Dros' Mag FOI-ÏERRIER Boeren, Buitenlui Wegens omstani heden rijdt Jumbo meer Maandags. Een spitler geviaagd Iby soluti Inclië Strandtenten Kuikalveren Texelse jongens op weg naar van Engeland Malaklca Voerwortelen best hooi Werkpaard huishouding nette juffrouw als serveuze Ontwikkelings avonden Oen Hoorn 2 bijenvolken wasmachine Verhuisd Weverstr. 43. Polder Waal en Burg Secretaris-Penningmeester pootaardappelen FIETS Motor kist, een jachtgeweer een fornuis voor het spinnen van schapenwol wollen sjaaltje de eerste 100 vol Méér poters, méér risico! D. J. BAREN Centraal Bureau v. Arbeidsi Os. S. WOUDA, Valkenswaard R.K. Meisje goedonderhouden Kinderwagen Amerikaanse Bloemzakken Maandag, Din en Woensf' GESLOTE M. en A. J Hun reis Een lange brief hebben wij ont vangen van drie Texelse jongens, die op weg zijn naar Indië. In Engeland zijn we niet lang geweest en het meeste daarover hebben we in onze vorige brief al verteld aldus schrijven ons de drie Texelse jongens M. v Heerwaarden, J. J. Witte en S. de Graaf die. zoals onze lezers weten, op weg zijn naar Indië. Voor de Kerstdagen hadden we onze barakken prachtig vei sierd met hulst, va rens en dennengroen. We vierden een echt Hollands Kerstfeest en de tweede dag gingen we uit en dansten tot diep in de nacht. Als soldaten en als Texelaars ver zuimden we natuurlijk niet onze ladies netjes naar huis te brengen. Het afscheid was moeilijk, maar het werd verzacht door een toestemmend antwoord op ons in gebrekkig Engels uitgesproken ver zoek: „May I give you a kiss?" Aan alles komt een eind. Op 27 Dec. werd bekend gemaakt, dat we 30 Decem ber 's nachts om drie uur zouden ver trekken. Toen volgden een paar dagen inpakken en de laatste dag klommen we allemaal in de penhouder om een laatste groet naar huis te schrijven. Op Oude jaarsdag, 's morgens om drie uur ver trokken we per trein naar Southampton, om daar scheep te gaan op de „Alcanta ra", die een maand lang onze woning zou zijn. Een eerste onderzoek bracht al gauw aan het licht, dat we gezelschap hadden van een aantal dames. Hollandse en En gelse Marva's, meisjes van de A.T.S en Hollandse Rode-Kruiszusters, evenals wij op weg naar Indië. Vertier zou er genoeg zijn tijdens de reis: daarvoor zorgden de bioscoop en een danszaal op het promona de-dek, die zich de hele reis lang in een druk bezoek mochten verheugen. Het vertrek. Als een dof gebrul klinkt de sirene. De trossen worden losgesmeten, venijnige sleepbootjes trekken de kabels strak en onwillig gehoorzaamt het grote lichaam van de „Alcantara". Plechtig klinkt het Wilhelmus" over de Engelse wateren Vele handen wuiven c-ns een afscheid toe. Kushandjes worden geworpen en in me nig oog zie je een traan. Enkele meisjes, die zich in de korte tijd van ons verblijf hebben verloofd, bijten zich op de lippen maar ook sommige jongens valt het scheiden zwaar. Dan vervaagt alles in de nevel. Puffend sjorren de sleepbootjes hun grote broer de haven uit. Buiten worden de slepers losgemaakt en op eigen kracht gaan we verder. Er zijn veel bekenden aan boord; behalve ons bataillon bevinden zich ook de stoottroepen uit Weert op het schip en het duurt niet lang of we zijn in druk ge sprek met de Texelaars, die daarbij ho ren. Gezang, dooi banjo of gitaar bege leid. verhoogt de gezelligheid. We moeten oefenen! Eerst naar onze ka mer, dek 03, een ruim met lange vaste ta- i'els en banken, gezellig om te zien, waar ons onderricht wordt hoe we met de hangmatten moeten omspringen. Een bel laat zijn doordringend geluid horen oefening met de zwemvesten. Aantreden op de bekende plaatsen en instructies hoe we ons hebben te gedragen in geval van gevaar. Na een uurtje is het etenstijd en om acht uur schommelen we allen heerlijk in onze hangmatten; aanvanke lijk een beetje vreemd, maar dat went gauw en al spoedig slaap je er even goed in als thuis in je bed. Nieuwjaar. Nieuwjaar aan boord. Laat ik maar meteen vertellen, dat velen er weinig acht op hebben geslagen, want er was een windje komen opsteken en menige brave Hollandse jongen moest zijn eerste offer aan de zee brengen Rustig vervolgt de ..Alcantara" haar weg De 2e Januari, 's avonds laat zien we de lichten van Lissabon, Portugals hoofdstad. Bij kaap Vincent gaan we in oostelijke richting naar de Straat van Gibraltar. De volgende dag tegen de middag komen de bergen van de Afri kaanse kust in zicht en na het eten kun- we de witte huizen van Tanger zien, een prachtig gezicht. Op 5 Januari varen we dicht langs de kust van Tunis, 's avonds zien we de lichten van Malta. Het weer is opgeklaard en als een spiegel weer kaatst de kalme zee de zonnestralen. De volgende dag stomen we ver bezuiden Kreta op naar Port Said. Onze compagnie zit aardappelen te schillen, wat niet veel voorkomt. Ons rantsoen van 1 aardappel (meestal nog ongeschild) wordt klaargemaakt. Van daag zien we niets dan lucht en water Het weer wordt steeds beter en de stem ming is enorm. 7 Januari. Allen zitten op een of ander plekje met verwarde haren te pennen, want in Port Said gaat de post van boord Drie grote postzakken zijn opgehangen, waarin de brieven moeten worden gede poneerd. Al spoedig zijn ze boordevol We varen tussen Kreta en de Nijlmon- dingen 150 km. uit de kust Port Said. 8 Januari. Half zeven opstaan vlug de hangmat weg, de handdoek pakken en naar boven We bereiken Port Said en mogen niet op dek. Voor de gaten in de boeg verdringen de jongens elkaar om nog iets te zien Tussen twee pieren van rotsblokken varen we dooi* Op de zee krioelt het van vissersbootjes met gebo gen mast en witte zeilen, een fantastisch gezicht Achter de pieren zien we op ver scheidene plaatsen masten van wrakken boven water uitsteken Voor langs de boeg ligt in de heldere zonneschijn een stad van grote, kubusvormige witte ge bouwen. sommige met koepels. Ook de kleinere huizen hebben de kubusvorm en zijn wit. Op de kade is het weldra een drukte beweging van mannen in lange soepjur ken. die misschien in een ver verleden eens wit zijn geweest Al gauw komen ze aanslepen met kleine bootjes, volgela den met allerlei koopwaar, die ze voor een hoge prijs aan den man trachten te brengen Als iemand aan boord wat ko pen wil. dan gooit zo'n bruine knaap een lijn naar boven, waaraan hij een mandje vastmaakt, dat wordt opgehaald. Het is ons verboden iets te kopen in verband met het besmettingsgevaar. Als er op ons schip een mandje omhoog komt, wordt het koordje meestal vlak boven het mandje doorgehakt en dan volgt er van beneden een woordenstroom, die niet te stuiten schijnt. Het water beneden ons is bezaaid met kleine scheepjes met handelaars. Het is een leuk gezicht, hoe die kerels, als ze brutaal worden, op de vlucht slaan voor de brandslangen, die op hen worden ge richt Snel varen ze dan weg. de soep jurken worden uitgewrongen en dan ko men ze weer terug; 't zijn net vliegen. Inmiddels is het schip bij de olielei ding aangekomen, de slangen worden in het schip gelegd en de reservoirs volge pompt Dat werk neemt de hele dag en de halve nacht in beslag. Aan de andere zijde van het schip liggen tankers met zoet water, die hun inhoud in onze wa tertanks storten. Voor ons ligt een groot Amerikaans troepentransportschip, omzwermd door vele kleine bootjes. Achter ons liggen de stad en de havenwerken Om en boven ons zwerven de meeuwen en ook grote bruine vogels, waarschijnlijk roofvogels. Aan stuurboordzijde zie je. hoe de munt- duikers verbluffende staaltjes van durf en zwemkunst vertonen Tegen de middag komen er scheepjes langszij, die onze voedselvoorraad aan voeren. Motorboten varen af en aan. Zo gaat het de hele middag door en 's avonds is er film. 9 Januari. We komen boven en zien, dat we door het Suez-kanaal varen Het is fris. maar als de zon verschijnt, wordt het allengs beter. Aan de rechterzijde van het kanaal, dat 140 km. lang is, zien we de Nijldelta met een asfaltweg langs het water; links niets dan zand Lang zamerhand verandert de delta in een zandvlakte met palmbomen, bosjes en een spoorlijn. Nieuwsgierig staan we te kijken naar een kleine kudde dromeda rissen. Rommel's leger. Even later zien we een deel van Rom mel's leger, druk bezig met de aanleg van een spoorlijn en al gauw klinkt hei bekende versje van Rommel over het schip Na de middag krijgen een paai soldaten ruzie met een paai Engelsen, ons is het verboden te kopen en zij kopen maar raak, wat naar hun zin is Het .slot is, dat we voor straf twee uur bene den moeten blijven Als we weer naar boven mogen, begint het al te scheme ren. Vaag zien we nog een troepje peli kanen en een groot vliegveld. Maar al gauw is het zo donker, dat we niets an ders meer zien dan de lichten van de schepen en van het land. 10 Januari. Sedert zes uur in de mor gen varen we door de Golf van Suez. Port Tewfik is nog duidelijk te zien. met zijn grote kranen en zijn schepen. Aan beide zijden hoge bergen; van sommige steken de toppen tot in de wolken. Na de middag zien we boven het gebergte uit de top van de berg Sinaï uitsteken. Eerst later in de middag, in de Rode Zee, komen we door Straat Jobal, met verschillende eilanden aan stuurboord. 11 Januari. De hele dag niets dan wa ter en lucht. Allen lopen nu in korte broek, het bovenlijf bloot; velen liggen heerlijk te zonnebaden, 's Middags wor den de dekzeilen gespannen; 's avonds is het heerlijk koel op dek en menigeen gaat boven zitten, want beneden is het om te stikken. 12 Januari. Als we aan dek komen, zien wij nog niets dan water en nog eens water. We gaan bij de reling staan en kijken naar de vliegende vissen. die uit het water schieten om soms 20 of 30 meter verder weer in zee te verdwijnen. Ook zien we af en toe een stuk of vijf, zes bruinvissen, die dartel in het water rondspringen Om tien uur wordt be kend gemaakt, dat na de middag het Hollandse schip „Oranjefontein" ons zal passeren. Direct na het eten ziet een ieder zo gauw mogelijk op dek te komen om een goed plaatsje te bemachtigen Van bo ven tot onder is onze boot weldra aan bakboordzij bezet. Reikhalzend kijken we uit naar een stukje vaderland Hoog in de mast waait trots de Hollandse drie kleur. De ontmoeting. Dan komt eindelijk de „Oranjefontein" in zicht. Heel in de verte begint hij al te seinen met z'n verblindende lampen. Nog even, en dan zijn we elkaar genaderd Op ongeveer 200 meter afstand passeren we elkaar. Een orkaan van begroetingen barst los uit de vele soldatenmonden, enthousiast wuiven de passagiers, gerepatrieerden v. Java, van de „Oranjefontein" terug Dan klinken de sirenes van beide schepen over het water en de „Oranjefontein" strijkt en hijst de vlag. Een hoornblazer geeft een serenade en een laatste af- scheidsroep volgt.. Dan is alles voorbij, beide schepen vervolgen hun weg, 't ene naar Holland, het andere naar Indië. Als we later beneden komen, wacht ons daar een verrassing. Van vandaag af krijgen we iedere dag een flesje ijskoude cider, maar ook, en dat is niet zo prettig, malaria-pUlen; die smaken bitter en je krijgt er bovendien nog een gele huids kleur van. We behoeven niet langer be reden te slapen, maar mogen boven op dek. In het begin is dat wel wat hard, maar alles went. 13 Januari, 's Nachts zijn we de Golf van Aden binnengevaren. De zon begint al lekker te steken, de zee is als een spiegel zo glad. Zonnebaden is nu ver boden, omdat er al een paar in de zie kenzaal liggen met een zonnesteek. Veel zie jé er lopen, die over hun hele 'li chaam zo verbrand zijn, dat het vel er bij hangt. Tegen de avond begint het te waaien en 's morgens staat er een hevi ge storm. Stortzeeën slaan over het dek; er zijn heel wat jongens, die door een golf worden verrast en er drijfnat on deruitkomen. Ook zijn er weer zeezieken 's Middags zien we een film over In dië en na het eten is er een cabaret voorstelling, die erg in de smaak valt. Vooral de hypnotiseur, een soldaat net als wij en de Marva verleent medewer king. 19 Januari. De laatste dagen is er niet veel te beleven geweest Alleen is de klok af en toe een uur vooruit gezet en gis teren passeerde ons de „Johan van Ol- denbai neveld". Dezelfde plechtigheid als bij de „Oranjefontein" herhaalde zich. We liggen nu voor de baai van Trin- comale (Ceylon). Langzaam varen we de baai binnen en een geweldig panorama ontrolt zich voor onze ogen. Hoge kusten, dicht begroeid met bomen, een haven, vol schepen. Om 7 uur wordt ter ere van de verjaardag van prinses Margriet on de brug trompet geblazen. De Hollandse vla? wordt gehesen en daarna de andere vlaggen; het wordt een echt vlaggeschio. Op ons schip en ook in de haven is het druk Watervliegtuigen stijgen op en da len in een golf van wit schuimend wa ter. Evenals in Port Said nemen we olie, drinkwater en voedsel in en onderwijl zijn er op het schip allerlei spelen aan de gang. touw trekken, zak lopen en bok sen. De stemming is uitstekend. 's Avonds speelt de band op het voor dek, om negen uur samenzang en dan is het voor ons afgelopen. De stoottroe pen heb dan nog dansen tot 12 uur De avond wordt met het Wilhelmus be ëindigd. 20 Januari. Het weer is prachtig, het anker is al weer gelicht en de reis gaat verder Bijna alle meisjes zijn van boord gegaan, de liefjes der officeren zijn van boord Ook de inlandse burgers, die in Port Said aan boord waren gekomen, zijn hier afgezet. Nu zijn we allen be nieuwd, waar we heen gaan. 21 Januari. We hebben politiedienst; overal, waar eterij is opgeslagen, wordt een wacht geplaatst en anderen lopen te patrouilleren over het dek. We varen op hel ogenblik in een gebied, waar mijnen gevaar is en ieder, die gesnapt wordt zonder zwemvest, krijgt een bon. TEX. BOYS-NIEUWS. Morgen; Boys 1 uit naar BKC trein van Den Helder Het le hc goede kans om weer te winnen niet te licht wordt opgevat. Boys tegen ZAP 2 om 2 uur. Boys spee omstandigheden zo sterk mogelijk er tactisch gespeeld wordt en man, kan het. Succes, Boys.. Denken we om contributiebetali in het kastje. Ook aangaande d? jj gadering half April. We zijn in pondentie om aan een goede trail komen en hopen spoedig te slage S.V. TEXEL. Een volledig programma wacht Zondag. Texel 1 gaat op bezoek b tervogels, de kampioenspretendenl ontvangt Callantsoog en zal zich te rehabiliteren van de nederlaag vorige Zondag, terwijl Texel 3 n\ tegen Oosterend een beter figuui te slaan. Voor Texel 1 is het de grote daj zullen we tegen Watervogels „de strijd van hel seizoen moeten spel gezien het spelbeeld dei1 laatste wj den, zijn we nog lang niet ka Daarom Texel maakt u gereed do uitstekend voor te bereiden. W wachten ditmaal een flink aantal porters. De wedstrijd vangt om 10, Of ook de adsp. een wedstrijd is nog in behandeling. Zie dus het Deze week nu eens geen afbei dan kan het een goede „Texel"da| den De adsp trainen a.s. Donderdaj op het terrein, aanvang 7 uur Voetbalstand 4e klasse A Waterv 14 23 Vrone O'sluis 13 19 BKC Schoor 1 14 16 L.S.V V. Texel 14 15 N.Niedorp W.Waard 12 14 Atlas LEDENVERGADERING DER A. KIESVERENIGING, 21 MAAR OOSTEREND. Nadat de voorz bed en een welkomstwoord, de vc ring geopend heeft, behandelt Joh der het onderwerp De Ned. Volk ging. Spr schetste de moed en perheid in de bezettingstijd Het li echter aanzien, dat na deze tijd spanningen, zich een streven naar en ontspanning zou openbaren. H daarom, dat ernstige mannen slaagd hebben, wat na de bevrijdi hooide te geschieden. Hieraan dai N.V.B. haar ontstaan. De N.V B naar geestelijk gezag zedelijke tu'c ciale verheffing en gezinsbevei gevoed uit de bronnen van Christ en Humanisme, en -roept daartoe Nederlanders op Spr. wilde met rechte bedoelingen miskennen, ma; hun uitgangspunt bestrijden, omd Christendom en Humanisme niet n kander zijn te verzoenen. Het Ch n dom zegt, dal God heerst over het schappelijk en staatkundig leven, humanisme erkent enkel de norm voor het staatkundig leven. De stelt Gods Woord als norm en zoe kracht bij zijn God De humanii ;t wacht dit van den mens of zichzel komt teleurgesteld uit. Wel kunnen el samenwerking zoeken, doch niet partijverband. Op een vraag over de antithes spr dat deze met door de A R. dacht, maar steunt op Gods Woord Nadat verschillende andere zijn gesteld en beantwoord, sluit d zitter deze opbouwende verga waarna de heer Joh. Daalder voor dankgebed. PREDIKBEURTEN ZONDAG A.S N. II. KERK Burg 10 u. Eerw. Iir. Termaat in Doopsgez. Kerk Koog 10 u. ds. Uartdorff Waal 3 li ds. Hartdorff Oosterend 10 u. ds. Kok Cocksdorp 10 u. ds. Wesseldijk Maandcollecte Eicrland 3 u. Eerw.hr. Termaat ontvangen Oudeschild 7,30 uur de lir. Termaat Den Hoorn 7.30 u ds. Wesseldijk Geref. Kerk Oosterend 10 u ds. Pos Bediening H. Avondmaal 3 u. ds S. Wouda van Valkenswaard H. Avondm. en Dankzegging Burg 10 u. ds. Wouda Voorber. H. Avondmaal 3 u. ds. Pos Geref. Kerk H.V. Geen opgaaf ontvangen Doopsgez. Gem. Hoorn 10 ds. v.d. Veer Doop. Extra collecte Burg, Oosterend geen dienst Alle kerkdiensten zullen herdenkingsdiensten zijn n.a. .6 April, uitgezonderd die te Den Burg Deurwaarder Prins houdt Maandags van 11-2 zitting in Hotel Texel (verkopingen rechtzaken incasso.) Zwart leren kinderschoen tje verl. Kogerveld-Kogerweg tot Den Burg, Zoetelief, On- geren In ruil aangeb. n. sell. m. 28 of gebruikte m.23, 24 en 25 v. 1 p. sell. m. 26 of 27, D. de Braven naast C. Z. Eendracht Te k. een kippenhok met loop, A. Bak ker, Kogerweg Te k. een Holl. herder prima rattenvan ger, Wed. J. Lubberts, Eier land E 136 Wie ruilt pri ma handnaaimachine (Singer) v. electr. wasmachine, Wed. J. Lubberts, Eierland E 136 vVie ruilt herenfiets met lucht banden voor damesfiets met luchtbanden, event, massieve banden met bijbetaling, J, Bruin, De Waal 33 Te k. een p. prima konijnenhokken. Jac. Schrama Wilhelminal. 16 Te k. gevr. I tuinstoel of in ruil v. 1 z. g. a. n. bedsprei. Mej. P'Smit, Warmoesstr. 33 Den Burg Te koop voor billijke prijs ongeveer 500 kg hooi (zit in huis) en een prima wasma chine, Rijk, Waalderstr. 25 Verl. 2 rollen behang Tegen bel. terug te bez. bij de Vis ser, Emmalaan 3 Den Burg Inplaats van kaarten. RIEK NIEBOER en JOB KIKKERT geven hierbij kennis van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats vinden op Woensdag 17 April a.s. Gelegenheid tot felicite ren Zondag 14 April, De Cocksdorp 19. Toekomstig adres: Groe- neplaats 12. Den Burg. Heden nam God tot Zich ons aller Lieve ling WILLEM LODEVVIJK. geboren 1 Juli 1942. Zijn diepbedroefde Ouders, Broertjes en Zusjes, Fam. J. AGTER Den Burg-Texel, 4 April 1946. Liever geen rouwbe klag en geen bloemen. Teraardebestelling Maandag 8 April, n.m. 2 uur. Te koop pint. 1000 K.G. AL Kikkert, Den Hoorn 121 Te koop een klampje P. Kooij, Den Burg VERMIST langharig bruine oren en zvv. vlek op de rug, met de boot uit Den Helder alleen meegekomen. Te gen beloning terug te be zorgen bij P. KOORN, Westergeest 65. SCHELLINGER, Keizerstr. 91, Den Helder gevraagd, voor de kust, goede verzorging, Jac. C Eelman Kz „De Goede Verwachting' 't Noorden O 178 Wie wil ons twee dagen per week helpen in de Dekker's Koffiehuis Biedt zich aan voor het komende seizoen, reeds meerdere malen op Texel als zodanig werk zaam geweest. Br no. 391 bur. v.d. blad. Zaterdag 6 April 8 uur de heer WIERSMA over „Hoe bereikt de zeeman zijn bestemming" Te koop aangeboden 1 in Simplex- en 1 in Thuringenkast. C. Blom. De Cocksdorp 20 Te koop a contant een clectrische Tc bevragen bij L. v.d VLIES De Koog Texel van Groeneplaats 12 naar K. PEN Te koop gevraagd Aanbiedingen aanjn. Maas Zandvrucht B 144 Te koop 2 geregistreerde W. Kikkert, Bargen W 51 Sollicitanten gevraagd voor de betrekking van van polder Waal en Burg ,K. W. Roeper, Voorz. Te koop 4000 kilo Rode Star klasse A 28 35 ook in gedeelten. "Oedelem" P.-H. Polder Degene, die mijn meegenomen heeft de 26e Maart uit de Hallerweg, gelieve hem terug te be zorgen bij Dros'-Autocemr A. ZIJM. Te koop broedmachine v. 100 eieren en kunstmoeder met kachel Wed. B. Barhorst, Cocks dorp Tc koop Winchester repeat kal 16 Prijs f250,- Brieven onder no 389 aan bnr. v. d. blad Wat moet ik Maan dag niet vergeten Dode lammeren f 2,00 en Kievitseieren de hoogste prijs mee te nemen voor Jaap Rijk Waalderstr. 25 of op de markt! Te koop wastafel met wasstel, pa thefoon met 24 platen, I klein tafeltje, theetafel, 4 stoelen zo goed als nieuw G. DEKKER, Nieuweweg 417 Oudeschild voor de Tuin Landbouw school. Aanmelden bij Van den Ban, Kogerstraat. Biedt zich beleefd aan L. Dob Postweg Eierland 101 Wie heeft mijn gekleurde gevonden Verloren 28 Maart van Oudeschild- Emmalaan naar Driehuizen Gaarne terug Wed Roeper Driehuizen (KI. Schagen Oudeschild 164). Wie bracht mij 2 kievits eieren uit Kogerveld (man op leeftijd). Deze maakte Dus kan nog f 2,50 komen halen. De heer Plaatsman bewaker „de Vlijt" was 110, 2. De 3e waren de heren Dop en Zegers uit Eier land. Wie volgt? Tot de laatste dag de allerhoogste waarde, plus f2,50 voor elk lOOsleen f 10 voor elke 1000ste J. ZWAN, de Koog. Vertegenw. K. Weststeen Den Burg, WeveTStr. 25. F.xport van poters is reinst voor allen. Af keuring is veilles voor den teler! Dat verlies wordt gedekt door SELECTIE VERZEKERING Pro speet us op aan vraag #- ürvense SOESTDIJKERSTR.W. 72 HILVERSUM DIR.- C C. KLIJNHOUT Ren verzekerd gewas, een zekere winst De Texelse Bestuurders Bond maakt dat alle Modern georganiseerde!) weer kunnen maken van het AdviseursMr. j. Veriooy en Mr. A. H. D Gratis advies en bijstand in arbeidszak! tis advies in alle andere zaken. Corresi voor Texel: W. WASSENAAR. Zitting: Iedere Vrijdagavond tussen t Witte Kruislaan 18. spreekt Zaterdagavond 6 April voor d Jeugd Vereen, in Clir. Belangen te Oos Aanvang 8 uur. Vrij entree. Biedt zich aan voor d. en n. of voor huis houdster in klein gezin Brieven onder no. 390 bur. v.d. blad. Te koop gevraagd: N. Eelman „Nieuw Leven" B 12 kunnen tot uiterlijk 15 April worden teruggenomen P. SPANJER, Grossier, Den Burg M Thans weer de ori in bussen van 30i is legen de vooroor >n prijs van f 1,3 Bussen met 500 j Kogerstr. en H Den Burg.

Texelsche Courant | 1946 | | pagina 4