WAT MEDEDELING. Gebrek aan per soneel ;e M.G. D 07? ■w ia >e BOEKHANDEL alle soorten wild op. f 2,r ui Voor underhoud van uw tuin mout u bij Wim Kooij zijn. Beleefd aanbevel.Invalide meisje vraagt spinnewiel te k. Br. m. prijsopg. aan Mej. G. Eelman Nieuwstraat 23 Den Helder. Verl. een ring met sleutels gaande van Ruiters- plaats- Meijerboomsbos - Wec- geswaal n. Everstekoog. Tcg. bel. ter. bcz. M. Knol Ever stekoog 77. Aardapp.- groente en fruitzaak te koop. J. Mets Oudeschild. Aangeb. grote partij best plantgoed v ®old. spur en dubb. v. sion. C. J. Veeger Westermient. Jongens gcvr. v. tulpen en crocussen pellen. C. J. Veeger Westerm. Aangeb. kralen v. Lil Tfgri- num. C. J. Veeger Westerm. Wie ruilt goed fornuis v. mantelje v. meisje 6 j. of andere textielgoederen Jb. Kok Gerritsland Dennen. Wil ruilen manteltje v. meisje 2 jaar en jurkje meisje 1 j. v. winterjurkje meisje 6 j. Jb. Kok Gerritsland. Bollcnrooiers en een jongen gevr. Flora. M.T.Ser tot Juni '46 werkend bij Rijksw.staat zoekt kost huis in of bij Den Burg. Br. m. prijsopg. no. 241 bur. v.d blad. Zgan herencostuum 1c kwal. kleine maat in ruil aangeb v. goed radiotoestel of antiek, p.a. Witte Molen straat 34. Gevr. fl. meisje v. morgenuren. Hermes Oude schild. Verloren in de Koog Df elders witte ketting. Netty Eelman de Koog. Wil de N.B.S.er, die laatst een grijze ketel geleend heeft van juffr. Ellen, zich daar nog eens vervoegen Wilhelminalaan. Te k. gcvr. een lap stof voor bruidstoilet. Br. no. 240 bur. v.d. blad. Verloren of in win kel laten liggen 1 bonnen- kaart s.vp tegen bel. ter. hij W. G. Jas Schildereinde 94. Kinderwagen in ruil vooreen damesfiets. Jan Kiewiet Waal 44. Te koop petroleum. Wie heeft bonnen B. Kooger de Waal. In ruil aangeb. tafzijde japon m. 42 v. zomerjapon m. 46. Tevens lampetkan v. kom van wasstel Schildcreind 71. In ruil aangeb. zgan jongenssch. m. 40 in prima staat tegen idem m. 42 of 43 Kogerweg K 43. Te ruilen 1 p. jongenssch. zgan m. 38 v. 1 p. idem m. 39 of 40. J. Hillen Wilhelminalaan 60 In ruil 7 el gebloemd fanel en 1 onderbroek (lang) v. 2 tricot- overhemden m. 6 Oudeschild 92. Gevr. jongens v. bloem- bollenwerk. A. Daalder de Koog. In ruil aangeb. 80 compl. ■veckglazen v. kinderwagen. Zorg Goudsbloemstraat 15 Jen Helder. In ruil aangeb. 1 p. j. schoenen m. 36 tegen sch. m. 38. H. J. v.d. Geest p.H Polder. Te k. gevr. kin- perledikantje Jonker 't Noor- Jen O 151. Gevr. weidegele- genheid v. 5 veulens. Wed C. J. Geense. Vermist 1 lam gem. rode str. over de rug en rode stip op staart inlich. verz. C. S. Zijm Westen H 117 Arbeiders gevr voor de oogst C. S Zijm Westen 11 117. Te koop gevr een beste boeren wagen C. S. Zijm Westen H 117 Voor de vele blijken van deelneming tijdens de ziekte en het overlij den, bij de uitvaart en de begrafenis van onzen zo innig geliefden Man en Vader Dirk du Porto ondervonden, betuig ik, ook namens de familie, mijn hartelijke dank. In het bijzonder aan Dokter Veening, Broeder Van Beek, Zusters uit het Noodziekenhuis, Ds. Salm namens de L.O. voor zijn waarderende en opwek kende woorden, verder dragers en kleedopleg- sters voor de laatste eer aan den voor ons zo dierbare overledene be wezen.Wed. Th du Porto- Emons en kinderen. Den Hoorn, Texel, Juli 1945. Voor de vele blijken van belangstelling, deel neming en medeleven bij de begrafenis van onze geliefde Vader W. C. de Graaf en voor de hulp betoond aan onze gelief de Moeder Anna Marg. de Graaf-Van Heerwaar den, tijdens haar ziekte vooral aan de Fam. F. L. de Grave en Eerw. Zuster Hendrika, alsmede voor de overweldigende be langstelling bij haar be grafenis, betuigen wij on ze hartelijke dank. Bep, Truus, Ria en Lina. Met deze betuigen wij onze hartelijke dank voor de vele blijken van deel neming, ontvangen bij 't plotseling overlijden van onzen innig geliefden Man en Vader Johannes Halsema. In het bijzonder aan de mannen van de N. B. S. De Koog en aan allen voor de laatste eer de overledene bewezen. Uit aller naam: Wed. A. G. Halsema-Bos en kinderen. Gerritsland, Juli 1945. Voor de vele blijken van belangstelling en deelneming, ondervon den bij en na de ter aardebestelling van M.W. de Graaf en C. Witte Pz., betuigen wij onze harte lijke dank. Namens de familie Wed. M. W. de Graaf. De Cocksdorp, Ju li 1945 Voor de vele blijken van belangstelling bij onze 25-jarige echtvereen ondervonden, betuigen wij onze hartelijke dank C. Huisman. M. Huisman-Timmer Den Burg, Texel. Voor de vele blijken van belangstelling, ons betoond op de herden kingsdag van onze 40-ja- rige echtvereniging, be tuigen wij onze hartelij ke dank. J. W. Paagman H. J. Paagman-Kuiper. Den Burg, Juli 1945. Voor de vele blijken van deelneming, ons be toond bij het plotseling overlijden en het ter aar debestellen van ons innig geliefd Zoontje en Broer tje GERI, die in de jeu- dige leeftijd van 8 jaar door wreed oorlogsgeweld de 6e April 1945 van ons werd weggerukt, betuigen wij onze oprechte dank. In het bijzonder aan dra gers, kleedoplegsters en allen, die den overledene de laatste eer hebben be wezen. G. J. Kaczor. A Kaczor-Boon. Janny. Oudeschild, Juli 1945. Voor de vele blijken van belangstelling, bij de herdenking van ons 25- jarig huwelijk op 2 Juli, betuigen wij onze harte lijke dank. J. Daalder. J. Daalder-Stark. Oosterend, Juli 1945. Langs deze weg betui gen wij onze hartelijke dank aan familie, buren, vrienden en kennissen voor de belangstelling be toond bij de terugkeer van onzen Zoon FRITS uit Duitsland. Verder ook voor de belangstel ling en medewerking, be toond bij ons 25-jarig hu welijksfeest Het is voor ons een onvergetelijke dag geworden. Familie J. Bügel. De Koog, K 63, Juli. Voor de vele blijken van deelneming bij het overlijden van onze liefde Moeder, Behuwd- Groot- en Overgrootmoe der Jannetje Bakker, Wed. G. Kuijper Pz., be tuigen wij allen onze hartelijke dank. Namens de familie: Trijntje Kuij per Gd. Burg, Texel, Juli 1945. Voor de vele blijken van belangsetllng, voor en bij ons huwelijk on dervonden, zeggen wij, ook namens wederzijdse ouders, onze hartelijke dank. D Terpstra. J. Terpstra-Maat. Den Burg Texel, Juli 1945 H. Dob en M. W. Dob- Schuyl brengen langs de ze weg aan allen hun hartelijke dank voor de vele blijken van belang stelling bij hun 12V2-ja- rige echtvereen. onder vonden. O'end, Weststraat 11. Texel, Juli 1945. Hiermede betuigen wij onzen hartelijke dank voor de vele blijken van deelneming ondervonden bij het overlijden van mijn besten Vriend en Broeder M. Hoogerheide. In het bijzonder aan Dokter Hellema en Zus ter Meijer, voor de laat ste hulp en aan dragers en kleedoplegsters, voor de laatste eer den over ledene bewezen. Wed. J. Roosloot. Fam Hoogerheide Oudeschild, Juli 1945 Voor de vele en aller hartelijkste blijken van deelneming, ondervon den tijdens de ziekte en na het overlijden van on zen geliefden Man en Vader, den heer Jan Bouwman, Oud hoofd ener open bare lagere school, be tuigen wij beiden onze innige dank. J. Bouwman-de Roover. Th P. M. Bouwman. Fontein Verschuurstr. 13, Alkmaar, Juli 1945. Voor de zeer vele blij ken van belangstelling bij ons 30-jarig huwelijk on dervonden, zeggen wij al len onze hartelijke dank. J. Drijver. P Drijver- Trap. Oosterend, Juli '45. Voor de vele blijken van belangstelling bij de begrafenis van mijn Broe der A. Boon Pzn., onder dervonden, zeg ik harte lijk dank vooral aan de jongens van de N.B.S. die door hun ijverig zoeken er in slaagden het slacht offer te vinden en be hulpzaam zijn geweest met het kisten en over brengen naar de garage en in het bijzonder aan Ds. Salm voor de troost woorden tot ons gespro ken en aan de dragers, kleedoplegsters, familie en bekenden, voor de laatste eer den overledene bewezen. M. Boon Pzn. en Fam. Hiermede betuig ik mijn welgemeende dank aan alle bekenden, in het bij zonder aan de bewoners van De Waal en hel muziekcorps V.I O S voor de grootse ontvangst en hulde, mij gebracht bij mijn blijde thuiskomst waardoor deze dag voor mijn familie en mij on vergetelijk werd. S. du Porto, VI. R.A.F Voor de grote belang stelling bij de herdenking van onze 25-jarige echt vereniging, betuigen wij onze hartelijke dank. Joh. J. Roeper Johzn. J Roeper-v.d. Oord. Oosterend, Texel, Juli '45. Voor de grote belang stelling, ondervonden tij dens de ziekte en bij het overlijden van onze lieve Nicht Trijntje List, be tuigen wij onze oprechte dank. Uit naam der fa milie: N. Koppen. Den Burg, Juli 1945. Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank voor de vele blijken van deelne ming ondervonden bij overlijden van mijn beste Vriend M. Hoogerheide. In het bijzonder aan Dok ter Hellema en Zuster Meijer voor de laatste hulp en aan dragers en kleedoplegsters, voor de laatste eer. den overlede ne bewezen Wed. Rosloot Oudeschild. Juli 1945. Voor de vele blijken van deelneming, onder vonden bij het plotseling overlijden (op 6 April) en bij de teraardebestel ling van onzen geliefden Man, Vader en Grootva der, betuigen wij onze hartelijke dank. Uit aller naam: E.Verstegen-Stark. Den Burg-Texel. Het Hoofd van het Centraal Vrijwilligers Bureau, van de Dep van Marine en Oorlog, maakt bekend, dat alle verzoeken om inlichtin gen omtrent dienstne ming als O.V. moeten worden gericht aan het clichtslbijzijnde aanmel dingsbureau voor Oor logsvrijwilligers Verzoeken van die aard, rechtstreeks gericht aan het C.VB. zullen buiten behandeling blijven, me de daar de beantwoor ding daarvan de Centrale overbelasten. maakt het ons onmoge lijk, op het ogenblik kleermakerswerk aan te nemen. Spoedig echter hopen wij u beter te kun nen helpen. U hoort dat zo spoedig mogelijk. NICO GRAAFF, Spoorstr. 50, Den Helder. REGISTRATIE VAN KRIJGSGEVANGENEN Ingevolge een schrijven van den Chef v.d. Staf v. h. Mil. Gez. van 2 Juni 1945,, gericht aan de Bur gemeesters, moeten alle krijgsgevangenen, die niet in de ontvangsteen tra Weert of Austerlitz zijn geregistreerd gewor den, door de Burgemees ters worden geregistreerd Op alle krijgsgevange nen. die niet in Weert of Austerlitz zijn geregis treerd, rust de verplich ting zich onmiddellijk ter registratie te melden bij den Burgemeester hun ner verblijfplaats, die aan hen dan een bewijs kan verstrekken, dat zij mili tair zijn, in het genot van 2 maanden buitengewoon verlof. Uit het bovenstaande volgt dus, dat zij, die wel te Weert of te Austerlitz zijn geregistreerd, niet nogmaals door den Bur gemeester geregistreerd moeten worden. PASSAGIERSDIENST Texel-Amsterdam v.v. met de ..IJstroom". van Texel Maandags en Donderdags 8 uur Aan komst Amsterdam 4 uur Van Amsterdam Woens dags en Zaterdags 8 uur- Aankomst Texel plm. 4 uur. Ligplaats P.H.-kade Beleefd aanbevelend, D. ZUIDEWIND. Boekhandel Parkstraat I vraagt voor directe I indiensttreding een aankomend verkoopsterp liefst met ULO-diploma* moet ik doen met bon (Zie publicatie uitreikinB Ofi ie fa Inrichting voor Moderne Tandtechniek J. L. DE WIT. Van heden af iedere Maandag van 11-4 uur spreekuur in Casino Den Burg Het adres voor uw gebitten en reparaties. Wij kopen voor het a.s. seizoen weer Tevens bevelen wij ons beleefd aan voor het schoonmaken van wild. Fam. Plaatsman en Cornelissc, Kooger- weg 16B. heeft in voorraad: Drs. Koning Vitaminen 9 en Hormonen, populai- uitgave f 6.1- Volksuniversiteitsbiblio-^ theek, diverse deeltjes Van der Laan Papier Drukwerk f 1,J Bos Geologie voor Natuurvrienden f 4,1 Stienstra, Groenteteelt :W' voor kleine tuinen f Wittop Koning, 100 rauwkostgerechte» Van Raalte, Heren- <EÊ jongensconfectie en 1 maatwerk f 2, Voor H. H. onderwijze E. diverse studieboeken F Sr derl. letterkunde B aardrijkskunde. ADar nieuw en in prima ba|fca den. Voor de zeer vele i?rs wijzen van deelnemirp ondervonden bij ftvei droevig ongeval, tëir.-: overlijden en de teraw is debestelling van onz4« 1 geliefden Zoon en Biwt der HENK, betuigen M- onze hartelijke dawir Wij brengen dank ajgde hen, die in het Ziekejjgtj huis Henk hulp en tisk.g stand in onderscheidlArtj vorm hebben verleeifear in het bijzonder aan Jan: Staf en leden der Nfti of Voorts aan Ds. v.d. L®ui; en Ds. Pos voor de troojdr woorden, tot ons gesprekk ken en aan allen, Ji in den overledene de la evi ste eer hebben bewez eau Wed. H Muskee. J Oosterend, Juli 1945. De

Texelsche Courant | 1945 | | pagina 2