Het spookte op zee 1951 was voor de VVV een goed jaar Van alle Nederlandse badplaatsen maakt Texel het beste voorseizoen f Vergeet hen n iet Orgel met prachtige muziek daardoor had de vis vrij spel en Het havenplein stond weer geheel blank Aan het gisteravond door de directeur van de VVV Texel uitgebrachte jaarver slag ontlenen we: Oók nu mogen we zeggen, dat Texel een goed jaar heeft meegemaakt. Pessi misten voorspelden in 1948 reeds, dat de seizoenen korter zouden worden. Zij hebben gelukkig geen gelijk gekregen: nog steeds mogen wij spreken van een behoorlijk voorseizoen. Ons werd on langs nog verzekerd, dat, van alle bad plaatsen langs de Nederlandse kust, ons eiland het beste voorseizoen maakt. Het komt ons voor, dat vooral de komende jaren meer aandacht besteed dient te worden aan verbetering van de accomo date op Texel. De rust, vrijheid en blij heid vragen ons aller bescherming. Wij moeten de ogen gericht houden op de toekomstige ontwikkeling van het toe ristenverkeer. Wij zullen ons ervan be wust moeten zijn, dat de „grote massa" recht heeft gekregen op vacantie en dat er voor deze grote massa vacantiegele- genheden moeten zijn. Deze zullen waar schijnlijk meer liggen op het terrein van de verschillende kampeercentra. Elders in het land verrijzen de kampeerbedrij- ven als paddenstoelen uit de grond. De gevraagde prijzen- zijn niet te hoog in verhouding tot het gebodene. Van deze kampeercentra wordt druk gebruik ge maakt door groepen uit iedere volksklas se. Een probleem, dat we de komende jaren eveneens onder ogen dienen te zien, is dat van het Duitse toerisme. Voor de laatste wereldoorlog waren het de Duitsers, die in groten getale naar de Nederlandse badplaatsen trokken. Ande re landen, zoals België en Frankrijk, heb ben hun aandacht reeds gericht op Duitsland. De vooruitzichten van het toerisme op Texel zijn goed. De belang stelling voor Texel in binnen- en bui tenland is groot. Die belangstelling moe ten wij warm zien te houden. Dit kan door propaganda enservice der be drijven zelf. De directeur vervolgt: Na jarenlange dienst is de heer W. H. Lap afgetreden als voorzitter. De VW is de heer Lap zeer veel dank verschuldigd. Niets was hem te veel als het om de VVV ging. Zijn werk zal door de vereniging steeds in ere worden gehouden. Het aantal leden bedraagt 642 (Den Burg 253, o.w. 137 middenstanders), De Cocksdorp 100, Den Hoorn 67, De Koog 166, Oosterend 18, Oudeschild 27 en De Waal 11. Van deze leden: 216 midden standers, 145 gewone leden, 224 hotel pension en gemeub huizen, 57 kampeer- schuren en -terreinen. Geconcludeerd wordt dat ongeveer 25 pet. van de Texe laars haar bestaan geheel of gedeeltelijk in het toerisme vindt. Aantal ingeschreven bedden 2428: Den Burg 493, De Cocksdorp 204, Den Hoorn 217, De Koog 1419, Oosterend 45, Oude schild 50, De Waal 0. Uit de TESO-cijfers blijkt dat van April tot en met September 231,536 per sonen werden vervoerd (in 19^0: 221,150) We berekenden oorspronkelijk het toeristenbezoek, door het totaal getal, waarvan afgetrokken het gemiddelde maandvervoer van 12,000, te halveren (heen- en terugreis). Daar de Texelaars meer reizen dan voorheen, hebben we het maanagemiddelde gesteld op 12500, zodat de berekening nu wordt: 231,536 6x12500, wordt 156,536:2 wordt 78268 toeristen, 3583 meer dan vorig jaar. In genoemde maanden werden 80002 rij wielen vervoerd en 13,837 auto's. In ons jaarverslag 1948 berekenden we dat de toeristen op Texel brachten een bedrag van f 2,449,638.We zouden ons ten zeerste vergissen, indien dit be drag nu ook niet ligt tussen de 2,250,000 en de 2,5 millioen. Voorwaar, een kost bare schat, die waard is aandachtig be schouwd en verdedigd te worden. Vervolgens bespreekt de directeur de gevoerde propaganda. De propaganda buitenland werd ook intensief gevoerd. De directeur bezocht voor het eerst de vertegenwoordiger van de ANVV in Zwitserland. Dank zij diens hulp steeg het aantal Zwitsers aanmerkelijk. Spe ciaal menen wij dit keer de aandacht op Zwitserland te moeten vestigen. De be woners zoeken stranden en polders. Wij hebben deze. Gratis daarbij een boot tocht op een echte zeeboot. In België werden verschillende lezin gen gehouden. De Vlaamse Toeristen bond was hierbij de gastheer. De Texel- film draaide in ons land wederom ver schillende keren. De voorraad folders kon grotendeels nog worden achterge houden voor „boze tijden". Er werden verzonden: 2115 brieven, 36,131 drukwerken. Ontvangen totaal 8510. Kwamen er in vorige jaren omzet ten op kantoor Den Burg voor van f 1200 per week, dit jaar werd de f 2500 overschieden. Er werd 7800 km. afge legd k 6,28 cent per km. Vervolgens passeren de diverse festi viteiten de revue. Het zomerprogramma werd samengesteld door de heren J. Schrama, A. de Wilt en G. W. Oskamp. De Texelfilm deed het weer goed. Toch hebben we zorg voor de toekomst. De film wordt oud en kan niet blijvend trekken. Er zou eigenlijk geld gereser veerd dienen te worden om tegen de tijd dat de film op is, een nieuwe te kunnen laten maken. Propagandistisch bekeken is een natuurfilm een prachtmiddel om gasten te trekken Het kamperen baart nog zorgen. Nog komen er gevallen voor dat ruimte aan geboden wordt, welke niet door de beu gel kan. Ordening op het kampeergebied zou aanbeveling verdienen. Wij beschik ken op Texel over mooie terreinen en over welwillende exploitanten of toe komstige exploitanten. Laat men de han den m eenslaan voor het te laat is. Er werd door ruim 9230 geregistreerde kampeerders „gekampeerd". Totaal overnachtingen 103,452. Gemiddeld aan tal ovenachtingen per persoon 103/j. De controle was dit jaar nog beter dan voor heen, zodat we slechts een klein aantal „losse" kampeerders bij het genoemde getal moeten tellen. Totaal plm. 10,000 kampeerders. De financiële toestand van de VVV Texel is gezond. Moesten we in 1949 f 5000 van de N.V. TESO lenen, omdat we niet in staat waren ons eigen propa- ganda-materiaal te betalen, momenteel is die oude schuld geheel afgelost en hebben we- een bezit aan drukwerk en propaganda-matenaal van ruim f 5000. Op de begroting voor '52 staat een post van f 2500 aan nieuwe drukwerken, die we dit jaar dus voor het eerst zelf kun nen betalen. De vereniging maakte een winst van ruim f 750, Ziet dit er allemaal gunstig uit, we zijn er evenwel nog met. V/e zullen ons uiterste best moeten doen, onze inkom sten met enkele duizenden guldens te verhogen. Dan pas kunnen we de zaak kerngezond noemen. Het kapitaal in de verschillende jaren bedroeg: Nov. 1946 f2104,89, Nov. '47 f 5994,19, Nov. '48 f5501,—, Nov. '49 f5880 09, Nov. '50 f 6006,15, Nov. '51 f6750,—. Aan het slot van het verslag wordt de PTT, Politie, Staatsbosbeheer, Rijkswa terstaat, Dertig Polders, Gemeente en TESO dank gebracht voor de medewer king. ZITTING CONSULTATIEBUREAU. Het consultatiebureau voor zuigelingen houdt HEDEN 12 December weer zit ting. Voor buiten Den Burg van half 2 tot half 3 en voor Den Burg van 3 tot 4 uur. TEXELSE MARKT Den Burg 10 Dec. 1951. Aangevoerd: 1 koe f 600-f 625. 7 graskalveren f 200- £250. 30 biggen f 45-f 65. 16 n. kalveren f 40-f 60. WEEKBERICHT DER P.T.V. TEXEL Aangevoerd van 3-8 Der. 64,979 stuks. Prijs per kg. f 2,92. Vorig jaar 58,352 stuks, prijs per kg. f 2,60. Oude kippen: hiervoor wordt per kg. betaald f 2,30. VISAFSLAG OUDESCHILD. Aangevoerd van 3-9 Dec. 1951: 933 kg. schol, 615 kg tong, 43 kg tar bot, 37 kg schar, 86 kg bot, 14 kg rog, 29 kg gul, 28 kg wijting, 2 kg haai, 2021 kg garnalen, 6200 kg garnalenpuf, 1909 kg wulken, 1030 kg kruikels, 3007 kg vispuf. 132 WERKLOZEN Gisteren stonden bij het Arbeidsbu reau niet minder dan 132 mannelijke werklozen ingeschreven. De werkloos heid stijgt dus snel, want op 20 Novem- oer telde Texel 87 werklozen met inbe grip van 30 man, die zich door het slech te weer tijdelijk van het vliegveld moes ten dist-meieren. Thans 132 werklozen zónder de „vliegveldmannen", die daar nl. weer aan de slag zijn! Zaterdag waren er 118 werklozen, vo rig jaar 73. Thans 59 in de DUW, vorig jaar 20. 46 Mannen zijn opgenomen in de overbruggings- en sociale bijstandsre- geling. Er zijn 7 vrouwelijke werklozen. PROTESTANTSE KERKDIENSTEN N. H GEMEENTE. Zondag 16 December 1951 Oudeschild 10 uur Eerw. Heer Dulfer. Na de dienst indiening van candidaten voor de a.s. verkiezing van ambtsdra gers. Wij houden er niet van om u een bange droom te bezorgen, maar soms moet het Sluit daarom uw ogen en droom: 't Regent op Texel, 't regent al dagenlang. T Stormt, dagenlang stormt 't al. Binnen de dijken stijgt het water, er buiten loert de wilde zee op een zwakke plek. De dijk begeeft 't. Water steeds water! Voor de meesten is het uit nu, maar u overleeft de ramp en zit ergens op een hoog plekje. Wan hopig, verlaten, koud! Honger en dorst spelen hun wrede spel. Rondom u water daar drijft een stoel, een ontredderd kinderpop je lijkt zich vast te klemmen aan de uiteengerafelde zitting U hoopt, ondanks alles blijft u hopen op hulp. Die komt! Al tijd als de nood het hoogst is, is het Rode Kruis nabij, of u op Texel woont of in Noord-Italië, waar deze nachtmerrie werke lijkheid werd. Open uw ogen nu maar weer. We zijn er van overtuigd dat u vanavond op het Oude Sinter klaasfeest uw beurs zult openen voor het Rode Kruis. AFD. TEXEL VAN HET RODE KRUIS. KRUIDENIER WOOG ZWAARDER De heer W. Koorn, Sparkruidenier te Oudeschild, verzoekt rectificatie van het bericht betreffende de Sparwedstrijd, waarvan de hoofdprijs op Texel was ge vallen. Gemeld werd, dat hij 135 pond en 4 ons woog, maar dat moet zijn 138 pond en 4 ons. Jammer, dat men ons op dit punt onjuist had ingelicht. HOOG WATER BIJ DE VUURTOREN Door het hoge water stond Maandag ochtend ö.e weg waaraan vroeger het Eierlandse Huis lag, de Torenweg dus, over een lengte van minstens 200 meter blank. On de diepste plaatsen stond een voet water. Van de Westerstorm heb ben ook de duinen weer te lijden gehad. LEVENSMIDDELENPAKHUIS Door architect N. Schermer werd voor rekening van de heer P. Spanjer onder hands aanbesteed de bouw van een le vensmiddelenpakhuis aan de Nieuw- straat te Den Burg. Het werk werd op gedragen aan de laagste inschrijvers: Gebr. Bruin. DE HEEK W. EELMAN OVERLEDEN De heer W. Eelman, Wilhelminalaan, Den Burg, is Maandag overleden in de leeftijd van 78 jaar. In 1917 werd hij ge kozen als bestuurslid van de polder Bur- ger-Nieuwland, in de plaats van de heer Aug. C. Keijser. In 1934 werd hij gekozen tot voorzitter van deze polder in in de plaats van de heer B. C. Bakker. In 1944 trad hij als zodanig af wegens het bereiken van de 70-jange leeftijd. De heer Eelman behoorde tot de me de oprichters van de School voor Chris telijk Volksonderwijs te Den Burg. Hij was een aantal jaren penningmeester. Hij rus*e in vrede. EEN NIEUW WOONHUIS Voor ïekening van de heer C. Huis man, Den Burg, werd door architect N. Schermer aanbesteed de bouw van een woonhuis aan de Emmalaan, tegenover de o.l. school. De uitslag was: Schilderwerk: D. Roeper f 1787; K. Smidt f1819; P. Boon f 1823; Z. Graaf f 1932; J. Vonk f 1818, C. Timmer f 1864,80; J. Dekker f 1924; S. Timmer f 1788. Timmerwerk: Bakker en Koorn f 9160; Gebr. Timmer f 8740; M. Koorn f 8658. Metselwerk: D. Trap f9750, Venema f8636; Gebr. Koorn f8668; W. Boon f9999; 5. G. Wit te f8170. Loodgieterswerk: J. Oe!e f 2185. Loodg. en electra: J. Agler f 2670. In massa zonder schilderwerk: Gebr. Bruin f 20550. Timmer- en metselwerk: W. D. Bak ker f17318.—. Totaal laagste inschrijvers f 21285, Onze (volijverige) Vereniging voor Texelse Folklore en Volksfeesten heeft zoals we reeds berichtten een orgel ge kocht. Di- is een prachtig orgel, een Wonderorgel met zijn frontbreedte van eventjes negen meter en zijn hoogte van vier-en-een-halve meter! De orgelbou wer heeft wekenlang in Sarrasani ge zwoegd om het schone instrument te re viseren, want het moet een prima in druk maken. Het beschikt over 18 regis ters met niet minder dan 500 pijpen. Eerst hadden de leden erg gekibbeld over de strijdvraag wie er zou mogen draaien, maar onze Techniek heeft de wijsheid van Salomo ingeschakeld: nié mand komt er met één vingertopje aan, zei die, we zetten er een electromotor op. En dat is gebeurd. Hedenavond komt het orgel naar de Groeneplaats om er de mooiste muziek over het dorpsplein te doen weerklinken. De nieuwste boeken zijn zojuist door een koerier uit België gehaald. We wensen de actieve vereniging veel succes met dit kostelijk bezit Oudeschild. Het heeft nogal eens gespookt in de afgelopen week en dan is het voor de vissers met veel gedaan op zee. De kotters hebben in het begin en het eind van de week één dag gevist. Dat kan de week dus niet goed maken, hoewel de prijs door de geringere aan voer zeer hoog is. De gamalenvissers visten deze week drie keer en de wulkenvissers vier keer. De prijs van de wulken blijft hoog: VIS i 1,35-f 1,40 per kilo. De garnalcnprijs kelderde echter van f 1,66 tot f 0,37. Niet door de grote aanvoer, maar door ande re oorzaken. Er worden ook nogal wat kruikels aan gevoerd, de prijs is ook hiervan wat zak kende. Dit is een visserij die door één schuit wordt uitgevoerd, aangevuld met aanvoer van enkele particulieren, die de kruikels aan de dijk en op de waarden zoeken. Zo ongeveer ziet het orqel van onze Vereniging voor Texelse Folklore en Volksfeesten er uit, maar.het is veel en veel groter! Ten gevolge van de Westerstorm had men Maandagmorgen aan de haven van Oude schild weer met zeer hoog water te kampen: allenqs stond het ha venplein blank. In de Visafslag steeg het wa ter tot zon 30 cm. en het drong eveneens tot het pakhuis van TESO door. Door deze on hebbelijkheid van de elementen vertrok de eerste boot met een uur vertraging uit Oude schild. Het werd dus weer zoals vroeger. TEXELAARS GINGEN NAAR DE IJSREVUE Voor de tweede tocht naar de IJsrevue (Carré, Amsterdam) bestond wederom flinke belangstelling: de dus van de N.V. TESO was vol. BIJNA GETROFFEN Zaterdagmiddag rukte de storm een grèsbuis van de schoorsteen, staande op de woning van de familie D. Medema, Hoekstraat, Oosterend. Een voetganger, de heer W. Koning, werd rakelings ge troffen. GOUDEN HUWELIJKSFEEST Het echtpaar P. van Rossem en B. van Rossem-Slot, Gravenstraat 20, Den Burg, viert morgen, Donderdag 13 December, zijn gouden huwelijksfeest. Beiden ge meten nog een goede gezondheid. De bruid is 71, de bruidegom 77 jaar. Opa van Rossem kan zijn achterkleinkinde ren prachtige verhalen doen: U moet we ten dat hij zelfs conducteur geweest is op de tram, die destijds tussen Alk maar en Haarlem liep. Zij woonden toen in Velsen. De bruid is in Schardam, bij Hoorn geboren, de bruidegom in Limmen. Dat conducteur spelen was niks waard en toen werd de heer Van Rossem boer op „Zuid-End" in de Prins. Daar hebben ze dus heel lang gewoond, want in de oorlog kwamen ze pas naar Den Burg. Thans wordt „Zuid-End" be woond door de heer C. van Rossem Pzn. We wensen beiden nog vele jaren in een goede gezondheid toe! op ta kaappan I VANAVOND: OUWE SUNDERKLAAS De Cocksdorp. In „durp" waren vorig jaar 160 Sun- derklazen uit De Cocksdorp en Eierland. De Koog. In De Koog wordt-ie vanavond ook wel weer goed! Vorig jaar telden we daar zo'n honderd Sunderklazen en de jury had het dus druk! Ook de kinderen deden enthousiast mee. Oosterend. In Oosterend waren vorig jaar zo'n 70 Sunderklazen, dus daar bestaat ook veel animo voor het feest op de 12de Decem ber. Dit jaar rekent men wederom op een echt feest, zoals we Woensdag al vertelden. Den Hoorn. Ook de Hoornders zullen hun beste beentje weer voorzetten. Vorig jaar wer den daar niet minder dan 80 Ouwe Sun derklazen geteld. Gelooft u maar gerust, dat er nu ook weer een nele boel voor de dag zullen komen en we zijn be nieuwd, welke voorstellingen onze aan dacht zullen vragen. De jury zal evenals in 1950 weer voor een moeilijke taak gesteld worden! Oudeschild. „Heel Ouaeschild was op de been!" zo schreef vorig jaar onze Oudeschilder cor respondent. „Het aantal Sunderklazen was groter dan andere jaren". Daaruit mogen wij dus opmaken, dat ze in Skil ook weer meer voor dit fr est gaan voe len. Het zal vanavond stellig weer druk en gezellig zijn in het dorp. Den Burg. Vorig jaar waren in Den Burg 180 Sunderklazen en de algemene verwach ting is, dat er hedenavond ook weer heel veel zullen verschijnen! De juryle den zullen zich weer door het hele dorp verspreiden en vooral letten op het spe len zelf, want daar gaat net immers om! Het spel is alles. Omstreeks 11 uur hoopt de jury de uitslag bekend te kunnen ma ken (op de Groeneplaats), waarbij te vens de prijzen zullen worden uitgereikt. De Sunderklazen worden in vier rubrie ken ondergebracht: kinderen, enkelin gen, paren en groepen. Ter wille van de ouden van dagen die niet meer goed ter been zijn, verzoeken wij de Sunderklazen niet op de Groene plaats te blijven hangen, maar zich door het gehele dorp te begeven, slaat geen enkele straat over! De jury zal in diver se straten controleren en bij haar beoor deling rekening houden met de activi teit van de spelers. PRIJZEN VOOR OUWE SUNDER- KLAAS De Cocksdorp. Naar wij uit goede bron vernemen, stelt de Texelse Cou rant voor heel Texel een Wisselbeker be schikbaar. Ook SVC stelt haar beker weer beschikbaar. Zijn er nog meer prij zen? Wie volgt? Dus doet uw best, sun derklazen van De Cocksdorp. Wij wen sen u veel succes en goed weer. BOUWVERGUNNINGEN Aan de heer G. Bakker Pzn., Emma laan 11 is vergunning verleend tot de bouw van een woonhuis aan de Wilhel minalaan. EMIGRATIEHOEKJE Op modem Frans bedrijf, gespeciali seerd op veeteelt en productie van con- sumptiemelk, is plaatsing mogelijk van een stagiaire, bekend met alle werk zaamheden inclusief tractoren en land bouwmachines. Aanbiedingen met spoed. In Australië is plaatsing mogelijk voor echtpaar zonder kinderen. Taak vrouw huishoudelijke werkzaamheden (koken, schoonmaken, wassen, etc.). Taak man onderhoud tuin en vissersboot (uitgerust met zeilen en motor), zorg voor 2 of 3 rijpaarden en tuig, benevens onderhoud van afrasteringen. De man behoeft niet volkomen bekwaam te zijn en werkt ge heel zelfstandig. Huisvesting aanwezig 60 mijl van Melbourne en in Melbour ne. Soil, met spoed. In Nieuw-Zeeland is plaatsing moge lijk van landarbeidersgezin met 2 kinde ren. Huisvesting: 3 slaapkamers en 2 an dere kamers. School aanwezig. Soil, met foto's, vóór 13 Januari a.s. indienen. In België is plaatsing mogelijk van tuinman-melker. Werkzaamheden, on derhoud van tuin en moestuin, verzor ging van 2 koeien, enige geiten en scha pen. Huisvesting bij werkgever, die van Nederlandse nationalitiet is: vrije ka mer, volledig pension.Salaris B. fr. 2000 per maand. Voorkeur geniet een onge huwde werknemer van 40-45 jaar. DAMNIEUWS DE COCKSDORP Nu het damseizoen welhaast weer voor de helft verstreken is, wil ook damclub De Cocksdorp door deze publicatie de aandacht vragen voor het verloop van de competitiestrijd. De A-klasse heeft thans een halve competitie gespeeld, de B-klasse een he le. De stand is nu als volgt: resp. gesp. behaalde punten: A.: P. de Bioois 915; J. van Strien 915; G. A. ten Brugge 913; R. Buis 913, A. Dootjes 912; A. Boon 98; Jn. Roorda 96; L. Broekman 94; Jn Barhorst 93; H. Stolk 91 B.: W. de Bioois 1426; Jn. van Loo 14— 17; H. v. Tongelen 1417; J. v. d. Vijver 1414; A. van Hoorn 1413; H. Voort huizen 1411; Jn. van Dorp 1410; P. Forrer 144. Wij wijzen er nog op dat onze vereni ging nog steeds nieuwe leden kan gebrui ken en heten bij voorbaat een ieder har telijk welkom. S. V- De Koog. Voor a.s Zondag zijn de navolgende wedstrijden vastgesteld: LSVV 1-De Koog 1. Vertrek zie kastje. Het 2e is vrij zo ook de adsp. De Koog 1 heeft weder verloren van Holl. T.: 4-0. Deze uitslag is beter dan de uitwedstrijd heren, zou er nu een verbetering op til zijn? Veel succes! ZDH-Nieuws. Alleen het le kwam deze week in he' veld, de handbal en de adsp. werden af gelast. Het le kreeg bezoek van he zeer sterke Con Zelo, dat de leiding onze afdeling heeft, vorige week nog won C. met 11-1 van SVC. Onder uitste kende leiding van scheidsrechter Visje bracht Piet de Wit om 2,30 uur de ba aan het rollen en begon Z. tegen de har de storm in te spelen, maar de wed strijd was 3 minuten oud, toen Piet di Wit een schitterend schov van Aat goe< afwerkte: 1-0. Steeds weer kwam C. op zetten maar ons elftal was prima oi dreef, vooral de achterhoede met Kee de Bruijn in het doel aan het hoofd wa er zeer goed in. Rust 1-0 voor Z. Na de thee werd de verdediging goe sterk gehouden en het was jammer da Theo en Cor niet mee konden spelen we 2 invallers in de voorhoede haddei maar de achterhoede gaf geen krimi zelfs een penalty wegens hands kon niet in een doelpunt omzetten en zo vei streek de 2e helft onder zeer grote spar ning en toen de scheidsrechter het einr signaal gaf, verliet een juichend Z-el tal het veld. Dat had niemand gedach een prachtprestatie, jongens! Volgende week Winkel 1 uit en da misschien weer volledig. Verder wense we jullie allemaal vanavond een plezi rige Ouwe Sunderklaas. Sportnieuws SVC Hedenavond ouwe Sunderklaas omd SVC-beker. Denk er om, laat u eerst i schrijven bij de heer D. Buys a 25 ce per persoon. Dit geldt ook voor de gro groepen, anders vallen er punten af., b als een groep staat opgegeven voor 6 p« sonen mogen er geen 8 aan meedoe zonder hiervan kennis te geven. zullen hopen dat het weer een echt fee wordt. De prijzen voor de verloting z' geëtaleerd bij de heer Buys. VOETBAL. Door de regen werd all afgelast. Zondag: Verdo 1-SVC 1, SVC Watervogels 4. Er Or Hu plc 19: Re 5 i De 20 Za: gev hur huv De vin 28 Ree T 2 C 1 Toe le Ami B Ami fam kern wel a.b.j

Texelsche Courant | 1951 | | pagina 2