9 rocn /wa in het harL VfRlGLEY «ao Zeven firma's brachten gecombineerde dames- en heren modeshow Snuif en wrijf zal één ien, ?nst Een iide de lel- i is 'ein >rdt che v.v. ZATERDAG 26 SEPTEMBER 1953 TEXELSE 67e JAARGANG. No. 6772 COURANT Uitgave N.V. v.h. Langeveld De Rooij Boekhandel Drukkerij Bibliotheek Den Burg - Ter el - Posthui 11 - Tel. 11 Verschijnt Woensdags en Zaterdags. Bank: R'damse Bank, Coöp. BoerenL Bank. Postgiro 652.-Abonn. pr. f 1,80 p. kwart. 15 ct. incasso. Adv. 8 c. p. tutti SCHOUW DERTIG POLDERS De schouw op de tochtsloten, cenen, dheiding- en wegsloten is bepaald op Woensdag 7 Oct.. De schouw over grens- ;n wegsloten in polder Het Noorden is jepaald op 31 Oct., teneinde de betrok tenen in de gelegenheid te stellen ge- leel gereed te kunnen zijn. Onder grenssloot wordt óók verstaan le sloot, grenzende aan de Eierlandse en Cendrachtdijk. Ook deze moeten dus op Nov. gemaaid zijn. VERGADERING K.V.P. Onze leden herinneren wij aan de vergadering op Dinsdag 29 Sept. (zie adv.) Nieuwe leden kunnen zioh opge ven tot 28 Sept, 's avonds 7 uur, Schil derend 86. Bij opgave na deze datum is men niet gerechtigd aan de bestuursver kiezing, die op de te houden vergadering reglementair na iedere gemeenteraads verkiezing zal plaats hebben, deel te ne men. Wij verwachten een grote opkomst. Het Bestuur. TERSCHELLING HEEFT „ONSTEL- LEND GEBREK AAN ONTSPANNING" Op Terschelling huldigt men het ogenschijnlijk prijzenswaardige en onge twijfeld goed bedoelde standpunt, geen mondaine vermaken te willen importe ren, aldus de Harlinger Crt.. Inderdaad zou dit op zedelijk gebied een aanbevelenswaardige eigenschap be tekenen, als ei" in hetzelfde vlak een an dere waarde tegenover stond. Dit tegen wicht hebben wij evenwel nog steeds niet kunnen ontdekken. Er bestaat o.i. op Terschelling een ontstellend gebrek aan ontspanning en vermaak van het goede en verantwoorde (niet „mondai ne") genre. Speciaal in verband met de meer dan hevige vermoedens, dat wij ons op Terschelling in verhouding tot de wel mondaine badplaatsen, wat de zede lijkheidsgraad betreft in het geheel geen illusies behoeven te maken, vragen wij ons met grote bezorgdheid af, of het verantwoord is 50 60 duizend vacan- tiegangers op dit gebied voor een te groot gedeelte aan hun lot over te laten. Gebrek aan leiding op dit terrein zou, zoals trouwens op elk ander gebied, als ^nis-leiding" kunnen worden uitgelegd. De zedelijke welstand van zowel bad gast als gastheer staat op het spel. BUREAU VOLKSHUISVESTING De Burgemeester van Texel maakt bekend, dat vanaf 28 Sept. t.m. 3 Oct. het bureau voor de volkshuisvesting ge sloten zal zijn. Texel, 26 September 1953. De Burgemeester van Texel, C. DE KONING. PRINS HENDRIKPOLDER AANGE SLOTEN BIJ DE TEM Sinds gisteravond zes uur is de P.H. Polder aangesloten op het electrisch net van de TEM. Deze plechtigheid werd verricht door de Dijkgraaf, de heer J. M. Bakker „De Atlas", in tegenwoordig heid o.a. van burgemeester De Ko ning, wethouder S. de Waard, gemeen te-secretaris P. Beemsterboer en de di recteur van de TEM, de heer P. A. de Rode, die in het gemaal waren bijeenge komen. De Polder krijgt een electrisch hulpgemaal, aan welke installatie thans nog wordt gewerkt. Voorlopig blijft het oliegemaal ingeschakeld. VIERTAL TEXELSE OOIEN KAMPIOEN Op de grote Land- en Tuinbouwten toonstelling te Alkmaar werd in de ru briek 4-tallen ooien geboren in 1951 of vroeger, het kampioenschap toegekend aan het viertal van de heren Jb. Eelman Gzn. Zn., Oosterend. Zij verwierven daardoor tevens de gouden medaille welke door het gemeentebestuur van Alkmaar was aangeboden. De fokker G. C. Kikkert, De Westen, behaalde met zijn inzending een eerste prijs in de rubriek ooien met haar in 1953 geboren lammeren. Ooien met één ramlam, geboren na 14 Maart. Het was de al veel bekroonde sterooi F 39947, die hier met haar kroost was verschenen. Op de tentoonstelling bevonden zich 59 afstammelingen van genoemde sterooi w.v. 15 dieren bekroond werden met een lste prijs! Voorts werd de heer G. C. Kikkert 'n eervolle vermelding toegekend in de ru briek ramlammeren, drietallen, van één vaderdier, geboren in 1953. In deze ru briek werden uitsluitend eervolle ver meldingen toegekend. In de rubriek 4-jarige en oudere stam- boekmerriën behaalde mej E. Witte, Den Burg, met „Morina" een 2de prijs! „En, geachte dames en heren, dit is een haute couture pakje van het Fran se huis Patton, dat van iedere schepping slechts één exemplaar vervaardigt en u derhalve hoogst exclusief gekleed doet gaan!" Aldus de stem van de heer L. Sok (Fa. Moerbeek, Parkstraat), een der deelnemers aan de Dinsdag, Woensdag en Donderdag gehouden modeshow, waarvoor zeer grote be langstelling bestond: alle drie avonden was de zaal van Hotel Texel uitver kocht. Op de eerste avond zagen wij ook vele mannen present, qeïnviteerd door hun echtvriendinnen, leden van de aid. Texel van de Bond van Platte landsvrouwen, die hun eerste winterbijeeenkomst hielden en hun seizoen op bij zondere wijze konden openen, waar de firma's Brugemann-Graaf, J. G. Dek ker, Dros Magazijn, Moerbeek, D. van Sambeek-Schrama, Hogerheide en „De Iris" hun de verzorging van die eerste avond hadden aangeboden, welke geste, gezien het grote succes op hun vorige bijeenkomst geoogst, gaar ne en dankbaar werd geaccepteerd. Even over achten werd de bijeenkomst geopend en van dat tijdstip af tot half één toe zag het publiek een machtige show, waarbij Texelse dames, Texelse heren en Texelse kinderen hun mede werking als mannequin verleenden. De heer naast me trachtte het woord haute couture" en „flausch mohair" na te spellen. Het leek hem allemaal bar ingewikkeld, maar interessant en hij be greep dan ook héél goed, dat zijn echt genote er al dagenlang vól van was en zij niet alleen: een der microfonisten vertelde, dat sommige kleine manne quins al dagenlang hadden gerepeteerd! ,Wat hebben ze er een namen voor, je staat er versteld van!" merkte m'n buurman op, die al meer oog voor het schoons ging krijgen en bij de betiteling „Cognackleur" ineens kaarsrecht op z'n stoel kwam! Ja, iedereen viel op, met welk een enorme verscheidenheid van kleding stukken deze Texelse zaken bevoorraad zijn: de ene mannequin volgde de ande re in snel tempo op en nog kon lang niet alles worden getoond! Uw verslag gever, let wél geen verslaggeefster!, kwam dan ook met zoveel indrukken thuis, dat het hem verstandig voorkwam geen poging te doen zijn verslag in de vorm van een complete notulering uit zijn pen te rukken, hij zou een en ander in grote lijnen moeten volgen. Het pro gramma was keurig uitgemeten en goed verzorgd, óók chronologisch zat het best in elkaar, want mevr. Brugemann van »Het Kleuterhuis" viel de eer te beurt de show te mogen openen. Daarop was nieteen het woord aan de mannequins: Goeie morgen, papa!" riep een schel kinderstemmetje: een meisje, gekleed in het bekende Berens ondergoed, begroet te haar vader, die ook al goed geluimd "Was opgestaan, dank zij zijn keurige Pyama en dito ochtendjas. Dat was dus ^n goed begin! Vervolgens de entree joyeuse van een Paartje in oud-Texelse klederdracht, dat, ofschoon er ?een woord Frans bij was, tóch zeer in de smaak viel! Dan tricotpakjes en teddy manteltjes, w. o. verschillende exclusieve creaties. De aandacht werd met reoht vooral ook ge vestigd op de Montey-coat, een stevige jas voor jongens en meisjes. „Het Kleu- teihuis" bleek zich ook al meer te gaan specialiseren in confectie, met name voor jongens in vestpakjes en jacks. Fleurig waren ook de nummers met de Gamy wasechte krimpvrije stof door meisjes in Schotse pakjes ook voor jurkjes. Loden jassen, zowel voor jon gens als meisjes, bleken nu in verschil lende kleuren leverbaar. De fa. Dekker had Donderdagavond haar show uitgebreid met Jerseypakjes en Canadians (met bont gevoerd), even als de prachtige nylon-jacks. Zij toonde reeds rokken in grijs, bruin, zwart en in verschillende modellen. Thans zijn de 2- kleurige vesten met ritssluiting ook in de jongensmaten verschenen: zag u hoe parmantig ze er in rond stapten?! Dan de fijne kamgaren costuums, winterjas sen, damesmantels en niet te vergeten de AWR-schorten, waarnaar Assepoes ter zou hebben gesnakt! Belangstellend volgde men ook de waterafstotende zeil- joppers en de waterproof damespanta lons, de regenjassen, de cor du roy jongenspakjes en idem plusfours in bruin, blauw en grijs, terwijl in de pau ze o.a. het oog viel op de in de stand ge toonde Camp-corsetten, welke door de Basko fabriek in licensie worden ge maakt. Het leeuwendeel van de avond had de fa. Moerbeek, Parkstraat, voor haar re kening genomen: Jerseyjaponnen en jerseypakjes, w.o. in de moderne cog nackleur en andere moderne wintertin- ten. Wij noemden reeds de zending van het Franse huis Patton. Groot bleek ook de collectie in moderne mantels in ve lours en flausch, waaronder getailleer de jassen, swaggers met half wijde rug en nieuwe schouderlijn. Ook de backvish mantels genoten aller bewondering. Zui ver wollen stoffen japonnen werden in verschillende moderne kleuren getoond. Een goede beurt maakte ze ook met de heren wintersportkleding, zoals ver scheidene jacks en sportpantalons van kamgaren en laken, zowel voor dames als voor heren. Voorts kamgaren heren BURGERLIJKE STAND VAN TEXEL van 18 t.m. 24 September 1953 Geboren: Brigitta Johanna Everdina Cathanna dv Cornelis S. Bakker en Wil- helmina H. van Duin. Martha Maria dv Pieter Bakker en Annaatje Verberne. Jan zv Joseph F. J. Veltkamp en Alida Agter. Diny dv Reinier Pieter Eelman en Elisabeth G. Haneveld. Ondertrouwd: Jan. G. H. Hennink en Antje Zutphen. Pieter M. Koorn en Jo anna M. van Beurden. Klaas Dogger en Nelly Kil jan. Getrouwd: Maarten Bremer en Anna C. M. Brouwer. Jan Jilink en Wülemina Daalder. Reinardus P. Smit en Cornelia D. Timmer. Overleden: Hendrika W. Udo, 69 jaar, echtg. v. Joh. J. Lafeber. Cornelis J. Hin, 71 jaar.echtg. v. Joh. Sikkerlé. Gevonden voorwerpen: 1 portemonnaie, 1 oliepak, (jas en broek). VERTROKKEN PERSONEN Hermannes J. Habers v. De Koog 34 n. Hardenberg R 214. Katharina K. Koning v. H 96 n. Wierden, Vriezenveenseweg 54a. Dymphna A. Smit v. H 10 n. Nw- Arnstel, Mr Troelstralaan 4. Jacob Ber- kenbosoh v. Molenstr. 35 n. Leeuwarde- radeel, Huizum Raadhuisstr. 10. Petrus Smit v. H 87 n. Haarlem, Marnixstr. 53. Trientje v.d. Meer v. Oudeschild 176 n. Krimpen a.d. Lek, Rijksdijk 1. Willemi- na Daalder v. De Cocksdorp 83 n. A'dam A. van Burenstr. 20-11. INGEKOMEN PERSONEN Johannes P. Beers v. Apeldoorn, Kloos- terweg 13 n. Warmoesstraat 14. ZITTING CONSULTATIEBUREAU Woensdag 14 October voor moeders van buiten Den Burg van 2,30-4,30 uur. Zaterdag 17 October voor moeders van Den Burg van 2,30-4,30 uur. In ons bijblad werd abusievelijk ge meld dat er 30 September zitting was. KRAAMZORGCENTRUM DEN HELDER EN OMSTREKEN Bovengenoemd Kraamzorgcentrum houdt 1 October a.s. van 10 tot 11 uur weer zitting in het Consultatiebureau te Den Burg. Uw verkoudheid van neus, of borst costuums in effen en fantasie dessins, waarover een moderne wollen demie en herenulsters in verschillende kleu ren. De jongens zullen zich met minder gentleman voelen in de keurige plus fourspakjes in kamgaren en Donegal- tweed. Hoe geurden de meisjes in de manteltjes van velours en tweed, wat) een effect gaven ook de loden jasjes voor backvish en meisjesmaat! De da mes rekten zich de hals bijzonder toen de korte en lange teddyjassen, de zgn. light weight (vederlicht) geshowd wer den en aangekondigd werden de jassen, waarvoor de stof door het langharige Tibetschaap wordt geleverd, dus het kledingstuk, dat internationaal be schermd wordt door het rnerk „Hyma- laja". De exnlicateur ried enthousiast aan: „Dames, behandel deze jas als een bontmantel, hij is het waard!" Ook smulden allen uiteraard bij de charme, welke de bontmantels van Yemen, Bi- sam, Osselot en Opossum tentoon spreid den! Zeer geslaagd was ook het optreden van het tri° in dezelfde velours jasjes, zo ook de japon in angora en offenman creaties. De slotgroep bestond uit cock tailjurkjes, waaronder enkele creaties welke geheel uit nylon waren vervaar digd, zeer verzorgde herenavondkleding (rok en smoking), deux pièces, waaron der in de nieuwe modekleuren Obergine. Zeer opvallend was ook het bontset gar nituur van Osselot, w.o. een angora jumper gedragen werd, alsmede de wol len flausch japon met hoge rolkraag van wollen tricot en bijpassend mutsje. Bij dit alles zou men echter niet vol maakt gekleed gaan, als men geen be zoek had gebracht aan de dameshoeden zaak van mw. D. v. Sambeek-Schrama, die met een keurige collectie hoeden in de nieuwste winterkleuren veel succes oogstte. En om meteen van de top naar de teen te gaan: ook de collectie schoentjes en schoenen door de fa. Ho gerheide getoond, mocht er zijn. Deze bestond eveneens uit een grote ver scheidenheid, van het elegante bal schoentje tot de oersolide wandelschoen toe. Dros' Magazijn zorgde met haar kettinkjes en bijouterieën voor de fi nishing touche, de note gaie, die nog al tijd onontbeerlijk is, wil men het volste effect van zijn inspanning verzekerd zien! Tijdens de pauze werden 'de diverse stands in ogenschouw genomen, waarbij ook een collectie kinderwagens door de fa. Moerbeek, „Het Woonhuis", Hoger- straat, geshowd werd. Voorts werd men onthaald op thee met gebak, terwijl het echtpaar Beumkes voor de muzikale om lijsting zorgde. Een daverend slot was de verschijning van een miniatuur bruidstoet, waarvan de jurkjes verzorgd waren door mej. R. Reij, Weststraat, en het costuum van de bruidegom door 'kleermakerij Brouwer, Wilhelminalaan. O.L. SCHOOL VAN DURP OP DE PLANKEN De Cocksdorp. De leerlingen van de o.l. school willen proberen om het geld dat nodig is voor het St. Nicolaasfeest dit jaar zelf te verdienen. Daartoe zijn ze al wekenlang bezig om voor de 10de October met groot enthousiasme een snannend stuk in 4 bedrijven in te stu deren. Het wemelt momenteel in ons dorp van kabouters en pages, ja zelfs zijn er een koning, een koningin en een prins met zijn prinses gesignaleerd. Waagt u zich 's avonds niet alleen bui ten, want een zeer gemene heks met haar knecht dwalen door het dorp. De leerlingen maken zelf de entree bewijzen (a 75 ct.) en strooibiljetten en vandaag of morgen komen ze daarmee bij u aan. Koopt dan direct, want de zaal is nu eenmaal niet groter. Wij wensen de jonge luidjes veel suc ces! BRIDGENIEUWS De bridgeclub „Groot Slem" hield Woensdagavond in Hotel De Graaf haar jaanlijkse ledenvergadering- Na een har telijk welkom door de voorzitter aan de leden en nieuwe leden, volgde jaarver slag van de secretaris-penningmeester. Uit dat jaarverslag bleek o.a., dat de afgelopen competitie een vlot verloop heeft gehad, waardoor de sterkte zo goed mogelijk bepaald kon worden. Naar aanleiding van de wedstrijd te gen Wieringen werd naar voren ge bracht dat de Texelse bridgers nog wel iets te leren hadden. Geregeld spelen van wedstrijden tegen andere verenigin gen is echter, omdat we op een eiland wonen, met mogelijk. We moeten trach ten onderling het spelpeil op te voeren. Trouw bezoek aan de competitieavonden is dan wel een vereiste. Ook aanwinst van goede bridgers zou het spelpeil ten goede komen. Liefhebbers welke alsnog mee willen spelen, gelieven zich uiterlijk Dinsdag morgen bij een der bestuursleden op te geven. Het bestuur wordt thans gevormd door de heren Jouwersma, J. Bruin, Veenema, Idema en Wessels. Na afloop van de vergadering werd nog een drive gehouden. Winnaars van de prijzen v/aren de heren Koorn en Kok en de heren Mant je en Veenema. (Zie advertentie) A.W. S.V. De Koog Vanmiddag adsp.-Texel B, 4 uur. Morgen SVC 2-De Koog 2, 2,30 uur. Start per fiets half 2. Texelse Boys-nieuws. Petten bleef ons de baas, maar dat is geen wonder want we waren met 3 in vallers naar de Hondsbossezeewering getrokken. Het begin verliep zonder enige strijd lust, maar allengs kwamen de Boys in de aanval en ze wisten de P-verdediging uit elkaar te spelen. Met succes, want na een kwartiertje scoorde onze midvoor 't eerste doelpunt. Hierdoor geïnspireerd trok onze voorhoede opnieuw ten aan val, hetgeen na 10 minuten met een doelpunt door onze 1-buiten beloond werd. Maar ook Petten liet het er niet bij zitten en onze achterhoede moest al le zeilen bijzetten. Toch ging de rust met een 2-0 voorsprong in. In de 2e helft was het een heel ander elftal, dat Petten in het veld bracht, want zo kalm als deze jongens voor de rust speelden, zo geestdriftig bleken ze daarna. Ze ondernamen snelle gecombi neerde aanvallen, waardoor de Boys to taal in de verdediging werden gedron gen. Na 5 min. zorgde een Boy bij een schermutseling voor het le doelpunt voor Petten. Het daarop volgende kwar tier waren de Boys er helemaal uit en was Petten heer en meester. In die pe riode zag Petten dan ook kans nog twee doelpunten te maken. Daarna kwamen de Boys er wel weer beter in en werden ook enkele aanvallen ondernomen, doch de P-verdediging, die reeds haar eerste overwinning proefde, gaf nul op het re quest. Maar ook hun voorhoede zag •geen kans tot hoger score. Einde dus 3-2 voor de gastheren. Ook Boys 2 trad met enkele invallers aan voor de strijd tegen SVC 2. Dit was voor het 2e echter geen bezwaar, want SVC werd maar liefst met 18-1 versla gen! De Boys-adsp. daarentegen stelden te leur, want De Koog adsp. klopten 'hen met 6-1. Dit was niet nodig geweest, jon gens, maar ja, de stuwkracht van het elftal was jammer genoeg verhinderd. Volgende keer beter. Boys 1 en 2 zijn morgen vrij. De adsp. spelen vanmiddag om 4 uur uit tegen de SVC-adsp. Bij goed weer om 2,45 per fiets van De Zwaan. BOERINNENBOND OPENDE SEIZOEN De afdeling Texel van de Bond van Plattelandsvrouwen hield Dinsdag haar eerste bijeenkomst van dit seizoen. Toen mevr. Laan als presidente de avond opende, kon zij niet alleen een groot aantal leden welkom heten, maar ook een groot aantal echtgenoten van le den, wat wel een bijzonder feit is, maar.dit was dan ook een bijzonde re bijeenkomst: hun wachtte nl. een mo deshowavond, aangeboden door de fir ma's Brugemann-Graaf, Dekker, Dros' Magazijn, Hogerheide, Moerbeek en D. van Sambeek-Schrama. Spreekster ver welkomde in het bijzonder de 20 nieu we leden, die zich het laatste half jaar bij de Bond hadden aangesloten. Zij hoopte, dat ook de nieuwe leden trouwe bezoeksters zouden worden en de ver eniging hun zou bieden, wat zij er van verwachtten. Ook richtte zij zich in het bijzonder tot de aanwezige gasten. Het was aanvankelijk de bedoeling ge weest om alleen de leden met hun echt vrienden gelegenheid te geven deze avond te bezoeken, maar doordat diverse mannen „er tegen op zagen", waren ook kaarten aan diverse andere gezinsleden verstrekt. Dit pleit intussen voor de mannen, die wél de moed hebben ge toond om hier tegenwoordig te zijn, al dus mevrouw Laan. Hierna werden door de secretaresse, mevr. Meindertsma, de notulen van de vorige bijeenkomst voorgelezen, waarop de show een aanvang nam. Het werd 'n kostelijke avond (zie verslag elders in dit blad), waarbij aan het slot door de heer L. Sok namens de genoemde firma's een bloemenhulde werd aange boden aan het bestuur, welke hulde gaarne door de voorzitster in ontvangst werd genomen. VOOR VIOS' FANCY-FAIR Vandaag komt VIOS met muziek en fakkels naar Oosterend om daar goede ren op te halen voor de fancy-fair, wel ke men eind October hoopt te houden. Geeft met milde hand, daarbij tonend, dat u het voortbestaan van dit corps gaarne wilt helpen verzekeren. MUZIEK EN LAMPIONOPTOCHT IN OUDESCHILD Ons Koninklijk Texels Fanfare is voornemens om bij gunstig weer Zater dagavond een rondgang door Oudeschild te maken. Hiertoe heeft men contact opgenomen met de plaatselijke feestcommissie, die de hieraan te verbinden lampionoptodht zal organiseren. Het corps vertrekt om 8 uur vanaf de Schilderweg. TONEELVERENIGING „O.D.I.T." De Cocksdorp. De plaatselijke toneel vereniging is uit de as herrezen. Deze blijde gebeurtenis zal worden gevierd met een zeer geestige militaire klucht nl. „De big van het 168ste". Een naam die de ouderen zich stellig zullen herinne ren, want vroeger heeft het beroepsto neel dit stuk in de grote steden honder den malen met groot succes gespeeld. Wij spraken oudere mensen, die hele scènes uit dit stuk nu, na 30 jaren nog voor de geest konden halen. Wel een bewijs, dat de inhoud tot de mensen sprak en spreekt, want ook nu is het stuk nog volkomen actueel. Wilt u eens goed lachen, ja zelfs gieren, komt dan 24 October naar „De Hoop" en u zult er geen spijt van hebben. Zakdoeken mee nemen, want de tranen van het lachen zullen ook u langs de wangen stromen. Dus houdt deze avond vrij! De regie is in goede handen van de heer J. Zwart, hoofd der school alhier. ZONDAGSDIENST DEN BURG DOKTER VAN LOON PROTESTANTSE KERKDIENSTEN Zondag 27 September 1953 N.H. GEMEENTE Den Burg 10 uur Ds van Reijendam in Eben Ilaëzcr Oudeschild 10 uur de Eerw. Heer Duif er Maandcoll. v.d. kerkvoogdij. (Het af scheid is bepaald op 4 Oct., dus niet op de 18de) De, Cocksdorp 10 uur Ds Soesan Oosterend 10 uur Ds Klijnsma Maandcollecte ivjd. kerkvoogdij 19,30 Ds Klijnsma, Jeugddienst Maandcollecte jv.cl kerkvoogdij De Koog 10 uur Eerw. Heer Veldhuis De Waal 19,30 u. Ds v. Reijendam GEREF. KERK Den Burg 10 uur Ds Goedendorp nm. 3 uur Ds Goedendorp Oosterend 10 uur en 3 uur Ds de Wolf GEREF. KERK (onderh. art. 31. KO) Oosterend 10 en 7,30 uur Ds Th. Hoff van Houwlerdijk DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Hoorn 10 uur Br. H. Annema, Amsterdam De Waal 11,15 uur Br. H. Annema \ctf

Texelsche Courant | 1953 | | pagina 1