Texel 1 Succes 1 Vacantie op Texel gram Te koop Fongers Joco M.&A.J.Vonk Drukkerij Texelse Courant Begin Mei. Al is het weer nog niet alle dagen „dat", toch koersen wij en misschien wel ongemerkt, al aardig' in de richting van de vacantietijd. „Wij zit ten momenteel nog midden in de aan- vraagpost", aldus vertelde ons de direc teur van de VW „Texel", de heer J- C. Quint, die gaarne bereid bleek enige cijfers te verstrekken met betrekking tot de stroom van aanvragen Die cijfers zelf vertelden ons, dat Texel ook dit jaar weer enorme aan trekkingskracht op de toerist en adspi- rant-toerist uitoefent: kwamen vorig jaar vanaf 21 Februari tot' 1 Mei in to taal 1230 aanvragen binnen op het VVV -'kantoor, dit jaar kwamen over die zelfde periode niet minder dan 2047 aanvragen binnen. Uiteraard dient hier bij, als men vergelijkenderwijs zijn con clusies zou gaan trekken, te worden her innerd aan het feit, dat het aantal aan vragen in 1953 kort na de ramp vrij ge ring was. Beginnen wij bij het voorseizoen dan komen wij nu van 1 April tot 1 Juli op totaal 205 aanvragen, bij 115 aanvragen over die periode in 1953. Het voorsei zoen loopt dus belangrijk beter wat het aantal op bureau ontvangen aanvragen betreft, maar rekening moet steeds wor den gehouden met de reactie op de ramp 1953 Hier volgen de aanvragen gesoeci-fi- ceerd met tussen haakjes de cijfers van 1953: April 22 (4), Mei 30 (24), 1-15 Juni 33 (14), 15-30 Juni 72 (32), voor meer dan twee weken in Juni 48 (41). Dan de aanvragen voor de topmaanden Juli en Augustus 1-15 Juli 64 (24), 15-31 Juli 179 (86), langer dan 14 dagen in Juli 70 (30), half Juli-half Aug. 116 (97), 1-15 Aug. 174 (58), 15-31 Aug. 39 (9), 3 of 4 weken Aug 141 (56). Dit geldt de aan vragen, welke door het kantoor der VW zijn behandeld, los hiervan staat nl. het aantal, dat rechtstreeks door pensions, hotels etc. is behandeld- De meeste adspirant-toeristen toch speuren zelf aan de hand van het orgaan „Voor Vrienden van Texel", dat weer in grote oplagen verspreid is. Alle ovenge aan vragen worden geplaatst op de bekende lijst, die regelmatig langs de leden cir culeert Waar de adspirant zijn intrek wil ne men? Hier volgt weer een overzicht: 80 (24) in hotels, 173 (113) in hotels of pen sions, 407 (196) pensions, 213 (188) ge meubileerd, 50 (27) kamphuis, 523 (276) voor zomer- en kampeeilhuisjes, 96 (66) kamperen en 505 (340) diversen, d.w.z. dat deze categorie niet heeft laten weten welk soort gelegenheid zij op het oog heeft. Uit dit overzicht blijkt, dat de rubriek hotel in percentages de grootste snrong maakt, daarop volgt de rubriek pensions, en vervolgens de zomer- en kampeeilhuisjes. Het aantal kampeer ders lijkt gering, maar zij vragen hoofd zakelijk aan via hun eigen org., i.e. de ANWB- Precies de helft van de aanvra gers 1059 (755) hebben niet laten weten in welke periode zij op Texel willen vertoeven, mogelijk dus een oriëntering in eerste instantie. De Duitsers vragen practisch allemaal aan voor 3-4 weken in Augustus. Daar wordt blijkbaar nog weinig aan vacantiespreiding gedaan. Uit alle windstreken De aanvragen komen uit alle delen der wereld: 25 uit België, w-o. gezel schappen, 263 uit Duitsland, 29 uit Zwit serland, 3 Engeland, 1 Oostenrijk, 2 Zweden en 3 Frankrijk. Wij spreken niet van Fransen, Duitsers etc., omdat de aanvragen niet om één persoon han delt: men mag het aantal personen per aanvraag rustig op vier schatten. Wat de Nederlandse aanvragen be treft: die komen overwegend uit Zuid en Noordholland; Brabant en Limburg gaan allengs ook meer belangstelling voor ons eiland koesteren. De geringste aanvragen komen uit... Zeeland, dat zelf rijk is aan stranden en eilanden „Dinsdags komt dè topstroom binnen 120-130 aanvragen zijn op die dag geen uitzondering", aldus de heer Quint, die voorts opmerkte, dat men voor Juli en Augustus thans nog slecht aan bod komt zeer zeker geldt dat voor De Koog en vooral t av. „Gemeubileerd"- DAMESMODE-SHOW De fa Hilckmann, Den Helder-Alkmaar is voornemens op Donderdag 13 Mei a.s. een Damesmode-show te organiseren m hotel „De Lindeboom". (Zie ook de adv.) DE LAATSTE POSTZEGELBEURS Op de laatste postzegelbeurs kwamen door de flinke opkomst vele transacties tot stand, waarvan sommigen op hoog niveau. De verloting werd dank zij de medewerking van allen, eveneens een succes. De heer J. Nauta toonde een wel iswaar kleine, maar goed opgezette ex positie. Een avond, die een belofte in hield voor het volgende seizoen. ARBEIDSKRACHTEN VOOR DE LANDBOUW De Sociale Commissie van de Stich ting voor de Landbouw is van mening, dat de arbeidskrachten van elders op korte termijn dienen te worden aange trokken en in elk geval op Maandag 17 Mei a.s. op de bedrijven aanwezig zullen moeten zijn. Hiervoor is nodig, dat de arbeidsover eenkomsten voor en door diverse werk gevers onlangs aangevraagde arbeids krachten op Maandag 10 Mei a.s. worden getekend, waarvoor gelegenheid zal zijn in de serre van Hotel Texel, bij de Ad ministrateur de heer Graaf, welke hier voor zitting zal houden van 10-14 uur. Tevens dient gelijktijdig een voorschot betaald te worden tot een bedrag van f 45,per aangevraagde arbeidskracht, voor een tijdvak van 4 weken. VISAFSLAG OUDESCHILD 1548 kg tong; 86 kg tarbot; 1071 kg sdhar; 170 kg bot; 19 kg kabeljauw; 6514 kg garnalen; 2 kg zalm; 134 kg kruikels; 15 kg flint; 49 kg geep- TE LELYSTAD BENOEMD De heer J. de Graaf, havenmeester te Oudeschild, is benoemd tot havenmees ter te Lelystad. VOOR „SONNEVANCK" EN „ZONNEGLOREN" Volgende week wordt gecollecteerd voor de sanatoria „Sonnevanck" en „Zonnegloren". SCHOOLVOETBALWEDSTRIJDEN 15 Mei begint de Schoolvoetbal. Jon gens let op de krant van Woensdag. O.L- SCHOOL DE COCKSDORP HIELD OUDERAVOND De Cocksdorp De Ouderavond van de o.l. school alhier viel een vrij matig bezoek ten deol, waarschijnlijk doordat die samenviel met het 1 Mei-feest te Den Burg- De voorzitter verwelkomde in het bijzonder mej. Oosterhuis, die het onder wijs wegens huwelijk gaat verlaten. Na dat de heer A. van Hoorn de notulen had gelezen, vertelde het hoofd der school, de heer Zwart, een en ander over de uitbreidingsplannen De schoolinven- taris is reeds verrijkt met nieuwe banken en stoeltjes wat een goed effect oplevert; het plein zal worden betegeld. Men is verder voornemens om het z.g. bloc- schrift in te voeren- Spreker hoopt, dat vele ouders hun voet ballende kinderen zullen vergezellen, als zij in het strijdperk komen bij de school- voetbaLwedstnj den De heer Zwart stelt voor met de 1ste en 2de klas een schoolreisje naar Alk maar en de speeltuin te Bergen te ma ken en wei ln de 1ste week van de zo- mervacantie. Met de 3de en 4de klas zou hij naar de Ruïne van Brederode willen en Kraantje Lek. Spreker gevoelt veel voor uitwisseling Wat denkt men ver der van kamperen? Er zijn tenten voor beschikbaar. De heer Zoetelief zegt de voorkeur te geven aan kamperen ook met het oog op het toezicht. De meningen blijken uiteen te lopen. Uit de stemming blijkt het merendeel voor uitwisseling met een andere school te zijn. De heer Vlas stelt voor de reis per beurtschip te maken. Er kwam een aanbod van een schipper, wiens vaartuig speciaal voor dit doel is uitgerust. Dit wordt in over weging gehouden. Bij de rondvraag komt men nog met de bezwaren, dat de jongens per fiets naar Den Burg moeten om te voetballen- Dit zal nader worden bezien. Onderwijl worden de aanwezigen onthaald op een kop chocolade met een koekje De heer Zwart deelt tenslotte nog me de, dat de kosten voor diverse doelein den niet ten volle kunnen worden be streden uit het resultaat van de spaar actie. Hij stelt daarom voor rond te gaan met de klassieke lijst. Enige dames blijken bereid hieraan haar medewer king te verlenen. Ten besluite werden enige films ge draaid- NA-ONDERZOEK OP T B C. A.s- Dinsdag vindt het na-onderzoek plaats op t.b.c. te Den Burg in het Con sultatiebureau van „Het Witte Kruis"- Zoals wij reeds jl. Woensdag meldden behoeft dit na-onderzoek nog niet ver ontrustend te zijn. Men dient er name lijk rekening mede te houden, dat een aantal van de genomen foto's niet duide lijk genoeg is, om zich een verantwoord oordeel te kunnen vormen over de ge zondheidstoestand van de onderzochte personen. Niettemin is dit herhaalde on derzoek voor de betrokkenen wei van zeer groot belang en de opgeroepenen worden dan ook - ter bevordering van een vlotte afwerking - geadviseerd zich stipt aan de aangegeven tijdstippen te willen houden Eveneens zal er a.s. Dinsdag gelegen heid zijn tot na-onderzoek van hen, die nog niet eerder zijn gekeurd. Dit na- onderzoek vindt plaats van 11-30-12 uur voor mannen; van 13.30-14,30 uur even eens voor mannen en van 14.30-16.30 u voor vrouwen. De gelegenheid tot na-onderzoek is bestemd voor: 1) Personen, die door ziekte of licha melijke gesteldheid niet in staat waren op het eerste onderzoek te verschijnen; 2.) Personen, die door afwezigheid ver hinderd waren zich te doen onderzoeken; 3.) Personen, die pas in de gemeente zijn komen wonen; 4.) Al die ^ersonen, die om welke reden dan ook nog niet aan het onderzoek heb ben deelgenomen- Men zal aan het onderzoek kunnen deelnemen, ook al heeft men hiervoor geen oproep ontvangen. Nogmaals wordt er de aandacht op ge vestigd, dat het onderzoek voor EEN IE DER van even groot belang is. Bij elk bevolkingsonderzoek komen meerdere gevallen van t-b.c. aan het licht. Dit is natuurlijk voor de betrokkenen niet prettig, maar in elk geval kan door een tijdige ontdekking erger worden voor komen en is meestal een spoedig herstel mogelijk. Men hoort wel eens, dat het onderzoek voor oudere mensen eigen lijk niet nodig zou zijn Tegen, deze stel ling kan niet genoeg worden opgekomen Het percentage oudere mensen, dat aan t-b.c sterft is beduidend hoger dan het percentage jongere mensen. Zoudt u bo vendien het risico willen lopen kinderen of kleinkinderen te besmetten? Het onderzoek is bovendien niet al leen van belang voor t.b-c.-onderzoek, doch is ook van zeer grote waarde voor de ontdekking van andere ziekten. Iedere bewoner van Texel is een lid van de Texelse gemeenschap- Ieder lid is mede verantwoordelijk voor de gezond heid van die gemeenschap en daarom is ook juist het bevolkingsonderzoek zo'n mooie demonstratie van gemeenschaps zin. U zoudt zich daaraan willen ont trekken? Natuurlijk niet! Daarom reke nen wij er op, dat U - voor zover U nog niet in staat was aan het onderzoek deel te nemen - alsnog gebruik maakt van de geleeenheid U te onderwerpen aan het na-onderzoek. Het Bestuur van „Het Witte Kruis" PUBLICATIE VAN DE CULTURELE RAAD Zaterdag 8 Mei De Koog, Viering bevrijding De Koog Uitvoering Sportver- Oosterend. Zaterdag 15 Mei Den Burg, Oranjeboom, uitvoering VIOS Den Burg, begin Schoolvoetbaltournooi HET 1 MEI-FEEST VAN DE PARTIJ VAN DE ARBEID EN HET N.V.V- In het smaakvol versierde „Casino" vierden de Partij van de Arbeid en het N.V.V weer hun traditionele 1 Mei-feest. De voorzitter van de federatie „Texel" van de P. v-d. A., de heer J. Heijnis, ver welkomde in het bijzonder burgemeester De Koning en wethouder De Waard Spreker zei, dat het 1 Mei-feest opge wekt kon worden gevierd, vooral als men dacht aan de winst van 24 zetels, wat aantoont, dat de P- v.d- A mag steunen op een groot deel van het Nederlandse volk. Hierna zong „De Stem", die onder de uitstekende leiding van de heer Craanen nog steeds vooruitgaat, Werkers der We reld. Zegen Ons en de Roden Roepen. De Volksdansgroep, waarvan enige le den als gast aanwezig waren, demon streerde Engelse en Zweedse dansen, die zeer in de smaak vielen. De heer Breet vertelde dat de groep iedere Dinsdag in de Jeugdherberg bijeen kwam, wat een stille wenk was voor adspirant-leden Het Meispel „Uw Mei is hier" werd gespeeld door de dames G. v-d. Beek en N. Westdorp en de heren G. Oskamp, C Heijnis en A- v.d. Linde, terwijl andere Nieuwe Ivoersers volksdansen uitvoer den. De Stem zong enige toepasselijke liederen. Vader Tijd, die op aarde was neerge daald, wilde weten hoe men heden de Mei zag. Sommigen als de tijd van de vrijende paartjes en de verhuizingen, an deren als de tijd van de lichte muziek en vrolijke dans. Maar het symbool was en blijft toch dat Mei de tijd is van ver nieuwing en verlangen naar een betere wereld- Dit eerste optreden van de Nieu we Koers was behoorlijk De spreker, de heer W. van Halm uit Amsterdam, zei met genoegen te spre ken vanaf het prachtig versierde podium. Twee dagen geleden vierde ik het feest in Amsterdam. Toen dansten 's morgens vroeg de A-J.C.'ers rond het monument van Wibaut, de bekende socialistische wethouder en zo deed men overal in Ne derland en op vele andere plaatsen in de wereld. In 1889 kwam het voorstel om de eer ste Mei gezamenlijk te vieren als een feestdag van een Franse mijnwerker. Let op de symboliek. Na lange arbeid in het donker, diep onder de aarde, naar boven in het licht. Men heeft ons steeds ver weten, dat wij vochten om een uur kor ter en een centje meer- Maar dat was noodzakelijk. De arbeidstijden waren on beperkt en voor de arbeider bleef geen tijd over om zich aan zijn gezin te wij den, terwijl ook de vrouw veelal uit werken moest. Het is de onvergankelijke eer van de socialistische pioniers, dat ze gestreden hebben voor een meer mens waardig bestaan, want het gaat altijd weer om de mens zelf. Er is na die 1 Mei van 1889 heel veel veranderd. Eén van de resultaten is de definitieve ouder domsvoorziening, die binnenkort gereed zal komen onder Minister Suurhof, nadat- Dr Drees direct na de oorlog de nood wet ouderdomsvoorziening had inge voerd- Maar al zijn er goede dingen tot stand gebracht, we zijn er nog lang niet, anders zou deze Meileuze niet nodig zijn, nl „Gelijke kansen voor een ieder in een wereld van vrede, vrijheid en wel vaart". De goede krachten in de arbei dersklasse, en deze zijn waarlijk niet gering, moeten kans krijgen zich te ont plooien. Nu ontbreekt daar nog wel een en ander aan Het is een eis van recht vaardigheid en democratie Vrede: In de 2de wereldoorlog vielen 50 millioen mensen, waarvan de helft burgers. Wij moeten alles doen om een dergelijke vernietiging te voorkomen. En dan hebben wij evenzeer de vrijheid no dig, want zonder vrijheid heeft de vrede weinig waarde. Onze welvaart is behoorlijk, maar wij kunnen nooit ontkomen aan de gedachte, dat millioenen die onder de dictatuur leven de vrijheid missen en nog meerde re millioenen de welvaart nooit gekend hebben Zolang ook nog overal in de wereld oorlog wordt gevoerd en millioe nen van honger en ellende omkomen is onze strijd nog niet overbodig- Denk ook aan de duizenden vluchte lingen, die niet onder de dictatuur wil den leven en nu in ellendige omstandig heden moeten leven. Wij moeten helpen zoveej als in ons vermogen ligt. Zolang dit alles rondom ons nog gebeurt is het nodig, dat wij ons allen inzetten in de strijd voor een betere wereld, waarin het goed is te wonen. Tot slot volgde nog een Mei-declama- torium, waarvan de strekking was dat vele muren zijn gesloopt en veel weer stand is overwonnen, doch dat waak zaamheid geboden blijft. „Daarom allen vereend achter de rode vaan naar een betere wereld"- De heer D. Dapper, voorz. Texelse Be st uurdersbond, hoopte dat het gebodene aan de aanwezigen weer nieuwe bezie ling had gegeven. Hij kondigde een col lecte aan ten bate van de vluchtelingen en verzocht deze goed te gedenken. S.V. Texel. Zondag. Oudesluis-RKAFC; Texel- Succes; Schagen-Watervogels; VZV- Grashoppers; Limmen-DTS; ZAP-BKC- Texel speelt haar laatste thuiswed strijd Het kan spannend worden.Geef je ten volle, Texel! KILMNIEUWS „EUROPA 51" Dit is meer dan 'een film; het is een gebeurtenis in de wereld der cinemato grafie. Vandaar dat wij deze film zeer aanbevelen. De hoofdrol wordt vertolkt door de grote ster Ingrid Bergman- Het verhaal doet ons kennis maken met een echtpaar dat zozeer door het society-le- ven in beslag wordt genomen, dat hun kind op het tweede plan komt. Op zeke re dag verongelukt het in een liftkoker. Pleegde het zelfmoord uit verdriet? Deze vraag wordt zijn moeder een obsessie en gedreven door een verlangen naar boete en diep beseffend dat zij dat in haar mi lieu niet vinden kan, begeeft zij zich in een wereld, waarvan zij voordien het bestaan nauwelijks vermoedde. DESSERT ROOD PAARS-MERK TEXELAARTJES Deurwaarder Prins houdt Maandags van 11- 2 zitting in Hotel Texel (verkopingen, rechtza ken, incasso). Passagebureau Velthuys Den Helder, houdt Maandags van 11,30 tot 2 uur zitting in Hotel Texel. Emigratie, Passages naar Afrika, Aus tralië, Amerika, Canada, enz P. C. Kaan, Ruygweg 101, Den Helder, voor emigratie verpakkingen naar alle delen der wereld. Zendt ons bericht en wij komen U thuis bezoeken. Voor verhuizingen, emi gratie-verpakking en opslag met verzorging documenten en verzekering. Vraag prijsop gave V.T.B., Den Burg, Tel. 58 Radio herstellen? VONK opbellen! Telefoon 78 en 273 Te k. plm. 600 kg Noorder ling poters, klasse b H. J. v.d. Geest, P.H. Polder Te k schrijfbureautje Adres bur. Tex. Crt. Gevr. hulp i d. huish. voor 3 dagen per week Hogerstr. 4, Den Burg Gev. een manchester jas op de Hoornderweg Terug te krijgen tegen adv.kosten bij H. Zijm no 15, Den Hoorn Te k. Bernard benzinemotor 3 pk. i.pr.st. H. Smit, Cocks dorp 53 Te k kinderledi- kantje Bakker, Sandershuis Gevr. net meisje voor 2 dgn p. week Adres bur. Tex. Crt. Verl. halsketting gaande van Schilderend naar Groe- neplaats Gaarne terug Groe- neplaats 3 Tot Juni af te geven jonge konijnen vaders rasdieren S. Keijscr nabij de Suikerweg Te koop een mooie antieke staande petro leumlamp Schilderend 5 Gevr. 2 paar voetbalschoenen m. 35 en 36 Piet en Bert Kooiman Molenbuurt Voor Moederdag ruime sortering groene en potplanten met toebehoren, gevulde schaal tjes en snijbloemen, alles nor male prijzen Bloemisterij Jac. Hin Czn, Kogerweg 11, tel. 261 - Te k. plm. 200 kg Rode ster pootaardappelen Klasse B 25/45 F. M. Roeper 't Noorden O 170 Te k. 2 crapauds, 4 stoelen, eiken f45 S. Rijk, Waalderstr. Te k. een jongenspakje leeft. 13 jr. en een paar lage zw. schoenen m. 38 Wilhclmina- laan 17 Te k. een beste gelde koe en een schet J. Verhoeve, Kogerweg K 67 Te k. z.g.a.n. wieg J. Brie- nesse, Waalderweg B 192 Met vreugde en dankbaar heid geven wij kennis van de geboorte van ons zoon tje en broertje die bij het H Doopsel de namen ont ving Edward Jozef L. J. DIJT B. N. DIJT-Zijm en kinderen Australië, 6 Mei 1954 Enige kennisgeving Met blijdschap geven wij U kennis van de ge boorte van onze Zoon JAN P. LIST G- LIST-Roeper Kogerweg K 66, Texel, 5 Mei 1954. Met dankbaarheid en vreugde geven wij u kennis van de geboorte van onze Dochter AGNES die bij het H. Doopsel de namen ontving Agnes Maria M- Schrama-Taag H. Schrama Frits Den Burg, 6 Mei 1954. Zondag 16 Mei D.V. ho pen onze geliefde Ouders J. Agter en G. Agter-V'd. Lee hun 25-jarige echtvere niging te herdenken. Dat ■zij nog lang voor ons gespaard mogen blijven, is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Receptie van 4-6 uur- Stenenplaats 7, Den Burg Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank voor de bewijzen van deelneming bij de ziekte en overlijden van mijn lieve Vrouw en Moeder Jacoba Willie Lesch echtgenote van Abram de Ridder In het bijzonder aan Ds Janse en dokter Elias voor de onvermoeide hulp en aan dragers en kieedoplegsterts voor de laatste eer de overledene bewezen. Abram de Ridder Kogerveld K 19, Texel. Met blijdschap geven wij U kennis van de ge boorte van ons Dochter tje HANNIE P. KOORN A. KOORN- van Beurden Texel, 5 Mei 1954- Door de vele hulp tij dens en na mijn ongeval getroffen, wil ik langs deze weg een ieder be danken voor hetgeen zij voor mij hebben gedaan en nog doen. C. P. DRIJVER, Den Hoorn- Zeer hartelijk dank aan allen, die de 25ste •herdenking onzer trouw dag tot een onvergetelij ke hebben gemaakt. G. TIMMER-Bakker R- J. TIMMER Voor de verrassend vele blijken van belang stelling, ondervonden op de dag van onze 40-jari ge huwelijksherdenking, zeggen wij aan allen on ze hartelijke dank D. C- WITTE G. WITTE-Barhorst Schilderend 35, Den Burg VERLOREN een gouden broche met bloedkoralen. Tegen bel. terug te be zorgen bij Wij Duinker, Den Hoorn 48- Wegens vacantie zijn we GESLOTEN VAN 10 TOT EN MET 23 MEI BAKKERIJ BEUVING Kogerstraat 44 Mogelijke woningruil gevr. Texel- Wieringermeer Adres: Emmalaan 2, Den Burg. Predikbeurten Hervormde Gemeente Den Burg 10 uur Ds Van Reijendam De Cocksdorp 7,30 uur Ds Soesan Den Hoorn 11 uur Ds Soesan De Koog 7,30 uur Ds Janse De Waal 10 u. Ds Janse Oudeschild 9,30 uur Ds Soesan Oosterend 10 uur Ds Klijnsma Gereformeerde Kerk Den Burg 10 en 3 uur Ds A. F. Goedendorp Viering H. Avondmaal Geref. Kerk (art. 31) Oosterend 3 en 7,30 uur Dienst Doopsgez. Gemeente Den Burg 10 uur br. L. Bijlsma (lente- dienst Zondagsschool) Oosterend 10 uur Da E. Franken-Liefrinck Nieuwe Niedorp De Waal 11,15 uur Da E. Franken-Liefrinok Nieuwe Niedorp Donderdag 13 Mei Zusterkring Jonge Duitse vrouw alleenstaand 27 j., biedt zich aan voor het seizoen in Den Burg of naaste omg. Bekend met alle voorko mende werkzaamheden in gezin of ter bediening Zelf standig en eerlijk v.g g v. en ref voorzien Alleen uiterst nette omgeving komt in aanmerking Er wordt meer waarde gehecht aan goede behandeling dan aan hoog loon Brieven onder nr486 bureau Texelse Courant Prima tuinbank met latten en drie rijwielframes. Binnenburg 9 Zondagmiddag 2 30 uur sport en tourrijwielen sportrijwielen met raceframe Kom eens kijken bij Kogerstraat, telefoon 78 Hogerstraat telefoon 273 Voor Familie-Dru k werk slechts één adres

Texelsche Courant | 1954 | | pagina 2