BELANGRIJK BERICHT HEROPENING I De nieuwe Bijenkorf 1' A.s. Zaterdag 9 uur van De Bijenkorf I Schuur van „Vianen'' tijdens noodweer door blikseminslag afgebrand Drie koeien, vier pinken en vier paarden kwamen om Veel pret, maar weinig gemaskerden! Tot wederdienst bereid s Extra aanbieding in Mantels, Ja- ponnen en Meisjesconfectie. Speciale aanbieding in Lakens, Slopen, Tafellakens, Theedoeken, Blauwe doeken enz. enz, Brengt alle een bezoek aan DEN HELDER 1 Was de storra Maandag in hevigheid afgenomen, in de nacht van Maandag op Dinsdag brak hij opnieuw in alle hevig heid los. Het werd noodweer en plotse ling schoot het bliksemlicht uit de lood- zwarte hemel. Na enkele ogenblikken had het hemelvuur een boerderij getrof- tcn. Het was hoeve „Vianen" van de hr. C. Garritsen (Eieriand). In minder dan geen tijd stond de grote schuur in lich terlaaie. Terstand werden door dhr Garritsen, door omn oners geassisteerd (vooral de zonen van de heer Van Maldcgeni traden kranig op) pogingen in het werk gesteld om 't hoornvee en de paarden te redden. Het reddingswerk werd zeer bemoei lijkt door de enorme rookontwikkeling Men zag evenwel kans negen koeien naar buiten te brengen. Vier koeien, drie pinken en vier paarden kwamen door verstikking om. Ook zijn verschillende nieuwe landbouw, werktuigen vernietigd. De brandweer van De Cocksdorp ruk te onder leiding van brandmeester L. v. Hoorn snel uit (jammer, dat de stioom op dat ogenblik niet in staat was de 5.5 pk zware motor van de alarminstallatie in werking te brengen). Toen de brand weer verscheen was de schuur echter al één vuurzee geworden. De storm joeg de vlammen laag over het veld, hevige vlammen, die alles verteerden en gretig voedsel hadden gevonden in het stopriet van het pannendak. De Cocksdorp voerde water aan uit *n dichtbijzijnde sloot, die langs de Vianen- weg loopt. Veel water was er echter niet en toen onmiddellijk daarop den Burger brandspuit verscheen moest deze water halen uit een kreek achter Jachtlust, op minstens 350 meter! en een Deense boot verkeerde eveneens in nood. De achtersteng van lichtschip „Texel" is gebroken, de radio onklaar geraakt. Ook de radio van lichtschip „Terschellingerbank" is defect geraakt. De 26 opvarenden van het Poolse schip zijn gered. Bü IJmuiden verkeer de een Noors schip in nood. Op het Bloemendaalse strand liep een Zweeds sehip. Een Harlinger schelpenzuiger wordt met vijf man vermist. De postboot Harlingen-Terschelling zag geen kans bet eiland te bereiken. De afsluitdijk werd door overslaande stortzeeën onberijdbaar. De wind wakkerde met 38 m. per se conde aan tot. een orkaan. Aile distric ten werden gewaarschuwd voor storm, die evenwel geleidelijk zou afnemen. Een groot deel van Europa wordt door noodweer geteisterd. In New-York woedden sneeuwstormen. In De Cocksdorp is een zware boom door de storm geveld. Hij kwam met een hevige slag voor het perceel van de fa milie D. Barends tereoht en versperde daardoor de weg. Hoog water aan Oudeschild. Het water in de haven werd hoog op gestuwd. De brievenbus bij het TESO- gebouw was zonder laarzen niet t" be reiken en de viskisten dreven weg van de stoep bij Café Bakker, waar het wa ter op de stoep stond. Ook was het wa ter ver in de Visafslag doorgedrongen. De passagiers die met de laatste boot meekwamen, konden op de gewone plaat sen de boot niet verlaten, doch moesten dit doen via de noodbrug, die halfweg de steiger voor dergelijke noodgevallen is gebouwd Dadelijk werd voor het behoud van 't woonhuis gestreden De brandweerlieden hadden een zware taak, daar de storm onverminderd voortloeide en het richten van de waterstralen zeer bemoeilijkte. Het woonhuis vatte reeds vlam, maar krachtdadig optreden voorkwam uitbrei ding en ten slotte was men daar 't vuur meester. Toch is het woonhuis tamelijk beschadigd De bliksem was omstreeks half vijf ingeslagen. Commandant Veldstra werd omstreeks half vijf door de heer Cor Dros uit Eieriand telefonisch gewaar schuwd. De commandant is daarop on verwijld, samen met de burgemeester, naar het terrein van de brand gereden. Onderweg passeerden zij de brandspuit met manschappenwagen van Den Burg- Die was dus snel uitgerukt. Vóór vijf uur was de commandant bij Vianen. De schade wordt op ongeveer 50-60,000 gulden geschat. De schuur zou een dezer dagen door de firma Duin, Den Burg, worden opge leverd, men legde thans de laatste hand aan het bouwwerk 1 Onze correspondent meldt voorts, dat het dak van de woning van de familie R. de Grave, in het Molenbos, door de storm is ingestort. Er deden zieh geen persoonlijke ongelukken voor. Schuur Ingestort, koeien gered, zeug gedood. Gistermorgen omstreeks acht uur is 'n schuur van de heer P. Bakker Bzn gelegen aan de Waalderweg, door de storm in elkaar gestort. Dhr Bakker had juist zijn korten gemolken. Met geweld kwam het dak neer en Bakker liet zich onmiddellijk vallen. Vrij spoedig werd hulp geboden: gemeentewerklieden, ge assisteerd door juist passerende man schappen van de uit Eieriand terugge keerde brandweer, poogden met ver eende krachten de koeien te bevrijden. Met zwart palen traohtten zii een deel van het dak enigszins op te lichten. Dit lukte en vervolgens werd met domme krachten een opening geforceerd Ver schillende koeien zaten bekneld Het mag een wonder heten, dat niet één van de f3 dieren is gedood of zwaar gewond werd. Wij zagen er met. lichte verwon dingen aan de rug en poten naar buiten komen. Zii werden ondergebracht in een belendende mide schapenboet. een zeer oude boet. die dank zij bet oer-solide vierkant de storm de baas is gebleven. Ren koe liep vreemd met de achterpoten te trekken, maar men veronderstelde, dat het dier wel weer zal opknappen. De schuur is geheel verwoest. Een zeug. wiens hok de vorige dag was stukge- waaid, had dekking gezocht onder de muur van de boet Bij het instorten van het gebouw werd de zeug doodgedrukt Les! heugt 't best, maar wij geloven nog nooit zo'n hevige storm ie hebben mee gemaakt De Bildt registreerde een windsnelheid van 140 km. per uur. In het dak van de N.H. kerk te Ooster end is een gat van ongeveer twee vier kante meter ontslaan Overal op het eiland liet de storra zijn sporen na: vele daken werdén min of meer ontwricht, overal lagen brokken dakpannen verspreid en legio was het aantal takken, zware takken soms, die van de wild heen en weer schuddende bomen waren afgerukt Tn de Gasthuis straat woei een schutting omver. Hier en daar sneuvelde een kippenhok en fietsers waagden zich langs wegen, die door sloten werden begrensd, niet lan ger op hun karretjes. Rcddingbnothuls vernield. Het reddingsboothuis bij De Cocks dorp, dat uit hout was opgetrokken, is van de aardbodem weggevaagd Het is geheel uit elkander geslagen. De reddingboot heeft niet behoeven uit te varen, andere boten hebben wel hulp moeten verlenen: bij Terschelling is een Pocls schip doormidden gebroken Hier waren we toch niet op het balmasqué? Die enkele gemaskerden die wij daar tussen de honderden danspaartjes zien grimassen zijn ze ker eren komen kijken, hoe het In de ongemas kerde wereld toegaat? Deze vermomden had den hun balzaal natuur lijk ergens anders! Neen, neen, vergis u niet, dit was 'm, de avond van onze S.V. Texel, die oké zou worden. Laten wjj heel gevaarlijk worden, bij na even gevaarlijk als in een verbeten strijd om de hoogste titel in'het rijk van koning Voetbal waarom ver scheen onze voorz., onze altijd zo actie ve voorzitter, zo maar in ziin ooihertje, zónder 'n enkele streep verf, zónder fees- teliik te zijn uitgedost, voor de microfoon om het feest officieel aan te kondigen? Goed, hii zal het vorige jaren ook niet geweest zijn, maar tóén was hii in stem mig zwart een opvallende figuur en vooral in 1947 toen wii eventjes dat lang niet eventjes was 132 gemasker den telden! Tóén had de jury een tóók, vorig jaar was 't enthousiasme al afge koeld tot 42 gemaskerden en thans, we hebben ze maar niet geteld... En liet was juist zo'n ouwerwetse wil de winteravond. De stormwind bulder de, de maan was van angst weggekro pen en de schrille geluiden van een griezelig beest zouden eens te angst wekkender hebben geklonken in de don kere nacht. Dan ga je gek doen en dan sen en springen om die wilde beesten en dat wilde weer en al die boze gees ten te verdrijven en als je erg je best doet lukt dat ook en dón 'komt de lentel Zo hebben de Germanen het gedaan en w jj geloven toch ook nog in sprookjes? Let eens op de atoomenergie Wjj we ten allemaal, dat 'het niet om de hom gaat, maar om de wereld op het laatste nippertje dank zjj de wetenschap, de zichzelf wegcijferende wetenschap, in 'n paradijs te doen veranderen! Neen, zo hebben wjj Texel niet ge kend! Is r,ou de fut er al weer uit? Wij vrezen, dat de organisatoren volgende keer zo ver mogelijk in hun schulp krui pen en het woord „maskerade" dan niet meer durven bezigen en dat in de tijd, waarin de kranten „vol" staan over de op komst zjjnde earnavalfeesten in het Zuiden! Kom, laten wjj het schouwspel, zijn oude luister hergeven! De traditie ligt op zün sterfbed, maar er is nog hoop. Hoop, omdat het uiteraard aau belangstelling niet ontbrak: hon derden stroomden Hotel „Texel" bin nen, helaas om. ie kijken hoe „ze" zouden zjin. In zeker opzicht zijn wij blij, dat die „ze" de andere, grote cate gorie „ze" lekker beel hebben genomen! „Weinig, hè!" zei teleurgesteld een meiske, dat „hem" trouw de samba bij bracht ,Ja", zei „hji" en wij zjin juist zo aardig vanavond! Hoe vind je mjjn vondst!" Beiden waren niet gemaskerd; de humor van „hem" was goed. het eni ge goede. Niet meer hierover. Want straks zul len wii wel een brief van de ook ge faald hebbende voorzitter in de bus vin den, die zijn spijt zal betuigen en waar schijnlijk ook weer zal opwekkan het volgend jaar beter te doen! Pret was er voldoende. Als wjj het succes synoniem mochten noemen met de graad van vrolijkheid, tja, dan komt onze Sportver. er goed af! Hulde aan de Band, de Midnight Swingers, die zich buitengewoon goed van hun taak kwe ten. Het was er gezellig, en, ja, daarom was de avond toch wel geslaafd, al heeft hij geenszins aan ziin doel beantwoord. Graag noemen wjj de gemaskerden, die voor de jury defileerden! Dit was de echte gouden ploeg! Onze lof! Wjj za gen een groep, die de fancy-fair onder de aandacht bracht met grabbelton, „Het Masker" heeft Zaterdagavond in „De Oranjeboom" een bijzonder goede opvoering gegeven van: „Tot Weder dienst bereid", een alleraardigst blijspel De auteur had zijn werk ook kunnen noemen,, Gebakken haring en sand wiches" of „De eenvoudige vissers en de hautaine familie Prestley", in elk ge val twee typen, die hemelsbreed van el kander verschillen. Toch zagen wij ze met hun lief en leed samen in één huis. Geen woningprobleem in dit geval, maar het gevolg van een belofte, die Tonv Hamilton, (Gomert Witvliet) eens had gegeven aan zijn levensredder, een een voudige visser. „Tot Wederdienst be reid" had Tony gezegd. Nu schreef de visser hem of Hij diens „Charley" als pleegkind wilde adopteren, want hijzelf was stervende. Nu, daar was niets op tegen, Tony roeide zich weliswaar nog niet verheven tot het vaderschap, jong als hij was, en zijn vriend Bob (De heer Bakker) neemt hem geducht in het ootje, maar hij wil zijn belofte nakomen. Zijn verloofde Virginia (Mevr. G. Boon-Zijm) 'verzekert hem, dat ze niet met hem wil trouwen, als hij „dat kind" adopteert, maar hij durft haar weerstaan. Zijn tante mevr. Standish (Mevr, v.d. Struys) be stuurt het huishouden. Geen dame om zonder handschoenen aan te pakken. Het spel. Mevr. v.d. Struys had ontegenzeglijk de moeilijkste rol.. Doe het maar eens na, het uitbeelden van zo'n draak van een tante, die je graag eens stevig door elkaar had geschud en wdérom keerde Betty die emmer water toch niet boven haar hoofd om, toen ze weer eens flauw gevallen was? Later zien we haar terug, als een innemend vrouwtje, bij wie je graag de hele vacantie (met voor- en na seizoen er bjj) had willen doorbrengen. Do omstandigheden hadden haar volko men genezen.... Hulde voor deze cre atie! Zij vond grote steun in het voor touwtrekkerij, rad van avontuur en tex- tielstand zonder punten Het waren de dames I. Sok-Moerbeek, S v.d. Slikke- Eelman, D. v.d. Slikke en en N. Hillen. De kapper uit het beroemd geworden dorp Een (Drente), die alle kaalhoofdi- gen in opwinding brengt was dhr Mul der, eni zijn echtgenote, mitsgaders mevr. Room-Wiikeshuis waren de ex-kalen, RBIiaanse griep werd uitgebeeld dooi de heren L Sok en A. v.d. Slikke. Ben Bakker was een stroper, Piet Eelman de uit het. sportblad beroemde „Observer", dhr H. Bakker was liet symbool van de heer in het verkeer èn langs de lijn van het sportterrein. Nico Eelman was een uit het goede hout gesneden Amster damse tramconducteur, die steeds fiool en riep „Karre maar!", Kees Room ver levendigde de herinnering aan Hugo de Groot (zonder boekenkist), Dick Dap per stond als cowboy met treurig ge zicht voor de jury te paard, maar mét het klassiek geworden hoofdstel. Wim Stiggelbout was een wandelende recla mezuil „Bezoekt de fancy-fair, enz de heer B Beumkes had een puzzle rond twee spelers, (óf wij ze kenden!), mevr. Beunnkes-Breen was als Assepoetser naar het bal getrokken, mét een schaal erwten, maar veel zocht ze niet uit. die avond, daar menig jongeling het hart van de verschopte wrilde veroveren.... Mej. Vlas, Oudeschild, was een da metje uit de goeie ouwe tijd van bonte kledij en luivelhoedjes, een leuk groep je van zigeunerinnen vormden de da mes A. Keesom-Wassenaar, Bnekpl-Out. Vlaming-Wiebinga, Anne Konm en Gre ta Roeper We hopen er niet één te hebben overgeslagen, clementie s.v.p er waren er ook zo veel. Maar volgend jaar zullen we de folk lore dubbel en dwars vergoeden, wat wij haar nu tekort hebben gedaan. Afge sproken? W SPORT OP TEXEL S.V. Texel. Zo is ons balmasqué dan weor achter de rug en ook nu wee? volkomen ge slaagd, al was dan het aantal gemasker den wat te klein. Stemming was prima, de Band onder leiding van dhr Craane, deed het uitstekend, alsook onze artis- ten W. Boon en Piet Stoep'ker als Snip en Snap en Jaap Dekker, die de brand kast van onze pennm bezong hji zijn gitaarbegeleiding LTitslagen van Zondag: 4e kl. A: W.-Waard-Vrnne 1-1: LSW —Texel 1-2; N.Niedorp-RK AFC 0-2 Gouden Kruis: Texel 2SVO 1 12; Tex. Boys 1-Texel 3 0-0 Adsp.: Succes ATexel A 1-1: SVC A-Texel B 0-1. Tijdens een hevige storm trok Texel 1 met 4 invallers naai- LSW en zorgde voor een goed besluit, door met 2-1 te winnen. Wr zien, dat men met een goed voornemen bezield, tot bijzondere pres taties in staat is. Texel 2 wist baar meerderheid niet in doelpunten uit te drukken SVC, zich hewust van een moeilijke opdracht, gaf uitstekend partij en strafte twee fouten in de verdediging af. Uit een strafschop wist J. v.d. Sterre het tegenpunt te sco ren. Ben benutte meesterlijk een straf schop. Laten we hopen, dat T 2 het Zondag beter doet. Dan Texel 3, dat voor de grootste ver rassing zorgde door met een gehavend en incompleet elftal de Tex Boys een 0-0 gelijk spel afdwong. Henk Bruin was bijzonder goed op dreef. Een eresaluut jongens! Adsp A bracht het niet verder dan 'n gelijk spel terwijl Texel B in De Cocks dorp een magere 1-0 overwinning be haalde Bil al deze wedstrijden was de storm spelbreker, afgewisseld met een hagel- buitje. De terugreis werd een historische, door de hoge waterstand moest de boot treffelijke spel van dhr G. Witvliet. Vlot, natuurlijk, enthousiast, precies, zo als de schrijver liet had bedoeld. Tot dusver een van de beste vertolkingen van dhr Witvliet en hij staat pas aan 't begin zullen wij geloven! Ook dhr Bak ker voldeed als de vriend van Bob, hoe wel hij minder goed loskwam en in „Freuleke" tot. hogere prestaties in staat bleek. Mevr. Boom-Zijm slaagde vrij aardig in haar ook niet gemakkelijke rol. Zij had echter wat lieftalliger mo gen zijn. Zoals zij, ook zonder angst voor rivaliteit van Charley, tegenover Tony stond, wekte de indruk, dat het op de duur toch niets tussen die twee zou zijn gewoiden. En dat deed afbreuk aan de verrassing, die de schrijver in petto had willen houden. Veel meer succes nog dan in „Freuleke" oogstte dhr P. Bremer, die telkens de lachlust opwekte. „Hij zegt niks en toch... is-ie goed!" aldus een «tem in de zaal. Dat moeten vrij juist hebben! Het gebaar moet spreken, dat is Toneelspel in te genstelling dns tot bv. een radio-hoor- spel Ons compliment, Dhr Zomermaand had geen moeite met zijn rol, hij speel de zeer krap de ruwe holster met een blanke pit! Mej Alie v d. Schans kwam in dit stuk beter terug dan zij in „Freu leke" afscheid nam. Zij was nu veel vlot ter, échter, levendiger, zuiverder Mevr Breed-Fiddeiaar en dhr J. v. Lente brachten de bijrollen volkomen tot hun recht. Al met al een goede avond, waarop de regisseur, dhr P Stechwey en de gri meur, dill1 E. Kasten, met voldoening mogen terugzien. al wadende, kousen en schoenen uit, be reikt worden. Om ongeveer 9 uur be reikte men Den Burg pas. Bert Heerschap nam Lolle z'n plaats in, terwijl Jan de Beurs de linksbuiten plaats bezette. Bert maakte een heel goede beurt en Jan smaakte het genoe gen dat 2 van zijn voorzetten henut werden. Texelse Boys. De adsp. speelden Zaterdag allemaal: A tegen OVV en de B'tjes tegen het sterke ZDH. A ging op de goede voet door en won met 9-0, de B'tjes gingen met 11-1 ten onder. Zondag was het weer Gouden Kruis dag. Het. Ie kreeg Texel 3 thuis en wist het niet verder te brengen dan 0-0. De achterhoede had zowel vóór als tegen wind niets te doen, maar de voorhoede wist bet niet tot doelpunten te brengen. De Texel-keeper weerde zich kranig en hield de stand blank Het 2e ging naar OW en verloor daar met 2-1; dit is geen slecht resultaat, vooral niet als ze zoals we vernamen, onverdiend verloren hebben. De wedstrijd van 't 3e werd door De Koog afgelast. J.S. O.V.V, nieuws. In een wedstrijd, waarin goed voetbal door de van doel tot doel staande storm onmogelijk was, wist het le met 2-1 van Tex. Boys 2 te winnen. O won de toss en verkoos voor de wind te spelen en was daardoor steeds in de aanval. Toch duurde liet een half uur, voordat Arie met een ver schot, precies onder de lat scoorde. Rust 1-0. Tien minuten na de rust maakten de Boys geljjk door hun 1.-buiten, die uit buitenspelpositie inschoot 1-1. O. scheen weinig las: van bet windnadeel te heb ben, want de voorhoede zette vgle aan vallen op, met goede schoten besloten. 10 min. voor het einde weer een schot op het B-doel. De uitstekend spelende keeper liet de hal nu glippen en de 0 - midvoor was er direct bij, om deze in het verlaten doel te plaatsen 2-1. Met deze stand kwam het einde. Het 2e ging gewoon door en versloeg SVC "2 met 8-1 Was Jan tevreden met de keeper? Volgende week hetzelfde weer, tegen Boys 3 thuis. De adsp. kregen tegen Tex. Boys A geen schijn van kans en verloren met 9-0. Mede doordat enkele spelers zonder bericht wegbleven, dat doen we niet meer hoor. W. V.V. De Koog. Hel eerste behaalde met 3-1 de over winning op ZDH 1. Direct na de aftrap ging Bill er van door en gaf K de lei ding. Eer 'hoeksohot van Leen gaf De Koog een 2-0 voorsprong. ZDH komt daarna fel opzetten en de goed opdreef zijnde midvoor van ZDH bracht de stand op 1-2 Na de rust wist Jaap nog eens 't net te vinden 3-1. Brouwer en Wim wa ren de lieren in het veld en H'enk speel de goed en zat overal. Gernt bracht ze vaak goed voor Maar spel hebben we niet gezien jongens. Dat moet anders. Gp je eigen houtje komen we er niet. Gooi het spel open. Het publiek wil wat anders zien dan pingelen. Woensdag trainen, het is nodig! „CON AMORE" GAF JUBILEUMUITVOERING. Een talrijk publiek woonde de jubile umuitvoering van de R.K. Gemengde Zangver. „Oon Amore" bij, die Zondag avond in „Casino" haar liJbj-jarig be staan vierde. In zijn openingswoord, waarin hij vooral liet hoofd onzer ge meente en pastoor Gussenhoven verwel komde, leleveerde de voorz., dhr Jac. Gomes, liet wel en wee der ver. Met dank en waardering herdacht hij het werk van de oprichter en eerste direc teur, wijlen dhr Kievits. Dit woord werd gesproken na een welkomstlied en vervolgens werd het of- ficieele muzikale programma afgewerkt. De indeling in drieën was juist gezien. Het eerste deel had in verschillende nrs. wat zwakke vertolking. Bij het beluiste ren van „Zacht zingt de zee" hetiben wij —de ogen dichtgeknepen vergeefs liet beeld van die zacht zingende zee ge zocht De sfeer ontbrak en liet klankvo lume had vooral bij de aanhef beperkt moeten worden. „Beelden uit het Wener- woud" had ook beter gekund. Er was, de mogelijkheden van liet koor in aanmer king nemend, wat te hoog gegrepen. Er was nog (e weinig eenheid, vaak zong men te hard, daaraan bezondigden zich vooral de sopranen, die niet. bij machte waren de hogere registers te zingen Een gunstig uitzondering vormde „Kas tanje" v. J. Nauta. Hoe eenvoudigei de muziek, hoe beter een uitvoering zal slagen. Het „Wonder van Papendam" werd verdienstelijk gespeeld. Hulde onderwijl voor het initiatief want het is heel wat jaartjes geleden, dat laatste operette op Texel werd uitgevoerd! Misschien wel 20 jaar! Wij hopen, dat andere ver. dit goede voorbeeld van „Qon Amore" zul len volgen en dat. „Con Amore" zelf ook op deze goede weg zal voortgaan. Die kans is groot, want belofte maakt, schuld is het niet, voorzitter?!!* In de operette deden vooral de solisten flink hun best. Van de „Spijskaart", oud maar ver trouwd!, hebben wij gesmuld Fris en origineel, was dit bet beste van de avond. De lieer R Boom mocht een nieuwe dirigeerstok in ontvangst nemen, nadat de voorz. hem liartriijk dank had ge bracht. voor diens bekwame leiding en grote belangstelling voor het koor. De solisten huldigden hun dirigent met si garen, terwijl mevr. Boom een fraaie ey- clame werd aangeboden. De pianist, dhr C. van Heerwaarden (Hoekie). werd eveneens in de huldebetuigingen be trokken De heer Boom sprak een spon taan dankwoord. DOOR DE STORM? Het zetsel van het stuk onder de titel „Storm leed nederlaag" is onver klaarbaar - óf heefde storm er de hand in gehad! enigszins verward uit de pers gekomen. Gelukkig kon een dee! worden „gered". Clementie s.v.p. jJIII Illllllllll1llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll1ll!llllllllllllll!lllllllllllllllllllllllllll)lllllll)lllllllllll!llllllllillll!llll)llllv Carel Coltof, Spoorstraat, Hoek Koningstraat hiliininiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiininiiiniiiiiiiiiiiiiHiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiiiiuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitiiiiiiiiiiiiiiinHiiiiiiuiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiinillir

Texelsche Courant | 1949 | | pagina 2