SLECHTS EEN GREEP In Prentenboeken O. v.h. Lam Honderdtallen Artistieke prentenboeken is thans onze voorraad boeken voor jong en oud. Brengt een be zoek aan onze boekhandel - het verplicht u tot niets - en ge zult zien wij bieden u keus uit honderdtallen. Wij dat wij niet overdrijven doen hier Niet voorradige boekwerken, binnen- en buitenlandsche, worden door ons met spoed besteld. Catalogus stellen we kosteloos beschikbaar. Voor jong en oud. Wij vestigen in het bijzonder uw aan dacht op Dr. Ch. E. Raven Vogelleven in Duin en Veld. Met 141 foto's door de schrijver, gedeeltelijk ook op Texel, opgenomen f 5,90 Cath. A. Derniout-VisserBrehm's reizen naar Noord en Zuid. Met 16 platen in driekleurendruk f 5.90 J. G. Kramer Helden der Noordpool. Be schrijft de wederwaardigheden der voorn. Pooltochten f 3,50 Hans Dominik John Pitt, Van kranten jongen tot millionair f 3,50 Voor jongeren. N. v. Hichtum Het Groot Winteravond- boek, 4 verschill. deelen f 1,10 Louwerse Geïil. Vaderl. Geschiedenis Prijs f 2,90. Karl May De jacht op den paardendief v. d. Klei Dat lieve, goeie Steendam Langs moeilijke wegen Andriessen Vera Fabricius Eiko van den Reigerhof Fetzer Gabriëlle Fischer De jongste van het klaverblad de Graaff-Wüpperman Bakvischjes Gras Sterker dan het kwaad Niese Het driespan Vreeken Aalsveensche jongens Abkoude De circusclown, of de lotge vallen van Daantje C. Joh. Kieviet Frits Wardland Het huisgezin van Dr. Forting Belinfante-Belinfante Mies Demming Lilian Brinkgreve-Wicherink Lies en Loek op de H.B.S. Lies en Loek's-bakvischtijd Lies en Loek verloofd Hoe het Lies en Loek verder ging Bertha Clement Juffertje Wildzang Katé Espé Truus Roovaart's Kostschool ervaringen Nanda Een jolig zestal Miep Hofland De oudste van 'n leutig troepje Augusta v. Slooten Op haar post Mieke De broer van Mevrouw Nannie Waller De trossen los Ethel Turner Nicola Silver Ella Vémor Bakvischjes Wijsman-Goedkoop Mies en Loes Op den rand van liet nest N. v. Hichtum Afkes tiental Prijs f 2,50 Abkoude Kruimeltje De Padvinders van Duinwijk De Pinkertonnetjes Dickie Pool De Otters Jolig strandleven de Fietsclub „Alle vijf" P. v. Abkoude Fietsclub „De groote beer" Met de kampeerauto op reis v. Schevichaven De lobbes de Vletter Zeven jongens en 'n oude schuit Admiraal Snor Het betooverde kasteel Zeven jongens in de knel Zeven jongens kruipen i. d. grond hein past "op de dubbeltjes Achttien jongens en een ouwe k a De zeven Robinsons Pipper valt door de aarde Farrar Van kwaad tot erger of een schooljongen Kieviet Fulco de Minstreel In woelige dagen Mark Twain Lotgevallen van Huckleberry Finn Tom Sawyer's Reisavonturen Molt De Kruisvaarders Napoleon Chapelle-Roobol Stijfkopje Grootmoeder Felice Jehu Haar zusters Het onderwijzeresje Wat Noortje beleefde Nel's dochtertje De „jongens" v. Prof..v. Leuven Blind Zuske Het circuskind Een verwaarloosd troepje De drielingen A. C. Kuiper Duindoorn Een lastige dochter Ver van huis- Prijs f 2,25 j Ella Vémor De droomtuin (voor jongeren) Adona Weggeloopen j Heyde Ed v. Brederode W. H. Kieviet Het beek van Jeremias, die Michiel heette 1 Koekoek Eddy en Freddy v. d. Kraan Kees Koepel Krienen Uit de jeugd van Kees Kolving Een Hollandsche jongen Kuyck Jimmy speelt voor de film Billy komt logeeren Vacantiedagen op het water Pajeken Het testament v. d. Invalide Söhngen Leonnatus Visser Taco de minstreel De laatsten der Arkels Prijs f 1,90. Gust. Aimard Valentin Guillos Curumilla De Goudkoorts v. Balen In Columbia Brederode De schipbreuk van de „Holland v. Campen Het muziekhuis Daudet Een jongensleven Kloos-Reyneke v. Stuwe Een klaverblad van vijf. Koster Huize levenslust Freule Kameleon Swift Gulliver's reizen Jules Verne De Goudvulkaan Cohen-de Vries Kleine Mieuw en groote Kees (voor jongeren) Ethel Thurner Het Wonderkind Bobbie De bengel Lilian Turner Betty Betty als schrijfster Prijs f 1,75. Abkoude De vlegeljaren van Pietje Bell Been Spekkie, de Pijper der Zeeleepers De portier van de Langepoort Een reiskameraad uit de 17e eeuw "Miss Cummins De Lantaarnopsteker Hans Een Vlaamsch gezin in oorlogstijd Hoffmann Een week in de Duiventil Een dag straatmuzikant Kieviet Uit het leven van Dik Trom Wilde Bob Het Slot op den Hoef v. d. Klei Lief en leed v. d. van Doorns Kramer Op de vloot van Admiraal Verhuel Kuyck Toch naar zee Uit de vlegeljaren van Henkie Snip Lubberts Bert Bruins Nieuwenhuis— Heteinde v. e. jongensoorlog Stamperius De ezel van den bakker Van drie jongens en een vrijen Zaterdag Treffers Kameraden de Vletter De stad van Karton Duizend dagen in de lucht Brinkgreve-Wicherink Voor 't eerst van huis Het nestkuiken Chapelle Roobol Mevr. Castendijk en haar nichtjes Felice Jehu Wies Ongeluk Nel, de ontembare Kieviet - Het badreisje van Cor Slung Truida Kok De kleindochters van Mevr. Westlandt Freekje Meerkerk Rudi v. Meerkerken De meisjes Harkenstein Molanus-Stamperius Vier maanden niet naar school Muller Bohn Lucie v. Veenendaal Sien van den Visscher Ella Vémor Een meisjeshuishouding Zoomers-Vermeer Op Rozehofje Koster Rie (voor jongeren) Prijs f 1,25. Cooper Lionel Lincoln De roode Vrijbuiter Dijkstra De jongens van Oudenoord Gouverneur Don Quichot van La Mancha Hardingsveld Jack van Wely Keiler Een reis op den rug van een walvisch Kieviet Gulliver's reizen Kingston Een koopman in Zoeloeland Kramer Tot Ridder geslagen De Avonturier Slempkes Het drijvende vlot Mark Twain Prins en Bedelknaap Tom Sawyer's Reis avonturen Agatha Frida en haar nichtjes Andriessen Augusta Constance de Wild Op Markesteijn Meade Een school van zeven meisjes Pressens'é Huishoudstertje Zonder Moeder De familie Hervé v. Wehl Aan den Waterkant Zoomers-Vermeer Reintje v. d. Water- molen Prijs f 1,20. Abkoude Bert en Bram Een ongeluksvogel De voetbalclub Krienen Frank Vrij ag Louwerse Van dief bij en verre De zon breekt door de Vletter De jongen uit het circus de Winter Uit de Jeugd van Jantje Vroolijk Blauw Vriendinnen Het geheim van tante Saar Brinkgreve Joosje Brinkgreve-Wicherink De Zusjes Breesma Dina's reisavonturen Netty's eerste schooldag Gobius tientje Aletta Hoog Nanneke Thérese Hoven Knap Suusje Kieviet Onder verschillende Meesters Molanus-Stamperius Drie vriendinnetjes in de Kerstvacantie Nort Vier nichtjes Voor Ouderen. Dostojefski Booze Geesten (2 dl), f 12,— Wasch De Salon Salomé 7,50 Brans Nibelungenlied ingen. 6,90 Buijs Tweede vrouw Slempkes 20 Eeuwen Geschiedenis v.h. Ned. Volk ingen. 6,50 K. v. Bruggen Het Leven van Joost Welgemoed 6,25 Günther Het land der Duizend Wonderen ingen. Nielsen De halve wereld door v. Genderen Stort Hélène Marveil 5,90 Joh. de Meester Vertellingen van vroeger en later Moresco-Brants Het Kornalijnen Halssnoer Köhler Habinsaran Mijn leven onder de Bataks ingen. Carry v. Bruggen Avontuurtjes 5,50 Diehl Constantinopel ingen. Cohen Het vervloekt geslacht Chapelle Roobol Het verleden Brondgeest Doolhof Ellen Herfststorm Joh. de Meester Carmen P. v. Assche De doode en de wulpsche vrouw 5,25 Wasch Eva-Maria Abbing Het verspeelde leven 4,90 Chalmers Werners Mythen en Legenden van China ingen. Gjellerup - De pelgrim Kamanita Top Naeff Oogst Staal Legenden en verhalen van Israël ingen. Draaijer de Haas De Weduwe 4,50 v. Genderen-Stort De grijsaard en de jongeling Hers Barbara Rens v. lersel Het gouden droomschip Fenna de Meijier De zuivere bron Vloemans De Heroïeke Wijsbegeerte v. d. Renaissance ingen. Westland Haar kinderen Querido De oude waereld. 't land v. Zarathustra ingen. 4,25 Asmussen Peter Tolk 3,90 v. Bolhuis Het gezin van Herman Reuvers Dostojefski De dubbelganger Een veelbewogen jeugd Het landgoed Stepant- chikowo Oompjes droom Sandbergen Lente de Sinclair Leugens Ridder Knol Temple Thurston Haar portret Zoomers-Vermeer Als het leven ontluikt ingen. Gros De plattelands dominee Penning Zwervers Dr. G. Kerschensteiner De. komende school jan Feith Voorbijgangers Raptschinsky Peter de Groote in Holland Klavers-Oudshoorn De Wegerincks 3,75 Zimmerman De schoone eenheidsdroom H. v. Booven De scheiding 3.50 Marie Diers Het levende hout De tuin der eenzaamheid Gekramde scherven In eigen kluisters Elisabeth Furnee Het mysterie van de beek Lokken Klaus Bjerg ingen. 3,25 Holtus Naar de onbekende gebieden en volken v. Celebes ingen. Honing De vreedzam strijd 3,— Fournier Het vluchtende beeld ingen. 2,90 Frondaie De man m.d. Hispano ingen. H. Popert Helmut Harringa Rutledge En toch ingen. Williams De roode hoogmis ingen. H. Löns Mummelman Op de Bergwei De Kraaienhut Heidevolk De Wulpen roepen De eenzame ven R. Kipling Dieren in de Wildernis 2.75 Carbin De verliefde passagier v. Zeggelen Bij het hart van Indië ingen. Leendertz. Het Wilhelmus van Nassouwe ingen. Berend De geluksvogel 2,50 De reis van Sebastiaan Wenzel Laura Hempel Boudier-Bakker Aan den overkant Machten Deongeweten dingen,, Kinderen Een dorre plant v. Eckeren Het troostend verleden Ida Westerman Uitzichten Fox Jr. Het spoor bij den eenzamen pijnboom Gogh-Kaulbach Getijden Rika Het rijke leven Haspels David en Jonathan Zee en heide Vreugden van Holland v. Moerkerken Het nieuwe Jerusalem De bevrijders De ondergang van het dorp Macleod Rainé Ned Bannister, dc Vogelvrije Ary Prins Een koning Rönne - De consulsvrouw En de Noordzee bruist Augusta de Wit Het dure moederschap Orpheus in de dessa De godin die wacht Williams - De terugkeer van Klompvoet ingen, 2,40 Asmussen Twee machten 2.25 Bailey Pauweveeren Hulleman Heyermans herinneringen Met Kerstmis naar huis Schmidt De kunst v.h. grimeeren ingen. Courths Mahler's werken. Groote keuze a f 2.25 en f 1,50. Meredith Rhoda Fleming 2.10 G.v. Hulsen Liefdestragedie 1,95 Marie Diers Brieven v.d. oude Josias 1,90 Maas Verstooteling Ross Fathma, de roos v.h. Oosten ing. Williamson Haar Sprookjesprins GerbaultAlleen in een zeilboot over de Atlantische Oceaan ingen. 1,75 René de Clercq Van Hemel en Aardef (gedich ten) 1.50 Hageman Oom Jerry Maas Het goud van de Peel 1,50 Marie Diers Die niet mogen sterven Hollander Het laatste geluk Gogh-Kaulbach Fortuna 1,40 Eigen Haard v. Greben Een rechter vermoord ing. 1.25 Simons-Mees Een paladijn de Vries Friesche sagen Strindberg De Vader Oscar Wilde De Profundis H. de Balzac Het gevloekte kind 1,20 Walch Judas Ish-Karioth Schürman Veertig Sallustius De samenzwering van Catilina ingen. Broedelet De gescheiden echtgenoot 1,05 Hauff Siisz de jood Heine Ideeën Het boek le Grand Ibsen Een vijand van het volk Merimée Carmen Schürman Het dubbele leven Speculanten l.— Hooft Warenar ingen. 0,90 de Sinclair Meneer Focus als globetrotter Hooft Granida ingen. 0,75 Vondel Joseph in Dothan fraai geïllustreerde boeken vcor jongens en meisjes van iedere leeftijd 20, 35, 40, 60 en 90 cent. bieden wij u keus uit groote voor raad. Prijzen van f 0,08 tot f 2,90 Het Kathe Kruse Poppenboek f 2,90 Miaula en de tweelingen 1,40 Kleine Polly 1,40 De zeven kleine Pippeltons L40 DAN OOIT f 3,90

Texelsche Courant | 1926 | | pagina 2