i SCHOENCREMEl goed boek Dodelijk ongeluk „Hotel Texel" Zondag 2 April Soirée Dansante Wat is er te doen Uitvoering U.D.I. Boekhandel Parkstraat De 19-jarigo Gijs Keijeer is gisteroch tend tengevolge van een botsing op de Schilderweg in het St- Lidwina Zieken huis te Den Helder overleden. Hjj fietste met andere leerlingen van onderwijsinrichtingen te Den Helder niet een flinke vaart naar de boot- die om kwart Voor aclit van Oudeschjld ver trekt- Opeens kwam hij in aanraking met het wiel van een andere fiets, ver loor de macht over zjjn stuur en schoot met gang de ScJulderweg op. Den perso nenauto kwam niet matige snelheid uit tegengestelde richting. De bestuurder deed zijn uiterste best om een botsing te voorkomen, hij week uit naar de linker kant van de weg. maar kon niet verhin deren. dat G. tegen de auto botste. G u's bleef bewusteloos liggen. Per vrachtauto van C. R Keijstr Go. werd hij naar de woning van dokter Elias. de dichtstbijzijnde arts vervoerd- De genees heer liet de jongeman onverwijld per eiekenauto naar CVudeschilö vervoeren, vanwaar hij niet de „Voorwaarts" naar Den Helder werd gebracht. Een uur 11a aankomst in het zieekenhuis is hij over leden. nadat hij tijdens zijn herkregen bewustzijn nog de H.H. Sacramenten der Stervenden bad ontvangen PLAN VOOR 24 NIEUWE WONINGEN Woningbouwvereniging Texel heeft plannen tot de bouw van 24 zgn. Bou- ma-woningen Bij goedkeuring zullen ze te Den Burg-Zuid verrijzen. Entree f 9,75 incl bel. GEMEENTE-REKENING 1948. B. en W. hebben aan de raad ter voor lopige vaststelling aangeboden de reke ning over 1948. sluitende met een be drag aan inkomsten van f 1,395,094.80 en aan uitgaven f 1,393,796.99 De rekening sluit dus met den batig saldo van f 1.297,81. De kapitaal'dlenst sluit aan inkomsten en uitgaven met een bedrag van f 1,921,382,75. S-V- De Cocksdorp. Naar Heerenveen-Ajax. Een flink aantal Texelse voetbal-en thousiasten is voornemens om Heeren veen-Ajax bij te wonen- Deze wedstrijd wordt, op Zondag 7 Mei te Ileerenveen gespeeld- Wie met de TESO-bus mee wil geve zich voor Zaterdagmiddag 6 uur op bij de heer Troost, postkantoor de C'ooksdorp. (Vorig jaar is een Texels ge zelschap getuige geweest van Ileeren- veen-SVV. Er waren toen meer liefheb bers dan plaatsen in de bus!) „NAJAARSSTORMEN"- Zaterdag 15 Ajpril a.s- hoopt „Het Mas ker" de coinedie „Najaarsstormen" op te voeren- Donateurs en met-donateurs maken wij attent op de adv- betreffende de gelegenheid tot plaat-sbespreken. (Voor niet-donateurs is ee-. beperkt aan tal kaarten verkrijgbaar. ZITTING CONSULTATIEBUREAU. Met Consultatiebureau voor zuigelin gen houdt HBDBN zitting. Voor buiten Den Burg van half 2 tot half drie- Voor Den Burg van 3-4 uur. TEXEL VOOR DE RADIO. Vanmiddag om 5 uur kunnen wij in de Vara-rubriek -.Het stond in de krant" samenstelling en redactie Gabri de Wagt, dia-loog G- W. Oskamp een en ander horen over de Russenoorlog- Vol gende week Woensdag wordt de vuur toren besproken- BRAND BEDREIGDE VLAS Mede doordat de wind was gedraaid, liepen Zondagmiddag enige vlasklampen op het land van boerderij D. Keijser. On- geren. gevaar te worden aangetast door vuur van een in brand gestoken hoop afval- Daarom werd de brandweer van Den Burg gealarmeerd Na een uurtje spuiten was het gevaar bezworen- R. D- BEHANGSELPAPIER. Schoonmaaktijd het hoogtepunt in liet leven van de boender, de wrijfwas, de schilderskwast en. het behangsel! Behangselpapierfabriek N. V. Rath Doodeheefver. Amsterdam, heeft sedert haar oprichting honderdduizenden huis vrouwen gelukkig gemaakt met haar producten, behangsel in duizend en ecu kleurschakering en evenizovele motieven Deze fabriek heeft alle schilders en behangers van heel Texel met hun da mes uitgenodigd om op Vrijdag 31 Maart een causerie met lichtbeelden bij Ie wo nen. De avond wordi gegeven in Hotel De Zwaan- Naar verluidt is de ere-tri- bune gereserveerd voor Pietje Pluis en Jantje Joppe, de heiden van ons jeugd verhaal (zie 4de pagina). Donderdag 30 Maart: Cursus-vergadering Partij v.d. Arbeid in Hotel De Graaf. Met TESO naar de RAI- Vergadering Witte Kruis in De Lin deboom. Vrijdag 31 Maart: 11 uur Stierenkeuring Westerweg naast huize „Irene". Dinsdag 4 April: Mc. Cormiek Dec ring Film. VrUdag 14 April: Jaarvergadering aandeelhouders N.V. TESO- Zaterdag 15 April: „Het Masker" brengt. „Najaarsstor men" MACHINALE HOUTBEWERKING. Aan de lieer J- Zoetelief te De Cocks dorp is vergunning verleend tot- liet in richten van oen machinale houtbewer king- FAMILIEVEETE VOOR DE RECHTBANK. Voor de Alkmaarse Arrondissements rechtbank stond Maandag terecht M- J. S-, wonende te Den Burg onder beschul diging zekere B. mishandeld te hebben Er was sprake van twee mishandelin gen; de eerste had plaatsgehad, toen B. met een kennis in zijn tuin te praten stond en daarbij enkele onvriendelijke dingen over verdachte zeide- Dit trok verdachte zidh dusdanig aan, dat zij de bejaarde B. een harde klap op het hoofd gaf. Later, toen hij op het erf van ver dachte was gekomen om een bijl te halen zou zij hem nogmaals een klap gegeven hebben Doch dit werd door verdachte ontkend- Ook getuige B. zeide, dat zij hem de tweede maal niet had geslagen- Wei had zij gezegd: „Die bijl kan je niet krijgen, wel erin klap voor je hoofd"- De Officier van Justitie mr- A. W. Holstéyn, achtte de mishandeling be wezen en sprak de mening uit, dat ver dachte e'en volgende maal weer zou trachten de oude man te slaan Uit de verklaringen can verdachte en getuigen blijkt, dat het een soort lamilieveerte is, die in deze twist uitgevochten werd De officier achtte een zware straf op zijn plaats: een boete van 75 gulden en een gevangenisstraf van één maand voor waardelijk. Heeft u schuldbesef? vroeg mr. Al- blas, de politierechter- Voor die mensen niet. zei verdachte Het vonnis luidde conform de eis. NA DERTIEN JAAR OP TEXEL TERUG. 28 April 1937 ging Jaao Ooevert naar Indonesië 0111 diens! te nemen in het K N-I L.- eergisteren keerde hij als ser geant-majoor en gehuwd man naar Texel terug. Een der vragen die wij hem stelden was natuurlijk of hij tegen de Jappen had gevochten Dat heeft hij, maar hij is er goed afgekomen! Toen de Jappen In donesië biniTeinvSelen. bevond hij zidh al geruime tijd :n West-Tndie, maar via Australië keelde hij naar de Oost terug 1 Juli 1945 landden ze te Balikpapan. Hij had wel eerder eens een kijkje in Hol land willen nemen, maar dat. ging nu eenmaal niet Voorlopig kan hij genieten van een lang verlof, daarna hoopt hij te kunnen toetreden tot. 't K.L- (Koninklijk Leger). Rederijkerskamer UD I- (Uitspanning door Inspanning) heeft groot succes ge boekt met de opvoering van het span nende toneelspel in 3 bedrijven „Smeu lend Vuur". Daar zeer vele donateurs die de zaal geheel vulden op het be kende Texelse kwartiertje hadden gere kend, kon jammer genoeg met om klok slag acht worden begonnen. In zijn ope ningswoord bood de voorzitter, de heer A. v.d- Meulen hiervoor zijn verontschul diging aan. De inhoud. Eerst maken we kennis met de fami lie Smit, die uit Indonesië gerepatrieerd is- In de Jappenkampen hebben ze veel geleden Henk Smit is de Jappen fel blijven haten- Zijn onbeheerste drift buien doen Lucie, die zij.i moeder lief derijk verzorgt, aarzelen, zijn liefde te beantwoorden. Meneer Smit- is de man die met een vrolijk woord, zonder aan dacht voor eigen moeilijkheden te eisen, een ieder tracht op te beuren. Zijn doch ter Jeanne, was tijdens de oorlog in Holland, zij maakte toen kennis met Hans Vermeulen, die een Hollandse va der een een moeder van Japanse af komst heeft- Hij lijkt op zijn moeder. De liefde die Jeanne voor hem heeft op gelat. geeft aanleiding tot moeilijkheden als blijkt dat zij hem trouw wil blijven. Dokter Gerrits, de huisvriend van de fa milie Smit, die alles in het werk stelt om d? reden van het geestelijk lijden van mevrouw Smit te weten te komen, stolt nu voor, dat Jeanne haar vriend op de verjaardag van haar vader nader aan de familie zal voorstellen, om op die manier eien crisis bij niw- te verwekken, waardoor z.ij zal kunnen genezen. Op het eind van het eerste bedrijf zien wij wat m\v Smit maar niet kan vergeten: in 'n aangrijpende droomseène doorleeft zij weer het vreselijke lijden in het kamp. Het 2e bedrijf verplaatst ons naar de avond van de verjaardag van Smit Jean ne brengt ha'ar vriend mee- Henk blijft er zich fel tegen verzetten, dat Hans in de familiekring wordt opgenomen- Mw. Smit wordt getroffen door de sprekende gelijkenis met de kamp-commandant. Is hij dan toch teruggekomen? Zii krijgt een zenuwinstorting, als hij, een fluitje demonstrerend, er drie stoten op geeft. Als de anderen, even later, de donkere tuin in gaan, wordt er een aanslag ge pleegd op Hans Vermeulen, die gewond wordt- Wie is de dader? Een «werver, in de buurt verscheidene mailen gesigna leerd en op 'i moment van de aanslag slachtoffer van epn auto-ongeval of Henk of iemand anders der familie? Dit blijkt, in het 3e bedrijf, als de poli- tie-inspectour Vrijman het onderzoek ter band heeft genomen Scherpzinnig weet hij te bewijzen, dat de zwerver op 't mo ment van zijn val het fatale schot heeft gelost- Na deze ontknoping worden aile verdere moeilijkheden opgelost en ook mw. Smit zal nu lcimnen genezen. Het spel. Dit is in het kort de inhoud van het stuk, dat aan alle medewerkenden hoge eisen stelde- Stellig is er met animo en overgave gespeeld, bij de beoordeling moeten we niet vergeten, dat het. ecu première betrof, waarbij ook beroepsto neel nog heel wat bii te vijlen heeft- Mw. f- Ivoorn-Ruys heeft van haar rol van door herinneringen gekwelde vrouw een goede opvatting gehad, vooral in de Een bron van glans! DE VISSERIJ, Het is met de visserij goed te merken dat de voedseltoestand veel verbeterd is. Minder gewilde soorten zijn zeer moei lijk of in het geheel niet te plaatsen, an dere soorten vis brengen belangrijk minder op als gevolg van de geringe vraag. Zo waren wulken liet gehele sei zoen veel lager in prijs dan voorgaand? jaren, ook de afzet is gering, maar daar de vangsten ook laag zijn, levert dat niet zoveel moeilijkheden op- Kokkers zijn ook niet. meer te plaatsen. Vorige jaren werd deze visserij hoofdzakelijk door de Cocksdorpers uitgeoefend. Dit jaar werd ook door een aantal OudesohilÖers en Oosterenders met de vangst van kok kers begonnen, maar toen was de markt meteen overvoerd- zodat er niet meer ge vist kan worden. De wijting is ook niet meer in tel__ en daar de vissers hiervoor hogere prijzen gewoon zijn, zijn ze niet bereid deze voor minder dan 16 et. af te geven Grote hoe veelheden komen daardoor in de puffa- hriek terecht- Het garnalensetaoen is slecht, veel minder dan andere jaren- Er is met dat werk geen droog brood te verdienen en liet ziet er voor de kustvissers somber uit. De konuuenvisr-trs hébben tot lieden ook nog niet veel aangevqprd, zodat ook deze tak van visserij nog geen opti mistische geluiden kan lal en horen- Al met al een beeld dat niet al te roos kleurig is voor de binnenvisserij. De kottere maken door de hoge prij'zen- van tong en schol nog altijd behoorlijke be sommingen. droomseène wist zij werkelijk te ont roeren. Trouwens in het géhele stuk werd de spanning door haar aanwezig heid verhoogd. De lieer De Wilt was een natuurgetrouwe vader, u weet wel, zo'n aardige baas. die ai les maar het liefst voor elkaar heeft en een hekel heeft aan conflicten. Dat de rol hem „lag" is zeker, maar had hij soms geen last met zijn rolkennis? Mej. Fr- Ral? heeft nog n'iet zo vaak op de planken gestaan, maar daar was niets van te bespeuren. Zij 'heeft een uitstekende mimiek en zij „was" het meisje, dat haar liefde verde digde op" eenvoudig» en natuurlijke wij ze. Wij verwachten van haar nog veel in de toekomst, Van mej- Grieta Roeper zagen we ook heel goede momenten, o a als zii Henk tegen de vermeende aan rollen van de politie-inspecteur verde digt. Wat de heer G. Witvliet betreft (die ons voorai in liet laatste bedrijf aan vaardbaar spel te zien gaf) hij speelde zijn (gast)-rol met veel overtuiging, zijn haat tegen „die Jap" in het 2e bedrijf was echt! De lieer A. Poel speelde de rol van Japanse kamp-commandant he?l goed, hij wist de Oosterling ook in zijn stom te suggereren- in het 2e en 3e be drijf zagen wij hem als i'e vriend van Jeanne, Hans Vermeulen, die zoveel van een Japanner heeft- Jammer was het, dat de grimeur zo'n monster van hem ge maakt had. wat hij toch volgens liet. stuk beslist niet moest zijn. Nu was liet on begrijpelijk hoe een aardig en natuur lijk meisje als Jeanne baar hart aan zo'n gnietzel kon verpanden. De lieer G. Bak ker wist ziju rol dat vertrouwenwekken de accent te goven. dat bij eeii arts past- Van de lieer Kees Room zagen we een dubbel rol. nl. ais Engels officier in de droomseène en in de overige bedrijven als de wachtmeester der politie Bloe- mers- Dat hij (is hij geen debutant?) op het toneel nog oen zekere schroom te ovenvinnen heeft, nas in dit geval niet storend, immers als eenvoudig politie man mocht hij zich tegenover de inspec teur wel de miindere voelen- De heer Zeldenrust had de moeilijke rol van in specteur Vrijman. Hji beheerste het 3e bul riff geheel en dat op een wijze, alsof hii altijd politieman geweest was. Zijn spel Zon nog netel' tot z'n recht gekomen zijn. als liet laatste bedrijf niet. zo zwak was geschreven. Nu was de gewenste spanning geheel buiten de schuld der spelers, niet. altijd aanwezig, bv als Bloemers ten overvloede nog eens een opsomming geeft van alles wat gebeurd is- Dit was werkelijk jammer, want in dit bedrijf is toch uitstekend spel gege ven. Mw. N. Bakker-ZuMewind had als de vrouw van Vrijman een bijrol, die in haar harrden goed tot haar recht kwam- Mw. v.d. Meuten-Flens had de zware taak „Smeulend Vuur" te regisseren. Om eens van de gewoonte af te wijken, willen we nog de heer A. Geus noemen, die als souffleur en onmisbaar onderdeel van liet geheel vormde, al hebben wij hem de gehele avond niet gehoord! Er was veel zorg besteed aan de aankleding van het toneel. Het lial was een smakelijke en vreug devolle toespijs (muziek van de Musical Ramblers). Zo is weer een geslaagde avond toege voegd aan de vele, waarop U-D.I. met voldoening kan terugzien PREDIKBEURTEN. N. H. GEMEENTE. Vrijdag 31 Maart, vergadering van de Jonge Kerk in Bben Haözer. om 8 uur. TIJDELIJK HOOFD U.L.O. De heer A. C- Peetoom, onderwijzer aan de Ulo, is benoemd lot tijdelijk hoofd. Tex. Boys. Ook nu weer keerde Boys 1 met een nederlaag huiswaarts. De strijd werd aangebonden tegen Holl. T 1 Dit is een spannende en vlugge wedstrijd gewor den- Direct na de aftrap ging H. tot de aanval over, maar de B-acliterhoede wist stand te houden en met goed samenspel hun voorhoede aan het werk te zetten, doch ook deze zag geen leans het doel der thuisclub te doorboren. Aan beid- zijden werden' vlugige aanvallen onderno men, cn toen we dachten H- to zien doel punten, wist de B-keeper een hard schot met een mooie uitval corner te stompen- De mooie kans die de 1-buiten van de B's kreeg wist deze jammer genoeg niet te benutten want de bal werd hoog over geschoten. Na de rust kwamen de Boys gevaar lijk opzetten en met kunst en vliegwerk wist de H-achterhoede schoon schip te houden. 10 min. voor het einde was de- sland nog steeds 0-0- Zeer onverwachts zag H. kans de leiding te nemen, dit doelpunt was niet nodig geweest, maar ja, daar was niets aan te veranderen. Hierop gingen de Boys met 10 man tot de aanval over om gelijk spel te force ren, maar dit. lukte jammer genoeg niet. en in de laatste phase van de strijd moest onze keeper nogmaals voor een hard schot zwichten 2-0- Kort hierop kwam het ein'de Boys 3 speelde thuis tegen De Koog 2. Een 1-0 achterstand werd in een 2-1 overwinning omgezet- Dit was een pitti ge wedstrijd. Daar Con Zelo gelijk speelde tegen II Boys, is de positie voor Boys 1 er niet beter op gewonden- Con Zelo staat nu nog 2 punten beneden ons met een wed strijd minder Als we niet Wensen te de graderen, zal er de laatste 4 thuiswed strijden met veel geestdrift en 'animo ge speeld moeten worden. Daarom raad ik de spiers aan zich vroegtijdig op deze wedstrijden te concentreren en als we ons voor de volle 100 pet. geven, hehoe- •ven wij niet onderaan te karnen- H.S S. V. Texel. Ook deze Zondag teleurstellende uit slagen: Texel 2 verloor van Alkmaria 5 met 3-4. Direct vanaf de aftrap is het te zien dat deze Alkm. ploeg beter speelde dan T 2 Binnen enkele minuten reeds weid onze achterhoede overspeeld en nam A met een goed schot de leiding. Toch werkte T- hard maar dat was niet ge noeg: ook technisch mort men kunnen spelen. Ook nu weer liet de dekking te wensen over, waarvan vooral de linker vleugel profiteerde- A. bracht de stand op 2-0. waarna T- de achterstand inliep cn zelfs gelijk maakte- Na de rust breekt de A-middenvoor door maar vordt volgens de scheids rechter ten val gebracht Penalty: 2-3- Henk W- loopt door op een lage, pass", zwenkt nar het doel maar wordt in d» ug aangevallen binnen het strafschop gebied, waarvoor T. een vrije schop op de rand van het strafschopgebied te ne men krijgt, de bal gaat. over- Een met ïeel geluk naar voren gespeelde bal komt precies onder de lat en liet. is 2-4, Wel zet T. alles op alles om de achter stand in te lopen en sticht nogal eens verwarring in de A-defensie en opnieuw wordt een overtreding binnen de beruch te lijnen met een vrije schop vanaf de rand bestraft- Bal komt niet in het net. Als eien A-man de bal met de handen wegslaat, wordt hot door de penalty 3-4- Wel spannend maar voor ons 2e wel te leurstellend, maar om centerhalf te spe len zal er getramd moeten worden- Adsp- B verloor in Den Hoorn met 0-1- Wel een behoorlijk resultaat; Texe! C in Oosterend met 0-4. Zondagmorgen speelden 2 W'eipenelf- tallen en dit was een prachtige wed strijd. Zp garen elkaar niets toe en er werd behoorlijk spel gespeeld- Keeper Wim Schiiyl was in topvorm. S. V. De Zwaluw De adsp. gingen door met winnen, nu met 1-0 van de Texel adsp. B- Dank zij uitstekend verdedigen van de T-doel- iiian bleef het slechts bij één doelpunt- Het heren- en dameselftal brachten Zon dag een bezoek aan Oosterend- De da mes kwamen het eerst in het veld, het wilde niet zo vlotten, met 2-1 werd ver loren- Daarna kwamen de heren in het veld. tegen OW 2. dit was de laatste comip- wedstrijd en GAT was er op ge brand om ons de eerste nederlaag toe te brengen. Voor de wedstrijd weiden de Zwaluwen door liet OW-bestuur met bloemen gehuldigd. Voor de rust stuitten we op grote te genstand, Henk Slegteiihorst, die het doel verdedigde, verrichtte goed werk- Na de rust waren we steeds in de aanval maar het bleef bij één doelpunt en met 1-0 overwinning eindigden we de com petitie ongeslagen O.V.V.-nleuws. OVV 2—ZDH 1: 0-1. Het 2e moest liet Zondag tegen het sterke ZDH opnemen en laten we eerlijk zijn, de uitslag viel ons hard mee. De achterhoede was er best in en heeft dan ook heel wat opgeruimd, trouwens het hele elftal maakte een goede indruk- Jammer, dat jullie in de 2e helft een in zinking kregen- Hier trok H. profijt van en maakte toen ook het winnende doel punt Nooit terugtrekken jongens, dat is fout, dat heb je ook uu weer kunnen zien- Jammer dat het schot van Schaap tegen de lat kwam- De dames speelden voor liet eerst eien behoorlijke wedstrijd en wisten met 21 van ZD'H-dames te winnen. Voor de rust was liet Trijn Mosk die mis de leiding gaf maar kort daarop maakte Z. gelijk- Na de rust was het .Tannic Boon die voor haar elftal het- winnende doelpunt scoorde Zo gaat. het goed. dames! De adsp speelden een goede wedstrijd tegen Texel C en wonnen met 4-0. Goed zo jongens! S. V- De Koog. Voor de loting en regeling seriewed strijden worden de deelnemende hand balverenigingen verzocht hun secretaris of secretaresse te zenden naar De Kluut 96, A. Brouwer-Kiew3el op Zaterdag avond 8 uur. TEXELAARTJES. Contant f 6,60- Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 uur in boekh.) of onder nr. f 0,10 meer. Aangeh. zw. gekl. pak, iniddclm. gestreepte pant, z.g.a n. Wed. J C. Dogger, Oosterend Te koop een kippenhok, schuurtje en bak fiets, J. A Barhorst, Vianen- weg E 125, Eierland Gev. zilveren schakelarmband Te gen adv. k. terug te bek. bij J. Maas, Zandvrucht B 144 Terstond gevr. vakmensen voor aanleg electr. licht. R. Dalmeijer, De Koog Te k. gevr. prima rolbezem. Kooger, Oorsp ong - Dagelijks aan huisverkrijgbaar beste biggen en schrammen, billijke prijzen Rijk, Waalderstraat 25 Te k. eiken dressoir, waskast in. marmer blad en opz„ grote tafel en 3 kippen. Schilder- einde 126 Een geweldige keus in zomerstoffen Biedt U Eska, Spoorstr. 103, Tel 2655 Den Helder Gevraagd een werkster. Stenenplaats 8 - Veri. op de Postweg kinder- bril in koker. Gaarne terug. Anny van Exel, Eierland Met blijdschap en dank baarheid geven wij U kennis van de geboorte van onze Zoon Simon Bij het H. Doopsel ont ving hij de namen Simon |ozefus Maria T. Gielis-Witte G. Gielis Het Horntje H 54 25 Maart 1950 Met blijdschap geven wij U kennis van de geboorte van onze Zoon en Broertje Klaas S. R. SALOMONS M. SALOMONS- Wcstmijze INGRID Weverstraat 5, Den Burg, Texel, 27 Maart 1950. Voor een naar Met blïdschap geven wij U kennis van de geboorte van onze Dochter Marianne C. WESTDORP H. WF.STDORP- Stechwey Schildereinde 16, Den Burg Texel, 26 Maart 1950. Zaterdag 1 April hopen onze lieve Ouders Jan v.d. Vis Adriana v. Houie hun 12,/2-jai ige echtver eniging te herdenken Dat zij nog lang voor ons gespaard moge blijven, is de wens van hun dank bare Kinderen PIET|E, MARINA, TONNY en LI A Oosterend, Peperstraat 5. Gelegenheid tot felicitatie Zondag 2 April, Voor de vele blijken van belangstelling van hier en elders op 16dezerondervon- den brengen wij hiermede ook namens onze Kinderen, oprechte dank JOHAN KIKKERT Plz. M KIKKERT- van Maldegem „Westergeest'' Maart 1950 Voor dedeelneming beloond bij het overlijden van onze lieve Ouders MAARTEN HENDRIK ZIJM eD CATHARINA GEERTRUIDA RIDDER betuigen wij onze oprechte dank. Fam Z!|M Na drie jaar afwezigheid is het mij Ihans weer mogelijk mijn vader te ass steren en zodoende onze cliëntèle zo goed en beleefd mogelijk te helpen Wij houden ons dan ook beleefd aanbevolen voor alle voorkomende werk zaamheden, Hoogachtend, Schildersbedrijf M E ril. KERKHOF eo Zoon Langs deze weg dank ik alle Vriendeii en Beken den, voor de hartelijke ontvangst bij mijn thuis komst ondervonden. Het is mij onmogelijk U allen persoonlijk te bedan ken Met de meeste dank baarheid verblijf ik, C. v d. KERKHOF 1 Mn *en' e»

Texelsche Courant | 1950 | | pagina 2