Familie Swart keert 12 Juli terug naar Holland De receptie 9 TOEKOMSTIGE HUISEIGENAARS Bij de N V. Bouwkas Noord-Neder landse Gemeenten hebben zich negen Texelse spaarders aangesloten. VERBETERING FIETSPAD Maandag is een begin gemaakt met de verbetering van het fietspad langs de Minister Ruisweg te De Koog. (Dit pad loopt van De Koog naar de Dennen). OPENSTELLING PTT-STATION EIERLAND De openstelling voor de postdienst van het PTT-station Eierland zal in verband met de gewijzigde postverzending in gaande 16 Juni as. worden veranderd van 15-16 in 14-15 uur. De Directeur, KEIZER. RUIT VERBRIJZELD Een enthousiaste marktbezoeker heeft Maandag in het kader van „de lamme- renprijs is weer best" een der etalage ruiten van Sigarenmagazijn Zoetelief, Groeneplaats, Den Burg, verbrijzeld. SLAGZINWEDSTRIJD Boon's Zuivelhandel schreef een wed strijd uit, waarbij de vraag gesteld werd, waarom men Boon's Yoghurt zo voor treffelijk vindt. Winnaar werd mevrouw M. Westdorp-v.d. Linde, Weverstraat 13, Den Burg, die als slagzin had gekozen: „Kort maar krachtig, Boon's Yoghurt is machtig". DE COCKSDORP-VLIELAND Volgende week Donderdag gaat de N. V. TESO de dienst De Cocksdorp-Vlie land weer varen met het schip De Zee meeuw. Om 9,15 en 14,30 van De Cocks dorp en om 10,30 en 15,45 van Vlieland. Dus dezelfde dienstregeling als vorig jaar. HET PRIESTERFEEST TE OUDE- SCHILD Omtrent de feestelijkheden ter gele genheid van het zilveren Priesterfeest van Pastoor Van Nijsten, te Oudeschild, vernemen wij nog het volgende: Na de H. Mis volgt een feestelijk ontbijt in de pastorie. Van half twee tot half drie is er receptie in de pastorie en na het lof dat om 7 uur begint, wordt een feest avond gehouden in het Parochiehuis. BOUWVERGUNNINGEN De volgende bouwvergunningen zijn verleend: de heer Th. Witte, K 87a, Kogerweg, vervangen van houten schuurwand door stenen muur. Tennisclub „Deuce", aanleg tennisbaan aan Slingerweg; de heer C. Hm Czn.. B108, Hoornderweg, uitbrei ding boerderij. VEERTIG TEXELAARS HADDEN EEN VERRUKKELIJK WEEKEND IN ASSEN Zaterdagochtend om 10 voor 10 ver trok een 40-tal Texelaars voor een weekend naar hun vroegere pleegouders in Assen (In de winter van '44-45 wer den, zoals bekend, vele honderden Texe laars door de Duitsers naar Assen gede porteerd). Na een voorspoedige reis per TESO- bus, die in de stad van Abe even halt hield werd om 2 uur Assen bereikt, waar de pleegouders de eilanders ver welkomden. De feestavond, welke 's avonds m Bellevue zou worden gehou den welke veel voorbereiding had ge kost - en waarop UDI een toneelstuk zou opvoeren, ging niet door wegens de be trekkelijk geringe deelname der Texe laars, maar alles werd rijkelijk vergoed door de kostelijke tocht, welke het As ser Mannenkoor de Texelaars Zondag middag aanbood. Met 2 grote tourwa gens reed men door het schoonste deel van Drente naar Emmen. Op school leer de je vroeger, dat Drente het armste deel van ons land was, maar thans blijkt het een zeer welvarende provincie. Een deel van het gezelschap bezocht het prachtige dierenpark. Over de Honds rug met zijn vroegere veenderijen ging het naar Borger, waar Nederlands groot ste hunebed werd bewonderd. Ook werd een kijkje genomen in de Balooër Kuil, de plaats waar het volk vroeger recht sprak. Om half 8 keerde men in Assen terug. Maandagmorgen om 7 uur werd de terugtocht aanvaard. Bij het monu ment op de Afsluitdijk werd koffie ge dronken en keurig op tijd bracht de be kwame chauffeur J. Maat ons weer aan de Texelse boot. Ook vermeld ik nog gaarne dc voortreffelijke navigatie door de heer H. Gomes. Zijn berekenin gen klopten als een bus. G. M. Zijn laatste brief uit Nieuw Zeeland Behalve de HBS, waar de enige ver plichte taal Engels is, zijn er ook de technical school, waar het onderwijs in exacte vakken lager staat maar waar naar keuze lessen in machinebankwer ker timmeren, motorkennis of landbouw gevolgd kunnen worden. Ook deze scholen zijn op militaire leest geschoeid. Maar al met al sluiten de scholen niet op de Ne derlandse aan, speciaal door het gebrek aan talenonderwijs hier, terwijl de kin deren die uit Nederland komen de En gelse taal onvoldoende beheersen om het onderwijs daarin te volgen. Vooral bij gezinsemigratie doen zich dergelijke moeilijkheden sterk voelen. Jongere emi granten die op zichzelf staan hebben weer de moeilijkheid van hun geestelijke eenzaamheid. In de uren buiten hun werk weten de meesten, ook omdat ve len een geringe algemene ontwikkeling bezitten, met hun tijd geen raad, wat speciaal op Zon- en feestdagen tot ui ting komt. Zulke jongens moeten sterk op hun benen staan om niet uit verve ling mee te gaan drinken met de N.- Zeelanders. Voor de gezelligheid hoef je hier overigens niet te drinken. In Fairfan, een plaats dicht bij Otautau, kun je in het „Thamrock Hotel" bier kiijgen. De spinnewebben zitten wel voor de ramen maar de bediening is prima. Op de zinken toonbank staat een vat bier en als het druk is, trekt de baas de stop er uit en vult zo de glazen, waarop ze op een rij langs de toonbank defileren. Bij het verwisselen van een glas of wanneer hij geld op moet strij ken, houdt hij zolang z'n duim voor 't gat om het kostelijke vocht niet verloren te laten gaan. Hier in de omgeving zijn verschillen de kampen van het Staatsbosbeheer, waar veel Nederlandse jongens werken. Veel jongens, er zijn er van 18 en 19 jaar, hebben het daar ook erg eenzaam. Van de N.-Z.-kampleiding hoeven ze niets te verwachten, die van het kamp in Otautau zijn 's avonds vaak zo in de olie dat ze de volgende morgen nog niet helemaal bekwaam zijn. Nodig is, dat de Nederlandse regering zorgde dat er enkele geestelijke leiders waren, die de moeilijkheden van zulke jongens ver stonden. Het is erg moeilijk met je moeilijkheden aan te komen bij een geestelijke wiens taal je niet beheerst en die je niet aanvoelt. Wij gaan nog wel naar het kamp toe en ze komen ook wel bij ons, lezen Nederlandse tijdschriften en luisteren naar Radio Nederland, die Zondags om half 3 hier prachtig duide lijk doorkomt in de uitzending voor Au stralië en N -Zeeland. Zwaar karwei. Nu over geestelijke leiding gesproken. Laatst had ik een verlossing een eind weg de bergen m bij een Yersey vaars, die een zwaar kalf in stuitligging had van een Shorthorn stier. Mijn enige hulp waren twee oude schapenboeren die beter konden stennen dan trekken. Er kwam nog een jonge man aanlopen die ik vroeg te helpen. Dat was een betere kracht, maar het ging toch niet. Het kalf moest afgevild worden met het toestel van Thygesen en er moest wel een keer of vier gezaagd worden omdat het kalf erg zwaar was. Die jonge man was een beste* hulp, toen hij het één keer gezien had zette hij zelf de draad- zaag in 't Thygesentoestel. Volgende keer haalt u het toestel en doet het zelf, merkte ik op. Het komt anders met erg met mijn beroep overeen, was zijn antwoord. Want u zult het misschien met geloven, maar ik ben hier de plaatselijke pastoor. Nu Z.Eeerw. had meer kracht en handigheid dan die beide oude boe ren samen; maar het was de eerste en mogelijk wel de laatste maal dat ik met een pastoor achter een koe heb gelegen. Nu heer Eelman, als u mij nog wilt komen opzoeken, doe het dan per vlieg tuig, anders is de vogel gevlogen, want 12 Juli gaan we de terugreis naar Ne derland weer aanvaarden. Dit is daarom het laatste stuk in de Texelaar en wij hopen u allen in gezond heid weer te zien. DE VIERDE LAMMERENMARKT Op de 4e markt werden 2000 lamme ren aangevoerd. De prijzen lagen zeker twee gulden beneden die van vorige week en liepen van de 58-73 gulden. De handel was aanvankelijk tamelijk vlot, maar later op de morgen werd hij iets stugger. Er waren veel kooplieden, maar om kwart voor 12 zagen we nog verschei dene ongemerkte koppels. De handel scheen bij voorkeur goedkopere lamme ren te willen betrekken, de hokken met uitblinkers wisselden minder gemakke lijk van eigenaar: de kooplieden sche nen wat schrikkerig te zijn voor hoge prijzen. DE NA-OORLOGSE VIERDE LAMMERENMARKT Jaar Aanvoer Prijs 1946 2480 f 17-f 25,— 1947 2480 f 18-f 25, 1948 2200 f 22—f 32, 1949 1800 f 28—f 36. 1950 2285 f 37-f 44,— 1951 1900 f 50-f 67,50 1952 2000 58—f 73,— Hierboven ziet u een vliegtuig van het type, dat Woensdagmorgen de ramp in het Marsdiep veroorzaakte. Het toestel verlaat het dek van het Amerikaanse vliegdeksdhip „Tripoli", liggende in de haven van Kopenhagen. 30 van de 44 Thunderjets, die dit schip naar Europa overbracht, zijn bestemd voor de Neder landse luchtmacht, de 14 andere voor België. Deze versterking van de militai re voorraden der NATO-landen is naar Europa verscheept als onderdeel van het Wederzijds Militaire-Hulpprogramma. Voorzien van een beschermende plastic cocon worden de jager-bommenwer pers gelost om vervolgens naar het vlieg veld Kastrup te worden getransporteerd. Vandaar zullen zij door Nederlandse en Belgische piloten naar het land hunner bestemming worden overgevlogen. NAAR DE SINT JANS PROCESSIE Onder verwijzing naar de adv. in dit nummer verzoekt men ons plaatsing van het volgende: Een mooie tocht naar Laren (N.H.), waar op 24 Juni de zo bekende St. Jans processie gehouden worden, waarover al veel gesproken is, maar welke velen nog nooit gezien hebben. Bij voldoende deelname rijdt er een touringoar heen qp 24 Juni a.s. en na afloop van de processie kan er nog een korte excursie aan verbonden worden, met een bezoek o a. aan Schiphol. Deel name is voor een ieder toegankelijk. De prijs bedraagt plm. f7,50 p.p. Vertrek eerste boot en laatste boot terug. NED. HERV. ORATORIUM VERENI GING ALKMAAR Tweede Muziekfestival 1952 Wie herinnert zich niet meer het op treden van ons hoofdstedelijk orkest in 1950 tijdens het eerste, door de Ned. Herv. Oratorium Vereniging onderno men muziek-festival. Wegens ziekte van Eduard van Beinum werd het orkest ge dirigeerd door Eduard Flipse. Thans zal deze overbekende figuur in de muziek wereld, mede naar aanleiding van zijn vurige wens daartoe, op Dinsdag 24 Juni zijn 'eigen Rotterdamsch Philhar- monisch Orkest aanvoeren in de Grote Kerk. Het getuigt van durf en onderne mingsgeest van de organisatoren 'n 2de muziek-festival te doen plaats vinden. Dat Alkmaar en de kop van N.-Holland van haar waardering doen blijken hier voor, door in groten getale op te trekken naar de Grote Kerk, hopen wij van harte. D. SVC-VERGADERING WERD GOED BEZOCHT Zaterdagavond belegde SVC ter gele genheid van haar 20-jarig bestaan een algemene vergadering in Hotel De Hoop, die door een groot aantal leden en dona teurs werd bezocht. Hier volgen enkele punten uit deze vergadering, die, gezien de grote agenda, met in zijn geheel is weer te geven. Als een der voornaamste was wel de oprichting van een „Spaarfonds". Het bestuursvoorstel, nl. om dit fonds in het leven te roepen, werd door de penning meester, de heer A. Westdorp, uiteen gezet. Dit bracht met zich mee, dat de contributie, die voor leden 75 ct. per maand bedroeg, nu verhoogd zal worden met 10 ct. per maand voor het fonds. Voor adsp. is dit 35 plus 5 ct. Hierover kwamen nogal wat discussies. Het me rendeel der vergadering was van me ning, dat SVC te laag lag met de contri butie, vergeleken met andere verenigin gen. De heer Jo v. Heerwaarden vond het verschil tussen adsp. en leden te klein en zag graag dat voor leden de contributie op f 1,- per maand werd ge bracht en zijn voorstel werd als agenda punt op de volgende agenda geplaatst Tenslotte werd het bestuursvoorstel in zake de oprichting van het Spaarfonds zonder hoofdelijke stemming aangeno men. Met ingang van 1 Juli wordt dit van kracht en zal de contributie met resp. 10 en 5 cent worden verhoogd. Hier bij moet nog worden vermeld dat de gelden, voor dit fonds bijeen gebracht, uitsluitend gebruikt worden voor de aankoop van materiaal. En daar de gym- afdeling veel zorgen baart, zal als eerste deze afdeling van een nieuw toestel wor den voorzien. De vergadering kan zich daarmee verenigen. Door het aftreden van mw. J. Hooij- berg-Barhorst wordt nu als bestuurslid afd. gym benoemd mej. B. de Graaf. Hierna brengt de voorzitter namens be stuur en leden mw. Hooijberg dank voor al het werk dat zij voor SVC heeft ge daan Ter gelegenheid van het 20-jarig be staan zal een Sportdag worden gehou den met alle takken van sport, nl. ath- letiek, handbal, gym en voetbal Daar athletiek de laatste jaren wat in de ver geethoek raakt, hoopt men dit op deze manier weer nieuw leven in te blazen. Deze sportdag zal vermoedelijk worden gehouden in de 2de helft van Augustus of de eerste helft van September. Het bestuur zal zich in verbinding stellen met de andere verenigingen op Texel. Tenslotte het terrein. Hiervoor wordt eveneens een regelingl getroffen. Er zijn drie donateurs die ieder met een groep leden om beurten de werkzaamheden op het terrein in het vervolg behartigen. Groep 1 heeft als leider de heer A. de Wolf, groep 2 de heer M. Schouten en groep 3 de heer Jo de Graaf Zij krijgen van de secretaris een lijst met 8 10 namen van leden en die moeten zich bij oproep melden op het terrein. En zo er mochten zijn die niet komen dan haal ik ze op (aldus de heer De Wolf), want zo gaat het niet! Het is een mooi terrein en dat moet zo blijven. De damesafdeling onder leiding van mej. B. de Graaf en T. v.d. Berg zorgt voor de kleedkamers. Om half 12 volgde sluiting. BEGIN VAN BRAND DOOR KORDAAT OPTREDEN GEBLUST Maandagochtend ontstond een begin van brand op de boerderij „Bouwlust" bij De Cocksdorp. Ruim een uur nadat mevrouw De Graaf het vuur van een waskacheltje, staande in een der schu ren, had gedoofd, zag zij vlammen uit de nok van de met pannen bedekte schuur slaan. Ogenblikkelijk beklom zij een hoge ladder, om, geassisteerd door een familielid, het vuur met emmers wa ter te bestrijden. Intussen werd de brand weer van De Cocksdorp opgebeld. De heer J. Kikkert, lid van de brandweer, snelde per fiets naar „Bouwlust" en be kroonde het blussingswerk met nog een paar emmers water. Heel spoedig daar op arriveerde ook de spuit. Men vei- moedt, dat de brand is ontstaan door een vonk uit het waskacheltje. Handbalnieuws Z.D.H. Vrijdagavond hebben we onze tweede wedstrijd gespeeld voor de competitie tegen SVC: 4-4. Er werd door beide par tijen flink aangepakt. SVC was wel het meest in de aanval maar wist dat niet met doelpunten te bekronen dank zij on ze achterhoede met Nel aan het hoofd. Verrassender waren onze aanvallen die geleid werden door Ineke. Zelf maakte ze 3 doelpunten en Anny nam er ook 1 voor haar rekening. Dit resultaat hadden wij niet verwacht! Twee leden hadden afbencht gedaan zodat we met ons tie nen moesten spelen. Er is dan dan ook hard voor gewerkt. Dit zijn nu 3 punten uit 2 wedstrijden. Ga zo door, Zwaluw. „De eerste klap is een daalder waard" Jullie zetten de comp. prima in. A.s. Vrijdag trainen om 7,30 uur o.l.v G. Wilner. Komen we allemaal, het is nodig! De kleintjes ook! Oké! A.s. Don derdag moeten we naar De Koog, de wedstrijd begint om 8 uur. Vertrek 7,15 van Den Hoorn. Allemaal persent! Jam mer was het, dat we niet aan de serie wedstrijden te De Koog konden deelne men. Volgende keer hopen we, dat het beter is en dat we met twee elftallen het veld in kunnen gaan. Daarom, meis jes van Den Hoorn, die nog geen lid zijn, geef je zo spoedig mogelijk op als lid. CORRESPONDENTIE Geschreven werd over de oudste ingeze tenen der dorpen, niet over de oudste in gezetene van de dorpen èn het gebied, dat bij dit dorp behoort. Red. JAN PIEREWIET BELEEFDE NEGEN DE DRUK! Bij de uitgeverij Van Gorcum Comp. N V Assen, versoheen de 9de druk van JAN PIEREWIET (f 1,90), een bundel met meer dan 150 liedjes, die nog immer fris is en aantrekkelijk voor ieder die zijn stem nog niet verlo ren heeft. De trekker in het bijzonder mag dit bundeltje in zo handig formaat met in zijn rugzak missen! Het geheim van deze blijvende jeugd? Elke herdruk is vooraf zorgvuldig door vakmensen bekeken. Bij elk lied werd de vraag gesteld: Kan dit blijven staan, moet er mogelijk iets gewijzigd worden of is het beter het door een an der lied te vervangen? Zo werd „Jan Pierewiet" tot wat hij nu is: een cjer meest geliefde bundels van trekkend, zingend Nederland. Binnenkort krijgt „Jan Pierewiet" er een neef bij! Met opzet schrijven we geen neefje, want flink uit de kluiten gewassen is hij: HEER HALEWIJN, een nieuwe bundel van 122 liedjes en canons, samengesteld door Dr D. A. WumkesenJan Remders. Geestelijke en vaderlandse liederen, het goede oude volkslied en een groot aantal buitenland se liedjes, een- en meerstemmig. ZAKENNNEUWS De firma Van Dijk, die o.m. het be kende margarine-product „Gouda's Roem" op de markt brengt, bereidt de jeugd thans na het vlaggenalbum een nieuwe attractie, zij nam contact op met de K.L.M.'ers Viruly en Scholte en dit heeft geleid tot de uitgave van „De Geschiedenis van de Luchtvaart". Dit prachtige album voorziet in een behoefte, want de kinderen van na de oorlog, voor wie namen als Blériot, Lindbergh, ja zelfs Parmentier en Evert van Dijk maar vage klanken zijn, beza ten tot dusverre geen enkel, speciaal voor de jeugd geschreven platenboek, waarin op tegelijk onderhoudende en leerrijke wijze de grote en romantische geschiedenis van de mens, die de lucht leerde beheersen, verteld wordt. Nu is zonder twijfel de beste manier om jon gens en meisjes te bereiken door het uitgeven van een of meer grote, rijk ge- illustreerde plaatjesalbums, waarbij de jeugd zelf de afbeeldingen moet verza melen en daartoe aangespoord wordt door het album, als zelfstandig boek werk, dat zowel deskundig als geestig en in het bijzonder met het oog op de jeugd geschreven moet zijn. In dit album zijn op uiterst eenvoudi ge, vaak humoristische, maar uitstekend gedocumenteerde wijze juist de grote lijnen, waarom de mens wilde vliegen en hoe de mens leerde vliegen, voor de jeugd uiteengezet. Dat de heer Scholte uit een bekende onderwijsfamilie stamt, is ons bij het lezen wel duidelijk ge worden: een album als dit op zich zelf reeds een boek om te bezitten zal iedere onderwijsman, die jongens en meisjes op het mooie en grootse in de burgerluchtvaart wil wijzen, uit het hart zijn gegrepen. Gezagvoerder Viruly heeft daarbij in een uitvoerige inleiding de doelstelling van dit album voortreffe lijk verduidelijkt. Maar het allermooiste zijn natuurlijk de werkelijk uniek uitgevoerde 64 plaat jes in 16 series van 4, welke tezamen de nu precies 50 jaar luchtvaart volledig in beeld brengen: nimmer zagen wij zulk kostbaar, veelkleurig illustratie-materi aal, waarvan ieder plaatje, druktech nisch volmaakt uitgevoerd, een kunst stukje op zichzelf schijnt. De jeugd, jongens zowel als meisjes, zal er van smullen en er om vechten. Maar ook de ouderen, van wie velen de hier verhaalde grote tijd van, laat ons zeggen, Lindbergh en Parmentier nog hebben meegemaakt ook zonder dat zij thans nog „grijze haren" hebben, zullen dit album vooral natuurlijk wanneer het eenmaal volgeplakt is beschou wen als een waardevol bezit in hun huis, omdat het getuigt van een menselijke prestatie, waarbij ook een klein land groot kan zijn. En meer nog: van een hartgrondige wens, dat juist in de toe komst deze grootse uitvinding der lucht vaart de mens, en dat is het opgroeien de geslacht, tot zegen voor vrede en welvaart moge strekken! Dit is de eerste en enige uitgave op dit gebied. De plaatjes worden verstrekt bij aankoop van de Gouda's Roem mar garine. Dubbele exemplaren kunnen worden geruild. Het album zelf kost slechts f 0,75. De firma Van Dijk hoopt en verwacht later ook nog een „Wereldluchtvaartal- bum" te kunnen laten verschijnen. Handbalnieuws Oosterend Onze club heeft zich Zondag goed ge houden en kwam dan ook met de eerste prijs van de verliezersronde uit de bus. Het was jammer, dat we na 2x5 minu ten verlengen, van SVC verloren (2-0). Jammer dames, die puntjes hadden niet mogen zitten. Tegen GDS 2 kwam onze club prima uit en de eindstand was dan ook 4-0 voor ons. Vrijdag handballen we om 8 uur uit tegen SVC en vertrekken om 7 uur van af de bekende plaats. Zijn we allemaal present, ook de reserve? TEXELAAKTJES. Bij vooruitbetaling tot 3 regels f 0,60; elke regel méér f 0,20. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 u. in Boekh.) en onder nr. f 0,20 meer. Te huur gedeelte van schuur „Het Hof" Te bevr. P. Keij- ser, Oosterend Te koop aangeb. eikenhout dressoir Kogerstraat 6 Verloren polshorloge gaande v. O'end naar 't Noorden Mej.J Boon 't Noorden O 147 Te k. gevraagd waskast P. J. Uit geest, „Flora" Tek. beste dresseerkar met tuie G. Witte De Nes Te k. transport fiets Wilhelminalaan 25 Z g.a.n. trekkarretje op lucht banden te koop P. de Grave Molenbos, De Cocksdorp Verloren in de Parkstraat Den Burg sleuteltjes van de koffer Taxi no. !l. Gaarne terugjaap Eel man, Oudeschild 92, telefoon 14 Te koop gevraagd half leg- half hang kast Gasthuisstraat 19 Met dankbaarheid geven wij U kennis van de ge boorte van onze Dochter Divera Agatha Maria D. JASPERS- v. Heerw aarden C. JASPERS De Cocksdorp, 9 Juni 1952 Tijdelijk adres Huize „Maris Stella" Met blijdschap en dank aan G"d geven wij U hierbij kennis van de ge boorte van onze Zoon Andreas Jacobus A VELTKAMP-Agter J. F. J. VELTKAMP Nieuwstraat 7, Den Burg, Texel, 8 Juni 1952. bij gelegenheid van het 25-jarig Priesterfeest van Pastoor van Rooyen te De Cocksdorp is Zondag 15 Juni van 3 tot 4 uur in Café Nora. De Feestcommissie Voor de zeer vele blijken van belangstelling ons betoond na hét overlijden van onze lieve Man, Va der en Grootvader CORNELIS KRIJNEN betuigen wij onze oprechle dank In 't bijzonder Ds. Goedendorp, Dokter van Loon, Directie en Perso neel van de T.E M.. Bond van Ambtenaren, Buurtver eniging en aan allen die de overledene de laatste eer bewezen Namens de familie A. TOMPOT-Krijnen Den Burg, II Juni 1952 Hiermede geven wij kenn s van het over lijden van onze geliefde Broer, Zwager en Oom de Heer Gerrit Boerhorst in de ouderdom van ruim 78 jaar. D. Boerhorst I. Boerhorst-Smidt A G. Boerhorst „De Kamp" 10 Juni 1952 Hiermede geven wij kennis van het overlij den van onze geliefde Oom, de heer Gerrit Boerhorst in de ouderdom van ruim 78 jaar. Wieringen: J. Mulder-Boerhorst P. Mulder en Kinderen „De Kamp" D Roerhorst Jzn. T. Boerhorst- Hovenkamp en Kinderen 10 juni 1952 Hiermede geven wij kennis van het overlij den van onze geliefde Broeder en Neef, de heer Gerrit Boerhorst in de ouderdom van ruim 78 jaar. Den Burg: C Boerhorst Den Helder: B de Cock-Boerhorst E. van Westen Den Burg. 10 Juni 1952, Molenstraat 65 De teraardebestelling zal plaatsvinden Vrijdag 13 Juni n m. 2 uur vanaf het sterfhuis. Heden ging van ons heen onze geliefde Oom, de heer Gerrit Boerhorst in de ouderdom van 78 jaar. D. Boerhorst Dzn F. J. Boerhorst Rodijk Emmy Texel, 10 Juni 1952

Texelsche Courant | 1952 | | pagina 2