1 Winkelweek en Tentoonstelling Verlovings kaartjes Is vastgestelde Wolprijs te laag H Drukkerij Texelse Courant Spoorboekjes Principiële besluiten op Middenstandsvergadering In zijn openingswoord bracht, de voor zitter de heer C. J. v.d. Kooi enkele economische feiten naar voren. Welis waar is het percentago van de export ten opzichte van de uitvoer enigszins gestegen, n.l. van 40 tot 50%, docli zoals een ieder duidelijk zal zijn is dit nog allerminst een optimistisch beeld. Hierna noemde de hr. v.d. Kooi een typerend voorbeeld van een recent be wijs van gebrekkige organisatie van 't middenstandswezen. Iedere midden stander kan zich nog de afgelopen strijd herinneren over de winstmarges in lo kruideniersbranche. Anderhalf jaar van strijd heeft de middeustandsorganisati* moeten voeren om hierin verbetering te brengen. De jongste Troonrede kondigde op kor te termijn afschaffing van subsidies op levensmiddelen aan. De vakbonden gingen onmiddellijk hiertegen proteste ren, en slechts luttele weken waren al voldoende om de overheid te bewtgen de aangekondigde maatregelen voorlo pig uit te stellen. Hieruit ziet men waartoe een krachtige organisatie in staat is. Uit het jaarverslag memoreren wij hier enkele punten. De winkelweek is een succes gebleken. De Imo cursussen moesten aanvankelijk gestaakt worden, doch thans, nu de hr. van Ernst zi".h beschikbaar gesteld heeft, vinden de cursussen weer doorgang en zijn er reeds 8 leerlingen. De georganiseerde reizen naar de jaarbeurs zijn ook een succes! gebleken. Het besluit om geen cadeaux meer voor bepaalde gelegen heden te geven werd eveneens het af gelopen jaar genomen. Er vonden 7 bestuurvergaderingeu plaats. Het ledenaantal bleef constant. Hierna kreeg de penningmeester het woord, de financiële positie bleek gun stig te zijn. De totale jaarontvangsten bedroegen f 1.172,50. Na aftrek van de uitgaven groot f 079,86 resulteert een batig saldo van f 492,64. Het begin saldo op I Oct. 1947 bedroeg reeds f 525,33. Toen de vereniging in de oor log geliquideerd moest worden was er een bedrag van f 121,36 in kas. Er be staat thans gegronde verwachting dat eerstdaags weer over dit saldo beschikt zal kunnen worden. Het kassaldo zai dan f 1.139,33 bedragen. De kascommissie had de administratie in correcte toestand aangetroffen. Voor het volgend jaar werden de heren Zegel en Dekker met deze controle werk zaamheden belast. De penningmeester de heer C. Mets trad af, doch stelde zich herkiesbaar. Met uitzondering van 2 blanco stemmen bleek na gehouden verkiezing alle aan wezige leden wederom de heer Mets gekozen te hebben. In de vacature Oosterc-nd had de hr. Paulus Kuiper zi dl beschikbaar ge steld. (De hr. K. was wegens ziekte af wezig). Aangezien de heer Kuiper 40 van de 43 stemmen verwierf werd ge noemde Heer tot bestuurslid gekozen. (Er bleek geen enkel middenstander uit Oosterend aanwezig te zijn). Op het Middenstandscongres te Haar lem werd besloten een eigen maanblad uit te geven. De kosten hiervan bedra gen slechts f 1,50 per paar. Aan het Middenstands- weerstrndfonds, (fonds om bepaalde middenstandsbelangeu te behartigen) zal door de Texelse afd. f 1,30 jaarlijks worden afgedragen. De contributie bedroeg f 5.- per jaar. Door deze kosten zou de prijs dus f 7,80 worden. Men besloot de contributie voortaan op f 7,50 te stellen. Het volgende agenda punt: Actie col lectieve reclame, beperkte zich tot de mededeling dat in principe besloten was door de drie grote middenstands bonden in Nederland elk een bedrag van f 2,500.- beschikbaar te stellen om straks op de een of andere wijze een grootse reclame campagne op touw te zetten. Of dit besluit nog eventuele financiële gevolgen zal hebben is nog niet hekend. In principe werd wederom besloten een winkelweek in de komende herfst te organiseren. Enige discussie werd uog gevoerd over het feit of de herfst wel het geschikste tijdstip hiervoor was de eerste maanden v an hot nieuwe jaar hadden eerdei- een verkoop stimulans nodig. Men verwachtte evenwel dat wanneer de actie in de herfst gehou den zou worden een groter deel van de najaarsaankopen op Texel zou plaats vinden. Tentoonstelling Ook over een te houden tentoonstel ling spreekt de vergadering zich over het algemeen gunstig uit. Een bezwaar vormt misschien dat men wel enkele dingen kan tentoonstellen maar niet leveren. Men zal in het algemeen op de mede werking van de leveranciers moeten rekenen. Men zal overgaan tot het samenstellen van een tentoonstellingscommissie die in overleg met het bestuur het geheel zal regelen. De ..zwarte lijst" Vervolgen komt het samenstellen van 'n zg. zwarte lijst ter sprake voor de wanbetalers. Het spook van achter stallige betaling komt de laatste tijd weer om de hoek kijken. Men wil deze zaak in overleg met de andere midden standverenigingen branche gewijs aan pakken. Wordt een bepaalde leveran cier door een cliënt niet meer betaald, dan moeten de andere leveranciers in dezelfde branche gewaarschuwd wor den wanneer de bewuste client zich bij hem meldt, hem niet te leveren. Door een neutraal tussenpersoon dient een en andev te geschieden. Is de ieveran- cier-oollega niet loyaal en levert toch dan neemt het middenstandsbestuur nadere maatregelen. De verschillende manieren hiertoe werden eveneens be sproken. Rondvraag Tijdens de rondvraag werden enkele nadere gegevens gevraagd naar aan leiding van de winkelweek en de zwar te lijst. Wij hebben in bovenstaande reeds dit verwerkt. De heer Pijl bracht de zg familie avonden ter sprake, die tegenwoordig in vele afdelingen gehouden worden. Eens per jaar worden (ie middenstan ders met het gehele gezin uitgenodigd bijelkaar te komen om verschillende nuttige onderwerpen te bespx-eken en verder de avond gezillig door te bren gen (geen cabaretavonden.) Het doel hiervan is drieledig. De saamhorigheid wordt versterkt; waardering voor de middenstandsvrouwen wordt tot uiting gebracht en men wint de jeugd. Er was een verzoek van de V.V.V. binnengekomen om de enkelen die nog niet hun kwitantie betaald hadden hiertoe aan te sporen. Gaarne ging men hiertoe over. Het belang van de middenstand dat zij heeft bij het werk van het vreemdelingenverkeer is zo gi-oot dat iedereen aangeraden woi-dt tot onmiddellijke betaling over te gaan Het bedrag is zo'n kleine fractie in vergelijking met de voerdelen die men uit de seizoendrukte put, dat het eigen lijk niet nodig moet zijn hierover te discusseren. Het bedrag komt alle ja ren met rente terug.' Tot slot komt ter sprake de succes volle avonden in Den Helder met de lezingen van de heer Wibo over „Ver- koopkunde". Aanvankelijk was de be langstelling niet groot, maar op de siotavond (derde avond) was de zaal stukken te klein. De koslen voor der gelijke avonden zijn evenwel hoog. Men moet dus op goede belangstelling kunnen rekenen. De bedoeling is dat de middenstander met zijn gezin en per soneel deze avonden gaat bezoeken. Gezilen de belangstelling welke bij de aanwezigen hiervoor bestond mogen we concluderen dat wij eerstdaags de ze avonden tegemoet kunnen zien. Het hoogtepunt van deze avond, de rede van de heer Pijl, over „Orienteren eist Organiseren" moet in onze editie van Woensdag a.s. worden opgenomen SPORT OP TEXEL. S.V. Texel. Programma 4A KNVB W.Waard-LSVV, Vrone-Zeevoels, SchoorliN.Niedorp, Watervogels-Ran- ders. Afd. N.H. Res. 2 F RKAFC 3-Texel 2, Oudesluis 2-W.W. 2 ,ZAP 2-iBKC 2, Adsp. 1 E. Alcmaria a-Texel a, Alkm. Boys a-Sucees a, Helder a-BKC a. Adsp. 1 J. De Cocksdorp a-Tex. Boys b Texel b-De Koog a, ZDH a-Tex Boys a Het is voor T 1 wel weer een zeer moeilijke opdracht ani van Berdos le winnen. Toch willen we nog in de run ning blijven, moeten wij deze wedstrijd winnen. Wij kennen de geest onder de spelers, het verlangen om een hartig woordje mee te blijven spreken, zo mo gelijk, het verloren terrein te herwin nen. We mogen verwachten dat T 1 goed voorbereid, en met grote wils kracht geladen, zich vanaf de eerste min. met vol enthousiasme in de strijd werpt, zodat een mooi" wedstrijd ver wacht mag worden. Berdos zal zich echter niet gemakke lijk laten overmeesteren, zodat er span ning genoeg zal zijn. Texel 2, dat vorige Zondag een veer liet vallen, zal nu tegen RKAFC 3 proberen niet verder achterop te raken. Alles is nog mogelijk, vertrek 11,15 u. vanaf Hotel De Graaf. Ook Adsp. a krijgt het niet gemak- Wij hebben ontvangen een mooie collectie HOLL. MIJ VAN LANDBOUW Dondei-dag j.I. hield de afd. Texel van de Hol], Mij. van Landbouw haar najaarsvergadering. Wegens ziekte van de voorzitter werd de vergadei-ing geleid door de heer H. J. Keijser. Spr sprak zijn te leurstelling uit over de geringe be langstelling voor deze vergadering. Hij wenst de voorzitter een spoedig herstel toe- De notulen van de vurige vergade ring worden na lezing onveranderd goedgekeurd. Onder de ingekomen stukken is een schrijven van de heer Jac. Kikkert Nz. waarin deze dank brengt voor de aan bieding van het Gedenkboek der Holl. Mij van Landbouw als aandenken aan liet feit, dat de heer Kikkert 50 jaar lid van de plaatselijke vereniging was. Vei'der is er een schrijven van het Hoofdbestuur, waarin tel kennis van de afdeling wordt gebracht, dat er op de begroting van liet lopende jaar een tekort is van f 24000.Het hoofdbe stuur stelt voor dit tekort weg te wer ken door van iedere afdeling 'n bedrag te vragen van f 2,50 per lid. Verder zal in het vervolg nodig zijn de af dracht van de contributiebedragen dooi de plaatselijke afdelingen aan het. hoofdbestuur te verhogen van 70 tot 85 pCt. Naast het blad der vereniging De Zundbode, ontvangen de leden momen teel als bijblad „De Landbode". De financiële consequenties hiervan worden voor het hoofdbestuur te be zwaarlijk. Zij, die na 1 Jan. 1949 „De Landbode" willen blijven ontvangen zullen daarvoor boven de contributie 'n bedrag van f 3.— per jaar moeten be talen. Na een uitvoerige bespreking, waar in als algemene gedachte naar voren komt de noodzakelijkhjid om het orga nisatieleven zo goed mogelijk te laten verlopen wordt besloten het gevraagde bedrag te verstrekken. Daarna komt aan de orde de algeme ne vergadering der Maal schappij, die eind October in Amsterdam zal worden gehouden. Voorzitter vraagt, of er le den zijn, die bepaalde punten onder de aandacht van deze vergadering wensen te brengen. De Wolprijs Enkele leden wijzen op de hun in ziens te lage wolprijs. Over deze kwes tie wordt uitvoerig gesproken. Voorz. deelt mede, dat Ir. Haverhals heeft medegedeeld, dat de Te<xrlse wol ten volle uitbetaald wordt volgens wereld marktprijs. Verhoging van de wolprijs zou moeilijkheden met de fabrikanten tengevolge hebben. Enkele leden twijfelden aan de mede deling of voor de wol inderdaad de we reldmarktprijs wordt bitaald. Anderen wensen, afgezien van de we reldmarktprijs, een lonende prijs voor de wol. Het merendeel der leden is van oordeel, dat de moeilijkheid moet wor den gezocht in het feit, dat de Texelse schapenhouderij een te onbelangrijk onderdeel van de algemen landbouw is. Zij verwachten van enige actie tot ver hoging der wolprijs daarom niets. Tenslotte wordt besloten om Ir. Ha verhals op een volgende ledenvergade ring uit te nodigen zijn mening om trent deze kwestie naar voren te bren gen. Voorzitter hoopt, dat dan ook spe ciaal de leden, die ontevreden zijn over de wolprijs, aanwezig zullen zijn. Enkele leden wijzen op de urgentie van de aanleg van waterleiding op Texel. Zij menen dat het van belang kan zijn, wanneer ook van de zijde der landbouworganisaties bij de bevoegde instanties op de noodzakelijkheid van 'n goede watervoorziening op Texel wordt gewezen. Hiervoor zal contact gezocht worden met de andere organisaties. Als afgevaardigden naar de Alg. Vergadering te Amsterdam worden ge kozen de heren F. R. Keijser en P. Kikkert: Winterprogramma Hierna volgt bespreking van het wfnterprogramma. Op voorstel van de voorzitter wordt besloten een spreker te vragen over de betekenis van de Benelux voor de Landbouw Gedacht wordt aan Ir. Tuinman. Naar aanleiding van een ontvangen schrijven zal verder ook een filmavond worden gehouden. Vertoond zullen worden een film over het plattelands leven in Nederland n ever de Grote Haagse Landbouwtentoonstelling. Er zal contact worden gezocht met an dere organisaties. In de Rondvraag wordt gewezen op de veelvuldige overtreding van de looncontracten. Speeia d bij het aardap- pelrooien wordt het maximum-loon herhaaldelijk overschreden. Algemeen is men van oordeel, dat de toestand langzamerhand onhoudbaar wordt. De gevolgen blijven niet uit; 't wordt steeds moeilijker vasje arbeiders te krijgen of te houdon. Hoewel meer deren van mening zijn, dat dit een zeer moeilijk vraagstuk is, omdat het een kwestie van vraag »n aanbod is, is men toch overtuigd van de noodzakelijkheid maatregelen te nemen, waardoor deze excessen in de toekomst zoveel moge lijk worden vermeden. Hierna volgt de sluiting. C. v. Gr, WIE VOLGT??? De Buurtcommissie Kogerweg heeft het batig kassaldo ten grootte van f 60 aan het Comité Monument „Voor hen die vielen" geschonken. Ook van de feestcommissie De Waal werd een tweetal malen een gift ont vangen. Het bestuur zegt voor deze gestes hartelijk dank. Namens het comité L. J. Pieterse. GEMENGD NIEUWS Na maandenlang onderzoek van de OCD te Tilburg is een smokkelaffaire in wol en katoen aan het licht geko men. In totaal werden 10.000 kg wol en katoen ingevoerd, de prijs voor de wol bedroeg I 31.— per kg. De verkoop leverden de smokkelaars 10.000 textielpunten op, welke weer ver kocht werden tegen 40 en 50 cent per stuk. Er vonden 9 arrestaties en 54 procesverbalen plaats. kelijk en gaat bij de leiders Alkm. a op bezoek. Dat zal niet meevallen maar daarom er nog een sc'nepj" op, en wer ken voor wat je dubbei waard zou kunnen zijn en allemaal tempo tempo Ook deze ploeg vertrekt om 11,15 u. vanaf Hotel De Graaf. Voor Adsp a hedenmiddag 5 uur is er trainen, daar mag niemand ontbre ken. Om 4 uur speelt Texel b tegen De Koog a. Laat je niet van de wijs bren gen. Ook nu proberen te winnen. Hedenmiddag, aanvang 2 uur, zullen we het vangnet afwerken en dus wor den weer een flink aantal vrijwilligers verwacht. Er zijn nog enkele andere werkzaamheden te verrichten en we kunnen met alles gereed komen als we weer zo'n opkomst hebben als vorige Zaterdagmiddag. Texelse Boys. Het eerste gaat rnet enkele invallers op bezoek bij Dirkshorn. Dit is een zeer moeilijke opgaaf. Vertrek om 11,20 uur vanaf de Groeneplaats. Het tweede en het derde is vrij. Adsp. a moeten Zaterdagmiddag op bezoek bij ZDH a,aanvang 3,30 uur. Vertrek om 2,30 uur vanaf Hotel De Zwaan. Adsp. b gaan op bezoek naar Cocks dorp. Deze wedstrijd wordt Zondag ge speeld. Vertrek wordt nog nader bc- keiKl gemaakt. H.S. S.V.C. De Cocksdorp. Morgen is het een rustdag voor het eerste en tweede. De adsp. spelen Zondagmiddag om 2,30 uur thuis tegen Tex. Boys B. Dus niet Zaterdag, volgend'* keer is het CONTRACTLONEN VOOR BIETEN ROOIEN Namens de diverse landbouworgani saties wordt er op gewezen, dat het iooncontract voor het rooien van bieten de volgende prijzen aangeeft. Suikerbieten op lichte grond f 110.- tot f 130.- per ha. Suikerbieten op kleigrjnd f 130.- tot f 160.-. per ha. Voor voerbieten geldt een tarief, dat 20°/u lager ligt en hiervoor gelden dus de volgende prijzen: Voerbieten op lichte grond f 88,- I H f 104.- per ha. Voerbieten op kleigrind f 104.- tot f 128.- per ha. Het is gebleken, dat de contractlo nen voor het rooien van aardappelen herhaaldelijk overschreden zijn, in sommige gevallen zelfs vrij ver. Deze kwestie heeft reeds de aandacht van de daarvoor aangesteldo instanties aan de vaste wal. Bij voortgaande over schrijding van het iooncontract zullen Strafmaatregelen niet uithlijven. Een ieder wordt dus in eigen belang gewaarschuwd! weer Zaterdag. Maar door medewerkin van Tex. Boys kunnen jullie ook een aan die personen, die Zaterdags nie kunnen komen kijken, laten zien hoi jullie voetballen kunnen. Dus doe nu ji best en zorgen jullie weer eens voor dt punten. Wordt liet ruitformulier direc na afloop bij de secr. gebracht? Ander volgt er boete. Dus Zondagavond evei brengen. Succes. O.V.V.-nleuws. Zondag kwam ons lid P. v.d. Slikk, uit Indonesië in het Vaderland terug. Namens onze gehele clut wensen wi je geluk met je behouden thuiskom: en hopen dat je er spoedig in mai slagen weer een werkkring in het bur gerleven te vinden. Zondagmiddag spelen het lste en2di een oefenwedstrijd tegen elkaar. H op alles zetten om het 1ste te verslaai 2de heeft er veel zin in en wil all maar of ze daarin zullen slagen? W PREDIKBEURTEN. NED. HERV. GEMEENTE. Den Burg 10 uur Ds. v. Reijendam Eben Haézei. Bediening II. Avondmaal De Cocksdorp 10 uur Br. Veenhof Herdenking 40 jarig bestaan „Mach| van het Kleine" Zd. Eierland 7.30 uur idem Den Hoorn 10 uur Hr. Termaat De Koog, 10 uur Ds. Janse Extra collecte Syn. Comm. Nrd. Holl benoorden het IJ De Waal. 3 uur Ds. Janse Extra collecte Syn. Comm. Nrd. Holl benoorden liet IJ Oosterend 10 uur Oand. L. Spaans en n.m. 7.30 dezelfde. Oudesofiild 7,30 uur Hr. Termaat GEREF. KERK. Den Burg, Parkstraat 36 10 uur en 3 uur Ds. M. N. de Wolf I Bediening II. Avondmaal GEREF. KERK v.h. H.V. Oosterend 10 uur Dienst. }- GEREF. KERK (onderh. art. 31 K.O.) Oosterend 10,30 en 7,30 uur Ds. G Jansen van Hoorn DOOPSGEZ. GEMEENTE. Den Burg 10 uur Ds. van Veen II ZONDAGSDIENST DEN BURG Dr. Boswijk BURGERLIJKE STAND VAN TEXEL van 8 tot en met 14 October 1948 Geboren: Bertus C. zv Jan Klippel en Cornelia Plaatsman. Johanna W. G. dl Hendrikus J. Hillen en Valentine To- marowska. Pieter J. zv Michiel Wit en Adriana Kiljan. Aaltjt J. dv Jaco Jell erna en Jannetje van Boven. Ondertrouwd: Geen. Getrouwd: Geen. Ovreleden: Geen. Gevonden voorwerpen: 1 vulpen. 10-1 it tel TEXELAARTJES Deurwaarder Prins houdt Maandags van 11-2 zitting in Hotel Texel (verkopingen rechtzaken incasso) Petroleum wordt bezorgd over geheel Texel, door C. Ellen, Nieuwstraat 7, Tel. 226, Den Burg Te k. gevr. 2-pers. ledikant F. Huisman, Waalderweg Aangeb. zit- en slaapkamer m. voll. pension, in Den Burg Adr. bur. v.d. blad Gevr. f 2500 tegen hoge rente. Adr. bur. v.d. blad Te k. antiek sierdressoirtje massief eiken m. koper, kl. Etna forn., divan 1-pers. led., trap m. plat voor emmer, pluche canapé met stoeltjes, 2 fauteuils lichtbr. m. leer, electr. ganglamp, keu ken dressoir, etc. Schilder- eind 101 Te k. gevr. een kookketel voor kriel, inh. plm. 100 k 200 lifer. Hollewalsweg 20 Te k. stofzuiger, merk Protus met hulpstukken en koffer en pluche tafelkleed, vooroorl. kwal. C. Mooy, Waalenburg Te koop een meisjeswintermantel Ift. 12-14 jr. voor 15 pnt. Jn. Bremer, Kerkstr. 24, Oosterend Te k. een goed onderhouden kin derwagen. J. Roorda, Een dracht C 115 Te k. gevr. 6 of 8 jonge witte leghorns tegen of aan de leg. En te k. 5 oude kippen, v.d. Vis, Kerkpl. 10. Oosterend Te k. prima 1-jarige W.L. kippen J. Bakker, Waalderstr. Te koop 2 paarden en aardappel rooiers gevr. P. Bakker, Ko gerweg K 85 Tek. ierbak, ierpomp, spijkeregge, drie- wielde kar, kribben, voerbak ken en ruiven. Jac. Roeper Kz. De Waal 71 M.C. Bakker, „Spyk", vraagt voeraardappe- len te koop Verloren een Manchester jas. Enige weken terug. F. Duinker Tz., Nwe. Schild 51 B.za. meisje v. hotel of huishouding. Brieven onder no. 484 bur. v.d. blad Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze Dochter en Zusje Aaltje Jacoba Wij noemen haar AL|A. J. |ELLEMA JELLEMA-v. Boven TRUDY en BERTHA De Koog, Texel, 13 October 1948 Voor de zeer vele blij ken van deelneming ons betoond, tijdens de ziekte en het overlijden van onze geliefde Vrouw, Moederen Grootmoeder, betuigen wij U onze hartelijke dank. Uit aller naam, j. G. DROS ONDERTROUWD: Willem J. G. Roeper Jz. en Grietje Burger Huwelijksvoltrekking 4 November a.s Stolwijk A 95, 14 Oct. 1948 Op 19 October hopen onze .Ouders en Groot ouder?' P. J. Bügel en G. BUgel-Zoer hnn 25-jarige echtvereni ging te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun Moeder, Kinde ren en Kleinkind Wed W. Zoer, Marg en Huib, Johannes en Geertrui Bartha, Wolter, Dini Kogerweg K 46, Texel. Soldaat le klas de Zwart 251016094 O: Comp 4-5 R 1Soerabaja. (elke van harte gefeli citeerd met je 23ste verjaardag van Moeder en Ger, Hart en Hen, Henk, Hen Piet en An Maarten Hendrik, Joop en Gré, |an en Nol, Tjils, Piet en Ab Oosterend, 16 October 19^8 Voor de vele blijken van belangstelling voor en bij ons huwelijk ondervonden zeggen wij, ook namens wederzijdse ouders, vanaf deze plaats hartelijk dank. C. J. HIN B. HIN-Witte Spang W 24, Oct. 1948. Heden ging van ons heen onze geliefde Echt genoot, Broeder en Oom KORS JAN BRUIN eerder Wedn. van lohanna Maria Padmos in de ouderdom van 71 jaar. Uit aller naam, W. BRUIN-Scholten Heiloo, 10 October 1948. Heerenweg F 136. De teraardebestelling heefl inmiddels plaats gehad. Heden nam de Heere plotseling van ons weg, onze innig geliefde Man, Vader, Behuwd- en Grootvader CORNELIS TIMMER Jz in de ouderdom van ruim 62 jaar. Oosterend M TIMMER Drijver Den Burg I. C. TIMMER A. K TIAIMER-Zijnt De Cocksdorp F. WESTDORP- Timmer A WESTDORP Capelle a d ljsel J. v. SANTEN-Timmer A v. SANTEN Oosterend C TIMMER C. T1MMER- Mechielsen Oosterend A. TIMMER Aalsmeer W. TIMMER Oosterend M. C TIMMER en Kleinkinderen Oosterend, Peperstr. 34, Texel, 14 October 1948. De begrafenis zal plaats heblien op Maandag, 18 October a s., n.m. 3 uur te Ooslerend Plotseling werd van ons weggenomen onze Ge- achte Ere-Voorzitter, de Heer C. TIMMER Jz Het was zijn lust Gods naam groot te maken door het lied. Dat hij dat nu op volmaakte wijze mag doen, moge de troost zijn voor de nagelaten Familie. In dankbaarheid denken wij aan het zeer vele, wat hij voor onze Ver. heeft gedaan tot het einde zijns levens. Chr. Zangvereniging „De Lofstem" Oosterend, Texel. P-IJ Iter leen aan* kïcia geboden 5 pCt. in bedragen van niel hoget^ dan f 1000,- p. lening. Vraagt voorwaarden. Br. No. 236 melt postz. v. a"ntw. KOK, Adver-I tentiebur. Pijperstr. 56, R'dam| Heden verkoop van nieuwe Boekhandel Parkstraat

Texelsche Courant | 1948 | | pagina 2