Strand- lectuur Seizoen-Opruiming Uniek kleurenfilmprogram van Simon de Waard WRIGLUY Drukkerij Texelse Courant zitting Strandpaviljoen „Den Hoorn" kosthuis Aardappel- rooimachines Dros' Smederij Boekhandel Parkstraat meisje voor de winkel elect, wasmach. bekwaam chauffeur Cadeau Pension gevraagd Werkplaats J. H. v. d. Veen Afwezig tot 4 Augustus Fa 1 P. Verberne, Binnenburg, Den Burg MET DE BEKENDE, succesvolle vo gelfotograaf en vogelfilmer, de heer S. de Waard, Rotterdam, heeft een uitge breid gezelschap Dinsdagavond een uit stapje gemaakt naar.... Yoegoslavië, Portugal en Texel. Talloze meters, welke een gehele avond vulden (tot elf uur) heeft de heer De Waard in kleurenfilms vereeuwigd en met meesterschap. Welk een rustige stijl onderscheidt zijn werk. Zwerftocht. Aldus zijn aankondiging en inderdaad, Simon de Waard zwerft. Dat wil dus zeggen: niet maar in een aan tijd en plaats gebonden trip gemaakt met een of andere trein of bus, doch zo op je eigen houtje de vrije wereld in. Niet alleen langs de hoofdwegen, die als ze goed zijn overal ter wereld hetzelfde zijn, bezaaid met reclamebor den voor deze of gene benzine, die nóg meer kilometers uit uw motor haalt, of voor zonnebrandolie of een of andere drank. Wegen, begrensd veelal door gro te, indrukwekkende hotels. Nee, om een land écht te leren kennen, moet men durven afslaan, minder goeie wegen te gemoet, want daar alleen zult ge de wer kelijkheid van het land ontmoeten. Al lereerst de dorpen en hun bewoners. Si mon de Waard drong diep tot het min der bekende van de landen door en daar bleken hij en zijn camera dan ook nog zeer opvallende figuren te zijn. Men kon dit steeds weer constateren uit de reac ties van zijn „figuranten." Yoegoeslavië, een land, dat steeds meer toeristen-minded wordt, maar het gros houdt de hoofdwegen, al dan niet noodge dwongen, want busondernemingen zijn óók niet gek om de slechte binnenwegen op te zoeken. Yoegoslavië, een land, dat in vele op zichten nog sterk met een modern land verschilt. Veel zwaar werk, zoals het aanleggen van wegen, het planten van tabak, het laden en lossen van schepen, wordt veelal door vrouwen uitgevoerd. En ziet men een echtpaar met een ezel langs de stoffige weg gaan, tien tegen één, dat het hoofd des gezins er óp en de vrouw er (dus) naast zit (staat) „Die zijn doorgaans nog maar kort ge trouwd", aldus de heer De Waard, die zijn films van A tot Z op duidelijke, :n vaak ook geestige wijze toelichtte. Wij zagen er kudden schapen, vele ezels, fraaie dorpen, vele soorten vogels, die vooral in de onafzienbare moerassen te vinden zijn, zoals lepelaars en fuiten. Ook bijeneters, en de hop komt in ieder dorp voor. Men kent geen wettelijke vo gelbescherming, maar doe de ooievaars en de zwaluwen geen kwaad, ge zou it het met de boeren aan de stok krijgen. Vroeger waren die vogels zelfs heilig, waarschijnlijk door de invloed der Tur ken, die er eeuwenlang geheerst heb ben. Wij bewonderden er de fraaie kle ding der vrouwen en de soms in lomp-m gehulde mannen i(die trouwens veelal niet meer verdienen. Over verdienste gesproken: de arbeider verdient er veel te kort: 90 gulden per maand, terwijl de artjkelen er even duur zijn als in ons lan'd. Voor drie "gulden per dag had de heer De Waard een eerste klas gids mee. Paarden zag je er niet: hun taak wordt daar door ossen overgenomen. Er moet volgens de heer De Waard een groot te kort aan machines envaklieden be staan, ofschoon hij ook wel eens een fa briek gezien heeft, die goed was uitge rust, doch leeg stond. Ook het systeem der staatsboerderijen is geen succes en de boeren mogen daarom kiezen tussen een eigen bedrijf of dat van de staat. Overigens: een zeer gastvrij land, waar in de filmer kon gaan en staan waar hij wilde. Niet dat ze daar door dik en dun al lammetjes zijn: u kent dit al uit „Oriënd Expresse" v. A. de Doolaard en u gelooft Simon de Waard ook wel als hij u een film toont, waarop de jeugd met een soort paradepas uit wandelen gaat. Trouwens: zowel de mannen als de vrouwen worden onderricht in het schie ten. De sigaretten zijn er goedkoop: 20 voor 40 cent. Vervolgens voeren wij langs de bij zonder mooie kust van Portugal, het mooiste deel van dit land wellicht. Rots achtig met diep-blauw water. Vissers schepen, die de vis maar voor het oo- BOU W VERGUNNIN GEN Mevr. de wed. M. Dros-Roeper, Emma- laan 12, bouw woonhuis aan de zes. De gebr. Timmer, Peperstraat 15, Oosterend, verandering woonhuis en winkel. De heer K. Riemens, Hoofdweg E 32, bouw woonhuis aan de Beatrixlaan, Den Burg. „HANDELSREGISTER" In Handelsregister lezen wij onder wijzigingen: Kleinhandelaren: W. Ie No ble, Den Hoorn H 106. Kruideniersbe- drijf, groenten- en fruithandel en aan verwante art. Uittr. eig. W. Ie Noble. Bedrijf w. v. door een v.o.f. o. n.: W. Ie Noble Zoon. Venn.: W. Ie Noble en J. Ie Noble. GROTER VUURWERK DAN OOIT Texel zal op Vrijdag 5 Augustus een bijzonder groot vuurwerk te aanschou wen krijgen: het ligt nl. in het voorne men van de Vereniging voor Volksfees ten en Texelse Folklore een vuurwerk te laten komen, dat tweemaal zo groot is als wij gewend zijn. Toch zal de entree op slechts één kwartje per persoon ge steld blijven. Bovendien zal voor de aanvang daarvan een vliegwedstrijd worden gehouden. Een vliegtuigje zal letters uitstrooien. Daarvan moet de naam Texel gemaakt worden. Eerste prijs een fraai horloge. scheppen hebben en nergens is de vis dan ook zo goedkoop als in Portugal. Trouwens, je kunt er ook erg goedkoop met de aapjeskoetsier rond: voor drie ki lometer betaal je maar twee dubbeltjes. Ook in Portugal vereeuwigde de heer de Waard de mooiste plekjes, ook daar ontmoetten wij de bevolking van stad en land. Ook daar alles nog geen walhal la, waar naast de rijkdom veel armoede heerst. Maar in ieder geval 300 dagen per jaar de stralende zon, die de mensen gezond en gelukkig houdt, zoals in Yoe goslavië. Tenslotte sprongen wij nog even over naar Texel, waar de camera vooral zijn best had gedaan langs strand en wad. Wat daar allemaal te vinden is heb ben wij wellicht reeds dikwijls met eigen ogen waargenomen, maar toch is het volgen der kleurenfilms ook een attrac tie. Dat de heer De Waard ons niet al leen veel gezien, maar bovenal veel ge leerd heeft dien avond zal stellig door niemand in twijfel worden getrokken en dat velen hem gaarne nog eens op een van zijn reizen zullen willen volgen is o.i. even zeer voor de hand liggend. Wellicht zal een onzer „Ontwikkelings -verenigingen" de naam Simon de Waard intussen reeds genoteerd hebben met het oog op de samenstelling van het pro gramma voor het aanstaandewin terseizoen. BEVORDERD BIJ DE POLITIE De heer J. Schuurman, Plan-Zuid werd onlangs bevorderd tot Wachtmees ter eerste klasse bij de Rijkspolitie. OVERPLAATSING NAAR OOSTEREND Naar wij vernemen is de wachtmees ter A. Buning, Den Burg, benoemd tot Postcommandant te Oosterend. Deze Post der Rijkspolitie maakt thans deel uit van het rayon Den Burg. De heer S. Wagemaker is te Weesp benoemd. MOTOR DOOR AUTO GEGREPEN De heer C. Schermer werd Donderdag middag op het Schilderend door een vrachtauto van de TEM, bestuurd door de heer Kleinhuis, onder-directeur van de TEM, gegrepen toen hij opweg was naar Oudeschild. De auto reed uit het terrein van de TEM de straat op. De heer Schermer werd van de motor ge slingerd en brak een sleutelbeen. DRUKTE IN DE WINKELS Nu in het seizoen, is het weer erg druk in de winkels. Hoeveel vlugger zou het gaan als allen rustig 's morgens thuis op een briefje schreven wat nodig is en dit tijdig bij de winkelier brachten. De winkelier kan gemakkelijker op beurt afwerken, en de klanten vragen maar of het klaar is en kunnen dan direct weer weg. Aldus schreef een badgast van een der Noordzee-eilanden. BUNKER OP DE KNIEëN Een der bunkers bij het Westerslag. was zodanig door de zee ondermijnd, dat hij gevaarlijk ging worden voor het ar geloze jonge publiek. Door nieuwsgierig heid en romantiek gedreven had de jeugd de gewoonte niet alleen op, maar ook onder de bunker te kruipen. Dat ging gemakkelijk, want hij stond op tal rijke betrekkelijk dunne betonzuiltjes. In opdracht van de Rijkswaterstaat heef men die zuiltjes met behulp van spring stoffen verpulverd, zodat de bunker op de knieën ging en de jeugd er niet meer onder verstoppertje kan spelen. Zoals bekend zal na het seizoen een begin worden gemaakt met het oprui men van de op het strand gelegen bun kers. LANDBOUWHUISHOUDSCHOOL Aan de Landbouwhuishoudschool te Den Burg, slaagden de volgden leerlin gen: Voor de 2-jarige primaire cursus: Anneke Bakker, Corrie Bonnet, Floor de Coninck, Irene Hopman, Truus Jongedijk Nel Koorn, Marianne van Maldegem, Alie van der Schans, Annie Smit, Anne- riet Timmer, Martha Tjonk, Corrie van der Vis, Agaath Witte, Betsie Witte, Ma rijke Swarthof, Jannie Bekker, Janme Boer, Irene Eelman, Henny Mosk, Rietje Nota, Marietje Pranger, Tiny Pool, Tiny de Ridder, Fien Rutten, Anna Spigt, Ma rianne Visman, Annie van der Zee, Ur sula de Ruiter, Greet Kuip, Fimke Bo»- tjes. Voor „Assistentie in de Huishouding": Willy Backer, Stijn Bakker, Gerrie Col- lou, Dora Drijver, Dieuwy Drijver, Alie Dijksman, Elly Eelman, Annie van Heer waarden, Nel Klomp, Marie Maas, Han- nie Roeper, Alie Visser, Tinie Zwan, Nel Bonne, Roelie Daalder, Hennie de Jong, Nannie van Lenten, Johanna Spigt, Nel Spigt, Dinie Stark, Atie Vennik, Nelie Vinke, Anneke Wetsteen, Ans Wonder, Trudy Smit, led van Heerwaarden. SV Texel In een vriendschappelijke wedstrijd tussen een Tex. comb, en een AOK elftal, Dinsdagavond gespeeld, wisten de gast heren met 2-0 te winnen. Over het alge meen waren de bezoekers iets meer in de aanval, maar onze verdediging had altijd het juiste antwoord klaar. Bij T speelde Ruud een gezellige partij. Uit 'n corner nam T de leiding. In de 2e helft maakte Ruud no 2 waarmee het einde kwam. Volgende week is het bouwvak- vacantie en wordt er niet getraind. Van 1-6 Augustus a.s. wordt door een jeugdelftal deelgenomen aan het jeugd- sportkamp te Heelsum. Nog maar een korte tijd, jongens, gebruik die om je spullen in orde te maken; neem nota van de opgegeven standaard-uitrusting. Zij die per fiets gaan laten dit weten aan de heer W. van Zeylen. KAuW heerlijk - verfrissend zuivert uw adem goed voor de tanden KAMPEERDER OVERLEDEN De 42-jarige heer C. Greef, Hilversum, kamperend in de Koger duinen, werd gisterochtend omstreeks vier uur dood in zijn tent gevonden. Hij bleek door een hartverlamming te zijn getroffen. De heer Greef kampeerde sinds een weex met zijn gezin op ons eiland. MONTEUR WERD GEWOND De heer I. van der Linden, De Cocks- dorp, zou een dezer dagen een auto repa reren. Hij was onder het voertuig gekro pen, dat. op een crick geheveld stond. Toen men de auto even startte schoot deze door de trilling van de crick, waar door de monteur aan een schouder ver wond werd. POLITIE DIENT GEWAARSCHUWD Het komt nog steeds voor, dat de poli tie onkundig wordt gelaten van onge lukken. Deze nalatigheid kan tot moei lijkheden leiden. GESLAAGD Onze plaatsgenoot de heer J. Korten- hoeven deed met gunstig gevolg exa men aan de Middelbare Tuinbouwschool te Frederiksoord. DEN HOORN IN HET STRIJDPERK Iedere Dinsdagavond wordt er te Den Hoorn gestreden om de man en de vrouw. De uitslag van 12 Juli was: Om de man: 1 Agaat Witte, 2 Annie Bakker, de Westen, 3 Martha Slegh. Om de vrouw: 1 Theo Fransimon, 2 Arie Dijker, 3 Piet de Wit. En Dinsdag 19 Juli was de stand: Om de man: lJanneke Vogel, 2 Lientje Daal der, 3 Badgast. Om de vrouw: 1 Theo Fransimon, 2 Kees Kuip, 3 Dick Smit. DAT WAS ZEER KRAS Dat de wereld zeer klein is (wordt) bewees de ontmoeting tussen de heer Simon de Waard en een Zweedse dame. De heer De Waard had eens op een zwerftocht door Lapland bij een Zweed se dame gelogeerd, wonende in Noord- Zweden, en laat die dame zich nu onder zijn gehoor bevinden toen hij een dezer dagen in „Casino" een filmavond ver- :orgde. In de pauze werd hij door zijn vroegere gastvrouw aangeklampt met „U is toch enz. enz." De heer De Waard was uiteraard bijzonder verrast. MUZIEK ZANG DOOR TEXELAARS Hedenavond worden Badgasten en Texelaars hartelijk welkom geheten in het Park te Den Burg, waar het Konin klijk Texels Fanfarecorps en de gemeng de zangvereniging „Crescendo", resp. on der leiding van de heren M. J. Vonk en F. G. Kassenaar, een uitvoering hopen te geven. Zoals bekend speelt het muziek corps als van de Westfriese bond van Harmonie- en Fanfarecorpsen in de Ere- afdeling en wij mogen dan ook hoogge spannen verwachtingen koesteren. Het koor heeft tijdens de laatste winteruit- voering ook prima gezongen en dus wacht ons een goede avond. TEXELSE AMATEURS IN „DURP" Een uitgebreid ensemble Texelse Ama teurs heeft Donderdagavond aan De Cocksdorpers en alle- anderen die het ho ren wilden, een knal-avond aangeboden Groot was de belangstelling en mede dank zij de verloting zal het financieel resultaat stellig bevredigend zijn. Niet om een nieuwe geluidsversterker te ko pen, want die van Donderdag deed het nog prima en zorgde bovendien voor de vrolijke noot. (Meester Zwart's stem werd nu en dan verduisterd, maar dat gaf juist die haarfijne nuances). De op brengst was bestemd voor de Ouden van Dagen, d.w.z. voor de kas van het comi té, dat weer plannen uitbroedt voor een nieuwe tocht. Heet van de naald seinde onze correspondent: Na opening door de voorzitter van SVC was het woord aan de conferencier en humorist, de heer H. Zwart, die goed van de tongriem was ge sneden. Als eerste duo kwamen de gebr. Van der Wulp met resp. accordeon en trompet. Reuze bijval. Oók voor het kwartet Riet Beerling, Greet Saai, Hen nie Schouten, Trees de Graaf, begeleid door Mia Beerling. De liedjes werden keurig gezongen. Het hoogtepunt was het optreden van Piet en Gerrit Keijser, resp als kunstfluiter en begeleidend accorde onist. Mej. D. Tuinder vergastte de aan wezigen op haar mooie solozang, de heer G. van der Kolk wekte ieders lachlust op als Jan van der Steen met zijn drie benen. Vervolgens nam hij toen in gezel schap van vier dames, de aanwezigen mee naar de voet van de bekende Wes tertoren. Bij het lied „de Kleine Nachte- ;aal" en andere wijsjes werden de dames besprenkeld met de zoete fluittonen, ge kweekt door Piet Keijser. Om elf uur kwam het einde. Op deze avond kon men zich reeds melden voor de Ronde van Zuidema, waar wij uitvoeriger op terug komen. PROTESTANTSE KERKDIENSTEN HERVORMDE GEMEENTE Den Burg 10 uur Ds Van Reijendam 7.30 uur Ds van Boven, Jeugddienst 7.15 uur aanvang zangdienst De Cocksdorp 10 uur Ds Soesan Den Hoorn 9 uur Jeugddienst, ds Van Rhijn Extra collecte voor het Restauratiefonds 10 uur ds Van Boven Extra collecte voor het Res+auratiefonds De Koog 9-30 uur Ds Janse 8 uur n.m. Ds B. J. J. Naessens uit Heemskerk, Jeugddienst De Waal 11 uur Ds Janse Oosterend 11 uur Ds Klijnsma Doop. Collecte voor het kamp. 7.30 uur, Ds Klijnsma, Jeugddienst Collecte voor het kamp Oudeschild, 9.30 uur Ds Klijnsma GEREF. KERK Oosterend 10 en 3 uur Ds D. A. Vogel Den Burg 10 uur en half acht Ds D. Bergsma. Extra coll. v.d. kerk GEREF. KERK (onderh. art. 31. K.O.) Oosterend 3 uur en 7.30 uur in de Doops gezinde kerk Student Veefkind van Oud- Loodsdrecht GEREF. GEMEENTE in het Gebouw voor Chr. Belangen. Oosterend 10 en 3 uur Dienst. DOOPSGEZ. GEMEENTE Den Burg 10 uur Ds J. J. J. van Slu'.js Oosterend 11-15 u. Ds J. J. J. van Sluijs TE KOOP 1 gebr. Lely 6 bladige harkkeerder met veren de tanden. 1 Farmall cub maaibalk. Gebr. wasmachines, o.a. Miele met aangedreven wringer. WEINIG WATER en geen tijd om de put uit te diepen, dan een WEIDE-POMP uit voorraad leverbaar DROS' SMEDERIJ Radio herstellen? VONK opbellen I Telefoon 78 en 273 Horloges vanaf 13.50. schoor steen- en koekoekklokken. Vraagt geïll. prijscourant no 6. ROTINA, wettelijk erkend horloger, Lombardkade 42, Rotterdam. Duurdere horloges op gemakk. bet. vanaf f2,— per week. De hoogste waarde geef ik voor zolderopruimingen, lompen, ijzer en papier. A. v.d. Vis, Wilh.Iaan 17, tel 256 Oud-Deurwaarder Prins en wnd. Deurwaarder Van Vliet houden Maan dag van 11 tot 2 uur zitting in Hotel „Texel" (verkopingen, rechtza ken, incasso, kosteloos advies in pachtzaken). Voor verhuizingen, emi gratie-verpakking en opslag met verzorging documenten en verzekering. Vraag prijsop gave V.T.B., Den Burg, Tel. 85 Passagebureau Velthuys Den Helder, houdt Maandags van 11,30 tot 2 uur zitting in Hotel Texel. Emigratie, Passages naar Afrika, Aus tralië, Amerika, Canada, enz. Te k. gevr. jonge hanen A N. Plaatsman, Poelier, Koger- weg 36, n.b. Texla, Tel. 139 P. C. Kaan, Ruygweg 101, Den Helder, voor emigratie verpakkingen naar alle delen der wereld. Zendt ons bericht en wij komen U thuis bezoeken. Twee jonge katjes, ge wend aan Felix, zoeken goed tehuis. Kogerweg K 63 B, De Koog Te koop gevraagd goed on derhouden Box. W. Onck Kogerstr. 13, Den Burg Bollenpellers gevr. Jac. Bakker, Hoornder- weg 111, Den Burg Te koop gevr. een Haam voor zwaar werkpaard. L. Boekhoff, De Cocksd. C 107 Te koop z.g.a.n wandelwagentje. Oude schild 251 Te k. prima camera (box) spotprijs. Schildereinde 111 Jonge hennen te k De laatste van dit seizoen „De Tijd", 't Noorden Voor Familie-Drukwerk slechts één adres Met vreugde en dank baarheid geven wij ken nis van de geboorte van INEKE C. Peetoom-Ruis A. C. Peetoom Houtweg 2, Den Burg Texel, 20 Juli 1955 Algemene kennisgeving Op 21 Juli 1955 is gebo ren Catharina Adriana dochter van A. Dekker-Flens en J. Dekker Hoeve „Gent, Eierland Verloofd Cornelia J. Heijst en Klaas Coevert Amsterdam Wilhelminastraat 188 ,hs Den Burg, Texel Weststraat 4-6 Receptie 2-5 uur West- si raat 4-6 Den Burg 24 juli 1955 Algemene kennisgeving Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze dochter Tinie die bij het Heilig Doopsel de namen ontving van Catharina Anna J. Bos Th. A. Bos-Witte De Cocksdorp C 10 [9 Juli 1955 Enige kennisgeving Heden ontvingen wij tot onze diepe droef- heid het officiële be richt, dat te Indo-Chi- na, is overleden, onze ifinig geliefde Broer, Zwager, Oom en Neef Gerardus Zijm in de leeftijd van 21 jaar Uit aller naam C. Zijm Klampersstraat 18 Zaandam Een gezongen requiem zal worden opgedra gen in de parochie kerk van de H. Au- gustinus te Nieuwen- dam, Amsterdam N. Met droefheid geven wij kennis dat heden is overleden onze lieve man, vader, behuwd- en grootvader Gerrit Dob echtgenoot van J C. v. d Berg in de ouderdom van ruim 83 jaar Namens de familie 1- C. Dob-v.d.Berg Schiiderend 95 Den Burg, Texel, 19 Juli 1955 De teraardebestelling zal plaats vinden heden middag 2 uur van het sterfhuis Het heeft God behaagd tot zich te ne men, meermalen gesterkt door de Ge nademiddelen der H. Kerk, ons aller innig geliefde Moeder, Behuwd-, Groot-, Overgrootmoeder, Zuster en Tante AAGJE HUISMAN Wed. van J. Witte IJsbr.z. in de leeftijd van 87 jaar. 't Zand Nh. Wed. D. A. Noordstrand-Witte Oude Niedorp Jac. Witte J. Witte-Pieterse Den Burg IJ. Witte E. Witte-Bakker Oudeschild A. C. Bakker-Witte C. Bakker 't Waarland Nh. M. Doodeman-Witte P. Doodeman Oudeschild C. Witte Semarang Indonesië Eerw. Zr M. Joannie Haarlem J. Kortekaas-Witte J. C. Kortekaas Den Burg J. Witte Joh. Witte-Reij 't Horntje Cath. Gieles-Witte G. Gieles Oudeschild C. van Heerwaarden- Witte J. van Heerwaarden Kleinkinderen en verdere Familie Oudeschild, Texel, 20 Juli 1955 Singel 370 De gezongen Uitvaart heeft heden, Za terdag 23 Juli 1955 v.m. 9 uur plaats, in de Parochiekerk van de H. Martinus te Oudeschild waarna de begrafenis op het R.K. Kerkhof aldaar. Kerkvoogden der Ned. Herv. Kerk te De Waal houden op 26 juli a s. voor het innen van de hoofdelijke omslag 's av. tussen 8 en 9 uur in de consistoriekamer Uniek uitzicht Heerlijk strand Gevraagd een net door werkman. Br. on der nr 662 bur. Tex. Crt. alle merken leverbaar o.a. Kromag, Grimhie, ReKord enz. Voor direct gevraagd Bakkerij De Hoop De Koog prima houten met wringer J. Boon, Buurtje, 222 Oudeschild J. II. Slaman, Oudeschild 80 fietsen Gevraagd voor direct Ver. Texelse Beurtdiensten Aan elke klant geven wij as. Maandag bij aankoop van minstens 1 GUDDEN een zelfbestuurbaar autotje geheel gratis Ook bij reparaties DE KLOKKENDOKTER Waar de Zwitserse kwa liteitshorloges rijksdaal ders goedkoper zijn en ook garantie op repara ties gegeven wordt. Sinds 8 jaar zijn wij elke Maandag op de markt aanwezig. of ged huis, 2 dames, 1 heer van 6 t.m. 21 Aug. Brieven aan J. Loeff, Harddraverstraal 20a Rotterdam Bakker's Ijzerhandel van 25-30 Juli wegens vacantie gesloten. Chirurg, Den Helder Tegen zeer sterk verlaagde prijzen ruimen wij op Alle japonnen, blouses, rokken, kinderjurken, overgooiers shirts, shorts, ruit blouses en overhemden Alle zomerstoffen en coupons Extra aanbiedingen in diverse artikelen Sportcolberts, kamgaren pantalons, enz. Bezichtig onze etalage en let op onze scherp gestelde prijzen

Texelsche Courant | 1955 | | pagina 2