FA J. P. VERBERTNE NAJAAR 1954 M.S. Langeveld&Zn M.S.LangevePZn Tweka Falcon woonhuis Rubber manslaarzen f 10 aardappelzoekers red star een chauffeur bloemkool dames bontlaarsjes Schoenhandel Hoogerheide WACHTMEESTER NAAR PETTEN De Koog. De wachtmeester der Rijkspolitie le klasse, G. P. v.d. Berg, is met ingang van 1 October 1954 over geplaatst naar Petten. INGEZONDEN Mijnheer de Redacteur vergun mij enige plaatsruimte in uw blad. MYXOMATOSIS In een voorgaand nummer van dit bad, komt een stukje voor van de hand van de heer D. Rempt, Directeur van de Provinciale Gezondheidsdienst voor Dieren. Daarin adviseert hij de konij nenhouders hun dieren te laten enten tegen bovengenoemde ziekte. Ondergetekende heeft kunnen consta teren, dat konijnen, die ingeënt waren tegen de myxomatosis, de eerste weken niet levenslustig waren en in gewicht achteruit gingen. Dan is er voor ten toonstellingsfokkers dit bezwaar aan verbonden, dat de dieren 4 maanden onvruchtbaar zijn, zodat als men deze maand laat enten, men niet vóór Febru ari a.s. met de dieren kan fokken. Dat is een bezwaar voor de zware rassen, zo men ze optijd voor de zomerten- toonstelling klaar wil hebben. Zo lang het nog niet bittere noodzaak is om te laten enten, raad ik de fokkers aan niet te laten enten. Ook uit het oogpunt van dierenbescherming is het gewenst al leen dan te laten enten, wanneer het niet anders kan. S. D. Keijser Rzn. De heer H. de Boer, dierenarts alhier, hebben wij om commentaar verzocht. Hij schrijft ons: Enting tegen myxomatosis is aan te bevelen, ook uit oogpunt van dierenbe scherming, gezien de besmettelijkheid en het voor het dier zo vreselijke ver loop van de ziekte. De nadelen van de enting wegen niet op tegen het risico van niet te laten enten, wanneer uit braak van de ziekte dreigt. Het is vol komen juist op een tentoonstelling uit sluitend geënte konijnen toe te laten. Het houden van tentoonstellingen met niet-geënte dieren is zeer gevaarlijk, omdat bij aanwezigheid van een besmet dier gemakkelijk de andere konijnen in de besloten tentoonstellingsruimten aangetast kunnen worden. VAN DE CULTURELE RAAD Zaterdag 9 October Den Burg 15-18 uur en 19.30-23 uur in „Casino'1 en „Texel", TEMITO. Woensdag 13 October Den Burg, Hotel Texel, 7,30 u. Lezing met film over „Oordeelkundige Vee voeding". Donderdag 14 October Den Burg, Hotel De Zwaan, R.K. Ont wikkelingsclub, de heer M. Schrieken spreekt over „Hoe komen wij aan ons drinkwater". Den Burg, Hotel Lakeman, Voorlich tingsavond Humanitas. Den Burg, Landbouwschool, Eerste Praatavond. Spreker H. de Veer te Schagen. Onderwerp: „Verhouding boer en landarbeider. Vrijdag 15 October Den Burg, Hotel Texel, 2 en 8 uur, Hout voorlichtingsinstituut: „Wat doen wij met het hout." Zaterdag 16 October Oudeschild, Eigen Gebouw, feestavond t.g.v. het 2b-jarig bestaan van de Tran sportarbeidersbond. Uitbreiding Nutsbibliotheek De Nutsbibliotheek te Den Burg is uitgebreid met een depót van de Cen trale Vereniging voor Reizende biblio theken van 150 boeken. Uitlening elke Zaterdag van 2-3 uur in de v.m. Land bouwschool in de Nieuwstraat. TEXELSE KOTTER IN ORKAAN De weerkundigen hadden het helaas volkomen misgeschoten: inplaats van beter weer, zoals zij aankondigden, ont aardde de harde wind in de nacht van Woensdag op Donderdag in een hevige storm, die bij de Waddeneilanden een snelheid van 145 kilometer per uur be reikte. In dit noodweer bevond zich o.a. de kotter TX 39 van de heer B. v.d. Vis Azn uit Oosterend. Omstreeks twee uur in de nacht - ze lagen toen ongeveer twintig mijl ten Noorden van Vlieland - wierp een hevige zee het schip op z'n zijde, waardoor een vrij grote hoeveel heid water via de stuurhutdeur in de kajuit binnendrong, terwijl allerlei voorwerpen, die los op dek stonden, zo als een kist niet kettingen, over boord raakten. Ook het achterstuk van het bovenste dek werd totaal vernield. De lichten tuimelden van hun stellage. Even later kwam een nieuwe aanval, waarbij verschillende ruiten van de stuurhut en de radio-installatie 't moes ten ontgelden. Wonder boven wonder liep niemand verwondingen op. Door dat men geen gebruik meer kon maken van de visserijband werd besloten de koers naar Den Helder te wenden, waar de vis gelost werd. Tegen de avond liep de kotter „Vertrouwen" Oudeschild binnen. De heer Van der Vis vertelde ons, dat hij nog nooit zulk slecht weer had meegemaakt en dat wil wat zeggen, als U weet, dat hij al van de schoolbanken af op zee zit, waarvan de laatste 26 jaar op de kotter! Met zulk weer kun je maar beter op het land zitten. Ofschoon daar ook ge vaar dreigt: reeds Woensdagavond trof fen wij in Den Burg enige zware van de bomen gerukte takken aan. In de Julianastraat sneuvelde een door een tak getroffen ruit en te De Koog werd het dak afgerukt van de strandtent, staande achter de woning van de familie P. Koorn, Kaapweg. Het water drong met geweld de Slufter binnen, die wij 's morgens nog als één groot meer terugzagen. Het water drong in de stormnacht ook aan de Wadden zeekust zo ver op, dat 't een flink stuk van het haventerrein te Oudeschild blank zette. Midden in de nacht moest men de kokkers, die in de Afslag waren opgeslagen, nog ijlings in veiligheid brengen Het water stond daar nl. aan de voorzijde tot aan het raam. GEEN SPREEKUUR Burgemeester De Koning houdt Maandag 11 October a.s. geen spreek uur. LOSLOPEN VAN HONDEN Burgemeester en Wethouders van Texel herinneren aan de bepaling van artikel 98 der Algemene Politieverorde ning voor de gemeente Texel, die ver biedt, dat men honden elders, dan in gebouwen of op erven los laat lopen zonder behoorlijk teozicht. Krachtens artikel 103 der genoemde verordening is de politie bevoegd de in strijd met voormeld verbod loslopende honden terstond af te maken. Texel, 7 October 1954. Burgemeester en Wethouders voornoemd De Burgemeester, C. de Koning De Secretaris, P. Beemsterboer THEE VIA EEN BALLON De familie C. Ellen van Zevenhuizen kan straks geurige thee drinken van de Londense firma Lyons en Company Limited. Deze firma had namelijk een ballonrace uitgeschreven en de familie Ellen vond er een bij de Vuurtoren. Zij stuurden het labeltje terug en kregen nu bericht, dat zij bij hun kruidenier of rechtstreeks via de organiserende Engelse firma 50 gram thee zouden kunnen ontvangen. DE „TEMITO'' TREKT GEWELDIG Het aantal bezoekers aan de TeMiTo, de in „Casino" en „Texel" gaande Mid denstandstentoonstelling, blijkt ook nu weer een succes te zijn. Tot Donderdag avond waren er al 2770 bezoekers ge weest. De duizendste, mevr. J. Smit- Zijlstra, Oudeschild, werd met een tien tje verrast. Maandag werden 420 be zoekers genoteerd, Dinsdag 550, Woens dag 750 en Donderdag 1050. De eerste drie dagen was het weer jammergenoeg totaal van de kook, wat natuurlijk velen deed afzien van het bezoek en daarom wordt vandaag wel de grootste drukte verwacht. Wij advi seren de serieuze bezoekers dan ook zo veel mogelijk reeds 's middags een kijkje te gaan nemen, ja, bezoek-sprei- ding is sterk gewenst. Vol belangstelling zijn natuurlijk de deelnemers aan de diverse wedstrijden Het aantal inzendingen is zeer groot. De uitslagen zullen in de Texelse Cou rant van Zaterdag 16 October a.s. be kend gemaakt worden. De belangstel ling is zeker zo groot als drie jaar ge leden. Toen was het weer echter de gehele week uniek schoon en bovendien reden de bussen ook drukker tussen Den Burg en de overige dorpen. Mochten er geweest zijn, die veron derstelden, dat de tweede TeMiTo niet zo'n klinkende succes ten deel zou vallen, wel, dan hebben zij toch ver keerd gezien! „Het nieuwtje er af!" Nee, dat is nooit mogelijk, waar ieder seizoen zijn nieuwe artikelen brengt, wat practisch voor alle stands geldt! De fietsen zijn weer anders, de mode wij zigt zich voortdurend, nieuwe uitvin dingen op ieder gebied vragen onze aandacht en dit moet de belangstelling blijven pnkkelen. Daarom is het een goede gedachte geweest om de TeMiTo 1951 te herhalen! FILMNIEUWS „SLUIERS VAN BAGDAD" Ontelbaar is het aantal films, dat met meer of minder succes over de rijk dommen en de terreur van Bagdad is vervaardigd. De hoofdrollen daarin worden meestal vertolkt door gespierde jongemannen, die uitstekend kunnen paardrijden en niet minder goed thuis zijn op het zwaard. In „Sluiers van Bagdad" is het zo, dat eigenlijk iemand op de troon zit, die er qua karakter en dergelijke geen recht op heeft. Aan de jongeman, in dit geval Victor Mature, de taak hem er op listige en onderhoudende wijze af te krijgen. In deze rolprent lukt dat weer wonder wel. De hoofdpersoon heeft ditmaal de medewerking van een troep worste laars, die het met de blote vuist heel genoeglijk opnemen tegen de zwaar ge wapende mannen van de wrede heer ser. Het gebruikelijke mooie meisje is Mari Blanchard. „DE RODE BARET" In Engels-Amerikaanse samenwer king is de film „De Rode Baret" tot stand gekomen. Het is een episode uit de oorlog, waaraan ook de parachutis ten, de mannen met de rode baret, met inzet van al hun krachten hebben deelgenomen. Niet alleen spannend is dit uitstekend verhaal in kleuren, doch het geeft bovendien een prettig- menselijk kijkje op de moed van deze kerels. In de hoofdrol ziet men Alan Ladd, en dat zijn populariteit steeds toe neemt bleek ons uit de zeer grote be langstelling welke voor deze rolprent bestond. Het dient gezegd, dat men niet is teleurgesteld Hij vertegenwoordigt in zijn groep Canada. Een vreemde ke rel is hij, zonder zenuwen; een held. Hij kan officier worden, doch hij weigert. Het spreekt, dat dergelijke rollen bij voorbaat van succes zijn verzekerd, en dat zulke personen talrijke bewonde raars krijgen. Naast Alan Ladd speelt Leo Genn een voorname rol. Nederlands nieuw? 10 Jaar geleden.De Slag om Arn hem begonnen, Eindhoven en Nijmegen bevrijd. 10 Jaar later.... Herdenkings plechtigheden in Arnhem, Eindhoven en Nijmegen; De opening van de Staten- Generaal. De tocht van de Gouden Koets; H.M. de Koningin spreekt de Troonrede uit; Rijtoer met Prinsessen. BURGERLIJKE STAND VAN TEXEL van 1 tot en met 7 October 1954: Geboren: Pieter, zv Pieter Kok en Katharina A. Driegen; Adam, zv Ritske de Jong en Sabina Janasik; Anna, dv Luitje Huisman en Neeltje Daalder; Simon Hendrik, zv. Job van der Vliet en Reinette Wuis; Lenie Jacoba, dv Pieter Heerschap en Anna Berkenbosch; Catharina Margaretha, dv Johannes N. Witte en Reinera V. Barhorst. Ondertrouwd: Gerrit J. Schaap en Aaltje Kuiper; Johannes A. van Heer- waarde en Maria Bakker; Gerardus J. Masseling en Sijberta E. M. van der Meer. Getrouwd: Frederikus J. de Wit en Regina Altena. Overleden: Marretje Drijver, echtgen. van G. Duinker, oud 74 jaar; Douwe Aris Eelman, oud 78 jaar; Mijntje Anna Bas, echtgen. van A. van der Schans, oud 70 jaar. Gevonden voorwerpen I vulpen in étui; 1 vulpen, ceintuur, herenhandschoen, fietspomp. INGEKOMEN PERSONEN Jan Vlas, van Harlingen, Noorderhaven II naar Oudeschild 210; Jantje Lager- veld, van Den Helder, H. A. Lorentz- straat 112 naar Oudeschild 205; Albert Boltjes, van Wieringermeer, Prof. ter Veenweg 2 naar Ada van Hollandstraat 13 met gezin; Johan Rentenaar, van Schagen, Nieuwe Laagzijde 75 naar Oudeschild, met gezin; Hermannus Bron, van Rauwerderhem, Poppinga- wier 23 naar H 131; Bote van der Meer, van Zuid-Afrika naar Oudeschild 176; Jan Trap, van Indonesië naar O 3; Al- bertje Bos, van Leeuwarden, Achter Tulpenburg 23 naar B 152; Cornells G. van Es, van Leiden, Franchimontlaan 34 naar Ada van Hollandstraat 6, met gezin. VERTROKKEN PERSONEN Willemina Toersen, van De Koog 47 naar Nieuwleusen, Ommerdijk 18; Richtje W. Dupon, van 157 naar Haar lem, Spruitenbosstraat 17; Jannetje C. Vlaming, van O 118 naar Hilversum, Bergweg 26; Levinus de Visser, van De Koog 33 naar Den Helder, Jac. Rogge veenstraat 33, met gezin; Anna P. M. Bakker, van Den Hoorn 17 naar Bergen; Pieter H. Schalkwijk, van Weverstraat 15 naar Doorn, Driebergsestraatweg 44; Johannes G. Kuipers, van Weverstraat 46 naar Delft, Julianalaan 130a; Corne lls A. de Waard, van Oudeschild 420 naar Leeuwarden, Fonteinstr. 8; Nora I. D. A. Wuis, van Schilderend 45c naar Eindhoven, Leeuweriklaan 5; Aaltje J. Middelveld, van Weverstraat 15 naar Staphorst, Hesselingen N 162; Joan F. Koolhaas, van Ada van Hollandstr. 2 naar Amsterdam, Rivierenlaan 68II; Cornelia Kikkert, van W 76 naar Heem stede, Havenstraat 32; Tjeerd van der Velde, van Schilderend 16 naar Oost- zaan, Jac. Corneliszstraat 36. PROTESTANTSE KERKDIENSTEN Zondag 10 October 1954: HERVORMDE GEMEENTE Den Burg 10 uur Ds v. Reijendam Bediening H. Doop De Waal 10 uur Ds Janse De Koog 7,30 uur Br. A. Veenhof van Leeuwarden en Ds Janse. Vrijdagavond hervatting repetitie van het kerkkoor. Oosterend 11 uur Ds Klijnsma N.m. 7.30 uur Gemeenteavond' in Kerkekamer. Zaterdagavond (heden) 8 uur repetitie kerkkoor. Oudeschild half tien Ds Klijnsma Bediening van het H. Avondmaal. Den Hoorn 10 uur Ds van Rhijn Extra collecte voor het Restauratiefonds Maandag 11 October Groot huisbezoek in de P.H. Polder (Nrd) bij de Fam. Van Harn. De Cocksdorp 10 uur Ds Soesan GEREF. KERK Den Burg 10 uur Ds P. C. Jongbloed van Muiden 3 uur Ds P. C. Jongbloed Extra collecte Artikel 11. Oosterend 10 en 3 uur Cand. H. E. Wijnja van Ten Post GEREF. KERK (onderh. art. 31, K.O.) Hoekstraat 38 Oosterend 10 en 3 uur Dienst. DOOPSGEZ GEMEENTE Den Burg 10 uur Ds J- J- J- van Sluijs. Oosterend 11-15 u. Ds J. J. J. van Sluijs De Zondagsscholen zijn weer begonnen in Den Burg en De Koog. Donderdagavond Zusterkring DIENSTPLICHT Uitspraken inzake vrijstelling De Burgemeester van Texel brengt ter algemene kennis, dat de Minister van oorlog omtrent vrijstelling van dienst als gewoon dienstplichtige de volgende uit spraken heeft gedaan: Zijm, Jacobus Cornelis, lichting 1946 Voorgoed vrijstelling van dienst als gewoon dienstplichtige, wegens het ver keren in een geval, als bedoeld in art. 15, eerste lid, onder letter c der Dienst plichtwet, bij beschikking van 1 Octo ber 1954, no. 453678. Tegen elke omtrent vrijstelling gedane uitspraak kan iedere belang hebbende uiterlijk de tiende dag na de dag waarop de uitspraak ter algemene kennis is gebracht, in be roep komen. Indien de ingeschrevene, wie de uitspraak geldt, buiten Neder land verblijft, kan, voor zover het door deze in te stellen beroep betreft, mei overschrijding van de termijn van tien dagen genoegen worden genomen. Zo lang omtrent zodanige overschrijding geen beslissing is genomen, wordt de uitspraak na het verloop van de termijn van tien dagen als onherroepelijk be schouwd. Het tot Hare Majesteit de Koningin te -ichten beroepschrift moet met redenen omkleed zijn en worden ingeleverd op afd militaire zaken van de secretarie de zer ctemeente. Texel, 5 October 1954. De Burgemeester voornoemd, C. DE KONING. VOOR ONZE PLUIMVEEHOUDERS Pluimveehouders, tot 13 October kunt U zich nog opgeven voor een belangrijke cursus, waarvan alle bijzonderheden per advertentie in dit blad worden mede gedeeld. VISAFSLAG OUDESCHILD Aangevoerd van27 Sept. tot 2 Oct. 1954: 5 kg tong; 219 kg schar; 122 kg bot; 15 kg paling; 3499 kg garnalen; 45 kg kru- kels; 1043 kg wulken. VAN ZAAL TOT LUSTHOF „Het Mode Paradijs" van de firma J. M. Moerbeek blijkt een zeer geslaagd experiment te zijn, want de bezoekers zijn allen verrast over de omtovering van „De Oranjeboom" tot een schep ping, die de etaleur en zijn staf een enorme arbeid heeft gevraagd. De grote mode blijkt hier de velours en tweed wintermantel-costuums. In mantels zien wij hier o.a. verschillende bontsoorten, exclusieve Teddy, Suède met bont ge voerde jasjes, whip-cord met uitrits- bare wintervoering, Astrakanmantels, Velours, flaush enz. Damep-jacks met gekrulde teddy gevoerd, japonnen van zijde en wollen jersey, cocktail jurkjes, -rokken en -blouses, flaush japonnen en mohair-ruit. Gewatteerde „Morning La dy's" peignoirs. Voor de heren: cos- tuums, demies, sportpantalons, exclu sieve truien, whip-cord met mouton ge voerd en met suède afgewerkt. MOEDERS OPGELET! CONSULTATIEBUREAU VOOR ZUIGELINGEN Woensdag 13 October Consultatiebureau Taxi's niet voor 3 uur komen; Moe ders van Den Burg van 4-5 uur. Texelse Boysnieuws Boys 1 gaat Zondag naar de leider, Kolping Boys. Vertrek Groeneplaats 11.15 uur. Boys 2 speelt om 2 uur thuis tegen De Koog 2. De adspiranten a spelen vanmiddag uit tegen Texel b., aanvang 5 uur. Zie elftallen in het kastje. SV De Koog. Zo wisten dan Zaterdag de adsp. hun reeks van overwinningen voort te zet ten met een 80 overwinning op Tex. Boys a. A.s. Zaterdag spelen wij uit en wel tegen Cocksdorp a. Vertrek De Koog 3 uur. De wedstrijd vangt aan om 4 uur. Laten we het niet te licht op nemen, jongens, want De Cocksdorp heeft vorige week gelijk gespeeld tegen Texel b. De Koog 1 heeft ook weer een over winning kunnen boeken. En wel een 42 zege op Reiger Boys. Waarmee we nu op de vijfde plaats staan. Zondag gaan we met de boot van 11.45 uur naar Dirkshorn. De Koog 2 speelt uit en wel tegen Tex. Boys 2, aanvang 2,30 uur. Vertrek De Koog 1.45 uur. Wij brengen U thans een geheel nieuwe collectie herenvesten, sjaals, overhemden, sokken, ankiets, mouwvesten, overalls, extra keuze sportkousen Fluweel manchester, plusfours in de nieuwste kleuren ZIET ONZE ETALAGE Vergelijk onze concurrentieprijzen. Uw voordeel doet U zeker bij BINNENBURG - DEN BURG Zend vroegtijdig Uw advertenties in! Gevraagd een Radiomonteur een leerling electricien en een loopjongen Martien Bakker Radio en Electra TEXELAARTJES Deurwaarder Prins houdt Maandags van 11- 2 zitting in Hotel Texel, (verkopingen, rechtza ken, incasso). Passagebureau Velthuys Den Helder, houdt Maandags van 11,30 tot 2 uur zitting in Hotel Texel. Emigratie, Passages naar Afrika, Aus tralië, Amerika, Canada, enz. Voor verhuizingen, emi gratie-verpakking en opslag met verzorging documenten en verzekering. Vraag prijsop gave V.T.B.,L>en Burg, Tel. 85 Radio herstellen? VONK opbellen! Telefoon 78 en 273 P. C. Kaan, Ruygweg 101, Den Helder, voor emigratie verpakkingen naar alle delen der wereld. Zendt ons bericht en wij komen U thuis bezoeken. Te k. 2 wintermantels maat 42 en 44 beiden i.g.st. A. Dootjes Cocksdorp C 33 Gevr. werkpaard. G. Hin. Hoornderweg Dames b.z.a. als bayzitsters. 45 ct per uur Adres bur. Tex. Crt. Te k. alle soorten vruchtbomen bessen, populiers, elzen, heesters, enz. P. v.d. Slikke, Westerweg Te k d.blauw herencostuum z.g.a.n. m. 52 Adres bur. Tex. Crt. Te k. z.g.a.n wandelwagen Adr. bur. Tex Crt. Gevr. een fl. werkster voor Vrijdags Adres bur. Tex. Crt. Net meisje vraagt werkhuizen Den Burg of omgeving Adr. bur Tex. Crt. Te k. een bruine herenjas en hoed Boon Waalderstr. 29, Den Burg Weggel. bl. cypers poesje Gaarne terug Schilderend 141 Te k. kippenhok voor 30 kippen Kogerstraat 70 Te k. z.g.a.n. donkergroene win termantel m. 44-46 Waalder str. 16 Te huur gevr. een huisje met een tuintje Joop Langeveld, De Koog Te k. gitaar Weverstraat 5 Te k. z.g.a n. bromfietslaar zen m. 43 zwart, extra warm gevoerd en een bruine mo torkap kl. m. Schilderend 89 10 October verloven zich te Oldebroek Gretha v.d. Beek en Jaap Vlaming Ondertrouwd: G. J. Schaap en A. Kuiper Huwelijksvoltrekking op 15 October 1954 des middags om 3 30 uur ten Gemeen tehuize te Den Burg, Texel Oudeschild 233 Ondertrouwd: Joannes A. van Heerwaarde en Maria Bakker Huwelijksinzegening op Donderdag 28 October v.m. 9 30 uur in de Paro chiekerk van de H Joan nes de Doper te Den Burg Gravenstraat 11, Den Burg St. Anna, H 6, Den Hoorn Texel, 6 October 1954 Receptie op de trouwdag van 3-5 uur in hotel „De Zwaan" Toekomstig adres: Wilhelminalaan 88 Op 16 October hopen onze lieve fam. T. v. d. WULP en G. v. d. WULP-Kooiman hun 35-jarige echtvereni ging te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun broer en schoonzuster Cor en Gré Kooiman m s. Gré Met droefheid delen wij mede, dat onze Addie na een dag geleefd te hebben is overleden W. Dijt C Dijt-Jansen Den Burg, Texel 5 October 1954 Schoonoordweg 20 Tijd. St. Lidwina Ziekenhuis Den Helder onder garantie 0. WITTE Cz. Den Burg Tel. 224 Te Oosterend verkrijgb. bij F. WITTE, Kerkplein 3 Tel. 24 Gevraagd achter machine St. Marcus n.b. Oosterend GEVRAAGD of bouwgrond te Den Burg Brieven onder nr 574 aan bureau Texelse Courant Gevraagd 1 2 ha beste om zelf te rooien Gevraagd voor vrachtauto Br onder no. 573 bur. Tex. Crt. Wie heeft gevonden een koperen lasbrander met ring Verloren tussen Den Burg en Oudeschild joop Schoo Bet nu Hagelwit en niet duur en verder alleen primeurs in groenten en fruit Grote sortering Luxe- en wollen pantoffels vindt U bij Ruime keuze in de allernieuwste deux - pieces prachtige modieuze najaarstinten Bijzonder fraaie model len Uitstekende kwali teit. Perfecte pasvorm Prijzen al vanaf f55 Tevens kregen wij zo juist nog een zending binnen van de nieuwe modieuze mantels zeer aparte modellen in fraaie kleuren met ca puchon of hoofddoekje In de Bijenkorf vindt U meer keus en mooiere modellen FALCONS al vanaf f 49,75 Dames komt eerst kijken voor Falcon of Tweka in DEN HELDER

Texelsche Courant | 1954 | | pagina 2