(jroen '2watrL-J~exels in het harL, Extra rantsoen op nieuwe koffiebon? Geslaagd Sportfeest voor de Texelse Scholieren Zuivere huid Verfris uw mond en geniet van i de geionde. verkalkende deec* Di pl ipioma s Landbouwhuishoudschool Woensdag: Strandfeest en Lampionoptocht ZATERDAG 21 JULI 1951 TEXELSE 64e JAARGANG No. 6547 COURANT Uitgave N.V. v.h. Langeveld Óf De Rooij Boekhandel Drukkerij Bibliotheek Den Burg - Texel - Postbus 11 - Tel. 11 Verschijnt Woensdags en Zaterdags. Bank: R'damse Bank, Coöp. Boerenl. Bank. Postgiro 652. - Abonn. pr. f 3,15 p. half jaar. Advertenties 8 ct. per m.m. BEVORDERD Aan het Gemeentelijk Lyceum te Den Helder werden de volgende Texelse leerlingen bevorderd: Van klasse 1 naar klasse 2: Hans Ag- ter, Piet Kuiper, Wim Lap, Paul Wuis en Tine van der Vlies. Van klasse 2 naar klasse 3: Janny Ba- kelaar, Jo Kuipers en Kees Moojen. Van klasse 3 HBS naar klasse 4: Jan de Beurs en Ko de Wolf. Van klasse 4 HBS A naar klasse 5: Nel ly Ag ter en van klasse III Gymnasium naar klasse IV: Hillie An Kok. PAS OP UW HUISDIEREN! De Cocksdorp. Een dezer dagen stier ven plotseling drie kerngezonde honden en twee katten. Twee honden 's avonds en een 'smorgens. De katten vond men 's morgens. Een en ander voltrok zich in zeer korte tijd. Vermoedelijk vergif tigingsverschijnselen. De politie is op de hoogte gebracht en de heer Swart, vee arts, heeft bij een der gestorven dieren sectie verricht. „LEEUWARDER ACCORDEON EN SEMBLE" GEEFT UITVOERINGEN OP TEXEL Hedenavond vindt in het Park te Den Burg een concert plaats door het „Leeu warder Accordeon Ensemble". Vorig jaar trok dit gezelschap een zeer groot aantal bezoekers en allen waren over het gebo- dene zeer enthousiast. Wat het L.A.E. biedt is dan ook buitengewoon goed en wij twijfelen niet of ook dit jaar zal het dit ensemble aan belangstelling niet ont breken. Zondagavond treden deze accordeon- nisten te De Koog op en Maandagavond te De Cocksdorp. De concerten beginnen telkens om 8 uur. Zij staan onder auspi ciën van onze VVV Texel. Met dit enga gement heeft onze VVV reeds bij voor baat alle eer ingelegd. Wij wensen het ensemble goed weer! (Ingezonden mededeling). zacht, soepel, gaaf en gezood. Purol doet wonderen. Doos 40 cent NUTSKLEUTERSCHOOL TE DEN BURG Op Zaterdag 28 Juli geven de kleuters van de Nutskleuterschool een uitvoe ring in „De Oranjeboom" onder leiding van Mevr. De Koning. Deze uitvoering wordt opgeluisterd door de heer L. Kui per met zijn sprekende pop. Ook zal de poppenkast vertoond worden. De toegangsprijs is bepaald op f 0,50 per persoon, voor kinderen f 0,25. De kaarten zijn verkrijgbaar bij: Mevr. De Koning, Weverstraat 101; mevr. van Veen, Hogerstraat 2; mevr. Koorn, Wilhelminalaan 54; mej. A. Roe per, Waalderstraat 47; de heer E. Lap, Witte Kruisweg 12; de heer M. C. de Gorter, Haffelerweg 18, de heer C. P. Laan, Kogerstraat 21 en bij het perso neel aan de school. Bij al deze adressen zijn tevens ver krijgbaar loten a f 0,25 ten bate van het aanschaffen van nieuw meubilair. Tot leidster van de kleuterschool is met ingang van de nieuwe cursus, die Dinsdag 28 Augustus begint, benoemd mevr. J. den Dunnen-Vroeg in de Wei te 's-Gravenhage. Dit is een gediplo meerde kracht^. We hopen hiermede een goede keus gedaan te hebben. Met ingang van de nieuwe cursus zullen geen driejarigen meer toegelaten worden, aangezien van medische zijde hier ernstige bezwaren tegen bestonden. nij: te ee uui :en< l he ui Vele huisvrouwen besteden thans hun kostbare koffiebon zodanig, dat zij er als het ware een extra rantsoen genoegen aan beleven! Zij besteden deze bon nl. voor Niemeijer's pittige Paarsmerk-kof- fie, een heerlijke krachtige koffie, waar van zij nu extra kunnen genieten, door dat zij tevens ongemerkt sparen voor het prachtige „Safira'-tafelgerei! Dit, door en door vlekvrije, tafelbestek is een bezit van blijvende waarde en een sie raad voor Uw tafel. Verdubbel dus de waarde van Uw koffiebon en vraag uitsluitend Niemeij er's koffie, echt om „dubbel" van te ge nieten! Ook op de pakjes Niemeijer's Gala- en Princess-thee bevinden zich waardebon nen voor het „Safira'-tafelbestek. Vraag aan Niemeijer-Groningen om een geïllustreerde geschenkenlijst. Deze wordt U dan franco toegezonden (Ingezonden Mededeling). ZON, MAAN EN HOOG WATER De zon komt 21 Juli op om 4,44; onder om 8,48. Maan: 25 Juli L.K. 2 Aug. N.M. Hoog water ter rede van Texel: 21 Juli 11,22 en 11,31. 22 Juli en 0,08. 23 Juli 0,13 en 0,53. 24 Juli 0,58 en 1,38. 25 Juli 1,42 en 2,21. 26 Juli 2,22 en 3,03. 27 Juli 3,06 en 3,52. Aan het strand is het ongeveer een uur eerder boog water. GELD VOOR NIEUWE BROMFIETS De bromfiets, welke Zaterdagochtend in de garage van de R.K. Pastorie aan de Molenstraat verbrandde, was het pri- vé-eigendom van Kapelaan Van dei- Kooi. Door bemiddeling van parochi anen heeft de kapelaan al weer een nieuwe bromfiets gekregen dank zij spontane samenwerking was het geld daarvoor reeds in twee dagen bijeen! NIEUWE KOFFIEBONNEN Bon 506 Algemeen (voorkomende op de A- en B-kaarten) en bon 514 Alge meen (voorkomende op de D-kaart) zijn aangewezen voor 125 gram koffie. Deze bonnen blijven geldig t.m. 4 Augustus. Het rantsoen moet dienen voor zes we ken. De eerstvolgende bonaanwijzing zal op 30 Augustus plaats hebben. BRIDGEDRIVE V.V.V. De Dinsdagavond gehouden bridge drive in het Badhotel te De Koog, mocht zich weer verheugen in een goede be langstelling. Het aantal gasten wordt steeds groter en overtrof ditmaal het aantal eilandbewoners. De afwezige Texelaars prepareren zich schijnbaar al len voor het komende bridge-seizoen. Goed zo; allen welkom bij „Groot Slem", we houden van strijd! De uitslag was: A-Lijn: 1. Echtpaar Steenhuis 61^ pt. 2. Echtpaar Engelgeer 58 pt. 3. Echtpaar Seldenrust 57^ pt. 4. Echtpaar v. Leeuwen 56 pt. 5. Dhr Kok- A. Mantje 55 pt. 6Va. Echtpaar Konijn 53 Vz pt. 6M». Dhr Schilte-de Lara 53Vs pt. 8. Dhr v. Twisk-Jansen 49Vs pt. 9. Dhr Zander-Broekman 49 pt. 10. Dhr Beemsterboer-Oskamp 47V2 pt. B-Lijn: 1. Dhr Kok-Fehrman 65 pt. 2. Echtpaar J. Bruin 63 pt. 3. Echtpaar Jouwersma 62 pt 4. Echtpaar Fürst 58Vè pt. 5 Dhr Schermer-Beers 57Vs pt 7. Dhr Koopman-C. Wessels 52 pt 7. Echtpaar Mutgeers 44Va pt. 8. Mevr. Krake-dhr Demmen 42 V2 pt. 9. Echtpaar C Rab 41 pt. 10. Dhr Bravenboer-Röhner 38 pt. A. W (Ingezonden mededeling) FILMNIEUWS „TOONTJE HEEFT ËEN PAARD GETEKEND". „Toontje heeft een paard getekend" is verfilmd. Het is, zoals men weet, het al leraardigste blijspel van Lesly Storm, waarin heftige conflicten in een overi gens vredig gezin ontstaan, doordat de zoon des huizes een paard heeft gete kend, waarop geen enkel anatomisch de tail werd vergeten. In de film heeft men het nog een beetje bonter gemaakt en de jongeheer Toontje verschijnt in le vende lijve, het bewuste paard komt ech ter niet op de proppen. Een charmante geschiedenis met een aardig gegeven, het is jammer dat dit soort comedies zo zeldzaam is. „NOBLESSE OBLIGE" De trant van het verhaal is hoogst on gebruikelijk, want hoewel de hoofdrol speler Dennis Price in (zeer) koelen bloe de tal van moorden begaat, blijft hij een vriendelijk, welopgevoed Engelsman uitermate gewetenloos, volmaakt van beheersing, uiterst sluw en nimmer on sympathiek. Men bedenke echter dat het alles fantasie, waanzin, kolder is. Maar geen Britse versie van „Hellza- poppin", geen dwaasheid om der wilje van de dwaasheid zelve, maar kolder met-een-achtergrond. Heel het Victori aanse tijdperk wordt op weergaloze wij ze op de korrel genomen. Neerlauds Nieuws. O.a.: Holland Festival. Aankomst van balletdanseres Tamara Toumanova en zangeres Kathleen Ferrier. De beroemde filmkunstenaar Walt Disney in ons land. Buitenlands Nieuws. O.a.: Naar een wapenstilstand in Ko rea. Sensationele matches in Wimble don. Vliegtuigdemonstraties op Le Bour- get. Om de Grote Prijs van Europa te Reims. Een huis met tuin in drie uren. AAN ZEVENTIG LEERLINGEN van on- ze Landbouwhuishoudschool is Donder dag het diploma uitgereikt. 19 voor de 2-jarige landbouwhuishoudcursus en 51 voor de primaire cursus. Bij de uitreiking der diploma's waren aanwezig burgemeester De Koning, zeer vele ouders, het bestuur van de school en de leerkrachten. Deze feestelijke bijeenkomst werd ge opend door mevr. De Vries-Steutel, die wegens ontstentenis van mevr. De Wijn- Jonker, het voorzitterschap waarnam. Spreekster noemde het een gewichtige en plechtige middag. Zij verheugde zich over de aanwezigheid van zovele ou ders. Het bestuur heeft bij de examens een goede indruk gekregen van hetgeen de leerlingen op de school hebben ge leerd Spreekster schetste de grote waarde van de cursussen. De leerlingen hebben kunnen zien, hoe belangrijk 't is, wat de Huisvrouw doet. „Bij de moeder begint de wereld" heeft een dichter ge zegd. Hoe goed als de huisvrouw haar werk fris, dapper en sportief opvat. Nooit mag het een sleur worden. Vervol gens stond spreekster even stil bij de positie van de vrouw. Zij is een belang rijke figuur in de wereld. Er is een grote verwachting van haar. Dat wordt dikwijls in kranten en tijd schriften naar voren gebracht. De vrouw dient dan ook een bredere kijk op de wereld te krijgen. Namens de leerlingen betuigde spreekster hartelijk dank aan het adres van mej. Wijngaarden en haar staf. Wij zijn blij met de school en blij ook met de directrice en haar staf, die zich met zoveel toewijding hebben gegeven. Hierop werden door mej. Wijngaarden de diploma's uitgereikt. Zij feliciteerde de geslaagden van harte. Jammer dat enkelen geen diploma kon worden uit gereikt. De resultaten waren zeer goed. Er zijn er met een cijferlijst, waarop geen enkele „6" voorkomt. Onder hen zijn er twee zusjes! Spreekster zei, dat de school zich o.m. ten doel stelt de liefde voor de practische huishouding bij te brengen. Mej. Wijngaarden deed vervolgens enige mededelingen in verband met de opleiding voor lerares. Nadat thee was geserveerd, namen de bezoekers een kijkje in de practijklokalen waar diver se tentoonstellingen waren ingericht. (Naaiwerk, koken, wasbehandeling, huis houdelijk werk, tafeldekken, groenten uit eigen tuin en algemeen vormend onderwijs. Hier voigen tenslotte de namen der geslaagden. 2-jarige landbouwhuishoudcursus: N. v.d. Beek, De Cocksdorp; S. v.d. Beek, idem; W. Blom, idem; S. Bos, Dijkmanshuizen; A. M Brans, Harke- buurt; E. E. Dros, Den Hoorn; M. v. Eg- mond, De Cocksdorp; E. de Graaf, idem;. C. v. Heerwaarden, De Waal, A. Hoep, idem; N. Keijser, idem; A. Kikkert, De Koog; B Kikkert, idem, M. Kuip, De Westen; W. C. M. Rutten, Eierland, A. C. Smit, Westermient; A. C. J. Veeger, Den Hoorn; N. Westdorp, Den Burg; A. C Witte, Burger-Nieuwland. primaire cursus: A. C. Bakker, P.H. Polder Spijk; A. M. Bakker, Den Hoorn; H. Boon, Den Burg; P. Dalmeijer, Oudeschild; F. Dros, Den Hoorn; P. v. Egmond, Den Burg; T. C. Flens, Eierland; M. v. Heerwaarden, De Waal; G. H. Karsman, Oudeschild; N. Kikkert, Den Hoorn; N. M. Kikkert, idem; J. G. van Koningsveld, Den Burg; G. de Leeuw, Den Hoorn; G. M. Ran, Den Burg; A. M. L. Riteco, idem; M. M. Slegh, Den Hoorn; A. M. Schraag, Zuid- Haffel; D. Visser, Den Burg, L. Vos, Den Burg; A. M. Bakker, De Westen; M. A. Bakker, Spang; M. Barhorst, Eierland, G. M. v.d. Berg, Westermient; C. Blom, Oudeschild; A. Bos, Dijkmanshuizen; S. Ellen, Den Hoorn, K. Groenhof, Oude schild; M. L. Haarsma, 't Noorden; C. J. Hin, Dijkmanshuizen; H. W. J. Rutten, Eierland; D C M. Smit, Zevenhuizen; M. Smit, Noordhaffel; G. Stark, Kaap, Oosterend; A v. d. Vis, Oosterend; P. W. v. d. Vis, idem; A M. Witte, De Westen; J A Witte, Spang; M. Blom, De Cocks dorp; A. Boon, idem; F Daalder, Den Burg; J. C Dekker, Oudeschild; R. G. Halsema, Gerritsland; S. Mechielsen, Oosterend; H. M. Rijk, Den Burg, A. J. Smit, Zevenhuizen; C. A. Smit, Wester mient; M. M. Smit, De Westen; Th. Wal- dus, De Cocksdorp; C. Witte, De Westen; J C. Witte, De Koog; N. Witte, Oude schild. Van de 50 geslaagden komen er 30 te rug voor het doorlopen van een vervolg cursus. Het ligt in de bedoeling in de toe komst een vereniging van oud-leerlin gen van de landbouwhuishoudschool op te richten. Op de bijeenkomsten daarvan zal het nuttige met het aangename wor den verbonden. DE COCKSDORP-VLIELAND: Alle dagen, ook Zondags Van De Cocksdorp 9,15 en 14,30 Van de Vliehors 10,30 en 15,45 WOENSDAG, 25 JULI. dus volgende week al, wordt te De Koog een strandfeest ge houden. Wie aan een strand feest denkt, denkt aan de fantasie, welke de gasten, jong en. oud, botvieren bij het maken van allerhan de figuren. Maar wie aan een strandfeest denkt, denkt ook wel eens aan ongunstig weer.. want dikwijls is Pluvius ook op het appèl. We weten er nog wel van, dat zo'n feest driemaal moest worden uitgesteld omdat een harde wind het water tot vlak bij de tentjes had ge dreven, zodat er nergens plaats was om strandfiguren te maken. Maar, we zijn natuurlijk weer vol goede hoop op mooi weer. 't Zal Woensdag weer spannend worden, want de belangstelling voor het maken van zandfiguren is altijd zeer groot. Het strandfeest begint 's middags en 's morgens zijn er kinderspelen aan de Minister Ruysweg. 's Avonds om 8 uur demonstreren de Waddenruiters en daarna volgt om half tien een lampi onoptocht. De VVV looft prijzen uit voor de mooiste lampions en voor de mooi ste groepen. Het fanfarecorps opent de stoet met flambouwen. Gevonden voorwerpen: 1 dames-hoofddoek, 1 grijze sportkous een capuchon, een portemonnaie. een speelgoedhondje, 1 dame- en herenbad pak in handdoek, 1 hamer. MIJNHARTJES: sterke bestrijders van pijnen ACCORDEONORKEST IN DE COCKS DORP De Cocksdorp. Zaterdagavond (heden) worden hier bij diverse burgers leden van het Leeuwarder Accordeon Orkest ondergebracht, o.w. een 11-jarige Ame rikaanse virtuose. Zij blijven tot Dins dagmorgen. Zaterdagavond wordt een uitvoering of concert gegeven aan Den Burg. Zon dag aan De Koog, terwijl Maandagavond De Cocksdorp aan de beurt komt. Het gezelschap musiceert op het terras van Hotel De Hoop Een verzoek aan de burgerij om Zon dag en Maandag de vlag uit te steken, lijkt hier wel bijzonder op zijn plaats. Het is voor het eerst, dat De Cocksdorp door het VVV een concert wordt aange boden, laten wij het dorp een feestelijk aanzien geven! Burgers uit Eierland en De Cocksdorp, geeft door uw aanwezig heid blijk van uw belangstelling en neemt ook uw gasten mee! ZONDAGSDIENST DEN BURG. DOKTER VAN LOON. BURGERLIJKE STAND VAN TEXEL van 13 tot en met 19 Juli 1951 Geboren: Dia dv Jacobus J. de Veij en Cornelia A. Koopman. Michelina Theo dora Cornelia dv Gerardus J. Veeger en Theodora G. Witte. Marchien Jeannette dv Jan Hoogerheide en Marchien de Raaf. Dirk zv Dirk Krijnen en Aagje Eelman. Ondertrouwd: Hendrik Schrama en Mientje Taag Cornelis Barhorst en Ma ria M. de Porto. Getrouwd: Eliza J C. Schot en Anna M. van Wolferen. Christiaan G. de Vaal en Pieternella Vos. Overleden: Gene. INGEKOMEN PERSONEN Gerritje van Dijk v. Callantsoog, Lange- vliet 3 n. B 66. Joost Meerding v. La ren N.H., Gr. Gerritsweg 4 n. Kogerstr. 13. Fnedenka K. G. Paeper v. Amster dam, Wormerveerstr. 40 III, n. K 59. Frangois L. Faber en gez. v. Hilversum, L. de Keylaan 51 n. K 61a. VERTROKKEN PERSONEN. David Keetbaas en gez. v. De Koog 104 n Amerongen, Betonweg C 253. Christina T Sabel, v. Warmoesstr. 52 n. Zaandam, Saenredamstr. 23. Joyce A. T. H. Versluijs v. Weverstr. 101 n. Alkmaar Jul. van Stolberglaan 16. Volgert G. J. Mooyen v. De Koog 173 n. Groede. De Gudeschildcrs wonnen de wissel- beker Hier volgen de uitslagen van de scho lensportdag, Woensdag jl. gehouden op het Texel-terrein. De door de gemeente beschikbaar gestelde wisselbcker werd gewonnen door de o.l.s. Oudeschild, wel ke Midden-Eierland na spannende strijd in de finale met 14-13 klopte Bij de es tafette ging de Chr. School, Den Burg, met de eer (een medaille, ook beschik baar gesteld door de gemeente) strijken. We zullen hopen, dat het volgend jaar weer iets dergelijks georganiseerd kan worden. Als bijzonderheid zij nog vermeld, dat de kinderen 175 liter limonade hebben verzwolgen. Hardlopen: Jongens 9-10: 1 Dirk Sittorp; 2. Kees Boersen; 3. Fup Krijnen. Meisjes 9-10: 1. Marijke Beumkes; 2. Marian v Maldegem; 3 Jenneke Ven- nik. Jongens 11-12: 1. Piet Quartel; 2. Mart de Wolf; 3 Bas v. Veen. Meisjes 11-12: 1 Henny Schouten; 2. Johanna Spigt; 3. Nellie Witte. Jongens 13-14- 1 Gerard Barhorst; 2. Jan Daalder; 3 Cor Schot Meisjes 13-14: 1. Nel Smit, R.K. Den Burg, 2. Rie v.d, Beek, De Cocksdorp; 3. Bea Wuis, De Koog. Estafette: 1. Chr. School, prijs medail le; 2. De Koog. Hink-stap-sprong: Jongens 9-10: 1. F. Krijnen, 8,40, Oudeschild; 2. Jaap Wit te, 8,10, De Waal; 3. Louis v. Hoorn, 7,52 De Cocksdorp. Meisjes 9-10: 1. Jopie Bakelaar, 7,00; 2 Astrid Keijzer, 6,60; 3 Irene Hooge- woning (Chr. School) 6,55. Jongens 11-12: 1. P. Quartel Cocks dorp, 8,81; 2. Henk Troost, Cocksdorp, 7,97; 3. Kees Boot 7,75 Meisjes 11-12: 1. N. Witte, 7,8 m. De Waal; 2. J. Spigt, 7,77, De Koog; 3. P. Ellen, 7,75, Oudeschild Jongens 13-14. 1 Henk Spigt, 8,60, R. K. B.; 2. Cor de Wolf, 8.20, De Waal; 3. Jan Beerling, 7,88, De Cocksdorp. Meisjes 13-14. 1. Nel Smit, 8,94, R.K. B 2. Marie v.d. Beek, 8,33, Cocksdorp; 3. Margje Dekker, 8,10, Den Burg. Slagbal: a. Cocksdorp-De Waal 7-25; b. R.K. School-Den Hoorn 12-20; c. Ou- deschild-De Koog 38-3; d Oosterend-o.1. s. Den Burg 17-18, e. Chr. School-M - Eierland 12-28. aa. winnaar a-winnaar b: De Waal- Den Hoorn 26-19. bb. winnaar c-winnaar d, Oudeschild- Den Burg 17-20. cc. winnaar e-vrije ronde: M.-Eierland dd. verliezer aa-verliezer bb Den Hoorn-Oudeschild 12-18. Halve finale: x. winnaar aa-winnaar cc De Waal M -Eierland 15-34. y winnaar bb-winnaar dd Den Burg- Oudeschild 13-22. Finale: winnaar xwinnaar ij M.-Eierland Oudeschild 13-14, verliezer x-verliezer ij De Waal-o.l^. Den Burg 32-12. Hoogspringen: Jongens 9-10: 1 Wim Boom 1,20, Ou deschild; 2. Eddie Moojen 1,15, Den Burg 3 Dick Pereboom 1,15 Den Burg 2 en 3 na loting. Meisjes 9-10: 1. Astrid Keijzer 1,20, Oudeschild, 2. Grietje Lap, 1,15, Den Hoorn; 3. Marijke Beumkes, 1,10, Den Burg Jongens 11-12: 1. Piet Boom, 1,30; 2. Joop Stolk, 1,30; 3. Frans Bakker, 1,25. Meisjes 11-12: 1. Ria v. Sambeek 1,35, RKSB, 2. Nellie Witte, 1,30, De Waal; 3. Ria de Graaf, 1,25, De Cocksdorp. Jongens 13-14: 1. Jan Daalder, 1,35, De Koog, 2. Piel Hopman, 1,30, Waal; 3. Henk Spigt, 1,30, RKB. Meisjes 13-14: 1. Marie v.d. Beek, 1,25 O.; 2. Lia de Jong, 1,20, Chr. School; 3. Bea Wuis, 1,15, De Koog Uitslag slagbal, prijs wisselbeker: 1. Oudeschild; 2 M.-Eierland; 3. De Waal; 4. o.l.s. Den Burg. Vèrspringen: Jongens 9-10: 1 Dirk Maas, 3,28, R.K. 2. Jitse Barends, 3,20, De Cocksdorp; 3. Wilhelm Bakker, 3,05. Meisjes 9-10: 1 Marijke Beumkes, 3,40 2 Gerda Wuis 3,40; 3. Ria Smit, 3,25. Jongens 11-12: 1. Bas v. Veen, 3,66, Oudeschild; 2. Martinus de Wolf, 3,64, De Waal; 3. Ruud Bakker, 3,60, o.l.s. Den Burg. Meisjes 11-12: 1. Hennie Schouten, 3,40, De Cocksdorp; 2. Nellie Drijver, 3,26, Den Hoorn; 3 Pietje Ellen, 3,12, Os. Jongens 13-14: 1. Simon Rijk, 3,91, R. K.S.B., 2. Leen Heerschap, 3,90, Den Burg, 3. Henk Spigt, 3,83, RKB. Meisjes 13-14: 1. Greet Verseput, 3,35, M.-Eierland; 2. Narda Pool, 3,35, M.- Eierland; 3. Marie v.d. Beek, 3,32, De Cocksdorp

Texelsche Courant | 1951 | | pagina 1