9 rocn in het harL, T.E.S.O. r v Ruilverkaveling Er kwamen klachten Het antwoord van Goede avond voor de Nuts Kleuterschool en de Rederijkerskamer U.D.l. WOENSDAG 14 JANUARI 1953 TEXELSE 66» JAARGANG. No. 8699 COURANT Uitgave N.V. v.h. Langeveld De Rooij Boekhandel Drukkerij Bibliotheek Den Burg - Texel - Postbus 11 - Tel. 11 Verschijnt Woensdags en Zaterdags. Bank: R'damse Bank, Coöp. BoerenL Bank. Postgiro 652. -Abonn. pr. f 1,80 p. kwart, -f- IS ct. incasso. Adv. 8 c. p. mm INGEZONDEN Geachte redactie nog eens kom ik plaatsing vragen voor het volgende, Ja, heer van Groningen, dat Wierin- gen veel meer moest betalen dan was bepaald, dat een werk na de oorlog uit gevoerd veel hoger kwam dan was be paald, ja zoveel verstand heb ik ook nog wel, maar dat het van f 400 op f 2600 per ha. is gekomen, vindt u heel gewoon, ik met, want wou u soms beweren dat na de oorlog alles 6% maal duurder is ge worden, dan moet u de statistiek eens nazien. En als u zo goed op de hoogte is van de kosten van de ruilverkaveling, waar om gaf u dan geen antwoord op de vraag van mevr. Vrijdag in de vergadering van Donderdag, toen ze vroeg, ik heb boord dat Terschelling 100 pet. boven de begroting is gekomen, is dat zo? Maar mevr. Vrijdag kreeg ten antwoord: „Dat weten wij niet!" U blijft er bij dat ruilverkavelingslas ten geen hyootheek zijn. Waarde heer, ga uw licht eens opsteken bij de ban ken die hypotheekhouder zijn, als er f 500 a f 600 op iedere ha. komt. Dat het sein op onveilig staat, heeft de heer Louwes gewaarsohuwd, en dat zijn waar schuwing wel gegrond was, is nu geble ken, met wat Amerika al doet, en dat de granen zakken, en de lammerenprijs stukken lager zal liggen, maar daar praat u niet over. Ik vraag u nogmaals, waar ter wereld is zo'n wet, dat wie niet stemt, vóór stemt, zegt u me dat eens. En dat ik u toegaf dat er landeigenaren zijn en ka pitaalkrachtigen die ondanks de lage ren te land kopen, maar mijn standpunt is heel anders dan het uwe, waarvan ik de reden al in mijn vorige stukje heb ge noemd, maar daar zwijgt u wijselijk over, want als twee hetzelfde zeggen daarom is het nog niet hetzelfde. Waarde heer, ik behoef van u geen politieke voorlichting. Die voorstelling die u mij aanprijst, geef die maar aan uw soortgenoten. En dat u geen ver schil ziet tussen de stemmethode die de wet voorschrijft, in de wet in ons staats bestel van na de oorlog, dan haalt u er bij, stemmen voor de Tweede Kamer, daar stemmen de politieke partijen, is dat hetzelfde als wat hier nu gebeurt met de ruilverkaveling. Man bestudeert de lijst eens goed, want voor de Kamer stem men Teen overledenen en hier wel, ja hier stemmen mee, die geen voet grond O" Texel bezitten, ja zelfs staan er wel 10 stemmen op een onverdeelde boedel vannog geen are land, enz. enz. Als Prof. Beel als minister van bin nenlandse zaken met de verkiezing had gezegd, alle thuisblijvers stemmen KVP, dan zou er wel wat op zijn gekomen, en terecht, en zo is het nu toch met de R.V. En als ik hier de lijst van Oosterend be kijk dan staan er al 15 mensen op die zijn overleden, komen niet, en stemmen voor. Waarde heer geef goede voorlich ting en protesteer met mij tegen zulk onrecht. En wat ik zei over de aanneming van de ruilverkavelingswet in 1938, vindt u klein, en het is u heel moeilijk respect te hebben voor iemand die met modder naar zijn familie gooit. U laat me dan wel heel verkeerd aansluiten, want te gen wie zulk een wet maakt zal ik pro testeren, maar die lijkt meer op uw fa milie, want u gaat er van harte mee ac- coord, en nu kan u wel beweren dat ik met modder gooi, maar dat is mij te vuil. Kijk nu eens naar uw comité-lid, van Donderdag jl., die was aan het vuil gooien, want wie het niet begrepen had als hij, had str in zijn ogen, kan het nog erger, waarde heer? Ik wil heihalen wat de voorzitter op de vergadering zei: De boer zegt tegen de heren van VVV: blijf met je fikken van ons land af, laten diezelfde boeren ook nu allen zeggen vóór- of tegenstan der, tegen, die geen grond bezitten, en doden, blijf van onze grond af Dan krijgen wij een zuivere verhou ding. maar wat er nu gaat gebeuren, is uit den boze, en dat wist u al lang, maar daarover zwijgt de voorlichtings dienst. En over die bouwers aan hun toekomst daar heb ik de feiten zoails ze liggen la ten zien, in die huizen bezitten, maar daar heeft u niets over te zeggen, dat kan u ook niet, want daar wil ik u de bewijzen van leveren. Ja, waarde heer, u vindt het een Ne derlander onwaardig om de vraag te stellen, heeft de bezetter het dan van ons geleerd en toch waarde heer, ik wil die vraag nog eens herhalen Want we hebben gevochten tegen de dwang van de bezetter, daar heb ik als ondergrondse werker aan meegedaan, dat is u ook wel bekend, was dat volgens u ook een Nederlander onwaardig? Zeg het maar gerust, hoor. Maar is deze wet anders? Hier kunnen zelfs de doden nog stemmen. Dit is toch in de beschaafde wereld wel een uni cum en die wet was er volgens u al in 1938, dus voordat de bezetter kwam. Met dank voor de plaatsing, JN. VLAMING. De directie der N.V. TESO heeft uit voerig geantwoord op de klacht „inzake de onregelmatige vaart van de bootdienst gedurende de afgelopen zomer", geuit door de Kamer van Koophandel en Fa brieken voor Hollands Noorderkwartier naar aanleiding van diverse brieven van ontevreden bootpassagiers. De N.V. T.E. S.O. schreef als volgt: „Ook wij zijn er natuurlijk mee op de hoogte, dat tijdens de seizoendrukte aan sluitingen, als gevolg van vertraging in het vervoer, worden gemist. Het doet waarschijnlijk ietwat vreemd aan als wij zeggen, dat deze vertragingen meest al buiten schuld van de N.V. TESO ont staan. Hiervoor is het noodzakelijk, dat wij u er in de eerste plaats op wijzen, dat de N.V. TESO gebruik maakt van 'n Marinehaven, waarbij uit de aard der zaak alles wat Marine betreft de voor rang heeft en particuliere diensten pas in de tweede plq^ts komen. Nu is de situ atie zo, dat, als er Marine-schepen in en uitvaren, dan wel van plan zijn om in of uit te varen, op het havenhoofd een vlag wordt gehesen. Deze vlag betekent dan, dat andere dan Marinevatrtuigen niet mogen binnenvaren. Treft het nu zo, dat één van onze schepen nabij de haven van Den Helder is, dan moet worden ge wacht tot de haven vrij is. Heeft dit bv in de vroege morgenuren plaats en moet bv. 20 minuten worden gewacht, dan ligt de dienst voor de gehele verdere dag volkomen in de war, met het gevolg dat elk der volgende afvaarten later ge schiedt dan de dienstregeling aangeeft. Een andere oorzaak van de stagnatie is wel de desolate toestand van de kade te Den Helder en de onpraktische laad- en losgelegenheid teOudeschild (Texel). De aanlegkade te Den Helder dateert nog uit de tijd van 1780 en de kade waaraan onze schepen moeten meren heeft een lengte van plm. 8 meter terwijl de leng te der schepen plm. 50 meter bedraagt. Bovenstaand laat zich waarschijnlijk be ter verklaren door een schetsje. veerboot kade kade Het gevolg is hiervan, dat alles over het voordek moet worden gelost en gela den, hetgeen natuurlijk een geweldig tijdverlies betekent. Nu is het zo (dit geldt voor de aanleg plaats te Den Helder zowel als voor die te Oudeschild) dat deze kaden niet zijn ingerioht voor een behoorlijk laden en lossen met zeer hoog en laag water. Nu komt het dus voor, dat auto's onder moei lijke omstandigheden moeten worden ge laden en gelost en het is zeker niet de schuld van het personeel als hierdoor dan eens schade aan de wagens ontstaat. Wij weten eveneens, dat wagens duur en de reparatiekosten hoog zijn, maar ge zien de vaak moeilijke omstandigheden moet het dikwijls bewondering afdwin gen voor de wijze waarop het personeel de wagens aan boord weet te -krijgen. Bij het vaststellen van de dienstrege ling werd bovendien indertijd aangeno men, dat voor 't komende seizoen de ou tillage van de havens zou worden verbe terd. Hier ligt thans een zeer dankbaar arbeidsveld voor de Kamer van Koop handel om er bij de regering op aan te dringen, dat de bestaande aanlegplaatsen met de meeste spoed moeten worden verbeterd en zo mogelijk nog vóór het a.s. seizoen. Op ons m.s. Dokter Wagemaker zijn automatische landingskleppcn aange bracht, yvelke, konden ze worden ge bruikt, een snel lossen en laden tot ge volg zouden hebben. De gehele zomer hebben deze kleppen geen dienst kunnen doen, omdat de toestand der aanleg plaatsen zich er niet voor leende. Resumerend kunnen wij derhalve zeggen, dat het oponthoud op onze veer dienst niet ontstaat door de vaartijden, maar zuiver en alleen een gevolg is van de onvoldoende toestand der kaden. Er zijn ook nog andere factoren, die de dienst belemmeren en één hiervan is het ziekenvervoer Juist in het hoogseizoen, als het eiland druk bevolkt is, komt het zeer veel voor, dat ernstige zieken per ambulancewagen moeten worden over gezet Dit vervoer komt altijd onverwacht en wat te doen als een zieke juist onder weg is naar de haven en de boot op vertrek ligt. Uit (menselijke overwegin gen laat men dan dat schip wachten met HOOG WATER TER REDE VAN TEXEL 14 Jan 8,08 en 8,35, 15 Jan. 8,59 en 9,30, 16 Jan. 9,48 en 10,20. Aan het strand is het ongeveer een uur eerder hoog water. het gevolg, dat het te laat in Den Hel der arriveert enz. enz. Het doet ons echter genoegen, dat de Kamer hieraan haar volle aandacht schenkt en wij willen u daarom nog maals verzoeken ons te willen bijstaan in het zoeken naar een vlottere uitvoe ring van de dienst i q. de verbetering van de aanlegplaatsen. Vaak moet ook nog worden gewacht op de post, die van Den Helder naar Texel moet worden vervoerd. Het pos contract verplicht ons een wachttijd van zelfs één uur. Op Texel aangekomen is men soms nog niet klaar met het sor teren van de post en ook daarop moet worden gewacht. Juist op drukke dagen moet ook vaak gewacht worden op de treinpassagiers, omdat de trein te laat te Den Helder aankomt of omdat het ver voer door Den Helder stagneert, zodat ze te laat bij de boot komen. Dit zijn alle oorzaken, welke buiten onze schuld de dienst beïnvloeden en waardoor onregel matigheden optreden. Verder dient er vooral rekening mee gehouden te wor den, dat dit een vervoer per water be treft waarbij zioh honderden factoren kunnen voordoen, waarbij stagnatie op treedt. Het zou aanbeveling verdienen, dat de Kamer van Koophandel de kade, zo deze momenteel te Den Helder is, eens ging bekijken. Al vele jaren wordt ons voor gespiegeld, dat hier verbeteringen zul len worden aangebracht, echter tot nu toe zonder enig rusultaat. Wij van onze kant kunnen u verzeke ren, dat wij alles te baat zullen nemen om onze veerdienst vlot te laten lopen met zeer goed materiaal. Zolang echter door de Rijkswaterstaat de aanlegplaat sen stiefmoederlijk bedeeld worden, wel in zeer grote tegenstelling met de veer diensten in Zeeland, waar aan de aan legplaatsen kapitalen worden besteed, zal een vlotte uitoefening van de veer dienst onmogelijk zijn. Zo u hierin uw medewerking wilt ge ven om verbetering te krijgen zult u in de eerste plaats ons als veerdienst, maar verder ook geheel Texel en de grote stroom vreemdelingen, die hier in de zo mer komen, ten zeerste verplichten. Rekening houdende met uw volle me dewerking, tekenen wij, met de meeste hoogachting, de Directeur der N V. TESO, De Postdienst is dan overbelast. Red.) S. V. Texel. De KNVB laste alle wedstrijden af en dus weer volkomen rust! Daar ons terrein behoorlijk bespeelbaar was werd een ontmoeting tussen een Tex. comb, en Tex. Boys vastgesteld, waarvan we kun nen vaststellen dat de Tex. Boys onze combinatie een behoorlijk lesje hebben gegeven. Het was hun aan te zien dat ze met volle overtuiging en met een vaste wil om een goed resultaat te be reiken de strijd aanvingen en door hun doorzetten en snelheid, reageerden ze op elke poging van T.. soms ging het wat te hard, waartegen de jonge spelers nog te week waren. In de Texel comb, was vooral de voorhoede dermate verjongd, dat de stootkracht in het geheel niet aanwezig was. De opstelling in de voor hoede liet te wensen over er ontstonden te veel openingen tussen voorhoede en verdediging, waardoor telkens de goed vrijkopende B4halflime kon opbouwen. Het aangeven aan de voorhoede was be paald onvoldoende en niet zo, dat zo'n speler de bal direct vlot kon behandelen. In het veld, door de oudere spelers, ging het wel. De eerste aanval was voor T. waar René goed doorlopend op een pass oin- nen het strafschopgebied ongeoorloofd werd gevloerd Scheidsrechter gaf ge wone vrije schop. Het harde schot w-.ud door Hoogenbosch goed gestopt. Snel trokken de gasten ten aanval en maakten het de T.-verdedigers geducht lastig. Als Henk geheel onverwacht een bal laat lopen voor Bertus is de T B.-mid- voor eerder bij de bal en het is 0-1. Spoe dig volgt een 2e doelpunt als de achter hoede verzuimt om weg te werken Ze.fs wordt het 0-3 uit een mooie voorzet der 1-buiten, goed ingekopt door zijn rezh- tercollega Na de rust, ondanks enige omzettin gen, ging het aanvallend iets beter, maar meer dan een doelpunt, door René, kon niet gemaakt worden. Het is wel duidelijk dat een ernstige waarschuwing als deze, moet worden verstaan. Adsp.: Texel comb.Tex.Boys comb, leverde een 1-0 overwinning op voor Texel comb. Hier kwam duidelijk tot uiting, dat een lange rustperiode een zeer nadelige invloed op spelpeil, snel heid en balbehandeling heeft. Voor de rust was T het meest in de aanval, daar na ging het gelijk op. We zullen spoedig weer met de trai ning beginnen, als het weer het toelaat. A.s. Zondag het programma als voor 11 Januari. Voor de interlandwedstrijd Nederland -Zwitserland op 22 Maart kunnen kaar ten tot 7 Febr. a-s. bij de secretaris wor den aangevraagd. Op ons terrein is ongeveer Nov. '52 een huissleutel gevonden. GW 17222 waar aan vastgebonden een veertje van een wasknijper. Terug te bekomen bij N. de Graaf. De Zaterdagavond door UDI gegeven uitvoering van het blijspel „Amor speelt Verstoppertje" trok een volle zaal. Een verheugend feit, want de opbrengst was bestemd voor de kas van de Nutskleu- terschool en zoals bekend, heeft deze instelling met financiële zorgen te kam pen. De voorzitter van de school, de heer Kempenaar, verheugde zich er over, dat UDI een oud traditie doet herleven: im mers voorheen waren de uitvoeringen op de Tweede Kerstdag altijd voor de kleu ters. Dat UDI en het bestuur van de Kleuterschool elkaar wisten te vinden en tot samenwerking konden komen, wilde spreker danken aan het feit, dat beiden zich een taak hebben toebedacht op het gebied van de culturele opvoeding. Spreker dankte de band van Beum- kes voor de spontane toeze<*<ring de avond met muziek te willen opluisteren. En hierop mocht „Amor verstoppertje gaan spelen". Nu, gedachtig aan de eer ste twee personen op het programma vermeld, de rentenier Adolf Bartels (de heer A. de Wilt) en zijn vrouw Louise (mw. Van der Vlies-Koopman), waren wij ervan overtuigd, dat Amor heel ver was weggekropen! Dit stel was nl. niet bepaald tot een hechte eenheid verka veld. Dat zij zich tóch aan hem had la ten binden kwam doordat Louise de hoogmoed maar al te zeer beminde en belust op geld, weelde en aanzien een zekere Van Ophoff (de heer H. Room) thans majoor in het gemobiliseerde le ger, maar in de maatschappij directeur van een grote werktuigenfabnek, destijds de bons had gegeven wegens zijn zwart- zaadse positie. Of zij overigens, wat de persoon van Bartels betreft een kwaje ruil had gedaan, mogen wij sterk in twij fel trekken- geef hém een toom kippen en een handvol slaplantjes en ge hebt geen kind aan 'm! Maar dat was 't 'm juist: Louise wilde aan hem een héér hebben en zie daar het conflict. Hem ligt de rol van tuimer heel wat prettiger op de brede schouders. En ieder begrijpt, dat Louise in een moeilijk parket ver zeild raakt als twee officieren bij hen \vorden ingekwartierd. Bartels wordt dan tot tuinman gedegradeerd en moet zich zelfs door Jetje, de dienstmaagd (mej. E. Remmers) laten ringeloren. Twee officieren: Louise zet haar ijdel spel vcort: twee prachtige kansen voor hun dochter Loes (mevr. List-Roeper). Met kunst en vliegwerk weet Louise de sfeer zeer lang rein te houden. De offi cieren Max Erens (Jb. Dekker J.Gzn.) en Henri van Haeften (A. Nieboer) hebben de situatie al meteen door en beleven ten huize van de Bartels zeer vermake lijke uren. De familie Seegers uit Den Haag (Jaap, de zwager (de heer A. Poel) Koba, zijn vrouw (mevr. Kiljan-Jellema) en hun dochter Kootje (mevr. Mulder- Graus) bericht, dat zij een weekje komt logeren, de groentewinkel is gesloten en wat. let hun eens een fijne vacantie bij de familie op de Veluwe te komen ge nieten? Louise schrikt zioh een bult en laat door Jetje de kamers bespreken in Hotel De Roskam Jetje vergeet dit ech ter een keer of wat uit te voeren en als zij haar plicht die ze maar al te vaak verzuimt eindelijk wil doen, blijkt De Roskam reeds boordevol met militairen te zitten. Blijft niets anders over dan dat de Seegers ten huize van de Bartels lo geren. Dit verhoogt de moeilijkheden niet weinig: hun dochter Kootje papt aan zodra ze een uniform ziet, maar Loes ontpopt zich als een schrander meiske, dat de omstandigheden verre de baas blijft en zuiverder nog dan de technisch meest volmaakte dienst op haar doel af- stoomt het hart van korporaal Fred Bongers (Bob Bakker), een neef van ma joor Van Ophoff. Ook de soldaat Tinus Blom (de heer H. de Jong), krijgt hier door Amor een aardig avontuurtje toe bedeeld, Kootje kijkt er niet op één, maar dé charmeur van 't verhaal is tooh Van Haeften, die zich als een remloze polygamist voordoet. Dolvermakelijke scènes met Kootje om nog niet te spre ken van zijn aanval op de moeder van Kootje, die hij al zijn zondige hartstocht openbaart. Het slot is, dat Kootje geen enkel succes weet te boeken, doch Loes slaagt met vlag en wimpel. Wie wij ook spraken: een ieder was opgetogen over het spel. Wij willen dan allereerst alle hulde toezwaaien aan „Jetje", die subliem was. Ze had een flinke rol en heeft deze van A tot Z uit gebuit met keurig, natuurlijk spel. Zij bracht ons een „Jetje" die hem telkens weer ..van Jetje gaf" en ons allemaal aanleiding tot gulle lach Alle lof dus! En dan lopen wij de volgorde der per sonen even af aan de hand van het programma: Adolf Bartels verwarden wij keer op keer met ex-Koning Faroek wegens zijn gitzwarte zonnebril, zijn ka rakteristieke gelaatstoffering en zijn breed uitstaande zonnehoed en natuur lijk zijn weelderige bouw. Adolf door voelde zijn taak tot in de punten van zijn belangwekkende snor. Telkens weer zien I wij hem, de man, die voor hem in de maak zijnde klappen niet duldt, scherp getekend voor ons oprijzen, een bewijs, dat hij ons behoorlijk boeide. Louise kreeg eveneens negen plus met een sdhrijfmachinelint, want haar rol werd ook uitnemend vertolkt. Hoe snel ver anderde zij van de grimmige, wij zouden haast zeggen nazaat van Xantippe in een beminnelijk schoonmamaatje. Loes een goed uitgebeelde figuur, die weinig om handen had, maar wier bestaan zo veel belofen inhield! Jaap Seegers was een joviale groentenboer, die zijn zwa ger graag uit de penari hielp, Koba een ronde vrouw en niemand begreep dan ook, hoe zij aan zulk een kind als Kootje waren gekomen! Koba heeft nog slechts weinig voetlicht gezien en daarom com plimenteren wij haar voor de wijzs waarop zij de diverse moeilijke momen ten het hoofd bood. Kootje wekte aller lachlust op wegens het prototype van de bakvis; de grimeur die zijn taak goed verstond heeft op deze figuur zijn lusten botgevierd. Heur kapsel culmi neerde in het midden tussen een paar denstaart en een bordekwast. En dis caricatuur ging gepaard met de geest van een „Oh, griezelig, verschrikkelijk- eng-heerlijk". De majoor was een rusti ge figuur, die gaarne een rots in de branding genoemd zou worden. De eer ste luit speelde verdienstelijk en zal ze ker nog veel goede dingen voor de Re derijkerskamer kunnen doen, de 2e luit. Van Haeften, loste in één termijn alle schuld op de hem geleverde sporen af: bui tengewoon goed snel. Met die van Jetje kon deze rol het stuk maken en breken: door hun spel heeft UDI het bijzonder goéd gemaakt! Fred was een innemende korporaal en Tinus een opperbeste sol daat en een sahalkie op de koop toe wat niemand achter hem zou hebben gezocht! Besloten werd met een geanimeerd bal. Tijdens de pauze en het bal werd er 'n verloting gehouden. „KOFFIEDRINKEN" IN HET DORPSHUIS" Vanaf heden 14 Januari zijn maand- kaarten voor het „koffiedrinken" in het Dorpshuis verkrijgbaar f 1,bij de concierge. Voor Januari resteren nog 2 weken en kan voor deze maand derhal ve worden volstaan met betaling van f 0,50. Slechts op vertoon van deze op naam gestelde kaarten, kan voortaan toegang worden gegeven. Naar we vernemen wordt gemiddeld door een 40-tal leerlingen van deze ge legenheid gebruik gemaakt. TEXELSE MARKT Den Burg, 12 Jan. 1953. Aangevoerd: 6 koeien f 700-f 850. 12 lammeren f 65- f 75. 4 rammen f 85-f 120. 10 biggen f 40- f60 15 n. kalveren f 45-f 65. SVC-Nieuws Wordt het programma van Zondag jl. een week verschoven, dan is het pro gramma voor 18 Jan Sint Boys 1-SVC 1 SVC 2-Zeemacht 2. Zaterdag: SVC A-De Koog A; wordt dit niet gedaan dan speelt het le thuis tegen Dirkshorn 1. Het 2e gaat dan op bezoek bij Helder 5. Zaterdag: Texel B- SVC A. Deze week Donderdagavond geen trainen. DAMCLUB TEXEL Uitslagen van 9 Januari: A.: P. Kooij-C. Dijker 0-2; S. v. Heer waarden-C. v. Heerwaarden 1-1; J. Vin- ke-C. v.d. Werf 0-2. C.: Joh. Schoo-Joh. v. Heerwaardaa 2-0; J. A. v. Enst-H. Gomes 0-2 D De spelers van deze groep mogen wel eens wat beter opkomen daar an ders 'n grote achterstand ontstaat. Voor al het wegblijven zonder afbericht is voor anderen zeer onaangenaam. Dit laatste geldt voor allemaal Zaterdagavond optreden van de heer R. C. Keiler Willen onze leden Vrijdag even opgeven of zij aan de simultaan meedoen. Voor niet-leden inleggeld f 0,25 en entrée niet-leden niet deelne mers f 0,50. Tot Zaterdag dus damliefhebbers. Eilandcompetitie. 9 Januari: Del. Texel 2 N. de Graaf 0 W. A. v. Zeijlen 02 J. Hooijberg 02 A. v.d. Slikke 20 J. P. Stam 20 A Vinke 11 Joh. D. Bakker 02 C. P. Burger 02 Uitslag van De Koog 1 H v Dorp C. Hopman C. Groenhof - C. Stoepker Joh. Hillenius W. v.d. Werf Jac. Kooiman H Daalder H. v.d. Werf C. Bakker Eindstand S. v. Heerw. W. J. Boon Johzn. 02 0—2 5—15 Damclub Oosterend heeft zich uit de competitie moeten terugtrekken. De comp. stand is nu als volgt Del. Texel 2 2 2 0 0 4 26-14 De Cocksdorp 1 2 10 12 21-19 De Koog 1 2 10 12 16-24 Del. Tsxel 3 2 0 0 2 0 17-28

Texelsche Courant | 1953 | | pagina 1