Herfstdag Heeft U al loten van het „Witte Kruis"? Voeraardappelen te koop Adverteert in dit blad Een circus met briesende paarden en grimmig grijnzende roofdieren TIENTJE ONTVREEMD. Maandagavond heeft iemand een tien tje uit de kas van „Casino" gestolen Blijkens de adv. is de dader bekend. De Directie geeft hem dus nog een kans! EERSTE NUTSAVOND. Donderdag a.s., dus morgen, houdt 't Nut zijn eerste avond in dit seizoen. Spreker is dr. Tenhaeff, privaat docent a.d. Rijksuniversiteit te Utrecht. „HET GROENE LAKEN". Biljartclub „Het Groene Laken" komt morgenavond in café Nota te De Cocka- dorp in vergadering bijeen. Ook be langstellende nog-niet-ieden zijn wel kom. NAAR HUIS. Zaterdag 1 Oct. komt Hr. Ms. torpj- dojager „Tjerk Hiddes" met een groot aantal militairen uit Indonesië in Hol land aan. Onder de rspatrierenden be vinden zich onze eilandgenoten Huil) de Ridder, Stenenplaats 2, Den Burg ,ni Willem Boonstra, Westermient 158. Welkom thuis, mannen! JONGE KOE TE WATER. Maandag ging een sehet, die met tl1 beurtschipper mee moest, er plotseling van dooi'. Bij het havenhoofd gekomen sprong het beest pardoes te water. Het wilde blijkbaar het zwemrecord ra Geertje Wielema verbeteren. Het zwom naar de helling, maar daar aangekomen ging het beest weer terug en kon het na enige moeite op het droge gebracht worden. ONVOORZICHTIGE FIETSER MAAKTE LELIJKE VAL. Twee knapen van liet vasteland wa ren blijkbaar benauwd, dat zij te laat voor de boot van 5,45 zouden komen, want ondanks de grote drukte aan te genliggers op het fietspad, vlogen ze naar Oudeschild. Bij Zuivelfabriek „De Eendracht" kwamen zij met elkaar in botsing. Een van de jongens maakte een lelijk? val, waarhij hij aan een knie werd «gewond. KOM, O KOM! Al verscheidene malen heeft het Wit te Kruis" verzocht even aan te lopen voor het afrekenen van de verkochte loten, maar op Wilhelnünalaan 45 loopi men de. deur nog niet erg plat. Stelt u 't niet uit, maar geeft u nu even gevolg aan hét verzoek. Aarzelt u heus niet, a's u denkt ei zo weinig te hebben ver kocht, te weinig naar uw zin. De een heeft altijd meer succes dan de ander, niet waar? BLUvSEM TROF HUIS TE DE KOOG. In de nacht van Zaterdag op Zondag is de bliksem ook in De Koog ingesla gen en wel in de woning van de familie O. Eelman, aan de Dorpsstraat. De electrisohe leiding van huize „Netty" werd vernield. De T.E.M. heeft hier Zondag een noodleiding aangelegd. In de duinen heeft de bliksem in de buurt van het reddingboothuisje 'n plek zwart geblakerd, doch er ontstond geen brand. GRAUWE GANZEN. ,,Ik heb grauwe ganzen gezien, veer tien stuks onder Dijkmansliuizen, nog nooit heb ik ze hier zo vroeg zien over trekken", aldus een vogelwachter. Zou dat op een vroeg invallende winter wij zen? dachten wij en naarstig zcohten wy naar gegevens. Wel, wij zijn opti mist gebleven, want in het door uiter mate deskundigen geschreven hoekje „Zien Is kennen" staat, dut de. grauwe gans vanaf begin Sept. als trekvogel kan worden waargenomen. Nu, plezie rige reis dan maar en tot volgend jaar Maart-April! KOSTELIJKE AVOND MET JAN P. STRIJBOS. Een vogelwachter schrijft ons: De heer J. P. Strijbos was zo goed 'n filmavond te geven in Hotel >,De Hoop" Wat wij daar gehoord en gezien hebben was prachtig! Kluchtig was de aap, die jong en oud boeide. Prachtig werd 'iet leven aan boord van de Willem Bs- rentsz weergegeven. Vervolgens zag men de vogelfilms. Wat heeft dhr Strij bos toch een uithoudingsvermogen om dat te maken! De zaal was overvol, dhr Kikkert had dat niet verwacht, maar iK wel, ik had gezegd, de zaal is te klein en dat was zo. Men zag daar o.m. mevr. Luberti, de dijkgraaf en de opzichter van Natuur monumenten. Jan 1'. Strijbos. hartelijk dank. Ook aan dhr Kikkert, die met Strijbos alles gratis verzorgde. Tot ziens Jan P. Strij bos! ZILVEREN JUBILEUM. De heer W. H. Lap is Zaterdagmid dag in „De Lindeboom" gehuldigd ter gelegenheid van zijn zilveren jubileum als lid van de plaatselijke commissie van de NZ.H.R.M. De heer A. Th. de Booy, directeur van de Reddingmaat schappij, sprak de jubilaris hartelijk toe en bood hem als blijk van waardering een verguld zilveren legmedaille aan (Vóór het Lieftindk-tijdperk weiden bij dergelijke jubilea gouden medailles uitgereikt) Voorts waren hij dit heug lijk feit aanwezig de heren Klijn, in specteur van de teehn dienst, de leden van de plaatselijke commissi0, waarvan dhr Lap voorzitter is, en schipper Bak ker van De Cocksdorper motorredding- lioot. Schipper P. Schagen van de roei- reddingboot te De Koog was verhin derd Nog vele jaren, jubilaris! BAKKERIJ „DE HOOP" JUBILEERT Zaterdag 1 Oct. a.s. viert Bakkerij ,,De Hoop" haar 25-jarig bestaan. Ter gelegenheid hiervan wordt de clëntèle een bijzondere aanbieding gedaan. (Z'e adv.). Bakkerij ,,De Hoop" is in de loop der jaren gegroeid tot het grootste bakke- rijbedrijf van ons eiland. Goede waai en scherp concurrerende prijzen (in honderdon advertenties aangekondigd), brachten haar een uitgebreide clientèle over heel Texel. Wij wensen Bakkerij „De Hoop" met dit jubileum van harte geluk. De tuinders werkten in de bruine hoven De wereld was verlaten van gerucht. En het oneindig najaar spande er boven, De paarlen steer van een gelaten lucht. Zo was het hier, zo moest het elders wezen; Hertstland en mensen in stil verband. Waarboven, in berusting uitgerezen. Een overal gelijke hemel spant. Wat dan te doen, grijs landschap, grijze luchten, Uit de oudste dromen van de ziel ge maakt, Wat met dit hart te doen, welks dieps zuchten Al haast niet meer naar deze dingen haakt? C. BLOEM. Michel van lieen als Jefferson niet zijn koordlopende leeuw Frasquita. Zo staat Michel iedere avond In' de kooi. Het is al heel wat jaartjes geleden, dat er op Texel een circus stond. Ecu circus met briesende paarden en een kooi, waarin wilde dieren rondspron gen, leeuwen en tijgers met grimmige grijns, om koud van te worden bui ten de goed afgesloten kooi, laat staan er binnen! Ook dit jaar komt er geen circus het Marsdiep over, maar iedereen van het eiland kan de dompteur en zijn collega's zien werken, want Circus Mullens komt in Den Helder. Morgen gaat de première: Zaterdag en Zondag 'n extra voorstelling' om 3 uur. Voor de avond voorstelling van Zaterdag 1 Oct a.s. zal TESO hij genoegzame deelname eea extra boot laten varen. (Zie adv.) Een van de glansnummers van het Circus Muller, dat Donderdag te Den Helder zijn openingsvoorstelling geelt, is het leeuwennummer. De dompteur, Jefferson boert goed met zijn leeuwen. Toen hij met circus Mullens op tour nee ging, telde zijn groep zes leeuwen, nu heeft hij er 13. De familie breidt zich nl. gaandeweg uit. In d.it circus heeft helt paard nog eer. ereplaatsje op het programma, het is dus ook: een „peerdespul". José Mul lens, de oudste dochter brengt o.a. een parforcenmmner, dat samengesteld is naar authentieke gegevens van het gro te nummei van Katchen Carré. Misschien mag hier Ook nog even de naam Otto Schumann genoemd worden, de naam alleen zegt paardenminnaars voldoende. Ook hij is een telg uit een roemrijk geslacht en zijn hogeschool nummer mag er stellig zijn. Otto Schu mann had de eer rijlessen te mogen ge ven aan het Koninklijk Huis. Men lelde uit deze beschouwing niet af, dat de hoofdschotel bestaat uit paardendres- suur, wij zouden een aantal medewer kende 'tekort doen, wanneer wij die in druk wekten. Les Roselli's bv. van het Cireo Price uit Madrid, op hun strak gespannen telefoondraad Of Charlie Wijmp, de man met de Friese naam, voor wie op het gebied van haianoeer- kunst letterlijk niets te dol is. Of het schitterend en adembenemend hiclit- nummer van de twee Brieux van het Oirque d' Hiver in Parijs. Of, last bot not least, de Babusio's, een der werkv- lijk goede clnwnnummers, die de laat ste tijd maar al te zeldzaam zijn. Dene marken is ook vertegenwoordigd, n,. door de Gebroeders Kamé, die een ko misch cascadenummer brengen. De ruime tweemaster is 15 meter hoog en heeft een diameter van 4C> m Vol trots laat directeur Jos. Mullens ons in de stal zijn prachtige paarden zien. ,.Weet u", zegt hij, ,,zii, die tegen het Circus zijn, omdat zij als dierenbe schermer menen, die houding te moeten handhaven, hebben het mis. Nergens vindt u zulke vrienden van het dier als juist in het circus en dat is ook heel begrijpelijk Zou bv. een man als Otto FILMAVOND TE OOSTEREND. Vrijdag 7 Oct. hoopt de vereniging „Het Zonnehuis", Chr. Ver. tot verple ging van behoeftige chronische zieken te Utrecht, in de Geref. kerk te Oost tr end een filmavond te geven. Er zullen twee films worden vertoond. Ie. Het veelbesproken filmwerk Doodtje Ver kerk, een film met een Evangelische strekking en een film getiteld „Draagt .zorg voor hen", ook een rolprent, die zal boeien. Elders in dit blad geeft 'en adv. nadere bijzonderheden. Gaarne wekken wij op tot bijwoning van deze avond. NOG TWEE PRIJZEN. In het op de voorpagina staande be richt over de bazar te De Waal staan verscheidene prijzen, maar er zijn tr nóg twee meer: op oranje nummer 47 is een konijn gevallen en op oranje nr. 137 een kapstok. Ze zijn af te halen aan de N.H. Pastorie. NOG ENKELE KAARTEN. Het zal de „Kilima Hawaiians" en de verdere leden van het uitgebreide en semble, dat vanavond in „Casino" op treedt, niet aan belangstelling ontbre ken, want. er waren gisteren nog slechts enkele kaarten verkrijgbaar. Schumann met hardheid ooit die grau- dioze resultaten van hogeschool kunst bereikt hebben, die hij u en ons laat genieten. Kijkt u eens, daar staat, zijn Friese hengst Bento, in zeven maanden maakte hij hem klaar, het- is 'n unicum, (lat zal iedere paardensportman grif er kennen! Daar ziet u de paarden van mijn kinderen staan, u kunt ze er al- lijd bij vinden, ze houden van deze die ren. Nee meneer, heus in het circus wordt lid! dier bijna beter behandeld dan de mensen, vertelt u dat uw lezers vooral r.og eens!" We bewonderen de Gelderlanders, de Arabieren, de Friese hengst en de ge kruiste Arat>ier-01 donburgeen men gen ons dan weer tussen de manege- knechten, die druk bezig zijn de kom op te bouwen en mét enorme zware hekken sjouwen. Aanstonds zal de leeu wentemmer Michel van Been zijn onge looflijke staaltjes van dresseurkunst aan de volko vertonen. Daar stadt de pi ti- ge, kleine, Franse dompteur, ook hij is de gehele dag om en bij zijn dieren en er is thans nog meer zorg nodig dan ooit, want het zal niet lang'meer duren of in Circus Mullens zullen jonge leeuwtjes ronddartelen. Jos Mullens neemt ons mee naar bin nen. want na het leeuwennummer rij den zijn drie kinderen acrobatiek ,e paard. ..Is het niet voor iedere sport liefhebber om van te watertanden?" zegt hij. Inderdaad, wat Willy, José on Henri presteren staat technisch gezien op een zeer hoog plan. Blijkbaar vinden zij het niet genoeg staande op een door de piste te snellen, er moet nog 'n knaap op de schouders van de ander staan! Leeuwen temmen. De leeuwen waarmee Michel optreedt, zijn nog jong, de oudste is acht jaar. 2 jaren heelt Michel nodig gehad om ze af te richten. Hoe hij dat doét? Wel, het is heel eenvoudig. Je begint ze netjes op te voeden en goed te eten te geven Meer dan ze op kunnen. En als ze dan aan je gewend zijn, slap je, gewapend niet een flinke dosis moed, in de kooi. En dan leer je ze wat ze moeten weten Als ze .je maar kennen. En als je zelf hun karakter maar kent. ,.Je moet je bemind maken en je moet boven de die ren staan". Sommige van zijn beste paarden ver loor Schumann in de oorlog. Alleen zijn oude Racker heeft lui nog over. 21 jaar is het dier. Een pracht paard, dat nog even goed zou kunnen werken als vroe ger, Maar nu heeft hij pensioen. „Paar den, die mij helpen m'n brood verdie nen moeten bij mij sterven ook. Voor geen milboen verkoop ik Hacker", zegt Schumann Het dresseren van paarden? Ach, de hoofdzaken zijn rust, toewijding en ka rakter-studie. Je mag een paard alleen maar aanpakken als hij het werk wei kan, maar niét wil. Verder moet je ze begrijpen en opvoeden, net als kindr een. Otto Schumann richtte zijn eerst paard af, toen hij 14 jaar was. Zijn leermeester was toen ziek en zat er op een stoel bij Sindsdien ontwikkelde Schumann zijn eigen optreden. ,,Het is prachtig werk, het is kunst", zegt hij, S. V. Texel. Uitslagen 4 A.: Texel-Oudesluis 1I', "Bergen-W.Waard 2-2; BK OSchoort 1-0; Grashoppers-Vrone 3-1; Watervo gels-N.Niedorp 32. Afd. N.H. Res. 2 C: Alkmaar 2-Ber- gen 2 9-2; Oudesluis 2-Berdos 2 4-0; ZAP 2Texel 2 5-2; RKAFC 3-HRC 5 4-2. Texel 3-Helder 4 3-3; Texel A-Suc ces A 1—3; Texel BTexel C 5—1 Onder grote belangstelling en hijzon der gunstig weer speelde T. 1 zijn 2e thuiswedstrijd. Gerrit, Wilner had een oogontsteking, zijn plaats werd door Bert Juilens ingenomen. In de voorhoe de speelden nu van links naar rechts: Dick Huizinga, Jan Boswijk. H. Witte, II. Neijens en Kees Schemer. Al wist deze voorhoede dan geen doelpunten te maken, tot een behoorlijk aantal goede kansen kwam ze zeer zeker, dat hier mee zo goedkoop werd omgesprongen, is jammer. Het zat T. trouwens niet mee. Voor de rust het meest aanval lend en overwegend sterker, maar de kansen werden gemist en toen O. na ongeveer een kwartier spelen teil aan val trok, werd deze besloten met een zeer ver schot, dat van de lat via de rug van onze keeper in hef. doel be landde. Deze tegenslag meenden wij, zou tot intensieve pogingen leiden, doch elke poging mislukte. O. verdedigde uitstekend, en reageerde over het algr- meen iets sneller, maar het kon de zwakkere plekken in onze defensie niet uitbuiten, zodat de rust met 0-1 inging. In de 2e helft kreeg Kees direct een prachtkans, die over de lat werd g - schoten. O. wordt wat sterker en tracht het spel, en menigmaal met succes, naar onze helft 'te verplaatsen. Hoewel er nu meer ruimte in het O-achterveld ont stond bleef men bij T. te veel door het midden en linkervleugel spelen. Het plaatsen was niet best en met mooie kansen werd slordig omgesprongen. Tegen het einde gaf Dick II. een prach tig? voorzet, Bert Juilens roept tegen Henk Witte laai gaan, maar niet doen en Henk verprutst een kans. Uit een mooie trekbal van Kees komt Bert vrij voor het doel maar ook nu een jammer lijk missen. Drie min. voor het einde krijgt T. een corner te nemen, die door Wim Langeveld nog juist in het net wordt gekopt. Einde gelijk spel 11. De uitslag had, gezien de kansenver houding in T's voordeel moeten zijn, maar het pittige frisse spel van Oude sluis verdient deze uitslag ten volle. In onze eomp. moeten alle spelers ie volle 100 pet., geven, er waren er die meer gaven, maar Niek Veldstra vdei uit de toon, gerekend naar wat hij kan, mogen we heel wat meer van hem ver wachten. (Niek werkte zich in het zweet, maar hij had zijn dag niet. Red.) Texel 2, dat met 10 man. w.o. enige invallers naar ZAP 2 tu-ok, verloor met 5-2. Tot 20 min. voor het einde werd stand gehouden maar toen kwam de in zinking. Dat wordt Zondag een moeilij ke opdracht, jongens! Texei 3 .speride gelijk met Helder 4: 3-3. Een 3-1 achterstand werd ing, 'o- pen. dus lang niet slecht. Adsp. A maakte het weer niet best en verloor met 31 van Succes A. Texel BTexel C, uitslag 5-1. Voor B een goed prestatie, nou vol houden, hoor! Tcx. Boys. Over het Zondag bereikte eindresul taat kunnen wij tevreden zijn, want van de 5 wedstrijden werden er 3 gewonnen, 1 gelijk gespeeld en 1 verloren. Zodat we uit deze wedstrijden 7 punten heb ben behaald, dus 2 meer dan ik ver wacht had Best gedaan, Boys! Zoals verwacht werd ging Boys 1 in Dii'kshorn een zware strijd tegemoet. Toch heeft het tijdens deze match aan spanning niet ontbroken. Het 'terrein was hobbelig, De rust brak aan met 2-0 voor Dirk'shorn Na de rust kwamen de Boys er hater in en toen de stand door or,ze i.-binnen op 2-1 was gebracht kreeg de achter hoede van D. het zwaar te verduren, maar wist tot helt einde toe stand te hou den. Wel maakten onze spelers nog 2 doelpunten maar deze werden beide af gekeurd, één voOr buitenspel, de andere was een indirecte vrije schop, deze werd er echter direct ingeschoten. Dit was jammer, jongens, want had toch zeker de truc van de trainer toegepast kun nen worden. Boys 2 heeft biyten de verwachtingen aan Rangers 1 2 verliespunten toege bracht. Direct na de aftrap ondernemen de Boys goede aanvallen, de stand wei d door onze midvoor opgevoerd tot 3-0. Het. veldspel van de Rangei's was beter dan van de Boys, maar zij strandden bijna steeds op de achterhoede. Een maal braken zij door: 3-1. Direct, na de middon-uit-bal maakte de B-mid voor op mooie wijze de stand op 4-1, Rust. Na de rust kon de Boysverdediging niet verhinderen dat de stand tot 4H werd teruggebracht. Daarmee kwam 't einde van deze zeer sportieve wedstrijd. Het 3e ging naar SVC 2. Met 8 man zagen zii kans de stand gelijk te hou den 1-1. Een kranige prestatie, jongens! Zeg Boys, is het nu zoveel werk om even afberichit te doen als je niet. mee_ TEXELAARTJES Contant f 0 60 Undo: adres te bevr (niet eerdei dan 11 uur in boekh ot inder nr f 0.10 meer Tek.'n blauw haardkacheltje zeer geschikt voor een kantoor H. Maas, Gravenstr., Den Burg. Te bevr. 's avonds van 6-8 uur Aangeb. gem zit- slaapkamer en vrije kookge legenheid voor bej. Wed. of juffrouw. Brieven onder no. 719 aan bur. v.d. blad Te k. een in prima staat zijnde en goed spelende N.S F. accu radio bij R. de Jong, Eieriand C 4, 's avonds na 6 uur Te k. een goed onderhouden emmer kacheltje. Te bevr. O 122 a, Oosterend Te k. een prima haardkachel f 40,- J. D. Koning, Singel 371 Oudeschild Te koop een goed onderh. wandelw-agentje met zak en een leren rijbroek gevoerd, een ovale tafel. Ju- lianastr. 7. Den Burg Te k. 2 stel beste stromatrassen Kogerweg 12 V Breiwerk gevr„ liefst onder goed, tegen billijke prijs. Adr. bur. v. d. blad. J. P. Eelman De Koog kunt spelen. Zo niet, getroost je ds even deze moeite. Boys adsp. A speelde onverwach 11 thuis tegen De Koog A. Rust blank, f s de rust maakten de Boys er 5-0 va e Ga zo door, jongens! ll Adsp. B kregen WGW D op bezoc I Deze jongens hebben een kranige pre tatie geleverd, want de WGW'ers w; ren over het algemeen groter van sta Toch ginge-n deze jongens niet 3-1 tr onder. Jongens, deze e°rste comp. wei strijd hebben jullie tot een goed eim gebracht, ga zo door! Volgende w eck moeten alle elftalle behalve Boys B weer in het veld. H le thuis tegen WG'W 1; het 2e nai Helder 4, het 3e thuis tegen ZDI Adsp. A thuis tegen OW A. H.i S.V.C De Cocksdorp. De uitslagen van deze week waren SVC A-OVV A 4-1; SVO 2-Tex. Boys 1-1; OVV 1-SVC 1 4—3; Handbal OV\ SVC 0-2. j De adsp. hebben goed werk gedaai na de 1-0 achterstand werd deze omg< j zet in 4-1 overwinning. Zo maar dooi,, gaan, jongens. Het 2e wist, aangem h met adsp. één punt thuis ie houden l gen de Boys, Het 1e vertrok met enig invallers naar OVV en verloor met 4-; j Na de grote overwinning van vorig week werd er niet vinnig genoeg aai gepakt. In de achterhoede rammelde geducht. Rust 3-2 voor O. Na de rust maakte O. er spuedig 4- van. Toch gaf S. zich niet. gewonnen e ivist met nog een kwartier te spelen d achterstand te verkleinen tot 4-3. Vei u geefs werd gepoogd om de gelijkmake i te scoren. Talrijke schoten werden ge stop'f door de uitstekend op dreef ziin de O-keeper. lil de stand kwam gee verandering. Zondag a.s. zijn de adsp. en het i j vrij. Het le speelt thuis tegen Texel c üe handbalelub speelde na de wet strijd van bet le tegen de OVV-dame, Het was duidelijk te zien dat de SVC dames deze wedstrijd w ilden winnei Er weid direct stevig aangepakt en hi 0-doel beleefde hachelijke momeiitei Rust gelijke stand. Na de rust gaf s de toon eau en spoedig maakte de mie voor in°t een goed schot een doelpun 1-0. Even daarna de r-huiten 2-0. Ml deze stand kwam het einde. Doordat het nu 's av. weer vroeg dor ker is, wordt voortaan de handbaltra ning op hel schoolplein gehouden e wel Maandagavond om 7 uur. Nu vv binnenkort het nieuwe veld in gebrul nemen is in de Maandagavond geliou den bestuursvergadering de dringend wens naar voren gebracht, dat alle it den Zaterdagmiddag op het. nieuwe tei rein aanwezig zijn voor het verrichte van werkzaamheden. Om 2 uur begin nen we. Schoppen meenemen. O.V.V.-nienwi i In een spannende en faire wedstrij n slaagde het le er in SVO met 4-3 te vet slaan. Het is O. dat de score uit ee doelworsteling opende, maar S. wist i de eerste 5 min. gelijk te maken 1-1. tv 1 zien we aan beide zijden snelle aanval ten, de verdedigingen geven echtej„ geen kans. S. ziet kans de leiding t nemen, O. antwoordt spoedig hierop al Gerrit doorbreekt en met een keihar schot de stand weer gelijk maakt 2-2. C krijgt nu een licht overwicht en uit ee - aanval van de gehete voorhoede is hf Piet die de bal in het doel werkt 3-2. Na de mst brengt Jacob met ee; pracht kopbal uit een corner van Gei rit de stand op 4-2. S. zet nu het O-do, onder zware druk, maar de achterhoed hield, met Arie aan het hoofd, goe stand. Toch moeten ze toestaan dat t de achterstand verkleint 4-3. O. vf'erk zich los en even voor het einde denke we Piet te zien scoren, maar zijn koj bal ging juist over de lat. De adsp. verloren onder protest nu 4-1 van SVC A. De Bond spreekt hier over het laatste woord. De dames handbalden tegen SVC-da mes en moesten met een 2-0 nederlaa genoegen nemen. Ook in deze wed strijd trad aan het licht dat er nog vei getramd moet worden. Vooral liet posi lie kiezen en het gooien moet beter ver zorgd worden. Denken de leden en donateurs er on uiterlijk vanavond de kaarten voor d Feestavond bij A. Kalis af te halen. D kosten bedragen 25 ct. Dit bedrag i bestemd om de onkosten te bestrjjdei Met dank aan God e grote blijdschap geven w U kennis van de geboorl van ons Dochtertje en Zusj Henderkien i Wij noemen haar HENNII J. TRAP D. TRAP-Ruslenbur DIRK PIETER MARIUS WILLEN MARIA ANDREA Oosterend, Texel, Weststraat 33, ic 23 September 1949 li Met blijdschap geven w kennis van de geboort van onze Zoon en Broertj die bij het H. Doopsel d namen ontving Johan Jozef G WITTE A. WITTE-Kui THEA, NELY, MAARTEN en )t TREESJE Den Burg, Texel, 26 September 1949 Met blijdschap geven we kennis van de geboorte van onze Dochter Petronella D MAAS M. V. MAAS-Hin en Kinderen Texel, Tuinbouw S 7, 25 September 1949 Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van ons Zoontje en Broertje André die bij het H. Doopsel de namen ontving van ANDREAS JACOBUS A. KEIIZER-Kikkert J. KEIJZER WILLY De Waal 74, Texel, 25 September 1949 Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze Zoon en Broertje Simon Jan die bij liet H. Doopsel de namen ontving van SIMON JOHANNES C. D. ZIJM-Witte j. j ZIJM JAAP Nieuweweg 386, Oudeschild 25 September 1949

Texelsche Courant | 1949 | | pagina 2