Fa Frans Zegel Kz Fa. Frans Zegel II Knittax LIJST! De reciteerwedstrijd MEISJE werkpaard vaste knecht Telefonisch aangesloten onder no. 450 K.L.M. kledin Verzekeringen om de wilgenhi timmerman o aankomend timmerman de koning der breimachines Prijs f 270 PIT Boekhandel Parkstraat Ursusgaas Harmonicagaas Kippengaas Puntdraad Draadnagels FIRMA FRANS ZEGEL Kz. Dansinstituut R. J. BOOM A.s. maandag 5 maart beginne de lessen 35-JARIG BESTAAN HERDACHT Het 35-jarig bestaan van de Doopsge zinde Zusterkring Den Burg is dinsdag avond in de Doopsgezinde kerk te Den Burg in federatief verband feestelijk ge vierd. Verslag en foto van de vier jubi lerende leden volgen woensdag. DOOR MOTORONGELUK OMGEKOMEN Eerst thans is bekend geworden, waardoor onze vroegere eilandgenoot, de heer C. van Heerwaarden Wzn., om het leven is gekomen. Hij werd slachtoffer van 'n verkeersongeluk. Kees werd met zijn motor op een kruispunt door een auto aangereden en gedood. COLLECTE ZONNESTRAAL-N VV-T.B.C.-FONDS De jaarlijkse collecte voor het Zonne straal- en NW-t.b.c.-fonds zal worden gehouden van 5-10 maart. Wij hopen dat wij weer op de wel willende medewerking van de Texelaars kunnen rekenen en dat met milde hand gegeven zal worden. In dit geval geldt met recht dat het zaliger is te geven dan te ontvangen. HANDELSREGISTER In „Handelsregister" lezen wij onder wijzigingen: B. Kramer, Texel, De Koog, Dorps straat 40. Cafetariabedrijf met verlof A. Handelsnaam thans: „De Primeur". NUTSSPAARBANK IN FEBRUARI Ingelegd f 45.954,05; terugbetaald f 50.378,47; Meer terug dan in f4.424,42. Kapitaal spaarders f845.189,96. Uitgegeven 7 nieuwe boekjes; Afbe taald 2 boekjes; In omloop 550 boekjes. Aantal posten van inleg 79; Aantal posten van terugbetaling 76. DE MOK VIERDE FEEST Wij hebben „De Oranjeboom" wel eens beter bezet gezien, maar de stem ming op de woensdag gehouden Mok- avond was er niet minder goed om. Hoe kon het ook anders met een cabaret, waarin medewerkten Bernard Barends, conferencier, Jopie Wennex, cabaretière, Cas van Dijk, Napolitaanse zang, The Broytons acrobaten, The Willanty's, accordeonisten en Paul Engelen als mu zikaal omlijster. Dit gezelschap oogstte een groot suc ces en wij hopen hen dan ook nog eens voor een groter publiek te zien. Zij ver dienen nl. een volle zaal. Het openingswoord was gesproken door majoor Diekerhof, commandant van De Mok. In de pauze was er een verloting voor het Marine Sanatoriumfonds. Wat een prijzen: 5 taarten, 2 vulpennen, een cake en een lepeltje met het korpsembleem. De dames-artisten werden met bloemen gehuldigd. Naar men ons meedeelde waren de prachtige taarten door de eigen korpo raal-kok, onze eilandgenoot de heer Kuilman, vervaardigd. Een eerste klas vakman dus. ZDH-nieuws Eindelijk is Koning Winter verdwe nen. Het is niet te hopen, dat de lange rustperiode funest geweest is voor ons elftal. Ons eerste elftal dient zich ter dege voor te bereiden. De stand aan de kop is als volgt. Vesdo 14 9 4 1 22 60—17 ZDH 12 9 2 1 20 48—17 Het is nog niet zeker of het program ma zondag a.s. weer een aanvang neemt, maar het programma wordt steeds ver schoven. Dus eerst Oosterend-ZDH en De Koog a-ZDH a en dan ZAP 2-ZDH. Onze jaarvergadering wordt op don derdag 8 maart in Loodsmanswelvaren gehouden. Houd deze avond vrij. Ook de handbalsters en een ieder die meeleeft met de vereniging, is natuurlijk present. Tex. Boys-nieuws Eindelijk heeft dan Koning Winter de vlucht moeten nemen. Zodoende kunnen wij ons weer aan ons voetbalprogramma gaan wijden. Voor zondag a.s. is er voor onze seniorenelftallen geen wedstrijd. Indien het veld van Oosterend niet wordt afgekeurd, spelen de adspiranten zaterdagmiddag om 3.30 uur tegen Oos terend a. We vertrekken om 2,30 uur per fiets vanaf de Zwaan. Zie elftal in het kastje. Boys denken we om de training donderdagavond? S.V. Texel Even plotseling als de winter zich kwam aandienen, viel de dooi in. De sneeuw verdween onverwacht snel, zo dat aan voetballen moet worden gedacht Of alle terreinen bespeelbaar zullen zijn, is nog een vraagteken, maar het programma is vastgesteld en daarom moeten alle voetballers zich gereed hou den. Succes-Texel; Texel 2 is vrij. Adspiran ten: Helder a-Texel a; Cocksdorp a- Texel b; Succes c-Texel c. Controleer de mededelingen in 't kastje. JEUGDSPORTKAMPEN Zoals elk jaar organiseert de KNVB weer JeUgdsportkampen, nu in Zeist. Bij genoegzame deelname hopen wij in te schrijven voor de week van 29 juli tot en met 4 augustus a.s. De outillage der kampen is prima verzorgd. Voor jongens van 12-14 jaar zal een week logeren in echte tenten van prima kwaliteit, spelen en sport, genieten van een prachtige omgeving, een bijzondere attractie zijn. Zij komen samen met zo'n 400 jongens uit alle delen van het land; ze maken kennis met zeer vele andere jongens, het kweekt een goede verstandhouding in de sport, ze leren zich aanpassen en zelf discipline. We adviseren dan ook U, ouders, Uw jongens te laten deelnemen. De kampleiding bestaat uit beproefde mannen uit de KNVB, terwijl onzerzijds per elftal een leider de jongens zal ver gezellen. De prijs is zeer laag gehouden. Aan alle jongens in bovengenoemde leeftijdsgroep is een circulaire gezonden met een aangehecht opgavestrookje. Vul dit nog heden in en bezorg het bij de heer Van Zeijlen. Stel niet uit, door tij dig in te schrijven is de keus aan ons en zijn we zeker van genoemde datum. Mogen wij op uw medewerking rekenen? „DE DOCHTERS VAN DE BAAS" Wij vestigen nog even gaarne de aan dacht op de uitvoering, welke heden avond te Oudeschild in „Het Eigen Ge bouw" zal worden gegeven ten bate van het restauratiefonds der Oudeschilder Hervormde kerk. Door de jongeren van de „Instuif" te Den Burg zal worden op gevoerd het blijspel „De dochters van de baas". GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN periode 24 februari t.m. 1 maart 1956 Gevonden: linker rode gebreide want; 2 zakken kapok (1 kg); f 10,plus f iets sleutel; grijze herenwant; wit gebreide muts; blauw kinderwantje; rode kinder- port. met f 0,50; groen-rood-gele das; Ford wieldop; kruis (v. e. rozenkrans); blauw-rode want; en verder de gevon den voorwerpen van de ijsbaan, waar onder vele handschoenen. Verloren: donkerblauw grijs bontje; bougiesleutel en een Philips schroeven draaier; grijs gebreide handschoen, grij ze kindersok. ZAKENNIEUWS „DE TEXELSE R.A.I." „De Texelse R.A.I. voor motoren en brommers", zo stelden wij, volbloed mo torrijders enthousiast vast, toen wij gis teren watertandend langs de rijen moto ren en bromfietsen liepen, opgesteld tot een grootse show in „De Lindeboom". De heer B. Dros legde er juist de laatste hand aand deze mooie tentoonstelling, die ongetwijfeld zeer vele motorrijders en adspirant-motorrijders zal aantrek ken, vooral, nu het voorjaar in de lucht zit en wij onze reisplannen voor binnen- en buitenland gaan maken, want is er een prettiger vervoermiddel denkbaar dan een motor, scooter of bromfiets? Er staan 15 motoren en scooters en 6 brommers. Het leeuwendeel van deze fraaie expositie kreeg het bekende merk Puch, die niet alleen motoren en scooters, maar ook brommers vervaardigt. Puch-dubbelzuigers van 175 en 250 cc, in de kleuren rood, zwart, lindengroen en crème. De 250 cc'er heeft een aparte smering voor olie en benzine. Als men dus voor een grote reis start kan men thuis reeds de nodige olie vullen, zodat men niet alleen de olie gebruikt, die het bepaalde merk vereist, maar bovendien vlotter aan de benzinepomp geholpen kan worden. Vooral in het buitenland is zulks van betekenis. Ook de Puch scooters vallen op door hun degelijke constructie, hun techni sche volmaaktheid en hun schitterende afwerking, wat ook van de brommers met geforceerde koeling geldt. Dat die ook al met telescopische voorvork en zwevende achtervork zijn uitgerust vin den wij tegenwoordig al héél gewoon, verwend als wij nu eenmaal zijn. De prijzen vielen ons best mee: het motorrijden is een der goedkoopste spor ten geworden. Wij vermelden ook gaarne het pittige Sarolea-motorrijwiel, een oud en bekend merk, befaamd zelfs. Het hier geshowde exemplaar heeft een 200 cc motor en maakt een uitstekende indruk, géén lu xueus voertuig, maar oerbetrouwbaar er. de prijs bedraagt slechts f 1.270, Ook vinden wij er een „Durkopp" merk, type Diana, een scooter van 200 cc., prijs f 2.195, Kracht en sierlijkheid strijden om de kop. Noemen wij ook nog de twee motoren van „Triumph", resp. 500 en 650 cc. De „zware jongens" van deze show. De fa. B. Dros showt drie dagen: gis termiddag vond de opening plaats en deze expositie duurt voort tot morgen avond HOLL. MIJ VAN LANDBOUW De Afdeling Texel van de Hollandse Mij van Landbouw heeft woensdag avond in „De Lindeboom-Texel" een goed bezochte familie-avond gehouden. Na het openingswoord door de voor zitter, de heer Jac. Roeper Johzn., die zich zeer verheugde over de grote be langstelling, werd het woord verleend aan Ds. J. J. J. van Sluijs, die een in leiding hield over het onderwerp „Le venskunst". <(De heer Johan de Veer, Schagen, moest verstek laten gaan). De causerie van Ds. Van Sluijs werd met onverdeelde aandacht gevolgd: Spreker wist niet alleen de juiste toon te treffen, maar had zijn onderwerp spe ciaal aangepast aan de sfeer, waarin onze agrariërs zich bewegen. Vervolgens werd (na de pauze met 'n kopje koffie, aangeboden door de afde ling zelf) een bont programma opge voerd door eigen krachten. Hieraan werkten mee de dames Ria Bakker, Nel Kooiman, Maatje Kuiper en Gurie van der Vis, accordeon, en de heren Sijb Dros, Wim Kikkert en Piet van Rossum. Om het nóg wat bonter te maken, maar ook weer niet tè bont ontpopten de heer M. Roeper en zijn Spangse buur man Joh. Roeper zich als twee Texelse huisvrouwen, die ons op een smeuïg buurpraatje trakteerden. Texels dave rende gebeurtenissen werden haarfijn uitgerafeld en de nodige kritiek kreeg de vrije teugel. Wij zagen aardige schetsjes en hoorden schone zang, óók onze eigen kunstfluiter, Piet Keijser, begeleid door zijn broer Gerrit, accordeonist. Bijzon der leuk was ook de wedstrijd hersen gymnastiek, waaraan twee groepen uit de zaal enthousiast deelnamen. Het was echt tot lering en vermaak. Besloten werd met het volgende „clublied": Zet nu de melkprijs en de schapen in een hoekje, Verzet de zorgen met een glaasje en een koekje, Denk niet aan stormen, de droogte of aan regen. Want voor vanavond zijn we daar beslist op tegen, De afdeling Texel van de Landbouw is er voor de boerenstand, En voor Uw feest vanavond, zorgt ons clubje van 't platteland. Hierna bleef men nog geruime tijd in gezellige sfeer bijeen om een dansje te maken. De balmuziek werd verzorgd door de band van B. Beumkes. Voor de door ,,'t Boekhuis" georgani seerde reciteerwedstrijd bestond zeer grote belangstelling. De zaal van „De Lindeboom-Texel" was stampvol scho lieren, leerlingen van de ulo, de land- bouwhuishoudschool en de hoogste klas sen van de Texelse lagere scholen, toen de heer J. Brügemann de avond opende en vervolgens het woord verleende aan de heer A. Welboren, die de regeling van deze voor Texel gloednieuwe wed strijd bekend maakte. Tevens verzocht hij de jeugdige luisteraars met klem tij dens de wedstrijd niet te storen. Wel, aan dit verzoek hebben de scholieren prompt voldaan en men kon dikwijls „een speld horen vallen", i.e. de laatste slierten sneeuw van het oude „Texel", dat heel vroeger ook wel soortgelijke avonden binnen zijn muren zag afspelen. Een viertal weken geleden had de or ganisatie zich in verbinding gesteld met de Hoofden van de diverse scholen, maar aanvankelijk liep de aanmelding niet zó wild: de jeugd voelde zich meer aange trokken tot de (ijs-)sport dan tot de li teratuur. Toen Koning Winter zijn bie zen pakte kwam de grote stroom deel nemers los, waar bij de meisjes de over hand hadden. Wat nu de wedstrijd aangaat, wij mo gen van een groot succes spreken, want wij hoorden en zagen vele voordracht- kunstenaars-in-de-dop. Er werd gereci teerd dat het een lieve lust was, geac teerd dikwijls. Slechts een gering per centage raakte de draad kwijt, maar veelal lukte het weer die draad op te sporen en dan zetten ze meteen weer parmantig door. Over het algemeen ble ken de jongere deelnemers minder last van plankenkoorts te hebben dan de ouderen. Er waren drie groepen en wel naar gelang de leeftijd (klas). De kandidaten werden door elkaar opgeroepen, zodat de zenuwen niet te zeer op de proef gesteld werden. Alle prijzen gingen naar de meisjes In totaal stapten 62 reciteerlustigen voor de microfoon. De wedstrijd verliep vlot en zonder incidenten, zodat de voor zitter van de jury, de heer A. Peetoom, reeds om tien uur de uitslag bekend kon maken: Groep A: 1. Marja de Vries, Den Burg, 2. Willy Boon, Den Burg, 3. Grietje Lap, P.H. Polder. Groep B: 1. Marianne Bakker, Ooster end; 2. Carla Roest, Oosterend; 3. Rinske Visser, Den Burg. Groep C.: 1. Lyda Koorn, Den Burg (met lof van de jury); 2. Maartje van Groningen, Den Burg; 3. Jolanda van Vondel, Den Burg. De jury, waarin ook zitting hadden de dames Boersma, Eierland, en Droog, Den Burg, gaf cijfers voor uitspraak, voor dracht en tekst. De heer Peetoom zei, dat het initiatief van ,,'t Boekhuis" door de jury op hoge prijs wordt gesteld en hij hoopte, dat met deze avond een traditie kan worden gevestigd. De prijzen bestonden uit waardebon nen van f 4,50; f 3,50 en f 2,50. Dat deze bonnen uitsluitend bestemd zijn voor de aanschaffing van literatuur spreekt voor zich! DE JEUGDVERKEERSEXAMENS Ook dit jaar zal weer een groot aantal scholieren aan de verkeersexamens deel nemen. Het theoretische gedeelte vindt plaats op dinsdag 6 maart a.s. FLESSENPOST Wij vermelden altijd graag flessen- postnieuws, maar men moet serieus blij ven: een dezer dagen spoelde op het strand bij De Koog een fles aan, waarin een zeer merkwaardig briefje zat. Een jonge Noorse zeeman vertelde daarin, dat hij met enige vrienden-leerlingen van een opleidingsschip op een eilandje in de Middellandse Zee vertoefde. Zij hadden schipbreuk geleden en zaten daar zonder proviand. Schepen, die pas seerden merkten hen niet op, vandaar die flessenpost. Ongetwijfeld een kwajongensstreek zonder meer dus. CONSULTATIEBUREAU VOOR ZUIGELINGEN In verband met het te gewachten drukke bezoek worden de moeders op de volgende tijden verwacht: 12,45 uur particuliere auto's; Cocksdorp om 1,30 uur; Oosterend om 2,30 uur; Oudeschild om 3 uur; De Koog om 3,30 uur; Den Hoorn om 4 uur; Den Burg om 4,30 uur. KLEUTERSCHOOL OOSTEREND Woensdagavond wordt door de Oos- terender Kleuterschool een vergadering belegd, met als voornaamste agendapunt het voorstel tot wijziging van de statu ten. Dinsdagavond jl. was ook reeds een vergadering daartoe uitgeschreven, maar de opkomst bedroeg toen slechts 31 per sonen. PROTESTANTSE KERKDIENSTEN HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur Ds. Van Reijendam Maandcoll. Kerkvoogdij n.m. 7,30 uur Ds. Van Reijendam Ond.: „Hoe spreken wij God aan?" De Cocksdorp 10 uur Ds. Soesan Den Hoorn 10 uur Ds. Van Rhijn Extra collecte v.h. restauratiefonds De Koog 10 uur Ds Waardenburg De Waal 7,30 uur Ds. Waardenburg Oosterend 11 uur Ds Klijnsma Maandcollecte voor de kerkeraadskas Oudeschild 9,30 uur Ds. Klijnsma GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 uur Ds. Krijger van Bergen Voorbereiding H. Avondmaal 3 uur Ds. Krijger Oosterend 10 uur Ds. H. v.d. Elskamp van Bennekom Biduur voor gewas en arbeid. Extra collecte voor de kerk 3 uur Ds H. v.d. Elskamp GEREF. KERK (onderh. art. 31, K.O.) Oosterend, Hoekstraat 38 10 en 3 uur Dienst. DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10 uur Ds. van der Zwaag Extra collecte Oosterend 10 uur Ds. van Sluijs TEXELAARTJES Oud-Deurwaarder Prinj en wnd. Deurwaarder Van Vliet houden Maan dag van 11 tot 2 uur zitting in Hotel „Texel" (verkopingen, rechtza ken, incasso, kosteloos advies in pachtzaken). Voor verhuizingen, emi gratie-verpakking en opslag met verzorging documenten en verzekering. Vraag prijsop gave V.T.B., Den Burg, Tel.85 Passagebureau Velthuys Den Helder, houdt Maandags van 11,30 tot 2 uur zitting in Hotel Texel. Emigratie, Passages naar Afrika, Aus tralië, Amerika, Canada, enz. Ik geef de hoogste waarde voor zolderopruimingen, lom pen, metalen, ijzer A. v.d. Vis, tel. 256 Radio herstellen? VONK opbellen I Telefoon 78 en 273 „De Smulpot" heeft alle dagen en elk uur van de dag heer lijke erwtensoep verkrijgbaar 75 ct per liter Te k. Rode Ster consumptie aardappelen uit koelhuis en combine gerst stro C. v. d. Beek, Zd-Haffel Eenvoudig kosthuis gevraagd voor nette jongeman in Den Burg. Keij ser, Gasthuisstraat 2 Te k. „sihi" autom. pompinstal- latie. gr. capac. compl. Te bevr. Hallerweg 2 Te k. primaaardappelen W. Keesom Wie heeft onze blauwe poes gezien tegen beloning terug bij J. J. Geus, Schil derend 20 Wie heeft onze box geleend en wie het vloer tje? Gaarne terug bij j. P. SchoorI, Weverstraat 71 Wegens overcompleet te k. goed onderh. Philips radio Billijke prijs Emmalaan 98 Beveelt zich beleefd aan voor het breien van onder en bovenkleding zowel wol als katoen Tiny Ellen O 31 Listenplaats Te k. zwart paard 4 j. merrie J. Bakker, Waalderstraat Op de 7de maart hopen onze lieve ouders Jac. van Lenten V. van Lenten-Boon de dag de herdenken dat ze 25 jaar in de echt zijn verbonden Dat ze nog lang voor ons gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen Kees en Loes Jaap Dineke Feliciteren in Hotel De Graaf te Den Burg 's avonds na 8 uur Texel, maart 1956 Woensdag 7 maart hopen Jac. v. Lenten en V. v. Lenten-Boon hun 25-jarige echtvereni ging te herdenken Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van Broers en Zusters Texel, maart 1956 Jacoba C. Kooiman en Jan Bruijn hebben het genoegen U, mede namens wederzijdse ouders kennis te geven van hun voorgenomen hu welijk, waarvan de vol trekking zal plaats zal plaats vinden op vrijdag 16 maart 1956 om 11.30 uur ten Gemeentehuize te Den Burg Oudeschild 203 Weverstraat 35, Den Burg Maart 1956 Gelegenheid tot feliciteren op de trouwdag Weverstr. van 16 tot 18 uur Toekomstig adres Oudeschild 114 Heden overleed na een langdurig doch ge duldig gedragen lijden, onze lieve man, vader, behuwd- en grootvader en broeder Klaas de Boer in de leeftijd van 60 jr. C. C. de Boer- van Liere |ac. de Boer E. de Boer-Koolstra T v. d. Vis- de Boer J v. d. Vis en kleinkinderen A. Schild-de Boer M. Schild A. C. Kwinkelen- berg-de Boer A. Kwinkelenberg Den Burg, Texel 2 maart 1956 Weverstraat 63 De teraardebestelling zal plaatsvinden maan dag 5 maart a.s. nm 3 uur vanaf het sterfhuis Heden ontvingen wij he! droeve bericht uit Amerika, dat daar is overleden onze beste vriend Klaas Dogger echtgenoot van Petronella Vlas in de ouderdom van 70 jaar Dat hij ruste in vrede W. Koorn Cz. en familie Langs deze weg betuigen wij onze hartelijke dank aan allen, die de 24ste februari voor ons tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt J. Sehaatsenberg A Schaatsenberg- v. d. Zwart Kaapweg K63, De Koog Voor Uw blijk van mede leven, betoond bij het over lijden van onze geliefde zwager en oom JAN VLAMING betuigen wij U onze op rechte dank Namens de wederzijdse familie W. J. Willems, exec. test. Oosterend, Texel, februari 1956 Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank aan allen, die blijk van mede leven hebben betoond bij het overlijden van onze geliefde zoon, broer, zwa ger en oom JAN BAKKER wedn. van G. Dekker Namens de familie L Bakker Kogerveld, Texel Texelse Bestuurdersbond Opvoering van het jubi- leumspel Door het donker kwam een Wonder zaterdag 10 maart in De Oranjeboom. Entree f 1.- bus vrij. Bal na Plaatsbespreken 10 ct p p. zondag 4 maart half twaalf aan de zaal, loten 12 uur precies. Nog kaarten verkrijgbaar bij de bekende adressen. Gevraagd van 8 tot 12 uur. C.E. Gollardsrustoord Den Burg TE KOOP mak en trouw S. H. Wuis, O 171 't Noorden GEVRAAGD Van Exel, Eierland G. C. Wolse, Kogerweg 32 Voor Familie-drukwerk Drukkerij Texelse Courant Manchester sportbroeki Manchester plusfours Manchester werkbroeki Simson broeken Bakkersbroeken Kinderoveralls Jongensoveralls Mansoveralls Sportoveralls Schildersoveralls 2-delige overalls Manchester jassen Manchester jacks Manchester vesten Manchester kletterveste Simson jassen Simson klettervesten Stofjassen in grijs en khs Damesstof j assen in khaki Overhemden in khaki, R.A.F. en peti Verpleegstersschorten m. 38 tot Blauwe duffel joppers alle heren- en kindermat Manchester padvindersbroeken in bruin en gr Lange manchester jongensbroek Alle KLM kleding wordt met garantie merk geleverd Verkrijgbaar bij Den Burg Oudeschi op^lk gebied Tevens hypotheken en financieringen Ger Dros, De Koog tel 3 De uitgestelde opvoeri van het toneelstuk vindt nu plaats op zate dag 10 maart 8 uur in I Gebouw van Chr. Belang ie Oosterend Kaarten verkrijgbaar bij Rieinens Oosterend en Me chielsen, Den Burg. Vertrek bussen vanaf ref. Kerk 7.15 uur preci Voor onze timmerafdelii vragen wij een Meest eenvoudige be diening, grootste aan/a/ mogelijkheden, ook 'ra recht en averecht, pa tentsteek, enz Verwerkt alle garensoorten, zowel dik als dun Agente voor Texel Mej. N Keijser De Waal 73. Tel. 330 Den Helder KoningstrK Naai- en breimachine- handel Schagen Landbouwstr 33 Tel. 693 Zet tekening, foto of diploma ln een passende Alle soorten Creosootpalen Een pracht partij Dampalen en brugbalken, als nieu Vraagt prijs oude dansen (Veleta, kruispolka, Spaanse wals) aanvang 8 uur in Casino. Duur der cursus 5 lessf 5f

Texelsche Courant | 1956 | | pagina 2