V.V.V.-vijand no. 1 IN DE ZON! I.EIDSE MARKT. Totaal aangevoerd 1992 lammeren, waarvan 1200 van Texel. Prijzen f 40 f 52. Handel matig. MOTOKEN AAN DE START. Morgen wordt een betrouwbaarheids- rit voor motoren gehouden. Blijkens de adv zijn er fraaie prijzen uitgeloofd. Bij gunstig weer wordt dan ook op flinke deelname gerekend. DRIEDAAGS SCHOOLREISJE. De hoogste klassen van de o.l. school Den Burg zijn Donderdag van ons eiland vertrtokken voor een driedaagse reis door Nederland. VEERTIG JAAR GETROUWD. Het echtpaar P. C. Boot en D. M. Boot- Koopman, Warmoesstraat, Den Burg, hoopt Donderdag 15 Juni zijn 40-jarig huwelijksfeest te vieren. WEEKBERICHT DER P.T.V. TEXEL. Van 29 Mei tot 3 Juni werden aange voerd 90,545 stuks eieren. De prijs per kg. bedroeg f 1,94. De productie loopt ge leidelijk terug. OUDESCHILD GAAT FEESTVIEREN. Oudeschild gaat binnenkort de bloe metjes buiten zetten. Er is een be hoorlijk bedrag bijeen gekomen. De Feestcommissie (de heer J. Bruin Wzn., voorzitter; de heer P. Hemelrijk, penningmeester; de heer A. de Vries, se cretaris; de heer A. Kees, mw. Dros- Kuijper, mw. Hemelrijk-Pool en de heer J. J. Zegel) heeft het volgende (knallen de) programma vastgesteld: Donderdagavond 29 Juni: Ballonop tocht met muziek van Pexels Fanfare Na de rondgang oplaten van de ballons. Vervolgens Strijd om de Vrouw en Strijd om de Man. Vrijdagavond 30 Juni, 8 uur: Optre den van het Nederlands Cabaret onder leiding van André Carrell Zaterdagmiddag 1 Juli, 2,30 uur: Kin dermatinee met het Sprookje Koning Gaap Slaap. Zaterdagavond 1 Juli, 8 uur: Tweede optreden van het Nederlands Cabaret, besloten met een gezellig bal. MUZIEK. Vanavond spelen Jan Visser's mando line- en accoideon-orkest in het Park. Dit belooft een zeer aantrekkelijk programma te worden. 86 Personen zul len er aan medewerken, de jongste van hen is 8 jaar. Eerst treedt het Mandoli ne-orkest (met ruim 40 leden) op. Daar bij zal hetzelfde (beproefde) systeem van ,,Vnj en Blij" worden gevolgd. Po pulaire liedjes dus, echte zomerkost. De heer Luit Sok zal Henk Dorel imiteren en dat redt-ie!, terwijl een dameskoor zich eveneens van haar beste zijde zal tonen om dc vocale medewerksters van Wessel Dekker naar de kroon te steken. De 21 leden tellende accordeonclub zal natuurlijk ook weer zijn beste beentje voorzetten. Gitaar en bas zullen voor de rhythmische begeleiding zorgdragen en dat komt dus ook weer dik in orde. Ten slotte zij nog vermeld, dat de (jeugdige) musici ons een Feestouverture zullen aanbieden, compleet met de pauken. Wij wensen Jan Visser's orkesten veel succes! EXCURSIE BEDRIJFSVERENIGING. Evenals vorig jaar hopen wij ook nu weer een excursie langs de proefvelden en andere bezienswaardigheden op land bouwgebied te houden. Wij zijn voorne mens dit te doen in de periode van 15- 23 Juni. Er zijn heel aardige dingen te zien op de bemestingsproefvelden en de proeven tot bestrijding van ritnaalden. Gaarne zullen wij zo spoedig mogelijk vernemen welke leden voor deze excursie belang stelling hebben. Wij gaan per autobus en zullen waarschijnlijk 's morgens om 10 uur beginnen. In het belang van de vee houders zuilen we ons best doen de ex cursie om 4 uur te beëindigen. C. v. Gr. KOSTELOZE VACCINATIE TEGEN POKKEN. Burgemeester en Wethouders der ge meente Texel maken bekend, dat gele genheid wordt gegeven tot kosteloze in enting en herinenting tegen pokken voor kinderen in de navolgende plaatsen: De Koog: Woensdag 14 Juni 1950 te 15,00 uur in de o.l. school; De Waal: Donderdag 15 Juni 1950 te 15,00 uur in de o.l. school; Den Hoorn: Vrijdag 16 Juni te 15,00 uur in de o.l. school; Oudeschild: Zaterdag 17 Juni te 10,00 uur in de o.l. school; Den Burg: Zaterdag 17 Juni te 15,00 uur in de o.l. school; Zuid-Eicrland: Dinsdag 13 Juni te 14 uur in de o.l. school; Midden-Eierland: Dinsdag 13 Juni te 14,30 uur in de o.l. school; De Cocksdorp: Dinsdag 13 Juni te 15 uur in de o.l. school, Oosterend: Woensdag 14 Juni te 9,30 uur in de dokterswoning te Oosterend. Teneinde abuizen bij het opnemen van namen en voornamen te voorkomen, die nen trouwboekjes, waarin de namen van de betreffende kinderen zijn opgenomen, te worden medegebracht. Onder de aandacht wordt gebracht, dat kinderen voor het beneken van de leeftijd van één jaar ingeënt dienen te zijn. Bij deze inënting zal echter ook gele genheid bestaan om kinderen, hoewel reeds ouder dan één jaar, die tot op he den nog niet werden ingeënt te laten in enten. Texel, 9 Juni 1950. Burgemeester en Wethouders van Texel, De Loco-burgemeester, S. DE WAARD. De Secretaris, P. BEEMSTERBOER. N.-HOLL. WOLFEDERATIE. Van de zijde der Noord Holl. Wolfede ratie bereikte ons heden het bericht dat de wolprijzen met welke zij dit seizoen der inname zal beginnen bij een rende ment van 60 pet. zijn als volgt: Kwaliteit 0 f4,60; kwaliteit 1 f4,20. Als gebruikelijk wordt de leden ver der een betaling in uitzicht gesteld. Ter oriëntatie diene, dat deze over het afgelopen jaar ongeveer 40 ct, bedroeg, nl 20 ct. contant en 20 ct. middels bij schrijving op ledenkapitaal. Dit laatste bedrag is echter nog niet definitief vast gesteld. Hiermede is dus een einde gekomen aan de onzekerheid welke op prijsgebied de afgelopen weken in de wolhandel be stond. Tevens blijkt dat de paar verko pen die de laatste weken hebben plaats gevonden slechts een slag in de ruimte waren. LOONREGELING IN HET DORS- BEDRIJF. Het vorig jaar zijn er in het dorsbe- drijf moeilijkheden ontstaan ten aanzien van de loonregeling. Het is de wens van de werkgevers zowel als werknemers in dit bedrijf, dat dit in de toekomst voor komen wordt. De moeilijkheden kunnen voorkomen worden wanneer men het vroegtijdig over de voorwaarden eens wordt. Het is dan ook gewenst, dal naast de bestuurs leden der landarbeidersbonden ook de arbeiders die bij de dorsmachines wer ken, de vergadering der samenwerkende landarbeidersbonden bezoeken. (Zie adv.) TENTOONSTELLING TE OUDESCHID. In de N. H. kerk van Oudeschild zal een per manente tentoonstel ling worden gehouden voor het kerkrestaura tie-fonds. Deze ten toonstelling, die a. s. Donderdag wordt ge opend, zal hoofdzake lijk betrekking hebben Michiel de op de geschiedenis van Ruijter. de genoemde kerk en Komen er ook het dorp Oudeschild. voorwerpen uit Men zal er schilderijen de tijd van on- aantreffen prenten, ze qrote Zee- kerkarchiefstukken, held? scheepsmodellen, enz. enz. Een halve eeuw geleden werd te Ou deschild ook een .tentoonstelling van oudheden" gehouden en wel in de Ko ningin Wilhelmina Bewaarschool. Ze werd Zaterdagmiddag 28 Juni 1900 door de ere-voorzitter, Burgemeester de Joncheere, geopend, nadat de heer Mets, voorzitter der commissie, de aanwezigen namens de Texelse Schippers- en Vis sersbond had verwelkomd. „Meer en meer worden de voorwerpen uit vroege re tijd gewaardeerd. Ze getuigen meestal van goede smaak en soliditeit en leveren het bewijs, dat de werkman kennis van zijn vak had, dat toen in hoofdzaak met handenarbeid werd verricht in tegen stelling met de tegenwoordige tijd, nu een groot deel wordt verricht met ma chines. Dat alles tegenwoordig minder solide is, ligt echter niet volgens spre ker aan gebrek aan kennis, maar wel in de eis des tijds: veel werk in korten tijd, alles gaat te gejaagd. (Anno 1900!!!! Red) Het batig saldo kwam ten goede aan genoemde Bewaarschool een inrich ting voor de kleuters en het Admiraal de Ruijter-fonds een instelling tot steun aan ouden van dagen. Het deed spreker van harte leed, „dat de visserij niet beter resultaten oplevert, anders zouden de vissers zelf meer kunnen af staan voor het fonds, om zo nodig er la ter door te worden gesteund". Er waren duizend voorwerpen geëxpo seerd. Hieronder bevonden zich: „Een bijzonder mooi miniatuurkompas, gesne den uit ivoor met zonnewijzer er op. De zilveren rand toont het jaartal 1623. Zeer oude klokken, fraai, oud zilverwerk, belangwekkende schilderijen, keurige meubelen, kortom, tal van oude, kostba re of merkwaardige zaken". S.V. De Zwaluw. Hedenavond handbal: ons le en 2e elf tal spelen tegen GDS 1 en 2, aanvang van het 2e elftal half acht, daarna speelt het le. Vertrek van Den Hoorn 7,15 uur. Zondag half 3 Nederlaagwedstrijd Z. D.H. 1—WGW 2. BELANGRIJKE MEDEDELING VOOR DE LANDBOUW. De Sociale afdeling van de Stichting voor de Landbouw op Texel verzoekt ons, belanghebbenden mede te delen, dat de C.C.D. binnenkort een strengere controle zal houden op de naleving van lonen en sociale voorwaarden op Texel. Dit geldt ook voor aangenomen (accoord) werk, waarbij men zich aan de tarieven der C.A.O. dient te houden. Indien er zich bijzondere omstandigheden voor doen, waardoor men boven of beneden het vastgestelde tarief kan komen, moet dit aangevraagd worden bij de Sociale afd. v. d. Stichting v. d. Landbouw op Texel (secretaris W. Wassenaar). Afwijkingen zonder schriftelijke toe stemming kunnen een boete tot gevolg hebben. Ook op het verstrekken van va- cantiebonnen en pensioenzegels zal ge let worden. Deze dienen ook bij accoord- werkzaamheden verstrekt te worden „Alle dage maar volop seumer!" „Dot verwondert mee nikswant in pension „Elck wat Wils", in De Koog, logeert een man van 't Meteorologisch Instituut van De Bildt. Toen die man kwam, docht ik: „Nou houwe we vast een flink posie mooi weer!" En dot is uutkomme okl" INPOLDERING WADDEN OPNIEUW BEPLEIT. In de Tweede Kamer is Dinsdag gede batteerd over de kansen van verdere inpolderingen. De heer Hoogland (arb.) drong aan op een nadere bestudering van de vraagstukken, verband houdende met de eventuele inpoldering van de Wadden. De heer Hoogland wees er op, dat zich hiermee thans reeds verschil lende lichamen bezig houden, o.a. de Rijksdienst Landaanwinning. Nog de al lerlaatste tijd hebben ook de Ged. Sta ten van N.-Holland, Friesland en Gro ningen hierover overleg met elkaar ge pleegd. Minister Spitzen antwoordde, dat de onderzoekingen, welke tot nu toe zijn verricht, niet volledig hebben beant woord aan de hier en daar hooggestelde verwachtingen omtrent het economisch nut van de inpoldering der Wadden. Mocht daartoe aanleiding bestaan, zo zal de minister echter een coördinatie van de onderzoekingen naar de moge lijkheden bevorderen. Hoe jonger we zijn, des te meei verlangen we naar de Lente en de daaropvolgende zomer We kunnen er dan immers op uit trekken zonder ons „in te pakken" tegen kou, sneeuw en gladheid Wél zal het m ons klimaat meest al nodig zijn, toch ook 's zomers een jasje mee te nemen op onze fietstochten Vooral als we vroeg van huis gaan en eerst tn de avond thuiskomen Bij voorkeur zullen we op onze uitstapjes dan een gemakkelijk zittend, sportief manteltje mee nemen, waarin we ons ongehin derd kunnen bewegen. Zo'n man teltje, dat met één of twee rijen knopen sluit, en een ruime rug heeft. Twee van zulke modellen zijn hierbij afgebeeld. K 3845/7. Dit manteltje heeft in de rug twee platte plooien, die tot onder de schouder zijn inge- stikt. De rug valt extra ruim Op ie zijnaden is een knopengarnering aangebracht Benodigd voor 104 cm oovenwijdte c.a. 3 m. stof van 140 cm breedte. li 3846/7. Dit manteltje heeft een klokkende rug en eveneens klokken de voorpanden. Het model is hooggesloten met een dubbele rij knopen Ter opluistering kan onder de kraag een vlotti shawl worden gedragen Benodigd voor 90 cm bovenwijdte c.a. 2.75 m stof van 140 c.m breedte Patronen van deze modellen zijn f 0.95 bij ..Bella" Patronen Service Kromme Nieuwe Gracht 66. Utrecht, te bestellen. K 3845/7 is verkrijgbaar voor 96. 104 en 110 cm bovenwijdte. R 3846/7 voor 90, 96 en 102 cm bovenwijdte. De modellen TÜn nvprtrpnnmon uit RpIIo" Da« Miann>A IImJaLI.j Volgende week wordt de Nationale Reclasseringsdag gehouden. De materi ele resultaten daarvan zijn bestemd voor de Reclasseringsarbeid, te verrich ten door instellingen van alle gezindten. (In verband daarmede plaatsen wij Woensdag a.s. een uitvoeriger artikel). In De Koog wordt op 16 en i 7 Juni a.s. gecollecteerd en misschien ook wel op andere dorpen? Mocht u volgende week geen collectanten zien, wel, u kunt de Reclasseringsarbeid ook steunen door uw gift te storten op postrekening 160150 ten name van Nationale Reclas seringsdag te 's-Gravenhage. G.D.S.-NIEUWS. Zaterdag speelde GDS tegen het ge combineerde elftal Noord. GDS ging uit met de bal.Er werd direct vlug overge speeld en zo wist Annie al spoedig een puntje voor haar rekening te nemen. Voor de rust maakte GDS nog twee puntjes. Na de rust werd er van keeper veranderd door de gecombineerde club en wij slaagden er niet meer in om onze stand te verhogen. Onze tegenpartij scoorde tweemaal. Einde 3-2. Het was een vlugge en goede oefenwedstrijd. S.V. De Koog. Zaterdagavond 3 uur handballen De KoogOVV; terrein bij Kampschuur. LAGERE LANDBOUWSCHOOL. Bevorderd van de le naar de 2e klas se L. Garritsen, Jan Witte, C. Wetsteen, P. A. v.d. Vis, M. Witte, P. Hopman, A. Boogaard, G. Blom, B. Lap, C. Smit, C. van Heerwaarden, Johan Witte, A. de Wolf, A. de Visser, A. van Sijp, H. Terp stra, A. Koopman en H. v.d. Wetering. Afgewezen geen. Bevorderd van de 2e naar de 3e klas: K. Stoepker, W v. Heerwaarden, W. Rijk, F. Halsema, F v Tatenhove, W. Bakker, W. Kikkert, R. J. Eelman, C. Hin, D. Bakker, Dirk Roeper, Dolf Roe per, D. J. Bakker, F. Wiering en E. Vla ming. Afgewezen twee. Nieuwe leerlingen voor de le klas, die met September aanvangt, kunnen wor den opgegeven bij het hoofd der school, de heer C. P. Laan, Kogerstraat 21, Den Burg, tel. 126. Ze moeten 7 klassen van de lagere school of daarmee gelijk staand onderwijs genoten hebben. Toelating na 6 klassen van de lagere school is momenteel nog niet mogelijk, doch hieivoor is een staatscommissie in het leven geroepen. Deze zal de minister van advies dienen Mocht ze gunstig ad viseren dan mogen enkele scholen een proef nemen. Ook de landbouwschool te Texel heeft een dergelijke proef aange vraagd en als antwoord gekregen, dat met haar wensen rekening gehouden zal worden, indien de eerder genoemde staatscommissie gunstig adviseert. Van het al of niet vlug werKen van deze commissie hangt het dus af of er dit jaar een voorbereidende klas komt of niet. Ook toelating lot hogere klassen is mogelijk. Inlichtingen hieromtrent ver strekt het hoofd. CIRCUS STRASSBURGER KOMT! Van Donderdag 15 t.m. Zondag 18 Ju ni geeft Circus Strassburger voorstellin gen in Den Helder en omdat daarvoor van de zijde der Texelaars altijd veel be langstelling bestaat (3 jaar geleden gin gen 700 Texelaars de (wilde) beesten en zo voort bekijken), heeft TESO het plan opgevat om bij genoegzame deelname extra booldiensten in te leggen. En wel na afloop van de Zaterdagavondvoor stelling en na de 2 uur matinee van Zondag. Men leze daarovei ook de adv. De heer Burghout, hoofd van de Pers en Propagandadienst, vertelde ons een en ander uit het welgekozen program ma: Strassburger komt met een gioep ijsberen naar Den Helder. Die wilde die ren zijn veel gevaailijker dan bv. leeu wen, ze zijn minder koninklijk in de uit voering van hun (snode) plannen, daar om kan men beter met leeuwen te doen hebben dan met ijsberen, die je zeer onverhoeds kunnen aanvallen. Gelukkig zal een hoogst bekwame dresseur de (lieve) diertjes bezighouden Wie aan Strassburger denkt, denkt aan keurig paardenspel. Welnu, er ko men 80 paarden mee! Hier zult ge de beste dressuur van het ganse continent kunnen bewonderen. Hogeschool door mevr. Regma Strassburger; de modern ste dressuur door Karei en mej. Elly Strassburger Een groep olifanten zal zijn kunsten vertonen, zebra's zullen er demonstreren. Zes Mexicaanse stieren met hoorns van anderhalve meter lang, zullen m de piste worden gedreven, wielrijders zullen hun acrobatische toe ren ten beste geven, adembenemend zijn de verrichtingen in de trapeze, die op 16 meter boven de (veilige) grond hangt.... Jongleurs zullen ons doen verbazen, de beste clowns ter wereld ons van de ene lach in de andere doen storten. Een groep Abessijnse pyramide- bouwers zal ook een knallend nummer verzorgen en last but not least zal mr. Borra, Koning der Zakkenrollers, in ac tie komen. U ziet het, Strassburger komt weer ouwerwets voor de dag! KERKCONCERT. Ten bate van het Bouwfonds der N.H kerk te De Koog zal op Maandag 12 Juni a.s. in de N.H. kerk te De Koog een kerkconcert worden gegeven. De vol gende dag, Dinsdag 13 Juni, zal dit con cert worden gegeven in de Doopsgezinde kerk te Den Burg. Behalve de kerkko ren van Den Burg en De Koog zal mede werking worden verleend door mevr. D. Beumkes-Schijf, sopraan, mevr. J. Beumkes-Breen, viool, mej. E. Dijt, cel lo, de heer J. Visser, orgel en de heer H. Veldhuis, declamatie. MONUMENTENZORG GEZWICHT. Bij de plannen tot uitbreiding van de Coop. Boerenleenbank een belang rijk object, dat door de fa. Jb. Drijver voor f31,000 zal worden uitgevoerd werd wederom de vraag gesteld: „Wat doen we met het monumentale geveltje, gelegen aan de achterzijde van het ge bouw?" Zoals bekend, stonden hier eerst twee oude huisjes, waarin wijlen de heer A. Ponger zijn winkelbedrijf gevestigd had. „Als die (fraaie) huisjes gesloopt moeten worden, dan moet dat maar, doch de achtergevel van dat ene geval letje moet worden gespaard", aldus decreteerde een 20-tal jaren geleden Monumentenzorg en zo werd dat gevel tje bij het nieuwe pand getrokken! Maar nu het gebouw moet worden vergroot, heeft dit geveltje er de langste tijd ge staan: binnenkort zal het worden ge sloopt en als alles naar wens verloopt zal de uitbreiding nog voor de winter haar beslag krijgen. KATHOLIEKE KERKLJJST Parochie van St Joannes de Doper. met de bijkerken van Den Hoorn en Oosterend. Heden Zondag o-li. octaaf v-h- H Sa crament. De Missen om 7,30 en de hoog mis in Den Burg om 10 u.; in Den Hoorn en in Oosterend alleen om 7,30, omdat beide kapelaans moeten assisteren in de plechtige Hoogmis van de pastoor van Oudesoliiid (bij zijn 25-j- priesterschap Omdat de pastoor alleen in Den Burg is wordt er alleen van 7-7,30 biechtgelegen heid geboden; 15 min. voor de Mis van 7,30 gelegenheid tot communie- Tegen slag van hall 8 mag niemand meer naai de communiebank komen- Ook om 7 en 9 u- wordt communie uitgereikt. Niet dus onder de Mis van 7,30; alleen na d.j Mis- De collecte is v.h. studiefonds, le zakje v- d. kerk, 2e zakje v- d- school. Communieuitreiken begint vooraan- Lof om 7 uur met preek over de \eel/v. com munie en t gebed: Ailenz- Jezus eniz. met Te Deum- Deze week is de pastoor van Dinsdag tot Vrijdag afwezig- Maandag als anders. Dinsdag Mis om 6,30, verder als anders. Woensdag geen Mis om 7 u- verder als anders. Om 7 u. Jozeflof. Don derdag geen Mis om 7 u verder als an ders- Deze ciag biechthoren v-d. schoolk- om 3.30 en verder van 7-8 u- Vrijdag: Feest vh. II. Hart v- Jezus- Om 6,30 wordt de communie uitgereikt. Om 8 uili ge- H- Mis door de schoolkinderen- Za terdag als anders- Om 6 u- rozenhoedje en van 5-9 u. bieohtgsl. op de hele uren. Zondag: 3e Zondag na Pinksteren en ook Mis om 7,30 in Oosterend. INGEKOMEN PERSONEN. .Jan van Wijk en gez., v. A'dam, Helm- holtzstr. 35 n. Parkstr. 12. Cornelis W. van Holland, v. Arnhem, Pompstr. 19 n. Oudeschild 393. Wilhelm v.d. Bongardt en gez., v. A'dam, Kuinderstr. 52 I naar Haffelderweg 10. VERTROKKEN PERSONEN. Hendrik Zandvliet, v. E 120c n. A'dam Boetonstr. 42 Oebele Agter, v. Parkstr. 36 n. Haarlem, Kortewolstr. 9. Johannes Boerhof en gez., v. B 187b n. Norg. Ger- rit D. Rehorst en gez. v. Schildereind 131 n. Den Helder, Singel 59. Martha M. Ribbink-Bakker en zn., -t. Groeneplaats 6 n. Hoofddorp, Pr. Irenestr. 3. BURGERLIJKE STAND VAN TEXEL van 2 tot en niet 8 Juni 1950. Geboren: Gosse, zv Martinus Zijlstra en Elisabeth Kootstra. Emma C. dv Her man Boekei en Margaretha J. M. Out. Johanna T. dv Nicolaas Spaans en An- naatje Dijt. Margaretha T. M. dv Johan nes A. Vervoort en Juliana C. Faber. Ondertrouwd: Eelke Groot en Klasina P. Zijm. Getrouwd: Jan Vis en Jannetje Huis man. Theodorus W. van den Heuvel en Johanna A. M. Rutten. Overleden: Elisabeth Knol, wed. van P. Dalmeijer, 69 jaar. Stijntje Brouwer, wed. v. L. C. Mets, 77 jaar. Gevonden: 1 kinderportemonnaie, 1 vulpen, 1 lichte pet, 1 zonnebril 1 shawl. ZONDAGSDIENST DEN BURG. DOKTER SCHALKWIJK. PREDIKBEURTEN. Zondag 11 Juni 1950. N. H. GEMEENTE. Den Burg 10 u. Eerw. Heer Veenhof, van Haarlem, in het Gymnastieklo kaal Molenstraat. nm. 7,30 u. Cand. D. van Boven, van Den Hoorn, in de Doopsgez. kerk. Jeugddienst. Oudeschild 10 u. Eerw. Heer Termaat Den Hoorn 10 uur Cand. D. van Boven Oosterend 10 u. Ds. Klijnsma, Bediening H. Doop. De Cocksdorp 10 u Ds. Soesan, Bevestiging Diaken. Zuid-Eierland 7,30 u. Ds. Soesan De Koog 10 u. Ds. F Visser, v. A'dam De Waal 19,30 u. Ds. F. Visser, v. A'dam GEREF. KERK. Den Burg IC uur Cand. G. Molenaar, van Delft. 's av. 7,30 uur dezelfde. Oosterend 10 en 3 uur Ds. de Wolf. GEREF. KERK (onderh. art. 31 K.O.) Oosterend 10 u. Ds. Tollenaar, uit Den Helder Bed. H. Avondmaal in de D G. kerk. n.m. 3 uur Kerkdienst DOOPSGEZINDE GEMEENTE. Den Burg 10 uur Ds. Van Veen Oosterend 's av. 19,30 dezelfde. r

Texelsche Courant | 1950 | | pagina 2