Het wapen van Breeck VM avonturen van Bim en Bam" S.V. Texel. Uitslagen van Zondag 4e kl. A: VZV—Texel 3-0; Schagen-ZAP 1-1; LimmenOudesluis 30; BKC-RKAFC 23; DTSSucces 3-1; Grasshoppers Watervogels 61. Afd. N.H.: Texel 2-HRC 5 1—10. Adsp.: BKC A-Texel A 1-4. Nu alle factoren tegen ons samen spannen is het wel uiterst moeilijk om uit de misère te geraken. Gerrit kon nog niet spelen, Dick v.d. S. moest afberich- ten. Kees Schermer was niet beschik baar, zodat T. 2 spelers moest offeren en de samenstelling van het le vanzelf sprekend minder sterk is geworden. Ja, het zit ons dit seizoen bijzonder tegen en we hopen slechts dat binnen kort toch het getij ten gunste van ons zal keren. Tot de rust heeft Texel 1 nog goed partij gegeven, maar daarna werd de opdracht wel weer te zwaar. Texel 2 had in HRC 5 een te sterke tegenstander, daarbij enige dekkingsfou- ten, terwijl keeper Jan voor de rust vooral te hokvast was, waardoor de H'ers gemakkelijke scoringskansen kre gen. Wel ondernamen Luuk en z'n man nen een aantal aanvallen, maar de li- verdediging en prima keeper lieten zioh niet verschalken. Slechts uit een fraaie corner wist Teun de eer te redden. Met de adsp. A gaat het goed. Ook nu weer werd BKC aan de zegekar ge bonden met duidelijke cijfers: 41. De damesafdeling Handbal was in ac tie tegen GDS. Een aardige kijkwed- strijd waarbij wij de goede combinaties van G. wel konden waarderen. Het tem po bij T. leek ons iets te laag. Maar de verdediging was goed op haar post, ter wijl het doel goed verdedigd werd door mevr. Koningsveld. T. wist door haar r- buiten de leiding te nemen, maar G. kwam opzetten en met een laag schot maakte de 1-buiten gelijk. Maar T. kwam met haar aanvallen aan betere kansen en wist die dan ook te benutten. Het tegenpunt van de Gmidvoor was voor de verhouding stellig verdiend. Uitslag: 4-2. A.s. Zondag geen programma in ver band met de Interlandwedstrijd Bol- land-Belgie in Rotterdam. Texelse Boys-nieuws. Boys 1 heeft Zondag zijn eerste over winning behaald. Schoorl trok na de af trap direct ten aanval. Reeds na enke le minuten bracht de 1-buiten van Schoorl de stand op 1-0 Het verband in het Boys-elftal was in het eerste kwartier ver te zoeken. Hierdoor zag Schoorl kans om zijn voorsprong te ver groten tot 2-0. Nu werd ons samenspel beter en zodoende ontstonden er gevaar lijke situaties voor het S-doel. Na circa 20 min. spelen wist de B-midvoor de achterstand te verkleinen: 2-1. Doordat een back van Schoorl de bal met de hand wegsloeg kregen wij een penalty. Deze werd echter recht op de keeper geschoten. Het was echter uitstel van executie, want enkele ogenblikken later Stuurman Steven vertelt weer „Naar de rennen!" riepen we tegen de koetsier, toen we op liet laatste ogenblik voor de Derby In Epsom waren aangekomen en er zowat geen vehikel meer te kriigen was. „Vlug!!" De kapitein en de purser sprongen in het rijtuig, en ik zat in 6én tel naast de koetsier op de bok. M'n onafscheide lijke pakje Sterling shag in mijn zak. In een vaart ging het er van door. Plotseling - wc hedden het terrein bijna bereikt - een klap! Aangereden door een auto! Met een buiteling kwam ik pardoes op het paard terecht, dat er zonder wogen vandoor ging en juist op het moment van de start de baan opstoof. „Nu of nooit!" dacht ik, „m'n grootste avontuur aan de wall Meteen zaten wc al in de kopgroep. Overal klonk gejuich. Wanhopige gezichten \an de jockeys naast me. .Hurrv-up horsie!" riep ik. „sta op Sterling!" En bij het woord „Sterling" schoot het beest met verdubbelde kracht vooruit, en laat Ik nou op de laatste 100 yards het paard van de Aga Khan met een volle lengte kloppenDonderende ovaties, iedereen kwam ons feliciteren. Maar weten jullie nou. wat de koetsier ver telde toen hij me dolgelukkig om de hals viel? Zijn paard heette Sterling! „Bravo!!" riep ik. „dat is de triomf van de kwaliteit! Je bent onherroepelijk winnaar als je zegt: ik Sté op STERLING! schoot de l-<binnen rustig in de hoek 2-2. Hierna waren de Boys het meest in de aanval, doch door goed verdedigen der S-achtehoede bleven doelpunten uit. De bewegelijke S-midvoor wist onze verde diging soms voor moeilijke problemen le stellen. Rust 22. Tijdens de 2e helft was het een over wegend Boys-offensief. De aanvallen werden nu in de breedte opgezet, wat veel gevaarlijker was want veelal werd de verdediging finaal uit elkaar ge rukt. Op eenmaal schoot onze naar bui ten gelopen midvoor keihard in: 3-2. De stand werd door de 1-binnen en een Schoorlspeler tot 5-2 opgevoerd. Hierna ging S. in zijn geheel ten aanval, wat *ot hun 3de doelpunt leidde. De strijd werd nu iets forser, doch de scheidrechter hield de leiding pnma in handen. Een door de 1-buiten ingekopte doch gestop te en terugspringende bal werd door onze 1-binnen ingeschoten: 6-3. Kort hierop zag Schoorl kans om de achter stand tot 6-4 te verkleinen. In de laat ste minuten werd de strijd op het mid denveld uitgespeeld. Boys 2 ging met 10 man naar Water vogels 4. In het begin was het spannend en door hun enthousiasme verkregen de Boys een 3-1 voorsprong. Hierna echler werd het gemis van de 11de man ge voeld, W. wist in te lopen en oen voorsprong te bereiken. Moedig hel-ben deze 10 man gestreden, maar zij kon den toch niet verhinderen dat zij met 12-4 ten onder gingen. Kan men nu wer kelijk niet tijdig afberlaht geven? De adsp. verloren van Oosterend ad- spiranten met 2-0. Dit was, geloof ik, niet nodig geweest, jongens. Volgende Keer het spel even beter bekijken en niet te bang wezen. ZDH-Nieuws. Zondag heeft ons elftal uit tegen Winkel zijn eerste nederlaag geleden. W. beschikt over een zeer goede ploag die niet voor niks aan de kop staat. W. opende met goede combinaties en de achterhoede moest meteen alle zeilen bijzetten. Maar onze aanvallen waren ook niet van gevaar ontbloot, W. slaag de er in 2 goede doelpunten te maken. Rust 2-1. Als er niet een paar mooie kansen om zeep waren gebracht, dan had de ruststand er anders uitgezien. Na de rust weer een snelle wedstrijd, maar het was W. die de stand op 31 bracht. Verder werd er niet gedoelpunt. Zondag vrij en daarna uit naar Reiger Boys. Woensdagavond trainen. Alle maal present met voetbalschoenen. S.V. Oosterend Zaterdag wisten onze adsp. uit met 2-0 te winnen van Tex. Boys A. Goed gedaan, jongens, dat is al 4 punten uit 3 wedstrijden, er zit muziek in. Zo door gaan, hoor! SVO-rReiger Boys: 1-0. Eindelijk een overwinning! Al is zij klein, zij was dik verdiend. Wij gaan direct tot de aanval over maar de achterhoede is op haar post met aan het hoofd een prima keeper. O. komt steeds terug; uit een voorzet van rechts maakt Klaas met een tam schot 1-0. De enkele uitvallen van R.B. geven onze achterhoede geen moeilijkheden: zij ruimt, geassisteerd door de halflinie met lange trappen op en zet steeds de voorhoede aan het werk. Uit een alge mene aanval schiet de r-buiten buiten bereik van de keeper tegen de lat. Na de rust een hevig O-overwicht maar de buitenspelval is prima, zo zelfs, dat de soheidsrechter al fluit voor het zover is. R.B. komt bijna niet meer over de helft en verdedigt met man en macht, doch de vele schoten weet de R-keeper steeds te keren. Hij heeft geluk met een schot van Jan op de lat en een van de r-bui ten tegen de binnenkant van de paal. Als de scheidsrechter het einde fluit hebben we de eerste overwinning ge boekt. Als we voortaan niet zoveel pra ten en ons vlugger herstellen, gaat het zeker nog veel beter. Op 8 Nov. spelen we uit tegen WSW en op de 15de zijn we weer vrij. We zullen dit jaar dus geen last krijgen /an voetbalmoeheid. Komen die jongens, die tot nog ioe steeds ontbreken a.s. Donderdag ook op de training? Ook zij hebben het nodig. Wie niet spelen mogen ook wel komen, en Bam zijn bezig om tt t i i i r\ nieuwe weg te maken, liet JeUgClVernaal ,,Ue heleboel grote stenen Bim en Bam zijn bezig om een Een zijn daarvoor nodig, maar na tuurlijk ook een wals om die stenen fijn te rollen. Ja, waar halen ze zo'n ding nu vandaan hè? „We nemen een peen", zegt Bim. „Je lijkt wel niet goed snik", antwoordde broer Bam. „Hoe wil je nou die grote stenen fijn stampen met een peen?" „Moet jij eens opletten, Bam" en Bim holt naar het oerwoud en roept daar de olifanten. Daar komt de eerste Jumbo te voorschijn en die heeft wel trek in de peen die hij in Bims hand ziet. Daar gaat hij al achter Bim aan, die netjes voorop loopt met de peen zwaaiend. En het lijkt wel of alle olifanten uit het bos het ruiken, want daar komen ze; ze lopen achter elkaar, el- ka3rs staart met hun slurf vasthoudend. Als ze aan het eind van de weg zijn, hebben ze met hun zware poten alle stenen fijn getrapt. Als belo ning krijgen de olifanten al lemaal een grote peen, ter wijl Bam vol bewondering voor die slimme broer aan de -M' CC kant van hun staat te kijken. mooie weg SVC Nieuws Zondag speelde het le thuis tegen het nog ongeslagen KSV 1 uit Heerhugo- waard. Daar K. al enigszins in kampi- oensdroom verkeerde waren twee Teso- bussen maar net in staat de supporters- schaar naar De Cocksdorp te brengen. De strijd was nauwelijks begonnen toen S. door een misverstand al de lei ding had 10. Beide elftallen zaten er meteen goed in en het tempo lag zeer hoog. De K-achterhoede moest alles bij zetten om erger te voorkomen. Jan als 1-binnen verzette bergen werk en toen Henk handig over de bal heenstapte had Jan de bal vrij en met een lage schui ver in de uiterste hoek was het 2-0 voor S. K. probeerde uit de greep van S. te komen, hetgeen na een half uur spelen tot een doelpunt leidde: 2-1. S. gaf zich echter tot het uiterste en Ale vergroot te de voorsprong tot 3-1. Dit was wel het mooiste doelpunt van de wedstrijd. Na zich eerst van twee verdedigers ont daan te hebben lost hij zo'n hard schot, dat't onhoudbaar inde uiterste hoek van het K-doel vloog. Jan wierp zich nog even als keeper opDe penalty werd in een doelpunt omgezet: 3-2. Rust. Hierna een strijd van gelijke kansen maar geen der verdedigers liet zich pas seren. £n zo kwam het einde met een 3-2 zege voor SVC. De wedstrijd werd in een sportieve geest gespeeld, mede door de uitstekende leiding van de heer Keijzer. U ziet, als door ieder voor de volle 100 pet. gewerkt wordt kunnen wij de sterkste van de afdeling laten vallen. Het 2e deed ook geen onverdienstelijk weik ofschoon met 4-0 van Helder 5 werd verloren. Minder was het met de adsp. die met 8-0 van De Koog verloren. Zondag is alles vrij. Zaterdag 4 uur: Oosterend A-SVC A. CONCERT IN DE GERESTAUREERDE KERK Op Zaterdag 24 October (dus niet zo als eerder werd medegedeeld op Zondag 25 October) zal in de gerestaureerde N. H. kerk te Den Burg een kerkconcert worden gehouden, waaraan medewerken de dames J. Beumkes-Breen, viool, mej. E. Dijt, cello, P. Krayma, orgel en een dames- en gemengd koor onder leiding van de heer J. Visser. De koren zullen o.a. werken van Baah, Handel, Men delssohn en Corelli uitvoeren. De op brengst van deze muziekavond is be stemd voor het restauratiefonds: er zal geen entree worden geheven, doch aan de uitgang zal een collecte zijn. Concert in de zo prachtig gerestau reerde kerk! Bij de opening 11 Oct. jl., werd een ieder betroffen door de scho ne klanken van het gloednieuw herstel de orgel, ja met welk een vakmanschap, zorg en toewijding heeft de fa. Van Vulpen uit Utrecht deze werkzaamhe den uitgevoerd. Dit instrument werd in 1818 in de -kerk geplaatst en is sinds dien door tal van organisten bespeeld. De laatste jaren voor de noodlottige 6e April was het al lang niet meer feilloos, ofschoon het ook toen nog altijd het beluisteren waard was. Thans mag dit orgel als het mooiste van Texel worden beschouwd, ook t.a.v. het exterieur. Door de organisten Visser en Krayma zal dan ook reikhalzend naar hun eer ste concert zijn uitgezien en niet minder door de koren, die, gesteund door een goede acoustiek, de stemmen op de 24de met bijzondere vreugde tot Zijn «dorie zullen paren! Uit Bo< De: BRIDGECLUB „GROOT SLEM" ZA1 Uitslag bridgecompetitie 14 Oct.: A-^roep, maximum aantal punten 2. Bruin-Wessels 35V2 pt.; 2. Mantje Venema 35V2 pt.; 2. Kramer-Venn 35V2 pt.; 4. v. Santen-v. Lenten 34 p 5. KokBacker 32V2 pt.; 6. Roeper-v Werf 29V2 pt.; 7. Echtp. J. C. Bruin 2ï pt.; 8. Echtp. Beemsterboer 24 pt. B-groep, maximum aantal punten 1. Dames Keijzer-Rab 49 pt.; 2. I kerBrucher 39 pt.; 3. Dob-Bos 38 p 4. mw. de Graaf-P. Oosterhaven 35 pt.; 5V2 Echtp. v.d. Heerik 34 pt.; 5! Echtp. van Hoorn 34 pt.; 7. Idema-Run 32 pt.; 8. Echtp. S. Bakker 31V2 pt.; Michels-Keijzer 31 pt. Volgende comp.-avond is 28 Octobe; ;-l cL_l I .j J U. i u, 1 „De Korte Golf' Op uitnodiging van het Ghristeli Nationaal Vakverbond gaf „De Koi Golf" onder leiding van John de Free Donderdag een gezellige avond in „C sino". De voorzitter, de heer C. Bakt Pzn., las na opening een gedeelte Mattheus 7 en ging vervolgens voor gebed. In zijn openingswoord heette allen hartelijk welkom en hoopte, men niet alleen een gezellige avond z hebben, maar tevens een avond in juiste sfeer, welke zo mogelijk tevens goed propagandistisch resultaat hebben. Hierop was het woord aan „De Ko: Golf", waarin Rita Veth verschillen voordrachten bracht, o.a. de Japan steenhouwer. Gerard Ielo bleek als bi bariton over een prachtige stem te t schikken (De „Lofstem" zou hem wel gaarne als lid hebben geboei dunkt ons!) en hij oogstte vooral succ met zijn Old man river en Sunny Br John de Freese zorgde voor de coni rence, terwijl Hen'k Eggersman zeer in smaak viel als pianist en humorist. H leukst vonden we de schets Onze Mo dertaai en Op Huisbezoek. Aardig w ook de wedstrijd, waarvoor vier dam uit de zaal werden Geëngageerd. Mev Keizer won na rijp beraad van de jur bestaande uit de heren Bakker en Tra De heer Plomp, bestuurder CN hield een propaganda-speech waarin eerst teruggreep in de historie, heri nerde aan het gelijkheid, vrijheid broederschap, de leuze van het liber lisme, maar in welk systeem de arbjlief! der de sluitpost op de begroting waar de wet van vraag en aanbod de i gasl beidersstand uitperste. De arbeider slaaf en als reactie daarop kwam de komst van 't socialisme om zich te bevr den van de greep van 't kapitalisme. Ma wat heeft het socialisme gebracht? E strijd tussen de klassen en de historisc gang is aldus geweest, dat het social me in feite geen socialisme meer is als dit eertijds door Marx werd ve kondigd, maar aangepast aan de rid lijnen, getrokken uit beginselen, wel afkomstig zijn uit Gods woord. Reeds 1891 werd op het eerste christelijke s ciale oongres gesteld, dat in onderlii overleg tussen werknemer en werkgev de oplossing moest worden gevonde Onze richtlijnen zijn gegrond in h woord van God, waarin wij de groo slag en de gegevens vinden, welke ui komen boven alle menselijke vindinge jj^. Ieder heeft een taak die hij moet zi» en beleven als een roeping Gods. G heeft ons in de wereld geplaatst opd Hii zich in al ons doen en laten zou ve heugen en wij Hem zouden verheer. ken. Daarom moeten wij in overlegsv; houding tot anderen staan. Dit over! hebben wij moeizaam verkregen. Om d ze positie te handhaven dienen wij lid ten volle mede te leven en mee strijden, anders gaat het christelijk él eruit en onze christelijke beweging t gronde. Hoe is het hier? Leven wij me Bezoeken wij onze vergaderingen? Sta wij cntisch tegenover de gang van ken? Geven wij onze leiders telkens nodige injecties opdat zij met onze zr wijze rekening kunnen houden? Het loof zal de vrees overwinnen, ons het verzetten van bergen in staat st len. Wie zich schamen voor de getuig nis verloochenen tevens hun vrij he Getuigt van uw vrijheid opdat wij hr ten alle. tijde deelachtig blijven. Nadat spreker was voorgegaan in jj bed werd besloten met het zingen de avondzang. FEUILLETON door T. LODEWIJK 11.) Marian zei hij bijna smekend toe, geef me een kwartier. Laten we praten. Toe. Hij greep zachtjes haar arm. Loop even mee, dan drinken we een kop koffie in De Dubbele Sleu tels. We kunnen toch niet hier op straat Ik heb helemaal geen behoefte om met je te praten antwoordde Marian stijfjes. Maar hij keek naar haar gezicht. Haar ogen stonden niet hard, maar verdrietig. Dat gaf hem moed. Geef me even tijd om wat te zeg gen drong hij verder aan en dan moet je zelf weten wat je doet. Toe, Marian. Ze was niet verwonderd dat hij haar naam wist. Ze begreep heel goed, dat hii niet per ongeluk in Vierhouten was. Dat zei haar vrouwelijke intuïtie. Goed zei ze opeens besloten. We gaan een kop koffie dnnken. En laat dan maar eens horen, wat je me zo no dig moet vertellen. Zwijgend liepen ze voort. Hij waagde het niet, op straat te beginnen over wat hem zo na aan het hart lag. Pas toen ze veilig in een hoekje van het restaurant achter hun koffie zaten, heropende hij het gesprek. Marian zei hij zacht je móét naar me luisteren. Ik vind dit allemaal zo ellendig. Ik was verschrikkelijk blij toen ik je weer zag Waarom? Dat wist ik toen nog niet. Nu weet ik het wel. Moet ik het zeggen? Zeg het maar niet. Ik móét het zeggen. Misschien vind je me brutaal. Zijn ogen zagen haar eerlijk aan en ze sloeg de hare neer. Ik mag je graag, erg graag. Ik mocht je al meteen, toen we elkaar in de trein ontmoetten. Ik heb altiid gehoopt dat ik je nog eens zou zien. Ik wist dat de kans heel klein was. En nu, eindelijk, zie ik je weer, ben je vlak in mijn nabijheid, wonen we straks in dezelfde stad en nu.dit. Wat? ze had geen zin om het hem gemakkelijk te maken. En hij zocht naar z'n woorden. Laten we er geen doekjes om win den, zei hij ronduit wij, vader en ik, beginnen hier een zaak. We worden jul lie concurrenten. Misschien meer con currenten dan collega's, de eerste jaren. Mnn vader zal alles doen om de zaak zo groot mogelijk te maken, daar ken ik hem te goed voor. Ik weet niet of jullie daar last van zult hebben, maar 't kan zijn. En dan sta ik aan de ene kant en jij aan de andere kant. En wat zou dat? Wat dat zou? Dat ik dat niet wil. Ik heb gedacht overover ons sa men, Marian. Jij en ik. Ik heb daar veel over gedacht, sinds ik je voor de twee de keer zag. Met niemand zou ik zo graag.... samen alles doen. En nu dit tussen ons. Hoe moet dat nu? Ze keek hem een ogenblik verwon derd aan. Hij vroeg niet eens hoe zij over dit alles dacht. Hij zag alleen: zij samen. Zij en hij. Voor hem was dat al een beklonken zaak. Ze keek naar hem op, zoals hij daar zat, een beetie verdrietig naar buiten starend. Hij had een eerlijk gezicht, een aardig gezicht. Dat had ze al meteen ge vonden. Hij was te vertrouwen, dat wist ze bij intuïtie. Hii meende wat hij zei. En hijhij hield van haar. Die gedachte verwarde haar. Vroeg had ze haar moeder verloren. Haar va der hield veel van haar, zijn enig kind. Hij was het enige dat zij had. Altijd had ze een zekere reserve bewaard tegen over de mannen, dat moest je wel, in 'n zaak. En nu had daar plotseling deze wildvreemde jongen die reserve door boord. Nu was daar plotseling iemand, die iets om haar gaf, die véél om haar gaf en dat ronduit zei. Alle scherpe woorden, alle gevatte opmerkingen, die ze gedurende de laat ste dagen had bedacht voor het geval ze hem weer spreken zou, alle hatelijkhe den en dooddoenenj, ontgleden'haar. Ze keek hem aan en zijn ogen keer den naar haar terug. Eén ogenblik hiel den hun blikken elkaar vast. En ze zag met een mengeling van vreugde en treurigheid, hoe zijn blik opeens stra lend en zonnig werd. Marian zei hij sdhor zeg dat je mij ook een beetje moogt. Zeg dat je iets om me geeft. ALs dat zo is, dan dan vinden we hier iets op. Als wij dit samen willen, wij samen, dan kan niets ons meer in de weg staan. Ik ben een idioot schold Marian zichzelf. Ik moet hem op een afstand houden, hem op z'n plaats zetten. Ik moet hem laten voelen dat ik niets van hem hebben moet en van die hele Gou den Leeuwtroep niet. En in plaats daar van laat ik hem nu, de allereerste keer, al merken hoe ik wérkelijk over hem denk. Maar ze was weerloos tegenover haar gevoelens. Juist in deze tijd had ze zulk een behoefte aan steun. Haar vader werd met de dag meer gesloten. Met wie moest ze praten Maar kón ze praten met deze jongen, die vertoefde in het kamp van de vij and? Kon ze met hém vertrouwelijk zijn? Zou dat geen verraad zijn tegen over haar vader? Ze kreunde zachtjes. Waarom was het allemaal zo moeilijk? Hij strekte zijn hand uit en greep de hare. Marian, ik weet ook nog met hoe het zou moeten gaan. Ik zie moeilijkhe den als bergen. Alleen één ding: je moet weten, dat je mij kunt vertrouwen. Of jij nu in Het Wapen zit en ik in de Gouden Leeuw, wij horen bij elkaar. Wij samen. Ze merkte hoe hij dat woord herhaalde, dat woord dat ook voor haar, eenzaam zo vaak, een won derlijke bekoring had. Marian zijn stem was bHna bezwerend als we dat van elkaar weten, laten we dan ver trouwen op elkaar en op de toekomst. Er zal, er moet een weg zijn voor ons, al weet ik nog niet hoe. Maar hoe wóu je dat dan, Harm? De vertrouwelijkheid" in haar sta het noemen van zijn naam, ontroer hem. Steviger greep hij haar hand, andere streelde er zachtjes overheen. Wel vermande hij zich lat we dit een.s zakelijk bekijken. Daar jij óók nogal van, is het niet, Maria iet Zijn ogen lachten haar tegen en lachte, een beetje witjes nog, terug. Natuurlijk hoef je bij je vader niet a te komen met de boodschap, dat vriendjes bent met Harm Verdonck de Gouden Leeuw. Mijn vader waarschijnlijk onderstboven Alleen m'n moeder. begrijpen. Aan die durf ik het wel tellen. Luister, Marian. We doen woon alsof onze neus bloedt. We ten elkaar, dat is alles. Wanneer we kaar willen en moeten spreken, vi we daar altijd wel een kans voor. DaAjoe over maak ik me wel de minste zo De liefde kan alles, metwaar? En wachten we rustig af hoe de ding* zich ontwikkelen. Als we maar van kaar weten, dat we elkaar vertrouwj^ kunnen, dat we bij elkaar horen, dat van elkaar houden. Is dat zo, Maria! IV volj; Oge; een een Wai sen niet lam V eila een den mei ,,Vr den rige der! Met oak gev spn ove Wa: is 1 wee buu H daa hun uite As en red ver del de 1 van :iel» u ie der Grc ee den naa en E de Noc .'an 100 ïee toe< E wee ligt lor E ret den d V( Het meisje aarzelde. Ze stond zo pl öer seling voor een geweldige beslissiP Geen ogenblik had ze dit vermoed, td ze vanmorgen, naar gewoonte, met bus naar Vierhouten ging om haar ders zaken te regelen met zijn leverai ciers. (Wordt vervolgd)-

Texelsche Courant | 1953 | | pagina 4