De 1 Mei bijeenkomst op Texel De schoolvoetbal gaat weer rollen won G.D.S. (Gezond door Sport) Het Koninginnefeest Stijgende belangstelling voor de motorsport Holl. Mij. van Landbouw „Nynke" trok twee volle zalen Groot feest in een boerenschuur In verband met de Nationale Feestdag Is onze drukkerij Vrij dagmiddag. 5 Mei a.s. na 12 uur GESLOTEN. Advertenties voor ons blad van Zaterdag 6 Mei a s. kunnen tot Donderdagmiddag vijl uur wor den aangeboden. - de eerste prijs bij de handbalseriewedstrijden De met groen, bloemen en spandoeken versierdezaal van ,.De Oranjeboom" was geheel gevuld toen de Partij v- d- Ar beid, N.V.V., Vrouwenclubs en de Stem des Volks er bun 1 Mei bijeenkomst hielden- Na opening door de heer Dap per, voorzitter Tex- Bestuurdersbond, zong „De Stem" ol.v de heer H. Craa- nen Strijldtmars der Arbeiders. Morgen rood, Broeders, verheft u ter vrijiheid. Mevr. De ViSes-Stemtel declameerde Winter, van Freek van Leeonven en Het woord Socialisme van Jan Jacobs. Hier na werd door de dames J- Koning-Bruin. J. Cra a n en - Hem e 1 rijkN- de Jong en A. stiggelbout opgevoerd ,,De onafgewerk te novelle" Vervolgens hield de heer C. W. Ja- cobsen. Amsterdam, een gloedvolle rede, waarin hij de betekenis van de le Mei voor de arbeidersbeweging uiteenzette. 1 Mei moet het alom feest zijn, feest ook en vooral in het gezin- 1 Mei de dag waarop wij demonstreren voor onze len zen! Spreker schetste de ontwikkeling van de arbeidersbeweging, die, toen zij nog zwak stond door haar tegenstanders dikwijls werd bespot- 1 Mei is onder ve lerlei omstandigheden gevierd: in tijden van werkeloosheid, tijdens de bezetting en nu, nu wij weer vrij zijn. Spreker noemde vervolgens de verschillende successen, die de arbeiders hebben be reikt, de leuzen, die weikeljjkflieid zijn geworden. Hij wees op de noodzaak, dat iedereen werk heeft, arbeid brengt wel vaart en welvaart houdt, het communis me buiten de deur. Spreker geloofde niet, dat 't buitenland zoveel emigran ten kan gebruiken, dat bet gevaar voor werkloosheid door emigratie kan wor den afgewend De werkgelegenheid moe ten wij niet overlaten aan liet particu lier initiatief, maar wij zoeken middelen pil wegen om dit vraagstuk lot een goe de oplossing te brengen. Wij verwachten op dit punt veel van een verenigd Europa. Spr. spoorde de jeugd tot grote activiteit aan- Strijdt mee, zoals vroeger gestreden werd Vooraan! Als de jeugd de schouder er niet onder zet, zullen zij later moeten er varen, dat zij een mooie kans verloren hebben laten saan. Onze beweging moet doortinteld worden van jeugdig vuur (Applaus). Strijdt mee. opdat alle lenzen vervuld worden- Strijdt mee voor een wereld, vrij van vrees en gebrek. GESLAAGD CONCERT- 'FEXELS FANFARE, directeur de lieer A. ,1. Vonk, heeft Zondagavond ter ge legenheid van de 41ste verjaardag van H.M. de Koningin een concert gegeven in 't Park te Den Burg- De belangstelling van de zijde van het pulbliek was be hoorlijk en men (heeft er zich van kun nen overtuigen, dat ons Fanfarecorps met goede verwachtingen aan liet con cours op Donderdag 18 Mei (Hemel vaartsdag) kan deelnemen Het programma was als volgt: Hol land Jubelt. Mignonnette, de mars van Andel. Folkloristische Paraphrases van Boudijn (het verplichte coneoursnum- mer, in de eerste afdeling, dat. eveneens door D.E.K. van Den Hoorn zal worden geblazen), de mars Con Brio De beide blinden van Toledo (liet. vrije nummer voor het concours), Een landelijke brui loftstoet, Banier-mars en tot slot- het Wilhelmus. WOB3SSDAG 17 MET zullen VIOS van Oost, D-E.K van Den Hoorn en Texols Fanfare een concert geven in het Park te Den Burg Zij zullen de num mers ten gehore brengen, welke zij de volgende dag op lm concours te Wijde- nes zullen blazen. INGEZONDEN Het moet ons feestvierenden toch eens van het hart. dat het Koninginnefeest Maandag jl. zo'u echt gezellig en buiten gewoon geslaagd feest is geworden- 's Morgens vroeg een best -stuk muziek van de toren, ofschoon op pen gewone dag, het ook een leuk gezicht is de zwarte kauwtjes rondom de toren te zien spelen en praten- Daarna de ganse Burger schooljeugd, met oranje-strikken en vlaggen getooid, zingend in lange rijen, met meester ei naast in het beste pak. dooi- de straten. Bijzonder lief. Trouwens er was geen mens meer in huis. Alles was vrijaf- Zelfs de vuilnis was blijven staan. Je kunt op zulke da gen echt s-hik hebben zeg. want tijdens het koekkappen en zaklnpen om een uur of elf op de Groenepaats, huppelde er zo waar nog een paar kolveren np de markt ofschoon er volgons de -Texelaar" toch g. en markt was. Zelfs de divren hebben gewoeld, dat. deze dag iets bijzonders zon zijn. En gelachen dat we hebben, dat. dat beest zo'n kwajongen met zak en al op de horens" nam en er een eind mee wegrende, nee.... vermakelijk Het hoogtepunt was wel het vuurwerk op 'n stukje weiland buiten Den Burg. Als nu de kas van de Oranjevereniging niel blut is, wetieu wij liet. niet: maar laten wjj door onze vrijwillige bijdragen er voor zorgen, dat wjj het volgend jaar m'instens weer zo'n prettige ui recht ge zellige feestdag hebben. Vele voldane feestvierders- De heer N. de Jong dankte spreker ^oor zijn betoog. Ook hij wekte de jon geren op tot de strijd- Hij drong aan op deelname aan de Landdag 1950. die 18 Mei te Amsterdam zal worden gehouden- Na de (ranze, waarin rode tulpen wer den verkodht, zong De Stem Lied van de Vlag, Wiegenliedje en Eens. Leden van de vrouwenbond vormden een tableau Vrouwenbond", waarbij 'n gedicht werd voorgedragen- Daarna weid opgevoerd: .De Kloof" Hierin spoelden mee de dames Craanen- Hemelrijik, Berkenpas-Hamelrijk. Ko ning-Bruin en de heren N de Jong en A. Stiggelbout. Mevr. De Vries-Steutel declameerde De Huisvrouw van Jef Last- De Stem besloot met de 1 Mei, aar. de strijders en De Roden Roepen- DE TONEELCLUB VAN Z.-EIER- I LAN1D heeft met de opvoering van „Nyn'ke" veel succes geoogst, er werd goéd gespeeld en zowel in Eierland als op -Dui'p" was de zaal geheel ge vuld- Ds- Soesan liet de avond openen met gezang 136 vers 1- Daarna sprak hij er zijn vreugde over uit, dat het clubje in Zuid-Eierland wederom bph genoeglijke avond had weten te organiseren. Dat dit op prijs wordt gesteld, bleek uit de op komst: het zaaltje was tot in alle hoeken bezet- Hierna kwam „Nynke" voor het voet licht- Dijkstra (de heerJ v- Bennekom) was een welgestelde boer, die zijn bezit maar steeds wil vergroten ten koste van zijn medemensen. Ziin vrouw (mw. Kok), heeft een vee! beter karakter. Hun zoon Hendrik (de heer A- v. Exel) had de aard van zijn moeder en kon met vader niet overweg. Van Buren, arbeider van Dijk- siia. werd van de hoeve weggejaagd, be schuldigd van diefstal zonder dat daar gegronde bewijzen voor waren- Daar Hendrik in stilte omgang liad met -Nyn ke", de dochter van v. Buren, was rlit een bittere zaak voor hem, want Nynke (mej- A. Baihorst) maakte het uit! Maai de oprechte liefde leelde bij beiden voort- Nynke koos daarna het beroep van ver pleegster en gaf aioh voor de lijdende mensheid. Haar spel kon ons buitenge woon goed voldoen- Vrouw v- Burer, (mw. Kok-Verhoeven) speelde haar rol goed doch mag niet vergeten dat toneel spelen en declameren twee verschillen de vakken zijn De Roer, hand Isman (de hoer C. Meohi eisen) kon ons heel goed voldoen. Verder ontmoetten we Mina. de koopvrouw, wandel'i d nieuwsbureau, die tevens voor alle kwalen middeltjes wist- Deze rol, gespeeld dom- mw. Van Lenten, werd ook h"el goed vertolkt. Berkje. de dienstbode van Dijkstra werd goed gebracht door mej A van Zijp Dokter was de heer C. Lagerveld. Over het geheel kunnen we tevreden zijn. Het stuk had een treffend slot, waarbij alles weer in het reine kwam. Na het gezamenlijk zingen van Gee- 135 vvs 1 sloot Ds. Soesan met gebed. Organist was de heer Dr Vries uit Z- Fierlanri VIJFENTWINTIG MOTOREN heb ben Zaterdagmiddag deelgenomen aan de puzale-rit, die door Motorclub Texel was georganiseerd 23 Motoren bereik ten de finish- Iii de zware klasse won Jp. Kikkert met 9 strafpunten de eerste prijs,, A v-d- Vis werd met 14 punten nr. 2. i.- Bakker met 22 punten nr. 3. C- Brans werd met 25 punten nr. 1 in de lichte klasse, Th. v-d. Vis werd met 33 punten nr 2 en A- Bakker met 35 pun ten nr. 3- De prijzen bestonden uit me dailles. Het is een zeer geslaagde mo tordag geworden: het weer was uitste kend en W- Koopman. N- Dros en Jn. Trap hadden bet 70 lam. lange traject keurig uil gezet. Ditmaal werd gestait bij de o 1- school t - Oosteren'd. 14 Zware mo toren en 11 lichte namen deel. Zo'n flink aantal heeft, men nog niet gekend! Mevr- v-d Vis-Vonk was ais enig vrouwelijk passagier present. Zij ontbreekt nooit. Door R. Kuiper en Jn- Koopman werd de start correct uitgevoerd Elke 2 mi nuten ronkte e n motor weg. na 4S min. de laatste. De controlekaart met regle ment kwam goed van pas- Bij de non stop maakte menigeen een duikeling. Bij Bosuil en Duin bad men 20 minuten verplichte rust! De rit werd door 5 tijd en 6 zign stille posten gecontroleerd. Penningmeester Boekei boekte 7 nieu we leden. Oosterend telt 70 motorrijders, zijn in dit gemotoriseerde dorp niet meer personen, die lid willen worden van do Motorclub Texel? Zo ja. geeft, u dan op bij W. Koopman. OUD-OOSTERICNDER ONDER SCHEIDEN Clinze vroegere eilandgenoot, de heer K Timmer, schipper te Vlissingen, is door H. M. de Koningin onderscheiden met de eremedaille in zilver, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. PREDIKBEURTEN NED. HERV. GEMEENTE. Vrijdagavond 5 Mei- 8 uur in Eben Haëzer vergadering Jonge Kerk- WAT IS ER TE DOEN? Woensdag 3 Mei: Jaarvergadering O-V V. Donderdag 4 Mei: Te Den Burg, Den Hoorn en Oude- sdhild Herdenking der gevallenen. Om 18 uur de vlaggen halfstok. Vrijdag 5 Mei: Bevrijdingsfeesten te De Koog. TURNERS NAAR BARSINGBRHORN. Zaterdag 6 Mei a.s. zullen 25 meisjes- en 8 jongensadspiranten o.l-v. de heren Mets en Keizer te Barsingeihorn deel nemen aan Bondsvaardigbeidsproeven. Deze wedstrijden zijn ui: geschreven door de Kring Hollands Noorderkwar tier- VELDLOOP VRIJDAG 19 MEI zullen een vijftigtal leden van onze Rijkspolitie deelnemen aan een veldloop over 3200 meteer, welke georganiseerd wordt door Rijkspolitie Sportvereniging Alkmaar Spo rt, instruc teur wachtmeester Tünies Treeft ben goed getraind en wij kunnen dus een span nende wedstrijd tegemoet zien! Er zul len ook enige burgers meedoen, o.a- amb tenaren van de CCD. (buiten mededin ging) Er zijn reeds mooie prijzen be schikbaar gesteld- De veldloop gaat door bos en duin. Hij vormt dus tevens een goede training voor de strijd tussen de mannen van de wet en het stropersgilde. 's Middags om 3 uur wordt bij Hotel ..Bosch en Duin" gestart en daar is te vens de finish. Dat is zeer practisdh, want na de veldloop zal men zeker be hoefte hebben aan een koel- dronk! MET VLAGGETJES EN GUIRLAN DES was de schuur van de heer L. Ver meulen, ie De Waal, versierd toen de leerlingen van de Waalder school daar een uitvoering gaven. De voorzitter van de Ondercommiassie, de lieer C- Bakker Dzn- verwelkomde in het bijzonder loco-burgemeester S. de Waard en diens echtgenote. Het moet op hen wel 'tl eigenaardige indruk heb ben gemaakt dat dit feest wegens gebrek aan een beter gebouw in een boeren schuur moest worden gevierd! April was dien avond bovendien nogal fris en daar er geen Stookgelegenheid was Melden de toeschouwers bun mantels en jassen maar aan. Eerst werd loor de leerlingen van (1e hoogste 'klassen een Lentespel opge voerd. De crooussen werden hierbij uit hun winterslaap gelwelct- 't Was een leuk gezicht de kleuters in hun pakjes te zien spelen en zingen. Het. v-ie. ons op hoe leerrijk zoiets is- Welk een vrijheid van spreken krijgt men er door, hetgeen op latere leeftijd immers van pas komt! In de pauze werden lootjes verkocht- De gelukkige winnaar van de taart was de heer Akkerman, die tevens een worst won 1 Hierna werd het hoofdnummer -Zwaan kleef aan" door de leerlingen van de andere klassen opgevoerd- Aangezien reeds eerder een vers.ag van dit stuk werd gegeven, zullen wj niet in heiha- lling treden. Wat een we ik brengt het opvoeren van zo'n stuk wel niet mee! Het moet de heer Kuys en miej. Beekenkamp dan ook gro te voldoening hebben gedaan, dat hun moeite zo ruim beloond is De schuur was geheel bezet en de -besomming'' viel niet af. NAAR HUIS- K. Druif, Postweg E 62 komt 11 Mei met. de „Zuiderkruis" te Rotterdam aan; H- v.d. Werf. K 8.3. De Koog, komt 16 Mei met de -Ta'binta" te Rotterdam aan HERVORMDE JONGEREN KOMEN BIJEEN. De Texelse Hervormde Jeugdraad heeft de organisatie van een Streekdag op Texel ter hand genomen- Alle Her vormde Jongeren van 16 jaar en ouder, leden van diverse Jeugdorganisaties, catechisanten en jonge lidmaten uit de kop van N.-Holland hoopt men op 18 Mei. Hemelvaartsdag, op Texel te mogen begroeten. Men rekent op minstens 200 gasten van de zijde der Texelse Hervormden wordt natuurlijk ook grote opïkomst verwacht! De ,,overkanters" ko men met de boot van 8.16 u;* Den Hei- der- Te Oudesohild begint dan om half tien een kerkdienst, waar de Weleerw- Heer C- B. Termaat hoopt voor te gaan. Daarna maakt men een wandeling naar de Jeugdherberg, waar de boterhammen zullen woi'den gegeten, 's Middags hoopt de voorzitter van de Texelse Jeugdraad. Ds- Janse, een inleiding te houden. Ver der vermeldt net programma zang en declamatie. Bij ongunstig weer spreekt Ds- Janse in ,-De Oranjeboom" te Den Burg- TEXELAARS REDEN OP WIERINGEN- Onder de 57 deelnemers aan de motor rit over Wieringen bevonden zich zes Texelaars. De heer C- P. Moojen werd nr. 3 in de lichte klasse- Een goed resul taat! Men reed van Wieringen naar Wieringermeer. Anna-Panlowna. Het Zand, onder de rook van Callantsoog. Donkere Duinen, De Kooi en via Bree- zaïrd weer naar Wieringen. Be Sportdag is weer ten einde Dank zij het mooie weer, goed spel en een goed humeur is deze dag ten volle ge slaagd- De eerste wedstrijd GDS-OW eindig de in een 4-0 overwinning voor GDS, dat beter speelde, waardoor zij een grote veMmeenderheid verkreeg. De wedstrijd ZDH-De Koog eindigde in een 6-3 verwinning vooi De Koog. Deze ciuib speelde iets beter samen wat bij ZI>H nogal eens haperde. In de verliezersronde kwamen in de strijd OW-ZDH. Door OVV werd ge wonnen met 2-1. Beide elftallen waren goerl tegen elkaar opgewassen, door iets beter op de bal te zitten, werd OW win naar- In de '2e winnaarsroivde speelden SVC- De Koog een aardige wedstrijd- In het begin ging het goed, maar daarna zakte SVC. af en kreeg De Koog kans de stand op te voeren tot 7-2- Tijdens de pauze speelden De Koog en ZDiH een partijtje voetbal- In een slordi ge wedstrijd van weerskanten wist ZDH met 3-0 te winnen- Hierna streden GDS en De Koog om de le prijs. In een goed gespeelde wed strijd met veel spanning werd GDS met 2-1 winnaar Een goede prestatie en wel verdiend I Zo was deze sportdag weer ten einde. Wjj hopen, dat dit niet de laatste sport dag zal zijn. Het 2e van De Koog toog naar OW 1 uim deze* te bekampen voor het Gouden Kruis- In een aardig gespeelde wedstrijd moest De Koog een 6-0 nederlaag in casseren. Zo waar nog geen slecht re sultaat, heren Voor Zondag a-s- op dit ogebhlik nog gen wedstrijden heleend, dus houdt bet kastje in de gaten, heren! Achtergebleven in het kleedlkaal: een truitje (grijs); 1 rokje (rood); 1 ceintuur (bruin). Terug te bekomen bij mej N. Felman. huize „Nelly", De Koog. In de tweede pauze speelde Gerrit Keyöer zeer verdienstelijk op de accor deon- Om ruim 11 uur glinig men huis waarts. S. V. De Zwaluw Zondag 30 April verloofde Theo Jon ker; Kees de Bnuijn komt vandaag of morgen terug uit Indonesië. Kees, van harte welkom in ons dorp en in de Zwa luwenfamilie. l'cx. boys. Zondag speelden alleen de adsp. B 'n w edstrijd. Onze jongens moesten uitko men tegen het sterke ZAP C-elftal. In 'n spannende wedstrijd speelden ze gelijk 1-1- Dit was een prachtig resultaat Boys. Jammer was het dat in de laatste minuut ZAP gelijk u ist te maken- 'Daar Oon Zelo Zondag jl- verloor is de situatie van Boys 1 even gunstiger ge worden- Toch moeten alle zeilen bijge zet worden Boys. Daarom de laatste 2 wedstrijden met volle animo en geest drift aan de gang. Laat zien dat je je plaats in de 2e klasse waard bent. H.S. Nu de -winter de vorige week zijn res- tantjes sneeuw en hagel heeft opgeruimd en ze over de bibberende lammeren en de vroege bloesems heeft uitgeschud, nu de M'ierfblissen in rook en vlammen zijn opgegaan en alieen nog maar een paar zwarte plekken in liet land aanwij zen,' waar het leest plaats vond nu is dan weer de tijd voor de schoolvoetbal- wedstrijden gekomen. Zo'n jaar is maar weer gauiw om. De wedstrijden van het vorige .jaar liggen ons nog vers in ihet geheugen en nu gaan we dan al weer aantreden voor het volgende fburnooj. Doordat het terrein van S-V Texel enige tijd „rust moet houden", kunnen de wedstrijden alleen gehouden worden op 't terrein van de Texelse Boys. Daar om moet er nu 's morgens en 's middags gespeeld worden. Er nemen vveer 10 elftallen aan do strijd deel. Na loting zijn er 2 afdelin gen gevormd: Afdeling I ('s morgens) O.L-S. Do Koog; o.l-s. Oudeschild; o-l.s. De Waal; combinatie Z.-en M.-Eierland; School voor dhr- Volksonderwijs Den Burg- Afdeling II ('s middags) 0 L.S. Oosterend; o-l.s. Den Hoorn; R MONUMENT VOOR DE GEORGIERS- Ieder jaar werden op 4 Mei op de be graafplaats van de in de zgn. Russen- oorlog gcsneuvékle Georgiërs kransen gelegd, eien door de Russische ambassa deur en een door. het „Texei-Comité 6 April" (thans Landelijk Comité 6 April"). Morgen zullen echter geen kransen worden gelegd omdat over 3, 4 maanden een monument zal worden ont huld De kransleglging wordt tot die da tum uitgesteld. De eerste gelden voor dit op te rich ten monument werden gesolionken door Georgiërs, die de Vrede mochten bele ven en toen zij naar hun Vaderland ver trokken is hun beloofd: „Het door jullie geschonken bedrag zal worden aange vuld en er zal een monument worden opgericht". Getrouw aan deze belofte is toen op gericht „Texel Comité 6 April", dat zich ten doel stelde om de nog ontbrekende gelden bijeen te brengen. Dit Comité is 'inmiddels uitgebreid tot -Landelijk Co mité 6 April". Donderdagavond hield do afd- Texel van de Holl- Mij- van Landbouw haar al gemene vergadering in De Lindeboom. ,,Over 1949 zijn wij niet ontevreden, al dus de voorzitter, de heer Jac. Roeper Jchzn. Het was een vrij gunstig jaar, in sommige opzichten zeer gunstig. Ook de schapenhouderij mag met enige vol- vervuld worden. Na lezing der notulen door de secreta ris, de heer F. Keijser, deelde de pen ningmeester, de heer H. J- Keijser, me dé, dat men f 80 was achteruiitgeboerd. De heer For Roeper verklaarde namens de comm. van relt. nazieners, dat alles in orde was bevonden- De heren F- en II. J. Keijser werden benoemd tot afgevaar digden naar de op 17 Mei a.s. te houden adig- vergadering te Den Haag. 'De heer H- Bakker die had deelgeno men aan een cursus van de Volkshoge school. gaf een overzicht van hetgeen daar behandeld is. Deze dagen (van 2-14 Jan.) zijn er goed besteed. Hij adviseer de om Ir. J. G- A. Boir.ua, Rijksland- touwconsulent voor deBoorderijbouw uit te nodigen voor een causerie over de Boerderijbouiw- Ernstige vogelschade. ■De heer C- van Rossum deelde mede, dat de meeuwen veel schade aan de ge wassen aanrichten- De heer Van Groningen zei. dat de beer Van S tri en, -Zeeburg", Eendracht, hem zojuist had verteld, dal een groot aantal meeuwen eer. paar bunder kie mend gerst totaal opgevreten hadden. Er was niets meer van over! Deze schade wordt aangericht door doortrekkende meeuwen, niet door de meeuwen, die hier broeden De meeuwen prefereren gerst, dat aan het ontkiemen is- Het is zoeter dan pas gezaaide gerst! Het ver giftigen van gerst helpt niet veel. Die per zaaien ge ft iminder schade. Behalve de meeuwen brengen de houtduiven gro te schade aan Er zijn reeds massa's dui ven gedood. K- School Den Buiig; o-l.s. De Cooksdorp; o.l-s. Den Burg. De elftallen uit elke afdeling spelen op 6 en 13 Mei een 'halve competitie- De beide hoogst geplaatste elftallen uit elke afd. komen uit in de finale op 20 Mei. De commissie wil er nog op wijzen, dat er t a v. de kamende wedstrijden de vol gende afspraken zijn gemaakt: 1. Alleen jongens die werkelijk op school zijn- mogen aan de wedstrijden deelnemen- Het hoofd der school moet teigen hun deelname geen bezwaar heb ben. 2. Op de 2e dag en bij de finale zal men indien nodig tot een beslis sing proberen te komen door verlenging (2x7Vs min) of door een beslissingswed strijd. Heeft dit geen resultaat, dan wor den strafschoppen genomen. De aan voerder wijst hiervoor 3 spelers aan. 3- De corners worden genomen van de hoek van 'het strafschopgebied af- 4. Protesten tegen de beslissing van de scibefdsreenters worden niet in be handeling genomen- 5. In andere gevallen beslissen de com missieleden, die op het terrein aanwezig zijn- Nu volgt nog het wedstrijdprogramma voor 6 en 13 Mei. Knipt het uit. 6 Mei afdeling I: 9,00— 9,30 Ghr. School De Koog 9,3510,05 De WaalEierland 10,10—'10.40 De KoogOudeschild 10,45—11.15 Eierland—Chr. School 11,2011,60 OudeschildDc Waal Afdeling II: 2,303,00 Den BurgOostcrend 3,05—3,35 R K. School—De Cocksdorp 3,40—4,10 OosterendDen Hoorn 4,154,45 De CocksdorpDen Burg 4,50—5,20 Den Hoorn—R K. Sohool 13 Mei afd'-ling I: 9,00— 9,30 De Koog—De Waal 9,3510.05 OudeschildEierland 10,1010,40 Ohr- SchoolDe Waal 10,4511.15 De Koog—Eierland 11,2011.50 OudeschildOir. Sohool Afdeling II: 2,303.00 OosterendR-K. School 3.053.35 Den Hoorn—De Cocksdorp 3,404,10 Den Burg—R.K School 4,154,45 OosterendDe Cooksdorp 4,50—5,20 Den Hoorn—Den Burg Mooi weer en prettige wedstrijden toegewenst. scheidsrechters Uitslag H- Kuys C. Akkerman P- Klewe II. Kuys C- Akkerman H. v. Kersbergen K- Fdelmich A. Lefferman P. B. Riteco C- v.d- Kolk S. Bakker C. Akkeiman P- Klevo S. Bakker H- Kuys H. v. Ivarsbergen P B. Riteco A- Lefferman C. v. d. Kolk K Pielmich longens.

Texelsche Courant | 1950 | | pagina 2