SLOTACCOORD De voetbalwedstrijden der Texelse clubs Bij de Marine-manoeuvres Storm op de Atlantische Oceaan Het Jeugdverhaal „De avonturen van Bim en Bam" S. V. Texel. Uitslagen van Zondag: 4e kl. KNVB: j Limmen-Oudesluis 3-2; Texel-Water- vogels 4-2; De Randers-Schagen afgelast; US VU-Succes 1-2; DTS-ZAP 2-4; MFO HSV 2-5. Afd. NH: BKC 2-Texel 2 afgelast; Texel 3-De Koog 2 3-2. Texel-Watervogels was een goede wed strijd, waarbij het ons weer voorkwam, dat T. het wat te gemakkelijk opnam. Over het algemeen sterker in het veld, zeer goed spel gevend waren toch de te genaanvallen gevaarlijk genoeg om daar volledig rekening mede te houden. De W-verdediging kreeg het, behoudens dan enige momentén van zware druk, niet lastig en wegwerken konden ze wel, ter wijl haar kanthalfs en binnenspelers door hard werken onze aapvallen en op zetten wisten af te snijden. Het peuteri ge spel dikwijls was de oorzaak dat de aanvalskracht te laag bleef. De enkele malen dat ruim over de vleugels werd gespeeld bewezen dit ten volle. Boven dien had W. niet over geluk te klagen, haar keeper deed dikwijls uitstekend werk. De eerste aanval is voor W., direct ge volgd door een snelle ren van Kees met een mooie voorzet welke niet benut wordt. Een volgende aanval levert een corner op, welke goed afgeslagen een aanval van W. inluidt, die besloten wordt met een hard schot van del-bui ten, dat Bertus niet vast kan krijgen en met moeite wordt weggewerkt, waaruit de bal bij Kees komt, maar hij begaat een overtreding dus vrije schop tegen T. Uit een gevaarlijke W-aanval speelt Henk tactisch terug op Bertus. Over het algemeen is het plaatsen onzuiver, zo dat W. de aanval overneemt en Wim een vrije schop veroorzaakt. Deze wordt af geslagen en we zien mooi spel tussen Piet en Bert. Uit een W-aanval volgt een vrije schop wegens afhouden door Henk, welke precies op tijd door Wim wordt weggewerkt; na samenspel tussen Bert en Piet komt de bal bij Kees, die mooi voorzet, welke voorzet door Bert ineens in het doel wordt geschoten: 1-0. Uit een nieuwe aanval schiet Bob juist naast. Een W-aanval wordt door Bertus afgeslagen en meteen is Niek weg, die prachtig voorzet en ons een vorner op levert, deze wordt naast gekopt. Een zeer gevaarlijke W-aanval wordt door Gerrit en Bertus samen afgeslagen. Bob geeft een hoge voorzet, P. Stam kopt mooi in en met moeite weet de W-keeper de bal te..bemachtigen: een voorzet van Harry wordt door Kees naast gekopt. Dan komt W. opzetten, een pass van links wordt door de midvoor handig langs Henk ge werkt, waardoor de r-binnen vrij komt en met een goed geplaatst schot gelijk maakt. Bertus ging hier niet geheel vrij uit. Doel verkleinen was hier juist ge weest: 1-1. Wel blijft T. overwegend aanvallen, maar opleveren doen ze niets, hoogstens enkele corners. Een zeer hard schot van Bert treft het lichaam van een W-verdediger. Als Harry is doorgebro ken wordt hij binnen de beruchte lijnen ten val gebracht. Penalty, Herman schiet deze over de lat. Na nog enige aanval len en schoten op het W-doel komt de rust. De 2e helft bracht ons aanvankelijk nog teleurstellend aanvalsspel van T. terwijl W. bleef werken voor twee, wat haar beloning vond in een zeer snelle aanval der 1-buiten van W. waarbij Ger rit en Bertus elkaar niet verstonden en Bertus te vroeg uit zijn doeltrok, waar van deze 1-buiten dankbaar profiteerde: 1-2. T. blijft meer en meer aanvallen, maar nog is de juiste weg niet gevon den, gepeuter, niet meelopen, slecht af geven, waren oorzaak dat we onze meerderheid niet wisten uit te drukken, totdat plotseling het spel over de vleu gels werd geleid. Na een snel opbrengen gaat de bal naar Kees die voorzet. Bertus mist, maar Harry pikt de bal op en geeft de keeper geen kans: 2-2. Uit een prach tig opgezette aanval, geeft Bert naar Kees die de keeper geen kans geeft: 3-2, terwijl Niek met een mooie kopbal er 4-2 van maakte. Hiermede was de strijd gestreden, wel volgden nog enkele po gingen van W. maar zonder resultaat. Over het algemeen een sportieve strijd. Texel 2 werd afgelast. Texel 3 zette een 2-1 achterstand om in een 3-2 overwinning. Adsp. B-De Koog werd 7 minuten voor het einde gestaakt. T. stond met 7-1 voor. Ze spoelden toen van het terrein af. A.s. Zondag Schagen-Texel, zegt dat wat? Trainen jongens, maak je gereed! Texel 2-Alkmaria 4; Tex. Boys 2 Texel 3; Adsp. W.Waard A-Texel A, om 10 uur; Tex. Boys-Texel B. Sportnieuws SVC. Programma 12 Oct.: AGSV 1- SVC 1; SVC 2-Watervogels 4. S.V. De Koog. Jl. Zondag was het weer eens een ou derwetse wedstrijd van het le elftal. Jammer dat er te veel kansen verloren gingen wegens net over of naast. Het spel was zeer goed hoor. Dat Veldman uit moest vallen wegens een oogwond, was zeer spijtig, wii hopen op een spoe dige beterschap. Jullie hebben Zondag laten zien dat het wel kan, dus volhou den hoor! A.s. Zondag naar Dirkshorn, en mogen wij hopen op een gelijk spel? Het 2e moest het onderspit delven te gen Texel 3. Dit was een zeer onsportie ve wedstrijd en ik vermeen ®dat de scheidsrechter hieraan de grootste schuld heeft. Deze mensen horen niet op het terrein aanwezig te zijn. Opvattingen be treffende de sport zit er in het geheel niet in. A.s. Zondag speelt De Koog 2 thuis tegen Oosterend 2. Doe je best, heren, het kan! De adsp. verloren ook al, maar door 't slechte weer was het elftal ook niet vol ledig. A.s. Zaterdag zijn jullie vrij. Veel succes a.s. Zondag! Sportnieuws S.V. Oosterend. Oosterend-Kolping Boys: 1-6. O. heeft het niet tot een overwinning kunnen brengen; onze gasten waren in alle linies de meerdere. Direct na de aftrap zet K. de aanvallen op touw. Door goed samenspel wordt onze verde diging meerdere malen uit elkaar ge speeld. K. neemt dan ook de leiding. O. probeert alles maar het geeft niets, het enthousiasme van verleden week hebben we zeker thuis gelaten. K. weet voor de rust nog tweemaal te doelpunten. O. krijgt een kans als Klaas inschiet, maar de keeper weet hem ten koste van een corner te keren. Uit deze corner schiet Piet tegen de lat, maar Gerrit weet dan de terugstuitende bal netjes in het doel te plaatsen: 1-3. Na de thee wordt er even meer ge werkt maar het vlot niet. K. weet nog 3 maal te scoren. Jammer, jongens, vol gende keer beter. Maar onderschat nooit een tegenstander en dat was wel een van de oorzaken dat het niet ging. We kunnen wel zeggen, we hebben rot ge speeld, maar vergeet ook niet dat een tegnstander je laat voetballen en dat deden ze ook inderdaad. Het 2e speelde uit tegen Zeemaoht 2 en verloor met 16-1. Kees speelde in het doel een prima partij, als een tijger, hè! V.d. Wielen scoorde met een goed schot, goed aangegeven door Leo. Voortaan met 11 man, jongens! Wegblijven zonder afbericht is geen stijl heren. Wie niet meekunnen, laten dat even weten en de zaak is oké. Afdeling Gym: Het lokaal moest door omstandigheden op zijn voltooiing wachten maar nu kan het spoedig in ge bruik worden genomen. Binnenkort worden de oefendagen bekend gemaakt. Programma volgende toeek: Zeemacht 1-SVO 1. Het 2e speelt thuis, zie kastje! Tex. Boysnieuws Boys 1 was Zondag de gast van Flevo. Met 10 man werd de strijd tegen Flevo aangebonden, hetgeen er voor de Boys niet rooskleurig uitzag, daar Flevo nog geen wedstrijd had verloren. Toch is de nederlaag die de Boys daar kregen te in casseren geen blamage voor hen gewor den. Want alle spelers hebben zich stuk voor stuk voor de volle 100 pet. gegeven, en 't de verdediging van F. nog diver se malen zeer lastig gemaakt. Bij deze wedstrijd hebben we gezien wat club geest vermag. De Boys kregen de aftrap te nemen maar weldra was het Flevo die de toon aangaf. Doch de Boys waren van plan hun huid duur te verkopen en verdedig den zodoende met man en macht. Na 20 minuten spelen moest onze verdediging zwichtnen voor de snelle F-voorhoede, die met een kopbal de stand op 10 bracht. Tien minuten later kopte de F- midvoor no. 2 onhoudbaar in. Hierna kwamen de Boys meer opzetten en werden gevaarlijke aanvallen onderno men, waardoor F. in verdediging werd teruggedrongen. Bij een vrije schop werd er in duel door de Boys gedoelpunt maar deze goal werd wegens buitenspel Twee papagaaien zin gen hun hoogste lied; het klinkt verschrikkelijk. Bim en Bam moeten er toch zó om lachen! Maar dat had den ze beter niet kunnen doen, want nu worden de pagaaien boos. Ze vliegen op de twee beertjes af en bijten ze in hun neus! Dat doet erg zeer en Bim en Bam moeten een verband om hun neus laten leg gen. Maar het ergste van alles is, dat de andere vo gels de partij van de papa gaaien kiezen. „Dan had den jullie ze ook maar niet moeten plagen", lacht de ooievaar. „We zingen alle maal met de stem die we hebben meegekregen en de papagaaien kunnen het toch niet helpen dat zij niet mooier kunnen zingen!" 2.) Twee dagen gleed dat deel van de vloot, waarvan „Triumph" het grootste en belangrijkste schip was, over een na genoeg spiegelgladde zee, onder een bij na voortdurend door een warm Septem- berzonnetje helderblauw gekleurde he mel. Toen kwam de storm. De eerste storm wel te verstaan. Wij waren lang zamerhand gekomen in dat gebied van het Noorden van de Atlantische Oceaan, waarover de weerpraatjes dikwijls spreken, wij mogen wel zeggen de fa briek van de depressie en slecht weer. Reeds aan de grens van dat gebied, tus sen IJsland en Noorwegen, werd een stormwaarschuwing bekend gemaakt door de scheepsomroep. Het was, verge leken bij wat later kwam, maar een leer ling-stormpje. Het schip rolde heen en weer en dook met de boeg diep in de golven, die volgens de schatting van be varen officieren zes meter hoog waren De journalisten aan boord keken elkaar wat trots aan. Zij waren al hele zee bonken, zo'n storm zonder narigheid te kunnen weerstaan. In de avond flauwde de wind wat af. Toen wij echter te bed gingen, werd een nieuwe waarschuwing omgeroepen. Dit keer was het ernst. Met slaperige ogen 's morgens vroeg de ontelbare trap pen naar het vliegdek bestegen hebbend, belandde ik in een loeiend veld van windkracht. De wind blies recht over het dek, het schip stampte hevig, in fei te werd het heen en weer geslingerd als een roeibootje, terwijl het toch heus aanzienlijk groter is. Listige berekenin gen en inspanning van alle nog maar juist ontwaakte zeemansinstincten wa ren nodig niet alleen om staande te blij ven, maar om er voor te waken, dat men niet overboord zou worden gebla zen. Zo sterk was de wind, dat men slechts, door met handen en voelen te gelijk te werken, kon hopen met als een speelbal van de natuurkrachten in de golven gesmeten te worden. Kort na die escapade, die waarschijnlijk vanaf de brug gezien was, klonk door de scheeps omroep het verbod voor iedereen om op het vliegdek te komen. Er was toch geen sprake van dat de vliegtuigen zou den kunnen opstijgen. Eindelijk werd de hele namaak-oorlog een poosje stil gezet om de schepen in de gelegenheid te stel len het hoofd te bieden aan de storm, die met een snelheid van tussen de 80 en 100 kilometer per uur de golven opzwiepte tot ware gebergten van water. Later op de dag werd het nog erger. De golven sloegen over het vliegdek en dat is onge veer elf meter boven de waterlijn gele gen. Onder deze omstandigheden werd het ook verboden om de zgn. zwaluwnes ten te betreden, de terzijde van het vliegdek uitgebouwde platforms voor de kanons. Wij mogen wel aannemen, dat de Engelse marine verstand heeft van zeevaart en dat de bemanningen bestaan uit met de zee vergroeide lieden. Niette min was 10 procent van die bemanning afgekeurd. Rust ging in met 2-0 achter stand. In de 2e helft begon F's voorhoede op volle toeren te draaien en geleidelijk aan werd de stand tot 5-0 opgevoerd. In deze periode kwam duidelijk het gemis van de 11de man tot uiting. Toch waren de Boys nog in staat om enkele aanvallen te ondernemen en de ver naar voren ge komen spil wist voor ons de eer te red den en de stand op 5-1 te brengen. Hier na wist Flevo nog eenmaal te doelpun ten, zodat het einde van deze strijd kwam met een 6-1 overwinning voor Flevo, hetgeen wel iets geflatteerd was. Een pluim voor deze 10 dappere en sportieve strijders is hier zeker op z'n plaats en het verheugt ons dat zij alle maal een zeer prettige wedstrijd heb ben gespeeld. Dit toch is het hoofddoel van de sport. BILJARTEN Naar we vernemen begint de Texelse Biljartclub haar activiteit voor dit sei zoen met een ledenvergadering op Don derdag 9 October in Hotel De Graaf. Het ligt in de bedoeling voor de komende winter tot een geregelde clubavond te komen. Alle belangstellenden zijn van harte welkom. Zie adv. in dit blad. zeeziek. Niettemin werd het nodig ge oordeeld van te voren om te roepen wanneer het schip een wending zou ma ken. Dan kon immers verwacht worden, dat de slingering en het stampen nog heviger zouden zijn. Dan konden de mensen, die per ongeluk probeerden te staan, tenminste gaan zitten om zo met handen en voeten te trachten niet tegen de zijwanden van hun verblijf gekwakt te worden. Dan konden de koks hun ga mellen nog wat vaster sjorren op - hun fornuizen en ondertussen hopen, dat de soep niet allemaal over de rand zou worden gespoeld. Een Amerikaanse torpedojager van ons escorte werd afgedreven en kon pas twee dagen later worden teruggevonden op een afstand van ongeveer 70 kilome ter. Twee Noorse onderzeeërs kwamen naar de oppervlakte en probeerden het afgesproken sein te geven, dat zij veilig waren bovengekomen. Zij slaagden daar in niet, want prompt bij het uitdraaien van de antennes werden die, op een on derzeeboot niet zo geweldig sterke on derdelen, weggeblazen. Een andere tor pedojager bleef gedurende 36 uren in de nabijheid van een kleine koopvaarder die in ernstige moeilijkheden verkeerde. Van een Amerikaans vliegdekschip wer den twee vliegtuigen, die aan dek ston den, weggeblazen en van het grootste Engelse vliegdekschip, dat aan de oefe ningen deelneemt, werd een stuk van het vliegdek weggerukt. Een balconne- tje voor de ankermanoeuvres aan de boeg van de „Triumph" werd compleet weggevaagd en het water spoelde nu en dan door de hoogstgelegen patrijspoor ten naar binnen, hoewel men die zoge zegd waterdicht gekneveld had. Dat was een echte storm en nog twee dagen lang bleef de zee zeer ruw, waar door de eigenlijke taak van het convooi, verse olievoorraden te leveren aan de andere schepen, zeer bemoeilijkt werd. Nadruk verboden). K. BEKENDMAKING REGISTRATIE VREEMDELINGEN Aangezien gebleken is, dat vele vreem delingen door onwetendheid of nalatig heid niet m het bezit zijn van een geldi ge verblijfsvergunning, vordert de Bur gemeester, Hoofd van de plaatselijke Politie als bedoeld in artikel 1 van het Vreemdelingenreglement in de gemeen te Texel, gezien artikel 4 van voorge noemd reglement, dat de vreemdelingen, (ook voor zover zij de Indonesische natio naliteit hebben) die hun woon- of ver blijfplaats hebben of vertoeven in de ge meente Texel en die langer dan 30 ach tereenvolgende dagen in Nederland heb ben verbleven, zich op 10 October a.s. in persoon bij hem aanmelden op het Raad huis te Den Burg, des morgens tussen 8,30 en 12,30 uur. Deze aanmelding kan achterwege blij ven t.a.v. die vreemdelingen, die: 1. reeds houder zijn van een nog geldi ge hun reeds eerder uitgereikte verblijfs vergunning; 2. houder zijn van een nog geldig vi sum; 3. houder zijn van een identiteitskaart, verstrekt door de Minister van Buiten landse Zaken en namens deze onderte kend door de Secretaris-Generaal van diens Departement; 4. vrijgesteld zijn van de vreemdelin gen registratie op <?rond van door Neder land gesloten verdragen; 5. zonder nationaliteit zijnde, de Ne derlandse nationaliteit hebben verloren tengevolge van handelingen tussen 10 Mei 1940 en 5 Mei 1945 en 6. hun woonplaats hebben in een woon oord of kampement daartoe door de Ne derlandse Overheid aangewezen. Onverminderd de andere maatregelen, die kunnen worden getroffen ten aan zien van de vreemdeling, die voornoem de aanmeldingsplicht niet nakomt, kan hij worden gestraft met heohtenis van ten hoogste twee maanden of geldboete van ten hoogste vijfduizend gulden. Texel, 30 September 1952. De Burgemeester van Texel, Hoofd van de Plaatselijke Politie voornoemd, C. DE KONING. FEUILLETON door T. LODEW1JK 47.) Ik heb je aan het werk gezien, Terlaer, je zult het best klaren. Maar repeteer maar gerust zo intensief moge lijk, tik maar af wanneer het mis is, want mijn mensen zijn heel wat gewend. Frits kreeg Ada in het oog, die het podium opliep. Hij schudde haar harte lijk de hand, zich bewust van al de ogen die op hen gericht waren. Nu, zei hij met geforceerde opge wektheid we gaan het proberen, Ada. Houd je haaks. Ze wou wat terug zeggen, maar ze merkte wel dat hij zijn aandacht geheel had bij de taak van deze avond. Voor de pauze ging alles goed. Het koor zong als steeds gedisciplineerd en enthousiast, de orkestmusici merkten al spoedig dat ze op de dirigent konden vertrouwen en een machtig gevoel van geluk doorstroomde Frits, toen dit ge hele apparaat daar onder zijn bewegen de handen begon te leven en scherp rea geerde op de minste van zijn aanwij zingen. Dankbaar dacht hij in dit ogen blik aan Brederode die hem toch maar zover had gebracht, en een gevoel van spijt kon hij niet onderdrukken, dat hij zijn oude leermeester zo grof bejegend had. Als het concert was afgelopen, dacht hij, moest hij dit goedmaken. En dan zou Brederode zijnerzijds ongetwij feld erkennen dat hij gelijk had gehad. In de pauze was het roerig. De koor leden stonden in groepjes bij elkaar, de bestuursleden hadden onderling een ernstig gesprek. Frits tikte op de lesse naar. We zullen het niet te lang maken, dames en heren. Vanavond moeten we klaar komen. Wilt u uw plaatsen weer innemen? Ada kwam naar voren en zette zich op een stoel vóór het koor, naast haar de tenor die met haar het duet moest zin gen. Het was een jonge man, niet geheel zeker van zichzelf en geenszins vrij van plankenkoorts. Maar Fnts wist wat hij in zijn mars had en knikte hem bemoedi gend toe. Toen zochten zijn ogen Ada. Ze zag hem lachend aan en wuifde even met de hand. Het orkest zette in. De- heerlijke mu ziek golfde door de verlaten ruimte. Daar zaten, ergens in een stoelenrij, de orkestdirigent met de hand aan het oor en naast hern Brederode. Het gevaarlijke moment kwam: de in zet van het duet. Ada en de tenor, Frans Weener, waren opgestaan. Reeds na de eerste tonen tikte Frits verstoord af. Die inzet was niet fraai merkte hij op, zijn ongeduld bedwingend, ter- wille van Ada Meneer Weener, wilt u vooral goed opletten? Maakt u zich maar met ongerust, 't loopt best. Hij zag hoe Weener bloedrood werd en hoe enkele koorleden fluisterden. Nog eens beginnen bij C richtte hij zich tot de leden van het orkest. Weer begonnen de violen hun zang, en op een gebaar van Frits' hand zetten de solisten in. Maar het duurde niet lang of Frits tikte weer af. Ik heb het ditmaal laten passeren, zei hij, maar de inzet was verre van ide aal. En ik heb zoeven laten passeren dat u mij daarvan de schuld gaf, zei Weener trillend van emotie maar ik moet dit met nadruk tegenspreken. U wilt zeggenbegon Fnts aar zelend. Juffrouw Siccama was er uit! schalde opeens de stem van de orkestdi rigent achter uit de zaal. Frits keek ver stoord om maar de concertmeester vlak voor hem fluisterde: Dat is zo, meneer Terlaer. Ik heb het ook gemerkt. Juffrouw Siccama, zei Frits en de angst voor een volgende debacle maakte zijn stem scherp, wilt u goed opletten? Het is een van de moe:lijkste duetten, de solopartij daarna is een stuk gemakkelij ker, maar dit moet ook vlot verlopen. Hij vond zichzelf zijigzo pakte hij doorgaans de mensen niet aan, en plot seling voelde hij hoe juist Brederode's zienswijze was geweest. Té veel per soonlijk element zat er in dit toch zui ver muzikaal ondernemen. Hij schudde zich, als wilde hij iets kwijt en nam zich voor van nu af Ada Siccama precies te behandelen als een koorlid achteraan. Weer zette het orkest in, en Frits be sloot ditmaal het duet helemaal uit te laten zingen, maar hij hoorde wel: het was niet ideaal. Weener was een geboren Baah-zanger, die had de stijl wel beet, maar Ada paste er niet bij. Hun zang was met homogeen. Na het duet tikte hij weer af en wenkte de beide solisten. Ik kan het helemaal niet bewonde ren, zei hij kort. Ik ook niet, zei Weener strijdlustig. Ada zweeg, koppig en gespannen. Hebt u dat dan niet op de repeti ties met juffrouw Siccama samen al gemerkt? vroeg Frits aan Weener. We hebben veel te weinig gerepe teerd, antwoordde die stug. Waarom hebt u dan niet. Juffrouw Siccama was nogal eens bezet. Weener drukte het nogal politiek uit, vond Frits. We zullen het straks nogeens over doen, als u beiden over de planken koorts heen bent, meende Frits. Daar ben ik al overheen, zei Wee ner, maar ik slik geen verwijten als ik ze niet verdien. Nu ja.suste Frits. Heren, we gaan verder. Beginnen bij F, dan de tenorsolo en dan tot slot de sopraansolo. De musici, die onrustig hadden zitten luisteren, fluisterden, zetten opnieuw in. Weldra klonk de stem van Weener, helder en vast. Frits zag Lannooy, op de voorste rij, instemmend knikken. Ja, dat was wel goed. Dat wist hij, Frits, trou wens óók wel. Hij had Weener gevolgd, op de avonden m de provincie, waarop hij met verschillende koren gezongen had, en het gewaagd hem nu in Amster dam te laten zingen. Maar Ada.... niet aan denken nu. Toen Weener zijn partij liet zakken, knikte Frits hem dankbaar toe en ging meteen verder. Nu kwam Ada. Nu zij alléén zong, ging het veel be ter, maar weer moest Fnts erkennen: haar manier van zingen was aan de sfeer van dit ganse werk vreemd. Nu, met het orkest, in die kale, romantiek- loze concertzaal, klonk het zoveel an ders dan toen ze zong in haar kamer, hij aan de vleugel. Hier kwam alles, moest hij zichzelf bekennen, tot zijn juis te proporties terug. En Ada zong slordig. Af en toe gooide ze er maar met de pet naar, zoals Brede rode dat placht uit te drukken. Hij zag in zijn gedachten reeds de recensies: On begrijpelijk is het hoe men naast een veelbelovend zanger als Weener, een sopraan kan plaatsen die Bach zingt als een opera van Rossini Het koor zette in, strak, beheerst. Ada's stem klonk daartegen als een flad derende vlam. Als een ijskoude vloed drong rampzaligheid Frits' hart binnen. Hier, staande voor het orkest en koor, vrij van alle invloeden die hem onttrok ken aan een zuivere interpretatie van kunst en kunnen, moest hij zichzelf toe geven: hij had gefaald. Hij had een ver keerde keus gedaan. (Wordt vervolgd).

Texelsche Courant | 1952 | | pagina 4