Maisgluten koek M.K.H. EUG. GOYARTS Gras-, Klaver-en Bietenzaden Veevoeder en Kunstmeststoffen. Tandheelkundige Inrichting Aanneem- enTrouwjaponnen merk „Bijenkorf" je adres mm Fa. A. KLOPPER Zn. Grootst gesorteerd huis voor Confectie en Dameshoeden. 21 Koningstr. 23 Modebazar Helder. S. HERSCHEL In voorraad heel, gebroken en gemalen, alsmede in briqnetvorm met sniker. H.f. HandelmaatschappiQEROS Co. FEUILLETON Wie zou overwinnaar zijn? Loodsgrasht 37, Helder. M. Handelmaatschappij DHOS Co. Meubelmagazijn B. J. QUAST ZOON Complete meubileering. Loodsgracht 69—71 C. ACKEMA. Spreekuur Woensdags van 10—4 uur. AdresMej. Wed. BÏÏIJHES, Statienstr. 11, Helder Beze zaak heelt GEEN FILIALEN. ook naar maat. KWALITEIT ONGEËVENAARD Verkrijgbaar eigengemaakte G. RIESWIJK, Weverstraat JE ADRES. Huis metgrooten tuin en autostalling, Tandheelkundige Spreekuren dagelijks van 10-4 behalve Biosdag en Vrijdag. Ayondspreekaar Donderdag v. 7-8 Wij Breien de Aller fijnste V/ollen Kousen Alle soorten zaden met gegarandeerde zuiverheid, kiemkraeht en ge bruikswaarde. Recepten voor de aanleg van tijdelijke en blijvende weiden. Weststraat 31-33 HELDER. Wij hebben een prachtvoorraad in: B. J. QUAST Zn., meubelmakers, Stoffeerders. Helder. Dagelijks verkrijgbaar alle soorten Veevoeder en Kunstmeststoffen tegen concurreerende prijzen. N.V. Hand elm. DROS Co. le kwaliteit Kunsttanden Pijnlooze behandeling. Deze koek is om zijn. hoog gehalte aan licht ver teerbaar eiwit, verteerbaarheid 99 pet en daardoor rij k melkgevend vermogen zeer aan te bevelen, Ook voor Schapen is dezedtoek, fijn gebroken, een uitmuntend voeder, "Verkrijgbaar bij Kwatta's Turkenhaver Kwatta's Volle Melk Kwatta's Melkhazelnoot Kwatta's Heerenchocolade te Te koop gevraagd eenige exemplaren van de Texelsche Almanak, rond 1890 uitgegeven door de fa. Langeveld de RooiJ, tegen f 1.- per stuk. Aan te bieden in BOEKHANDEL PARKSTRAAT. nuchtere kalveren, huiden en wrak vee is J. IJ. WITTE, Oudeschild. Vetleeren Werkschoenen, Water laarzen, keurige en solide reparatie is de schoenmakerij van (Vertaald uit htt Engelschj 13. M Hy was op-en-.top getraindzijn huid glom als zijde en elke spier onder zijn breede schouders en op zijn prachtig ont wikkelde armen, zwol op, zoodra hij ze in bewegiDg bracht. Zij krompen op tot ivoren ballen of gingen zacht over in lange gebogen lijnen, al naarmate hy zijn handen ophief of liet zakken. „Wat zegt gij daar wel van f" vroeg Ted Barton, zyn secondant, aan de vrouw die by het raam stond. Zy keek verachtelijk naar de jongen athleet „Ik zeg, dat gy die jongen man een slechte dienst bewyst met hem tegenover een man te stellen, die werkelijk een man is. Myn Jack zou hem met één band kun- neD wurgen." „Misschien wel maar misschien ook niet," zeide Barton. „Ik bezit slechts vyf en twintig gulden, maar die heb ik ook tot de laatste penning op hem gezet. Doch hier is de Meester, die er buitengewoon goed uitziet" De bokser was van achter zyn gordijn te voorschijn gekomen; by was klein doch TE KOOP oppervlakte 15 Are, geschikt vooralle doeleinden. J. BUIJS Jz., de Cocksdorp, Texel. Eigen laboratorium voor moderne tandtechniek. Kunsttanden en gebitten. Kroon- en Brugwerk. Volledige garantie. Pijnlooze behandeling zeer netjes voor U aan. JAAP SNOR. zwaargebouwd met een breede borst en bijzonder sterk ontwikkelde armen. Zijn huid had niets van de frischheid en glans die bij Montgomery zoozeer in het oog vielen, maar was dof en vlekkerig. Zijn gewicht stond niet in verhouding tot zijn kracht, want die breede schouders en die stevige armen met hun bruine sterke vuisten zouden zeer goed gepast hebben bij een byzonder zware man. Doch zijn lendenen en boenen waren naar evenredig heid bepaald mager. Montgomery daaren tegen was uitnemend goed gebouwd en geleek op een oud-Grieksch standbeeld. 't Zou een gevecht worden tusschen een man, die bepaald voor één soort van sport geschikt was en een man, die voor alle soorten even veel aanleg had. De twee tegenstanders keken elkander met verba zing aaneen bulhond, en een mooi ge vormde terrier van goed ras, beiden vol geestkracht en moed. „Hoe gaat het u?? „Hoe het my gaat?* De Meester grin nikte en spuwde op de grond. „Wy heb ben er een bijzonder mooie dag voor." „Het kon niet mooier," zeide Mont gomery. „Zoo mag ik het zien," zeide de dikke slager hygende. „Gy zyt beiden uitstekende Buffetten, Dressoirs, Ameublementen, Tafels, Theekasten, Spiegels, Linnenkasten enz. Divans vanaf 8 tot 25 gulden. Groote sorteering geheel Wollen Karpetten vanaf f 8,50, Vloerzeilen, Loopers, Bedden Dekens, Matrassen, enz. Alle meubelen worden franco wal geleverd. Wij leveren de betere meubelen voor laagste prijzen. Wanneer ge uw huis wilt inrichten en prijs stelt op solide goederen, wend U dan tot ons; dan zullen we u deze tegen de laagste prijzen verschaffen. menschen. bijzonder goede menschen. Er besraat geen wrok tusschen u beiden," Het gesprek werd afgebroken door de binnenkomst van een heer met een met bont gevoerde overjas en een glimmende hooge hoed, naar 't laatst model. Hij droeg die hoed achter op zyn hoofd, waardoor de onderkant van de rand een soort van lijst vormde om zijn hoog, kaal voorhoofd, zyn doordringende oogen en zijn grof, doch vriendelyk gezicht. Hy kwam daar binnen met dat air van eigendomsrecht, waarmee een piqueur het circus betreedt. „Dat is de heer Stapleton, de scheids rechter uit Londen," zeide Wilson. „Hoe gaat het u, mijnheer Stapleton Ik had het genoegen aan u voorgesteld te worden by de groote kampstrijd van de Corin thische Club in Piccadilly." 0't ls my hoogst aangenaam," zeide de ander, Wilson een hand gevende. „Doch ik moet eerlyk bekqpnen, dat hetme onnxo- gelyk is al de namen te onthouden va.n de vele personen' aan wie ik word voor gesteld. Wilson zegt u? Het doet mïi genoegen u hier te ontmoeten, mijnheer Wilson. Ik kon aan het station geen rijtuig krygen, daardoor kom ik zoo laat." Wij zijn er waarlijk trotsch op, mijnheer Stapleton", zeide Armitage, „dat iemand die zoo gunstig bekend is in de sportwereld, ons het genoegen wil doen hier in Croxlev te komen by onze eenvoudige voorstelling." „O, spreek daar niet van! Spreek daar niet vanIk houd van al wat betrekking heeft op boksen. Is alles gereed Zyn de manden gewogen „2ij worden juist gewogen, mijnheer." „Zoo, dan wil ik er zelf wel eens naar kijken. Ik heb u vroeger ook reeds gezien, Craggs. Ik zag u by uw tweede gevecht met Willox. Gij had hem eenmaal ver slagen, doch hij kwam revanche vragen, Wat zegt de wijzer? 163 pond min twee voor de kleeren 161. Nu is het uw beurt, jonge man. Maar, mijn hemel, welke kleuren draagt gy daar?" „De kleuren van de Anonieme Cricket- Club „En met welk recht draagt gy die? Ik behoor ook tot die club." „Ik ook." „Zijt gii amateur?" „Ja, mijnheer." „En wilt gij nu vechten voor een in geld „Ja." „Ik veronderstel, dat gij weet, wat beteekent? Gij begrijpt toch wel, dat van nu af een beroepsbosker zyt, en wanneer gy ooit weer vecht „Ik zal nooit weer vechten." „Daar is ook niet veel kans op", zeide de vrouw, terwy' de Meester haar woedend aankeek. „Welnu, dat moet gij dan toch ook zelf weten". (Wordt vervolgd). pry's dat gij dat Eet iKWATTA Bij lederen reep een mooie vreemde postzegel

Texelsche Courant | 1928 | | pagina 4