Bischoft Den Helder RUIMT OP f Maandag 2 Januari half twee DamesMeisjes-, Heren- en Jongenskïeding Enorme prijsverlaging in alle afdelingen GRIJP UW KANS DUIZENDEN KOOPJES VERSTEGEN BQEIJEN wensen alle Texelaars een gelukkig 1956 Fa Klaas Boon Zn. Dros' Magazijn Centrale Coöp. L.T.B. De Handelsraad Muziekhandel ,,'t Centrum" Dit ene weet U Wij wensen U allen een gelukkig en voorspoedig 1956 Fa J. M. Moerbeek Gelukkig 1956 „De Oranjeboom" Geluk en Voorspoed! BAKKER'S IJZERHANDEL Manufacturiers Den Hoorn G.N. Directie en Personeel van N.V. Goederenhandel Ph. Vlessing, Ligstoelkussen fabriek „Texel" en Modehuis Herschel, Den Helder wensen U een voorspoedig 1956 Wij wensen familie en bekenden een voorspoe dig 1956 Fam. Bremer Oudeschild 220 J. A. Eelman Auto-transport G.N. Den Burg Wij wensen allen een ge lukkig nieuwjaar A. Eelman M. Eelman-Verhoeve De Cocksdorp 103 Fam. Witte 's-Hertogenbosch Z.N. R. Zijm M. Zijm-Garritsen G.N. A. Wuis T. Wuis-Roeper ,t Noorden G.N. Wij wensen vrienden en begunstigers een voor- j spoedig 19a6 B. Dros Rijwielhandel. Eierland Wed. S. Knol De Cocksdorp Gelukkig Nieuwjaar Jac. van Lenten V. van Lenten-Boon Auto-transport Zuid-Eierland G.N. J. D. Troost en Echtgenote Den Hoorn G.N. Wij wensen familie, vrienden en begunstigers een voorspoedig 1956 H. J. Thomassen j D. Thomassen-Vlaming Wij wensen u allen een i voorspoedig nieuwjaar. I Fruitkwekerij A. Zielman De Laagte, Oudeschild Fam. J. J. Bakker wenst familie, vrienden en cliëntèle een gelukkig nieuwjaar. „De Instuif". Wij wensen alle mensen een voorspoedig 1956 Fam. C. J. v. d. Kooi afd. Texel G N Een gelukkig en voorspoedig 1956 Hotel Café Restaurant Het Witte Huis De Koog Wij ivensen al onze relaties een voorspoedig Nieuwjaar BOEKHOUDBUREAU T. M. Graaf&Th. 1. van Arnhem Emmalaan 90 Telefoon 400 Wij wensen familie, vrienden ën bekenden een voorspoedig 1956 Fam. B. F. haagman Smederij, Eierland Wij wensen familie, vrienden en begunstigers een voorspoedig 1956 Fam. W. Kiewiet Schildereinde Fam. P. Kok Molenstraat 31 G.N. Fam. Westdorp Sr Den Burg G.N. Bakkerij de Ruijter Oudeschild G.N. S. W. Bruin H. Bruin-Kleine G.N. Wed. G. v.d. Vis en Zn Gelukkig Nieuwjaar Wij wensen familie vrienden en bekenden een voorspoedig 1956 J. Verhoeve Kogerweg K67, De Koog C. Zijm W. Zijm-Witte Sir Robert Peel Gelukkig Nieuwjaar Fam. Gomes Den Helder wenst alle Texelaars een voorspoedig 1956. N. Gomes Nieuwstraat 23 P.F. Molenstraat 55 Den Helder P f Kapper A. Smit De Cocksdorp G.N. Fam. C. Koorn De Dennen Gelukkig Nieuwjaar A. P. C. Koopman J. Koopman-Boon en de kleine A. P. C. G.N. S. H. Wuis N. Wuis-Dros O 171 a G.N. Fam. Appelboom Westwoud Gelukkig Nieuwjaar Gezien het grote ver trouwen dat wij in 1955 van U mochten ont vangen hopen wij in 1956 voort te zetten. En wensen u allen een voor spoedig jaar toe. Fam. C. P. Moojen Assurantiekantoor Schoonoordweg 37 Wij wensen familie, vrienden en begunstigers een voorspoedig 1956 Fam. P. Hoogerheide Aan familie, vrienden en bekenden een voorspoe dig nieuwjaar A. Brouwer Monstern. -melkcontr Fam. J. C. Rab P.F. Familie, vrienden en cliëntèle 'n Zalig nieuw jaar. W. Maas Groentehandel Den Burg Fam. Meindertsma Gelukkig Nieuwjaar Gelukkig Nieuwjaar Fam. P. Uitgeest Groeneplaats Fam. S. J. van Leeuwen Zd. Eierland E 118 „Zandvliet" G.N. Bakkerij „De Gouden Aar" wenst iedere Texe laar 'n gelukkig nieuw jaar. Een voorspoedig 1956 toegewenst van Boekel's Vleeshouwerij Oudeschild Wij wensen U allen een voorspoedig 1956. Fa. W, Geus Sportver. Cocksdorp i wenst alle leden en do nateurs een voorspoedig 1956 Wij wensen allen veel zegen en staan elke dag van het nieuwe jaar Steeds weer voor U klaar Schildersbedrijf Jan Klomp Oudeschild j Wij hopen dat het onze vrienden en relaties in 1956 goed mag gaan Boek- en Fotohandel Langeveld en De Rooij Bodedienst Cocksdorp Gelukkig Nieuwjaar K. Kikkert P. Kikkert-Kuijper Eierland E 75 Gelukkig Nieuwjaar Fam. Heerschap Warmoesstr., Den Burg Gelukkig Nieuwjaar Fa K. Wetsteen en Zn. wenst zijn cliëntèle een voorspoedig 1956 Zalig en gelukkig nieuw jaar aan familie en ken nissen Fam. Witte Huize ,,'t Hoffie" Weststraat 40, Oosterend Rijwielhandel De Germaan wenst alle Texelaars een voorspoedig 1956. A. Bakelaar G. Bakelaar-de Jong Alex Koning wenst zijn vrienden en begunstigers een gelukkig 1956 toe. Jac. Kikkert en Echtgen. de Hoogte B 52 G.N. Jac. Kool Bets Kool-Kikkert Route I Box 198 Schererville Indiana Gelukkig Nieuwjaar Wij wensen familie, vrienden en bekenden een voorspoedig 1956 W. C. Daalder A. Daalder-Zutphen en Fenny Oost 93 Konijnenvereniging „Kotex" wenst alle leden een gelukkig nieuwjaar en een prima fok toe in 1956. Fam. R. Kiewiet wenst familie, vrienden en kennissen een geluk- nieuwjaar. Wij wensen familie, vrienden en bekenden een voorspoedig 1956 Fam. Lok De Waal Veel geluk, voorspoed en een goede gezondheid in 1956 wensen wij onze cliëntèle, vrienden en bekenden. Henk C. Prins en Echtgenote Dameskapsalon Parkstraat 38 Den Burg Fam. Dros Propagatie, Eierland Gelukkig Nieuwjaar Fam. Mant je Hoeve „Rembrand" PJT. C. Garritsen C. Garritsen-v.d. Werf G.N. Hallo!! Hier is de schillenboer van de Koog. Gelukkig Nieuwjaar. V. Aan familie, vrienden en bekenden een voorspoe dig 1956. L. Wetsteen Eierland, Texel Fam. de Wit Smederij Den Hoorn G.N. Maarten Witte Cz. en Echtgenote wensen familie, vrienden en kennissen een Zalig Nieuwjaar. „De Bemes" 't Noorden Wij wensen u voor het nieuwe jaar, al het goe de, en de wagen staat klaar. Autorijschool Guus Moll Telef. 3678, Den Helder Alle klanten en begun stigers een Zalig Nieuw jaar. S. J. Witte Wilhelrninalaan. Personeel van de N.V. TESO wenst Directie en Commissarissen en alle bekenden een voorspoe dig 1956. Wij wensen vrienden en bekenden een voorspoe dig 1956. P. Bosma en Echtgen. Oosterend. Wij wensen familie vrienden en bekenden een voorspoedig 1956 Fam. Burger Vrachtdienst Oosterend Wij wensen familie, vrienden en bekenden een voorspoedig 1956 Fam. Koorn de Spar, Oudeschild Dat wensen wij alle Texelaars toe in 1956 Wij wensen ook, dat wij U in het nieuwe jaar op dezelfde prettige wijze, mogen helpen met ijzerwaren, gereedschap pen, huishoudelijke artikelen, kachels en haarden, butagas enz. als in het verleden het geval was. WEVERSTR., DEN BURG - TEXEL TEL. 67 Wed. v.d. Wal „Het Weerboompje" p.f. De Koog iFam. P. Bugel, De Koog wenst familie, cliëntèle, vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar. Familie, vrienden en begunstigers een voor spoedig 1956 toegewenst Fam. G. J. Bakker De Koog, „De Brink". Bakkerij „De Hoop" P-f- Fam. Bakker „Mennohoeve" G.N. Gelukkig Nieuwjaar Smederij J. Keijzer De Waal 'N lU br Aan fam., vrienden en kennissen een voorspoe dig 1956 Fam. P. Koopman Johanneshoeve" P.H. Polder, Texel P. Mosk V eeverloskundige wenst familie, vrienden en cliëntèle een voor spoedig 1956. Fam. F. R. Haarsma Aardappelstoombedrij f wenst vrienden, familie en kennissen een geluk kig nieuwjaar. G. Geense T. E. Geense-Krijnen Gelukkig Nieuwjaar W. J. Boon C. P. Boon-Dros Gelukkig Nieuwjaar Hotel „De Toekomst" wenst familie en cliën ten 'n voorspoedig 1956. Aan familie, vrienden en begunstigers een ge lukkig 1956. M. Bonne „De Merel", De Koog. Aan onze cliëntèle, fa milie en vrienden een voorspoedig 1956. L. Witte Smederij, De Waal. Sportver. De Koog wenst alle leden en do nateurs een voorspoedig 1956. Wij wensen allen een gelukkig en voorspoedig 1956 toe. Bakkerij Plaatsman De Waal. Wij wensen familie, vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar. Fam. W. Verhagen De Koog K 47 Familie, vrienden en cliëntèle een voorspoedig 1956 toegewenst door Kikkert's Rijwielhandel De Koog Aan onze cliëntèle, familie en vrienden een voorspoedig 1956. D. Bonne Taxibedrijf en Auto transport De Koog. Wij wensen vrienden en bekenden een voor spoedig 1956. Fam. S. Wagemaker Weesp. „Spar "-wink el J. Ie Noble en Groenten- en fruithandel W. Ie Noble Den Hoorn G.h Aanfamilie, vriend A y en bekenden een geluk-,, "c kig nieuwjaar. 'i'-V Jan van Uden Southland, New Zealand j.» Corrie Keijser vf wenst familie, vrienden en kennissen een ge lukkig 1956 toe. E.M.C. Harrisonburg, i f Virginia, U.S.A. Fam. H. S. Donker I wenst familie, vrienden en bekenden een geze- i gend nieuwjaar. Paketaha R.D. 1 Hamilton, New Zealand Jan van Lenten en familie wensen vanuit Queens- park, Australië, familie, vrienden en kennissen een gelukkig en voor- spoedig nieuwjaar toe. Vanuit Canada wen-, sen wij alle familie, vrienden en bekendei een gelukkig nieuwjaar. K. S. de Vries J. de Vries-Driegei en Corry River Road 11005 R. R. 1 New Westminster B. C. 1

Texelsche Courant | 1955 | | pagina 4