M. en A. J. VONK I TeMiTo Fa. KI. Boon 5 Zn, Hés Voor Philips en Erres Radio Q B B B B B B B B B B B B B B B B B B 7Het adres voor ONTMKKWN KWALITEIT Gratis Guldens Garen Bezoekt de vóór U koopt ^oêrotun* ófoévtun, Wapen U Buitengewone aanbieding SPOORBOEKJE Aga-kachel en bouwgrond Gratis grasgewas ENIIIIIIIIllllllllllllIlllllllllllIlllillll^ perc. Kogerstr.72 Herschouw Zaterdag 23 Oct. woonhuis aank. jongen BOSGOED BRANDHOUT Flanellen Winterlakens tot en met Zaterdag 250 gram heerlijke speculaas 35 ct 1 en 'W-M FOTOHANDEL Langeveld De Rooy SCHOUW SCHOUW Mantje, Den Burg Rundvee fokver. Texel telefonisch aangesloten onder no. 388 Prima BABY WEEGSCHALEN Wegens vacantie gesloten van 11 Oct. t.m. Vrijdag 15 Oct. Boekhandel „Parkstraat" H.H. Adverteerders Vroegtijdige inzending van advertenties en Biesjes 250 gram 69 ct. 1 ds. driehoekzeep en 1 fl Presto 87 ct. Eng. Dropmelange 200 gram 60 ct. De Allerbeste Levertraan 2 pakken Zelfrijzend Bakmeel 82 ct 2 grote pakken Bootsman Lucifers IJspepermunt 200 gram 42 ct TEXELAARTJES Bij vooruitbetaling tot 3 regels f 0,60; elke regel méér f 0,20. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 u. in Boekh.) en onder ar. f 0,20 meer. Radio herstellen? VONK opbellen! Telefoon 78 en 273 Meisje 20 jaar b.z.a. voor winkel of hulp id. huish. Adres bur. Tex. Crt. Te k. korte br. leren jas z g.a.n. A- Lagerveld, Zd. Eierland Te k. gevr. 2-pers. ledikant en wieg joop Langeveld, De Koog - Te k: gebr. haard kachel f25 Jurr. Beumkes, Schilderweg S 19, Oudeschild Wie heeft Zondagavond mijn zwarte linkerhandschoen gevonden i.d Peperstraat T. Ellen, Peperstr. 91, Oosterend Wilt U een avondje uit? Wij passen op Uw baby of lleuter voor 50 ct. per uur. Adres Julianastraat 4, den Burg Wederom verkrijgb. puik beste Eigenheimers. S. D. Keijser. Molenstr. 73. Tel. 342 Wie vond Marianne Zegels groene houtje-touwtje jas Gaarne terug Parkstr. 16 Vermist sinds 27 Septem ber een damesrijwiel merk Gomo Gaarne inlichtingen aan J. Huisman Cz., Koger- str. 55 Te k. z,g.a.n. lan ge grijze jongens winterjas 10-12 jr C. v. Rossem P.H. Polder H 43 Te k. een windcharger, 12 volt, met toebehoren O 171,'t Noorden Fl. hulp gevr. voor een paar ochtenden per week aanmelden van 6 tot 8 uur Witte Kruislaan 19, Den Burg Te k. petroleum hanglamp petroleum stellen, fornuisje enz. Molenstraat 41 Met dank aan God en grote blijdschap geven wij U kennis van de voor spoedige geboorte van onze dochter en zusje Anna L Huisman N. Huisman-Daalder Jannie, Nettie Oosterend, 3 Oct. '54 Hoekstraat 17 Tijd. adres „Maris Stella" Cocksdorp Met blijdschap geven wij U kennis van de geboorte van onze dochter en zusje lenie Jacoba P. Heerschap A. Heerschap- Berkenbosch Hannie Den Burg, Texel 4 Oct. '54 Burgerhoutstraat 13 Enige kennisgeving voor Texel André heeft een broertje gekregen We noemen hem Siem N. v. d Vliet-Wuis J. v. d. Vliet Texel, 3 October 1954 Dennenrust B 156 Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van ons zoontje en broer tje Addie W. Dijt C. Dijt-Jansen en kinderen Den Burg - Texel 4 Oct'54 Schoonoordweg 20 Tijdel St. Liewinazie- kenhuis Den Helder Ondertrouwd G. J. Schaap en A. Kuiper Huwelijksvoltrekking op 15 Oct. '54 des middags om 3 uur ten gemeente- huize te Den Burg-Texel Enige kennisgeving voor Texel B. E. Visser en R. Bos hebben de eer U kennis te geven van hun voorge nomen huwelijk waarvan de voltrekking zal plaats vinden op Donderdag 14 Oct. a.s. om 11 uur ten gemeentehuize te Den Burg Texel. Van Hogendorpstr. 233 Amsterdam Dijkmanshuizen S 35 Oudeschild Heden overleed mijn lieve oma Mijntje Anna v. d. Schans geb. Bas Haar liefhebbende kleindochter Annie Weijdt Oudeschild 154 4 Oct. 1954 ERKENDE PHILIPS RADIO SERVICE Zaterdag 16 Oct. a.s. hopen onze geliefde ouders Th. v. d. WULP en G. v. d. WULP- Kooiman hun 35-jarige echtvereni ging te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen, behuwd- en kleinkinderen Receptie 10 Oct van 4- 6 uur Binnenburg 13, Den Burg Simon Zijm en Antonia Koper hebben de eer U kennis te geven van hun voorgeno men huwelijk waarvan de voltrekking zal plaats heb ben op Dinsdag 19 Oct. a s vin. 9,30 uur in de parochiekerk van de H Agatha te Zandvoort. De Westen H 117 Texel Koningstr. 36 Zandvoort (bad) 1 October 1954 Gelegenheid tot felici teren 10 Oct. de Westen H 86a nb.'t Torenhuis van 3-5 uur en op 19 Oct. Koningstraat 36 Zandvoort (bad) van 3-5 uur Toekomstig adres Westermient H 95, Texel Heden overleed tot onze grote droefheid, na een korte ongesteldheid zacht en kalm onze in nig geliefde echtgenote moeder en grootmoeder Marretje Duinker Drijver in de ouderdom van 74 jaar. G. Duinker Spang A. Bakker-Duinker A. Bakker Jz. De Waal A.M Boot-Duinker D Boot Den Hoorn D. Duinker I. Duinker-Boot en kleinkinderen Den Hoorn. Texel 3 October 1954 Rouwdienst in de N H kerk te Den Hoorn op Woensdag 6 October nm 2 uur, waarna de begrafenis zal plaats vinden Heden nam God tot Zich onze lieve man, broer, zwager en oom Douwe A. Eelman in de ouderdom van 78 jaar Namens de familie M. Eelman-Kikkert De Waal, Texel, 4 October 1954 De begrafenis zal plaats hebben Donder dag 7 Oct. a s. nm. 2 uur te De Waal Bij ons vertrek groeten wij nogmaals onze ouders, tam., vrienden en beken den. Onze hartelijke dank aan allen die ons met alles bijstonden Weest Gode bevolen. Fam. Kooger Piekton R.R. 4 Ontario Canada Voor de zeer vele blij ken van belangstelling, welke wij op 18 Sept. ont vangen hebben, betuigen wij bij deze, ook namens de kinderen onze hartelijke dank. M. Boon Dz. Boon-Koes Klein Zeeland, 't Noorden Texel Te koop Schildereind 140 Telefoon 78 en 273 Koopt Radio bij de vakman, die het zelf ook maken kan Tot onze grote droef heid overleed na een smartelijk doch gedul dig gedragen lijden on ze innig geliefde zorg zame vrouw, moeder en grootmoeder Mijntje Anna Bas echtgenote van Alb. v. d. [Schans in de ouderdom van 70 jaar Alb. v. d. Schans J. Weijdt- v. d. Schans L. J. Wendt L v. d Schans F. v. d. Schans- de Boer Alb. v. d Schans R. v. d. Schans- Post Den Helder A. P. Dros- v. d. Schans A. Dros 4 Oct. 1954 en kleinkinderen Oudeschild 154, Texel De begrafenis zal plaats vinden op Vrij dag 8 Oct. a s te Oudeschild Het gemaaide grasgewas van de wegbermen van de Dertig Polders wordt na overleg met de Technisch ambtenaar Tel. 89, Den Burg gratis verkrijgbaar gesteld Het Bestuur van de Dertig Polders Zend vroegtijdig Uw advertenties in! B Uit de hand te koop Den Burg, Texel Schrift, aanbieding aan P. LEGUI|T, Weiver 2 Krommenie Het College van Dage lijks Bestuur van de polder Eijerland op Texel (brengt ter kennis van de Ingelan den van die polder, dat de herschouw op het maaien en schoonmaken van de wateringen en sloten zal plaats hebben op Tevens zal dan ook de eventueel op de wegbermen gewor pen slootruigte moe ten zijn opgeruimd De nalatigen verbeuren een boete van f 25,— Texel, 2 October 1954 Het College voornoemd joh. de Graat, voorzitter A. van Hoorn, secretaris Te koop gevraagd te Den Burg of omgeving Br. met opgaaf prijs on der no. 572 bur. v d. blad Gevraagd voor los of vast S. H. WUIS O 171, 't Noorden Sluit de aan op Uw radio en... geniet meer van Uw gramofoonplaten. platenwisselaar voor 3 snelheden 2 modellen f.116.- «n L145.- Ook lererbeer fandëêrd. lflkU4*- te koop van Dubbele van Sion en Victoria „Pomona" te koop gevraagd Bakkerij „De Hoop' tegen koude, vocht en rheumatiek Slaap onder Warm, zacht en uiterst sterk Komt nog heden kijken naar onze ruime sortering in wit en gekleurd nog tegen EXTRA lage prijs Den Hoorn Bakkerij „De Hoop" V V Parkstraat Den Burg De verstandigste zet in Uw leven GA NAAR DEN HELDER ,,'t Geneeskruidenhuis" heelt het. ook voor U Weststraat 77 Het Dagelijks Bestuur van het Waterschap „Het Hoornder Nieuwland" en „De Kuil", brengt ter ken nis, dat de Schouw over de tochten en wateringen zal plaats vinden op Woensdag 20 Oct.'54 en nodig mitsdien de in gelanden uit te zorgen dat op gemelde dalum aan alle dienaangaande gestelde voorschriften zal zijn vol daan Texel, 2 October 1954 Het Bestuur, vnd. N. J. Kikkert, Voorzitter K. Stoepker, Secretaris Het Dagelijks Bestuur van het Waterschap Prins Hen drik Polder brengt ter kennis, dat de Schouw over de tochten en wate ringen zal plaats vinden op Zaterdag 16 Oct.' 54 en nodigt mitsdien de in gelanden uit te zorgen, dat op gemelde datum alle voorschriften als bij de Keur omschreven, stipt zijn nageleefd. Texel, 2 October 1954 Het Bestuur, vnd. J. M. Bakker, Voorzitter K. Stoepker, Secretaris f0ttnave" De Stamboekhouder B OOSTRA is thans Den Burg te huur bij N. WONDER, Schilderend 8 GELD crcdieten uitsluitend groot fl. 1600,— 3% zonder borg verkrijgbaar, voor elk doel en voor iedereen. Gemakkelijke voorwaarden, wisselende wachttijd. Vraagt inlichtingen „Samenwerking", Verstolk- straat 31, Leeuwarden. Kapper J. v d. Aakster Het nieuive ligt voor V klaar bij Advertenties voor de courant van Zaterdag die nen uiterlijk DONDERDAGMIDDAG in ons be zit te zijn. Directie Texelse Courant heerlijk koekje met 20 pet. roomboter met 10 punten extra met 10 punten extra met 10 punten extra op elke fles 20 punten exfra met 15 punten extra met 10 punten extra (hete bliksem) met 15 punten extra Pé Dé - Cor de Jong - Cor Lagerveld - R. Daalder

Texelsche Courant | 1954 | | pagina 3