Goudse Kaarsen Gekleurde Kaarsjes Kerst- en Nieuwjaarskaarten Heren pachters! bij R. Beuving, Voor de Feestdagen Kerstbrood Weinachtstollen A. v. d. Slikke gesloten Fa J. Witvliet Az. goed schrijfbloc, Boekhandel Fa W. C. Rei; Kerstkransen, Wei hnachtstallen en Kerstbroden Vacantiefonds Bouwbedrijf nuchtere kalveren een jongen WOUDA'S is gesloten Albert Heijn GA EENS BAKKER, Inlevering Vacantiebonnen M.s. IJstroom NIET naar Purmerend. Voor de Kerstdagen Bakkerij M. Witte PROPAGANDA-AVOND TKANSPORTARBE1DERSBOND. Het Hoofdbestuur van de Centrale Bond van Transportarbeiders heeft een zeer goede greep gedaan met het tour nee van het Cabaret van Frans Vrolijk. Het Eigen Gebouw, dat tot in alle hoe ken gevuld was, heeft gedaverd van de lach, waar Frans Vroolijk als humorist conferencier een groot aandeel in had. De verdere medewerkenden waren Mr. Antoine met zijn wonderorgel, zoals het programma vermeldde, een unicum op vanétégebied. Ieder luisterde ge boeid naar het prachtige orgelspel, dat door middel van een accordeon, die met het orgel in verbinding stond, ten geho re werd gebracht. Soms werd afwisse lend accordeon en orgel gespeeld. Dt kunstenaar kreeg dan ook een ware ovatie en gaf daarom nog enkele toegif ten Buitengewoon mooi was o.a. het Nonnenkoor van Casanova. Voorts werkten mee The Handy Fools twee vrolijke dwazen, die de mensen hebben doen gieren van het lachen. Ve len zullen gewenst hebben zo vlug en lenig te zijn. En niet te vergeten De Waikiki Ha- waiians. Vier mannen en een meisje na men de toeschouwers in gedachten mee naar de Stille Zuidzee met zoete melo dieën. Vele verzoeknummers werden ge speeld en het slotlied van „de Waterval" begeleid door het wonderorgel, overtrof alles. Cor Nielson jodelde erbij, maar het publiek, dat voor echo moest zorgen, liet hem even in de steek. Jodelen is ook niet ieders werk. Frans Vroolijk smeedde het geheel met een vlotte en geestige conférence tot een buitengewoon gezellig program ma, waar de Transportarbeiders nog lang over zullen praten. De muzikale omlijsting was van Dave Harrish, de pianist, die dit op voortref felijke wijze deed. Het propagandistisch woord werd ge sproken door de heer Krook. Velen, al dus spreker, vragen zich af, of er wel reden is tot feestvieien en hierop kun nen wij zowel met ja als neen antwoor den. Neen, als wij denken aan de gewel dige spanning in de wereld, die er ei genlijk na de bevrijding altijd is ge weest en nu zijn hoogtepunt vindt in de strijd op Korea. Niemand kan overzien wat de wereld te wachten staat als deze strijd in een wereldbrand zou overgaan. In 1914-T8 dachten dat er nooit meer oorlog zou kunnen komen, omdat de verschrikkingen ontzettend groot waren geweest Maar de oorlog van 1940-'45 was nog veel ontzeitender en wij zijn he laas niet zo optimistisch meer, dat we niet meer in een volgende oorlog gelo ven En die zal stellig nog verschrikke lijker zijn dan de voorgaande. Laten we hopen, dat dit ons bespaard zal blijven. En hierbij kan de vakbeweging niet af zijdig blijven, ze moet positie kiezen en met de vrije volkeren van Europa strij den tegen de dictatuiirstaten onder lei ding van Rusland. Er is wel reden tot feestvieren als wij denken aan wat bereikt is. Het N.V.V. 400 000 leden, waarvan dz C.B.T.A. er 35000 heeft. Ondanks laster en verdacht making door de E.V.C komt 'l vertrou wen in onze bond terug en spoedig zul len we het vooroorlogse ledental hebben overschreden. En er is nog een reden tot verheugenis. Gister is op het buitenge woon congres te Utrecht besloten tot sa mengaan van de Centrale Bond van Transportarbeiders, de Vereniging van Spoor- en Tramwegpersoneel, de Centra le van kapiteins en officieren ter koop vaardij en de Centrale van Verkeers vliegers bij de KLM, die tezamen de bedrijfsbond Vervoer zullen vormen. Als straks de wet op Je publiekrechtelijke bedrijfsorganisatie tot stand komt zijn wij paraat. Het is oen geweldige stap en wij hopen van harte dat deze poging zal slagen. Het N.V.V. heeft de 400.000 leden overschreden, wat nog nimmer door wel ke vakbond dan ook in Nederland is bereikt. Maar «vn moeten niet alleen steunen op het aantal, maar ook op onze innerlijke kracht Wij moeten onze ken nis verdiepen en zorgen dat het werk met door enkelen moet worden gedaan. Bedenkt, dat geen enkele regering meer belangrijke besluiten kan nemen zonder de medewerking van de vakverenigin gen. En als de wet op de P.B.O. klaar is dan zijn de arbeiders van slovers en sla ven zoals het vroeger was, veranderd in volwaardige burgers, waarmee rekening moet worden gehouden En hoe groter het aantal, hoe meer er naar ons wordt geluisterd. Ais we dus volgend jaar terugkomen dan zorgen jullie er voor, dat intussen aile ongeor ganiseerden hier zijn verenigd in de C. B.T.A afd. Texel. Het openings- eri sluitingswoord ge schiedde door de heer H. Snoek, voorz. van de C.B.T.A afd. Texel. DE BRANDSCHADE MOET OMLAAG! De Noordhollands* Provinciale Brand- weerbond verspreidt dezer dagen over heel Texel een brochure waarin een 10- tal aanwijzingen wordt gegeven in ver band met de vraag hoe wij gezamenlijk kunnen medewerken aan verlaging van de brandschade over 1949 bedroeg de brandschade 140 miilioen gulden. Men leze deze brochure aandachtig! DIT JAAR GEEN RAAD MEER De Texelse Vroedschap komt dit jaar niet meer bijeen (behoudens onvoorziene omstandigheden). De eerstvolgende zit ting zal in Januari plaats hebben. TWEELING WERD TACHTIG! De oudste Texelse tweeling, de heer J Mant je en mevrouw C. Mant je, wo nende in de Weststraat te Oosterend, hebben Zondag hun tachtigste verjaar dag gevierd. AFBRAAK EN OPBOUW. Het reddingboothuisje van station De Krim, dat enige jaren geleden werd op geheven, wordt thans gesloopt. De gele steentjes zullen gebruikt worden bij de restauratie van de N.H. kerk te Den Burg. AANBESTEDING POSTKANTOOR. Gistermiddag werd te Den Haag aan besteed de bouw van een postkantoor te Den Burg. Laagste inschrijver was de fa Duin voor f 99,500, hoogste de fa. Van Straaten uit Leiden voor f 112,800. Er hadden 9 firma's ingeschreven. R.K. ONTWIKKELINGSCLUB. HORMONEN. Bovengenoemd onderwerp besprak Dokter Schalkwijk Donderdag jl. in Ho tel De Zwaan voor de leden van de R.K. Ontwikkelingsclub. Spreker behandelde een zeer interessant en wetenschappe lijk onderwerp, wat zeker de aandacht waard was en door hem op zeer vlotte wijze naar voren werd gebracht. Alvorens het eigenlijke onderwerp te behandelen, gaf spreker eerst in het kort een historisch overzicht van het ontstaan en ontdekking van deze nog zeer jonge wetenschap. Geleerden als Darling, Brown Sequard, Berthold en de Zwitserse chirurg Kocher, hebben hier in een belangrijke bijdrage geleverd. Hormonen zijn stoffen, die door klie ren in het menselijk lichaam geprodu ceerd en vervolgens inwendig afgeschei den worden. De Endocrinologie dit is de leer over de hormonen neemt bij de geneeskunde een zeer voorname plaats in. Dit wekt echter geen verwon dering wanneer u weet dat deze stoffen een veelzijdige taax hebben te verrich ten, zoals het in spanning houden van de gladde spieren, het beïnvloeden van de klieren en stofwisseling en in samen werking met het zenuwstelsel bepalen zij de gedragingen, het karakter van een individu. Als voornaamste hormoonpro ducenten noemde spreker, de schild klier, de alvleesklier (pancreasklier), de bijnieren en het hersenaanhangsel in de schedelbasis, welke wel de aller voornaamste genoemd mag worden, daar deze als het ware het hele lichaam domineert door het kunnen vervaardi gen van verschillende stoffen die voor het lichaam onontbeerlijk zijn. Dit in te genstelling met de andere klieren, die maar één bepaalde stof kunnen produ ceren. Verder besprak spreker het hor- moononderzoek en de toepassing hiervan op dieren. Door het wegnemen van de schildklier worden alle levensprocessen vertraagd. Dit kan echter weer verhol pen worden door een hormooninjectie. Nog niet zoveel jaren geleden kwam het nog weieens in ons land voor en wel vnl. in de omgeving Utrecht, Schalkwijk en Kampen, aldus spreker, dat kinderen leden aan "kropziekten", veroorzaakt door het opzetten van de schildklier. In Zwitserland was het zelf zo erg, dat er nog in 1924 wel 50 tot 60 pet. van de bevolking hieraan leed. De Franse ge leerde, Chartin, ontdekte echter, dat de ze ziekte veroorzaakt werd door het ontbreken van jodium Vandaar dat men in zulke streken ^en beetje jodium in het leidingwater doet. De meeste hormonen kunnen nu syn thetisch bereid worden. De insuline wordt echter nog steeds uit de alvlees klier van dieren bereid door de N.V Or- ganon te Os. PESTVOGEL. Gistermiddag zagen wij een pestvogel in het plantsoen aan de Parkstraat. AUTO VERBRAND. Maandagavond om elf uur is een luxe auto van garagebedrijf M. Goënga. Den Hoorn, bij De Atlas" totaal verbrand. De brand ontstond door een verstopping in de benzineleiding, waardoor een krachtige explosie in de carburateur ont stond. In een ogenblik stond de auto aan alle kanten in brand. De bestuurder, de heer M. Goënga, kwam met de schrik vrij door de gelukkige omstandigheid, dat de brand uitbrak, nadat de auto wegens gebrek aan benzine tot stilstand was gekomen. De auto een in prima staat verkerende Renaut was verze kerd S.V. De Koog. Woensdag, dus hedenavond, voorden de leden die-meespelen in de. te geven Revue verwacht bij B. Visser om 8 uur. Het zijn F. v. Hinthem, W. Stam, J. Eel- man-Vermeulen, N. Eelman, H Halse- ma, J. Klaasenbos, H. Veldman, B. van Hinthem-Smit, KL Bonne, W. Bakker. Tevens worden alle comm. leden ver wacht. S.V. Texel Nu we in een te lange rustperiode zijn geraakt door ongunstig weer en slechte terreingesteldheid, is het zaak om toch in prima conditie te blijven. Regelmatig wordt daar door de training op Woensdagavond aan gewerkt. Zaak is nu voor alle spelers uit de Senioren afdeling, regelmatig deze training to on derhouden om zodra mogelijk met suc ces te kunnen starten Texel 1 zit in de kopgroep en dal al leen al moet onze spelers voldoende zijn om fit te blijven, Texel 2 is nog niet buiten gevaar en heeft ook nog heel moeilijke wedstrijden voor de boeg. Texel 3 maakt een goed figuur en zal dus ook in conditie moeten blijven. Als het weer en-of terrein buitentrai ning verhinderen, wordt er in het Gym lokaal geoefend. Kijk dus even in het kastje, waar de plaats van training be kend gemaakt wordt. Voor zaaltraining gymnastiekschoenen meebrengen. Heeft u goede nota genomen van de data van ons „Bal-masqué", 21 Januari a.s. in Hotel Texel? Het belooft weer „knal" te worden. Texelse Boys-Nieuws. Woensdag jl. was de trainingsavond aardig bezet. Over het algemeen geno men zijn we over de adsp. .tevreden. Blijft trainen! Het is het voornaamste voor een goede sportsman! We hebben nu goede moed en zien vol belangstelling de komende trainingsavond tegemoet. Het bestuur rekent op u allen. Zondag: Tex Boys 1-Petten 1, 2,30 uur Tex. Boys 3-SVC 2, 12 uur. Zaterdagmiddag. Tex. Boys A-SVC A, 3 uur; Oosterend A-Tex. Boys B, 3 uur. Vertrek 13,30 u. van De Zwaan. W.R. MEER DAN EEN HALF MILLIOEN. Naar wij vernemen zal de P.T.V. dit jaar in totaal meer dan Vz millioen uit betalen voor de aan haar geleverde eie ren! In de laatste week van dit jaar (25- 30 Dec.) zal de administratie kunnen controleren, welke pluimveehouder-le verancier de half millioen volmaakte. Ter gelegenheid van dit bijzondere feit de P.T.V. heeft nog nimmer in enig jaar van haar bestaan zo'n enorm cijfer geboekt! zal de „gelukkige" pluimveehouder zeker een kistje sigaren of iets dergelijks worden aangeboden! Nr. 58. ANJTA BEEMSTERBOER. Anita viert mor gen, Vrijdag 22 De cember, haar acht ste verjaardag. Zij woont Schoonoord- v/eg 9, Den Burg. Anita, die in de 3e klas zit en qp school goed haar best doet, houdt veel van piano spe len, ja ze doet goed haar best bij haar studie. Zoals ïedeiv- een weet: Oefening kweekt kunst! Ze speelt al aardig. Ze heeft altijd veel van poesjes, bloemen en planten gehouden. Veel plezier op je verjaardag. ALS DE ELEMERT HOUDT. Als de Elemert houdt zal jong en oud er de gladde ijzers willen onderbinden. Het bestuur van de „Folklore" meldt ons: Zodra de baan officieel geopend is, mag de schooljeugd er van 2-6 gratis rijden. Van 6-7 gaat de baan dicht en daarna wordt de leerlingen van de lage re scholen geen toegang meer verleend, ook niet tegen entree. De baan is dan alleen toegankelijk voor de ouderen èn voor de Ulo, Huishoudschool en zij, die aan Den Helder op school gaan. Deze leerlingen kunnen een doorlopend toe gangsbewijs kopen a f 1,zodra de baan geopend is. Twee avonden per week zal er muziek worden gegeven De eerste wedstrijd m hardrijden is voor de schooljeugd. Daarna volgen zo zijn de plannen althans hardrij den georganiseerd door de Fryske Krite, schooiirijdeo. en gecostumeerd ijsfeest. PREDIKBEURTEN. N. H. GEMEENTE. De Cocksdorp. In plaats van Woens dagavond zal de Adventsavond worden gehouden op Zondagavond. Allen wel kom. Zuid-Eierland. Donderdagavond 8 uur Adventsavond. Allen welkom Den Burg. Zondag 24 Dec., doopdienst. Aangifte Donderdagavond 8 uur aan de Pastorie. Oosterend. De samenkomst in Het Noor den op heden Woensdag 20 Dec. gaat niet door, maar is verzet naar Woensdag 27 Dec. Donderdag 21 Dec. 8 uur Adventssamen- komst in Oost. De Waal: Donderdagavond 8 uur Ad ventsavond. KATHOLIEKE KERKLIJST Parochie van St. Joannes de Doper met de bijkerken van Den Hoorn en Oosterend. Zondag 24 Dec. 4e Zondag van de Ad vent en Vigilie van Kerstmis. De H.H Missen in Den Burg en in Oosterend om 7,30 en 10 u. en in Den Hoorn alleen om 10 u. Biechtgel. en communie-uitreiken als anders 's morgens. De uitreiking van de communie begint achteraan. Collecte v.d. sieraden. Om 7 u. lof w.o gebeden wordt de Litanie v. Allerheiligen v. d. vrede. Extra biechtgel. voor diegenen, die in de vorige dagen nog niet konden komen van 4-5,30 en van 7,30 tot zolang er achtereenvolgens biechtelingen zul len zijn. Maandag 25 Dec. Hoogfeest van Christusgeboorte en do le dag v.h. 40- urengebed. De Nachtmis met toespraak om 5'uur. In de 2 Missen na de nacht mis worden kerstliederen gezongen. Geen biechtgel. Na het einde van de le H. Mis wordt het Allerheiligste uitge steld en 3 strophen v h. Adoro Te met de oratie gezongen Onder de Nachtmis wordt geen communie uitgereikt, maar onmiddellijk er na Heel de dag Aanbid ding. Om 7 uur plechtig lof met predika tie w o. collecte met schaal. Om 3,30 u. gem. aanbidding voor de mannel. en vrouwel. jeugd. In Den Hoorn en Oos terend zijn de H. Missen om 5 uur, ge volgd door de dageraadsmis en de gezon gen Hoogmis om 8,30 uur. Geen biecht gelegenheid. In Oosterend beginnen de 2 eerste H. Missen om 7,30 en de hoog mis om 10 u. Dinsdag 26 Dec. Tweede Kerstdag en 2de dag v.h. 40-urengebed. Missen in Den Burg cm 7,30 en gez. om 10 u. In elk van de bijkerken maar één H. Mis en wel gez. in Den Hoorn om 10 u. en in Oosterend om kwart voor acht. Biechtgel. als anders en zo ook het com- munieuitreiken, hetwelk achteraan be gint. Om 3,30 gem. aanbidding voor vol wassenen. Om 7 u. plechtig lof met pre dikatie. Om 7 u. vvordt het Allerheilig ste uitgesteld na de uitreiking v. d. H Communie. Woensdag 27 Dec. 3e en laatste dag v.h. 40-urengebed. Om 7 uur Uitstelling v.h Allerheiligste De H. Mis sen om 7, 8 uur en gez. om 9 u. Om 7,30 H. Mis in Den Hoorn Om 3,30 u. gem. aanbidding v.d. schoolkinderen. Mogen ook heden geregeld aanbidders in de kerk aanwezig zijn, orr. 7 u. plechtig slui tingslof v.h. 40-urengebed, w.o. predika tie, processie en Te Deum. Donderdag 28 Dec. H. Missen om 6,30, 8 en om 9,30 u. gez. huwelijksmis en een H. Mis in Oos terend om 8 u. Na de Mis van 8 uur wordt de kinderzegen gegeven. Vrijdag 29 Dec. Mis om 7, 7,30 en 8 u. Zaterdag 30 Dec. Mis om 7 en 8 en in de kapel om 8 u. Biechtgel. van 4-8 op de hele uren. Om 6 u. rozenhoedje. Zondag 31 Dec. Zondag o.h. octaaf van Kerstmis. TEXELAARTJES. Te k. z.g.a.n. meisjes win termantel 1. 10—12 j. A. de Leeuw, Den Hoorn 2 Te k. een klamp mest bij J. Dob Eierland Kerstbo men, Kerststukjes, Beshulst, Bloemen en Planten Beleefd aanb: H. J. Witte Bloemen magazijn Warmoesstraat 25 Tel. 190 Te k. 2 pers. opklapbed met ombouw zon der spiraal Hogerstr. 17 Te k. beste Schrammen en biggen J. P. Bremer „Isola Bella" B 150 Verloren: Ouwe Sinterklaasavond in Den Burg Grijze wollen shawl Edo Spoelstra. P. H. Polder 18 Verloren trouwring, inscriptie „Emmy 24 8-49" Verzoeke beleefd terug te bezorgen Oudeschild 139 Te k. een mooie leren da- mesjas, m. 44 of ruilen voor grotere 46-48. A. Huizinga, Warmoesstr. 55, Den Burg Met blijdschap geven wij U kennis van de ge boorte van ons Zoontje en Broertje Hendrik Wij noemen hem HENK C. TROOST-Broekman C. TROOST KEES Weststraat 34. Oosterend Texel, 18 December 1950 Met vreugde en dank baarheid geven wij kennis van de geboorte van ons Dochtertje en Zusje Geertruida Maria B. HIN-Witte C. HIN ANNIE Spang W 24A, 16 December 1950 Enige Kennisgeving Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van ons Dochtertje en Zusje die bij het H. Doop sel de namen ontving van Aleida Anna Maria Wij noemen haar IDA R. NIJVELD-Keijzer Joh. NljVELD KEESJE Ankerstraat 3, Maassluis 15 December 1950 Gods liefde verblijdde ons met de geooorte van een Zoon Pieter Jan Wouter. J. C. Hoogerheide Middelkoop J. L. Hoogerheide Den Burg, Texel, Kogerstraat 66 15 December 1950. Cornclis Anthonius Witte en Johanna Maria Prenzler hebben de eer u kennis te geven dat de kerkelij ke inzegening van hun huwelijk zal plaats heb ben op Woensdag 10 Ja nuari 1951, 's morgens half 10 in de parochie kerk van de H. Joannes de Doper te Den Burg op Texel. Het Noorden O 138. Het Noorden 138a. Texel, 23 Dec. 1950. Receptie 2e Kerstdag, n.m. 3 tot 5 uur, Het Noorden O 138 Op Zondag 24 December verloven zich Nellie Vos en Frank K. Berghuis Waalderweg B 191 Texel Zusterlaantje 6 Huizen 24 December verloven zich Els Parlevliet en Oscar Sponselee Weverstraat 71, Den Burg Texel Meeuweniaan 199, Am sterdam (N) Op 28 December a.s. zijn onze lieve Ouders, Groot.- en Overgrootou ders P. BUIS en S. C. BUIS-Timmer 45 jaar getrouwd. Dat zij voor ons nog lang gespaard mogen blijven is de wens van ons allen. Den Burg: J. Buis J. Buis-Dekker Bulowayo, Zd. Rodesia Zuid-Afnka: H. Buis H. Buis-Dekker De Cocksdorp: T. Buis A Buis-Cada Amstelveen: J v. d. Kooij-Buis K. v. d. Kooy kleinkinderen en achter kleinkinderen De Cocksdorp 18 Dec. '50 ook gevuld met marsepein onze specialiteit Suikerbrood met en zonder marsepein Bestel vroegtijdig Bakkerij De Jong Telefoon 87 Kogerstr. - Den Burg GROTE SORTERING per pak (30 stuks) 50 ct Ziet de Etalage! Parkstraat Tel. 171 Medelezer gevraagd op de Schager Courant J. BOON, Schildereind 14 Wij zijn van 23 December tot 2 Januari a.s. wegens inventarisatie Reparatie-bedrijf Oudeschild. Ruime sortering Ziet Uw voorraad Visite kaartjes eens na, ze kunnen nu nog voor Nieuwjaar gereed Voorziet U, nu de papier- prijzen stijgen, nog tijdig van een onze prijzen zijn billijk en onze keuze is ruim. Grote voorraad Kantoor- en Kasboeken. Warmoesstr. 18, Den Burg Bestel vóór a.s. Vrijdag De Cocksdorp Donderdag 28 December van 6 tot 9 uur n m. gele genheid tot het verzilveren van 7 vacantiebons in „Hotel de Graaf" te Den Burg, te Oosterend ten huize van de Heer K Beijert. C. Keijzer, Correspondent C. Alkema, A N B. W. v Leersum, St Joseph K Beijert N.CB Kerstaanbieding gevraagd van Woensdag 27 December worden ze opgehaald. HAN KEESOUM, Tel. 286 GEVRAAGD voor vaste knecht liefst kunnende jmelken of ge negen te leren. L ROEPER Waalenburg 0e UMemte olU&oMen\ hakt ïtloodeA. uan BAKMI N. J. WOUDA'S MEI L'k A O R I E K N. V. SNEEK •"ooi MEE AAN 0HZE SLAGZIN WEDSTWJD vraag FORMULIEREN Bil uw WINKELIER De praktijk van tandarts A. ten Hooi van 23 December t.m. 28 December. rijdag, 29 Dec. begint het spreekuur weer. vraagt voor spoedige in diensttreding le. nette bezorger, in het bezit van rijbe wijs A; 2e. nette jongen, leeftijd 15-16 jaar, om opgeleid te worden in het kruideniersvak. Persoonlijke aanmelding Filiaal Albert Heijn, Den Burg. voorde spiegel staan I Bent u werkelijk tevreden over uw figuur Zou u niet graag wat slanker willen zijn Zou u niet graag 'n heerlijk soepel corset wil len dragen, zón der baleinen en zónder veter in het rugpand Een corset, dat u steun geeft, slanker maakt en uw fi guur verbetert Een corset, dat ja ren meegaat en waarop u zes maanden schrifte lijke garantie krijgt? Komt U dan eens bij ons geheel vrijblijvend een „Beautyform" rubbercorset pas sen. U zult er verrukt van zijn 1 Komt eerts kijken in onze speciale afdeling met aparte paskamers. r.f.tT.tgrrff.11.BW HUN AfSPRAAK li NU GENAAKT. O AT ZU hun hingen kopen ou Groeneplaats, Den Burg Woensdagavond 8-9 uur Zwaanstraat 12. Zaterdagmiddag van 3-5 uur" Zwaanstraat 12 en C Bos, Hollandseweg vaart volgende week (Kerstdagen) VERENIGDE TEXELSE BEURTDIENSTEN Laat tijdig de verlenging van Uw pachtovereen komsten aanvragen door Deurwaarder Prins, LOODSGRACHT 2 DEN HELDER. Behandeling van alle pachtzaken Weihnachtstollen Kerstkransen Fijn Krentenbrood Kerstkransjes, Krakelingen en diveise soorten Koekjes en Gebak. Bestellingen gaarne vroeg tijdig. Weverstraat 20, Tel. 259

Texelsche Courant | 1950 | | pagina 2