Aardappel- en Bietenoogst in gevaar De TeMiTo trok 4650 bezoekers ^5* GoecJ y*. druU drukwerk bevordert Uw omzet Honden maakten slachtoffers Boekhandel Parkstraat Eierlandse Bazar bracht bruto f1046.op Jubileum en feest T ransportarbeiders De heren van ons Arbeidsbureau heb ben de laatste dagen niet te klagen over aanloop, 't Is echter nooit goed als de deur er niet staat: óf het bewijst, dat het spook van de crisis rondwaart, óf het bewijst een tekort aan arbeids krachten. Dit laatste zou altijd een prettig geluid zijn, ware het niet, dat het ditmaal om het behoud van kost bare producten ging: in vele bunders, misschien wel tweehonderd, zitten de aardappelen nog en die moeten er nodig uit. Daarna moeten ook de bieten hoog nodig geoogst worden. Door het natte weer wordt de aardappeloogst met ver rotting bedreigd en daarom heeft men moeten uitzien naar bijzondere maatre gelen. Hoe kan men echter extra ar beidskrachten aantrekken? Van elders behoeft men geen extra hulp meer te verwachten, want ook daar komt men handen te kort. De gemeente Texel nu, heeft haar 20 losse arbeiders voor on bepaalde tijd oogstverlof verstrekt. Voorts werd contact opgenomen met de hoofden van onze ULO en Landbouw school. Ook van die zijde werd terstond alle gewenste medewerking verleend en sinds gisteren zijn 31 jongens uit de hoogste drie ulo-klassen en de leerlin gen uit de 2de, 3de en 4de klas van de Landbouwschool op diverse bedrijven ingeschakeld bij de aardappelcampagne. „Maar dan mogen wij niet achterblij ven!" Aldus meenden een twaalftal meisjes van de ULO spontaan en hen kunt U momenteel bezig zien op diverse bollenbedrijven rond De Koog, waar het jonge plantgoed moet worden uitgezet. GROET VAN DE OVERKANT De Koog. Tineke Wuis vond op het strand een ballon van de Marinefeesten te Den Helder. Op het labeltje stond 't verzoek het ballonnetje te retourneren, waaraan zij natuurlijk prompt heeft voldaan. S.V. Texel Uitslagen van Zondag: VVW-DTS 13; Schagen-Watervogels 6—1; VZV-ZAP 1—2; Texel-Succes 1—3 BKC-Zouaven 1—2; WGW-Andijk 2—3. HRC 6-Texel 2 41; Texel a-Succes a 40; Texel b-Tex. Boys a 41; Texel c-Oosterend a 15. Een dreigende hemel en een over vloedige regen deden vele liefhebbers de kachel verkiezen. Het terrein was spekglad evenals de bal. Goede balbehandeling, lichaamsbe- heersing en techniek heeft men onder deze omstandigheden nodig, maar ook snelheid en doorzetten en dat alles missen een aantal onzer spelers. Ook nu heeft ons elftal teleurgesteld, waar bij veelal het voorhoedespel van weinig betekenis was. Soms een heel snelle ren en de bal wordt aan de tegenstander gegeven of de bal kan niet ineens ge speeld worden. Men loopt te lang met de bal en de rest van de voorhoede rust uit. Als onze elftalcommissie er niet in slaagt een voorhoede samen te stellen, die van mee af aan deelneemt aan het spel en zich steeds op het spel concen treert, door positiekiezen, vrijlopen en vrijspelen en waarvan de spelers in eens goed aangegeven ballen durven te schieten en daarbij nog eens durven doorlopen als de keeper de bal eens terug mocht laten springen, is de toe komst voor ons le somber. Meestal is 't zo dat we de eerste helft der competitie nodig hebben om behoorlijk ingespeeld te geraken, maar daarbij moet men niet vergeten, dat de andere deelnemende ploegen regelmatig punten verzamelen en wij dan weer voor het feit komen dat we een achterstand hebben in te lopen. Spelers, trainen en nog eens trainen én samen overleggen hoe er ge speeld moet worden. De eerste aanvallen waren voor T. Max zet voor, waarvan Cees profiteert 10. Enkele niet te missen kansen gaan verloren. S komt er steeds beter in en onze achterhoede heeft alle moeite. Enkele malen ontsnapte ons doel nauwelijks aan een doorboring. Herman speelt beheerst en geeft menig goede pass naar z'n voorhoede, waar mede eigenlijk weinig wordt uitgericht. Na ca. een half uur wordt Gerrit ge passeerd. Henk komt te hulp, de bal komt voor de middenvoor, die nu vrij staat en het is 11. Na de rust neemt S, dat nu het spel in handen heeft, de leiding en alle po gingen om het spel te verplaatsen stranden op het slappe spel der voor hoede Bij een aanval van S. onder breekt Harry, hij aarzelt even met. weg werken, raakt de bal kwijt en S stelt z'n zege veilig. In de kleedkamers was de mening, dat dit niet nodig was geweest, zeer juist, maar in het veld moet dat bewe zen worden. Bertus, Henk, Herman en ook Piet van der Slikke waren voldoende. Bob werkt hard, maar voelt zich in de voor hoede niet erg thuis, z'n steunende werk is prima, Leen deed 't soms goed, Roozenboom is te onbeheerst en weet met goede pasjes geen raad, als aan valsleider komt hij veel te kort. Aan Cees Schermer heb je alleen' maar wat als het hem naar de zin gaat. Max kan wel aardig voetballen, maar z'n tempo en vechtlust laten te wensen over. Intussen, de competitie draait verder. Laten we hopen, dat we nog bijtijds het roer weten te wenden. Texel 2 trok met 9 man naar HRC 6, wat weer een sportieve opvatting van de wegblijvers. Opruimen deze beste krachten. Texel a won van Succes a met 40, toch speelde de S. adsp. een goede par tij, maar konden onze Ab niet passeren. Texel b won van Tex. Boys a met 41. terwijl onze C'tjes met 51 van Oosterend verloren, maar de aanhouder wint. VOOR PERMANENTE ZEEHONDENWONING Het grote aantal kopers van een lot voor de bouw van een permanente wo ning voor „Phoca", het zeehondje van Texels Museum, zal benieuwd zijn naar de uitslag der verloting. Wel, hier vol gen de prijzen: 244 (geel) is goed voor de hoofdprijs, het prachtige aquarium en de nrs 26 geel, 524 blauw en 986 blauw, geven U recht op een opgezette vogel. U kunt Uw nummer inleveren aan Texels Museum, waarna de prijs zal worden thuisbezorgd. NIEUWE WACHTCOMMANDANT De Koog. De heer H. J. Reinders, te Munningen aan de Rijn, reeds 17 jaar in de uniform, is benoemd tot opvol ger van de heer G. van den Berg. Sportnieuws SVC Het eerste speelde Zondag in de klei te H. Hugowaard tegen Reiger Boys en wist met een 32 zege dit modderbal- let te winnen. Als de heer Lighart om precies 2 uur laat tossen verhoogt een mals regentje de stemming. S. wint de toss en speelt eerst voor wind en regen. Het is SVC dat direct ten aanval trekt maar het levert niets op. R. Boys pro beert nu een aanval over rechts, die echter goed wordt afgewerkt door de S.-achterhoede. Een lange pass van Ale naar Cees, die een goede voorzet lost. De rechtsback van R.B. weet echter geen andere manier, dan met de hand te stoppen. Penalty! Ale zal het vonnis vellen, maar schiet keihard tegen de deklat. Zo gaat een mooie kans om de leiding te nemen verloren. Maar S. komt terug; een schot van Wim gaat net naast en een bal van Hans weet de R.B.-keeper corner te stompen. R. Boys probeert aan de druk te ontkomen, door sterk op buitenspel te gaan spe len. Hiervan profiteert Jan Reus, van de backplaats af passeert hij vier, vijf tegenstanders en komt vrij voor de R. Boys-keeper. Ook die wordt het slacht offer en Jan schiet in het verlaten doel 10. Spoedig hierop is het rust. Na de thee is het opgehouden met zacht regenen, het veld is één modder poel geworden. Direct is S weg. Hans passeert handig de R.back, maar de mooie trekbal gaat door te snel door lopen van de voorhoede verloren. Het is echter uitstel van executie, want even later weet Jn Beerling er met een goed schot 20 van te maken. Hierdoor aan- ;emoedigd wordt het tempo nog iets verhoogd en een goede combinatie tus sen Hans en Wim leidt tot het derde doelpunt. Van wel dertig meter geeft W van Heerwaarden een lage schuiver, die de R. Boys-keeper te machtig is 30 Dan komt R. Boys sterk opzetten. Al lereerst weten ze een corner af te dwin gen. Deze komt hoog voor het doel en belandt via de arm van Ale in het doel 31. Enkele minuten hierna helpt Jan Reus R Boys door onhoudbaar in de bovenste hoek te schieten 32. Met nog een half uur spelen is alles nog moge lijk. R. Boys komt terug, maar de S.- defensie weet van geen wijken meer en met lange trappen gaat het naar de voorhoede. Wim en Henk sluiten heel goed op de voorhoede aan en talrijke gevaarlijke situaties ontstaan voor het R. Boys-doel. Doelpunten komen even wel niet. Een penalty wordt door Wim, mede door het gladde veld, recht op de Boys-keeper afgevuurd. En zo komt het einde met een 32 zege voor SVC. Meer lijkend op Morianen dan op blan ken worden de kleedkamers opgezocht en is dit modderballet geëindigd. Programma voor Zondag: SVC 1-AGSV 1; Watervogels 4-SVC 2. Zaterdag SVC a-Oosterend a. Donderdagavond 8 uur trainen eerste en tweede. Texelse Boysnieuws Op een modderig veld moest Boys 1 de strijd aanbinden tegen de leider van hun afdeling Kolp. Boys 1. Reeds in de eerste minuut ontsnapte het doel van de thuisclub aan een doorboring. Want na een schot van onze r. buiten stoot de bal via binnenkant paal het veld weer in. Tijdens de doelworsteling stopte een back de bal met de hand. Pennalty. De ze werd echter door de Kolp. Boys kee per gestopt. Meteen ging Kolp. B. tot de aanval over, de r. buiten wist zich vrij te spelen en schoot hard in. Een Boys back trachtte dit schot te keren, maar door gladheid van de bal ketste deze buiten het bereik van onze keeper in het doel. 1-0. Het spel golfde snel op en neer, doch Kolp. Boys was iets in de meerderheid hetgeen na 20 min. in een doelpunt werd uitgedrukt, 2-0. Hierna waren de Boys in het offensief en werd de Kolp. Boys achterhoede op de proeg gesteld. Bij een van deze aan vallen zette de B rechtsbuiten de bal voor en de 1 buiten benutte zijn kans door de bal in te schieten, 2-1. Vlak voor de rust bracht de Boys midvoor beide partijen op gelijke voet door rus tig langs de uitgelopen keeper te doel punten, 2-2. Voor de rust kreeg Kolp. Boys ook een penalty te nemen maar ook deze werd door onze keeper ge stopt. In de tweede helft wogen beide ploe gen tegen elkaar op, en ook nu was het Kolp. Boys dat het eerst tot scoren kwam. Een hard schot van hun rechts buiten werd door de Boys keeper al vallende weggestompt doch jammer ge noeg voor de voeten van de toestormen de 1. buiten die dan ook niet miste, 3-2. Daarna kwamen de Boys sterk naar voren en 5 minuten voor de tijd was het de Boys r. buiten die inschoot, 3-3. Met deze stand eindigde deze zeer spannende wedstrijd. Boys 2 zette zijn zegetocht voort: Nu moest De Koog 2 er aan geloven: 6-1. De adspiranten verloren van Texel B met 4-1. Ook dit is een aardige en spor tieve wedstrijd geweest. Zondag a.s.: Tex. Boys 1Zeemacht 1; WGW 4—Tex. Boys 2; Tex. Boys— Texel C Terreindienst voor Zondag M. en A. Boogaard. PRO JUVENTUTE Vrijdag 15 October, n.m. 8 uur zal de heer Mr. H. Lesterhuis in het Dorpshuis te Den Burg een inleiding houden over de taak van gezinshoofden, de instelling „vrij Patronaat" en in het algemeen iets over de vereniging „Pro Juventute" vertellen. Belangstellenden zijn hartelijk welkom! OPENSTELLING POSTSTATIONS Ook de PTT heeft haar winterpro- gramma aangesneden. Het Postkantoor te De Koog is nu geopend van: 9.30-10.30 uur, 14-15 uur en 18-19 uur. Zaterdags: 9.30-12.30 uur. Gaarne, heren correspondenten, ont vangen wij ook de opgaven inzake de openstelling der andere poststations van ons eiland. GESCHENKZENDINGEN NAAR EMIGRANTEN Wij maken de lezers attent op de adv. van bakkerij Schulte, die Uw geschenk zendingen naar Canada en Amerika verzorgt. Het betreft hier de St. Nico- laas-actie „Emigranten", die in samen werking met de gezamenlijke Neder landse Middenstandsbonden is georga niseerd. De prijs van Uw geschenk, met inbegrip van blikverpakking, verzend kosten enz. bedraagt f 16,50. Men krijgt bericht na verscheping der geschenkzending. EEN ZELDZAME BROEDVOGEL In een bosje onder de rook van Den Burg vertoefde enige dagen een hop, die hier te lande een zeldzame verschijning is. Hij leeft voornamelijk in subtropi sche streken. Deze fraaie, bontgekleur de vogel, met lange snavel en opvallen de pluim, iets groter dan 'n merel, werd gedurende enige dagen waargenomen door de heer S. Bakker, Westerweg. VOOR EEN GOED DOEL Wilt U kans maken op een luxe auto? De a.s. verloting, ten bate van de na tionale t.b.c.-bestrijding heeft als hoofdprijzen vier auto's! Voor twee kwartjes heeft U ook een" kans er een van te winnen. Loten verkrijgbaar aan het Badhuis. De trekking heeft spoedig plaats. DE „JOAN HODSHON" MAAKTE OEFENTOCHT De Cocksdorp. Zaterdagmiddag heeft de motorreddingboot „Joan Hod- shon" onder schipper A. Boon een oe fentocht gemaakt in de Eierlandse Gronden. Het weer was goed en de zee kalm. De oefening slaagde naar wens. De commissie was vertegenwoordigd dooi de heren V.d Vlies, Remmers, Blok en Alderlieste. Ook de heer Pel, schipper van de motorreddingboot „President Stein" van Egmond aan Zee, maakte de tocht mee. OEFENING ALARMERINGSSYSTEEM POLDER EIJERLAND Op Donderdag 14 October a.s. zal 'n oefening worden gehouden in het ge bied van de Polder Eijerland om het alarmerings- en evacuatiesysteem te be proeven. 's Avonds 7.30 uur zullen sirenewa gens door het gebied van de Polder rij den om de mensen vertrouwd te maken met de wijze, waarop eventueel 't dijk- leger zal worden opgeroepen. 's Avonds 8 uur zullen de aangebrach te seinlampen gaan branden. Zoals be kend zijn de lampen aangebracht op de toren van de Nederlands Herv. Kerk te De Cocksdorp, op de school te Zuid-Ei- erland en op de v.m. kaasfabriek van B. Dros Czn. De lampen, die zoals be kend is, bij gevaar voor doorbraak van de dijken zullen gaan branden zijn het sein, dat evacuatie niet meer mogelijk is en dat ieder in huis dient te blijven. De lampen zullen blijven branden tot 8.30 uur 's avonds. Nadrukkelijk wordt er op gewezen, dat het hiej- een oefening betreft. Het dijkleger zal derhalve NIET behoeven op te komen. De bedoeling is, dat een ieder nagaat of hij de sirenes van de sirenewagen heeft gehoord en of hij vanuit zijn woonplaats de alarmlichten kan zien branden. Eventuele op- of aan merkingen worden gaarne ingewacht bij het bestuur van de Polder Eijerland. Texel, 8 October 1954 Het bestuur van de Polder Eijerland Het gemeentebestuur van Texel. Bij gunstig weer zal men het effect van de sirene uiteraard minder goed beoordelen. Zulk een oefening heeft pas haar volle waarde als men deze uitvoert wanneer het flink waait. Mocht het weer dus morgen te gunstig zijn, dan zal de oefening een week worden uit gesteld. BOUWVERGUNNINGEN De heer H. Wuis, Minister Ruisweg, De Koog, verandering bijbouw aan woning; de heer P. Jansen, Zuid-Eier- land E 54, verandering en uitbreiding woning aan de Postweg; de heer C. Ka- ger, Weverstraat 87, bouw garage aan Wilhelminalaan; de heer H. Kuip, De Koog 177a, bouw van een bollenschuur aan de Houtvester Boodtlaan. BESTUUR POLDER EIERLAND Naar wij vernemen heeft de heer J. S. Keijser, Bilthoven, ontslag aange vraagd als Heemraad van Polder Eier- land, welk ontslag hem per 1 October j.l. bij K.B. is verleend. De heer Keijser heeft zijn functie neergelegd wegens drukke werkzaam heden. De organisatoren van de Tweede Texelse Middenstandstentoonstelling kunnen met voldoening op hun arbeid terugzien. De TeMiTo heeft de belang stelling genoten van heel Texel, want het aantal bezoekers bedroeg niet min der dan 4650. Ongetwijfeld zal dit de heren organisatoren reeds het besluit hebben doen nemen het niet bij deze twee tentoonstellingen te laten. Dat de eilandelijke bevolking deze expositie op prijs stelt is overduidelijk gebleken. Met lust en liefde hebben de deelne mende middenstanders hun artikelen aangeprezen, toegelicht of gedemon streerd en wij twijfelen evenmin of deze TeMiTo zal in alle zaken nog lang „naklinken" (of naritselen). Op de vierde pagina vindt U de uit slag van de twee wedstrijden, waaraan ook talloze Texelaars hebben deelgeno men. Scholier en arts, schipper en land bouwer, zangeres en typiste, zij allen zagen wij met enthousiasme naar de fouten speuren. Ook is er heel wat ge peinsd om het gewicht van de Midden standers tot op de gram nauwkeurig vast te stellen. Twee eilandgenoten slaagden daarin precies: mevr. de wed. M. Boon van Den Hoorn en de heer C. Vinke, Weverstraat. Nog op de sluitingsavond zelf werd de weegschaal erbij gehaald en dikwijls werd het slachtoffer, dat „toch de laatste tijd ineens veel zwaarder was geworden" met een applausje beloond. De Middenstanders complimenteren wij met het bereikte resultaat. y- 1 Zolang cr nog eigenaars van honden zijn, die zeggen: „Ik heb 'm tegen alles verzekerd!'' is het houden van schapen riskant voor wie in de buurt wonen van deze hondenbezitters. Dit bleek weer eens Donderdagmid dag toen in de Slufter grazende schapen van de lieer G. Koorn, De Krim, door twee honden werden aangevallen. Drie schapen werden zwaar gewond, waar van één zo ernstig, dat deze waarschijn lijk moet worden afgemaakt. Toen de honden, een herder en een zwartgetekende hond, ter grootte van 'n herdershond, met de slachting bezig wa4 ren, kwam juist een knecht ter plaatse, die zijn patroon waarschuwde. Zij wis ten de honden te verdrijven en door hen te achtervolgen konden de twee eige naars, de Eierlanders C. D. en A. M. T. worden opgespoord. Intussen voor deze eigenaars geen „strop", want „ze zijn er tegen verzekerdDe eigenaar van de herdershond, C. D., heeft, zo deelt men ons mede, al driemaal een bekeu ring voor deze hond opgelopen, noch tans heeft hij dit bloeddorstige exem plaar aangehouden, maar het spreekt vanzelf, dat de politie, die proces-ver baal heeft opgemaakt, thans wel tot strenger maatregelen zal overgaan. Omstreeks half Juli werden drie schapen van de heer F. Stark, die ook in de Slufter graasden, door een hond aangevallen en verminkt, half Augus tus volgden weer twee slachtoffers en een week of vier geleden werd ook weer een schaap door een hond ver wond. Het dier werd daarna in het wa ter gedreven, waar het verdronk. Steeds bleken de schapen op dezelfde wijze te zijn verwond: onder de keel, aan de oren en aan de uier. Ook in die gevallen waren twee honden bij de aan vallen betrokken. Geef'n HOHTBLANC vulpen een meesterstuk van precisiewerk werkt feilloos en gaat jaren meeL Van 19.60 tot 135.- CERTIFICAAT Duizend-zes-en-veertig gulden is het batig saldo van de Bazar, welke vorige week Woensdag en Donderdag te Zuid- Eierland werd gehouden. Dit resultaat zal de organisatoren toch wel tot grote voldoening zijn. Zoals gemeld is de op brengst bestemd voor de restauratie van de Kapel. Er waren weer verschei dene soorten attracties, waarbij de be zoekers weer vol enthousiasme hun ge luk beproefd hebben. H. Dob verwierf de eerste prijs als prikkampioen, ter wijl Geertje van Bennekom en Jac. van Lenten, resp. de 2de en 3de prijs in de wacht prikten. Geen originele bazar zonder de gelegenheid, te raden naar 't aantal erwten, dat de befaamde fles be vat. Er zaten er precies 1625 in. Nie mand was daar op terecht gekomen en toen moest worden geloot tussen Kik kert, die 1640 had geraden, J. van Exel, die de Slag bij Nieuwpoort als rugge- steuntje had gekozen en W. Ran, die ook al dat belangrijke jaartal had overge- pend. Na loting werden de prijzen in volgorde der genoemde namen aan de man gebracht. Astrid is een niet alledaagse naam voor een pop. Omdat niemand 'm had geraden werd geloot. Meijert Spigt won toen de prijs. De verloting liet ook weer heel wat spanning los. Op de witte kaartjes was de uitslag: 94 sprei, 189 kleedje, 21 zak doeken; op de rode: 231 tafellaken, 219 kleedje en 693 zakdoekendoosje. De Centrale Bond van Werknemers in het Transportbedrijf, afdeling Texel, bestaat 25 jaar. De heren Th. Backer, Alb Kramer, H. Broersma, G. Bruin en S. Hemelrijk zullen op de a.s. Zaterdag avond in het Eigen Gebouw te houden herdenkingsbijeenkomst, die een feeste lijk karakter zal dragen, worden ge huldigd. De heer G. Bruin zal jammer- genoeg niet aanwezig kunnen zijn, daar hij te Amsterdam wordt verpleegd. Maar natuurlijk zal „Ome Gerrit" die dag niet onopgemerkt voorbij zien gaan! Het initiatief tot oprichting van de afdeling werd genomen door de heren Jak. Bruin en Joh. Hemelrijk, die het zilveren lidsjubileum al gevierd hebben. Vooral de heer Jak. Bruin was de man aan wie het te danken is, dat de kleine kern is gegroeid tot een flinke, gezonde afdeling. Terecht wordt hij „de motor der beweging" genoemd. Op deze avond zal nog een jubilaris worden gehuldigd' de heer A Backer Thzn, die 25 jaar lid is van „Mercurius" de algemene bond van handels- en kan toorbedienden. Het feestprogramma vermeldt o.a. optreden van „Klein Toneel" met de klucht „Klaas Konijn" en optreden van Willem van Iependaal. Er wordt met 'n dansje besloten. De jeugd viert 's mid dags feest met films en attracties. Wie zijn kaartje bewaart krijgt de buskos- ten vergoed! VAN DE CULTURELE RAAD Woensdag 13 October Den Burg, Hotel Texel, 7,30 u. Lezing met film over „Oordeelkundige Vee voeding''. Donderdag 14 October Den Burg, Hotel De Zwaan, R.K. Ont- .vikkelingsclub, de heer M. Schrieken spreekt over „Hoe komen wij aan ons drinkwater". Den Burg, Hotel Lakeman, Voorlich tingsavond Humanitas. Landbouwschool Eerste Praatavond. P. Glas, Schagen, over Kalveropfokwed- strijd. en C. P. Laan over Reis naar Zwitser land. Vrijdag 15 October Den Burg, Hotel Texel, 2 en 8 uur, Houtvoorlichtingsinstituut: „Wat doen wij met het hout." Zaterdag 16 October Oudeschild, Eigen Gebouw, feestavond t.g.v. het 25-jarig bestaan van de Tran- soortarbeidersbond. BIBLIOTHEEK OUDESCHILD Oudeschild heeft weer boeken! De Centrale Vereniging voor Reizende bi bliotheken was dermate overbelast, dat het boekendepot te Oudeschild enige weken op zich heeft laten wachten. Thans zijn de boeken echter gearri veerd. De uitlening begint a.s. Donder dag van 7-8 uur in de O.L. School te Oudeschild. (Publicatie Culturele Raad) GIFTEN VOOR IIET WITTE KRUIS Oosterend: LB 2 Den Burg: JD 2,50; DZ 2,50; PZ 2,50; WJHM 2,50; JS 2,50; DZ 2,50; CJW 1,50 Oudeschild: DS 2,50; JJZ 2,50; FvdS 2,50. Eierland WJJ 1,50. DIENSTREGELING N.V. TESO Tijdvak 3 October t.m. 27 November '54 en na 28 Februari 1955 Werkdagen: Van Texel: 5.30 7.45 10.25 12.55 15.30 18 00 Van Den Helder: 6.30 9.20 11.40 14.10 16.45 19.30 Tijdvak 28 Nov. 1954 t.m. 28 Febr. 1955 Op Zon- en Alg. erk. Chr. Feestdagen ingaande 3 October 1954 Werkdagen: Van Texel: 5.30 7.45 11.45 14.45 17.45 Van Den Helder: 6.30 10.30 13.10 16.20 19.30

Texelsche Courant | 1954 | | pagina 2