van 1 Jan. a.s. is vastgesteld op 16. De voorzitter voegt er aan toe, dat 16 een vrij belangrijk aantal mag heeten. c. Schrijven van de heer A. Broekman, hou dende de mededeeling, dat hij zijn benoeming tot secretaris-penningmeester van het Algemeen Armbestuur en tot boekhouder van het Aig. Weeshuis aanvaardt. d. Schrijven van de regenten van het Alg. Weeshuis, waarin wordt medegedeeld, dat zij geen termen aanwezig achten om Jan en Hiltje Bisschop in het Weeshuis op te nemen. Moreel oordeelen zij dat in strijd met de belangen van de inrichting. Zij stellen het op prijs te verklaren, dat finantieele bezwaren niet tot dit besluit hebben geleid. e. Schrijven van de heer Zeylcmaker c.s., houdende het verzoek op het Koogereind twee of meer lichtpunten te willen aanbrengen, des noods petroleumlantaarns. In dat geval toch zal dat gedeelte weg, wat de postbestelling aangaat, tot de kom van den Burg worden ge rekend en meer dan éénmaal per dag de brie venbesteller mogen verwachten. (Zie ons blad van 21 Nov. 1,1.) De burgemeester heeft aangaande die post bestelling inlichtingen ingewonnen bij de direc teur van het postkantoor en daarbij vernomen, dat bepalingen zich verzetten tegen postbe stelling op plaatsen, waar van gemeentewege geen licht wordt verstrekt. Op uitnoodiging van de directeur geeft de voorzitter nu in overweging: of lo. een bewoner van het Koogereind aan te zoeken, de post voor die wijk aan het postkantoor in ontvangst te willen nemen om die aan de rechthebbenden te doen toekomen. Ook zou hij de brieven aan huis kunnen laten afhalen. of 2o, Enkele, zij het dan zwakke, lichtpunten aan te brengen, waarmee aan de bepalingen wordt voldaan; of 3o. dispensatie vragen aan de Directeur- Generaal der Posterijen. De heer Zeylcmaker heeft, zoo zegt de voorzitter, punt 1 met vreeselijke vaart verworpen, omdat niet ieder zal toestaan dat eerst een ander dan de post zijn poststukken in handen krijgt. Ook petroleumlampen, vervolgt spreker, worden voldoende geacht en zelfs willen de bewoners zich wel met het opsteken belasten. Doordat hier echter geen lampen en palen beschikbaar zijn zullen onkosten niet uitblijven. Bovendien hopen wc het nogeer.s daarheen te sturen, dat wc alle lampen op het beele eiland vrij krijgen. Daarom acht ik de beste weg de directeur- generaal toestemming te vragen voor post- besteling aan bedoelde weg, zonder dat licht van gemeentewege aanwezig is. Daar het hier een urgente kwestie betreft, stellen B. en W. de Raad voor in die geest te willen besluiten. Op een vraag van de heer de Graaf of de verlichting van het Koogereind ook om andere redenen niet gewenscht is, deelt de voorzitter medeWanneer we A zeggen moet ook B volgen. We mogen hier geen precedent schep pen. We zouden dan immers ook moeten vol doen aan verlichting van de Hoornder weg, Nieuwe weg, enz. De heer A. Boon stelt voor te trachten voor dit doel scheepslantarens in bruikleen te krijgen. De gemeente zorgt dan ook voor petroleum, de Koogereinders voor de rest. Ook hiertegen oppert de voorzitter echter hetzelfde bezwaar en hij voegt er aan toe: Men heeft immers buiten de kom der Gemeente gebouwdHet voorstel van de heer A. Boon de bewoners te raden zelf lantaarns aan te schaffen valt in beter aarde. De voorzitter meent, dat ieder,die bij de ver lichting van het Koogereind werkelijk belang heeft en niet „Mirnichts dir nichts" (onverschil lig) het verzoekschrift geteekend heeft, gaarne daartoe een steentje zal willen bijdragen. Wet houder Keijser merkt hierbij op, dat de gemeente dan wel voor petroleum zou kunnen zorgen, terwijl de bewoners de rest voor hun rekening nemen. De heer de Graaf vindt dat gedoe wel wat krenterig. Wat Weth. Keijser evenwel bestrijdt, terwijl o.ok de heer Roeper 't een mooietegemoet- koming acht. De heer Epe verwondert zich over 't feit, dat de brievenbesteller te de Koog wel brieven bezorgt aan de donkere weg van den Burg naar de Koog, terwijl „de heeren van den Burg" het Koogereind 's avonds niet bezoeken. De voorzitter maakt dan aan de discussies een eind; zegt, dat ieder zich thans voldoende met die beschouwingen heeft mogen vermaken en brengt deze voorstellen in stemming: de bewoners van het Koogereind raden zelf lampen aan te schaffen, terwijl de gemeente voor petro leum zorgt of dispensatie vragen aan de Directeur-generaal der Posterijen. Met alge meene stemmen wordt besloten't laatstgenoem de middel te beproeven. 2. Benoeming regent en regentes Alge meen Weeshuis. Mevr. G.H.P. Dijt-Brans en de heer G.D. Kik kert zullen 1 Jan. a.s. aftreden. Ter voorziening in de eerste vacature is een voordracht opge maakt, luidende I mevr G. H. P. Dijt-Brans 2 mevr. J. Dekker-Swartsenburg. Met algemeene stemmen wordt eerstgenoemde herkozen. De voordracht ter voorziening in de vacature G.D. Kikkert is samengesteld als volgt: G.D. Kikkert 2 H. Groenewold. De stemming viel als volgt uitde heer G. D. Kikkert 6 stemmen, de heer H. Groenewold 2 stemmen, 1 stem blanco. De heer Kikkert werd dus herbenoemd. 3. Benoeming leden en regentes Algemeen Armbestuur. Voor deze stemming zijn drie voordrachten opgemaakt le Vacature de heeren C. Stoepker en B. Dros te Eierland, 2e Vacaturede heeren F. Blom en Johs. Dogger te Oudeschild, 3e vacature de dames H. Rab-Akkerman en K. P. Kikkert- Witte. Gekozen worden respectievelijk de heeren C. Stoepker en F. Blom (met alg. stem men) en mevr. H. Rab (met 6 stemmen, mevr. Kikkert 2 stemmen, 1 stem blanco.) 4. Eigendomsouerdracht uan de hauen aan het Rijk. Daar een gedeelte van het haventerrein bij Financiën en een ander bij Waterstraat in beheer is, moet de overdracht in tweeën plaats vinden welke zaak thans nauwkeurig wordt geregeld. De overdracht is bepaald op 1 Januari a.s. Alle leden kunnen zich met hetgeen wordt voorge steld vereenigen, zoodat bedoeld besluit wordt gearresteerd. 5. Subsidie-aanuraag uoor een centraal Ziekenhuis te Alkmaar. Tot goed begrip van wat verder volgt geven we hier een beknopt overzicht van hetgeen reeds eerder in ons blad naar aanleiding van deze kwestie naar voren werd gebracht. De gemeente Alkmaar wil te Alkmaar naast 't R. K. Ziekenhuis een Centraal Neutraal (niet zooals we in de Raad hoorden Protestant Ziekenhuis inrichten en daar een bedrag van f 15000 aan tenjkoste leggen, een groote som, wan neer we daarbij in aanmerking nemen, dat de ge meente reeds f 15000 beschikbaar stelt voor de verpleging in 't stadsziekenhuis en verder nog een aanzienlijk bedrag voor armen-ziekenzorg. Zij doet dat echter op voorwaarde, dat andere belanghebbende gemeenten waaronder zij ook de onze rekent per jaar gezamenlijk f 15000 bijdragen. Ging ons gemeentebestuur op dat voorstel in, dan zou Texel jaarlijks 8 cent per inwoner aan Alkmaar'sZiekenhuistonds moeten afstaan. De provinciale bijdrage is geraamd op f 20.000. De vraag in hoeverre Texel bij dit Alk- maarsche Ziekenhuis belang beeft is door B en W nader onder de oogen gezien. Zij kwamen daarbij tot deze conclusieHet ziekenhuis te Helder kan in de behoefte aan ziekenverpleging genoegzaam voorzien, biedt plaats aan vele patiënten, vooral na de reorganisatie van het vorige jaar. Bovendien mag uit het feit, dat aan Helder geen subsidie werd gevraagd, wor den afgeleid, dat Helder bij Alkmaar's zieken huis geen belang heeft. Zou zoo vragen B. en W. zich af Texel dan wel belang bij dat ziekenhuis in Alkmaar hebben Wel oor deelde een der drie geneesheeren, wien advies was gevraagd, dat toch steeds gebruik zal worden gemaakt van dit ziekenhuis, omdat te Helder geen internist en geen zenuwarts ge vestigd zijn en door velgn de chirurg te Alk maar wordt verkozen boven de beide chirurgen te Helder. Hierin meenen zij evenwel geen redelijke gronden te mogen vinden, waarop subsidie kan worden aangevraagd. In verband met haar ligging is onze gemeente in de eerste plaats aangewezen op het ziekenhuis te Helder. Tenslotte meenen B. en W.~~nog te mogen memoreeren dat, wanneer de geraamde pro vinciale steun verleend wordt, ook de inwoners dezer gemeente, zij het dan ook in bescheiden mate, middels de Provincie in het exploitatie tekort zuilen bijdragen. Op grond van een en ander stellen zij de Raad derhalve voor op het verzoek van de gemeente Alkmaar afwijzend te beschikken. De voorzitter leidt de besprekingen met enkele woorden in en voegt er aan toe, dat de zaak eindelijk eens haar beslag moet krijgen, daar reeds een maand te lang gewacht is. De heer Epe vraagt, of het Heldersche ziekenhuis wel voldoende in de behoefte voor ziet, of daar b.v. plaatsen voor de Texelsche patiënten worden gereserveerd en zegt ten slotte zich niet met het voorstel van B. en W. te kunnen vereenigen, omdat één goed zieken huis beter is dan meerdere kleine. Spreker acht het gewenscht, dat te Alkmaar een Centraal Neutraal ziekenhuis tot stand komt. De voor zitter deelt hierop mede, dat noctr te Helder, noch te Alkmaar plaatsen voor patiënten uit onze gemeente worden gereserveerd. In Enge land, zoo weidt spreker uit, is het wel gebruike lijk, dat een zeker aantal plaatsen in een zieken huis voor een bepaald concern worden aange wezen, maar hier heb ik er nooit van gehoord. Wethouder Keijser licht verder toe, dat te Helder in overleg met het gemeentebestuur een billijk verplegingstarief is vastgesteld, terwijl van gebrek aan plaatsruimte nog nimmer sprake was. De heer de Graaf zegt het voorstel van B en W toe te juichen. Als we een neutraal zieken huis hebben groot te maken is het dat in Helder. In stemming gebracht, wordt het voorstel van B en W met op één na algemeene stemmen aanvaard. De heer Epe stemt tegen. 6. Wegaanleg en rioleering achter de Hauenstraat te Oudeschild. Blijkens de memorie van Toelichting is met het maken van een weg achter Oudeschild een begin gemaakt. Teneinde een behoorlijke weg te verkrijgen dienen o.a. groote partijen vuil waarmee na verloop van tijd vroeger aanwezige slooten zijn gedempt, geheel verwijderd te worden. De meest economische oplossing achten B en W een deel van de Schildsloot met dat vuil te dempen, waartegen het bestuur der 30 Gemeensch. Polders geen bezwaar zal hebben. Bovendien zal dat werk de toestand uit hygiënisch oogpunt beschouwd, niet weinig vnrbeteren. Evenwijdig met deze sloot ligt een strook grond, eigendom van verschillende par ticulieren, die dit terrein feitelijk reeds als weg gebruiken. De Schildsloot staat ten name van 't Alg. Weeshuis, evenals een strookje grond annex deze sloot, dat met een terreinstrook, gelegen langs de Havendijk, als openbare weg gebruikt wordt. Het Alg. Weeshuis zoowel als de eigenaren van eerstgenoemde strook grond zijn bereid alle rechten op bedoelde gronden aan de gemeente af te staan (het Alg. Weeshuis staat bovendien gratis de Schildsloot af.) In geval van de demping van de Schildsloot zal achter de Havenstraat een weg kunnen worden gemaakt ter breedte van plm. 9 M., die een verbinding zal vormen tusschen de Haven en de weg, welke in aanleg is. Op deze wijze zal de zeer smalle Havenstraat niet on belangrijk ontlast worden. Wil men evenwel achter de Havenstraat de zoo noodige ver betering tot stand brengen, dan dient tevens een rioleering te worden aangelegd, hetgeen geacht kan worden in overeenstemming te zijn met de destijds doorde Gezondheidscommissie uitgebrachte adviezen. De kosten van het werk worden begroot als volgt Slootdemping plm. 2600 kub. M. f 3900.— Slootreiniging 110, Voorziening bestaande afheiningen 70,— Rioleering 463 M. 2600,— Kosten van overdracht der gronden en onvoorzien 520,— 7200,- Onder dit bedrag is begrepen f 1500 voor arbeidsloon. Het maken van een harde baan dient volgens B en W nog eenige tijd te worden uitgesteld opdat de tot demping gebezigde grondenz.eerst behoorlijk kan beklinken. Niet vergeten moet n.l. worden, dat de Schildsloot ter plaatse 1.80 a 2 M. diep is. De kosten van verharding zijn in bovengemelde raming niet opgenomen. Gelet op de groote verbetering welke met dit werk tot stand wordt gebracht en mede in aanmerking nemende, dat het plan kan bijdragen tot verruiming der werkgelegenheid in de winter die thans is ingetreden, achten B en W de uitgaaf gemotiveerd, De koopsommen bedra gen voor elk in eigendom overgenomen per ceelsgedeelte en voor elk in eigendom over genomen perceel f 0,25. Dit is zoo vastgesteld, zegt de voorzitter, om allerlei administratieve rompslomp'te vermijden Op een vraag van de heer de Graaf dei lt de voorzitter mede, dat de beharding (zooals bo ven gezegd) niet onmiddellijk ter hand zal wor den genomen. Wordt het werk anders uitge voerd dan is voorgesteld, dan zal vanatbeids- verspilling sprake zijn. De heer A. Boon vraagt of men door demping van de Schildsloot geen last krijgt met het bestuur der 30 Gem. polders, waarop de voorz antwoordt wat de toelichting hiervan zegt. Vervolgens brengt de heer A. Boon namens Oudeschild dank voor de vooitvarendheid waarmee thans dit onderwerp aan de orde wordt gesteld en hij hoopt dat op de vernieuwing der stoffelijke dingen een geestelijke vernieuwing moge volgen. Dan zijn we, zoo besluit hij, van alle vuil af. 7 Financieele regelingen dienst 1925. Hoewel heel officieel op de agenda vermeld een zaak die weinig om 't lijf heeft, merkt de voorzitter op. Enkele veranderingen moeten worden aangebracht. Enkele posten b.v. van de gewone dienst moeten op de kapitaaldienst worden gebracht. De voorzitter licht een en ander met een enkel woord toe, waarop heel de raad zich bij het advies van B en W neerlegt. Vervolgens wordt aan de orde gesteld het antwoord van de heeren S Keijzer, A. Epe en C. Stoepker. die zitting hadden in de commissie belast met het onderzoek van de Gem. begroo ting en die van liet G E.B De commissie heeft in de uitslag van het onderzoek gten aanleiding gevonden aanmerkingen te maken. Ze dringt et evenwel bij B en W op aan te willen onderzoeken in hoeverre het gewen'chl is, dat wijziging, d.w.z. verbetering wordt ge bracht in onze brandbluschmiddelen. Tevens zou de commissie gaarne vernemen, of de kademeester van de loswal in het bezit is van een instructie. De orde aan de loswal laat bij het opslaan van goederen namelijk veel te wenschen over. Ten opzichte van het laatste punt deelt de voorzitter mede, dat de kaden eester wel in het bezit is van een instructie. Daar het ver keer echter ter plaatse belangrijk is toegenomen, is het niet mogelijk daaraan steeds de hand te houden. Het komt B en W daarom ge wenscht voor, een uittreksel uit de instructie gereed te maken en daaraan meer bekendheid ie geven. Op verzoek van de voorz. licht de heer Keijser het eerste punt nader toe. Daarbij blijkt, dat de commissie de motorspuit van den Burg gaarne in Midden-Eierland zag ge plaatst en voorstelt voor den Burg een motor spuit aan te schaffen, welke op een motor wagen gemonteerd is. De heer Epe zegt Liever één goede spuit gekocht, dan allerlei derde-klas-materiaal. De voorzitter slaat sympathiek tegenover dit voorstel der commissie, maar ziet op tegen de groote uitgave, die het aanschaffen van een auto-spuit vereischt. Ook voelt spreker niets voor het plaatsen van de motorspuit in M.-Eier- land. Dat brandbluschmiddel moet te den Burg blijven, terwijl overwogen kan worden een auto spuit aan te schaffen, die als reserve dient en welke eveneens hier wordt gestationneerd. De heer Epe vraagt of de motorspuit niet op een motorwagen kan worden geplaatst, de heer Roeper stelt voor haar op een vrachtwagen to plaatsen. Weth Keijser antwoordt hierop dat dit punt reeds uitvoerig is besproken en deelt mede, dat reeds is overwogen een tractor aan te schaffen, die de motorspuit snel zou kunnen vervoeren. Deze spuit toch leent zich daartoe wei. De voorzitter zegt toe met voorstellen te komen, zoodra de zaak voor behandeling rijp is. Dan brengt de heer de Graaf dank aan de commissie, die getoond heeft belang testellen in onze brandbluschmiddelen. Ik heb dat stok paardje al zoo lang bereden, zegt spr. en wil gaarne op spoedige behandeling aandringen, waaraan ik echter niet twijfel, 't Beleid wordt door B en W in democratische richting gedre ven. Daarmee kan ik mij geheel vereenigen. Doch wat ons Electrisch Bedrijf betreft zou ik B en W willen aansporen tot spoedige uitvoe ring van de genomen besluiten.'k Heb daarvan nog steeds niets gezien er» vrees, wanneer dat nog lang duurt, groote moeilijkheden en groote uitgaven. Het antwoord is niet moeilijk, verklaart de voorzitter, lo. wordt er meer aan gewerkt dan u vermeent, 2o. zit er meer aan vast, dan u denkt. We hebben te kampen met allerlei financieele en technische moeilijkheden Lang en breed is deze vraag besprokenmoet een kabel door het Marsdiep worden gelegd of hier een Centrale gebouwd Thans staat de zaak er zoo voor, dat aan een Centrale hier de voorkeur zal worden gegeven. We achten hel echter verstandig niet overijld te werk te gaan. Het G.E B. kan niet alleen zich zelf bedruipen, het werpt zelfs voordeelen af. Wel hadden we dezer dagen moeilijkheden, maar thans zijn die weer overwonnen. Beter nog een tijd krukken trouwens, dan direct een groot bedrijf, dat niet aan de verwachtingen beant woordt. De heer de Graaf zal echter gaarne vernemen welke vorm ons toekomsiig E.B. zal hebben Een N. V. Hoe zit dat Hierop deelt de voorzitter mede, dat deze kwestie wel besproken !S, en de hierop betrekking hebbende beschei den wel reeds zijn ontvangen, maar dat een desbetreffend voorstel nog niet aan de Raad kan worden voorgelegd. Tot slot vraagt de heer Epe nog, wanneer de opening van het nieuwe E.B. tegemoet kan worden gezien, waarop de voorzitter hooren 'aat, niets gevaarlijker te vinden dan op deze raag een positief antwoord te geven. Over haasting zal geen geluk brengen. We willen het publiek ter wille zijn, maar kunnen zoo spoedig aan de verlangens niet voldoen. Daarna wordt behandeld een schrijven van buurtschap den Hoorn, onderteekend door de heeren Th. J. Veeger Cz. en A. Lap Az, waarin nelding gemaakt wordt van hun onderhoud net houtvester Boot en de dijkgraaf der 30 jem, polders in verband met de wegenverbz- ering. Daarbij bleek, dat het poldeibestuur 'oor 't verharden van de Oudeweg, Jan Aien- veg, Laan weg en andere tot de Staatsgronden oegang gevende wegen bij de Staat f5800 sub- hdie hadden aangevraagd. De staat verbond laaraan de voorwaarde, dat de 30 polders de weg Hoorn—Witteweg zouden verharden en de we* Hoorn—Vergevenhoek egaliseeren. terwijl raast deze weg een fietspad zou moeten worden iangelegd. De uitvoering hiervan wordt begroot >p resp. f 3200, f 2000 en f 1000, zoodat de sub sidie de 30 polders zoo weinigaanlokkelijk voor- omt. Nu dient de buurtschap er bij de gemeente p aan de uitvoering van een en ander lewil- en steunen, daar het hier een algemeen belang reldt en stelt de gemeente voorde weg Hoorn —Vergevenhoek te egaliseeren en waar noodig uinwallen aan te legden. Hierbij zullen vele werkeloozen gebaat zijn. Aan de 30 polders wordt -ongesteld bedoeld fietspad aun ie leggen en ie weg Hoorn—Witteweg te verharden. De Staat geeft 15800 subsidie en onderhoud de weg Vergevenhoek—Hoorn door bedekking met teideplaggen, terwijl de buurtschap haar heele -.as bijdraagt de echter niet groot is (f 2 a f 300) Vlies hangt in deze nu van gemeentelijke sub- idie af. Verder deelt de buurtschap mee. dat 't Staatsboschbeheer het plan overweegt langs :e weg Hoorn—Vergevenhoek ter breedte van eOO M bosch aan te leggen. De heer Epe stelt voor het adres in har,den an B en W te stellen om prae-advies, waarop Je voorzitter zegt graag het oordeel van de Raad te vernemen Op een vraag .an de heer Je Graaf deelt de voorzitter mede, dat de weg 3 M., het fietspad 2 M breed zal wor Jen. Alle leden spreken zich daarna uit in de geest van de heer Epe. De heer de Graaf brengt namens de Coc! s- dorp B en W dank voer de spoedige ver betering van het pad aliaar. Verder verzoikt

Texelsche Courant | 1925 | | pagina 2