Handige Leerjongen Texel voor gemakkelijke taak? 4 Geide Schatters »l Bietenmolens De Boys in de onderste regionen? Harfstmode. De Pioniers weer actief? Postduiven De kampioenen van Texel Ouderavond van de O.L.S. te Den Burg. Voor Beulen geen genade 6 „Cinderella" „De smid" Doopsgezinde Gemeente zitting houden in de Kerkekamer vijfjarige ruin, PPORT OP TEXEL. S.V. Texel. Zondag weer een volledig programma in 4A, Texel—LSW, Texel 2 gaat in de morgenuren naar KRC 5 Texel 3 speelt thuis tegen De Coeksdorp 2. Adsp. A naar Sohagen A. Vanmiddag ZDH ATexel B. Voor Texel 1 zal liet nu zaak zijn op de goede weg door te gaan. Al dikwijls hebhen wij met LSW om de eer ge kampt en altijd was er spanning in overvloed. Al zijn er ioldoende aanwij zingen dat L minder sterk zou zijn dan voorbeen, vergeet toob niet dat zij zich met alle kraukt In de strijd zal werpen om uit het degradatie gevaar te komen en ziüh daarom met verdubbelde ijver zal geven. Dit is een waarschuwing T en laat je niet van de wijs brengen maar speelt met volle overgave en stelt alles in het werk om ook deze wedstrijd te winnen, aan belangstelling zal het stellig niet ontbreken. Texel 2 is volgens onze mening niet kansloos tegen HBO 5, maar dan ook spelen om al wat ge waard zijt. Ver trek autobus Groeneplaats 7,15 uur. Wedstrijd vangt om 10 uur aan, dus met de boot van 1 uur weer terug. Texel 3 weest op je hoede en behoudt de beide puntjes, daar zal flink voor gewerkt moeten worden en daar ver trouwen we dan op. Aanvang 10 uur. Adsp. A gaat ook nu weer uit, nu naar Schagen, ook weer een moeilijke opgaaf maar jullie zult nu toch wel weer eens willen winnen. Dan niet te veel afremmen, maar goed opstellen met doorgeven en doorlopen, maar ook durven sohieten. Vertrek 7,15 vanaf de Groeneplaats. Denk er om er moeten weer wat punten bij hoorI Texel B gaat op bezoek bij ZDH A en het zal spannend worden. Ook hier jongens denk er om je huid zo duur mogelijk te verkopen. Jullie vertrekken om 3.16 uur vanaf Hotel De Graaf, per fiets. Adsp. A denk er nu om vanmiddag om 3,15 uur trainen en dan allemaal present, Texelse Bnvs. Zondag a.s. gaan de spelers van Boys 1 uit naar Con Zelo dit wordt een strijd voor de onderste plaats jongens. Daar om moet deze match gewonnen worden. In verband met het feest van Christus Koning hebben we om uitstel gevraagd, maar tot nu toe nog geen def. uitslag. Mocht er toch gespeeld moeten worden dan vertrekken we met de boot van 11,45 uur. Vertrek vanaf de Groenepl. om 11,20 uur. Het tweede gaat ten zware strijd in Coeksdorp tegemoet. Vertrek om 1,45 uur ook vanaf de Groeneplaats. Doe je best Boys. Het derde speelt deze week uit tegen Den Hoorn 2. Deze wedstrijd begint om 2 uur. Vertrek om 1 uur vanaf de hoek der Zwaan per fiets. De adsp. B zullen Zaterdagmiddag om 4 uur de strijd aanbinden tegen OW A. Probeer nu eens revanche te r.emen jongens. Langs deze weg zegt de penn. alle donateurs hartelijk dank voor het offer wat zij de afgelopen maand aan de ver. hebben gegeven. Ook dit jaar is het arntal donateurs weer gestegen. Dit gaat de goede kant on. Clubavond. Donderdag a.s. is de maandelijkse clubavond weer. Ook nu in de achterzaal van de Zwaan. De laat ste maal was het reuze gezellig. HS O. V.V.-nieuws. Hedenmiddag gaan de adsp. naar Den Burg en spelen om 4 uur tegen Tex. Boys B. Zorgen jullie er voor op tijd te zijn. Als jullie allemaal je best doen, op je plaatsen blijven en niet steeds ruilen is er een kans om de punten mee te brengen. Het eerste ontvangt Zondag De Koog. Dat zal weer oppassen worden, daar De Koog alle3 in het werk stelt om ons de leiding te ontnemen. We zullen er goed aan doen, hen niet te onderschatten, maar van het begin af eerlijk strijden om onze voorsprong te behouden. Aanvang 2,30 uur. Het tweede speelt uit tegen De Koog 2. Jullie behoeven niet op een gemak kelijke zege te rekenen, daar De Koog zich de laatste weken kranig hersteld heeft van het zwakke begin. W S.V.C. De Coeksdorp. Morgen speelt het eerste thuis tegen Tex. Boys in een geheel nieuwe opstel ling. We zullen hopen dat de elftal commissie nu de goede opstelling heeft gevonden. Werd de uit-wedstrijd met 41 gewonnen, nu is de verwachting geheel anders gesteld en zal er flink aangepakt moeten worden. Aanvang 2,30 uur. Het tweede speelt uit om 10 uur tegen Texel 3. Dit is wel een zeer Zware opgaaf. De adsp. zijn vrij. Het tweede vertrekt om 9 uur. Een ieder zorgt op tijd aanwezig te zijn. DE HELDERZIENDE PRACTIJKEN VAN TOECAL Vorige week stond te Alkmaar te recht de. helderziende Pierre Toecal evenals zijn assistent. Deze heren hebben gedurende de af gelopen periode ook op Texel hun practjjken op het gebied van helder ziendheid ten toon gespreid. In werkelijkheid bestonden ze enkel uit het laten verdwijnen van diverse eigendommen van hun clienten ten ei gen bate. De eis voorwaardelijk voor Toecal was 10 maanden en zijn assistent (j maanden. De heren hadden evenwel vanwege vroegere practijken nog wat tegoed, zo Toecal 28 maanden Doch als helderziende zal hij de gang van zaken wel voorzien hebben. S.V. „De Zwaluw". Hedenmiddag om 3,30 uur speelt adsp. A amis tegen Texel adsp. B. Dit kan een aardige wedstrijd worden. De stand aan de kop is, Texel B 5-10 ZDH A 518 en Tex. Boys A 6-9. Dus jongens doe je best en houdt de Zwaluw kleuren hoog. Het tweede speelt Zondagmiddag om 2 uur thuis tegen Tex. Boys 3. Hockoy Het is een hele tijd geleden, dat er ia de krant over onze onu» geschreven is, maar we hopen touh nog met hele maal vergeten te zyn. in 194z werd de ciub opgericht en in de oorlogsjaren was naar optreden een succes. Veieu, die nu hun werk aan de overkant heooen, waren toen door oor- logsomstamhgüeden gedwongen thuis te blijven en een pariytje hockey was voor hen een welkome afleiding. De club bracht het zeüs tot een le denaantal van meer 'dan dertig. Na de oonog kwam er evenwel ver andering. Van ae leden vertrok een groot gedeelte naar de overkant en voor hen kwamen geen andere in de plaats. Tot najaar 1947 werd nog re gelmatig getraind, doch daarna was het aantal actieve leden te klein om door te gaan. En werd daarom een vergade ring belegd om te beslissen of de ver- tniging al dan niet geliquideerd moest worden. De meeste leden waren er eoh- ter niet voor om de Pioniers zonder meer te laten verdwijnen. Vele hadden nog een te prettige herinnering aan do wedstrijden van de afgelopen jaren om nieste durven hopen op betere tijden. We besloten de vereniging te laten bestaan en alleen het trainen stop te zetten tot het aantal leden weer groot genoeg zou zijn. Van verschillende kanten horen we nu de laatste tijd, dat er weer animo bestaat, Het bestuur heeft daarom be sloten weer een poging te wagen. We zullen nagaan hoe groot de be langstelling is en als het dan blijkt, dat het aantal liefhebbers groot genoeg is gaan we weer beginnen. We komen nu met het volgend voorstel: Willen allen, die willen gaan hockeyen of weer willen gaan hockeyen zich op geven bij de secretaresse mej. G. Rehorst, Sohildereinde 131, Den Burg? Ais bestuur van de Pioniers hopen we van harte, dat deze poging slagen zal, want we zouden graag weer onze naam net als vroeger eer willen aan doen. Vooral ook, omdat hockeyen een gezonde sport is en het voor vele jon geren en zelfs voor ouderen goed is om een maal per week de spieren eens goed los te maken. Nu de vluchten weer achter ons lig gen kunnen wij u de behaalde kampi oenschappen bekend maken. De kampioenen der Vitesse vluchten zijn: 1 A. Keizer met 394 punten; 2 A. Poel met 392 punten; 3. G. Buis 390 punten. Kampioenen der middenfondvluohten zijn: 1. II. C. Prins met 495 punten; 2. A.Poel met 384 punten; 3. G. Buis met 295 punten. De vluchten met jonge duiven zijn dit jaar vervallen door de grote ver liezen welke geleden zyn bjj de af richting. Bij de navluohten is de strijd onbe slist geworden wat betreft de 1ste kam pioen over deze vluchten. Daar H. C. Prins en J. Tjonk evenveel punten heb ben behaald is de uitslag: 1. H. C. Prins en J.Tjonk ieder met 692 punten 3 is A. Poel met 567 punten. De kampioen generaal (dit is over alle vluchten) zijn: 1. H. C. Prins met 1773 punten; 2. A. Poel met 1347 pun ten; 3. G. Buis met 1161 punten. Ook in Rayon Noord van afd. A van de M.A.B.v.P. behaalde H. C. Prins enige mooie resultaten en wel 3de kam- pioen Vitesse; 5de kampioen oud en 3e kampioen navtudht. .T. Tjonk behaalde in Rayon het 2e kampioenschap over de navludhten. Mooie prestaties, vooral daar de Texelse liefhebbers altijd gehandicapt zijn door de oven-lucht en de zee. RECENSIES SCHRIJVEN Heeft u Woensdag j.l. de bekende pionist Claudio Arrau, voor de radio horen spelen? We hebben in diverse bladen de re censies omtrent gijn spel vergeleken. Zie hier het resultaat „Trouw": Arrau gaf een vertolking zo meesterlijk als men zelden hoort. De pianoklank was prachtig afgewogen tegenover het orkest. Er zat een sfeer in de gehele voordracht en de vele vrienden van Beethoven's pianoconcer ten hebben dit werk op unieke wijze gehoord. „Parool": Arrau heeft mij geen ogen blik ontroerd of aangegrepen. Alles overdrijft hij en men vergeet van ver bazing over alle uitersten en excessen de hele Beethoven. Hijzelf geloof ik, óók. Dat de vleugel het heeft uitgehou den is een wonder! „Handelsblad": Deze avond klonk dit stuk als een virtuozenstuk. als een Cpaterend vuurwerk van kundigheden. Bepthoven is voorlopig ons echter nog te dierbaar om zijn genialiteit te laten ontluisteren door dit soort virtuozen. --.c Hier ziet u Margaret Dookwood, de gevierde J. Arthur Rank ster met haar sweater en rok. Een ideale dracht voor wandelingen of voor de kille herfstdag, die door het verleidelijke zonnetje toch om iets vro lijks in onze kleding vraagt. Het eenvoudige, marineblauwe trui tje wordt gedragen op een grijze, ge- plisseerde rok. De garnering, die van dit ensemble zo'n aardig geheel maakt, ligt gelukkig gemakkelijk binnen ons bereik: De pullover werd omzoomd met slingers van koord, in de tint van de rok en hier en daar met kleine, gouden kraaltjes vastgehecht. Op de brede cein tuur is het koord van marineblauw, ter wijl ook hier de kraaltjes gebruikt zijn. De bolero, die Miss Lockwood over haar arm draagt, is w-eer grijs en komt tot aan de bovenkant van de ceintuur. De kleurencombinatie is alleraardigst, maar iedereen kan de fantasie in dit opzioht de vrij loop laten en tot char mante effecten komen. A.s. Maandag vindt een ouderavond van de O.L.S. te Den Burg. De ouders van de kinderen worden om half acht uitgenodigd in de school aanwezig te zijn. Men kan dan het werk der leerlingen in ogenschouw nemen, de onderwij- zer(es) zal dan tevens iets over het werk in zijn (haar) klas vertellen. Verder wordt alle gelegenheid ge boden wn vragen te stellen. Om 8,45 vindt dan in Hotel „Texel" een verdere gelegenheid tot gedachte wisseling plaats en worden enkele huishoudelijke zaken afgehandeld. Hierna wordt een causerie door de lieer Vellinga, verbonden aan het ar beidsbureau te Alkmaar, gehouden over het onderwerp: „Beroepskeuze". Iedere ouder wordt verzocht deze ou deravond bij te wonen en aldus van z'n belangstelling voor de school blijk te geven. F1LMNIEUWS. De Tsjecho-Slowaakse ondergrondse beweging had toegeslagen en de Reichs- protector Reinhard Heydrioh, bekend als de „beul", was vermoord. Groot was de wraak, die door de na zi's werd genomen. Er was geen gena de meer voor het Tsjeohische volk. De plaats Lidice werd met de grond gelijk gemaakt, zijn bewoners traden aan voor de dood. Docih daarnaast begon een ongeken de mensenjacht, welk ten doel had de daders van de moord te vinden en in elk geval de verzetsbeweging op te rol len. Deze mensenjacht vormt het onder werp van Fritz Lang 's „Voor beulen geen genade". Aldus krijgt men een heroïsch ver haal van hen, die zich niet overgeven te zien met de geheime operaties van de Tsjechische ondergrondse op de ach tergrond. Voor de eerste maal in de filmwereld heeft men bij de opnamen de hulp gehad van een Europeese ver zetsgroep. Voor het sohrijven van het scenario heeft men zich in verbinding gesteld met de Tsjechische legatie iq> Washington alsmede met de Tsjechi sche regering in Londen, welke laatste een uitgebreide verzameling geheime documenten over het verzet in Tsjecho Slowakije bezat, uit welk arsenaal men de nodige gegevens heeft geput. De sfeer en karakter zowel van de ondergrondse als van de Gestapobu- reaux zijn verrassend goed getroffen. Dit was een dankbare stof voor de grote filmregisseur Fritz Lang. MARKTBERICHT medegedeeld door de Coöp. Veeafzetver. Varkens: Hoewel het aanbod groter is, zakt de prijs niet. Gebruiksvee: Grote aanvoer doch rede lijke handel. Door ons is de laatste we ken Vee gekocht voor Italië. Wij vra gen nog steeds gedurende November 7—8 maanden drachtige Vaarzen, le, 2e, en 3e kalfskoeien TBC-vrij, inge spoten tegen mond-en klauwzeer mins tens 2 weken en max. 3 maanden voor de levering ongeregistreerd. Zijn er geen analjhabelen meer. Men is over liet algemeen geneigd te veronderstellen, dat analphabeten, althans hier in West-Europa, tot het verleden beihoren. Maar wat denkt men dan van onder staand sohrijven, dat iemand uit Am stelveen naar de Raad van Arbeid in Amsterdam zond? Al moge het terecht de lachlust op wekken1, het is bovendien bedroefend, een dergelijk epistel te moeten signale ren. Hier volgt het: „Tot mijn verbazing deel ik u me de, dat ik op 12 Dec. met een her senschudding in de Ongevallenwet ben gaan lopen. En daar ik vader ben van een vrouw en 4 kinderen, zitten wij automatis om sente te springen, [k mot toch ook betalen mijn huishuur, kostgeld en verder levensstanden. Maar ik weet man- I nen met dikke beurzen hebben ma ling aan Jan Grijpstuiver. Ik wil u mondeling wel bezoeken, maar als ik er niks over hoor, neem ik mijn beweging .n handen, want mijn vrouw verwacht iedere tien minu ten een baby. Geef me dus uitke ring, anders kom ik in geldelijke omstandigheden te verkeren. Ik blijf in blijde verwachting die zich noemt de B. STICHTING RUSTHUIS Enige tijd geleden werd medegedeeld dat van de zijde der protestantse kerk genootschappen overwogen wordt of 't mogelijk is tot overeenstemming te ko men om voor gezamenlijke rekening over te gaan tot het bouwen van een rusthuis. De plannen hiervoor beginnen thans vastere vorm aan te nemen. De kerkge nootschappen hebben zich voor samen werking uitgesproken. Dezer dagen werden in een vergadering van de afge vaardigden van de Doopsgezinde, Gereformeerde en de Ned. Hervormde Gemeenten, onder leiding van Ds. Th. van Veen, een tweetal commissies be noemd, aan welke werd opgedragen respectievelijk het onderzoek naar de vorm van het lichaam, dat het rusthuis zal moeten beheren en het ontwerpen van statuten daarvoor en het inwinnen van alle mogelijke inlichtingen over de eventuele financiële uitkomsten van de exploitatie der stichting, en verder wel in de eerste plaats het beramen van 't bijeenbrengen van het benodigde kapi taal voor de bouw van het tehuis. Ten opzichte van het laatste heeft men stellig het vertrouwen, dat ver schillende particulieren, hetzij bij wijze van schenking hetzij als geldbelegging zullen willen overwegen hij te dragen in het stichtingskapitaal. Reeds is van enige personen gebleken, dat zij zicli hiervoor interesseren. Door de commissie zal op korte ter mijn rapport worden uitgebracht, ten einde de definitieve plannen zoveel mo gelijk te bespoedigen. BOUWVERGUNNINGEN. Behoudens goedkeuring van de We deropbouw' wei-den de volgende bouw vergunningen verleend: Aan de heer H. Daalder te De Coeks dorp tot het bouwen van een woonhuis; aan de heer P. Kooiman te Molenbuurt tot het verbouwen van een schuur tot bergplaats; aan de heer J. Boekei te Den Burg tot het bouwen van 'n woon huis; aan de heer W. Boon te Spang tot het bouwen van een schuurtje en aan de heer B. Halsema te De Koog tot het bouwen van een bergplaats voor landbouwgewassen. EXPOSITIE TEXELS SCHILDER Hilversum heeft thans een behoor tentoonstellingszaaltje in zijn eentr Momenteel exposeren drie schilders dit zaaltje hun werken. Een van deze schilders is onze plaatsgenoot de heer O. Vonk. Tot o grote voldoening zijn de diverse rece sies vol lof omtrent zijn prestaties. Zo lazen wij liet volgende van he in de dagbladen: C. Vonk is ongetw feld de belangrijkste van de drie se ders die in de kunstzaal van de g westeiyke kring het Gooi der Feder tie exposeren. Zijn werk draagt een sterk persoo lijk accent, surrealistisch is het in zin, dat het met de zintuiglijk waarg nomen werkelijkheid weinig uitstaan heeft. De landschappen van Vonk zy aan zijn fantasie ontsproten. Vooral hi sterke rhythme waardoor liet grote, i zilverig violet gehouden landschap d tegenhanger kon worden van het doe met de twee grillige bomen is kenmei kend. Het eerste valt op door zijn mag nifieke dieptebewerking. Van zijn veil dere werken noemen wij een tweeta groen-grijzige landschappen, een inni ge tekening van Jezus en Thomas en 'i fors opgezet, knap getekenf vrouwen portret. ZONDAGSDIENST DEN BURG Dr. Elias BURGERLIJKE STAND VAN TEXEll' Geboren: Dirk C. zv Cornelia Pietei Drijver en Geertruida Nauta. Johannc: N. zv Nieolaas Spaans en Annaatjc Dijt. Marianne, dv Frederik Buijsmat en Maria Kiljan. Willem zv Klaas Eek man en Cornelia J. Geerts. Ondertrouwd: Jan C Dogger en Trijn tje Krotje. Cornelis Bakker en Maria G Schraag. Gehuwd: Luit Burgman en Martje de Vries. Overleden: Geen. Gevonden voorwerpen: 1 zw. porte monnaie. PREDIKBEURTEN. NED. HERV. GEMEENTE. Den Burg 10 uur Ds. v. Reijendam in Eben Haézer. Herdenking van de kerkhervorming. Maandcollecte Kerkvoogdij Den Hoorn 10 uur Ds. van Boven Bediening H. Avondmaal 7.30 uur Ds. J. A. van Boven, Herdenking van de kerkhervorming. Extra collecte. De Koog, 10 uur Ds. Janse Herdenking van de kerkhervorming Extra collecte Kerkvoogdij De Waal, 3 uur Ds. Janse Herdenking van de kerkhervorming. Extra collecte kerkvoogdij Oudeschild 7,30 uur Hr. Termaat Maandcollecte Herdenking van de kerkhervorming. De Coeksdorp 10 u. Ds. Dekker Gezinsdienst. Collecte gezinshulp Oosterend 10 uur Ds. Groennendorf 7.30 uur Ds. Dekker GERIïF. KERK. Den Burg, Parkstraat 36 10 uur Dankuur voor het gewas. - Extra collecte voor de kerk. 2 uur Ds. J. H. Donner Jzn. van Broek op Langedijk. Oosterend 10 uur Ds. M. N. de Wolf n.m. 3 uur dezelfde GEREF. KERK v.h. H.V. Oosterend 10 uur Dienst. GEREF. KERK (nnderh art. 31 K.O.) 9.30 en 7,30 in de D.K. Dg. C. van Ommen van Wezep. DOOPSGEZ. GEMEENTE. Den Burg 10 uur Ds. van Veen Hervormingsdag. Verwarmde kerk. De Waal 19.30 uur Ds. van Veen TEXELAARTJES Contant f 0,60 Onder adres te bevr. (niet eerdei dan 11 uur in boekh.) of mder nr f 0.10 meer Deurwaarder Prins houdt Maandags van 11-2 zitting in Hotel Texel (verkopingen rechtzaken incasso) Petroleum wordt bezorgd over geheel Texel, door C. Ellen, Nieuwstraat 7, Tel. 62, Den Burg Te koop z.g a.n. wieg. De Westen H 101 Te k. 2 p. beste jongensscli. m.38. Gra- venstr. 11 Voerbieten te koop. W. J. v. Heerwaarden, Gravenstr. 11 Te k. aan- geb. een net grijs kinderman- leitje met. lange broek Ift. 2'/2 3 jr. voor f 10,- z.p. Tevens te k. kamerkachel met flink kookgat. D. v d. Werve, To- renweg C 86, De Cockdorp Te k. 1 verenbed tn. peluw en 2 kussens z g.a.n. en een kt. kacheltje merk Salamander Waalderstr. 25 Net meisje 15 jr. b.z.a. voor Vrijdag en/ of Zaterdag. Liefst in winkel. Adres bur. v.d. bi Te k. 1 p. br. rijglaarzen z.g.a.n. 5 f25,-, tevens 1 mooie hond geschikt voor konijnenjacht. Molenstr. 62 Te k. 2 goed onderh. gebruikte kachels. F. Zegel, Parkstr. 2 Verloren br. portemonnaitje m. inhoud Gaarne terug j. Vonk, Oude schild 56. Vermoedelijk ver!, bij Zeevaartschool Te k z g.a.n. donkerbl. damesman tel m. 40. Adres v.d. Heerik,, Bruljnzeelwoning nabij Witte- kruisweg, Den Burg Wie heeft het boek „Evacuétje" van Betty Dros? Weststr. 24, Oosterend In ruil aangeh. textielpnt. v. een manteltje Ift. 5 jr. Adres bur. v.d. blad Abonneert U zich op het Tijdschrft Haalt U even een gratis Proefnummer in Boekhandel Parkstraat Heden werden we ver blijd met de geboorte van onze Zoon en Broertje Willem C. J. EELMAN-Geerts K. EELMAN D1ENI en JACOB Weststraat 5, Oosterend, Texel, 28 October 1948. Hiermede geven wy kennis van het over lijden van onze beste broer, huisgenoot en Oom de Heer Jacob Roeper Jbzn. in de ouderdom van ruim 86 jaar. Wed. G. KEYSER- Roeper A. TUINDER Joh. J. ROEPER Johzn. J. ROEPER-V. d. Oord D. J. ROEPER Johzn H. G. ROEPER-van Maldegem Jib. ROEPER Johzn. G. RoeperJMantje en kinderen. Den Burg 29 Oct. '48 De begrafenis zal plaats hebben Maan dag 1 Nov. a.s. des n.m. 2 uur op de Al gemene begraafplaats te Den Burg. Mede namens wederzijdse Familie, zeggen wij hierbij hartelijk dank voor de grote belangstelling bij ons hu welijk ondervonden. Pierre A. Vervoort Martha T Vervoort- Moojen Weverstraat 90, Den Burg, Texel, October 1948 Voor de vele blijken van belangstelling ter gelegenheid van ons 25 jarige echtvereniging betuigen wij onze harte lijke dank. P. Bugel G. Bugel-Zoer De Koog, Texel October 1948 Gevraagd C. DROS EIERLAND TE KOOP: D. J. ROEPER „Akenbuurt" Uit voorraad leverbaar: zowel groot als klein Beleefd aanbevelend. van Den Hoorn Tel. 1 Maandag. 1 November zal de Boekhouder van II tot I uur tot het in ontvangst nemen der huurpenningen. De Kerkeraad. TE KOOP: een beste (LIJNPAARD) „Tubantia"

Texelsche Courant | 1948 | | pagina 2